Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KIEPURA Aleksandra | 1082 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
2 | REKIEĆ Kaja | 1083 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3 | BĄKOWSKA Monika | 1084 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
4 | BARANOWSKI Dawid | 1076 | Kung-Fu Małpy od chlania do biegania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
5 | SMOLIŃSKI Roman | 1077 | Olimp Handball Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
6 | SOLSKI Przemysław | 1078 | Olimp Handball Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
7 | ŚWIĘTEK Paweł | 1079 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
8 | BARTOSIŃSKA Katarzyna | 1080 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
9 | JAŚKOWSKI Paweł | 1081 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
10 | SIDORSKI Paweł | 1046 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
11 | SOBONKIEWICZ Leszek | 1047 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
12 | STAŚ Dorota | 1048 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
13 | WALKARZ Kamila | 1049 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
14 | KŁOS Cezary | 1050 | Dzbanek Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
15 | BRESSO-LEONCZAK Wioletta | 1051 | Functional Studio Legnica | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
16 | GIERSOK Bartłomiej | 1052 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
17 | KACZERZEWSKA Monika | 1053 | Functional Studio Legnica | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
18 | DYBKA-YAZICHYAN Ewa | 1086 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
19 | FIOŁNA Robert | 1087 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
20 | FRYD Krzysztofa | 1088 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
21 | GAJEWSKA Weronika | 1089 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
22 | GRABARCZYK Marta | 1090 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
23 | JURGA Rafał | 1091 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
24 | JUSZCZUK Katarzyna | 1092 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
25 | KIELAR Aleksandra | 1093 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
26 | JANOWSKA Żaneta | 1115 | Siostry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
27 | TKACZENKO Martyna | 1116 | Siostry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
28 | WOJTASIEWICZ Marek | 1118 | Wolontariusze Hunt Run | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
29 | WOJTASIEWICZ Wiktoria | 1119 | Wolontariusze Hunt Run | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
30 | BIERZANOWSKI Rafał | 1120 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
31 | CYBULSKA Adriana | 1121 | z C-L osiągniesz cel | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
32 | CYGORA Krzysztof | 1122 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
33 | BENGSCH Łukasz | 1145 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
34 | BRYLSKA Ewelina | 1146 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
35 | BRYLSKI Marcin | 1147 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
36 | BUJAS Kacper | 1148 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
37 | BUSŁOWSKI Paweł | 1149 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
38 | GANCZAREK Ewelina | 1150 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
39 | GANCZAREK Rafał | 1151 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
40 | JAWORSKI Tomasz | 1152 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
41 | BARAN Izabela | 1144 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
42 | SZOSTAK Marcin | 1173 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
43 | WAJDA Rafał | 1174 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
44 | WDOWIAK Zbigniew | 1178 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
45 | WILK Anna | 1179 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
46 | WOŁOSZUK Filip | 1180 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
47 | ZIĘBA Michał | 1181 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
48 | SKŁADANEK Marek | 3960 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
49 | BARAN Bogdan | 570 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
50 | SIEDLIKOWSKI Krzysztof | 1038 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
51 | BĘBEN Paulina | 1041 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
52 | JANIEC Katarzyna | 1042 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
53 | KMIECIAK Krystian | 1043 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
54 | ŁYSZCZARCZYK Anna | 1045 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
55 | ŁYSYGANICZ Dariusz | 1055 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
56 | MROZOWSKI Michał | 1056 | Functional Studio Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
57 | PAPCIAK Mariusz | 1057 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
58 | KWIATKOWSKI Jacek | 1058 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
59 | SÓJKA Karol | 1059 | Functional Studio Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
60 | LISOWSKI Marcin | 1060 | FunctionalStudioLegnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
61 | BARYŁKIEWICZ Jakub | 1062 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
62 | CHMIELEWSKI Karol | 1063 | Gangusy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
63 | CHODYRA Karol | 1064 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
64 | CZPAK Daniel | 1065 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
65 | DOMAGAŁA Agnieszka | 1066 | Gangusy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
66 | GUŚĆ Maciej | 1067 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
67 | ORCHOWSKA Magdalena | 1103 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
