Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JĘDRKOWIAK Inez | 1927 | KtórędyNaGiewont? | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2 | ŚWIĄTNICKA Vanessa | 1931 | KtórędyNaGiewont? | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
3 | ŚWIĄTNICKI Szymon | 1932 | KtórędyNaGiewont? | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
4 | MIELCZAREK Michał | 2137 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
5 | GRODZIŃSKI Artur | 2167 | #rushB | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
6 | HOFFA Filip | 2168 | #rushB | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
7 | SZULETA Michał | 2188 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
8 | SZUMILAS Maciej | 2189 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
9 | ŚWIĄTEK Maciej | 2190 | Gama Mobler | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
10 | CYGAL Edyta | 2191 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 2192 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
12 | JADAM-LECHOWICZ Renata | 2193 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
13 | LECHOWICZ Krzysztof | 2194 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
14 | WOLNY Krzysztof | 2217 | Lesisko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
15 | BORA Aleksandra | 2218 | Leżaki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
16 | PUCIŁOWSKI Sławomir | 2219 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
17 | WALCZYŃSKI Michał | 2221 | Leżaki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
18 | WARZECHA Rafał | 2222 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
19 | WYSOCKI Jacek | 2223 | Leżaki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
20 | ŻYTO Justyna | 2224 | Leżaki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
21 | DOMANSKI Mariusz | 2249 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
22 | DYBA Mikołaj | 2251 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
23 | FONAŁ Lucyna | 2253 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
24 | DMITRUK Jakub | 2246 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
25 | DOBOSZ Damian | 2247 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
26 | DOBROSZ Jagoda | 2248 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
27 | MULTAŃSKI Sebastian | 2278 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
28 | MULTAŃSKI Tomasz | 2279 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
29 | NIEŁACNY Łukasz | 2280 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
30 | OGŁAZA Ola | 2282 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
31 | PILARSKI Łukasz | 2283 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
32 | MADERA Paulina | 2275 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
33 | MICHALAK Sławomir | 2276 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
34 | MICHALIK Magdalena | 2277 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
35 | WOSIEK Bartłomiej | 2305 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
36 | ZALEWSKI Sebastian | 2306 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
37 | JURKIEWICZ Artur | 3939 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
38 | BORZEMSKA-WILICZKIEWICZ Anna | 1891 | Biestrzykowskie Strzały | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
39 | SUŁKOWSKA Małgorzata | 1893 | Biestrzykowskie Strzały | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
40 | WILICZKIEWICZ Konrad | 1894 | Biestrzykowskie Strzały | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
41 | JĘDRKOWIAK Dawid | 1926 | KtórędyNaGiewont? | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
42 | SĘK Mateusz | 2151 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
43 | KAŹMIERCZAK Michał | 2177 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
44 | KLĄSKAŁA Anita | 2178 | Funkcjonalni | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
45 | KOTOWICZ Ewa | 2179 | Funkcjonalni | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
46 | MARTYNOWSKA Julia | 2180 | Funkcjonalni | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
47 | MATRAS Kamil | 2181 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
48 | NEUDEK Julia | 2169 | #rushB | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
49 | BARBUZIŃSKI Łukasz | 2171 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
50 | BASZNIAK Piotr | 2172 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
51 | BURZYŃSKI Maciej | 2173 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
52 | GÓRSKI Bartłomiej | 2174 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
53 | GRZYPEK Łukasz | 2175 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
54 | KARDYŚ Adam | 2176 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
55 | MALINOWSKI Marcin | 2204 | Jabolowe Ofiary | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
56 | MATYKIEWICZ Agnieszka | 2205 | Jabolowe Ofiary | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
57 | BIAZIK Paweł | 2206 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
58 | DRYJA Robert | 2207 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
59 | SADOWSKA Bozena | 2198 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
60 | ZYSEK Anna | 2199 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
61 | WALCZAK Klemens | 2201 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
62 | GÓRCZAK Katarzyna | 2202 | Jabolowe Ofiary | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
