Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SŁODYCZKA Andrzej | 904 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2 | WOJTCZAK Olga | 905 | Aby do Mety! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
3 | ADAMUS Katarzyna | 906 | ALV AWENDŻERS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
4 | JAGODZIŃSKI Dawid | 903 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
5 | STADNICKI Łukasz | 917 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
6 | BIEŃKOWSKI Emil | 918 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
7 | CZART Tomasz | 919 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
8 | WĘGLARZ Dawid | 929 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
9 | WOZNIAK Marcin | 930 | Axxiomowi SAPacze | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
10 | FRANAS Emil | 931 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
11 | SAWKIEWICZ Tomasz | 926 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
12 | SZPILA Zofia | 927 | Axxiomowi SAPacze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
13 | TOPCZYŁKO Mateusz | 928 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
14 | STRADOMSKA Marta | 941 | Biegnę tylko po piwo | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
15 | STRADOMSKI Marcin | 942 | Biegnę tylko po piwo | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
16 | WARECKA Joanna | 944 | Biegnę tylko po piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
17 | WIERZBICKA Aleksandra | 945 | Biegnę tylko po piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
18 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 946 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
19 | ZAGNIŃSKI Tomasz | 947 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
20 | FURTEK Monika | 955 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
21 | KACZMARCZYK Magdalena | 956 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
22 | KARMELITA Katarzyna | 957 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
23 | KRZOS Agnieszka | 958 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
24 | MAKAREWICZ Agnieszka | 959 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
25 | MIKOŁAJCZYK Patrycja | 960 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
26 | WASILEWSKI Rafał | 971 | Panie i Panowie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
27 | KORCZAK Karolina | 972 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
28 | MAJCHER Ewelina | 969 | Panie i Panowie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
29 | SIEJA Justyna | 970 | Panie i Panowie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
30 | BRONOWICKI Marek | 983 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
31 | CHMURA Mateusz | 984 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
32 | CZARNOTA Mateusz | 985 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
33 | HAJDUN Michal | 986 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
34 | BUCZKOWSKI Adam | 997 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
35 | GRANDYBERG-BUCZKOWSKA Martyna | 998 | xtrema | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
36 | JANGAS Aga | 999 | xtrema | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
37 | RAABE Paweł | 1000 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
38 | RAABE Piotr | 1001 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
39 | SIBILA Dawid | 1002 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
40 | SOBCZAK Jakub | 1003 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
41 | SOBCZAK Natalia | 1004 | xtrema | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
42 | FRĄCZYK Jędrzej | 1011 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
43 | IDZIAK Marcin | 1013 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
44 | JEZIORSKI Paweł | 1014 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
45 | KOSMALA Agnieszka | 1018 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
46 | KUCZKOWSKI Michał | 1019 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
47 | KUNCMAN Katarzyna | 1020 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
48 | KUNCMAN Patrycja | 1021 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
49 | MACYSZYN Mateusz | 1022 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
50 | MALIGŁÓWKA Jakub | 1023 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
51 | NALEPKA Sebastian | 1024 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
52 | OLESZCZYK Kinga | 1025 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
53 | PASŁAWSKA Kamila | 1026 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
54 | WOSZCZYNSKA Alina | 1032 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
55 | WOSZCZYŃSKI Piotr | 1033 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
56 | WRZESZCZ Mateusz | 1034 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
57 | WYSOCKI Aleksander | 1035 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
58 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 2421 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
59 | WROŃSKA Dominika | 3874 | ALV AWENDŻERS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
60 | WROŃSKI Damian | 3875 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
61 | MNITOWSKA Karolina | 3947 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
62 | MIŁOSZ Jarosław | 3948 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
63 | BIAŁOCHŁAWEK Dawid | 3952 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
64 | GAWLAS Magdalena | 769 | BŁOTOODPORNI | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
65 | GRYZ Olga | 770 | BŁOTOODPORNI | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
66 | HABANT Maciej | 771 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
67 | HABANT Wojciech | 772 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
68 | KOWALSKI Robert | 773 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