68 | PALCZYŃSKA Agnieszka | 1104 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
69 | PALCZYŃSKI Andrzej | 1105 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
70 | OFIARA Kamil | 1073 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
71 | KILAŃSKI Maciej | 1094 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
72 | KŁODAŚ Renata | 1095 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
73 | ŁĄCKA Agata | 1096 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
74 | LASKOWSKA Małgorzata | 1097 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
75 | LUKAS Małgorzata | 1098 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
76 | LUKAS Mateusz | 1099 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
77 | MAJCHRZAK Marcin | 1100 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
78 | MARCINIAK Aneta | 1101 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
79 | OLEŃSKA Marta | 1102 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
80 | KRZYŻANOWSKI Kamil | 1126 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
81 | NASTAŁY Jakub | 1127 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
82 | PIWOWARCZYK Aleksandra | 1129 | z C-L osiągniesz cel | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
83 | SAPA Jakub | 1132 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
84 | SAPA Rafał | 1133 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
85 | SZELĄG Anna | 1134 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
86 | STANOWSKI Michał | 1110 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
87 | TOKAREK Robert | 1112 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
88 | URBANIAK Natalia | 1113 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
89 | WODZIŃSKI Jacek | 1114 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
90 | GARDZIŃSKI Dastin | 1123 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
91 | GRABOWY Piotr | 1124 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
92 | WIENCHOL Dawid | 1136 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
93 | ZDUŃSKA Agnieszka | 1137 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
94 | CZACHARA Jarosław | 1138 | ZJEDNOCZENI w BŁOCIE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
95 | PACZEŚNIAK Adam | 1139 | Zuchwalcy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
96 | PACZEŚNIAK Anna | 1140 | Zuchwalcy | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
97 | PACZEŚNIAK Antoni | 1141 | Zuchwalcy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
98 | PACZEŚNIAK Jan | 1142 | Zuchwalcy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
99 | BALDY Jakub | 1143 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
100 | JERCZYŃSKI Rafał | 1153 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
101 | JERLECKI Jędrzej | 1154 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
102 | KALBRON Aleksander | 1155 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
103 | KOWALCZYK Przemek | 1156 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
104 | KUREK Daniel | 1157 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
105 | LIPNICKI Krzysztof | 1159 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
106 | MACHALSKA Justyna | 1160 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
107 | PIETRZAK Paulina | 1163 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
108 | PIETRZYK Dariusz | 604 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
109 | PIETRZYK Konrad | 1164 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
110 | PLUSZCZYK Damian | 1165 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
111 | PYREK Marcin | 1166 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
112 | RYGIELSKI Przemysław | 1167 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
113 | SAWICKI Kacper | 1168 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
114 | SKWIERCZAK Michał | 1169 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
115 | SWARBULA Robert | 1172 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
116 | GALLUS Dawid | 1222 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
117 | PIELESZ Małgorzata | 2144 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
118 | BAGROWSKI Mariusz | 3691 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
119 | ZAPOLSKI Daniel | 3934 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
120 | SZELĄG Marcin | 1135 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
121 | MULARCZYK Michał | 1162 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
122 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 1054 | Functional Studio Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
123 | KRAUZ Sandra | 1044 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
124 | STAJUDA Łukasz | 1107 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
125 | STAJUDA Magda | 1108 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
126 | STANOWSKA Aleksandra | 1109 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
127 | PŁÓCIENNIK Jarosław | 1085 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
128 | ANGROT Romuald | 1061 | Gangusy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:39 | ||
129 | GWARDIAK Mariusz | 1282 | Zielnik - Feel It! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:01:24 | ||
130 | MOLGA Piotr | 1072 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:02:18 | ||
131 | KRAWIEC Tomasz | 1069 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:02:22 | ||
132 | MARZEC Katarzyna | 1070 | Gangusy | Open Kobiet | 09:30 | 00:02:27 | ||
133 | KRAWIEC Aneta | 1068 | Gangusy | Open Kobiet | 09:30 | 00:02:31 | ||
134 | MOLGA Kamila | 1071 | Gangusy | Open Kobiet | 09:30 | 00:02:39 | ||
135 | TROJAN Pawel | 1235 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:07:50 |
Znaleziono 135 wynik(ów)