Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DENDURA Jędrzej | 1322 | Alaskańskie Smoki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2 | DYRKA Arkadiusz | 1323 | Alaskańskie Smoki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3 | PLUTA Krzysztof | 1324 | Alaskańskie Smoki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
4 | WILCZYŃSKI Andrzej | 1325 | Alaskańskie Smoki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
5 | ADAMOWICZ Aleksandra | 1347 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
6 | BEDNARZ Mateusz | 1348 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
7 | BODZOŃ Kamil | 1349 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
8 | HAJDUKIEWICZ Andrzej | 1352 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
9 | JANAS Jakub | 1353 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
10 | LASOCKI Jurij | 1354 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
11 | PATYK Marta | 1376 | GdzieTaMeta? | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
12 | WIŚNIEWSKA Justyna | 1377 | GdzieTaMeta? | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
13 | PIETRASZEK Andre | 1378 | HeartAttackLoipzich | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
14 | ROSKIEWICZ Wojciech | 1379 | HeartAttackLoipzich | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
15 | JAROSIŃSKA Aleksandra | 1382 | Lochy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
16 | JAROSIŃSKA Wioletta | 1383 | Lochy | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
17 | KOCZUR Agnieszka | 1411 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
18 | KOWALCZYK - LACHOWSKA Marta | 1412 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
19 | BIELA Grzegorz | 1406 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
20 | BOBKO Sławomir | 1407 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
21 | DOMANSKA Karina | 1408 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
22 | HRYNCZYSZYN Jacek | 1409 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
23 | JASIŃSKI Marcin | 1410 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
24 | KOWALCZYK Karol | 1434 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
25 | KUROPKA Karolina | 1435 | zSZOKowani Bojanowo | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
26 | KUROPKA Szymon | 1436 | zSZOKowani Bojanowo | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
27 | SWOJAK Tomasz | 1437 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
28 | WEBER Norbert | 1438 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
29 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 1463 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
30 | WOŚKO Ania | 1464 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
31 | WOJTOŃ Michał | 3940 | amatorzy_sernika | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
32 | ROSIŃSKI Adam | 3944 | Szonki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
33 | BORSUKIEWICZ Paweł | 3969 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
34 | WENC Sylwia | 1186 | Amore Pomodore | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
34 | ZIENOWICZ Roksana | 1187 | Amore Pomodore | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
36 | KOSSOWSKI Przemysław | 1305 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
37 | KOLANY Olga | 1328 | amatorzy_sernika | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
38 | MIKŁASZEWICZ Barbara | 1329 | amatorzy_sernika | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
39 | PRINKE Stanisław | 1330 | amatorzy_sernika | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
40 | TOMALA Jarosław | 1331 | Biegam i Skacze | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
41 | ZAJĄC Natalia | 1332 | Biegam i Skacze | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
42 | SZYMULA Marcin | 1333 | Bracia Testosteron | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
43 | CUMKA Aleksandra | 1334 | Crazy Wild | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
44 | CUPIAŁ Paweł | 1337 | Crazy Wild | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
45 | MIĄSIK Michał | 1355 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
46 | PIECZEK Daria | 1357 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
47 | RZESZUT Sylwester | 1358 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
48 | NAWROT Krzysztof | 1339 | Crazy Wild | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
49 | SWIGON Katarzyna | 1340 | Crazy Wild | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
50 | SWIGON Krzysztof | 1341 | Crazy Wild | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
51 | SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa | 1343 | Dejta nam medal | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
52 | SKOCZYLAS Kamil | 1344 | Dejta nam medal | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
53 | SŁAWIŃSKI Piotr | 1345 | Dejta nam medal | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
54 | SZAFRANEK Paweł | 1346 | Dejta nam medal | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
55 | MATUBOWSKA Agnieszka | 1370 | Foczki i Morsy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
56 | MATUBOWSKA Kinga | 1371 | Foczki i Morsy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
57 | MATUBOWSKI Marek | 1372 | Foczki i Morsy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
58 | MIELCZAREK Piotr | 1373 | Foczki i Morsy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
