Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SŁOMIAN Adam | 3642 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
2 | FERENS Tomasz | 3638 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3 | KUNDERA Krzysztof | 3639 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
4 | MAKOWSKI Marek | 3640 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
5 | OLCZYK Maciej | 3641 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
6 | GAJOS Michał | 3755 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
7 | NANYS Agnieszka | 3756 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
8 | PÓŁTORAK Magdalena | 3758 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
9 | POPRAWSKA Aleksandra | 3759 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
10 | ŚNIECHOWSKI Sebastian | 3760 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
11 | WACHNA Grzegorz | 3761 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
12 | GAJ Sandra | 3754 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
13 | SKRZYPCZYŃSKA Agata | 3783 | Triplecaution | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
14 | BANAŚ Łukasz | 3784 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
15 | BANAŚ Piotr | 3785 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
16 | BĘBEN Wiktor | 3786 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
17 | BOGINSKAYA Darya | 3787 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
18 | BUSZCZAK Tomasz | 3788 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
19 | CIERCZEK Michał | 3790 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
20 | CIERCZEK Rafał | 3791 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
21 | STEFANIAK Marek | 3813 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
22 | STEFAŃSKI Mikołaj | 3814 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
23 | SWIATEK Tomasz | 3815 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
24 | SZAJBEL Robert | 3816 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
25 | SZATKOWSKI Jerzy | 3817 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
26 | TORCZELEWSKI Borys | 3819 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
27 | TYRYŁŁO Jakub | 3820 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
28 | STEFANIAK Ada | 3812 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
29 | BOŻĘCKI Łukasz | 3849 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
30 | PACEK Cezary | 3876 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
31 | PASTUSZAK Paweł | 2879 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
32 | DRZAZGA-SUCHAN Katarzyna | 3752 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
33 | ANDRUCH Arkadiusz | 3740 | #MyPoNagrody | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
34 | GACEK Janusz | 3753 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
35 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 3741 | #MyPoNagrody | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
36 | MROZICKI Adam | 3742 | #MyPoNagrody | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
37 | PYTASZYŃSKA Aleksandra | 3743 | BĘDZIE CIĘŻKO | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
38 | HUBER Tomasz | 3763 | ForMMA battle team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
39 | NOSAL Patryk | 3764 | ForMMA battle team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
40 | KRUSZYŃSKA Angelika | 3768 | Kickofsisters | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
41 | TROJANOWSKA Izabela | 3769 | Kickofsisters | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
42 | MŁYNARCZYK Jacek | 3771 | Leci Kulka | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
43 | BEREZA Dorota | 3750 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
44 | PREŚ Marta | 3772 | Marta team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
45 | WILK Mateusz | 3762 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
46 | KOWALIK Daniel | 3775 | Marvel | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
47 | ZARENKIEWICZ Marcin | 3777 | Marvel | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
48 | KOBUSIŃSKI Paweł | 3778 | Pablo Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
49 | ORCZYKOWSKA Izabela | 3779 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
50 | DUDA Paweł | 3228 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
51 | JOHNSON Henry | 3780 | Triplecaution | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
52 | JOHNSON Max | 3781 | Triplecaution | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
53 | SCHMIDT Lucius | 3782 | Triplecaution | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
54 | DUBIS Jarosław | 3792 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
55 | DZIDA Daniel | 3793 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
56 | FIJAŁKOWSKA Angelika | 3794 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
57 | GAŁĘŚKI Adam | 3795 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
58 | GÓRKA Dawid | 3796 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
59 | GÓRSKA Angelika | 3797 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
60 | ILINSKI Andrzej | 3798 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
61 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 3806 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
62 | NOGAJEWSKI Michał | 3807 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
63 | PĄCZKO Michał | 3808 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
64 | SEMIK Stanislaw | 3809 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
65 | SMOLIŃSKA Aneta | 3810 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
66 | SODEL Agnieszka | 3811 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
67 | ULASKI Dawid | 3821 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
68 | URBANEK Adrian | 3822 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
69 | WATAŁA Marcin | 3823 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
70 | ŁOZIŃSKI Tomasz | 3802 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
71 | MATUSZAK Paweł | 3803 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
72 | MŁODZIK Dawid | 3804 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
73 | MUSUR Michał | 3805 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
74 | RÓG Sebastian | 3883 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
75 | KASPRZAK Andrzej | 3799 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
76 | KULIK Monika | 3801 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
77 | DROZD Joanna | 3774 | Marvel | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
78 | PYTASZYŃSKI Jakub | 3744 | BĘDZIE CIĘŻKO | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
79 | ZYSK Marta | 3745 | BĘDZIE CIĘŻKO | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
80 | CZECH Patryk | 4034 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
81 | BINDA Krzysztof | 4021 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
82 | SODEL Dominik | 4019 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
83 | CIERCZEK Kamil | 4043 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 83 wynik(ów)