Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZACHURSKI Mateusz | 63 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2 | OWCZAREK Adam | 72 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
3 | ŚWIERSZCZ Paweł | 73 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
4 | JAKUBASZEK Krzysztof | 74 | *BANDA ŚWIRÓW* | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
5 | KONOPACKI Ryszard | 82 | Centrum Treningu | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
6 | BYRA Michał | 83 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
7 | CHLEBOŚ Jakub | 84 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
8 | MELNER Piotr | 92 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
9 | SZCZEPANOWSKI Mariusz | 93 | FIT STYLE ZONE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
10 | BITTNER Filip | 94 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
11 | DOMIŃCZYK Przemysław | 95 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
12 | SMAK Daniel | 107 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
13 | ZYNGER Patryk | 108 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
14 | CHAIEB Sebastian | 109 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
15 | JURECKI Adrian | 110 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
16 | MOKWA Sebastian | 121 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
17 | KUDRELEK Karol | 122 | OCR Team Zielona Góra | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
18 | NOWAKOWSKI Jakub | 123 | OCR Team Zielona Góra | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
19 | KOSZYKOWSKI Daniel | 124 | PERI SPARTAN TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
20 | KERNIAKEVYCH Oleksandr | 135 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
21 | KUCZERA Marcin | 136 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
22 | ŁUKOSZ Michał | 138 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
23 | MĘKAL Dariusz | 139 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
24 | MIKUŚKIEWICZ Michał | 140 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
25 | MRÓZ Zbigniew | 141 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
26 | NOWAK Łukasz | 142 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
27 | SKWAREK Tomasz | 179 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
28 | GRABOWSKI Mateusz | 180 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
29 | TUCZAPSKI Piotr | 181 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
30 | BLAŃDA Dominik | 182 | Unimogi | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
31 | ZAJĄC Cezary | 183 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
32 | WÓJCIK Michał | 184 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
33 | KUCZKOWSKA Marta | 165 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
34 | SELIANIN Dmytro | 185 | OCRA Poland | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
35 | ZONTEK Andrzej | 186 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
36 | JANISZEWSKI Grzegorz | 187 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
37 | JAROSZ David | 188 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
38 | OLSZEWSKI Wojciech | 189 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
39 | SPRUTTA Mateusz | 190 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
40 | STYLOK Dawid | 191 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
41 | FURGAŁA Grzegorz | 204 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
42 | HANUS Piotr | 205 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
43 | ORICHOWSKI Witalij | 193 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
44 | KUBISZYN Tadeusz | 206 | Agresywne Morsy :D | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
45 | KUBISZYN Tobiasz | 207 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
46 | BUKOWIEC Szymon | 194 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
47 | SMEKTAŁA Adam | 195 | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
48 | LUBASZKA Kinga | 196 | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
49 | PAWLAK Sebastian | 197 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
50 | KRAUS Christian | 199 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
51 | CIESIELSKI Sebastian | 201 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
52 | DOŃCZEWSKI Jakub | 202 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
53 | GOĆKIEWICZ Miron | 203 | 2 Slow 2 Win | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
54 | KIEPURA Aleksandra | 1082 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
55 | REKIEĆ Kaja | 1083 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
56 | BĄKOWSKA Monika | 1084 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
57 | BARANOWSKI Dawid | 1076 | Kung-Fu Małpy od chlania do biegania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
58 | SMOLIŃSKI Roman | 1077 | Olimp Handball Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
59 | SOLSKI Przemysław | 1078 | Olimp Handball Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
60 | ŚWIĘTEK Paweł | 1079 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
61 | BARTOSIŃSKA Katarzyna | 1080 | RMF4RT OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
62 | JAŚKOWSKI Paweł | 1081 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
63 | WIĘCKOWSKI Jakub | 221 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
64 | WYGLĄDAŁA Michał | 222 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
65 | RADZIEJ Patrycja | 223 | Ex Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
66 | TUZINKIEWICZ Jagoda | 224 | Ex Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
67 | KRZEMIENIEWSKI Kamil | 225 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
68 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 226 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
69 | SOBOTA Michał | 227 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
70 | KADYKAŁO Natalia | 228 | Frauen Power! | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
71 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 254 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
72 | POPIOŁEK Magdalena | 255 | No Limit Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
73 | OLECH Grzegorz | 249 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
74 | CZARDYBON Dominik | 250 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
75 | JAKUBIAK Natalia | 251 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
76 | JASIŃSKI Jacek | 252 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
77 | ŁUKASIK Zuzanna | 253 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
78 | AMBORSKI Michał | 275 | Superior Racing | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
79 | GROSZKOWSKA Nikola | 276 | Superior Racing | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
80 | AUGUSTYNIAK Kamil | 277 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
81 | CYMERMAN Agata | 278 | WATAHA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
82 | DUMAŃSKA Joanna | 292 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
83 | DUMAŃSKI Mateusz | 293 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
84 | FILAWSKA Agata | 294 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
85 | GNIAZDOWSKI Cezary | 295 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
86 | KOTOŃSKI Jan | 305 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
87 | LAMUS Patrycja | 306 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
88 | ŁASKAWSKI Tomasz | 307 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
89 | LEWANDOWSKI Bartosz | 308 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
90 | LIBISZEWSKI Robert | 309 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
91 | ŁUSZCZEWSKI Łukasz | 310 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
92 | MAJEWSKA Patrycja | 311 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
93 | MANDERA Amadeusz | 312 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
94 | MĘKAL Tomasz | 313 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
95 | WEISSENSTEINER Dawid | 334 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
96 | WIENDLOCHA Paweł | 335 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
97 | WILK Paweł | 336 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
98 | WOJTASIK Natalia | 337 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
99 | ZDANOWICZ Maria | 338 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
100 | SULŻYCKI Rafał | 340 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
101 | LEŃCZUK Łukasz | 341 | Agresywne Morsy :D | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
102 | KOLUCH Kamil | 342 | Air heroes | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
103 | DYKO Bartosz | 362 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
104 | GÓRAJEWSKI Piotr | 363 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
105 | JESIONEK Adam | 364 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
106 | KOPIŃŚKI Dawid | 365 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
107 | KWARTOWICZ Paweł | 367 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
108 | ŁUŻNA Natalia | 368 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
109 | MIŚ Jarosław | 369 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
110 | ULATOWSKA Anna | 390 | Loombard | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
111 | WYSOCKI Łukasz | 391 | Loombard | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
112 | BAZYLEWICZ Paweł | 392 | Mały Oddział Piechoty | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
113 | DYBA Przemysław | 393 | Manes Team Poz... | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
114 | FĄFARA Wojciech | 394 | PIERUNY | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
115 | MRÓZ Marcin | 409 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
116 | LESIECKI Tomasz | 413 | Szalone ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
117 | KACZOR Mateusz | 414 | Viking | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
118 | CICHOCKI Bartłomiej | 423 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
119 | BARTMAN Krzysztof | 421 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
120 | BRYK Agnieszka | 422 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
121 | GÓRSKA Bożena | 435 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
122 | GRODEK Tomasz | 436 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
123 | GRUCA Damian | 437 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
124 | GRYGORUK Paweł | 438 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
125 | KROKOS Joanna | 448 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
126 | KRYSA Magda | 450 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
127 | KRZYŻAŃSKA Justyna | 451 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
128 | OLECH Piotr | 462 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
129 | OLESZCZAK Patryk | 463 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
130 | PARZUSIŃSKI Franciszek | 464 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
131 | PIERA Magdalena | 465 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
131 | ŻELAZEK Maria | 478 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
133 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 479 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
134 | WYRWA Beata | 477 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
135 | LEWANDOWSKI Artur | 490 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
136 | TOREBKO Patryk | 491 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
137 | WERSZNER Wioletta | 492 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
138 | KORNETA-WÓJCIK Izabela | 493 | Bractwo Biegowe BGK | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
139 | OTTON Justyna | 507 | Giganci ze Stali | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
140 | TARKA Aleksandra | 504 | Fit Quatro | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
141 | HŁADYK Marcin | 505 | Giganci ze Stali | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
142 | OTTON Dariusz | 506 | Giganci ze Stali | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
143 | ZACHARIASZ Marcin | 518 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
144 | BARTNIK Patryk | 519 | Huta Sylwetki Crew | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
145 | KRUSZEWSKA Karolina | 520 | Huta Sylwetki Crew | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
146 | KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna | 521 | Huta Sylwetki Crew | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
147 | WOJRACH Marcin | 522 | Huta Sylwetki Crew | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
148 | ZAJĄC Adrian | 523 | Huta Sylwetki Crew | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
149 | FLIEGER Dawid | 524 | JanuszeJG | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
150 | IDZIAK Dominika | 525 | JanuszeJG | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
151 | KŁĘBUCKA Agnieszka | 548 | OCR Team Zielona Góra | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
152 | KOWALSKI Mariusz | 549 | OCR Team Zielona Góra | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
153 | PERON Anita | 550 | OCR Team Zielona Góra | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
154 | RATAJCZAK Małgorzata | 551 | OCR Team Zielona Góra | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
155 | KOZDÓJ Ewa | 552 | OSWRiS | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
156 | PTAK Magda | 553 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
157 | SURLEJ Przemek | 547 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
158 | JAŃCZUK Przemysław | 582 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
159 | KANIA Martyna | 583 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
160 | CYMERMAN Tomasz | 575 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
161 | DASZCZYK Dawid | 576 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
162 | DZIEMBAŁA Martin | 577 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
163 | GIURK Dariusz | 578 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
164 | GŁADYSZ Magdalena | 579 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
165 | GONTARZ Katarzyna | 580 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
166 | RAMZA Roman | 606 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
167 | SICZEK Kacper | 608 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
168 | SKIBA Martyna | 609 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
169 | STACHOWICZ Monika | 610 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
170 | STOLARSKI Jacek | 611 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
171 | TABAJ Klaudia | 612 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
172 | TRYSŁA Piotr | 613 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
173 | PRZYBYŁA Katarzyna | 605 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
174 | PILAS Artur | 632 | Czeczen Avengers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
175 | RALL Jagoda | 633 | Czeczen Avengers | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
176 | ROURE Benjamin | 634 | Czeczen Avengers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
177 | STYK Andrzej | 636 | Czeczen Avengers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
178 | SZCZESIAK Sławomir | 638 | Czeczen Avengers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
179 | WILCZYŃSKA Magdalena | 639 | Czeczen Avengers | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
180 | MILCZARCZYK Michał | 664 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
181 | SACAŁA Tomasz | 665 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
182 | ZUGAJ Dawid | 667 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
183 | KOPYDŁOWSKI Szymon | 668 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
184 | CHOJNACKA Marzena | 669 | KALLIPSO TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
185 | DORYŃ Jacek | 661 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
186 | DUDYCZ Magdalena | 662 | GRB | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
187 | KOMENDERA Aneta | 663 | GRB | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
188 | KOSTĘPSKI Robert | 693 | My tu przez pomyłkę | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
189 | BARTUSEK Arkadiusz | 689 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
190 | GANCZAREK Paweł | 690 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
191 | PANDER Daniel | 695 | My tu przez pomyłkę | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
192 | PORĘBSKI Tomasz | 696 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
193 | KOSTĘPSKA Dominika | 691 | My tu przez pomyłkę | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
194 | KOSTĘPSKA Hanna | 692 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
195 | CHOLEWA Magdalena | 720 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
196 | DAROWSKI Artur | 721 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
197 | DELFEL Karolina | 722 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
198 | DERENDA Kacper | 723 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
199 | URBAŃSKI Tomasz | 718 | The dyszkers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
200 | BANASIEWICZ Maciej | 719 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
201 | PACEK Kuba | 750 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
202 | PAJERSKI Witold | 751 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
203 | PĘCHERSKI Sylwester | 752 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
204 | PRZEWŁOCKI Bartosz | 753 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
205 | PYSZNY Mariusz | 754 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
206 | MRÓZ Dawid | 746 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
207 | NYCZKA Krzysztof | 747 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
208 | OŻÓG Karolina | 748 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
209 | OŻÓG Mirocław | 749 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
210 | MALARA Dalia | 778 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
211 | WTOREK Ilona | 779 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
212 | RYŚ Paweł | 782 | CP Trade Katowice | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
213 | FRANICA Mateusz | 775 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
214 | KOZA Agata | 776 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
215 | KOZA Robert | 777 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
216 | WIŚNIEWSKA Ewa | 803 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
217 | WIŚNIEWSKI Piotr | 804 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
218 | WRÓBLEWSKI Łukasz | 805 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
219 | BARAŃSKA Adrianna | 806 | Miraz Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
220 | KACZMARCZYK Monika | 807 | Morsy Szczytno #RESET | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
221 | KUCHCIŃSKI Piotr | 808 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
222 | MALISZEWSKA Agnieszka | 809 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
223 | HAWEL Rafał | 810 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
224 | OCHA Beata | 832 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
225 | GÓRSKA Katarzyna | 833 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
225 | JURCZAK Joanna | 834 | Wataha Grupa Treningowa | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
227 | ALEKSANDROWICZ Piotr | 835 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
228 | FIK Bartosz | 847 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
229 | GONSIOR Tomasz | 850 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
230 | GÓRSKI Grzegorz | 851 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
231 | JELIŃSKI Adrian | 854 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
232 | PILIP Aleksandra | 875 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
233 | PŁOSZAJ Katarzyna | 876 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
234 | PUSTUŁKA Adam | 877 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
235 | PALUS Patrycja | 874 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
236 | SOKALSKA Karolina | 888 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
237 | STOPYRA Piotr | 889 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
238 | SZTUKOWSKI Łukasz | 890 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
239 | SŁODYCZKA Andrzej | 904 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
240 | WOJTCZAK Olga | 905 | Aby do Mety! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
241 | ADAMUS Katarzyna | 906 | ALV AWENDŻERS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
242 | JAGODZIŃSKI Dawid | 903 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
243 | STADNICKI Łukasz | 917 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
244 | BIEŃKOWSKI Emil | 918 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
245 | CZART Tomasz | 919 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
246 | WĘGLARZ Dawid | 929 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
247 | WOZNIAK Marcin | 930 | Axxiomowi SAPacze | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
248 | FRANAS Emil | 931 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
249 | SAWKIEWICZ Tomasz | 926 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
250 | SZPILA Zofia | 927 | Axxiomowi SAPacze | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
251 | TOPCZYŁKO Mateusz | 928 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
252 | STRADOMSKA Marta | 941 | Biegnę tylko po piwo | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
253 | STRADOMSKI Marcin | 942 | Biegnę tylko po piwo | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
254 | WARECKA Joanna | 944 | Biegnę tylko po piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
255 | WIERZBICKA Aleksandra | 945 | Biegnę tylko po piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
256 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 946 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
