Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3337 |
Wystartowało : | 3033 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3010 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOCHEŃSKI Michał | 2454 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2 | GUZENDA Marcel | 2554 | LIMITLESS7 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3 | RDZANEK Adrian | 2561 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
4 | JAROSZ Michał | 2865 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
5 | KOTARSKI Filip | 2866 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
6 | BISKUPSKI Szymon | 2899 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
7 | ZAKRZEWSKI Mateusz | 2966 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
8 | FOREMNY Marcin | 2975 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
9 | FUDAŁA Iwona | 2976 | FitNadodrze | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
10 | GUZERA Ryszard | 2977 | FitNadodrze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
11 | MATEJA Grzegorz | 2986 | kojoty | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
12 | ANDRUSZKO Agata | 2987 | Kra karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
13 | ANDRUSZKO Tomasz | 2988 | Kra karlino | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
13 | JANOWICZ Małgorzata | 2989 | KRA Karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
15 | KRWFFT Asia | 2990 | Kra karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
16 | KULIGOWSKA Natalia | 2991 | KRA Karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
17 | ZHUKOVETS Yahor | 3005 | RAWLDPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
18 | BASZYŃSKA Waleria | 3008 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
19 | BOROWCZYK Daniel | 3009 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
20 | BRACISIEWICZ Grzegorz | 3010 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
21 | LEMAŃSKA Katarzyna | 3025 | RAWLPLUG | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
22 | LOJTEK Kacper | 3026 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
23 | LOJTEK Marta | 3027 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
24 | LOJTEK Monika | 3028 | RAWLPLUG | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
25 | NOWIŃSKA Klaudia | 3029 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
26 | PRUKOP Wojciech | 3030 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
27 | ANCZEWSKA Małgorzata | 3046 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
28 | BANASIAK Kamil | 3047 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
29 | BEREZOWSKA Magdalena | 3048 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
30 | BUDEK Maciek | 3050 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
31 | MERTIN Konrad | 3065 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
32 | MROWIEC Miriam | 3067 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
33 | PLETENIK Ewa | 3069 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
34 | TARAPACZ Kamil | 3080 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
35 | CZYŻ Tobiasz | 3092 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
36 | KOCHAŃSKI Artur | 3174 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
37 | KOTLICKA Dagmra | 3177 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
38 | LEPKA Maciej | 3178 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
39 | SOBIECH Szymon | 3192 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
40 | ARKADIUSZ Dziurdzik | 3304 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
41 | BOCHEŃSKA Joanna | 3348 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
42 | BOCHEŃSKI Mateusz | 2453 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
43 | FOGEL Mateusz | 2462 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
44 | ZAŁĘSKI Krzysztof | 2555 | LIMITLESS7 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
45 | KRYSIAK Kamil | 2743 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
46 | SKÓRNIEWSKI Mariusz | 2744 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
47 | BIENIEWICZ Mariusz | 2761 | TEAM SobieraDŹ! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
48 | KLIMCZAK Adrianna | 2762 | TEAM SobieraDŹ! | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
49 | NOWIŃSKI Wojciech | 2867 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
50 | KAMIŃSKI Patryk | 2921 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
51 | KMIECIK Maciej | 2924 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
52 | OSIECKI Tomasz | 2944 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
53 | TURCZYN Szymon | 2959 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
54 | LELEK Andrzej | 2970 | Dream Team Nysa | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
55 | KOZYRA Marta | 2968 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
56 | LELEK Aleksandra | 2969 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
57 | LELEK Katarzyna | 2971 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
58 | BIEŃKOWSKA Sabina | 2972 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
59 | FOREMNY Katarzyna | 2974 | FitNadodrze | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
60 | KACZMAREK Marcin | 2978 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
61 | KASZUBA Jacek | 2979 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
62 | MALICKA Anna | 2980 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
63 | MILLER Tomasz | 2981 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
64 | PIECH Adrian | 2982 | FitNadodrze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
65 | RUSNARCZYK Karolina | 2983 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
66 | ŚPIEWAK Mariusz | 2984 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
67 | SZATKOWSKA Agnieszka | 2993 | Kra karlino | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
68 | SZATKOWSKI Mieczyslaw | 2994 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
69 | DUCHNOWSKA Marta | 2999 | PreZero | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
70 | GETTNER Leokadia | 3000 | PreZero | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
71 | KAŁUŻNA-SKURPEL Paulina | 3001 | PreZero | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
72 | WALCZAK Erik | 3004 | Profi Pato Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
