Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEDYNAK Emil | 1840 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2 | WŁASTOWSKI Paweł | 2538 | My tu tak przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3 | DZIOMDZIORA Adam | 2629 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
4 | BICZYSKO Małgorzata | 2630 | FF Red Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
5 | BOBYK Paweł | 2656 | Pawuk TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
6 | KOWALCZYK Bartłomiej | 2657 | Pawuk TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
7 | WÓJCIK Paweł | 2658 | Pawuk TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
8 | BARAN Malwina | 2659 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
9 | WIECZOREK-GAWRON Monika | 2652 | Monika i Monika | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
10 | KARAŚ Tomasz | 2653 | No names | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
11 | ZAWADKA Mariusz | 2654 | No names | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
12 | BAJOREK Bartłomiej | 2655 | Pawuk TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
13 | DEICHSEL Karolina | 2687 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
14 | DRZEWAKOWSKA Beata | 2688 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
15 | WILGOCKA Agata | 2681 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
16 | WOJTASZEK Kinga | 2682 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
17 | BONTER Alicja | 2685 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
18 | BOZNAŃSKI Mateusz | 2686 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
19 | ZIELIŃSKI Maciej | 2711 | STG WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
20 | MYŚLIWY Bartek | 2712 | X FORCE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
21 | BARAŃSKA Klaudia | 2713 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
22 | BOROŃ Marcin | 2714 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
23 | BURDZY Jagoda | 2715 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
24 | CHOJNACKA Katarzyna | 2716 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
25 | CIEŚLA Joanna | 2717 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
26 | ZIĄBKA Jakub | 2710 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
27 | PIETRUSZKA Aneta | 2739 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
28 | RAMOS Paweł | 2741 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
29 | RYCHLEWSKI Marcin | 2742 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
30 | RZĄCA Patrycja | 2743 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
31 | SKAWIŃSKI Marcin | 2744 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
32 | SOBCZUK Mateusz | 2745 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
33 | SZWAJA Wojtek | 2746 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
34 | WARAT Piotr | 2747 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
35 | TROJANOWSKI Jacek | 3991 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
36 | OSTRASZ Piotr | 3994 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
37 | SZCZEPANIAK-DERENDA Martyna | 2379 | X FORCE | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
38 | BIAŁY Maciej | 2556 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
39 | DONIEC Paweł | 2559 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
40 | FRĄC Mariusz | 2561 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
41 | LEWCZAK Krzysztof | 2580 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
42 | POMIETLARZ Michał | 2591 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
43 | ZIELIŃSKI Wiktor | 2616 | BONDY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
44 | RZESZUTEK Wiktoria | 2617 | Co za BABY | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
45 | STANISZEWSKA Aleksandra | 2618 | Co za BABY | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
46 | WITEK Gabriela | 2619 | Co za BABY | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
47 | KLIBER Michał | 2615 | BONDY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
48 | GIZA Kamil | 2631 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
49 | KOZUB Dawid | 2632 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
50 | NOWAK Łukasz | 2633 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
51 | OLEJNIK Łukasz | 2634 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
51 | OLEJNIK Tomasz | 2635 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
53 | SZWED Marek | 2636 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
54 | WROBEL Pawel | 2637 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
55 | ZAKLIŃSKA Justyna | 2638 | FF Red Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
56 | LISEK Anna | 2639 | Grupa grillowa | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
57 | LISEK Lechosław | 2640 | Grupa grillowa | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
58 | BŁAŻOWSKI Tomasz | 2641 | Jesiotry | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
59 | MICHNICKI Marcin | 2642 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
60 | SZYSZKA Tomasz | 2643 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
61 | WROCZYŃSKI Grzegorz | 2644 | KOJOTY RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
62 | DUDA Magdalena | 2645 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
63 | SABADA Justyna | 2665 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
64 | SZUMISZ Malwina | 2667 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
65 | TYLKA Tomasz | 2668 | Power Gum | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
66 | LEŚNIEWSKI Rafał | 2649 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
67 | SUSEK Damian | 2650 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
68 | TRACZ Monika | 2651 | Monika i Monika | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
69 | KOKO Iwona | 2660 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
70 | PASTUCHEWICZ Przemysław | 2662 | Power Gum | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
71 | ZINÓW Michał | 2670 | Power Gum | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
72 | POTYSZKA Aleksandra | 2663 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
73 | RADZIWANOWSKA Anna | 2664 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
74 | NOWAK Monika | 2680 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
75 | GRUDZIŃSKA Ania | 2689 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
76 | JĘDROSZ Aleksandra | 2690 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
77 | KOZŁOWSKA Edyta | 2691 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
78 | KRÓL Przemysław | 2692 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
79 | MARTYNIUK Katarzyna | 2693 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
80 | MRUK Michał | 2694 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
81 | NOVIKOVA Julia | 2695 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
82 | OSTRYCHARZ Adam | 2696 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
83 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 2674 | Pustaki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
84 | MIKOŚ Łukasz | 2676 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
85 | POCHEĆ Radosław | 2677 | Pustaki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
86 | STANEK Małgorzata | 2678 | Pustaki | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
87 | JABŁOŃSKA-WARZYCHA Agnieszka | 2679 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
88 | MEBENGA Joanna | 2708 | Sportera OCR | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
89 | MROCZEK Katarzyna | 2709 | Sportera OCR | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
90 | GŁOWACKI Kacper | 2719 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
91 | RODEK Weronika | 2700 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
92 | ROZMUS Marlena | 2701 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
93 | TRATKOWSKA Brygida | 2702 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
94 | TRATKOWSKI Grzegorz | 2703 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
95 | TYBOR Karolina | 2705 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
96 | WOŹNICKA Lucyna | 2706 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
97 | HAŁKA Krzysiek | 2722 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
98 | HERMAN Małgorzata | 2723 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
99 | HOFFMANN Bartosz | 2724 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
100 | ZEMBSKI Kajetan | 2707 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
101 | WOLAŃSKA Aleksandra | 2751 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
102 | WRZASZCZAK Marta | 2753 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
103 | KIERAT Szymon | 2728 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
104 | KOŁTUN Agnieszka | 2729 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
105 | KOWNACKI Paweł | 2730 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
106 | KUBINA Kornel | 2731 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
107 | LEMAŃSKI Stanisław | 2732 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
108 | LISIAK Adam | 2733 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
109 | MAJKUT Daniel | 3932 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
110 | MALINOWSKA Joanna | 2734 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
111 | MALINOWSKI Łukasz | 2735 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
112 | NOWAKOWSKI Damian | 2736 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
113 | PAJĄK Justyna | 2738 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
114 | WOJNA Aleksandra | 2749 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
115 | WÓJTOWICZ Daria | 2750 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
116 | WYSOCKI Mateusz | 2754 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
117 | GNIŁA Damian | 2998 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
118 | PĘDZIWIATR Pędziwiatr | 2697 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
119 | GAWRON Patrycja | 2647 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
120 | JANIK Edyta | 2727 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
121 | BUGAJSKA Magdalena | 2673 | Pustaki | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
122 | JAMROŻEK Dorota | 2725 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
123 | JASIK Kinga | 3996 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
124 | SOJKA Przemek | 2672 | Przemo i jego Księżniczki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
125 | GAWRON Kornelia | 2646 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
126 | RODEK Anna | 2698 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
127 | RODEK Karolina | 2699 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
128 | MAMIŃSKI Bogusz | 3997 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
129 | ATTIYA Lidia | 2547 | Sportera OCR | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | ZINÓW Agata | 2669 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | DQ |
Znaleziono 130 wynik(ów)