69 | CHOROŚ Grzegorz | 768 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
70 | KAMIENIECKI Tristan | 858 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
71 | JANKOWSKI Kamil | 900 | Aby do Mety | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
72 | TYZO Aleksander | 901 | Aby do Mety | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
73 | GRZYB Michał | 902 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
74 | BORTKIEWICZ Monika | 907 | ALV AWENDŻERS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
75 | FOLLENDORF Oskar | 908 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
76 | GANSZCZYK Piotr | 909 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
77 | KULAK Dariusz | 910 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
78 | OCZOWIŃSKI Szymon | 924 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
79 | ROBAK Wojciech | 925 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
80 | JAŚKOWIAK Wojciech | 932 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
81 | RĘKAS Dawid | 914 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
82 | RERAK Magdalena | 915 | ALV AWENDŻERS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
83 | SKRZYPCZAK Jakub | 916 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
84 | DROŹDZIK Mateusz | 920 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
85 | GARBICZ Paweł | 921 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
86 | KLASA Hubert | 933 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
87 | KOWAL Łukasz | 934 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
88 | LECHOCKI Michał | 935 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
89 | OZGA Grzegorz | 936 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
90 | REDA Przemysław | 937 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
91 | SPYCHALSKA Nadia | 1005 | xtrema | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
92 | SMOLEŃ Jarosław | 962 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
93 | SOT Magdalena | 963 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
94 | KOZLOWSKI Dawid | 964 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
95 | DEC Łukasz | 965 | NewFleet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
96 | WILAS Paweł | 966 | NewFleet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
97 | OZIMEK Jacek | 975 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
98 | TUREK Magdalena | 976 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
99 | MOKROSIŃSKA Dorota | 961 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
100 | BARTH Ania | 967 | Panie i Panowie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
101 | STACHOWIAK Mateusz | 994 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
102 | ŻMIGRODZKI Krzysztof | 995 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
103 | ZARZYCKI Maciej | 978 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
104 | BATOR Tomasz | 981 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
105 | BORKOWSKI Michał | 982 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
106 | KALA Klaudia | 988 | Xeos Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
107 | KOZIATEK Szymon | 989 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
108 | KWARCIANY Tomasz | 990 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
109 | ZUZEK Bartosz | 996 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
110 | OCHEJ Wojciech | 991 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
111 | TOMCZAK Jan | 1006 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
112 | PHILIPP Tobias | 992 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
113 | SZAPOWAŁ Przemysław | 1031 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
114 | ZYRA Aleksandra | 1036 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
115 | ZYRA Beata | 1037 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
116 | JURECKI Łukasz | 1015 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
117 | KINERT Małgorzata | 1017 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
118 | PAWLAK Marta | 1027 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
119 | ŚNIEGOCKI Grzegorz | 1028 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
120 | STANEK Katarzyna | 1029 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
121 | SZAJTHAUER Monika | 1030 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
122 | DUDUŚ Patryk | 1010 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
123 | SERWATKA Mateusz | 939 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
124 | SIUDMAK Karina | 940 | Biegnę tylko po piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
125 | TUTAK Michał | 977 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
126 | BŁASZCZYK Karolina | 1008 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
127 | DOBRZAŃSKI Marcin | 1009 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
128 | ZALUCKI Lukasz | 3946 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
129 | RAKOWSKI Przemysław | 913 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
130 | ROGOWSKA Monika | 938 | Biegnę tylko po piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
131 | MATUSIAK Krzysztof | 950 | Cegły i kamienie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:22 | ||
132 | SOWA Grzegorz | 952 | Cegły i kamienie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:28 | ||
133 | PADEWSKA Adrianna | 951 | Cegły i kamienie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:31 | ||
134 | KAMIŃSKA Amanda | 948 | Cegły i kamienie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:32 | ||
135 | KAMIŃSKA Ewa | 949 | Cegły i kamienie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:32 | ||
136 | WISKI Przemysław | 973 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:33 | ||
137 | GIERCZAK Michał | 1012 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:33 | |||
138 | ANTOSIK Bartłomiej | 3959 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:36 |
Znaleziono 138 wynik(ów)