Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANASZKIEWICZ Jakub | 3406 | Wąsate Świnie | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2 | RYDZEWSKI Michał | 3407 | Wąsate Świnie | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3 | BIAŁAS Barbara | 3413 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
4 | KOSTRZEWA Mateusz | 3464 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
5 | WŁODARCZYK Damian | 3465 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
6 | FUŁAWKA Aleksander | 3466 | Biznes Partner Nest Bank | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
7 | MICHALAK Przemysław | 3467 | Biznes Partner Nest Bank | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
8 | KAMIŃSKI Krzysztof | 3470 | Deka Solo Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
9 | NOWAK Karol | 3471 | Deka Solo Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
10 | RUSZLEWICZ Marta | 3493 | Limango | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
11 | RYCHLEWICZ Artur | 3494 | Limango | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
12 | SOLARSKI Martin | 3495 | Limango | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
13 | ZIEMIŃSKA Marta | 3496 | Limango | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
14 | BAŁDYGA Adrian | 3497 | mateco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
15 | BENTKOWSKI Piotr | 3498 | mateco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
16 | ŚLUSARZ Artur | 3499 | mateco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
17 | COFÓR Justyna | 3500 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
18 | BARTOSZEWSKI Dariusz | 3522 | Szybko i Wściekle Schumacher | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
19 | SOWICZ Dawid | 3528 | Szybko i Wściekle Schumacher | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
20 | DROŻDŻEWSKI Paweł | 3551 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
21 | DULEMBA Magdalena | 3552 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
22 | DZIWOKI Bartosz | 3553 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
23 | FILIPCZAK Magdalena | 3554 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
24 | FLEJTUCH Tobiasz | 3555 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
25 | GARSKI Bartlomiej | 3556 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
26 | GRZYBEK Bartosz | 3557 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
27 | HOFFMAN Daniel | 3558 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
28 | STADNIK Michał | 3582 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
29 | STEC Damian | 3583 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
30 | SUCHOCKA Monika | 3584 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
31 | SZEBESCZYK Mateusz | 3585 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
32 | SZYLIŃSKI Marek | 3586 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
33 | TAVROVSKYI Oleksandr | 3587 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
34 | RUTKOWSKI Szymon | 3580 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
35 | SOKOLNICKI Roman | 3581 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
36 | PAWLUKIEWICZ Julia | 3725 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
37 | PAWLUKIEWICZ Zuzanna | 3726 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
38 | BEDKA Mirosław | 4025 | GSL Company | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
39 | KASPROWSKI Krzysztof | 2127 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
40 | KASPROWSKI Michał | 2128 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
41 | OJŻANOWSKI Łukasz | 2588 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
42 | CICHOŃ Maciej | 3335 | GSL Company | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
43 | BOSTANZHE Illia | 3339 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
44 | BRYŚ Wojciech | 3416 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
45 | KRZYSTAŁA Maciej | 3428 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
46 | WAŁĘSA-BRZEZICKA Wioleta | 3453 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
47 | CHERNIAK Artem | 3459 | A Star Born | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
48 | CZEBOTAR Paula | 3460 | A Star Born | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
49 | BLAŹNIAK Waldemar | 3461 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
50 | BORAWSKI Zbigniew | 3474 | Grube Wióry | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
51 | GLOWACKI Bartosz | 3475 | Grube Wióry | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
52 | GOWOREK Patrycja | 3476 | Grube Wióry | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
53 | GOWOREK Sebastian | 3477 | Grube Wióry | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
54 | FRYMARKIEWICZ Marcin | 3485 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
55 | WARSICKA Daria | 3486 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
56 | LAZE Olivia | 3487 | Kaliteam | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
57 | SZEBESCZYK Hania | 3488 | Kaliteam | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
58 | KUBOWICZ Robert | 3478 | Grube Wióry | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
59 | NITA Katarzyna | 3479 | Grube Wióry | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
60 | PILARCZYK Magdalena | 3480 | Grube Wióry | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
61 | SZAJKOWSKA Daria | 3482 | Grube Wióry | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
62 | SZAJKOWSKI Łukasz | 3483 | Grube Wióry | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
63 | KRUPA Kamila | 3489 | Ksiezniczki Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
64 | KARDASZ Leszek | 3505 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
65 | MACHOWSKI Mirosław | 3506 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
66 | NOWAK Agnieszka | 3507 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
67 | WYSZATYCKA Żaneta | 3508 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
68 | GREŃ Andrzej | 3509 | PIT-SPEED | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