257 | ZAGNIŃSKI Tomasz | 947 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
258 | FURTEK Monika | 955 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
259 | KACZMARCZYK Magdalena | 956 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
260 | KARMELITA Katarzyna | 957 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
261 | KRZOS Agnieszka | 958 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
262 | MAKAREWICZ Agnieszka | 959 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
263 | MIKOŁAJCZYK Patrycja | 960 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
264 | WASILEWSKI Rafał | 971 | Panie i Panowie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
265 | KORCZAK Karolina | 972 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
266 | ŁACIAK Grzegorz | 974 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
267 | MAJCHER Ewelina | 969 | Panie i Panowie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
268 | SIEJA Justyna | 970 | Panie i Panowie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
269 | BRONOWICKI Marek | 983 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
270 | CHMURA Mateusz | 984 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
271 | CZARNOTA Mateusz | 985 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
272 | HAJDUN Michal | 986 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
273 | BUCZKOWSKI Adam | 997 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
274 | GRANDYBERG-BUCZKOWSKA Martyna | 998 | xtrema | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
275 | JANGAS Aga | 999 | xtrema | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
276 | RAABE Paweł | 1000 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
277 | RAABE Piotr | 1001 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
278 | SIBILA Dawid | 1002 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
279 | SOBCZAK Jakub | 1003 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
280 | SOBCZAK Natalia | 1004 | xtrema | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
281 | FRĄCZYK Jędrzej | 1011 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
282 | IDZIAK Marcin | 1013 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
283 | JEZIORSKI Paweł | 1014 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
284 | KOSMALA Agnieszka | 1018 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
285 | KUCZKOWSKI Michał | 1019 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
286 | KUNCMAN Katarzyna | 1020 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
287 | KUNCMAN Patrycja | 1021 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
288 | MACYSZYN Mateusz | 1022 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
289 | MALIGŁÓWKA Jakub | 1023 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
290 | NALEPKA Sebastian | 1024 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
291 | OLESZCZYK Kinga | 1025 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
292 | PASŁAWSKA Kamila | 1026 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
293 | WOSZCZYNSKA Alina | 1032 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
294 | WOSZCZYŃSKI Piotr | 1033 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
295 | WRZESZCZ Mateusz | 1034 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
296 | WYSOCKI Aleksander | 1035 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
297 | SIDORSKI Paweł | 1046 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
298 | SOBONKIEWICZ Leszek | 1047 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
299 | STAŚ Dorota | 1048 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
300 | WALKARZ Kamila | 1049 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
301 | KŁOS Cezary | 1050 | Dzbanek Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
302 | BRESSO-LEONCZAK Wioletta | 1051 | Functional Studio Legnica | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
303 | GIERSOK Bartłomiej | 1052 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
304 | KACZERZEWSKA Monika | 1053 | Functional Studio Legnica | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
305 | WRÓBEL Jacek | 20 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
306 | MATYJA Paweł | 21 | FUN TEAM GSK | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
307 | WIERCIŃSKI Łukasz | 22 | FUN TEAM GSK | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
308 | SZUMLAŃSKI Marcin | 23 | Gorący Potok Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
309 | BRZOSKWINIA Wojciech | 24 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
310 | BRZOZOWSKI Filip | 25 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
311 | KONEWKA Jacek | 26 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
312 | KUSAREK Piotr | 27 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
313 | KRAJEWSKI Tomasz | 49 | Technologia Dalej W Las | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
314 | ONISZCZUK Bartosz | 50 | Twardziele Team Bogatynia | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
315 | BRODA Mateusz | 51 | Unimogi | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
316 | BRODA Tomasz | 52 | Unimogi | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
317 | KUSIAK Wojciech | 1 | Biegnę wolno, bo mi wolno. | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
318 | MIKA Michał | 2 | Breathe Better | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
319 | CHMIELORZ Józef | 3 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
320 | GOŁĘBIOWSKI Bogdan | 4 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
321 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 5 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
322 | BŁASZCZUK Michał | 1075 | Henie | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
323 | DYBKA-YAZICHYAN Ewa | 1086 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
324 | FIOŁNA Robert | 1087 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
325 | FRYD Krzysztofa | 1088 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
326 | GAJEWSKA Weronika | 1089 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
327 | GRABARCZYK Marta | 1090 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
328 | JURGA Rafał | 1091 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
329 | JUSZCZUK Katarzyna | 1092 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
330 | KIELAR Aleksandra | 1093 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
331 | JANOWSKA Żaneta | 1115 | Siostry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
332 | TKACZENKO Martyna | 1116 | Siostry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
333 | KRAWCZYK Pawel | 1117 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
334 | WOJTASIEWICZ Marek | 1118 | Wolontariusze Hunt Run | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
335 | WOJTASIEWICZ Wiktoria | 1119 | Wolontariusze Hunt Run | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
336 | BIERZANOWSKI Rafał | 1120 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
337 | CYBULSKA Adriana | 1121 | z C-L osiągniesz cel | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
338 | CYGORA Krzysztof | 1122 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
339 | BENGSCH Łukasz | 1145 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
340 | BRYLSKA Ewelina | 1146 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
341 | BRYLSKI Marcin | 1147 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
342 | BUJAS Kacper | 1148 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
343 | BUSŁOWSKI Paweł | 1149 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
344 | GANCZAREK Ewelina | 1150 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
345 | GANCZAREK Rafał | 1151 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
346 | JAWORSKI Tomasz | 1152 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
347 | BARAN Izabela | 1144 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
348 | SOSZYŃSKA Paulina | 1182 | *BANDA ŚWIRÓW* | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
349 | DEMKA Agata | 1183 | ALKOTERROR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
350 | SZOSTAK Marcin | 1173 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
351 | WAJDA Rafał | 1174 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
352 | WASIAK Agnieszka | 1177 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
353 | WDOWIAK Zbigniew | 1178 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
354 | WILK Anna | 1179 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
355 | WOŁOSZUK Filip | 1180 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
356 | ZIĘBA Michał | 1181 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
357 | SERWUSZOK Ewelina | 1202 | CF pasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
358 | ZAWER Bartek | 1203 | CF pasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
359 | ZAWER Justyna | 1204 | CF pasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
360 | ROGALA Adam | 1205 | CFPasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
361 | ROGALA Agnieszka | 1206 | CFPasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
362 | BABENKO Viktor | 1207 | Commando | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
363 | KAPRARENKO Maksym | 1208 | Commando | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
364 | KAPRARENKO Svitlana | 1209 | Commando | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
365 | UNGURYANU Anton | 1210 | Commando | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
366 | DRYGAŁA Anna | 1231 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
367 | GRABCZAK Jarek | 1232 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
368 | ŁEPSKI Bartosz | 1233 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
369 | SZOPA Monika | 1234 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
370 | KOLASA Marek | 1236 | ITACY BIEGACZE 2 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
371 | KONIECZNY Ilona | 1237 | ITACY BIEGACZE 2 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
372 | PIRZAŃSKI Tomasz | 1260 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
373 | POŚNIK Karolina | 1261 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
374 | CYMERMAN Katarzyna | 1262 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
375 | KOPACKA Edyta | 1264 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
376 | PODKOWSKA Beata | 1265 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
377 | ŚLUSARCZYK Patrycja | 1266 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
378 | MRÓZ Jerzy | 1267 | Siekiera23 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
379 | ZALEWSKA Patrycja | 1289 | Zielnik - Feel It! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
380 | ZIEMNIEWICZ Dariusz | 1290 | Zielnik - Feel It! | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
381 | BORUCKI Rafał | 1293 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
382 | CHAROŃSKI Paweł | 1294 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
383 | CIEŚLAK Krzysztof | 1295 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
384 | DĄBEK Piotr | 1296 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
385 | WASIEWICZ Michał | 1318 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
386 | WENGER Jakub | 1319 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
387 | WLAZŁOWSKI Rafał | 1320 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
388 | ZDOŃCZYK Krzysztof | 1321 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
389 | DENDURA Jędrzej | 1322 | Alaskańskie Smoki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
390 | DYRKA Arkadiusz | 1323 | Alaskańskie Smoki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
391 | PLUTA Krzysztof | 1324 | Alaskańskie Smoki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
392 | WILCZYŃSKI Andrzej | 1325 | Alaskańskie Smoki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
393 | ADAMOWICZ Aleksandra | 1347 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
394 | BEDNARZ Mateusz | 1348 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
395 | BODZOŃ Kamil | 1349 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
396 | HAJDUKIEWICZ Andrzej | 1352 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
397 | JANAS Jakub | 1353 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
398 | LASOCKI Jurij | 1354 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
399 | PATYK Marta | 1376 | GdzieTaMeta? | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
400 | WIŚNIEWSKA Justyna | 1377 | GdzieTaMeta? | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
401 | PIETRASZEK Andre | 1378 | HeartAttackLoipzich | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
402 | ROSKIEWICZ Wojciech | 1379 | HeartAttackLoipzich | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
403 | JAROSIŃSKA Aleksandra | 1382 | Lochy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
404 | JAROSIŃSKA Wioletta | 1383 | Lochy | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
405 | KOCZUR Agnieszka | 1411 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
406 | KOWALCZYK - LACHOWSKA Marta | 1412 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
407 | BIELA Grzegorz | 1406 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
408 | BOBKO Sławomir | 1407 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
409 | DOMANSKA Karina | 1408 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
410 | HRYNCZYSZYN Jacek | 1409 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
411 | JASIŃSKI Marcin | 1410 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
412 | LENARD Maciej | 1450 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
413 | KOWALCZYK Karol | 1434 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
414 | KUROPKA Karolina | 1435 | zSZOKowani Bojanowo | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
415 | KUROPKA Szymon | 1436 | zSZOKowani Bojanowo | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
416 | SWOJAK Tomasz | 1437 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
417 | WEBER Norbert | 1438 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
418 | WESOŁOWSKI Mateusz | 1469 | 3PA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
419 | WOJEWODA Łukasz | 1470 | 3PA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
420 | GILEWSKI Mateusz | 1471 | A Berger Polska | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
421 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 1463 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
422 | WOŚKO Ania | 1464 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
423 | MAZIJ Bartosz | 1466 | 3PA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
424 | RUDKIEWICZ Daniel | 1467 | 3PA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
425 | SZCZYPKA Dawid | 1468 | 3PA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
426 | GÓRECKA Żaneta | 1492 | Jump it | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
427 | KAPINOS Justyna | 1493 | Jump it | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
428 | KOWALCZYK Przemysław | 1494 | Jump it | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
429 | MIKODA Anna | 1495 | Jump it | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
430 | STRZYBNY Ewelina | 1496 | Jump it | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
431 | WOŁOWIEC Żaneta | 1497 | Jump it | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
432 | KROCZEK Aleksandra | 1498 | Kochamy Leysa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
433 | KURPANIK Karol | 1499 | Kochamy Leysa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
434 | JANKE Paweł | 1527 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
435 | RAJWA Agnieszka | 1528 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
436 | WIECZOREK Beata | 1521 | No excuses | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
437 | WIECZOREK Paweł | 1522 | No excuses | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
438 | DĄBROWSKI Adrian | 1523 | RATOWNICY ZG RUDNA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
439 | SEKUTOWSKI Marcin | 1524 | SFORA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
440 | WAJDA Magdalena | 1525 | SFORA TEAM | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
441 | WAJDA Sławomir | 1526 | SFORA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
442 | TROJNACKI Piotr | 1556 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
443 | TRZCIŃSKA Anna | 1557 | Trans.eu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
444 | SAWCZUK Katarzyna | 1551 | Trans.eu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
445 | STANDOWICZ Ewelina | 1552 | Trans.eu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
446 | SZACHNIEWICZ Kamila | 1553 | Trans.eu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
447 | SZKODA Kamil | 1554 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
448 | SZYMAŃSKA Aleksandra | 1555 | Trans.eu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
449 | KUBIAK Edyta | 1587 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
450 | JĘDRZEJEWSKI Jacek | 1579 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
450 | JĘDRZEJEWSKI Tomasz | 1580 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
452 | JOACHIMIAK Karol | 1581 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
453 | KACPERSKI Michał | 1582 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
454 | KARNIKOWSKI Krzysztof | 1583 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
455 | KLEFAS Tomasz | 1584 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
456 | KŁYS Sebastian | 1585 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
457 | KRZYWIECKI Piotr | 1586 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
458 | FORYŚ Nikola | 1614 | Dżdżownice | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
459 | KOBUS Agnieszka | 1615 | Dżdżownice | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
460 | ZIELINSKI Tomasz | 1609 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
461 | ŁÓJ Paweł | 1610 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
462 | PIEROG Grzegorz | 1611 | czubaka | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
463 | TOCZEK Arkadiusz | 1612 | czubaka | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
464 | BARNA Kinga | 1613 | Dżdżownice | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
465 | GŁOWACKA Izabela | 1637 | L-A-S-K-I | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
466 | PUZIO Klaudia | 1638 | L-A-S-K-I | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
467 | WRONA-SOCHA Agnieszka | 1639 | L-A-S-K-I | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
468 | PIASKOWSKI Michał | 1640 | MAD RUNNERS WAŁBRZYCH | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
469 | KREMZA Gabriela | 1641 | Misie Pysie | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
470 | FUS Kamil | 1642 | PEKAES TEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
471 | DĄBROWSKI Paweł | 1644 | Pół na pół | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
472 | STACHOWIAK Piotr | 1666 | ST8GYM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
473 | JEŻ Maja | 1667 | Swishing Axe Enchiladas | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
474 | MIKLEWICZ Agata | 1668 | Swishing Axe Enchiladas | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
475 | GOWIK Krzysztof | 1670 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
476 | GRUDZIŃSKA Magdalena | 1671 | Trapezy | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
477 | FEDYCKI Mariusz | 1695 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
478 | GARBACZ Krzysztof | 1696 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
479 | GOL Tomasz | 1697 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
480 | GÓRECKA Ewa | 1698 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
481 | GORECKI Lukasz | 1699 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
482 | GOS Grzegorz | 1700 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
483 | HENCKI Jakub | 1701 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
484 | PIĄTEK Ewa | 1722 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
485 | PIECZABA Patryk | 1723 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
486 | RYDZEK Florian | 1727 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
487 | SERKIS Małgorzata | 1728 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
488 | SOBOL Borys | 1729 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
489 | STRZEBIŃCZYK Kinga | 1730 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
490 | SURMIŃSKI Paweł | 1731 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
491 | SZOPA Daniel | 1732 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
492 | PIETRUCHA Adrian | 1724 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
493 | PIZOŃ Daniel | 1725 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
494 | MARCINKIEWICZ Mirosław | 1759 | Jabolowe Ofiary | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
495 | WIECZOREK Waldemar | 1760 | Jabolowe Ofiary | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
496 | MAŁEK Maciej | 1753 | Cwałujące Wieprze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
497 | NGUYEN Weronika | 1754 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
498 | SZCZOTKA Klaudia | 1755 | Cwałujące Wieprze | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
499 | RAJKOWSKI Damian | 1756 | gtboardpl | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
500 | BAJZERT Bartosz | 1757 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
501 | ŁUKASIK Bartosz | 1758 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
502 | OSTROWSKA Katarzyna | 1782 | Ścigani | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
503 | OSTROWSKI Łukasz | 1783 | Ścigani | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
504 | RAFA Adam | 1784 | Ścigani | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
505 | RAFA Iwona | 1785 | Ścigani | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
506 | GÓRKA Krzysztof | 1786 | SecurityServices | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
507 | LEWANDOWSKI Linus | 1788 | Szukam chłopaka | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