59 | SMAGUR Beata | 1374 | Foczki i Morsy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
60 | PATYK Karol | 1375 | GdzieTaMeta? | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
61 | ŻMUDZIŃSKA Magdalena | 1384 | Lochy | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
62 | ŻMUDZIŃSKI Miłosz | 1385 | Lochy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
63 | CICHY Maria | 1386 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
64 | KONIECZNY Paweł | 1387 | NG-HOOLIGANS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
65 | MORRIS Samanta | 1365 | Druzyna Trzmiela | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
66 | SEPESI Marian | 1367 | Druzyna Trzmiela | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
67 | STANKIEWICZ Zbigniew | 1368 | Druzyna Trzmiela | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
68 | RABE Michał | 1396 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
69 | OLEŚNIEWICZ Karolina | 1402 | Szonki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
70 | MIKOŁAJEK Robert | 1413 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
71 | LEPIANKA Kamil | 1397 | RWN Team TAURON Wałbrzych | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
72 | LEPIANKA Piotr | 1398 | RWN Team TAURON Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
73 | ZAŁUSTOWICZ Aleksandra | 1400 | SPIŻOWI TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
74 | ZJAWIONA Patrycja | 1401 | SPIŻOWI TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
75 | TRYBA Mateusz | 1390 | NG-HOOLIGANS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
76 | BOSAK Aga | 1393 | Personae non gratae | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
77 | MARKOWSKI Rafał | 1394 | Personae non gratae | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
78 | RZYMANEK Piotr | 1423 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
79 | CZARNECKA Małgorzata | 1426 | Wybrańcy Nettle | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
80 | JANCZAK Justyna | 1427 | Wybrańcy Nettle | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
81 | TOMAKA Anna | 1429 | Wybrańcy Nettle | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
82 | GACKOWSKA Aleksandra | 1430 | zSZOKowani Bojanowo | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
83 | GACKOWSKA Katarzyna | 1431 | zSZOKowani Bojanowo | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
84 | OGRABEK Kamil | 1417 | TURBO LENIWCE- KOLEJNE STARCIE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
85 | OGRABEK Katarzyna | 1418 | TURBO LENIWCE- KOLEJNE STARCIE | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
86 | ŚNIEŻEK Kamila | 1419 | Uśmiech nienawiści | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
87 | STAROŃ Krzysztof | 1420 | Uśmiech nienawiści | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
88 | GAJECKI Daniel | 1432 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
89 | KWIATKOWSKI Sylwester | 1422 | wieczne młodzieniaszki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
90 | OLEŚNIEWICZ Paulina | 1456 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
91 | REK Klaudia | 1457 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
92 | GRALIŃSKI Marcin | 1441 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
93 | GRZEGORZEWSKI Kamil | 1442 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
94 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 1443 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
95 | KOWALIK Karol | 1447 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
96 | KRĘCICHWOST Marcel | 1448 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
97 | KULCZYCKI Marek | 1449 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
98 | ŁUCZAK Dominik | 1451 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
99 | LUS Tomasz | 1452 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
100 | MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka | 1453 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
101 | MICHNOWICZ Tomasz | 1454 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
102 | MROZEK Robert | 1455 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
103 | UMIŃSKI Wojciech | 1461 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
104 | URBANIAK Daniel | 1462 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
105 | DUBIAK Marcin | 2843 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
106 | LEDWOROWSKI Paweł | 1338 | Crazy Wild | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
107 | JARCZEWSKI Marcin | 1433 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
108 | STACHNIK Łukasz | 1458 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
109 | SZCZENDZINA Mariusz | 1459 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
110 | SZKONTER Sławek | 1460 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
111 | ŻUR Bartosz | 1363 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
112 | NOWIŃSKI Juliusz | 1414 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
113 | ORŁOWSKI Wojciech | 1415 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
114 | WŁODARCZYK Maciej | 1416 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
115 | KONIECZNY Szymon | 1388 | NG-HOOLIGANS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:01:03 | ||
116 | LAXY Rafał | 1588 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:08:56 |
Znaleziono 116 wynik(ów)