69 | MADZIELEWSKA Andzelika | 3510 | PIT-SPEED | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
70 | MĄDZIELEWSKI Piotr | 3511 | PIT-SPEED | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
71 | BANAŚ Karol | 3512 | Schumacher Szybko i Wściekle | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
72 | PATURAJ Szymon | 3513 | Schumacher Szybko i Wściekle | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
73 | GAWEŁ Marcin | 3514 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
74 | MATERKA Anna | 3492 | Limango | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
75 | CZARNECKA Monika | 3501 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
76 | JASTRZĄB Daniel | 3502 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
77 | JASTRZĄB Ewelina | 3503 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
78 | KACZMAREK Monika | 3504 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
79 | BARTOSZKO Mikołaj | 3536 | Webini | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
80 | JANOWSKI Robert | 3537 | Webini | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
81 | ZIELASKIEWICZ Mateusz | 3538 | Webini | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
82 | SOŁTYSIAK Daria | 3540 | Wieluniaki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
83 | SABAT Paweł | 3518 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
84 | SAPIŃSKI Kamil | 3519 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
85 | WIŚNIOWSKA Justyna | 3520 | SPECTOrs | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
86 | GANCZORZ Dawid | 3521 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
87 | WINCZUR Marcin | 3530 | Szybko i Wściekle Schumacher | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
88 | WIANKOWSKI Dawid | 3531 | Twardziele Team Bogatynia | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
89 | GÓRLICKA Monika | 3532 | Tylko MY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
90 | ŁABĘDŹ Ania | 3533 | Tylko MY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
91 | ŁABĘDŹ Tomasz | 3534 | Tylko MY | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
92 | STARNAWSKI Arkadiusz | 3535 | Tylko MY | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
93 | BOCHNIARZ Paulina | 3546 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
94 | CECUŁA Damian | 3548 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
95 | CHRYPLEWICZ Piotr | 3549 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
96 | CZYŻYKOWSKI Łukasz | 3550 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
97 | JANIK Paulina | 3560 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
98 | JAWORSKI Łukasz | 3561 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
99 | KALETA Monika | 3562 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
100 | KITTAY Kamil | 3563 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
101 | KRĘCICHWOST Klaudia | 3565 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
102 | KRÓL Jarosław | 3566 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
103 | KUPCZAK Arkadiusz | 3567 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
104 | SUSZKA Jarek | 3543 | Wieluniaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
105 | ADAMOWICZ Maciej | 3544 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
106 | BEDYK Lukasz | 3545 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
107 | KURA Janusz | 3568 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
108 | KUŚ Krzysztof | 3569 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
109 | MARCZYŃSKA Berenika | 3570 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
110 | WACHOWSKA Sonia | 3592 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
111 | WACHOWSKI Paweł | 3593 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
112 | WÓJTOWICZ Patryk | 3595 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
113 | ZAGOCKA Kamila | 3596 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
114 | MIOZGA Sebastian | 3571 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
115 | MIŚ Iwona | 3572 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
116 | OLEKSIEWICZ Natan | 3573 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
117 | PIESZAK Marcin | 3576 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
118 | PIĘTA Mateusz | 3577 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
119 | PIÓRKOWSKI Adam | 3578 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
120 | ROZPARA Noemi | 3579 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
121 | TRELA Marcin | 3590 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
122 | TYCHOLIZ Kaja | 3591 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
123 | ZUJEWSKI Damian | 3599 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
124 | CHRZANOWSKA Agnieszka | 3895 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
125 | GRZELINSKA-MANGET Małgorzata | 3896 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
126 | MORELOWSKA Maria | 3490 | Ksiezniczki Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
127 | GORYŚ Klaudia | 3491 | Limango | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
128 | KARBOWSKI Michał | 3515 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
129 | KIERC Marcin | 3516 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
130 | MARZEC Tomasz | 3517 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
131 | SOŁTYSIAK Tomasz | 3541 | Wieluniaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
132 | STRÓZIK Agnieszka | 3542 | Wieluniaki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
133 | ZMONARSKI Filip | 3597 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
134 | ŻUBEREK Paweł | 3598 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
135 | JURCZYK Damian | 3462 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
136 | JURCZYK Dominik | 3463 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
137 | NOWAK Basia | 3472 | Głusi-Wrocław | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
138 | RATAJCZAK Aldona | 3473 | Głusi-Wrocław | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 138 wynik(ów)