508 | BURGER Piotr | 1789 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
509 | DOMAGAŁA Kamil | 1811 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
510 | JARZĄBEK Kacper | 1812 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
511 | KALETA Dawid | 1813 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
512 | KOT Grzegorz | 1814 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
513 | KOT Michał | 1815 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
514 | KOT Tomasz | 1816 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
515 | SZYMKIEWICZ Albert | 1817 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
516 | ADAMIAK Kuba | 1818 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
517 | JEDYNAK Emil | 1840 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
518 | JONDA Izabela | 1841 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
519 | KACZMARCZYK Marek | 1842 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
520 | KACZWIŃSKI Paweł | 1843 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
521 | KOWALSKA Katarzyna | 1844 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
522 | KOZELSKYI Antoni | 1845 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
523 | KRAWCZYK Joanna | 1846 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
524 | KRÓLAK Mariusz | 1847 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
525 | KULCZAK Paweł | 1848 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
526 | SIELSKA Dagmara | 1869 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
527 | SIELSKI Jarosław | 1870 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
528 | SIEMIESZ Michał | 1871 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
529 | SMOLEC Monika | 1872 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
530 | SMOLEŃ Piotr | 1873 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
531 | STACHOWICZ Błażej | 1874 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
532 | SYNOWCZYK Martyna | 1876 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
533 | SZPRYNC Krzysztof | 1877 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
534 | TYŃSKA-SITEK Aleksandra | 1898 | Droga Do Ultra | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
535 | JAŚKO Magdalena | 1899 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
536 | KUNKA Sylwia | 1900 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
537 | ĆWIELUCH Anna | 1901 | Fit Workout | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
538 | DEREŃ Paulina | 1902 | Fit Workout | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
539 | PIOTROWSKA Sylwia | 1903 | Fit Workout | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
540 | WIŚNIEWSKA Marta | 1904 | Fit Workout | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
541 | IDZIK Angelika | 1905 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
542 | JĘDRKOWIAK Inez | 1927 | KtórędyNaGiewont? | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
543 | KSIĄŻEK Grzegorz | 1928 | KtórędyNaGiewont? | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
544 | POLAK Dawid | 1929 | KtórędyNaGiewont? | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
545 | POLAK Marek | 1930 | KtórędyNaGiewont? | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
546 | ŚWIĄTNICKA Vanessa | 1931 | KtórędyNaGiewont? | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
547 | ŚWIĄTNICKI Szymon | 1932 | KtórędyNaGiewont? | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
548 | BANIK Dariusz | 1933 | Naiwni.pl | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
549 | MACHACZEK Nicola | 1956 | Tributes | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
550 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 1957 | Trzej Królowie | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
551 | KANAK Elzbieta | 1958 | WATAHA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
552 | CYTARZYŃSKI Andrzej | 1959 | wezwijcie "R-ke" | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
553 | KOWALEWSKA Justyna | 1960 | XXL | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
554 | ŚLUFIK Czesław | 1962 | XXL | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
555 | STARANOWICZ Wioletta | 1963 | XXL | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
556 | ŁYSIKOWSKI Paweł | 1985 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
557 | MACIĄG Dagmara | 1986 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
558 | MACIĄG Małgorzata | 1987 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
559 | MAŃKA Joanna | 1989 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
560 | MAREK-DAWIŃSKA Barbara | 1990 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
561 | MERINO Juan Francisco | 1991 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
562 | MICHAŁOWSKA Ewa | 1992 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
563 | MIŁUCH Łukasz | 1993 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
564 | BARTOSIK-ŻAK Małgorzata | 2027 | #ZAWSZEwFORMIE# | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
565 | JANKOWSKA Katarzyna | 2028 | #ZAWSZEwFORMIE# | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
566 | POLAK Agnieszka | 2029 | #ZAWSZEwFORMIE# | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
567 | SORBIAN Paweł | 2014 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
568 | STAWICKI Filip | 2015 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
569 | STAWICKI Jakub | 2016 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
570 | GRZANA Anita | 2044 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
571 | KAŁKUS Karol | 2045 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
572 | KULIG Marta | 2046 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
573 | KUNCE Daniel | 2047 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
574 | ŁUGOWSKI Łukasz | 2048 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
575 | RATAJ Sylwia | 2049 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
576 | SZCZYPKOWSKI Łukasz | 2050 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
577 | JAKUBOWSKI Bartek | 2075 | HIPOL | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
578 | KRAWCZYK Piotr | 2076 | HIPOL | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
578 | LOY Grzegorz | 2077 | HIPOL | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
580 | ZUPAŃCZYK Jerzy | 2078 | HIPOL | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
581 | WALAS Grzegorz | 2079 | Hit or Miss | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
582 | YUSOF Zuhri | 2080 | Hit or Miss | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
583 | NOWAK Marcin | 2081 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
584 | GARBACKI Maciej | 2082 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
585 | KOMORNICKI Krzysiek | 2106 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
586 | WYDRA Robert | 2107 | turbodrożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
587 | AMBROZIAK Sebastian | 2108 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
588 | PETER Monika | 2101 | TEAM TRX | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
589 | PETER Waldemar | 2102 | TEAM TRX | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
590 | STRAMOWSKA Patrycja | 2103 | TEAM TRX | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
591 | ANDRZEJCZAK Filip | 2104 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
592 | GORSKI Dariusz | 2105 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
593 | KRYSTKIEWICZ Krystian | 2130 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
594 | KWIASOWSKA Sandra | 2132 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
595 | LASEK Pawel | 2133 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
596 | LENDA Natalia | 2134 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
597 | MAJCZAK Michał | 2135 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
598 | MIELCZAREK Michał | 2137 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
599 | NAPORA Magdalena | 2139 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
600 | WALEWSKA Lutoslawa | 2161 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
601 | WÓJCIK Adrian] | 2162 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
602 | WÓJTOWICZ Grzegorz | 2163 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
603 | WORSKI Krzysztof | 2164 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
604 | ZBOROWSKI Leszek | 2165 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
605 | GRODZIŃSKI Artur | 2167 | #rushB | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
606 | HOFFA Filip | 2168 | #rushB | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
607 | SZPILA Daniel | 2160 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
608 | SZULETA Michał | 2188 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
609 | SZUMILAS Maciej | 2189 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
610 | ŚWIĄTEK Maciej | 2190 | Gama Mobler | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
611 | CYGAL Edyta | 2191 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
612 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 2192 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
613 | JADAM-LECHOWICZ Renata | 2193 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
614 | LECHOWICZ Krzysztof | 2194 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
615 | JANOWICZ Robert | 2212 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
616 | WOLNY Krzysztof | 2217 | Lesisko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
617 | BORA Aleksandra | 2218 | Leżaki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
618 | PUCIŁOWSKI Sławomir | 2219 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
619 | WALCZYŃSKI Michał | 2221 | Leżaki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
620 | WARZECHA Rafał | 2222 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
621 | WYSOCKI Jacek | 2223 | Leżaki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
622 | ŻYTO Justyna | 2224 | Leżaki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
623 | DOMANSKI Mariusz | 2249 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
624 | DYBA Mikołaj | 2251 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
625 | FONAŁ Lucyna | 2253 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
626 | DMITRUK Jakub | 2246 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
627 | DOBOSZ Damian | 2247 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
628 | DOBROSZ Jagoda | 2248 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
629 | MULTAŃSKI Sebastian | 2278 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
630 | MULTAŃSKI Tomasz | 2279 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
631 | NIEŁACNY Łukasz | 2280 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
632 | OGŁAZA Ola | 2282 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
633 | PILARSKI Łukasz | 2283 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
634 | MADERA Paulina | 2275 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
635 | MICHALAK Sławomir | 2276 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
636 | MICHALIK Magdalena | 2277 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
637 | MILBRANT Michał | 2308 | WŁÓCZYBIEGI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
638 | BOŻEK Paweł | 2309 | Artefakt | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
639 | DRABCZYŃSKA Monika | 2310 | Artefakt | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
640 | HERBUŚ Dariusz | 2311 | Artefakt | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
641 | WOSIEK Bartłomiej | 2305 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
642 | ZALEWSKI Sebastian | 2306 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
643 | LECH Adam | 2307 | WŁÓCZYBIEGI | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
644 | KRZYŻANOWSKI Przemysław | 2338 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
645 | KOZIAK Agnieszka | 2339 | KB Odra Opole | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
646 | BUSZ Arnold | 2340 | malibu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
647 | KRUGLAK Anna | 2333 | EMEL Athletic | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
648 | SZOPIŃSKA Katarzyna | 2334 | EMEL Athletic | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
649 | PARAMONOV Nikita | 2335 | emfEPAMina | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
650 | LESZCZEWICZ Paweł | 2336 | Finastra Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
651 | ZAREMSKI Jan | 2337 | Finastra Running Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
652 | TVERDUN Ivan | 2368 | ST8GYM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
653 | MACIERZYŃSKI Łukasz | 2369 | StayingAlive | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
654 | HELIK Mateusz | 2362 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
655 | KOHUTNICKI Igor | 2363 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
656 | KOTAS Patrycja | 2364 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
657 | KOCHANOWICZ Grzegorz | 2365 | Skrytożercy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
658 | SALATA Marek | 2366 | Skrytożercy | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
659 | SALATA Wojciech | 2367 | Skrytożercy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
660 | GAMŻA Adrian | 2392 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
661 | GAMŻA Michał | 2393 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
662 | GŁOWACKA Patrycja | 2394 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
663 | GÓRECKI Sebastian | 2396 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
664 | HER Jarosław | 2397 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
665 | JAKUBIEC-LENART Roman | 2398 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
666 | JANISZEWSKI Marcin | 2399 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
667 | FABRYKOWSKA Wiktoria | 2391 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
668 | KUKLIS Paula | 2420 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
669 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 2421 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
670 | KUŚ Michał | 2422 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
671 | KUŚ-POCZTA Ewa | 2423 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
672 | KWIATEK Nikola | 2424 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
673 | ŁABĘCKI Daniel | 2425 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
674 | LIBERADZKI Marcin | 2426 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
675 | MACHOWCZYK Marcin | 2427 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
676 | MAGOTT Michał | 2428 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
677 | SAŁATA Marcin | 2449 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
678 | SPIONKOWSKI Samuel | 2450 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
679 | STAFIŃSKA Ewa | 2451 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
680 | STEFAŃSKI Michał | 2452 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
681 | SZAWŁOWSKI Adam | 2453 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
682 | SZCZEPAŃSKA Oliwia | 2454 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
683 | SZCZYGIELSKI Norbert | 2455 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
684 | SZMIT Krzysztof | 2456 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
685 | SZPYRKA Monika | 2457 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
686 | PALUCH Bartosz | 2484 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
687 | FRANEK Marek | 2480 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
688 | KULAWSKI Roman | 2481 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
689 | MAKOWSKI Krzysztof | 2482 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
690 | MAZEPA Tomasz | 2483 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
691 | SCHMIDT Paweł | 2507 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
692 | DUNIEWICZ Przemysław | 2510 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
693 | GIESA Tomasz | 2511 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
694 | GÓRECKA Agata | 2512 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
695 | KONDRAK Magdalena | 2513 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
696 | KUZIAK Aleksandra | 2514 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
697 | MŁYNARCZYK Tomasz | 2536 | My tu tak przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
697 | PAŁKA Patryk | 2537 | My tu tak przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
699 | WŁASTOWSKI Paweł | 2538 | My tu tak przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
700 | LUDWICZAK Arkadiusz | 2539 | MySł@wianie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
701 | CHOJNACKA Julia | 2540 | Pan Ekushe | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
702 | KACIUBAN-NOWAK Małgorzata | 2541 | Pan Ekushe | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
703 | KOPACKI Adam | 2542 | Pan Ekushe | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
704 | CIEŚLAK Dawid | 2543 | Paradise PD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
705 | GÓRAL Sebastian | 2566 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
706 | JANKOWSKI Adam | 2568 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
707 | JANUSZKIEWICZ Bazyl | 2569 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
708 | JAREMKO Marcin | 2570 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
709 | JAROSZ Damian | 2571 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
710 | PRZYBYLSKI Damian | 2594 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
711 | RARUK Szymon | 2595 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
712 | REMINGER Grzegorz | 2596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
713 | ROWICKI Pawel | 2597 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
714 | SIEJKA Konrad | 2598 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
715 | SIKORSKI Stanisław | 2600 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
716 | SKULSKA Agnieszka | 2601 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
717 | STEMPIEŃ Sławomir | 2602 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
718 | DUDZIŃSKA Iwona | 2623 | Dpd Runn | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
719 | HRYSHKEVICH Dzmitry | 2624 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
720 | KOZŁOWSKI Sebastian | 2625 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
721 | LANGE Ela | 2626 | Dpd Runn | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
722 | OSMÓLSKI Daniel | 2627 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
723 | TAMECKI Artur | 2628 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
724 | DZIOMDZIORA Adam | 2629 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
725 | BICZYSKO Małgorzata | 2630 | FF Red Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
726 | BOBYK Paweł | 2656 | Pawuk TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
727 | KOWALCZYK Bartłomiej | 2657 | Pawuk TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
728 | WÓJCIK Paweł | 2658 | Pawuk TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
729 | BARAN Malwina | 2659 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
730 | WIECZOREK-GAWRON Monika | 2652 | Monika i Monika | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
731 | KARAŚ Tomasz | 2653 | No names | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
732 | ZAWADKA Mariusz | 2654 | No names | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
733 | BAJOREK Bartłomiej | 2655 | Pawuk TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
734 | DEICHSEL Karolina | 2687 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
735 | DRZEWAKOWSKA Beata | 2688 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
736 | WILGOCKA Agata | 2681 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
737 | WOJTASZEK Kinga | 2682 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
738 | BONTER Alicja | 2685 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
739 | BOZNAŃSKI Mateusz | 2686 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
740 | ZIELIŃSKI Maciej | 2711 | STG WARSZAWA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
741 | MYŚLIWY Bartek | 2712 | X FORCE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
742 | BARAŃSKA Klaudia | 2713 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
743 | BOROŃ Marcin | 2714 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
744 | BURDZY Jagoda | 2715 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
745 | CHOJNACKA Katarzyna | 2716 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
746 | CIEŚLA Joanna | 2717 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
747 | DIERING Paweł | 2718 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
748 | ZIĄBKA Jakub | 2710 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
749 | PIETRUSZKA Aneta | 2739 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
750 | POGRZEBA Rafał | 2740 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
751 | RAMOS Paweł | 2741 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
752 | RYCHLEWSKI Marcin | 2742 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
753 | RZĄCA Patrycja | 2743 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
754 | SKAWIŃSKI Marcin | 2744 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
755 | SOBCZUK Mateusz | 2745 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
756 | SZWAJA Wojtek | 2746 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
757 | WARAT Piotr | 2747 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
758 | IGNASIAK Aleksandra | 2773 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
759 | JACHOWSKI Andrzej | 2774 | CrossFit HellWood | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
760 | JACHYMOWSKI Jacek | 2775 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
761 | DRUŻYŃSKA Olena | 2768 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
762 | DYMOPULOS-KUSTO Nela | 2769 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
763 | GAJEWSKA Justyna | 2770 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
