Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KORNETA-WÓJCIK Izabela | 493 | Bractwo Biegowe BGK | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
2 | PTAK Magda | 553 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
3 | SKIBA Martyna | 609 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
4 | STOLARSKI Jacek | 611 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
5 | TRYSŁA Piotr | 613 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
6 | MALARA Dalia | 778 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
7 | WTOREK Ilona | 779 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
8 | RYŚ Paweł | 782 | CP Trade Katowice | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
9 | FRANICA Mateusz | 775 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
10 | KOZA Agata | 776 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
11 | KOZA Robert | 777 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
12 | WIŚNIEWSKA Ewa | 803 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
13 | WIŚNIEWSKI Piotr | 804 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
14 | WRÓBLEWSKI Łukasz | 805 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
15 | BARAŃSKA Adrianna | 806 | Miraz Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
16 | KACZMARCZYK Monika | 807 | Morsy Szczytno #RESET | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
17 | MALISZEWSKA Agnieszka | 809 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
18 | HAWEL Rafał | 810 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
19 | OCHA Beata | 832 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
20 | GÓRSKA Katarzyna | 833 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
20 | JURCZAK Joanna | 834 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
22 | ALEKSANDROWICZ Piotr | 835 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
23 | FIK Bartosz | 847 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
24 | GONSIOR Tomasz | 850 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
25 | GÓRSKI Grzegorz | 851 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
26 | JELIŃSKI Adrian | 854 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
27 | PILIP Aleksandra | 875 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
28 | PŁOSZAJ Katarzyna | 876 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
29 | PUSTUŁKA Adam | 877 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
30 | PALUS Patrycja | 874 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
31 | SOKALSKA Karolina | 888 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
32 | STOPYRA Piotr | 889 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
33 | SZTUKOWSKI Łukasz | 890 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
34 | PIĄTEK Ewa | 1722 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
35 | PIECZABA Patryk | 1723 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
36 | CZEPIEC Alicja | 231 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
37 | ZDUNEK Marzena | 509 | Gumisie_WWA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
38 | GMEREK Dawid | 643 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
39 | LEPKA Arkadiusz | 649 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
40 | WIECZOREK Monika | 655 | CZEREŚNIAKI | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
41 | KIEDOS Katarzyna | 646 | CZEREŚNIAKI | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
42 | KIEDOS Piotr | 647 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
43 | KULA Bartosz | 648 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
44 | OWCZAREK Amelia | 760 | 13 team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
45 | ŁUCZKOWSKI Emil | 740 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
46 | BUGAŃSKI Damian | 774 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
47 | JAGIELUK Jurand | 763 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
48 | KUNICKI Robert | 765 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
49 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 766 | AROO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
50 | SKOWROŃSKA Maja | 767 | AROO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
51 | KIMON Damian | 783 | Czarny Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
52 | POL Mikołaj | 784 | Czarny Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
53 | ŻÓŁKOWSKI Jakub | 785 | Czarny Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
54 | LUDKA Krystian | 786 | DużeLudki | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
55 | BORSUKIEWICZ Paweł | 789 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
56 | GUMIELA Adam | 790 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
57 | CISZEWSKI Krzysztof | 791 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
58 | GARBACZ Damian | 792 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
59 | JĘDRYCHOWSKA Karolina | 793 | Jędrki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
60 | KLIŚ Dominik | 794 | Jędrki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
61 | BUJAŁA Tomasz | 795 | Jupi Jej | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
62 | CHEŁMIŃSKA Katarzyna | 796 | Jupi Jej | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
63 | FRĄCKIEWICZ Klaudia | 797 | Jupi Jej | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
64 | PADEWSKI Łukasz | 799 | Jupi Jej | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
65 | SIECZKA Sebastian | 800 | Jupi Jej | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
66 | WILAS Paulina | 801 | Jupi Jej | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
67 | KAWECKI Przemysław | 802 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
68 | ILCZYSZYN Julita | 811 | poRUNbani | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
69 | KITOWSKI Kędzior | 812 | poRUNbani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
70 | SAMBORSKA Małgorzata | 815 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
71 | WOLSKI Jakub | 816 | poRUNbani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
72 | PASTUSZKA Artur | 817 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
73 | RĄCZKOWIAK Mateusz | 827 | Uszło Powietrze Z Dętki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
74 | KRZYSTANEK Bartłomiej | 828 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
75 | KRZYSTANEK Magdalena | 829 | WATAHA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
76 | KUNA Elzbieta | 830 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
77 | PINOCY Szymon | 818 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
78 | BŁASIŃSKI Piotr | 820 | Świnka i Pany | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
79 | CIELEK Adam | 821 | Świnka i Pany | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
80 | GRABOŃ Gabriela | 822 | Świnka i Pany | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
81 | KAPSA Grzegorz | 823 | Świnka i Pany | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
82 | ZADWORNY Paweł | 824 | Świnka i Pany | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
83 | JASTRZĘBSKI Rafał | 825 | The Shielders | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
84 | CHRUŚCICKI Krzysztof | 837 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
85 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 839 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
86 | DAWIDZIAK Wojciech | 840 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
87 | KNAP Damian | 859 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
88 | KOWALSKA Patrycja | 861 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
89 | KOZIOŁ Aneta | 862 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
90 | DRZEWIECKA Sylwia | 842 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
91 | DUDA Andrzej | 843 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
92 | DUDA Marlena | 844 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
93 | DURCZAK Dominik | 845 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
94 | JÓZEFIOK Adam | 855 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
95 | KACHNIARZ Maciek | 856 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
96 | KACZMARZYK Aleksandra | 857 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
97 | RACHWAŁ Marcin | 879 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
98 | ROJKIEWICZ Weronika | 880 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
99 | LEWANDOWSKI Marek | 865 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
100 | SAWALA Aneta | 881 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
101 | SAWALA Eryk | 882 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
102 | SAWALA Sławomir | 883 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
103 | LISZKA Piotr | 866 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
104 | MAŁOLEPSZA Paulina | 867 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
105 | METELSKA Justyna | 869 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
106 | MICHALEWSKA Aleksandra | 870 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
107 | NEUDEK Marek | 871 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
108 | NIEMYJSKI Jarosław | 872 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
109 | SAWCZAK Alicja | 884 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
110 | SAWCZAK Grzegorz | 885 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
111 | PACHURKA Łukasz | 873 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
112 | PYŚ Damian | 878 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
113 | WŁOCHOWICZ Madzia | 895 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
114 | ZABIEGŁY Tomasz | 896 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
115 | ZAKHARCHUK Vitalii | 897 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
116 | ZOWADA Czesław | 898 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
117 | ŻUK Natalia | 899 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
118 | SZYMAŃSKI Łukasz | 892 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
119 | TURKO Marcin | 893 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
120 | ROZPENDEK Krzysztof | 1256 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
121 | LUDKA Natalia | 788 | DużeLudki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
122 | MAĆKOWIAK Ada | 813 | poRUNbani | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
123 | WOŹNIAK Piotr | 761 | 13 team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
124 | CZERWONKA Grzegorz | 762 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
125 | LUDKA Marta | 787 | DużeLudki | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
126 | LEŚNIAK Dorota | 831 | WATAHA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
127 | CHOJNOWSKA Karolina | 836 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
128 | KUBALA Małgorzata | 863 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
129 | KUŹMA Maciej | 864 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
130 | SEWERYNEK Piotr | 886 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
131 | ŚLIWIŃSKI Bartosz | 887 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
132 | MAĆKOWIAK Karolina | 814 | poRUNbani | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 132 wynik(ów)