Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HENCKI Jakub | 1701 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2 | MARCINKIEWICZ Mirosław | 1759 | Jabolowe Ofiary | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3 | WIECZOREK Waldemar | 1760 | Jabolowe Ofiary | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
4 | MAŁEK Maciej | 1753 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
5 | NGUYEN Weronika | 1754 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
6 | SZCZOTKA Klaudia | 1755 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
7 | RAJKOWSKI Damian | 1756 | gtboardpl | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
8 | BAJZERT Bartosz | 1757 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
9 | ŁUKASIK Bartosz | 1758 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
10 | OSTROWSKA Katarzyna | 1782 | Ścigani | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
11 | OSTROWSKI Łukasz | 1783 | Ścigani | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
12 | RAFA Adam | 1784 | Ścigani | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
13 | RAFA Iwona | 1785 | Ścigani | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
14 | LEWANDOWSKI Linus | 1788 | Szukam chłopaka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
15 | BURGER Piotr | 1789 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
16 | DOMAGAŁA Kamil | 1811 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
17 | JARZĄBEK Kacper | 1812 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
18 | KALETA Dawid | 1813 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
19 | KOT Grzegorz | 1814 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
20 | KOT Michał | 1815 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
21 | KOT Tomasz | 1816 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
22 | SZYMKIEWICZ Albert | 1817 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
23 | ADAMIAK Kuba | 1818 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
24 | JONDA Izabela | 1841 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
25 | KACZMARCZYK Marek | 1842 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
26 | KACZWIŃSKI Paweł | 1843 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
27 | KOWALSKA Katarzyna | 1844 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
28 | KOZELSKYI Antoni | 1845 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
29 | KRAWCZYK Joanna | 1846 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
30 | KULCZAK Paweł | 1848 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
31 | SIELSKA Dagmara | 1869 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
32 | SIELSKI Jarosław | 1870 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
33 | SIEMIESZ Michał | 1871 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
34 | SMOLEC Monika | 1872 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
35 | SMOLEŃ Piotr | 1873 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
36 | STACHOWICZ Błażej | 1874 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
37 | SYNOWCZYK Martyna | 1876 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
38 | SZPRYNC Krzysztof | 1877 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
39 | SZCZEPANOWSKA Oliwia | 3967 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
40 | KIEŁBIK Kamil | 3968 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
41 | WALUSCH Julia | 1735 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
42 | SOLIWODA Tomasz | 1746 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
43 | CYBULSKI Michał | 1747 | Crossfit Czechów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
44 | CHOBRY Alicja | 1748 | CrossTeam Zgorzelec | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
45 | DRZAZGA - SUCHECKA Joanna | 1749 | CrossTeam Zgorzelec | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
46 | GLEŃ Sabina | 1750 | CrossTeam Zgorzelec | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
47 | KALKA Aleksandra | 1751 | CrossTeam Zgorzelec | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
48 | SUCHECKI Andrzej | 1752 | CrossTeam Zgorzelec | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
49 | ROGALA Arkadiusz | 1761 | JENOTY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
50 | ROGALA Jakub | 1762 | JENOTY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
51 | ROGALA Tomasz | 1763 | JENOTY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
52 | CZECH Kacper | 1776 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
53 | BESSER Tomek | 1777 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
54 | PAWLUKIEWICZ Kamil | 1778 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
55 | PAWLUKIEWICZ Robert | 1779 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
56 | SAWICKI Dariusz | 1780 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
57 | SOLAREK Michał | 1781 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
58 | FILIP Konrad | 1790 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
59 | RUDNICKI Konrad | 1768 | MAR-STALOWCY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
60 | ZAWIELAK Kamil | 1769 | MAR-STALOWCY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
60 | ZAWIELAK Tomasz | 1770 | MAR-STALOWCY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
62 | DUCH Wojciech | 1771 | OinkOink | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
63 | MAŁCZAK Piotr | 1772 | OinkOink | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
64 | MAŁCZAK Szymon | 1773 | OinkOink | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
65 | BOĆKO Piotrek | 1804 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
66 | CHOŁŻYŃSKA Weronika | 1805 | Wściekłe Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
