Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEWANDOWSKI Artur | 490 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2 | TOREBKO Patryk | 491 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3 | WERSZNER Wioletta | 492 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
4 | OTTON Justyna | 507 | Giganci ze Stali | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
5 | TARKA Aleksandra | 504 | Fit Quatro | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
6 | HŁADYK Marcin | 505 | Giganci ze Stali | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
7 | OTTON Dariusz | 506 | Giganci ze Stali | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
8 | ZACHARIASZ Marcin | 518 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
9 | BARTNIK Patryk | 519 | Huta Sylwetki Crew | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
10 | KRUSZEWSKA Karolina | 520 | Huta Sylwetki Crew | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
11 | KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna | 521 | Huta Sylwetki Crew | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
12 | WOJRACH Marcin | 522 | Huta Sylwetki Crew | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
13 | ZAJĄC Adrian | 523 | Huta Sylwetki Crew | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
14 | FLIEGER Dawid | 524 | JanuszeJG | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
15 | IDZIAK Dominika | 525 | JanuszeJG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
16 | KŁĘBUCKA Agnieszka | 548 | OCR Team Zielona Góra | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
17 | KOWALSKI Mariusz | 549 | OCR Team Zielona Góra | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
18 | PERON Anita | 550 | OCR Team Zielona Góra | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
19 | RATAJCZAK Małgorzata | 551 | OCR Team Zielona Góra | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
20 | KOZDÓJ Ewa | 552 | OSWRiS | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
21 | SURLEJ Przemek | 547 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
22 | JAŃCZUK Przemysław | 582 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
23 | KANIA Martyna | 583 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
24 | CYMERMAN Tomasz | 575 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
25 | DASZCZYK Dawid | 576 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
26 | DZIEMBAŁA Martin | 577 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
27 | GIURK Dariusz | 578 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
28 | GŁADYSZ Magdalena | 579 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
29 | GONTARZ Katarzyna | 580 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
30 | RAMZA Roman | 606 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
31 | SICZEK Kacper | 608 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
32 | STACHOWICZ Monika | 610 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
33 | TABAJ Klaudia | 612 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
34 | PRZYBYŁA Katarzyna | 605 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
35 | KUCHCIŃSKI Piotr | 808 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
36 | KRAWCZYK Pawel | 1117 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
37 | OTLEWSKI Marcin | 3945 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
38 | DUSZKIEWICZ Ewelina | 356 | Dzikie Ślimaki | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
39 | WÓJCIK Piotr | 357 | Dzikie Ślimaki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
40 | WAJSOWICZ Mateusz | 355 | Dzikie Śliwki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
41 | KOWALCZYK Marlena | 407 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
42 | RYBAK Piotr | 410 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
43 | DUSZKIEWICZ Radosław | 429 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
44 | MATYSIUK Patryk | 459 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
45 | FRĄCZYK Kamil | 487 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
46 | HEIN Ewelina | 488 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
47 | KLIMCZAK Izabela | 489 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
48 | LORANC Paweł | 494 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
49 | KALISZ Adrian | 495 | Dzikie Kury Kórnik | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
50 | KLOS Anna | 496 | Dzikie Kury Kórnik | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
51 | PIWOWARSKI Bartłomiej | 497 | Dzikie Kury Kórnik | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
52 | KULWICKI Marcin | 498 | FIGHTERZY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
53 | ROMANOWICZ Dariusz | 500 | FIGHTERZY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
54 | BARTA Katarzyna | 483 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
55 | BUSZCZAK Mateusz | 484 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
56 | FLOREK Tomasz | 485 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
57 | FRĄCZYK Agata | 486 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
58 | STRYJSKA Sonia | 503 | Fit Quatro | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
59 | PIETRZAK-KOBIERSKA Joanna | 508 | Giganci ze Stali | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
60 | BARTMAŃSKA Mirka | 510 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
61 | FYDA Anna | 512 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
62 | GRUSZKA Piotr | 513 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
63 | HOTAŁA Izabela | 514 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
64 | MITAŁ Tomasz | 515 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