73 | CZERWIŃSKI Roman | 3011 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
74 | DERKACZ Anita | 3012 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
75 | DERKACZ Emilia | 3013 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
76 | HANZII Veronika | 3016 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
77 | KALISZEWSKI Norbert | 3017 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
78 | KARPIŃSKI Łukasz | 3018 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
79 | KĘPIŃSKA Ewa | 3020 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
80 | KOŁODZIEJ Grzegorz | 3021 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
81 | KOROL Dominika | 3022 | RAWLPLUG | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
82 | LANGIEWICZ Łukasz | 3024 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
83 | PRZEWOŹNIK Kamila | 3031 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
84 | SERAFIN Sylwester | 3032 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
85 | SŁOMSKI Mateusz | 3033 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
86 | TELĄŻKA Adrian | 3034 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
87 | TELĄŻKA Anna | 3035 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
88 | WACŁAWEK Mariusz | 3037 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
89 | WIENIEWSKA Anna | 3038 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
90 | ATTIYA Lidia | 3044 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
91 | DĄBROWSKA Natalia | 3051 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
92 | KAJSTURA Justyna | 3054 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
93 | KIKOŁA Damian | 3055 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
94 | KISLYAKOVA Alexandra | 3056 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
95 | KLIMEK Paulina | 3057 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
96 | KOSTRZEWSKI Michał | 3058 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
97 | KRÓLIKOWSKI Mateusz | 3059 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
98 | KRUPA-BURKIEWICZ Justyna | 3060 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
99 | LESIÓW Maja | 3063 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
100 | LIPSKI Marcin | 3064 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
101 | POGORZELEC Tomasz | 3070 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
102 | SERWATKA Mateusz | 3073 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
103 | SKRZYPCZAK Tomasz | 3074 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
104 | SKWARSKA Angelika | 3075 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
105 | SUCHOCKA Monika | 3078 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
106 | WERETA Martyna | 3082 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
107 | ZAJAC Mateusz | 3083 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
108 | ZAJĄC Paweł | 3084 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
109 | ZIELIŃSKI Michał | 3085 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
110 | ŻÓŁTANIECKI Kamil | 3086 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
111 | LORENZ Albert | 3093 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
112 | WROBEL Samuel | 3094 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
113 | PARUCH Wiktoria | 3101 | Fu*k biegaczki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
114 | WALCZAK Patryk | 3200 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
115 | WYSZKONI Patrycja | 3096 | Centrum Treningu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
116 | MATWIEJCZUK-LEKSIŃSKA Krzysztofa | 2992 | Kra karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
117 | KAWCZYNSKI Dariusz | 3019 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
118 | KOZIEŁ Krzysztof | 3023 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
119 | KUCZBORSKI Jacek | 3061 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
120 | LEITER Justyna | 3062 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
121 | BIENIEWICZ Arkadiusz | 2741 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
122 | BIENIEWICZ Karolina | 2742 | Sobieradź | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
123 | BANASIK Michał | 3341 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
124 | GRUETZMACHER Katarzyna | 3342 | RUNAWAY | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
125 | MORELOWSKA Maria | 3337 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
126 | RYDZEWSKI Krystian | 3346 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
127 | JASIONOWSKI Krystian | 2967 | Dream Team Nysa | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
128 | HOMEL Joanna | 3002 | Profi Pato Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
129 | TREFON Beniamin | 3003 | Profi Pato Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
130 | WYSZKONI Barbara | 3095 | Centrum Treningu | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
131 | BILSKA - SZOSTAK Magdalena | 2973 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
132 | REKUS Błażej | 2946 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
133 | TELĄŻKA Beata | 3036 | RAWLPLUG | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
134 | SOBIES Teresa | 3077 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
135 | SZEWCZYK Claudia | 3079 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
136 | ROMANOWSKA Wioleta | 3072 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
137 | PAMPUCH Zuzanna | 3068 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
138 | ŚLIWIŃSKA Patrycja | 2873 | Rurkowce | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
139 | WOJTAS Konrad | 2874 | Rurkowce | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
140 | PIETROWSKA Maja | 3042 | Trans.eu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
140 | SKRAJNA Magdalena | 3043 | Trans.eu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
142 | PRZYBYTEK Sławomir | 3071 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
143 | BUCHOWSKA Joanna Alicja | 2590 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
144 | OŻÓG Mateusz | 2985 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
145 | ZIEMBA Katarzyna | 2676 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 145 wynik(ów)