67 | CISEK Joanna | 1806 | Wściekłe Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
68 | DĄBROWSKA Natalia | 1807 | Wściekłe Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
69 | SKÓRA Jerzy | 1809 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
70 | STANKIEWICZ Konrad | 1795 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
71 | ABRANTOWICZ Daniel | 1796 | wiosenne pisklaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
72 | ABRANTOWICZ Marcin | 1797 | wiosenne pisklaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
73 | GÓRALSKA Agnieszka | 1798 | wiosenne pisklaki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
74 | GORALSKI Marcin | 1799 | wiosenne pisklaki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
75 | MARSZOŁEK Dariusz | 1800 | wiosenne pisklaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
76 | PAWŁOWSKA Aleksandra | 1801 | wiosenne pisklaki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
77 | BOĆKO Barbara | 1802 | Wściekłe Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
78 | BOĆKO Jakub | 1803 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
79 | CUDOK Krzysztof | 1826 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
80 | CZEPANIK Patryk | 1827 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
81 | DOMAŃSKA Magda | 1828 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
82 | DRYLL Damian | 1829 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
83 | DRYLL Wioleta | 1830 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
84 | DZIKOWICZ Sebastian | 1831 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
85 | GARBACZ Joanna | 1832 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
86 | GIEMZA Korneliusz | 1833 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
87 | GÓRALCZYK Kacper | 1834 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
88 | GROMADA Michał | 1835 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
89 | HOŁTYN Jarosław | 1836 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
90 | ANIOŁ Tomasz | 1820 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
91 | BALCER Michał | 1821 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
92 | BATOR Norbert | 1822 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
93 | BŁAUT Mateusz | 1823 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
94 | BORYCZKA Emil | 1824 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
95 | CETLER Maciej | 1825 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
96 | NOWAKOWSKI Piotr | 1859 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
97 | OSSOWSKI Maciej | 1860 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
98 | JANICKA Alicja | 1839 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
99 | KULIG Paula | 1849 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
100 | LASKOWSKI Bartosz | 1850 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
101 | LEWANDOWSKI Michal | 1851 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
102 | LEWNAU Łukasz | 1852 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
103 | PAŁKA Justyna | 1861 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
104 | PREISS Marzena | 1862 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
105 | RADOSLAW Radosław | 1863 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
106 | RATAJCZAK Grzegorz | 1864 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
107 | LIPOK Rafał | 1853 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
108 | ŁOBODZIŃSKA Marta | 1854 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
109 | MĄDRZAK Przemysław | 1855 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
110 | MAZON Daniel | 1856 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
111 | MIELCZAREK Michał | 1857 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
112 | NOWAKOWSKI Dominik | 1858 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
113 | WRÓBEL Piotr | 1884 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
114 | WRONA Marcin | 1885 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
115 | SACHAJ Judyta | 1866 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
116 | SACHAJ Piotr | 1867 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
117 | SERZYSKO-WIECZOREK Bernadeta | 1868 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
118 | SZYMASZEK Dominika | 1878 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
119 | TOMASZEWSKI Patryk | 1879 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
120 | WĘGRZYNOWSKI Damian | 1880 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
121 | WERNER Mikołaj | 1881 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
122 | WOŁCZYK Mariusz | 1883 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
123 | ŁOSIN Marta | 2582 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
124 | HOŁTYN Paulina | 1837 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
125 | HYTRY Piotr | 1838 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
126 | FOJT Justyna | 1791 | Trapezy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
127 | ADAMSKI Dawid | 1819 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
128 | RATAJCZAK Rafał | 1865 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
129 | GRABOWSKA Patrycja | 1792 | Trapezy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
130 | JABŁOŃSKI Michał | 1793 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
131 | DOMAGAŁA Damian | 1810 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
132 | WYRWA Aleksandra | 1741 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
133 | MOŃKA Maciej | 1767 | MAR-STALOWCY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 133 wynik(ów)