Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3337 |
Wystartowało : | 3033 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3010 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HERBICH Krzysztof | 1798 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2 | HOTLOŚ Rafał | 1799 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3 | MAZUR Radoslaw | 1800 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
4 | KUKIELSKI Marcin | 1819 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
5 | PIECHOWIAK Oskar | 1820 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
6 | PORTASIAK Filip | 1821 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
7 | PTAK Anita | 1822 | Błotem nas nie wezmą | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
8 | MARKOWSKI Piotr | 1831 | Pennywise team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
9 | BARTKOWIAK Anna | 1832 | Po prostu... My | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
10 | HOROBIŃSKA Ewa | 1833 | Po prostu... My | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
11 | KOMOLKA Monika | 1834 | Po prostu... My | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
12 | PIETRZAK Kamila | 1835 | Po prostu... My | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
13 | GRZEBYSZAK Milena | 1849 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
14 | SCHWAKOPF Joanna | 1850 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
15 | ANIOŁCZYK Agnieszka | 1851 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
16 | CHMIELECKI Tomasz | 1859 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
17 | CHRZĄSZCZ Filip | 1860 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
18 | CIERCZEK Alicja | 1861 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
19 | CIERCZEK Rafał | 1862 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
20 | CITKO Michał | 1863 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
21 | DOMINIK Magdalena | 1865 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
22 | DRAB Mateusz | 1866 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
23 | KANTORSKA Anna | 1885 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
24 | KARASEK Kacper | 1886 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
25 | KĘDZIERSKI Paweł | 1887 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
26 | KLIMAS Wojciech | 1888 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
27 | KLIMCZUK Łukasz | 1889 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
28 | KOŁODZIEJ Damian | 1890 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
29 | KOŁODZIEJ Tomasz | 1891 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
30 | KONOPCZYŃSKI Krzysztof | 1892 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
31 | METELSKA Paulina | 1909 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
32 | MULTAŃSKI Tomasz | 1911 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
33 | PODLECKI Miłosz | 1918 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
34 | POTOCKA Natalia | 1919 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
35 | RAK Daniel | 1921 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
36 | ROBAK Malgorzata | 1922 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
37 | ROSIŃSKI Marcin | 1923 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
38 | ROZMYSŁOWICZ Marta | 1924 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
39 | RYBCZYŃSKA Zuzanna | 1925 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
40 | NOWAK Tomasz | 3301 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
41 | OFICJALSKA Roksana | 1801 | 10 BYCZYS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
42 | OFICJALSKI Marcin | 1802 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
43 | OFICJALSKI Roman | 1803 | 10 BYCZYS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
44 | CZACHURA Sławomir | 1808 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
45 | PLUTA Piotr | 1809 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
46 | ZAWADZKI Jakub | 1810 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
47 | JAKUBCZAK Łukasz | 1811 | AC Pajace | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
48 | DOMERADZKI Antoni | 1812 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
49 | OZGA Kacper | 1813 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
50 | POZNAŃSKI Dawid | 1814 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
51 | ŻOŁĄDEK Wiktor | 1815 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
52 | PIECHOTA Arkadiusz | 1816 | Arkowy Geszynk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
53 | WARMUŁA Tomasz | 1817 | Arkowy Geszynk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
54 | KRZYŻANIAK Sebastian | 1818 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
55 | ŻURAWSKA Joanna | 1824 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
56 | ŻURAWSKI Dariusz | 1825 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
57 | KIEL Dagmara | 1826 | dRUNk | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
58 | WOJTKOWIAK Jacek | 1827 | dRUNk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
59 | ZDERO Max | 1828 | dRUNk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
60 | MYRCHA Jakub | 1830 | Fetomyszy z Marsa | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
61 | GANCZUK Konrad | 1838 | Są szybsi | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
62 | LEGEZIŃSKI Artur | 1840 | Safety Team Amazon | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
63 | NAWROCKI Krzysztof | 1841 | Safety Team Amazon | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
64 | ŚLIWIŃSKA Agata | 1847 | Śliwki Robaczywki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
65 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | 1848 | Śliwki Robaczywki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
66 | DOBROWOLSKI Rafał | 1843 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
67 | GAMROT Michał | 1844 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
68 | PRĘDYŚ Tomasz | 1845 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
69 | ROKICKI Bartosz | 1846 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
70 | BARYSZ Piotr | 1854 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
71 | DRÓŻDŻ Damian | 1867 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
72 | DRÓŻDŻ Paulina | 1868 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
73 | BOROŃ Marcin | 1856 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
74 | BUBEL Kamil | 1857 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
75 | CHILOŃSKI Grzegorz | 1858 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
76 | DZIADUL Igor | 1871 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
77 | KOSMOWSKI Krzysztof | 1894 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
78 | GĄSZCZAK Bartek | 1873 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
79 | GŁUSZECKI Jakub | 1874 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
80 | GÓRNY Mikołaj | 1877 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
81 | GROBELNY Roger | 1878 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
82 | GWÓŹDŹ Szymon | 1879 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
83 | HORIUNOV Artem | 1881 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
84 | JACHYM Maciek | 1882 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
85 | KACZOROWSKI Karol | 1884 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
86 | KORSAK Oliwer | 1893 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
87 | MARKER-REJMONIAK Izabela | 1907 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
88 | MAZUR Dariusz | 1908 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
89 | MUZALSKA Edyta | 1912 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
90 | KRAWIECKI Maciej | 1896 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
91 | KRZYŻOWSKI Jarosław | 1897 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
92 | KUŁACZKOWSKI Damian | 1898 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
93 | KUMOREK Agnieszka | 1899 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
94 | LISOWSKI Kacper | 1900 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
95 | MALINOWSKI Bartosz | 1903 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
96 | MALUGA Mateusz | 1904 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
97 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 1915 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
98 | PIECHOTA Szymon | 1916 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
99 | PIĘTA Adam | 1917 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
100 | SALA Artur | 1926 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
101 | SOWA Krzysztof | 1927 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
102 | SPYCHAJ Marcin | 1928 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
103 | SZYDŁOWSKI Piotr | 1930 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
104 | TABAJ Klaudia | 1931 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
105 | TOMASZYK Grzegorz | 1932 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
106 | TROJANOWSKI Jan | 1933 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
107 | TROJANOWSKI Wojciech | 1934 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
108 | TURKIEWICZ Jarosław | 1935 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
109 | ULFIK-KLIMAS Karolina | 1936 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
110 | URBANIAK Bartosz | 1937 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
111 | WALICA Mirela | 1939 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
112 | WERNER Patryk | 1940 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
113 | WOJAS Michał | 1941 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
114 | WYDYMUS Marcin | 1942 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
115 | SZYCHOWSKI Dariusz | 1804 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
116 | WAŁĘKA Krzysztof | 1938 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
117 | FORTUNA Paweł | 1872 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
118 | PTAK Marcin | 1823 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
119 | ZACHARZEWSKI Radosław | 1839 | Są szybsi | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
120 | CHWASTEK Krzysztof | 1842 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
121 | BONDARENKO Łukasz | 1855 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 121 wynik(ów)