764 | TERMENA Marcin | 2800 | Groźne Termeniątka | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
765 | TERMENA-POLKOWSKA Marta | 2802 | Groźne Termeniątka | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
766 | DZIERŻAK Arkadiusz | 2803 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
767 | DZIERŻAK Elżbieta | 2804 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
768 | MUREK Łukasz | 2797 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
769 | POLKOWSKI Krzysztof | 2799 | Groźne Termeniątka | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
770 | BARCZEWSKA Karolina | 2832 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
771 | BISKUPSKI Karol | 2833 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
772 | GARCZAREK Ewa | 2826 | Zielony Team | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
773 | HOFMAN-DWOJAK Agnieszka | 2827 | Zielony Team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
774 | MRÓWCZYŃSKI Paweł | 2829 | Zielony Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
775 | TROJANOWSKA Dominika | 2830 | Zielony Team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
776 | WIĘCEK Urszula | 2831 | ZielonyTeam | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
777 | KICIŃSKI Emilian | 2855 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
778 | KLEIN Jakub | 2856 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
779 | KOCIEMBA Karolina | 2857 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
780 | KOCIEMBA Małgorzata | 2858 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
781 | KOPEĆ Tomasz | 2859 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
782 | KOPKA Marcin | 2860 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
783 | KOWALCZYK Maciej | 2862 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
784 | KOWALSKA Izabela | 2863 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
785 | ŚPIKOWSKA Małgorzata | 2884 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
786 | SPYRKA Grzegorz | 2885 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
787 | STARZEC Sławomir | 2886 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
788 | STASIEWICZ Grzegorz | 2887 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
789 | SZUBA Jarosław | 2888 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
790 | SZYMAŃSKI Dariusz | 2889 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
791 | TORBUS Marcin | 2890 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
792 | WAJSZCZYK Tomasz | 2891 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
793 | KIERYLUK Marcin | 2913 | Crusar | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
794 | NOGA Damian | 2914 | Crusar | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
795 | FIJAK Remigiusz | 2916 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
796 | BRZUCHOWSKI Krzysztof | 2917 | DON WASYL TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
796 | WOLNIACZYK Andrzej | 2918 | DON WASYL TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
798 | WOLNIACZYK Michał | 2919 | DON WASYL TEAM | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
799 | FRYZEŁ Wojciech | 2945 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
800 | HUDZIAK-OWCZAREK Ewa | 2947 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
801 | DRABIK Tomasz | 2942 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
802 | DREWALSKA-FRYZEL Malgorzata | 2943 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
803 | DREWNIAK Ewa | 2944 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
804 | WYSOCZAŃSKI Paweł | 2972 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
805 | ŻAK Nina | 2973 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
806 | ŻYGADŁO Agnieszka | 2974 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
807 | KWIATKOWSKI Mateusz | 2975 | Podarte gacie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
808 | OSTROWSKI Maciej | 2976 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
809 | PAWLOS Konrad | 2977 | Toruńskie Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
810 | DUKIEL Artur | 2994 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
811 | WŁODARCZYK Radosław | 2971 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
812 | HERNIK Artur | 3000 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
813 | JASEK Mateusz | 3003 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
814 | JASICZAK Michał | 3004 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
815 | KARASIEWICZ Tomasz | 3005 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
816 | KOŁODZIEJ Tomasz | 3006 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
817 | KROTOWSKI Adam | 3007 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
818 | LUBAŃSKI Tomasz | 3008 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
819 | ŁUGOWSKA Aurelia | 3009 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
820 | MACIEJCZYK Witold | 3010 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
821 | WIELGOSZ Tomasz | 3030 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
822 | WIONCZEK Bartłomiej | 3031 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
823 | WIONCZEK Izabela | 3032 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
824 | WOJCIECHOWSKI Adam | 3033 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
825 | WOJTYNOWSKI Oskar | 3034 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
826 | WYSOCKI Paweł | 3035 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
827 | ZARZECKI Andrzej | 3036 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
828 | ZOŁA Aleksandra | 3037 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
829 | WIELGOSZ Monika | 3029 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
830 | KOSIERADZKA Małgorzata | 3059 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
831 | ORLIK Małgorzata | 3062 | Eternia | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
832 | ROGOZA Rafal | 3063 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
833 | SKÓRA Wojciech | 3065 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
834 | SŁOWIK Renata | 3066 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
835 | IGNACIUK Joanna | 3093 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
836 | ŚLIWKA Małgorzata | 3094 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
837 | CHMIELEWSKI Paweł | 3087 | GRABIK CITY | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
838 | SZYMAŃSKI Gracjan | 3088 | GRABIK CITY | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
839 | NOWAK Daria | 3089 | GT TEAM | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
840 | WILŻYŃSKI Kamil | 3090 | GT Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
841 | MOKRZYŃSKA Joanna | 3091 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
842 | BILARD Joanna | 3092 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
843 | PRISACARIU Laurentiu | 3117 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
844 | PRYGA Zachariasz | 3120 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
845 | ROBAK Rafał | 3121 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
846 | SKŁADOWSKI Michał | 3122 | ZaRokBędzieLepiej | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
847 | ANTCZAK Kamil | 3123 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
848 | MAĆKOWIAK Izabela | 3146 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
849 | MAĆKOWIAK Oskar | 3147 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
850 | MADERA Magdalena | 3148 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
851 | MAJCHRZAK Patrycja | 3149 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
852 | MAŁOCHA Klaudyna | 3150 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
853 | MATUSIEWICZ Fabian | 3151 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
854 | MŁYNARCZYK Arkadiusz | 3152 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
855 | MACHAJ Tristan | 3145 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
856 | WIKTORSKI Krystian | 3175 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
857 | WINIARSKI Piotr | 3176 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
858 | WOJEWODA Tomasz | 3177 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
859 | ZAWADA Marcin | 3178 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
860 | ZIEMIŃSKI Daniel | 3179 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
861 | SZWED Dominik | 3180 | Eden | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
862 | BARNAŚ Magdalena | 3181 | Eden Runners | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
863 | GARNCARZ Justyna | 3182 | Eden Runners | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
864 | TRZMIEL Michał | 3174 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
865 | HYRA Adam | 3209 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
866 | KWIECIEŃ Jacek | 3210 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
867 | SUROWIAK Paweł | 3203 | JOIN-TECH | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
868 | REJDYCH Katarzyna | 3204 | KRAB | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
869 | BAGIŃSKA Marta | 3207 | Niebieskie koguty | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
870 | GRZYB Krystian | 3208 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
871 | MIKITA Patrycja | 3232 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
872 | MIZIK Justyna | 3233 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
873 | SIELSKI Paweł | 3235 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
874 | SYCZ Tomasz | 3236 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
875 | SZPARA Grzegorz | 3237 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
876 | BEDNARKIEWICZ Alicja | 3238 | Zbicko | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
877 | KURMAN Justyna | 3239 | Zbicko | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
878 | CICHY Patrycja | 3261 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
879 | DĄBROWICZ Mateusz | 3262 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
880 | DRZEWIECKI Krystian | 3263 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
881 | DUNAL Grzegorz | 3264 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
882 | GAIDA Radosław | 3266 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
883 | GANDZIARSKI Dominik | 3267 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
884 | GRUSZKA Michał | 3268 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
885 | GUGLENKO Amadeusz | 3269 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
886 | LESZCZYŃSKI Damian | 3290 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
887 | MADEKSZA Krystian | 3291 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
888 | MIERNIK Grzegorz | 3292 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
889 | NDOLI Jordan | 3293 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
890 | NOGA Dariusz | 3294 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
891 | PLUCIK Rafał | 3296 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
892 | PUŻAŃSKA Maria | 3297 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
893 | ROLICZ Piotr | 3298 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
894 | MELLER Piotr | 3319 | Biegam, bo lubię dobrze zjeść. | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
895 | KOLBUSZOWSKI Maciej | 3320 | Dogfield & Friends | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
896 | NASIADKA Michał | 3321 | Dogfield & Friends | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
897 | SETECKA Magdalena | 3322 | Dogfield & Friends | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
898 | WIERZBICKI Hubert | 3324 | Dogfield & Friends | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
899 | ŻÓŁTAŃSKI Paweł | 3325 | Ex Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
900 | BUDZIK Joanna | 3326 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
901 | MOCHULSKYI Bohdan | 3348 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
902 | NAWROT Magdalena | 3349 | Hegelmann Group | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
903 | NOVITSKYI Denys | 3350 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
904 | OHIIENKO Ivan | 3351 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
905 | OSTAPCHUK Andrii | 3352 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
906 | PIVEN Ievgen | 3353 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
907 | POTRAVKA Yuliia | 3354 | Hegelmann Group | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
908 | SAEZ-MULA Alvaro | 3355 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
909 | KULPA Dawid | 3377 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
910 | KLIMAS Mirella | 3379 | MPKlm | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
911 | KLIMAS Piotr | 3380 | MPKlm | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
912 | WAJDZIK Agnieszka | 3381 | MPKlm | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
913 | WAJDZIK Norbert | 3382 | MPKlm | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
914 | SOŚNICKI Maciej | 3383 | OCR_ŚCINAWA | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
915 | NOWICKI Adam | 3384 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
916 | JANASZKIEWICZ Jakub | 3406 | Wąsate Świnie | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
917 | RYDZEWSKI Michał | 3407 | Wąsate Świnie | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
918 | KASPRZAK Dawid | 3408 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
919 | ANDRZEJÓW Adrian | 3409 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
920 | BAJOR Krystian | 3410 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
921 | BATKIEWICZ Maciej | 3411 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
922 | BEDNAREK Michał | 3412 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
923 | BIAŁAS Barbara | 3413 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
924 | MROCZKOWSKI Piotr | 3436 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
925 | MUCZYŃSKA Anna | 3437 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
926 | MUCZYŃSKI Kacper | 3438 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
927 | OŚLIZŁO Tomasz | 3439 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
928 | PASIOWIEC Krzysztof | 3440 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
929 | PULCHNY Łukasz | 3441 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
930 | SKRYPCHENKO Oleksandr | 3442 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
931 | SMOLIŃŚKI Dawid | 3443 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
932 | KOSTRZEWA Mateusz | 3464 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
933 | WŁODARCZYK Damian | 3465 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
934 | FUŁAWKA Aleksander | 3466 | Biznes Partner Nest Bank | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
935 | MICHALAK Przemysław | 3467 | Biznes Partner Nest Bank | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
936 | KAMIŃSKI Krzysztof | 3470 | Deka Solo Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
937 | NOWAK Karol | 3471 | Deka Solo Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
938 | RUSZLEWICZ Marta | 3493 | Limango | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
939 | RYCHLEWICZ Artur | 3494 | Limango | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
940 | SOLARSKI Martin | 3495 | Limango | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
941 | ZIEMIŃSKA Marta | 3496 | Limango | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
942 | BAŁDYGA Adrian | 3497 | mateco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
943 | BENTKOWSKI Piotr | 3498 | mateco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
944 | ŚLUSARZ Artur | 3499 | mateco | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
945 | COFÓR Justyna | 3500 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
946 | BARTOSZEWSKI Dariusz | 3522 | Szybko i Wściekle Schumacher | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
947 | SOWICZ Dawid | 3528 | Szybko i Wściekle Schumacher | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
948 | DROŻDŻEWSKI Paweł | 3551 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
949 | DULEMBA Magdalena | 3552 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
950 | DZIWOKI Bartosz | 3553 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
951 | FILIPCZAK Magdalena | 3554 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
952 | FLEJTUCH Tobiasz | 3555 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
953 | GARSKI Bartlomiej | 3556 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
954 | GRZYBEK Bartosz | 3557 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
955 | HOFFMAN Daniel | 3558 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
956 | STADNIK Michał | 3582 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
957 | STEC Damian | 3583 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
958 | SUCHOCKA Monika | 3584 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
959 | SZEBESCZYK Mateusz | 3585 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
960 | SZYLIŃSKI Marek | 3586 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
961 | TAVROVSKYI Oleksandr | 3587 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
962 | RUTKOWSKI Szymon | 3580 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
963 | SOKOLNICKI Roman | 3581 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
964 | CIESIELSKI Roman | 3613 | fitInfinIT | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
965 | KRYSPIN Krzysztof | 3614 | fitInfinIT | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
966 | KRZACZKOWSKI Jan | 3615 | fitInfinIT | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
967 | PODOLSKA Kamila | 3610 | Archicom | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
968 | SZULGOWSKA-BURZYŃSKA Beata | 3611 | Archicom | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
969 | DAL CANTON Nikolas | 3612 | Drunkstars | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
970 | SŁOMIAN Adam | 3642 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
971 | KONICKI Grzegorz | 3643 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
972 | PATALONG Rafał | 3644 | Na mchu paproci | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
973 | WIECZOREK Michał | 3645 | Na mchu paproci | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
974 | FERENS Tomasz | 3638 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
975 | KUNDERA Krzysztof | 3639 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
976 | MAKOWSKI Marek | 3640 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
977 | OLCZYK Maciej | 3641 | Łyse Węże | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
978 | KARPAŁA Kamil | 3667 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
979 | KASZUB Marcin | 3668 | PERI SPARTAN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
980 | LUDZIEJEWSKI Arnold | 3669 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
981 | MAJKOWSKI Łukasz | 3670 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
982 | PEŁECHATY Paweł | 3671 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
983 | PIĘTKA Patryk | 3672 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
984 | WAWRZYNIAK Tomasz | 3673 | PERI SPARTAN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
985 | WÓJCIK Adrian | 3674 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
986 | CIAPKA Krystian | 3697 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
987 | DABROWSKA Beata | 3698 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
988 | DAMIAN Fibic | 3699 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
989 | FIGIŃSKI Patryk | 3701 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
990 | GRABOWSKI Mateusz | 3702 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
991 | GREKOWICZ Roman | 3703 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
992 | JANIUK Mariusz | 3704 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
993 | CABAK Dawid | 3696 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
994 | PAWLUKIEWICZ Julia | 3725 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
995 | PAWLUKIEWICZ Zuzanna | 3726 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
996 | PIETRZYKOWSKI Marcin | 3727 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
997 | PŁASZEWSKI Sebastian | 3728 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
998 | PUCHALSKA Joanna | 3729 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
999 | SARNACKI Marcin | 3730 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1000 | SENFTLEBEN Mirosława | 3731 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
1001 | SMIERNA Maciej | 3732 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1002 | GAJOS Michał | 3755 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1003 | NANYS Agnieszka | 3756 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
1004 | PÓŁTORAK Magdalena | 3758 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
1005 | POPRAWSKA Aleksandra | 3759 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
1006 | ŚNIECHOWSKI Sebastian | 3760 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1007 | WACHNA Grzegorz | 3761 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1008 | KUJAWA Mateusz | 3770 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1009 | GAJ Sandra | 3754 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
1010 | SKRZYPCZYŃSKA Agata | 3783 | Triplecaution | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
1011 | BANAŚ Łukasz | 3784 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1012 | BANAŚ Piotr | 3785 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1013 | BĘBEN Wiktor | 3786 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1014 | BOGINSKAYA Darya | 3787 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
