Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3337 |
Wystartowało : | 3033 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3010 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STEGLIŃSKI Dawid | 2103 | Amigosy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2 | KACZMARCZYK Rafał | 2105 | BATMAN CREW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3 | BOROWSKA Iga | 2106 | Battle Royale | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
4 | KULESZA Dominika | 2117 | Co ja tu robię | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
5 | SKOCZEŃ Łukasz | 2121 | Co ja tutaj robię | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
6 | ROJOWSKI Igor | 2137 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
7 | STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna | 2138 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
8 | SZYSZKA Joanna | 2139 | Kuźnia Crossfitu | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
9 | WILK Arkadiusz | 2140 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
10 | WLOCZYK Michal | 2151 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | SUCHOCKA Monika | 2152 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
12 | ZARZYCKA Magdalena | 2153 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
13 | FERENC Weronika | 2161 | Wyderki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
14 | KABACIŃSKA Natalia | 2162 | Wyderki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
15 | WÓJTOWICZ Marcin | 2168 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
16 | ŻUCZKOWSKA Paulina | 2169 | Żuczki Jaworzno | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
17 | CŁAPKA Olga | 2180 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
18 | DUBIEL Szymon | 2181 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
19 | GADZIAŁA Dominik | 2182 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
20 | GONTARZ Mlena | 2183 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
21 | KATOLIK Bartek | 2193 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
22 | KAŹMIERCZAK Dawid | 2194 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
23 | KOKOT Krzysztof | 2196 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
24 | ROLNIK Tomasz | 2222 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
25 | SKORUPA Dawid | 2228 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
26 | STANEK Łukasz | 2229 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
27 | STEGLINSKI Kuba | 2230 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
28 | WINKIEL Marcin | 2241 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
29 | WIŚNIEWSKI Jan | 2242 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
30 | WODZIŃSKA Joanna | 2243 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
31 | WOLAK Paweł | 2244 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
32 | BOROWSKI Artur | 2107 | Battle Royale | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
33 | BOROWSKI Piotr | 2108 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
34 | GANOWICZ Marcin | 2109 | Battle Royale | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
35 | KAWAŁEK Sławomir | 2110 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
36 | PRZYBYŁ Jerzy | 2111 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
37 | LANGER Marta | 2112 | BaywatchOCR | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
38 | LANGER Piotr | 2113 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
39 | FILISTYŃSKI Jakub | 2114 | Beżowe Mamuty | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
40 | TOFILSKA Anna | 2115 | Beżowe Mamuty | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
41 | MICHALCZYK Wiktor | 2116 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
42 | KOCIOŁEK Janina | 2118 | Co ja tutaj robię | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
43 | KRAKOWSKI Damian | 2119 | Co ja tutaj robię | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
44 | KULESZA Agata | 2120 | Co ja tutaj robię | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
45 | KUŚNIERSKI Andrzej | 1517 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
46 | DREWNIAK Tomasz | 2125 | Europa Ubezpieczenia | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
47 | KUMIEC Łukasz | 2132 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
48 | NIEDOBA Barbara | 2133 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
49 | NIEDOBA Grzegorz | 2134 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
50 | NOWAK Katarzyna | 2135 | Kuźnia Crossfitu | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
51 | NOWAK Marcin | 2136 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
52 | CHAMERNIK Natalia | 2142 | Old Vikings | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
53 | GROCHLA Matthias | 2143 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
54 | HYSKI Tomasz | 2144 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
55 | MATEJA David | 2145 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
56 | MATEJA Patrycja | 2146 | Old Vikings | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
57 | MATEJA Patryk | 2147 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
58 | PANDEL Jessica | 2148 | Old Vikings | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
59 | SIMUNIC Nico | 2149 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
60 | WLOCZYK Lukasz | 2150 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
61 | GRAD Agata | 2155 | Voss | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
62 | MACIEJEWSKI Arkadiusz | 2156 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
63 | POLESIUK Paweł | 2157 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
64 | ROLEWICZ Anna | 2158 | Voss | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
65 | ŚLUSARZ Oskar | 2159 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
66 | ŻUŁTAK Roman | 2160 | Voss | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
67 | LIPKA Michał | 2163 | Wyderki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
68 | M Izabela | 2164 | Wyderki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
69 | STIER Lukas | 2165 | Wyderki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
70 | BRACICHOWICZ Filip | 2166 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
71 | ŻUCZKOWSKI Wiktor | 2171 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
72 | ABRAMOWICZ Marta | 2172 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
73 | BEDNARCZUK Roksana | 2174 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
74 | BORKOWSKI Karol | 2175 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
75 | BUJKO Wojciech | 2176 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
76 | GWIZDAŁA Przemysław | 2184 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
77 | HANISZEWSKI Bartłomiej | 2185 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
78 | HUMENIUK Rafał | 2186 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
79 | HUTYRA Bartek | 2187 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
80 | JANKOWSKI Damian | 2188 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
81 | JANKOWSKI Konrad | 2189 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
82 | JAROSZEK Grzegorz | 2190 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
83 | KONIK Łukasz | 2197 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
84 | KONIK Wiktoria | 2198 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
85 | KOPYTEK Paweł | 2199 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
86 | KUCZNIAK Łukasz | 2202 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
87 | LEWANDOWSKI Tristan | 2203 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
88 | LITWIN Ignacy | 2205 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
89 | ŁUCZAK Tomasz | 2206 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
90 | NIKOŁAJEWICZ Tomasz | 2211 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
91 | PIERZCHAŁA Piotr | 2216 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
92 | PIWKO Maciej | 2217 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
93 | PIWKO Marzena | 2218 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
94 | SZCZEPANKOWSKI Jakub | 2231 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
95 | SZCZYGIEL Honorata | 2233 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
96 | SZELUGA Rafał | 2234 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
97 | URBAŃSKI Dariusz | 2237 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
98 | WASZKIEWICZ Ilona | 2238 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
99 | WINKIEL Hubert | 2240 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
100 | NIEWIŃSKI Andrzej | 2363 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
101 | WOŹNIAK Damian | 2388 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
102 | GONTARZ Andrzej | 3327 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
103 | PIWKO Paweł | 4341 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
104 | BRZEZIŃSKI Mirosław | 2129 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
105 | GRĘDA Elżbieta | 2130 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
106 | NOWAK Wojciech | 2212 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
107 | OŁDAK Ela | 2213 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
108 | PAWELCZYK Oliwia | 2215 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
109 | JENDRZEJ Szymon | 2131 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 109 wynik(ów)