Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3337 |
Wystartowało : | 3033 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3010 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GŁOWACKI Arkadiusz | 1944 | Barbarzyńcy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2 | ADUDOVA Kristina | 1945 | COMERC | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3 | FROSZTĘGA Mateusz | 1946 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
4 | MAJEWSKI Dawid | 1952 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
5 | MARCINIAK Adrian | 1953 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
6 | NOWICKA Alina | 1955 | COMERC | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
7 | WODAŁA Jolanta | 1964 | Gorące Morsy Jarosław | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
8 | KRUKOWSKA Natalia | 1967 | Huncwoty | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
9 | KOCZOROWSKI Paweł | 1990 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
10 | BERWALD Lukasz | 1991 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
11 | BIRUK Wiktor | 1992 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
12 | CHWIROT Sylwia | 2002 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
13 | CZECH Marcin | 2003 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
14 | DĄBKOWSKA Agata | 2004 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
15 | DAJCZAK 'DAJSON' Dawid | 2005 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
16 | PODOBIŃSKI Jan | 2016 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
17 | SABO Filip | 2017 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
18 | SŁUGOCKI Adrian | 2018 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
19 | ŚMIGIELSKA Natalia | 2019 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
20 | KUCZKOWSKI Michał | 2029 | WOT nie widzi przeszkód | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
21 | BARANOWSKI Andrzej | 2031 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
22 | STARKBAUER Dominik | 2039 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
23 | WOŹNIAK Oliwia | 2040 | ZEBRANI Z ULICY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
24 | BURCZYK Piotr | 2046 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
25 | DASZCZYK Weronika | 2047 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
26 | JABŁOŃSKI Łukasz | 2057 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
27 | JAKACKA Anna | 2058 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
28 | JAMROZIK Łukasz | 2059 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
29 | KOWALSKA Patrycja | 2068 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
30 | KOŹLAK Milena | 2069 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
31 | KRAŚNER Marcin | 2070 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
32 | ROMAŃCZYK Michał | 2084 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
33 | SAKOWICZ Szymon | 2085 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
34 | TOMCZAK Jakub | 2092 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
35 | TUREK Jarosław | 2093 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
36 | NESHCHERET Maria | 2210 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
37 | BIELECKI Igor | 1829 | Fetomyszy z Marsa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
38 | DEBOGORSKI Przemyslaw | 1943 | #TC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
39 | GOŁĄB Milena | 1947 | COMERC | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
40 | JANKOWSKI Krzysztof | 1948 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
41 | KRAKOWSKI Sławomir | 1950 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
42 | LEWANDOWSKI Jacek | 1951 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
43 | ZALUTSKYI Iurii | 1956 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
44 | PUŚCIAN Kamil | 1957 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
45 | ŚWIĄTEK Emil | 1958 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
46 | WESOŁOWSKI Tomasz | 1959 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
47 | JANISZ BUCZEK Anna | 1961 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
48 | KASZOWSKI Wojciech | 1962 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
49 | SOWIŃSKA Anna | 1963 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
50 | KARP Ireneusz | 1971 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
51 | LIJEWSKA Lidia | 1972 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
52 | COKOT Filip | 1973 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
53 | PYDYCH Łukasz | 1974 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
54 | WARZECHA Wojtek | 1975 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
55 | NIEMIEC Tomasz | 1977 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
56 | PODOLEC Jakub | 1978 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
57 | SKAWINA Dorota | 1979 | MargoFit | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
58 | SŁYSZ Jerzy | 1980 | MargoFit | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
59 | WŁODEK Krzysztof | 1981 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | KASZUBSKI Norbert | 1983 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | KREJ Jakub | 1984 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | NOWICKI Patryk | 1985 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | PIENIĄŻEK Sebastian | 1986 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
64 | RÓŻAŃSKI Dawid | 1987 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
65 | WIATROWSKI Bartłomiej | 1988 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
66 | CEGLARZ Zuzanna | 1993 | Potrzymaj mi perłe | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
67 | PACHUCY Arkadiusz | 1994 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
68 | SUPIŃSKA Paula | 1995 | Potrzymaj mi perłe | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
69 | KOZERA Kaja | 1996 | Power rangers! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
70 | MIROWSKA Sylwia | 1997 | Power rangers! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
71 | MIKŁASZEWICZ Małgorzata | 1998 | SALEM | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