1015 | BUSZCZAK Tomasz | 3788 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1016 | CIERCZEK Michał | 3790 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1017 | CIERCZEK Rafał | 3791 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1018 | STEFANIAK Marek | 3813 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1019 | STEFAŃSKI Mikołaj | 3814 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1020 | SWIATEK Tomasz | 3815 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1021 | SZAJBEL Robert | 3816 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1022 | SZATKOWSKI Jerzy | 3817 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1023 | TOMECZKO Angelika | 3818 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
1024 | TORCZELEWSKI Borys | 3819 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1025 | TYRYŁŁO Jakub | 3820 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1026 | STEFANIAK Ada | 3812 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
1027 | PORĘBNY Tomasz | 3842 | Inter-team | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1028 | CYNARSKI Roland | 3844 | NA MAXA | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1029 | KUCHARCZYK Michał | 3845 | SKL CREW | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1030 | ZAWISTOWSKA Izabela | 3846 | www.ikonka.com.pl | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1031 | BOKSA Konrad | 3847 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1032 | BOŻĘCKI Łukasz | 3849 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
1033 | ORLIŃSKI Paweł | 3841 | Inter-team | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1034 | PACEK Cezary | 3876 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
1035 | PODBORACZYŃSKI Marek | 3877 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1036 | ROCZYNA Klaudia | 3870 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
1037 | STEFANOWSKA Klaudia | 3871 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
1038 | ŚWIĘCICKI Patryk | 3872 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1039 | WŁODARCZYK Wojciech | 3873 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
1040 | WROŃSKA Dominika | 3874 | ALV AWENDŻERS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1041 | WROŃSKI Damian | 3875 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1042 | RUTKOWSKA Karolina | 3900 | STARE BLOMBY | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
1043 | RUTKOWSKI Krzysztof | 3901 | STARE BLOMBY | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1044 | CIEŚLAK Przemek | 3903 | Wataha Karnice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1045 | FRASZCZYŃSKI Piotr | 3904 | Wataha Karnice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1046 | KABZA Mateusz | 3905 | Wataha Karnice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1047 | MIKOS Marta | 3926 | emfEPAMina | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1048 | ANDRZEJEWSKI Drogosz | 3899 | RUN ATTACK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1049 | JURKIEWICZ Artur | 3939 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1050 | WOJTOŃ Michał | 3940 | amatorzy_sernika | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1051 | ROSIŃSKI Adam | 3944 | Szonki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1052 | OTLEWSKI Marcin | 3945 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1053 | MNITOWSKA Karolina | 3947 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1054 | MIŁOSZ Jarosław | 3948 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1055 | POPIEL Daniel | 3949 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1056 | EGIERT Mateusz | 3950 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1057 | PIOTROWSKI Sławomir | 3951 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1058 | BIAŁOCHŁAWEK Dawid | 3952 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1059 | ORYSHCHENKO Oleksii | 3928 | emfEPAMina | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1060 | SOKÓŁ Dawd | 3929 | emfEPAMina | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1061 | ZAKARYAN Armen | 3930 | emfEPAMina | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1062 | ZUBIK Waldemar | 3931 | emfEPAMina | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1063 | SOKOŁOWSKA Ewa | 3933 | emfEPAMina | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1064 | BURSKI Piotr | 3985 | Tirado da lei | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1065 | SKŁADANEK Marek | 3960 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1066 | JUSZKIEWICZ Dominik | 3962 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1067 | KOSSOWSKI Przemysław | 3963 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1068 | BOGUSZ Michał | 3964 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1069 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 3966 | Wirujące Ananasy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1070 | SZCZEPANOWSKA Oliwia | 3967 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1071 | KIEŁBIK Kamil | 3968 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1072 | BORSUKIEWICZ Paweł | 3969 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1073 | SOSNOWSKI Damian | 3971 | BETONY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1074 | GRABCZAK Jarek | 3957 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1075 | GARUS Szymon | 3958 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1076 | WOROCH Tomasz | 3972 | Swishing Axe Enchiladas | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1077 | MUSIEJ Kinga | 3974 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1078 | GAWEŁ Wojciech | 3975 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1079 | TROJANOWSKI Jacek | 3991 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1080 | KMIECIK Łukasz | 3992 | Power Gum | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1081 | KWIATKOWSKA Sandra | 3993 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1082 | OSTRASZ Piotr | 3994 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1083 | MAJDA Marcin | 3998 | Gigaset | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1084 | MAJDA Piotr | 3999 | Gigaset | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1085 | PIETRUSZKA Grzegorz | 4009 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1086 | BAGROWSKI Mariusz | 4010 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
1087 | BOJRASZEWSKA Anna | 4012 | Citronex Team | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
1088 | MATWISZYN Norbert | 4013 | Citronex Team | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
1089 | WOJNOWSKI Wojciech | 3986 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1090 | LUDIAN Konrad | 3988 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1091 | BEDKA Mirosław | 4025 | GSL Company | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
1092 | CEGLARSKA Dana | 4027 | MACO TEAM | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
1093 | CHOTEAU Jimmy | 4028 | MACO TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1094 | GRZYMSKI Przemek | 4029 | MACO TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1095 | DAKOWICZ Marek | 4016 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1096 | KOŁACZYK Robert | 4022 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1097 | WIERZBICKI Hubert | 4023 | Dogfield & Friends | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1098 | WITEK Norbert | 4024 | FitStyle Run Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
1099 | JABŁOŃSKI Łukasz | 4044 | SKL CREW | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1100 | ULDZINOVICH Pavel | 4045 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1101 | GĘBUS Mikołaj | 4046 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1102 | ANDRZEJCZYK Piotr | 4401 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1103 | BĄCZEK Hubert | 4402 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1104 | BARNAŚ Tomasz | 4403 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1105 | BASZYŃSKA Waleria | 4404 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
1106 | BIJATA Natalia | 4405 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
1107 | BOBER Ryszard | 4406 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1108 | BOROWSKI Grzegorz | 4407 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1109 | BORUCKI Tomasz | 4408 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1110 | JARZĘBSKA Danuta | 4423 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1111 | KALISZEWSKI Norbert | 4424 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1112 | KARDAS Janusz | 4425 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1113 | KARPIŃSKI Łukasz | 4426 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1114 | KLECZKA Marcin | 4427 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1115 | KOŁODZIEJ Grzegorz | 4428 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1116 | GRZYMAŁŁO Bożena | 4421 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1117 | JAKUBIK Mateusz | 4422 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1118 | PTASZYŃSKI Hubert | 4454 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1119 | RACHWALIK Monika | 4455 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
1120 | RADZIKOWSKA Kamila | 4456 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
1121 | RUDNICKI Mieczysław | 4457 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1122 | PRZYKUTA Jolanta | 4450 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1123 | PRZYKUTA Maciej | 4451 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1124 | PRZYKUTA Marcel | 4452 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1125 | PRZYKUTA Matylda | 4453 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
1126 | WOJTYCZKA Błażej | 4479 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1127 | ZAMULA Tetiana | 4481 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
1128 | HOJKA Tomasz | 4482 | RAWPLPUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
1129 | BOROWCZYK Daniel | 4483 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | |||
1130 | RYNKIEWICZ Mateusz | 13 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1131 | WOJEWÓDKA Krystian | 14 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1132 | GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 6 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1133 | MAGDZIK Maciej | 7 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1134 | MEINERT Jakub | 8 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1135 | GAGON Denis | 9 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1136 | HANDZLIK Tomasz | 10 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1137 | ORAWCZAK Kamil | 11 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1138 | CZECHOWSKI Konrad | 12 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1139 | CHŁĄD Aleksander | 16 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1140 | TOMAKA Tomasz | 30 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1141 | ŻELAZKO Kamil | 31 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1142 | SŁONIEWSKI Rafał | 35 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1143 | STROINSKI Daniel | 37 | RMF4RT OCR | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1144 | BIENIEK Sebastian | 38 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1145 | KRASOŃ Bartłomiej | 17 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1146 | KRASOŃ Jakub | 18 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1147 | SARLEJ Robert | 19 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1148 | PACIOREK Piotr | 28 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1149 | URBAŃSKI Kamil | 32 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1150 | SADOWSKI Michał | 33 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1151 | SALAMON Mateusz | 34 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1152 | MAZUR Damian | 39 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1153 | SZCZEPEK Michał | 42 | Spacerowicze kebabu | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1154 | MŁOTEK Jakub | 46 | STOMILEX | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1155 | PRZYBYLSKI Maciej | 47 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1156 | GRZEBUŁA Łukasz | 48 | Technologia Dalej W Las | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1157 | MALEC Bartłomiej | 53 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1158 | FRYDRYCH Maciek | 57 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1159 | KOŁBUC Rafał | 58 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1160 | LYKHITSKYI Volodymyr | 59 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1161 | MĘDYGRAŁ Krystian | 60 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1162 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 43 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1163 | KAMIŃSKI Maciej | 44 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1164 | KARAŚ Adrian | 45 | STOMILEX | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1165 | ZIELIŃSKI Tomasz | 54 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1166 | BOĆKO Krzysztof | 55 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1167 | BYRCZEK Michał | 56 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1168 | CHRISTENSEN Michael | 68 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
1169 | GORCZYCA Rafal | 69 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
1170 | SZKLARSKI Przemysław | 79 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1171 | BRUDNY Albert | 80 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1172 | CZYŻ Tobiasz | 81 | Centrum Treningu | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1173 | LEŚNIAK Grzegorz | 85 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1174 | SOBOŃ Krystian | 66 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1175 | WOJTYSZYN Wojciech | 67 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1176 | JUKOWSKI Jarek | 70 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
1177 | MARYNCHYN Vadym | 71 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
1178 | LISIECKI Rajmund | 75 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1179 | MIZGALSKI Jacek | 76 | Błotołazy | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1180 | MILEWICZ Dariusz | 77 | BOHAR PALETY RUNNERS | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1181 | MAJOWSKI Michał | 78 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1182 | KACPRZAK Jan | 105 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1183 | MICHALSKI Dawid | 106 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1184 | PINDEL Piotr | 111 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1185 | KĄDZIELSKI Mirosław | 90 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1186 | KOLACHA Patryk | 91 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1187 | GŁOWACZ Grzegorz | 96 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1188 | GOMULARZ Sebastian | 97 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1189 | HOŁUB Jakub | 98 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1190 | INDYK Kamil | 99 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1191 | KOSZCZYC Rafał | 100 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1192 | DARGACZ Dominik | 112 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1193 | PŁUSKA Michał | 101 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1194 | SZCZĘSNY Andrzej | 102 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1195 | WĄSAK Waldek | 103 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1196 | KALISZYK Grzegorz | 113 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1197 | GRALEC Dariusz | 104 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1198 | KOWALCZYK Piotr | 125 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1199 | STANISŁAWSKI Fabian | 126 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1200 | FARRUGIA Ryan | 127 | Reflex OCR Team Malta | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1201 | STELLMACH Wojciech | 128 | Reflex OCR Team Malta | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1202 | DRÓŻDŻ Piotr | 129 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1203 | DUDA Wojciech | 130 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1204 | FENDIUS Charlie | 131 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1205 | FORNALSKI Irek | 132 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1206 | GÓRKA Bartłomiej | 133 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1207 | GÓRKA Michał | 134 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1208 | PASON Tomasz | 143 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1209 | ŁUCZAK Tomasz | 116 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1210 | STACHOWIAK Marcin | 117 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1211 | CHYLIŃSKI Bartek | 118 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1212 | GRYŻEWSKI Karol | 119 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1213 | MARGAS Adam | 120 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1214 | CHMIELORZ Donata | 153 | Carbon OCR Racing Team | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1215 | PŁACZEK Ania | 154 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1216 | NITECKA Marta | 155 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1217 | PRUSACZYK Michał | 146 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1218 | TUCHOŁKA Monika | 156 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1219 | ROMANOWSKI Jacek | 147 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1220 | SŁOWIK Artur | 148 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1221 | SZYDŁOWSKI Szymon | 149 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1222 | REMBOWSKA Natalia | 157 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1223 | STAROŃ Marta | 158 | Eden Runners | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1224 | GAWRONIUK Paulina | 159 | Ex Team | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1225 | KALETA Anna | 160 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1226 | KLUCZKA Aleksandra | 161 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1227 | SZYMKOWIAK Jakub | 150 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1228 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 162 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1229 | WEIS Michał | 151 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1230 | GILARSKA Marta | 152 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1231 | PAŃSZCZYK Elżbieta | 174 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1232 | PAPROCKA Sylwia | 175 | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1233 | SIERPIŃSKA Monika | 176 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1234 | STACHURSKA-REXHA Katarzyna | 177 | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1235 | SZOSTEK Patrycja | 178 | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1236 | MACIUSZEK Julia | 166 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1237 | PAPIÓR Jolanta | 167 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1238 | ZYWER Urszula | 168 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1239 | CIACH Waldemar | 209 | BIEGAM...I JUŻ | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1240 | KĘDZIORA Mieszko | 210 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1241 | BARNAŚ Kinga | 169 | xRunners | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1242 | SURMA Piotr | 211 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1243 | ŚWIDER Piotr | 212 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1244 | CICHA Natalia | 170 | xRunners | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1245 | GROBELNA Aleksandra | 171 | xRunners | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1246 | WYSŁUCH Iza | 172 | xRunners | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
1247 | JANKOWSKA Zuzanna | 173 | Elite Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | |||
