Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3337 |
Wystartowało : | 3033 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3010 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KIERPIEC Marcin | 2195 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2 | ROGACKI Kamil | 2221 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
3 | SITARZ Bartłomiej | 2227 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
4 | MYSZYNSKI Tomek | 2254 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
5 | ZIOŁO Ewa | 2255 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
6 | KONDRAT Kamil | 2266 | Ósma brygada | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
7 | SZULIK Bartlomiej | 2267 | Ósma brygada | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
8 | MOREK Mateusz | 2273 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
9 | POLAK Dominik | 2274 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
10 | RAK Mateusz | 2275 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
11 | JAŚKIEWICZ Sebastian | 2286 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
12 | RYK Rafał | 2293 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
13 | SCHWARTZ Robert | 2294 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
14 | SKORACKA Natalia | 2295 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
15 | SZKUDLAREK Wojciech | 2296 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
16 | PALONEK Marcelina | 2306 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
17 | PÓŁROLNICZAK Klaudia | 2307 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
18 | SŁABUSZEWSKI Sebastian | 2308 | RuNovum | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
19 | STAWSKA Sabina | 2309 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
20 | WYDRZYŃSKA Magda | 2310 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
21 | WIKOWSKA Anna | 2324 | Zetka Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
22 | WIKOWSKI Jacek | 2325 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
23 | BOBOWIEC Wiktoria | 2326 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
24 | BOHDZIEWICZ Miłosz | 2327 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
25 | DYBIEC Kamil | 2338 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
26 | G Marek | 2339 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
27 | GAURA Daria | 2340 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
28 | GAURA Rafał | 2341 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
29 | KOZAK Paweł | 2352 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
30 | KRZYSZTOFIK Justyna | 2353 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
31 | KUCHARSKA Julia | 2354 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
32 | KUŹMIAK Przemysław | 2355 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
33 | PRĘTKI Dominik | 2366 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
34 | PROKOPOVÁ Lenka | 2367 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
35 | ROBENEK Dominik | 2368 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
36 | RUDKIEWICZ Julia | 2369 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
37 | RYCHLEWICZ Artur | 2370 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
38 | SAJNÓG Leszek | 2371 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
39 | URBANIAK Michał | 2384 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
40 | WALDMAJER Łukasz | 2385 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
41 | SADOWSKI Bartosz | 2436 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
42 | BOROWIEC Damian | 2455 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
43 | PAKUŁA Michał | 2501 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
44 | AJGNER Andrzej | 2173 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
45 | JURKOWSKA Aleksandra | 2191 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
46 | KOSIŃSKI Łukasz | 2200 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
47 | RATAJCZAK Wojciech | 2220 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
48 | ŚCISŁO Mateusz | 2225 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
49 | TABAK Agnieszka | 2236 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
50 | WIDERA Jakub | 2239 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
51 | KROSNY Dawid | 2246 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
52 | ZIELIŃSKI Emilia | 1658 | [eSaDr] | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
53 | ZIELIŃSKI Kamil | 2248 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
54 | ZIELIŃSKI Katarzyna | 2249 | [eSaDr] | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
55 | ZIELIŃSKI Paweł | 2250 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
56 | BULANDA Rafal | 2251 | Ale mi się nie chce xD | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
57 | SAWICKA Maja | 2252 | Ale mi się nie chce xD | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
57 | SAWICKI Jarosław | 2253 | Ale mi się nie chce xD | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
59 | ZIOŁO Krzysztof | 2256 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
60 | ŚWIDERSKI Wiktor | 2258 | Gumowa Robota | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
61 | KRUK Mateusz | 2263 | MOBILE VIKINGS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
62 | LENER Łukasz | 2264 | MOBILE VIKINGS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
63 | ZALEWSKA Marta | 2265 | MOBILE VIKINGS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
64 | GÓRECKA Agata | 2268 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
65 | GÓRECKI Marcin | 2269 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
66 | GRZESIŃSKI Ireneusz | 2270 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
67 | KRAWCZYK Korneliusz | 2271 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
68 | STASIOWSKI Ryszard | 2277 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
69 | KOMOROWSKI Mateusz | 2278 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
70 | WILCZEK Marta | 2279 | ReckittRunners | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
71 | BĄK Piotr | 2280 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
72 | BECH Filip | 2281 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
73 | BERNAT Mateusz | 2282 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
