Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CYTARZYŃSKI Andrzej | 1959 | wezwijcie "R-ke" | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2 | GRZANA Anita | 2044 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3 | KAŁKUS Karol | 2045 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
4 | KULIG Marta | 2046 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
5 | KUNCE Daniel | 2047 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
6 | ŁUGOWSKI Łukasz | 2048 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
7 | RATAJ Sylwia | 2049 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
8 | SZCZYPKOWSKI Łukasz | 2050 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
9 | JAKUBOWSKI Bartek | 2075 | HIPOL | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
10 | KRAWCZYK Piotr | 2076 | HIPOL | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
10 | LOY Grzegorz | 2077 | HIPOL | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
12 | ZUPAŃCZYK Jerzy | 2078 | HIPOL | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
13 | WALAS Grzegorz | 2079 | Hit or Miss | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
14 | YUSOF Zuhri | 2080 | Hit or Miss | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
15 | GARBACKI Maciej | 2082 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
16 | KOMORNICKI Krzysiek | 2106 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
17 | WYDRA Robert | 2107 | turbodrożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
18 | AMBROZIAK Sebastian | 2108 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
19 | PETER Monika | 2101 | TEAM TRX | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
20 | PETER Waldemar | 2102 | TEAM TRX | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | ANDRZEJCZAK Filip | 2104 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
22 | GORSKI Dariusz | 2105 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
23 | KRYSTKIEWICZ Krystian | 2130 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
24 | KWIASOWSKA Sandra | 2132 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
25 | LASEK Pawel | 2133 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
26 | LENDA Natalia | 2134 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
27 | MAJCZAK Michał | 2135 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
28 | NAPORA Magdalena | 2139 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
29 | WALEWSKA Lutoslawa | 2161 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
30 | WÓJCIK Adrian] | 2162 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
31 | WÓJTOWICZ Grzegorz | 2163 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
32 | WORSKI Krzysztof | 2164 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
33 | ZBOROWSKI Leszek | 2165 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
34 | SZPILA Daniel | 2160 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
35 | ANDRZEJEWSKI Drogosz | 3899 | RUN ATTACK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
36 | GAWEŁ Wojciech | 3975 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
37 | JENTSCH Marcin | 1703 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
38 | BALCAREK Remigiusz | 1966 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
39 | BRZOZOWSKI Rafał | 2030 | ALKO DEAL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
40 | FORTUNA Agata | 2031 | ALKO DEAL TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
41 | FORTUNA Marcin | 2032 | ALKO DEAL TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
42 | PARZONKA Magdalena | 2033 | ALKO DEAL TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
43 | SULA Paweł | 2034 | ALKO DEAL TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
44 | SOCHA Kamil | 2036 | AnonyGo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
45 | WITCZAK Oskar | 2037 | AnonyGo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
46 | SZUMICKI Michał | 2038 | Banda Rolanda | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
47 | HORBACZ Rafał | 2056 | Chmielu nie ma jajek | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
48 | TROCZYŃSKI Kamil | 2057 | Chmielu nie ma jajek | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
49 | ŁUBIŃSKI Maciej | 2058 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
50 | GŁODEK Bartłomiej | 2059 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
51 | GŁODEK Kacper | 2060 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
52 | GMEREK Tomasz | 2061 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
53 | KOWALCZYK Karol | 2062 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
54 | KURZAWSKI Tomasz | 2063 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
55 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 2084 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
56 | GĄSECKI Juliusz | 2085 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
57 | JEZIORSKI Paweł | 2086 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
58 | KUBICA Weronika | 2087 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
59 | KWARTA Marcin | 2088 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | MROZIŃSKA Weronika | 2089 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | STAWIŃSKA Weronika | 2090 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | STEMPIEŃ Bartosz | 2091 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | WALCZAK Grzegorz | 2092 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | ŻAK Natalia | 2093 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
65 | BOCHEŃSKA Ewa | 2094 | Power Sisters | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
66 | NOWAK Monika | 2095 | Power Sisters | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
67 | ANDRZEJEWSKA Diana | 2096 | RUN ATTACK | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
68 | LEŚNIAK Ewelina | 2097 | RUN ATTACK | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
68 | LEŚNIAK Łukasz | 2098 | RUN ATTACK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
70 | GALIK Łukasz | 2122 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
71 | ILSKA Aleksandra | 2123 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
72 | JĘDRZEJCZYK Krystiana | 2124 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
73 | JUSKOWIAK Łukasz | 2125 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
74 | KALINOWSKA Małgirzata | 2126 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
75 | CHMURA Jadwiga | 2116 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
76 | DEMIAŃCZUK Daniel | 2117 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
77 | DEPA Łukasz | 2118 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
78 | DOMIŃSKI Marcin | 2119 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
79 | BANSEN Kajetan | 2110 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
80 | BENKE Robert | 2111 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
81 | BIEGALSKA Natalia | 2112 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
82 | BUCHTA Grzegorz | 2115 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
83 | PLEWIŃSKA Oliwia | 2146 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
84 | ROGASIK Jakub | 2149 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
85 | RONOWICZ Arkadiusz | 2150 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
86 | ŚMIAŁKO Aleksandra | 2152 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
87 | STAWIARZ Bartosz | 2154 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
88 | KOZIEŁ Jacek | 2129 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
89 | NIEMCZYK Paweł | 2140 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
90 | OLBRYK Marcin | 2141 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
91 | OLENDER Kinga | 2142 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
92 | PANEK Przemysław | 2143 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
93 | ŚWITEK Sylwester | 2158 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
94 | GORSZANÓW Dariusz | 2256 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
95 | STĘPIEŃ Adrian | 2155 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
96 | STĘPIEŃ Agnieszka | 2156 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
97 | NOWAK Marcin | 2054 | Chłopaki z Kalisza | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
98 | LEWIŃSKA Anna | 2083 | MAŁE DZIKI | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
99 | ECHAUST Mateusz | 2099 | TEAM TRX | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
100 | KOSTENCKA-ECHAUST Magdalena | 2100 | TEAM TRX | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
101 | AUGUSTOWSKI Mikołaj | 2109 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
102 | PAWLAK Rafał | 3965 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
103 | PIELESZ Małgorzata | 3976 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
104 | GORSKA Anna | 1972 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
105 | LETKA Aleksandra | 3983 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
106 | SZWAJCAK Maciej | 2039 | Banda Rolanda | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
107 | SZWAJCAK Michał | 2040 | Banda Rolanda | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
108 | BEDNAREK Amelia | 2041 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
109 | ĆWIERTNIA Piotr | 2042 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
110 | DENDRA Beata | 2051 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
110 | DENDRA Marcin | 2052 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
112 | KOSTERA Marcin | 2053 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
113 | PIETRASZEK Dawid | 2064 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
114 | SZLACHTA Adrian | 2065 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
115 | TURSKI Fabian | 2067 | Dzikie Szczury | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
116 | MARKIEWICZ Mateusz | 2068 | EKIPA NIE NA LIŚCIA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
117 | ŻAK Aleksandra | 2069 | EKIPA NIE NA LIŚCIA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
117 | ŻAK Rafał | 2070 | EKIPA NIE NA LIŚCIA | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
119 | SULSKI Łukasz | 2071 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 119 wynik(ów)