1248 | WANDZEL Jakub | 214 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1249 | HANDZLIK Barbara | 216 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1250 | LEŚNIAK Dorota | 217 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1251 | KOZIAR Adrian | 218 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1252 | DĄBEK Mateusz | 219 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1253 | SZYMKOWIAK Arek | 237 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1254 | STOŃ Wojciech | 220 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1255 | FAJST Marcin | 229 | GET OUTTA WAY | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1256 | BURDA Michał | 230 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1257 | CZEPIEC Alicja | 231 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1258 | CICHECKI Jarek | 238 | Karasianie | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1259 | MŁYNARCZYK Tatiana | 233 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1260 | MULARZ Patryk | 234 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1261 | NEJMAN Luiza | 235 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1262 | SZCZĘCH Damian | 236 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1263 | KOTULA Bernadeta | 242 | Karawan | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1264 | KOTULA Wojciech | 243 | Karawan | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1265 | PAWLIK Natalia | 245 | Karawan | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1266 | POPEK Szymon | 246 | Karawan | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1267 | ZELISZCZAK Krystian | 247 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1268 | CHAIEB Natalia | 248 | Lemon Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1269 | WAPIŃSKI Kamil | 256 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1270 | DĄDELEWSKA Oliwia | 257 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1271 | HLEBKO Albin | 258 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1272 | JANKOWSKI Patryk | 259 | Pijoki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1273 | KARCZ Maciej | 260 | Pijoki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1274 | NAWROT Rafał | 261 | Pijoki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1275 | MAKOS Paweł | 262 | Piraci | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1276 | PODLAWSKI Piotr | 263 | Piraci | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1277 | DENHAM Justin | 264 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1278 | BORAK Mirek | 284 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1279 | MACIASZCZYK Mateusz | 274 | Sportera OCR Łódź | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1280 | HORĘZGA Dorota | 279 | Wataha- Łączy Nas Bieganie | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1281 | BARTCZAK Andrzej | 280 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1282 | BIENIEK Natalia | 281 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1283 | BIK Piotr | 282 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1284 | BOGUSKI Adam | 283 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1285 | BOŚKA Patryk | 285 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1286 | BUŁKA Grzegorz | 286 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1287 | CZABATOR Aleksandra | 287 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1288 | CZAPLICKA Emilia | 288 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1289 | BIENIEK Agata | 268 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1290 | DWORNICZAK Tomasz | 269 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1291 | MACIEJEWSKI Łukasz | 270 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1292 | MAZUR Monika | 271 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1293 | PERDIAN Mariola | 272 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1294 | JAKUBCZAK Paulina | 273 | Sportera OCR Łódź | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1295 | GROS Marcin | 296 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1296 | HIBNER Łukasz | 297 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1297 | PIERZCHAŁA Łukasz | 319 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1298 | PUSTOWAR-ZIOŁO Magda | 320 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1299 | HOSZEK Kinga | 298 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1300 | JANCZAREK Łukasz | 299 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1301 | JANOTA Roksana | 300 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1302 | JEŻEWSKI Krzysztof | 301 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1303 | KACZOR Grzegorz | 302 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1304 | KOMANDERA Marek | 303 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1305 | KONIECZNY Karol | 304 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1306 | NAGI Marta | 314 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1307 | NIEDZIELSKA Dominika | 315 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1308 | NIEDZIELSKI Krzysztof | 316 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1309 | OSZCZANOWSKI Kamil | 317 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1310 | ROZMYŚLAK Adrian | 325 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1311 | RYSZCZYK Adam | 326 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1312 | ŚMIECIŃSKI Daniel | 327 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1313 | SMOLAK Iwona | 328 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1314 | SOLARZ Michał | 329 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1315 | SUSŁOWICZ Monika | 330 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1316 | SZEMPRUCH Wojciech | 331 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1317 | SZUMINSKI Emil | 332 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1318 | URBAŃSKA Marta | 333 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1319 | KOZIOŁEK Paweł | 343 | Air heroes | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1320 | KRAKOWIAK Robert | 344 | Air heroes | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1321 | CZADER Adam | 348 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1322 | RADZIEJ Krzysztof | 323 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1323 | RĘKOSIEWICZ Marek | 324 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1324 | KUŚNIERZ Maciej | 345 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1325 | STRÓŻ Zbigniew | 346 | APA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1326 | TOKARCZYK Mateusz | 347 | APA TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1327 | DUSZKIEWICZ Ewelina | 356 | Dzikie Ślimaki | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1328 | WÓJCIK Piotr | 357 | Dzikie Ślimaki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1329 | ADAMKIEWICZ Jakub | 358 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1330 | BĘC Olga | 359 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1331 | CENDER Anna | 360 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1332 | DĄBROWSKI Piotr | 361 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1333 | NOSARZEWSKI Jan | 370 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1334 | PATRZYKĄT Paweł | 371 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1335 | RYMANOWSKI Piotr | 373 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1336 | KUCZYŃSKI Paweł | 350 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1337 | PRYKLADOVSKA Yuliia | 351 | Body hub | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1338 | STESHENKO Aleksey | 352 | Body hub | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1339 | KIEŁT Ewelina | 353 | CZYSTA JAK ŁZA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1340 | TOPORZYSZ Łukasz | 354 | DEKPOL S.A. | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1341 | WAJSOWICZ Mateusz | 355 | Dzikie Śliwki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1342 | KACZMARCZYK Tomasz | 381 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1343 | DROZDEK Kamil | 382 | K9 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1344 | DROZDEK Mateusz | 383 | K9 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1345 | KOWALCZYK Konrad | 384 | K9 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1346 | KORCZYŃSKI Przemysław | 385 | Loombard | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1347 | KOTLIŃSKI Kamil | 386 | Loombard | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1348 | MATUSZEWICZ Dorota | 388 | Loombard | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1349 | ŚPIEWAK Sebastian | 389 | Loombard | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1350 | SŁOWIK Bartosz | 395 | PIERUNY | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1351 | ŚWIERCZEK Tomasz | 375 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1352 | TURKIEWICZ Daniel | 376 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1353 | WIDUTO Andrzej | 377 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1354 | ABRATKIEWICZ Magdalena | 378 | Ex Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1355 | KOŚĆ Wojciech | 379 | fizjoświry auu | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1356 | GOERIG Michał | 380 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1357 | KACZOR Paulina | 415 | Viking | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1358 | JAKUBOWSKI Oskar | 417 | WLK WROCŁAW | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1359 | LEWANDOWSKI Mateusz | 418 | WLK WROCŁAW | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
1360 | SMOLNIK Kamil | 419 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1361 | NIEMCZYK Monika | 400 | PowerBox | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1362 | SKÓRKA-SIEMIEŃSKI Mateusz | 401 | PowerBox | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1363 | BARTUSIAK Karolina | 403 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1364 | BIENIAS Emilia | 404 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1365 | JAKUBOWSKA Sylwia | 405 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1366 | KŁOS Sebastian | 406 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1367 | KOWALCZYK Marlena | 407 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1368 | MRÓZ Agnieszka | 408 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1369 | RYBAK Piotr | 410 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1370 | SKOWRON Klaudia | 411 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1371 | PRZYBYSZ Katarzyna | 412 | StaminaBOX | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
1372 | GOŁDYN Paweł | 434 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1373 | IZDEBSKI Michal | 439 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1374 | DEC Joanna | 426 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1375 | DORABIAŁA Marcin | 427 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1376 | DUSZKIEWICZ Radosław | 429 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1377 | JĘDRZEJCZYK Bartłomiej | 440 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1378 | KASPRZYK Agata | 442 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1379 | KASPRZYK Aneta | 443 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1380 | KOWALSKA Martyna | 445 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1381 | DYGUDA Barbara | 430 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1382 | FIWEK Marcin | 431 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1383 | FURGA Aleksandra | 432 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1384 | GOŁDYN Dorota | 433 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1385 | SIELICKI Michał | 469 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1386 | SIERAKOWSKI Kamil | 470 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1387 | SKUT Daniel | 471 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1388 | SZADZEWICZ Monika | 472 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1389 | LASECKI Tomasz | 455 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1390 | TWOREK Rafal | 474 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1391 | ŁYSIK Piotr | 456 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1392 | MAKARUK Konrad | 457 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
1393 | MASTAJ Paulina | 458 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1394 | MATYSIUK Patryk | 459 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1395 | PŁATEK Michał | 466 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1396 | REBZDA Karolina | 467 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1397 | REBZDA Krystian | 468 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1398 | FRĄCZYK Kamil | 487 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1399 | HEIN Ewelina | 488 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1400 | KLIMCZAK Izabela | 489 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1401 | LORANC Paweł | 494 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1402 | KALISZ Adrian | 495 | Dzikie Kury Kórnik | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1403 | KLOS Anna | 496 | Dzikie Kury Kórnik | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1404 | PIWOWARSKI Bartłomiej | 497 | Dzikie Kury Kórnik | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1405 | KULWICKI Marcin | 498 | FIGHTERZY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1406 | ROMANOWICZ Dariusz | 500 | FIGHTERZY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1407 | BARTA Katarzyna | 483 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1408 | BUSZCZAK Mateusz | 484 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1409 | FLOREK Tomasz | 485 | Biegniemy Po Browary | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1410 | FRĄCZYK Agata | 486 | Biegniemy Po Browary | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1411 | STRYJSKA Sonia | 503 | Fit Quatro | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1412 | PIETRZAK-KOBIERSKA Joanna | 508 | Giganci ze Stali | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1413 | ZDUNEK Marzena | 509 | Gumisie_WWA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1414 | BARTMAŃSKA Mirka | 510 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1415 | FYDA Anna | 512 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1416 | GRUSZKA Piotr | 513 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1417 | HOTAŁA Izabela | 514 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1418 | MITAŁ Tomasz | 515 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1419 | BIEGAJSKI Mateusz | 526 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1420 | LEWANDOWSKI Leszek | 527 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1421 | ROMANOWSKI Mateusz | 528 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1422 | TALAR Szymon | 529 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1423 | ŁĘPICKI Mateusz | 530 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1424 | SOBCZAK Sylwia | 516 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1425 | TARAWSKI Sylwester | 517 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1426 | PRZYDRYGA Hubert | 538 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1427 | PYSNO Anna | 539 | N&I Power | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1428 | ŻUREK Grzegorz | 540 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1429 | BLACHOWICZ Piotr | 541 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1430 | BUGAJ Krzysztof | 542 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1431 | CHADUŁA Adrian | 543 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1432 | JENDRAS Konrad | 544 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1433 | MAJCHRZAK Łukasz | 545 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1434 | SURLEJ Maciej | 546 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1435 | KOMAN Agata | 555 | Patrycja Majsak to mięczak | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1436 | SPECJALSKA Oliwia | 532 | Morowe panny | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1437 | DUDAR Nikola | 534 | N&I Power | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1438 | HOŁOWIŃSKI Mateusz | 535 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1439 | KUCIAPIŃSKI Radek | 536 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1440 | PALESTRANT Paulina | 537 | N&I Power | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1441 | FANDEROWSKA Magdalena | 564 | WŚCIEKI I SZYBCY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1442 | FANDEROWSKI Piotr | 565 | WŚCIEKI I SZYBCY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1443 | BARAN Bogdan | 570 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1444 | BARTKOWIAK Artur | 571 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1445 | BOROWSKA Beata | 572 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1446 | CAL Wojciech | 573 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1447 | CIERNIAK Agata | 574 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1448 | NOWAKOWSKI Maksymilian | 566 | WŚCIEKI I SZYBCY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1449 | ZAWALNIAK Kinga | 567 | WŚCIEKI I SZYBCY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1450 | ANDRZEJAK Amelia | 569 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1451 | BOKSA Joanna | 558 | SNAILS | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1452 | BOKSA Piotr | 559 | SNAILS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1453 | PYSZYŃSKI Maciej | 561 | SoftServe | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1454 | OŁDAK Natalia | 562 | Spacerowicze kebabu | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1455 | KLIN Robert | 563 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1456 | KUCHARSKA Ewa | 587 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1457 | KUKAWSKI Łukasz | 588 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1458 | ŁACHACZ Maja | 589 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1459 | LANGOWSKA Dominika | 590 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1460 | ŁĘPICKA Marta | 591 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1461 | LEWANDOWSKI Tomasz | 592 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1462 | LUBAŃSKI Jakub | 593 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1463 | ŁYSEK Tomasz | 594 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1464 | MATŁAWSKI Jakub | 596 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1465 | MOCZYDLOWSKI Bartosz | 598 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1466 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 599 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1467 | MUSKAŁA Damian | 600 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1468 | NALEPA Dominika | 601 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1469 | KLIMZA Tomasz | 585 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1470 | ORŁOWSKI Bartosz | 602 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1471 | IWANOWSKI Adam | 626 | Czeczen Avengers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1472 | JAREMA Arkadiusz | 627 | Czeczen Avengers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1473 | KRAWCZYK Małgorzata | 628 | Czeczen Avengers | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1474 | KRAWCZYK Marek | 629 | Czeczen Avengers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1475 | OLEŚNIEWICZ Damian | 630 | Czeczen Avengers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1476 | PAWŁOWSKA Sarah | 631 | Czeczen Avengers | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1477 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 616 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1478 | WOŹNIAK Filip | 617 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1479 | ZYMLER Łukasz | 619 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1480 | ALEKSIEWICZ Artur | 620 | Czeczen Avengers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1481 | BAMBAGIONI Elena | 622 | Czeczen Avengers | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1482 | GNIADO Dorota | 623 | Czeczen Avengers | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1483 | GOGOL Jerzy | 624 | Czeczen Avengers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1484 | GRUNAS Monika | 625 | Czeczen Avengers | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1485 | GMEREK Dawid | 643 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1486 | GÓRNIK Michał | 644 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1487 | KANONIAK Krzysztof | 645 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1488 | LEPKA Arkadiusz | 649 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1489 | MUC Wojciech | 650 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1490 | PAŚ Klaudia | 651 | CZEREŚNIAKI | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1491 | PIETRUSZKA Artur | 652 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1492 | PISZCZEK Michalina | 653 | CZEREŚNIAKI | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1493 | WIDUCH Przemysław | 654 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1494 | WIECZOREK Monika | 655 | CZEREŚNIAKI | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1495 | WILCZYŃSKA Renata | 640 | Czeczen Avengers | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1496 | WYSOCKI Tomasz | 641 | Czeczen Avengers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1497 | ŻYCHOWICZ Martyna | 642 | Czeczen Avengers | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1498 | KIEDOS Katarzyna | 646 | CZEREŚNIAKI | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1499 | KIEDOS Piotr | 647 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1500 | KULA Bartosz | 648 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1501 | BURCZYŃSKI Jakub | 660 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1502 | JACKOWSKI Łukasz | 670 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1503 | SOCHA Dawid | 671 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1504 | TOMCZYK Karolina | 672 | KALLIPSO TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1505 | TOMCZYK Sebastian | 673 | KALLIPSO TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1506 | CHUCHERKO Karol | 674 | Kotiki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1507 | CYGLER Robert | 675 | Kotiki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1508 | NAPIÓRKOWSKA Kaja | 676 | Kotiki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1509 | PAMPUCH Samanta | 677 | Kotiki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1510 | WÓJCIK Piotr | 678 | Kotiki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1511 | GOLDER-BĄK Aneta | 680 | Medserv Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1512 | JANIAK Jakub | 681 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1513 | ŻURAWSKI Bartosz | 658 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1514 | BURCZYŃSKI Bartosz | 659 | GRB | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1515 | CIĘŻKI Damian | 705 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1516 | GRENDA Klaudia | 707 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1517 | KAMIENIAK Marcin | 708 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1518 | RODZIEWICZ Bartosz | 688 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1519 | WISOWSKI Mateusz | 697 | My tu przez pomyłkę | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1520 | ZMYŚLONY-PLEŚNIAK Magdalena | 698 | My tu przez pomyłkę | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1521 | WARTENBERG Jacek | 700 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1522 | PACHOLIK Klaudia | 701 | POWER PEOPLE | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1522 | RACZYŃSKA Marta | 702 | POWER PEOPLE | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1524 | SZYMANIAK Rafał | 703 | POWER PEOPLE | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1525 | CIĘŻKA Martyna | 704 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1526 | MIELCZAREK Dawid | 711 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1527 | MIELCZAREK Julia | 712 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1528 | CZAJKA Kornelia | 732 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1529 | JANIK Wojciech | 733 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1530 | PLUSKOTA Daria | 713 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1531 | SZAFRAŃSKI Bartosz | 714 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