74 | BURCZ Karolina | 2283 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
75 | DEPTUŁA Sandra | 2284 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
76 | GOŁDYN Miłosz | 2285 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
77 | NOWAK Jagoda | 2291 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
78 | PAWLAK Bartosz | 2292 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
79 | SZYMKOWIAK Eryk | 2297 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
80 | WAŚKOWSKA Alicja | 2298 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
81 | WIŚNIEWSKA Wiktoria | 2299 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
82 | ZALASIK Szymon | 2300 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
83 | BABIJ Anna | 2301 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
84 | KOTWICA Robert | 2303 | RuNovum | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
85 | LEWALSKA Urszula | 2304 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
86 | MIERZWIAK Adrian | 2305 | RuNovum | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
87 | BARWIŃSKI Michał | 2311 | Trzeba było zostać w domu | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
88 | GĄDEK Jolanta | 2312 | Trzeba było zostać w domu | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
89 | GAUL Marcin | 2313 | Trzeba było zostać w domu | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
90 | GUZ Anna | 2314 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
91 | MATKOWSKA Małgorzata | 2316 | Trzeba było zostać w domu | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
92 | P A | 2318 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
93 | WYSZYŃSKI Jarek | 2319 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
94 | BULLA Jarosław | 2320 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
95 | MAKOWSKA Dorota | 2321 | Zetka Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
96 | ROSIEK Marta | 2323 | Zetka Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
97 | BRZESKI Szczepan | 2328 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
98 | BURKIEWICZ Izabela | 2330 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
99 | CZERKIES Wiktoria | 2331 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
100 | DITTRICH Fabian | 2333 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
101 | DOBROWOLSKI Piotr | 2335 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
102 | DOLATA Natalia | 2336 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
103 | DOŁGAŃ Adrian | 2337 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
104 | GRZEGORZEWICZ Magdalena | 2343 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
105 | GUZEK Agnieszka | 2344 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
106 | HENDZEL Bartosz | 2345 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
107 | KACZMARSKA Agata | 2346 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
108 | KARBOWIAK Iga | 2347 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
109 | KORDUBA Kamil | 2349 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
110 | KOTAS Paulina | 2350 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
111 | KOWALSKI Tomek | 2351 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
112 | KWOSEK Dawid | 2356 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
113 | MACIOSZEK Paweł | 2357 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
114 | MALANOWSKI Radosław | 2358 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
115 | MYSZKO Martyna | 2360 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
116 | PACHURA Bartek | 2364 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
117 | PIOTROWSKA Oliwia | 2365 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
118 | SKOWRON Bartosz | 2372 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
119 | ŚLIWA Marcin | 2373 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
120 | SONDA Martin | 2374 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
121 | STACHOŃ Grzegorz | 2375 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
122 | STACHOŃ Marcin | 2376 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
123 | STASIOWSKI Dawid | 2377 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
124 | ŚWITAŁA Angelika | 2380 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
125 | SZYMA Bartek | 2381 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
126 | PIETRUSZEWSKI Paweł | 2435 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
127 | SIEMEK Jakub | 2437 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
128 | SIEMEK Marek | 2438 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
129 | AUGUSTYNIAK Bartosz | 2449 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
130 | B. Aleks | 2450 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
131 | LIS Piotr | 2483 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
132 | NOWACZYK Ewelina | 2497 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
133 | BUŁA Iwona | 2591 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
134 | SOSULSKI Patryk | 4345 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
135 | DOBOSZ Łukasz | 2302 | RuNovum | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
136 | KOZIOROWSKI Arnold | 2315 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
137 | PYSZCZORSKI Adam | 2322 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
138 | URBANOWICZ Izabela | 2522 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
139 | MICHALSKA Karolina | 2290 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
140 | MAGNUSZEWSKI Mateusz | 2434 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
141 | SIELSKI Dawid | 2276 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
142 | KUBICKI Przemysław | 2287 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
143 | STOEDTER Paulina | 2379 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
144 | SZKUDLAREK Agata | 2259 | Gumowa Robota | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
145 | MACIEJEWSKI Mateusz | 2272 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
146 | MATUSZAK Norbert | 2289 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
147 | KASZUBSKI Tomasz | 2348 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
148 | OLESZCZAK Kamil | 2154 | Tukejny | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 148 wynik(ów)