Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAROSZ Damian | 2571 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2 | MELLER Piotr | 3319 | Biegam, bo lubię dobrze zjeść. | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3 | KOLBUSZOWSKI Maciej | 3320 | Dogfield & Friends | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
4 | NASIADKA Michał | 3321 | Dogfield & Friends | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
5 | SETECKA Magdalena | 3322 | Dogfield & Friends | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
6 | WIERZBICKI Hubert | 3324 | Dogfield & Friends | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
7 | ŻÓŁTAŃSKI Paweł | 3325 | Ex Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
8 | BUDZIK Joanna | 3326 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
9 | MOCHULSKYI Bohdan | 3348 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
10 | NAWROT Magdalena | 3349 | Hegelmann Group | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
11 | NOVITSKYI Denys | 3350 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
12 | OHIIENKO Ivan | 3351 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
13 | OSTAPCHUK Andrii | 3352 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
14 | PIVEN Ievgen | 3353 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
15 | POTRAVKA Yuliia | 3354 | Hegelmann Group | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
16 | SAEZ-MULA Alvaro | 3355 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
17 | KULPA Dawid | 3377 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
18 | KLIMAS Mirella | 3379 | MPKlm | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
19 | KLIMAS Piotr | 3380 | MPKlm | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
20 | WAJDZIK Agnieszka | 3381 | MPKlm | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
21 | WAJDZIK Norbert | 3382 | MPKlm | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
22 | SOŚNICKI Maciej | 3383 | OCR_ŚCINAWA | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
23 | NOWICKI Adam | 3384 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
24 | ANDRZEJÓW Adrian | 3409 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
25 | BAJOR Krystian | 3410 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
26 | BATKIEWICZ Maciej | 3411 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
27 | MROCZKOWSKI Piotr | 3436 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
28 | MUCZYŃSKA Anna | 3437 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
29 | MUCZYŃSKI Kacper | 3438 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
30 | OŚLIZŁO Tomasz | 3439 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
31 | PASIOWIEC Krzysztof | 3440 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
32 | PULCHNY Łukasz | 3441 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
33 | SKRYPCHENKO Oleksandr | 3442 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
34 | SMOLIŃŚKI Dawid | 3443 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
35 | DAKOWICZ Marek | 4016 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
36 | KOŁACZYK Robert | 4022 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
37 | WIERZBICKI Hubert | 4023 | Dogfield & Friends | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
38 | MICHALEWICZ Natan | 2431 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
39 | WYDRA Kamil | 2493 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
40 | CZACHARA Angelika | 3327 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
41 | KISIEL Ewelina | 3328 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
42 | LICKIEWICZ Ewa | 3329 | FIT STYLE ZONE | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
43 | PEREZ Ronald | 3330 | FIT STYLE ZONE | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
44 | POKRZYK Kamila | 3331 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
45 | SZEREMETA Justyna | 3332 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
46 | WOJTASIEWICZ Kamil | 3333 | FIT STYLE ZONE | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
47 | AZIMOV Bahtiyor | 3337 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
48 | BABKIN Oleklsandr | 3338 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
49 | TOKAR Dmytro | 3360 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
50 | WROBEL Michal | 3361 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
51 | ZHEZHEL Vladyslav | 3362 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
52 | HANUSIAK Leszek | 3363 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
53 | BOJARSKA Kamila | 3364 | Jelenie z Jeleniej | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
54 | FORMANIUK Andrii | 3341 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
55 | FORMANIUK Mykola | 3342 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
56 | HUROV Ivan | 3343 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
57 | KRASIN Bohdan | 3344 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
58 | KRASNOBORODKO Pavlo | 3345 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
59 | MACZNIK Paulina | 3346 | Hegelmann Group | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
60 | MALIUTA Kostiantyn | 3347 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
61 | STAŃZYK Sylwia | 3356 | Hegelmann Group | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
62 | SYDORENKO Serhii | 3942 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
63 | SZOPA Szymon | 3358 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
64 | TIKHOMIROV Roman | 3359 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
65 | ŻUKOWSKA Aniela | 3385 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
66 | KŁAK Marcin | 3386 | poSORtowani | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
67 | SIKORA Tomasz | 3387 | poSORtowani | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
68 | ZALEWSKI Damian | 3368 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
69 | BOBER Barbara | 3369 | Maluma ooh na-na | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
70 | BOBER Paweł | 3370 | Maluma ooh na-na | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
71 | LIPOWCZYK Przemek | 3371 | Maluma ooh na-na | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
72 | MIROSŁAW Adam | 3372 | Maluma ooh na-na | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
73 | MARCINIAK Aleksandra | 3373 | MałeCiaaapki | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
74 | KAMECKI Krystian | 3388 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
75 | BOJAKOWSKI Krzysztof | 3389 | Sex afera | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
76 | ŻÓŁKIEWSKA-TĘCZA Wanda | 3390 | Sex afera | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
77 | CIURA Alicja | 3391 | Strategiczni | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
78 | PULIKOWSKI Maciej | 3374 | MałeCiaaapki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
79 | KANIK Tomasz | 3375 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
80 | KASZA Kacper | 3376 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
81 | MAZUREK Mikołaj | 3394 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
82 | MAZUREK Tomasz | 3395 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
83 | BIERNAT Łukasz | 3414 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
84 | BOMERSBACH Michał | 3415 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
85 | BUCZYNSKI Dariusz | 3417 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
86 | PRZYBYŚ Piotr | 3396 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
87 | MICHALSKI Piotr | 3397 | Termalne Dziki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
88 | PAWLIKOWSKI-BULCYK Michał | 3398 | Termalne Dziki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
89 | OCHOCIŃSKI Maciej | 3399 | Uderzenie Frontu Ostatecznego Zniszczenia | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
90 | ŚWIĄTEK Jan | 3400 | Uderzenie Frontu Ostatecznego Zniszczenia | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
91 | ŁABĘCKA Katarzyna | 3432 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
92 | DZIAŁA Karolina | 3420 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
93 | DZIEDZICKI Przemysław | 3421 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
94 | LIS Michal | 3433 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
95 | JASIŃSKA Sandra | 3423 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
96 | SOBISKI Krzysztof | 3444 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
97 | KASIŃSKA Małgorzata | 3424 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
98 | KNYSH Alina | 3425 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
99 | KRUPIŃSKI Tomasz | 3427 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
100 | KUCIAPSKI Adrian | 3429 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
101 | KULBA Ewa | 3431 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
102 | WŁODARCZYK Nikodem | 3454 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
103 | WRÓBEL Anna | 3458 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
104 | WOSZCZYK Monika | 3456 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
105 | WRÓBEL Andrzej | 3457 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
106 | STAWISINSKI Mariusz | 3448 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
107 | SZEWCZYK Jakub | 3450 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
108 | SZOŁTYSIK Jacek | 3451 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
109 | SZOŁTYSIK Marek | 3452 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
110 | DYJAN Błażej | 3392 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
111 | KONDRAT Kamil | 3393 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
112 | CYGAN Katarzyna | 3418 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
113 | DYNAROWSKA Karolina | 3419 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
114 | STANIEK Sławomir | 3447 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
115 | BRANCHUK Vlad | 3340 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
116 | WOŹNIAK Kuba | 3367 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
117 | GÓRSKI Mikołaj | 3365 | Jelenie z Jeleniej | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
118 | BIŃKOWSKA Patrycja | 4002 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
119 | SZCZERBA Slawomir | 4003 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
120 | PIEŃKO Emilia | 4004 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 120 wynik(ów)