1532 | WALASZCZYK Justyna | 715 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1533 | WIERZCHOWSKI Maciej | 716 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1534 | WÓJCIKOWSKI Łukasz | 717 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1535 | NOWICKI Grzegorz | 726 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1536 | PROŃCZUK Patryk | 727 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1537 | TOKARCZYK Izabela | 729 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1538 | AUGUSTYNIAK Tomasz | 730 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1539 | BEBEL Maciej | 731 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1540 | METELSKA Paulina | 744 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1541 | MOJAK Joanna | 745 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1542 | ROZMYŚLAK Patrycja | 755 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1543 | RZECZYCKA Anna | 756 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1544 | SZYDŁOWSKI Rafał | 757 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1545 | WIELGOSIŃSKI Przemysław | 758 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1546 | WOWRZYK Łukasz | 759 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1547 | OWCZAREK Amelia | 760 | 13 team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1548 | KLATKA Piotr | 735 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1549 | KOWAL Dominik | 736 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1550 | KOWAL Sebastian | 737 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1551 | KWAŚNIEWSKA Ewa | 738 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1552 | LIPPIK Sławomir | 739 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1553 | ŁUCZKOWSKI Emil | 740 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1554 | MALCZEWSKI Tomasz | 741 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1555 | MATKOWSKI Grzegorz | 742 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1556 | METELSKA Karolina | 743 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1557 | GAWLAS Magdalena | 769 | BŁOTOODPORNI | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1558 | GRYZ Olga | 770 | BŁOTOODPORNI | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1559 | HABANT Maciej | 771 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1560 | HABANT Wojciech | 772 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1561 | KOWALSKI Robert | 773 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1562 | BUGAŃSKI Damian | 774 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1563 | JAGIELUK Jurand | 763 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1564 | KUNICKI Robert | 765 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1565 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 766 | AROO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1566 | SKOWROŃSKA Maja | 767 | AROO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1567 | CHOROŚ Grzegorz | 768 | BŁOTOODPORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1568 | KIMON Damian | 783 | Czarny Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1569 | POL Mikołaj | 784 | Czarny Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1570 | ŻÓŁKOWSKI Jakub | 785 | Czarny Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1571 | LUDKA Krystian | 786 | DużeLudki | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1572 | BORSUKIEWICZ Paweł | 789 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1573 | GUMIELA Adam | 790 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1574 | CISZEWSKI Krzysztof | 791 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1575 | GARBACZ Damian | 792 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1576 | JĘDRYCHOWSKA Karolina | 793 | Jędrki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1577 | KLIŚ Dominik | 794 | Jędrki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1578 | BUJAŁA Tomasz | 795 | Jupi Jej | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1579 | CHEŁMIŃSKA Katarzyna | 796 | Jupi Jej | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1580 | FRĄCKIEWICZ Klaudia | 797 | Jupi Jej | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1581 | PADEWSKI Łukasz | 799 | Jupi Jej | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1582 | SIECZKA Sebastian | 800 | Jupi Jej | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1583 | WILAS Paulina | 801 | Jupi Jej | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1584 | KAWECKI Przemysław | 802 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1585 | ILCZYSZYN Julita | 811 | poRUNbani | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1586 | KITOWSKI Kędzior | 812 | poRUNbani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1587 | SAMBORSKA Małgorzata | 815 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1588 | WOLSKI Jakub | 816 | poRUNbani | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1589 | PASTUSZKA Artur | 817 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1590 | RĄCZKOWIAK Mateusz | 827 | Uszło Powietrze Z Dętki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1591 | KRZYSTANEK Bartłomiej | 828 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1592 | KRZYSTANEK Magdalena | 829 | WATAHA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1593 | KUNA Elzbieta | 830 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1594 | PINOCY Szymon | 818 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1595 | SCHILLER Fryderyk | 819 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1596 | BŁASIŃSKI Piotr | 820 | Świnka i Pany | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1597 | CIELEK Adam | 821 | Świnka i Pany | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1598 | GRABOŃ Gabriela | 822 | Świnka i Pany | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1599 | KAPSA Grzegorz | 823 | Świnka i Pany | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1600 | ZADWORNY Paweł | 824 | Świnka i Pany | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1601 | JASTRZĘBSKI Rafał | 825 | The Shielders | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1602 | CHRUŚCICKI Krzysztof | 837 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1603 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 839 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1604 | DAWIDZIAK Wojciech | 840 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1605 | KAMIENIECKI Tristan | 858 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1606 | KNAP Damian | 859 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1607 | KOWALSKA Patrycja | 861 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1608 | KOZIOŁ Aneta | 862 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1609 | DRZEWIECKA Sylwia | 842 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1610 | DUDA Andrzej | 843 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1611 | DUDA Marlena | 844 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1612 | DURCZAK Dominik | 845 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1613 | JÓZEFIOK Adam | 855 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1614 | KACHNIARZ Maciek | 856 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1615 | KACZMARZYK Aleksandra | 857 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1616 | RACHWAŁ Marcin | 879 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1617 | ROJKIEWICZ Weronika | 880 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1618 | LEWANDOWSKI Marek | 865 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1619 | SAWALA Aneta | 881 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1620 | SAWALA Eryk | 882 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1621 | SAWALA Sławomir | 883 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1622 | LISZKA Piotr | 866 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1623 | MAŁOLEPSZA Paulina | 867 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1624 | METELSKA Justyna | 869 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1625 | MICHALEWSKA Aleksandra | 870 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1626 | NEUDEK Marek | 871 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1627 | NIEMYJSKI Jarosław | 872 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1628 | SAWCZAK Alicja | 884 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1629 | SAWCZAK Grzegorz | 885 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1630 | PACHURKA Łukasz | 873 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1631 | PYŚ Damian | 878 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1632 | WŁOCHOWICZ Madzia | 895 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1633 | ZABIEGŁY Tomasz | 896 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1634 | ZAKHARCHUK Vitalii | 897 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1635 | ZOWADA Czesław | 898 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1636 | ŻUK Natalia | 899 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1637 | JANKOWSKI Kamil | 900 | Aby do Mety | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1638 | TYZO Aleksander | 901 | Aby do Mety | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1639 | GRZYB Michał | 902 | Aby do Mety! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1640 | BORTKIEWICZ Monika | 907 | ALV AWENDŻERS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1641 | FOLLENDORF Oskar | 908 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1642 | GANSZCZYK Piotr | 909 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1643 | KULAK Dariusz | 910 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1644 | SZYMAŃSKI Łukasz | 892 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1645 | TURKO Marcin | 893 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1646 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 894 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1647 | OCZOWIŃSKI Szymon | 924 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1648 | ROBAK Wojciech | 925 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1649 | JAŚKOWIAK Wojciech | 932 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1650 | RĘKAS Dawid | 914 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1651 | RERAK Magdalena | 915 | ALV AWENDŻERS | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1652 | SKRZYPCZAK Jakub | 916 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1653 | DROŹDZIK Mateusz | 920 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1654 | GARBICZ Paweł | 921 | Axxiomowi SAPacze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1655 | KLASA Hubert | 933 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1656 | KOWAL Łukasz | 934 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1657 | LECHOCKI Michał | 935 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1658 | OZGA Grzegorz | 936 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1659 | REDA Przemysław | 937 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1660 | SPYCHALSKA Nadia | 1005 | xtrema | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1661 | SMOLEŃ Jarosław | 962 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1662 | SOT Magdalena | 963 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1663 | KOZLOWSKI Dawid | 964 | Maze in the mazE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1664 | DEC Łukasz | 965 | NewFleet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1665 | WILAS Paweł | 966 | NewFleet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1666 | OZIMEK Jacek | 975 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1667 | TUREK Magdalena | 976 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1668 | MOKROSIŃSKA Dorota | 961 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1669 | BARTH Ania | 967 | Panie i Panowie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1670 | STACHOWIAK Mateusz | 994 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1671 | ŻMIGRODZKI Krzysztof | 995 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1672 | ZARZYCKI Maciej | 978 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1673 | BATOR Tomasz | 981 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1674 | BORKOWSKI Michał | 982 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1675 | KALA Klaudia | 988 | Xeos Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1676 | KOZIATEK Szymon | 989 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1677 | KWARCIANY Tomasz | 990 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1678 | ZUZEK Bartosz | 996 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1679 | OCHEJ Wojciech | 991 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1680 | TOMCZAK Jan | 1006 | xtrema | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1681 | PHILIPP Tobias | 992 | Xeos Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1682 | SZAPOWAŁ Przemysław | 1031 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1683 | ZYRA Aleksandra | 1036 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1684 | ZYRA Beata | 1037 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1685 | SIEDLIKOWSKI Krzysztof | 1038 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1686 | BĘBEN Paulina | 1041 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1687 | JANIEC Katarzyna | 1042 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1688 | KMIECIAK Krystian | 1043 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1689 | ŁYSZCZARCZYK Anna | 1045 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1690 | JURECKI Łukasz | 1015 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1691 | KINERT Małgorzata | 1017 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1692 | PAWLAK Marta | 1027 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1693 | ŚNIEGOCKI Grzegorz | 1028 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1694 | STANEK Katarzyna | 1029 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1695 | SZAJTHAUER Monika | 1030 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1696 | ŁYSYGANICZ Dariusz | 1055 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1697 | MROZOWSKI Michał | 1056 | Functional Studio Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1698 | PAPCIAK Mariusz | 1057 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1699 | KWIATKOWSKI Jacek | 1058 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1700 | SÓJKA Karol | 1059 | Functional Studio Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1701 | LISOWSKI Marcin | 1060 | FunctionalStudioLegnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1702 | BARYŁKIEWICZ Jakub | 1062 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1703 | CHMIELEWSKI Karol | 1063 | Gangusy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1704 | CHODYRA Karol | 1064 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1705 | CZPAK Daniel | 1065 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1706 | DOMAGAŁA Agnieszka | 1066 | Gangusy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1707 | GUŚĆ Maciej | 1067 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1708 | ORCHOWSKA Magdalena | 1103 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1709 | PALCZYŃSKA Agnieszka | 1104 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1710 | PALCZYŃSKI Andrzej | 1105 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1711 | OFIARA Kamil | 1073 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1712 | KILAŃSKI Maciej | 1094 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1713 | KŁODAŚ Renata | 1095 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1714 | ŁĄCKA Agata | 1096 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1715 | LASKOWSKA Małgorzata | 1097 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1716 | LUKAS Małgorzata | 1098 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1717 | LUKAS Mateusz | 1099 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1718 | MAJCHRZAK Marcin | 1100 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1719 | MARCINIAK Aneta | 1101 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1720 | OLEŃSKA Marta | 1102 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1721 | KRZYŻANOWSKI Kamil | 1126 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1722 | NASTAŁY Jakub | 1127 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1723 | PIWOWARCZYK Aleksandra | 1129 | z C-L osiągniesz cel | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1724 | SAPA Jakub | 1132 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1725 | SAPA Rafał | 1133 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1726 | SZELĄG Anna | 1134 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1727 | STANOWSKI Michał | 1110 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1728 | TOKAREK Robert | 1112 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1729 | URBANIAK Natalia | 1113 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1730 | WODZIŃSKI Jacek | 1114 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1731 | GARDZIŃSKI Dastin | 1123 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1732 | GRABOWY Piotr | 1124 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1733 | WIENCHOL Dawid | 1136 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1734 | ZDUŃSKA Agnieszka | 1137 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1735 | CZACHARA Jarosław | 1138 | ZJEDNOCZENI w BŁOCIE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1736 | PACZEŚNIAK Adam | 1139 | Zuchwalcy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1737 | PACZEŚNIAK Anna | 1140 | Zuchwalcy | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1738 | PACZEŚNIAK Antoni | 1141 | Zuchwalcy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1739 | PACZEŚNIAK Jan | 1142 | Zuchwalcy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1740 | BALDY Jakub | 1143 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1741 | JERCZYŃSKI Rafał | 1153 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1742 | JERLECKI Jędrzej | 1154 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1743 | KALBRON Aleksander | 1155 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1744 | KOWALCZYK Przemek | 1156 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1745 | KUREK Daniel | 1157 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1746 | LIPNICKI Krzysztof | 1159 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1747 | MACHALSKA Justyna | 1160 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1748 | PIETRZAK Paulina | 1163 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1749 | WENC Sylwia | 1186 | Amore Pomodore | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1749 | ZIENOWICZ Roksana | 1187 | Amore Pomodore | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1751 | RUDKO Przemysław | 1188 | Anixe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1752 | WYRZYKOWSKI Mateusz | 1189 | Anixe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1753 | PIETRZYK Dariusz | 604 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1754 | PIETRZYK Konrad | 1164 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1755 | PLUSZCZYK Damian | 1165 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1756 | PYREK Marcin | 1166 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1757 | RYGIELSKI Przemysław | 1167 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1758 | SAWICKI Kacper | 1168 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1759 | SKWIERCZAK Michał | 1169 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1760 | SWARBULA Robert | 1172 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1761 | KRAWCZYK Rafał | 1184 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1762 | SZMAGAJ Dawid | 1185 | ALKOTERROR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1763 | ŁEPIK Piotr | 1214 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1764 | LINDA Karol | 1215 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1765 | LIPOWSKI Szymon | 1216 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1766 | KOWALCZYK Tomek | 1191 | Brygada Salcesony | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1767 | TKACZYK Łukasz | 1192 | Brygada Salcesony | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1768 | MAŃCZYŃSKI Marcin | 1195 | CF pasja | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1769 | OŻÓG Grzegorz | 1196 | CF pasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1770 | OŻÓG Katarzyna | 1197 | CF pasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1771 | RACHWALSKA Monika | 1198 | CF pasja | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1772 | RACHWALSKI Sebastian | 1199 | CF pasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1773 | SEIBEL Wojciech | 1200 | CF pasja | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1774 | SERWUSZOK Damian | 1201 | CF pasja | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1775 | KOWALSKI Dawid | 1212 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1776 | KRAJEWSKI Norbert | 1213 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1777 | ANDRZEJAK Marcin | 1241 | ITACYMOCNI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1778 | MAJCHER Sebastian | 1223 | follow the rabbit! dzifko | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1779 | POLICHT Dawid | 1225 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1780 | OCIESA Marta | 1226 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1781 | BOGUSZ Michał | 1227 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1782 | ŁYJAK Adam | 1228 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1783 | POŚNIK Jan | 1229 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1784 | SOBCZYK Sabina | 1230 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1785 | OŻGA Wojciech | 1240 | ITACY BIEGACZE 2 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1786 | MAGDZIAK Michał | 1218 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1787 | MARCZAK Piotr | 1219 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1788 | MAZGAJ Mateusz | 1220 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1789 | NOWACZYK Krzysztof | 1221 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1790 | GALLUS Dawid | 1222 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1791 | KŘÍŽEK Karel | 1249 | Loudove | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1792 | LUTONSKY Patrik | 1250 | Loudove | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1793 | MATOUSKOVA Sona | 1251 | Loudove | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1794 | OCIESA Jagoda | 1252 | Młode Strzelby i Stary Gnat | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1795 | SPYCHAJ Dominika | 1254 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1796 | SPYCHAJ Robert | 1255 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1797 | ROZPENDEK Krzysztof | 1256 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1798 | KLUKOWSKI Piotr | 1257 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1799 | EHRLICH Marta | 1258 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1800 | MAŃCZAK Rafał | 1244 | ITACYMOCNI | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1801 | OLENDER Marta | 1245 | ITACYMOCNI | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1802 | JEWUŁA Klaudia | 1246 | Krakuski | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1803 | KOHSEK Tomasz | 1247 | Lepiej wolno, niż wcale ;) | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1804 | MARKOWSKA Iwona | 1285 | Zielnik - Feel It! