Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIKORSKI Stanisław | 2600 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2 | SZWED Dominik | 3180 | Eden | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3 | BARNAŚ Magdalena | 3181 | Eden Runners | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
4 | GARNCARZ Justyna | 3182 | Eden Runners | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
5 | HYRA Adam | 3209 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
6 | KWIECIEŃ Jacek | 3210 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
7 | BAGIŃSKA Marta | 3207 | Niebieskie koguty | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
8 | GRZYB Krystian | 3208 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
9 | MIKITA Patrycja | 3232 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
10 | MIZIK Justyna | 3233 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
11 | SIELSKI Paweł | 3235 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
12 | SYCZ Tomasz | 3236 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
13 | SZPARA Grzegorz | 3237 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
14 | BEDNARKIEWICZ Alicja | 3238 | Zbicko | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
15 | KURMAN Justyna | 3239 | Zbicko | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
16 | CICHY Patrycja | 3261 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
17 | DĄBROWICZ Mateusz | 3262 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
18 | DRZEWIECKI Krystian | 3263 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
19 | DUNAL Grzegorz | 3264 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
20 | GAIDA Radosław | 3266 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
21 | GANDZIARSKI Dominik | 3267 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
22 | GRUSZKA Michał | 3268 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
23 | GUGLENKO Amadeusz | 3269 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
24 | LESZCZYŃSKI Damian | 3290 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
25 | MADEKSZA Krystian | 3291 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
26 | MIERNIK Grzegorz | 3292 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
27 | NDOLI Jordan | 3293 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
28 | NOGA Dariusz | 3294 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
29 | PLUCIK Rafał | 3296 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
30 | PUŻAŃSKA Maria | 3297 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
31 | ROLICZ Piotr | 3298 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
32 | KASPRZAK Dawid | 3408 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
33 | PIETRUSZKA Grzegorz | 4009 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
34 | PISAREK Tomasz | 2145 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
35 | MALIK Damian | 2584 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
36 | ZIÓŁKOWSKI Bartosz | 2612 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
37 | WRÓBLEWSKI Damian | 2911 | AVE 101 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
38 | TOMALA Tomasz | 3106 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
39 | TOMASZYK Klaudia | 3107 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
40 | SAJDUDA Łukasz | 3164 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
41 | GÓRECKI Robert | 3183 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
42 | PACYGON Tomek | 3184 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
43 | PIĄTEK Mateusz | 3185 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
44 | SKRĘTY Patryk | 3187 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
45 | SPYTKOWSKA Joanna | 3188 | Eden Runners | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
46 | LIGAS Jacek | 3211 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
47 | FILAR Herbert | 3192 | Filarowie | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
48 | FILAR Karolina | 3193 | Filarowie | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
49 | KASPEREK Ireneusz | 3194 | FIS-SST TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
50 | KASPEREK Konrad | 3195 | FIS-SST TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
51 | KASPEREK Magdalena | 3196 | FIS-SST TEAM | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
52 | WILSZ Adam | 3199 | FIS-SST TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
53 | WILSZ Ewa | 3200 | FIS-SST TEAM | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
54 | WYCHOWANIEC Marek | 3213 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
55 | KORNILUK Tomasz | 3214 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
56 | WILSZ Wojciech | 3201 | FIS-SST TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
57 | BOGUCKI Michał | 3225 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
58 | BRONOWICKA Marta | 3226 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
59 | DOBRYŃ Andrzej | 3227 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
60 | KUBAS Agnieszka | 3229 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
61 | LEGINOWICZ Martyna | 3230 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
62 | MARCINÓW Piotr | 3231 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
63 | LISOWSKA Klaudia | 3240 | Zbicko | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
64 | KAŹMIERCZAK Kamil | 3217 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
65 | SZUBERT Jakub | 3218 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
66 | WALOCH Michał | 3219 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
67 | BILSKI Maciej | 3259 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
68 | PRZYBYLSKA Majka | 3245 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
69 | PRZYBYLSKI Norbert | 3246 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
70 | SKRZYPCZAK Kamil | 3247 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
71 | SZKUDLAREK Olga | 3248 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
72 | CZUB Amelia | 3249 | ZS Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
73 | DUDA Julia | 3250 | ZS Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
74 | GOZDEK Karol | 3251 | ZS Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
75 | GOZDEK Sara | 3252 | ZS Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
76 | IGNASIAK Karolina | 3253 | ZS Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
77 | SIERAKOWSKI Krystian | 3254 | ZS Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
78 | WLEKLIŃSKI Marcin | 3255 | ZS Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
79 | KASPRZAK Tomasz | 3243 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
80 | ŁYSIKOWSKA Klaudia | 3244 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
81 | ADAMUS Mateusz | 3256 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
82 | BARSZCZ Damian | 3257 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
83 | BASIŃSKI Michał | 3258 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
84 | KOPER Mariusz | 3279 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
85 | KOSEK Patrycja | 3280 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
86 | KOSZELA Iwona | 3281 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
87 | KOZŁOWSKI Paweł | 3282 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
88 | KUCZERA Kazimierz | 3286 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
89 | CELEJ-PIEKARSKA Agnieszka | 3260 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
90 | HAŁASIK Paweł | 3270 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
91 | IWANIDIS Bartosz | 3271 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
92 | IZYDORCZYK Kamil | 3272 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
93 | JAKACKA Anna | 3273 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
94 | JURKOWSKI Bartłomiej | 3274 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
95 | KARDASZ Sławek | 3275 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
96 | KARDASZ Sławomir | 3276 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
97 | KIRSCHKE Piotr | 3277 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
98 | KOPEĆ Patrycja | 3278 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
99 | SOBIERAJ Sebastian | 3304 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
100 | SOBIERAJ-NOGA Sandra | 3305 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
101 | ŚWIĘTANOWSKI Paweł | 3307 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
102 | SZWAK Adrian | 3308 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
103 | TOMASZEWSKA Agnieszka | 3309 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
104 | TOMASZEWSKI Sebastian | 3310 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
105 | WALISZEWSKA Olga | 3311 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
106 | WŁODARKIEWICZ Michał | 3312 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
107 | LESZCZAK Paweł | 3288 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
108 | LESZCZYŃSKA Sylwia | 3289 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
109 | RUDZIŃSKI Paweł | 3299 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
110 | SACHARCZUK Aleksandra | 3300 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
111 | SIEMASZKO Dariusz | 3301 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
112 | WLODARKIEWICZ Nicola | 3313 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
113 | SIWIECKI Grzegorz | 3302 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
114 | ŚLICZNIAK Weronika | 3303 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
115 | BEDKA Mirosław | 3334 | GSL Company | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
116 | WOŹNIAK Filip | 3315 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
117 | WYBIERAŁA Mikołaj | 3316 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
118 | GRONDES Michał | 3422 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
119 | WOLNY Mateusz | 3455 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
120 | WITEK Norbert | 3625 | FitStyle Run Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
121 | GRZEŚKOWIAK Marcin | 3215 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
122 | KWIECIEŃ Krzysztof | 3287 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
123 | WOŁCZEK Małgorzata | 3314 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
124 | KACZMAREK Piotr | 3216 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
125 | REISSNER Laura | 3241 | Zbicko | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
126 | KASPRZAK Rafał | 3242 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
127 | KRZCIUK Tomasz | 3285 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
128 | KRENT Maciej | 4005 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:36 | |||
129 | KRENT Karol | 3283 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:49 |
Znaleziono 129 wynik(ów)