65 | BIEGAJSKI Mateusz | 526 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
66 | LEWANDOWSKI Leszek | 527 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
67 | ROMANOWSKI Mateusz | 528 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
68 | TALAR Szymon | 529 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
69 | ŁĘPICKI Mateusz | 530 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
70 | SOBCZAK Sylwia | 516 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
71 | TARAWSKI Sylwester | 517 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
72 | PRZYDRYGA Hubert | 538 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
73 | PYSNO Anna | 539 | N&I Power | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
74 | ŻUREK Grzegorz | 540 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
75 | BLACHOWICZ Piotr | 541 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
76 | BUGAJ Krzysztof | 542 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
77 | CHADUŁA Adrian | 543 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
78 | JENDRAS Konrad | 544 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
79 | MAJCHRZAK Łukasz | 545 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
80 | SURLEJ Maciej | 546 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
81 | KOMAN Agata | 555 | Patrycja Majsak to mięczak | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
82 | SPECJALSKA Oliwia | 532 | Morowe panny | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
83 | HOŁOWIŃSKI Mateusz | 535 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
84 | KUCIAPIŃSKI Radek | 536 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
85 | PALESTRANT Paulina | 537 | N&I Power | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
86 | FANDEROWSKA Magdalena | 564 | WŚCIEKI I SZYBCY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
87 | FANDEROWSKI Piotr | 565 | WŚCIEKI I SZYBCY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
88 | BARTKOWIAK Artur | 571 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
89 | BOROWSKA Beata | 572 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
90 | CAL Wojciech | 573 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
91 | NOWAKOWSKI Maksymilian | 566 | WŚCIEKI I SZYBCY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
92 | ZAWALNIAK Kinga | 567 | WŚCIEKI I SZYBCY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
93 | ANDRZEJAK Amelia | 569 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
94 | BOKSA Joanna | 558 | SNAILS | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
95 | BOKSA Piotr | 559 | SNAILS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
96 | OŁDAK Natalia | 562 | Spacerowicze kebabu | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
97 | KLIN Robert | 563 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
98 | KUCHARSKA Ewa | 587 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
99 | KUKAWSKI Łukasz | 588 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
100 | ŁACHACZ Maja | 589 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
101 | LANGOWSKA Dominika | 590 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
102 | ŁĘPICKA Marta | 591 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
103 | LEWANDOWSKI Tomasz | 592 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
104 | LUBAŃSKI Jakub | 593 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
105 | ŁYSEK Tomasz | 594 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
106 | MATŁAWSKI Jakub | 596 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
107 | MOCZYDLOWSKI Bartosz | 598 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
108 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 599 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
109 | MUSKAŁA Damian | 600 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
110 | NALEPA Dominika | 601 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
111 | KLIMZA Tomasz | 585 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
112 | ORŁOWSKI Bartosz | 602 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
113 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 616 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
114 | WOŹNIAK Filip | 617 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
115 | ZYMLER Łukasz | 619 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
116 | SCHILLER Fryderyk | 819 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
117 | PIEKARSKA Wioleta | 531 | Morowe panny | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
118 | ŁACIAK Dawid | 556 | Patrycja Majsak to mięczak | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
119 | BRZECZKOWSKI Paweł | 557 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
120 | KAZIMIR Marcin | 584 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
121 | TUTAK Damian | 614 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
122 | ORZECHOWSKI Karol | 501 | Fit Quatro | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
123 | STANISŁAWCZYK Piotr | 502 | Fit Quatro | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
124 | OSSOWSKI Arkadiusz | 603 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
125 | KRAWCZYK - DEMCZUK Barbara | 480 | AKB | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:19 | ||
126 | ANTOSIK Bartłomiej | 1291 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:28 | |||
127 | MARCINKOWSKI Miłosz | 595 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:34 | |||
128 | KRAWCZYK-DEMCZUK Katarzyna | 481 | AKB | Open Kobiet | 08:30 | 00:01:44 | ||
129 | SÓJKA Aurelia | 482 | AKB | Open Kobiet | 08:30 | 00:01:57 |
Znaleziono 129 wynik(ów)