63 | KOWALSKI Rafał | 2203 | Jabolowe Ofiary | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
64 | PROKOP Przemysław | 2186 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
65 | SZMIGIEL Hubert | 2187 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
66 | MADEJSKI Pawel | 2195 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
67 | MIŚ Bartłomiwj | 2196 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
68 | SZYMICZEK Marian | 2225 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
69 | FAJKIS Ewa | 2228 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
70 | PIEŃKOSZ Daniel | 2229 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
71 | PIEŃKOSZ Liliana | 2230 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
72 | GROBELNY Roger | 2231 | Sponsorowany Przez Bezdomnego | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
73 | SENYK Kamil | 2209 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
74 | SENYK Sebastian | 2210 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
75 | SKUBISZEWSKI Łukasz | 2211 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
76 | KRĘPA Agnieszka | 2213 | Lesisko | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
77 | MROCZKA Maciej | 2214 | Lesisko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
78 | SZMER Przemysław | 2215 | Lesisko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
79 | WOLNY Grzegorz | 2216 | Lesisko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
80 | GUSTA Dominik | 2258 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
81 | HADRYŚ Szymon | 2259 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
82 | TYCZYNO Wojciech | 2237 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
83 | BURAKOWSKA Małgorzata | 2238 | XXL | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
84 | BISTRAM Krzysztof | 2239 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
85 | BOCHENEK Adam | 2240 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
86 | HENDZEL Dagmara | 2260 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
87 | HENDZEL Klaudia | 2261 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
88 | JANDURA Rafał | 2262 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
89 | BOROCHOWSKI Łukasz | 2242 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
90 | CIEŚIELSKA Natalia | 2243 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
91 | CZARNECKI Marcin | 2244 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
92 | GAWLIK Artur | 2255 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
93 | KLĄSKAŁA Artur | 2264 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
94 | KLIMIUK Piotr | 2265 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
95 | KONISIEWICZ Konrad | 2266 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
96 | KORNACKA Agnieszka | 2267 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
97 | KOTARBA Marta | 2268 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
98 | KOZIEŁ Tomasz | 2269 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
99 | KWIATKOWSKA Katarzyna | 2272 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
100 | LIPNIARSKI Marcin | 2273 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
101 | MACKIEWICZ Łukasz | 2274 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
102 | POPRAWA Adrian | 2286 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
103 | PRZYGUCKI Mariusz | 2287 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
104 | RYNIEC Dariusz | 2288 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
105 | URBANOWICZ Malwina | 2298 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
106 | WALIDUDA Alicja | 2299 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
107 | WĄSOWICZ Marcin | 2300 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
108 | WÓJCIAK Ewelina | 2302 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
109 | SMÓŁKA Magdalena | 2292 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
110 | SMYK Rafał | 2293 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
111 | SOBUTKOWSKI Piotr | 2294 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
112 | STACHOWIAK Marta | 2295 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
113 | SZOT Adrian | 2297 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
114 | BURSKI Piotr | 2371 | Tirado da lei | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
115 | KAZIBUDZKI Bartosz | 2208 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
116 | RŻANY Anna | 2289 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
117 | SMÓŁKA Karol | 2291 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
118 | KALINOWSKI Tomasz | 1892 | Biestrzykowskie Strzały | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
119 | KALETA Paweł | 2236 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
120 | SIERUGA Michał | 2290 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
121 | GABRYLUK Łukasz | 2254 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:09 | |||
122 | MORDALSKA Agnieszka | 2182 | Funkcjonalni | Open Kobiet | 11:30 | 00:01:01 | ||
123 | MORDALSKI Adam | 2183 | Funkcjonalni | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:01:01 | ||
124 | SASIN Siarhei | 3987 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:01:14 | |||
125 | OBRAZTSOV Oleksii | 2185 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:02:14 |
Znaleziono 125 wynik(ów)