72 | TERPIŁOWSKA Maja | 1999 | SALEM | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
73 | BUJAK Piotr | 2000 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
74 | CHUMICKI Hubert | 2001 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
75 | DUDZIŃSKI Szymon | 2006 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
76 | GAWRZOŁ Mariusz | 2007 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
77 | KOPERCZAK Katarzyna | 2008 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
78 | KORONKIEWICZ Krzysztof | 2009 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
79 | KOWOL Patryk | 2010 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
80 | KWIATKOWSKI Daniel | 2011 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
81 | MIAZGOWSKI Adam | 2012 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
82 | MICHAŁOWSKA Katarzyna | 2013 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
83 | MISZTAL Michał | 2014 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
84 | PODBIELKOWSKI Arkadiusz | 2015 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
85 | SOCHACKI Bartosz | 2020 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
86 | WAWRZYKOWSKI Artur | 2021 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
87 | WENECKA Aleksandra | 2022 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
88 | ŻURAWSKI Grzegorz | 2023 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
89 | BIELA Tomasz | 2025 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
90 | BOMBOR Antonina | 2026 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
91 | MARSZOLIK Angela | 2027 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
92 | KOŁODZIEJ Bartosz | 2028 | WOT nie widzi przeszkód | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
93 | BŁAŻEJCZAK Arkadiusz | 2032 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
94 | BŁAŻEJCZAK Małgorzata | 2033 | ZEBRANI Z ULICY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
95 | KARASIŃSKI Tomasz | 2034 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
96 | KOWALSKA Marta | 2035 | ZEBRANI Z ULICY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
97 | KOWALSKI Łukasz | 2036 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
98 | LIPOWICZ Joanna | 2037 | ZEBRANI Z ULICY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
99 | BARANOWSKI Bartosz | 2042 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
100 | BARSZCZ Damian | 2043 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
101 | BIEŃKO Dariusz | 2044 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
102 | BIERNAT Łukasz | 2045 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
103 | DRÓŻDŻ Marzena | 2052 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
104 | DRYGAS Dariusz | 2053 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
105 | GUŚTAK Wojciech | 2054 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
106 | HANCKA Tomas | 2055 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
107 | HILLER Fabian | 2056 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
108 | JURKIEWICZ Artur | 2061 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
109 | KAŁUŻA Michał | 2062 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
110 | KOPACZ Karol | 2064 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
111 | KOPACZYŃSKI Łukasz | 2065 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
112 | KOŚCIELNY Tomasz | 2066 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
113 | KOWALEWSKI Adam | 2067 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
114 | LAIKINA Marina | 2072 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
115 | LEGUT Jakub | 2074 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
116 | MALINOWSKI Robert | 2075 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
117 | MIROS Ilona | 2076 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
118 | MOSKWA Mateusz | 2077 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
119 | NOWAK Dorota | 2078 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
120 | OBAŁA Marta | 2079 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
121 | OTREMBA Paweł | 2080 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
122 | PIELAT Marcin | 2081 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
123 | PIOCHACZ Jakub | 2082 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
124 | SZINCEL Dawid | 2088 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
125 | SZINCEL Wojciech | 2089 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
126 | WIĘCKOWSKA Marzena | 2096 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
127 | WIĘCKOWSKI Tomasz | 2097 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
128 | WIELOGÓRSKI Mateusz | 2098 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
129 | WITKOWSKI Bartosz | 2099 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
130 | ZAPEŃSKI Sławomir | 2100 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
131 | ŻURKOWSKA Natalia | 2101 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
132 | ŻURKOWSKI Michał | 2102 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
133 | MIĘDLAR Bartosz | 2141 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
134 | CIELECKI Remigiusz | 2178 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
135 | CISZEWSKI Dominik | 2179 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
136 | KARCZ Przemysław | 2192 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
137 | LIBERA Tomasz | 2204 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
138 | PLOTNIK Mateusz | 2219 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
139 | DOMAŃSKI Rafał | 2049 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
140 | DOMINA Dominik | 2050 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
141 | DRÓŻDŻ Andrzej | 2051 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
142 | BEDNARSKI Przemek | 3328 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
143 | PŁOCICA Marek | 3321 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
144 | STOPYRA Patryk | 3319 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
145 | PATER Maciej | 2214 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
146 | HOŁUB Jacek | 3323 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 146 wynik(ów)