Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PARAMONOV Nikita | 2335 | emfEPAMina | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2 | PALUCH Bartosz | 2484 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3 | FRANEK Marek | 2480 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
4 | KULAWSKI Roman | 2481 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
5 | MAKOWSKI Krzysztof | 2482 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
6 | MAZEPA Tomasz | 2483 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
7 | SCHMIDT Paweł | 2507 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
8 | DUNIEWICZ Przemysław | 2510 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
9 | GIESA Tomasz | 2511 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
10 | GÓRECKA Agata | 2512 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
11 | KONDRAK Magdalena | 2513 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
12 | KUZIAK Aleksandra | 2514 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
13 | MŁYNARCZYK Tomasz | 2536 | My tu tak przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
13 | PAŁKA Patryk | 2537 | My tu tak przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
15 | LUDWICZAK Arkadiusz | 2539 | MySł@wianie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
16 | CHOJNACKA Julia | 2540 | Pan Ekushe | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
17 | KACIUBAN-NOWAK Małgorzata | 2541 | Pan Ekushe | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
18 | KOPACKI Adam | 2542 | Pan Ekushe | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
19 | CIEŚLAK Dawid | 2543 | Paradise PD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
20 | GÓRAL Sebastian | 2566 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
21 | JANKOWSKI Adam | 2568 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
22 | JANUSZKIEWICZ Bazyl | 2569 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
23 | JAREMKO Marcin | 2570 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
24 | PRZYBYLSKI Damian | 2594 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
25 | RARUK Szymon | 2595 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
26 | REMINGER Grzegorz | 2596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
27 | ROWICKI Pawel | 2597 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
28 | SIEJKA Konrad | 2598 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
29 | SKULSKA Agnieszka | 2601 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
30 | STEMPIEŃ Sławomir | 2602 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
31 | DIERING Paweł | 2718 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
32 | POGRZEBA Rafał | 2740 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
33 | TRZMIEL Michał | 3174 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
34 | PODBORACZYŃSKI Marek | 3877 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
35 | KMIECIK Łukasz | 3992 | Power Gum | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
36 | KWIATKOWSKA Sandra | 3993 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
37 | MAJDA Marcin | 3998 | Gigaset | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
38 | MAJDA Piotr | 3999 | Gigaset | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
39 | WOJNOWSKI Wojciech | 3986 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
40 | LUDIAN Konrad | 3988 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
41 | KOVALENKO Anastasiia | 2475 | Ananazie | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
42 | SUROPEK Piotr | 2476 | Ananazie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
43 | BĄKOWSKI Tomasz | 2477 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
44 | SAJÓR Paweł | 2487 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
45 | SOBÓTKA Mateusz | 2489 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
46 | SZWABOWICZ Mgdalena | 2490 | AUTOLIV OŁAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
47 | SZYMAŃSKI Wojciech | 2491 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
48 | DROZD Paweł | 2518 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
49 | FRĄCALA Tomasz | 2519 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
50 | KURYSZ Anna | 2496 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
51 | POREBSKA Anna | 2497 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
52 | URZEDOWSKI Pawel | 2500 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
53 | WÓJCIK Marek | 2501 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
54 | DUDAR Marta | 2502 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
55 | MARCHEWKA Ewelina | 2503 | Crazy Queen | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
56 | RÓŻĄŃSKA Agnieszka | 2504 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
57 | SOBANIA Agnieszka | 2505 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
58 | PUSZCZEWICZ Monika | 2506 | Crazy Quenn | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
59 | NOZDRYN-PŁOTNICKI Marcin | 2515 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
60 | ORZEŁ Tomasz | 2516 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
61 | BURDA Piotr | 2517 | HIENY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
62 | KOZIOŁ Jacek | 2527 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
63 | STELMASZCZUK Mateusz | 2529 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
64 | SZULIST Marcin | 2530 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
65 | ZAJĄC Magdalena | 2531 | kojoty | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
66 | ZAJĄC Paweł | 2532 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
67 | HOMAN Monika | 2533 | My tu tak przypadkiem | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
68 | KONIECZNY Grzegorz | 2534 | My tu tak przypadkiem | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
69 | KONIECZNY Paweł | 2535 | My tu tak przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
70 | CZYREK Maciej | 2544 | Paradise PD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
71 | FURS Marcin | 2545 | Paradise PD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
72 | PALCZYŃSKI Krzysztof | 2523 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
73 | DYNKWALD Paweł | 2526 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
74 | KARABAN Gabriela | 2549 | Zgorzelec | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
75 | ŁAZAR Karolina | 2550 | Zgorzelec | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
76 | PRZEWOŹNY Mateusz | 2553 | Zgorzelec | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
77 | BERNAT Dorian | 2555 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
78 | CURYŁO Norbert | 2557 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
79 | ĆWIEK Agata | 2558 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
80 | FILIPOWSKI Michał | 2560 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
81 | LUBAS Piotr | 2583 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
82 | MRÓWCZYŃSKI Adam | 2585 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
83 | KROPACZ Michał | 2576 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
84 | NOWAK Arkadiusz | 2587 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
85 | KRZYWONOS Anna | 2577 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
86 | KWIATKOWSKA Sandra | 2578 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
87 | LEŚNICKA-SITEK Katarzyna | 2579 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
88 | OLSZEWSKI Łukasz | 2589 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
89 | PERŁAKOWSKI Karol | 2590 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
90 | PROCHACKI Marcin | 2592 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
91 | SYCHOWSKI Dawid | 2604 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
92 | WALCZAK Adrian | 2606 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
93 | WALCZYK Adam | 2607 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
94 | WALCZYK Dariusz | 2608 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
95 | WERNECKA Małgorzata | 2609 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
96 | WIDOMSKI Sławomir | 2610 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
97 | WÓJCIK Damian | 2611 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
98 | ŻŁOBIŃSKA Aneta | 2613 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
99 | ZYCH Anita | 2614 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
100 | SZOSTEK Stella | 2666 | Power Gum | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
101 | ORANOWSKI Mateusz | 2737 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
102 | ŁUCYSZYN Magdalena | 3434 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
103 | OSTROWSKI Przemysław | 3575 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
104 | ALBIGOWSKA Magdalena | 3897 | Rossmann | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
105 | ŻURAWSKI Bartłomiej | 2495 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
106 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 2520 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
107 | MAKSYMCHUK Maksym | 2521 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
108 | BROŻEK Artur | 2546 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
109 | JANAS Katarzyna | 2726 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
110 | DROBNIAK Sara | 3978 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
111 | GOMUŁKA Aleksandra | 3979 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
112 | MUSIOŁ Grzegorz | 3982 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
113 | OPALSKI Adam | 3980 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
114 | SZELICHOWICZ Karolina | 2524 | HIENY | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
115 | MERTUSZKA Paweł | 2522 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
116 | KOSOWICKI Mateusz | 2575 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
117 | PROSZOWSKA Malwina | 2593 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
118 | STROKA Jolanta | 2603 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 118 wynik(ów)