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1805 | MIROŃCZUK Andrzej | 1286 | Zielnik - Feel It! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1806 | ANTOLIK Łukasz | 1271 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1807 | CHOMCZYK Katarzyna | 1272 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1808 | CHOMCZYK Michal | 1273 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1809 | KRAJEWSKA Michalina | 1274 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1810 | KRAJEWSKA Monika | 1275 | Śląsk RUNNERS | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1811 | KRAJEWSKI Artur | 1276 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1812 | KRAJEWSKI Damian | 1277 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1813 | GOSIEWSKI Łukasz | 1278 | Wirujące Ananasy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1814 | KARKUT Piotr | 1279 | Wirujące Ananasy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1815 | LAWIN Monika | 1280 | Wirujące Ananasy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1816 | WILK Katarzyna | 1270 | SKT TIGER | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1817 | KULBIŃSKA Małgorzata | 1283 | Zielnik - Feel It! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1818 | MALESZEWSKI Paweł | 1284 | Zielnik - Feel It! | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1819 | KUJAWA Tomasz | 1309 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1820 | KURZELA Jakub | 1310 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1821 | JUSZCZYK Maciej | 1302 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1822 | KANDER Krzysztof | 1303 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1823 | KOSSOWSKA Kamila | 1304 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1824 | KOSSOWSKI Przemysław | 1305 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1825 | KOWALSKA Patrycja | 1306 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1826 | KRÓL Emilia | 1307 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1827 | KRÓL Mateusz | 1308 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1828 | OSTASZEWSKI Jacek | 1287 | Zielnik - Feel It! | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1829 | PIEKUTOWSKA Milena | 1288 | Zielnik - Feel It! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1830 | HEIDER Kamil | 1297 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1831 | HUCUŁ Bartek | 1298 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1832 | JANKOWSKI Paweł | 1300 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1833 | JENDRYSIAK Krzysztof | 1301 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1834 | KOLANY Olga | 1328 | amatorzy_sernika | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1835 | MIKŁASZEWICZ Barbara | 1329 | amatorzy_sernika | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1836 | MOZDZYNSKI Milosz | 1314 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1837 | ORYNIAK Piotr | 1315 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1838 | PAWLUŚ Magdalena | 1316 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1839 | SOKÓŁ Jakub | 1317 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1840 | PRINKE Stanisław | 1330 | amatorzy_sernika | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1841 | TOMALA Jarosław | 1331 | Biegam i Skacze | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1842 | ZAJĄC Natalia | 1332 | Biegam i Skacze | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1843 | SZYMULA Marcin | 1333 | Bracia Testosteron | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1844 | CUMKA Aleksandra | 1334 | Crazy Wild | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1845 | CUPIAŁ Paweł | 1337 | Crazy Wild | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1846 | WALCZAK Jakub | 1176 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1847 | MIĄSIK Michał | 1355 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1848 | PIECZEK Daria | 1357 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1849 | RZESZUT Sylwester | 1358 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1850 | NAWROT Krzysztof | 1339 | Crazy Wild | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1851 | SWIGON Katarzyna | 1340 | Crazy Wild | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1852 | SWIGON Krzysztof | 1341 | Crazy Wild | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1853 | SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa | 1343 | Dejta nam medal | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1854 | SKOCZYLAS Kamil | 1344 | Dejta nam medal | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1855 | SŁAWIŃSKI Piotr | 1345 | Dejta nam medal | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1856 | SZAFRANEK Paweł | 1346 | Dejta nam medal | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1857 | MATUBOWSKA Agnieszka | 1370 | Foczki i Morsy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1858 | MATUBOWSKA Kinga | 1371 | Foczki i Morsy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1859 | MATUBOWSKI Marek | 1372 | Foczki i Morsy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1860 | MIELCZAREK Piotr | 1373 | Foczki i Morsy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1861 | SMAGUR Beata | 1374 | Foczki i Morsy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1862 | PATYK Karol | 1375 | GdzieTaMeta? | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1863 | ŻMUDZIŃSKA Magdalena | 1384 | Lochy | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1864 | ŻMUDZIŃSKI Miłosz | 1385 | Lochy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1865 | CICHY Maria | 1386 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1866 | KONIECZNY Paweł | 1387 | NG-HOOLIGANS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1867 | MEZYK Marcin | 1364 | Druzyna Trzmiela | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1868 | MORRIS Samanta | 1365 | Druzyna Trzmiela | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1869 | SEPESI Marian | 1367 | Druzyna Trzmiela | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1870 | STANKIEWICZ Zbigniew | 1368 | Druzyna Trzmiela | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1871 | RABE Michał | 1396 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1872 | OLEŚNIEWICZ Karolina | 1402 | Szonki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1873 | MIKOŁAJEK Robert | 1413 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1874 | LEPIANKA Kamil | 1397 | RWN Team TAURON Wałbrzych | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1875 | LEPIANKA Piotr | 1398 | RWN Team TAURON Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1876 | ZAŁUSTOWICZ Aleksandra | 1400 | SPIŻOWI TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1877 | ZJAWIONA Patrycja | 1401 | SPIŻOWI TEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1878 | TRYBA Mateusz | 1390 | NG-HOOLIGANS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1879 | ZADROŻNY Maciej | 1392 | NG-HOOLIGANS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1880 | BOSAK Aga | 1393 | Personae non gratae | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1881 | MARKOWSKI Rafał | 1394 | Personae non gratae | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1882 | RZYMANEK Piotr | 1423 | wieczne młodzieniaszki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1883 | CZARNECKA Małgorzata | 1426 | Wybrańcy Nettle | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1884 | JANCZAK Justyna | 1427 | Wybrańcy Nettle | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1885 | TOMAKA Anna | 1429 | Wybrańcy Nettle | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1886 | GACKOWSKA Aleksandra | 1430 | zSZOKowani Bojanowo | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1887 | GACKOWSKA Katarzyna | 1431 | zSZOKowani Bojanowo | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1888 | OGRABEK Kamil | 1417 | TURBO LENIWCE- KOLEJNE STARCIE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1889 | OGRABEK Katarzyna | 1418 | TURBO LENIWCE- KOLEJNE STARCIE | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1890 | ŚNIEŻEK Kamila | 1419 | Uśmiech nienawiści | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1891 | STAROŃ Krzysztof | 1420 | Uśmiech nienawiści | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1892 | GAJECKI Daniel | 1432 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1893 | KWIATKOWSKI Sylwester | 1422 | wieczne młodzieniaszki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1894 | OLEŚNIEWICZ Paulina | 1456 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1895 | REK Klaudia | 1457 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1896 | GRALIŃSKI Marcin | 1441 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1897 | GRZEGORZEWSKI Kamil | 1442 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1898 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 1443 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1899 | KOWALIK Karol | 1447 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1900 | KRĘCICHWOST Marcel | 1448 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1901 | KULCZYCKI Marek | 1449 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1902 | ŁUCZAK Dominik | 1451 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1903 | LUS Tomasz | 1452 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1904 | MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka | 1453 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1905 | MICHNOWICZ Tomasz | 1454 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1906 | MROZEK Robert | 1455 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1907 | KSEŃ Bartosz | 1476 | Drużyna L Cuatro | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1908 | MORA Maciej | 1482 | gtboardpl | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1909 | SERAFIN Małgorzata | 1483 | gtboardpl | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1910 | RICHERT Anna | 1484 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1911 | WASZAK Krzysztof | 1485 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1912 | PETLAK Piotr | 1477 | Drużyna L Cuatro | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1913 | WILCZYŃSKI Mariusz | 1478 | Drużyna L Cuatro | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1914 | SIEMBIDA Joanna | 1480 | Gang Ulanych | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1915 | BIEDROŃ Monika | 1481 | gtboardpl | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1916 | UMIŃSKI Wojciech | 1461 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1917 | URBANIAK Daniel | 1462 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1918 | JANAS Karolina | 1472 | A.Berger Polska | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1919 | MELICH Tomasz | 1473 | A.Berger Polska | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1920 | DYMEK Piotr | 1475 | Drużyna L Cuatro | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1921 | SZYDŁOWSKI Bartłomiej | 1501 | Kochamy Leysa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1922 | GRUDZIEŃ Mateusz | 1502 | Komandoświrki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1923 | PAUKSZTEŁO Paula | 1503 | Komandoświrki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1924 | STRANSPICH Anna | 1504 | Kopalniaki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1925 | STRANSPICH Łukasz | 1505 | Kopalniaki | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1926 | WOŹNICA Małgorzata | 1506 | Kopalniaki | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1927 | MANKA Jakub | 1507 | Mańka&Mańka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1928 | MAŃKA Mateusz | 1508 | Mańka&Mańka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1929 | DRESCHER Malwina | 1509 | Multifit | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1930 | MAREK Marcin | 1510 | Multifit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1931 | KLYSZCZ Michał | 1487 | Izbicko w biegu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1932 | POLACZEK Daniel | 1488 | Izbicko w biegu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1933 | SCHLAPPA Sebastian | 1489 | Izbicko w biegu | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1934 | URBAŃCZYK Krzysztof | 1490 | Izbicko w biegu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1935 | ZELMANOWICZ- SZŁAPA Ewa | 1491 | Izbicko w biegu | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1936 | SZYDLOWSKA Magdalena | 1500 | Kochamy Leysa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1937 | HIRNLE Maciej | 1519 | No excuses | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1938 | JANKOWSKA-BRUSKA Elżbieta | 1520 | No excuses | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1939 | KUCIEWICZ Jaroslaw | 979 | Szturm | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1940 | ADAMIAK Piotr | 1529 | TaxA Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1941 | BARTELA Filip | 1530 | TaxA Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1942 | FUSIARA Ewa | 1531 | TaxA Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1943 | GACZYŃSKI Arkadiusz | 1532 | TaxA Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1944 | MUCHA Monika | 1533 | TaxA Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1945 | OLSZOWSKA Magdalena | 1534 | TaxA Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1946 | DOMŻALSKA Paulina | 1535 | Team Moose | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1947 | KOKOT Adam | 1513 | nie chce mi się | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1948 | MAROŃ Paweł | 1514 | nie chce mi się | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1949 | MATERLA Krzysztof | 1515 | nie chce mi się | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1950 | SPRANCEL Dennis | 1516 | nie chce mi się | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1951 | BRUSKI Karol | 1517 | No excuses | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1952 | BRZOZOWSKI Sławomir | 1518 | No excuses | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1953 | OKRUTNIK Paulina | 1549 | Trans.eu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1954 | DOMŻALSKI Tomasz | 1572 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1955 | GRUZA Marcin | 1538 | throw new RunTeamException | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1956 | KONIECZNY Jerzy | 1560 | Ulane słoneczka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1957 | ŚWIERCZEWSKI Krzysztof | 1561 | Ulane słoneczka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1958 | KULIŚ Jarosław | 1539 | throw new RunTeamException | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1959 | SPALENIAK Maciej | 1540 | throw new RunTeamException | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1960 | DZIEDZIC Bartosz | 1542 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1961 | FRIEDMAN Ewa | 1543 | Trans.eu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1962 | GÓRAK Dawid | 1545 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1963 | MADEJSKI Michał | 1546 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1964 | MIĘDLARZ Justyna | 1547 | Trans.eu | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1965 | NIŻYŃSKI Maksym | 1548 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1966 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | 1564 | WAPNIAKI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1967 | FRANKIEWICZ Ryszard | 1575 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1968 | GULATOWSKA Klaudia | 1576 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1969 | GULATOWSKI Rafal | 1577 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1970 | GWARA Patryk | 1578 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1971 | MATYSIAK Tomasz | 1589 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1972 | WIŚNIEWSKI Rafał | 1565 | WAPNIAKI | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1973 | HALICZ Przemysław | 1566 | Wilk Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1974 | POPIEL-POPIELEC Jakub | 1567 | Wilk Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1975 | BIDOWANIEC Stanisław | 1568 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1976 | BRUDNY Daniel | 1569 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1977 | BYCZKOWSKA Jolanta | 1570 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1978 | DĘBIŃSKA Justyna | 1571 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1979 | DRĄG Tomasz | 1573 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1980 | FIGURSKI Łukasz | 1574 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1981 | BORUTA Jakub | 1606 | BETONY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1982 | OSTAFIN Adam | 1592 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1983 | OSTAS Sebastian | 1593 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1984 | PIECZEWSKA Barbara | 1595 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1985 | SATUŁA Dawid | 1597 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1986 | SKIBIŃSKI Łukasz | 1598 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1987 | SMALEC Barbara | 1599 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1988 | ŚWIERCZEK Anna | 1600 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1989 | SZCZESNY Dominik | 1601 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1990 | WOŹNIAK Arkadiusz | 1602 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1991 | WOŹNIAK Paweł | 1603 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1992 | ZIMNA Izabela | 1604 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1993 | ZYCH Sabina | 1605 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1994 | PIOTROWSKI Rafał | 1624 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1995 | ANTONOWICZ Paula | 1625 | Flamingos | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1996 | BOROWSKA Martyna | 1626 | Flamingos | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1997 | DOMARADZKA Agata | 1627 | Flamingos | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1998 | HYSKI Tomasz | 1628 | Gang Ulanych | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1999 | SZATKOWSKA Agnieszka | 1634 | KRA Karlino | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2000 | SZATKOWSKI Mieczyslaw | 1635 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2001 | HELLEBRANDT Justyna | 1629 | Jump it | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2002 | JANOWICZ Małgorzata | 1630 | KRA Karlino | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2003 | JURKIEW Katarzyna | 1631 | KRA Karlino | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2004 | JURKIEW Sebastian | 1632 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2005 | POLSKA Agnieszka | 1633 | KRA Karlino | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2006 | PSUT Kamil | 1619 | Dżdżownice | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2007 | SKOWRON Maja | 1620 | Dżdżownice | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2008 | MIESZAŁA Łukasz | 1621 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2009 | MILEWSKI Piotr | 1622 | EMEL Athletic Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2010 | NIEDBAŁA Łukasz | 1623 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2011 | MAJCZYNA Marcin | 1648 | Pół na pół | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2012 | OCHNIO Andrzej | 1649 | Pół na pół | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2013 | JAGLIŃSKI Rafał | 1650 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2014 | BACH Cathinka Myhrer | 1651 | Running Pugtatoes | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2015 | GARSHOL Pernille | 1652 | Running Pugtatoes | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2016 | RISHOLT Camilla | 1654 | Running Pugtatoes | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2017 | SMITH Lorraine | 1655 | Running Pugtatoes | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2018 | WOLLMANN Sofie | 1656 | Running Pugtatoes | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2019 | HANSEN Tina | 1653 | Running Pugtatoes | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2020 | SZATKOWSKI Tomasz | 1636 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2021 | EWKOWSKA Klaudia | 1645 | Pół na pół | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2022 | GŁĘBICKA Patrycja | 1646 | Pół na pół | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2023 | JARASZEK Krzysztof | 398 | Pół na pół | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2024 | KOWALEWSKI Mateusz | 1647 | Pół na pół | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2025 | KRASNITSKAYA Yaroslava | 399 | Pół na pół | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2026 | TOMCZAK Marcin | 1677 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2027 | ZAGÓRSKI Walentyn | 1678 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2028 | ZALEWSKI Nikodem | 1679 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2029 | CYMOREK Piotr | 1680 | Umicore Running Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2030 | SIEKIERKA Bartłomiej | 1681 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2031 | HOJKA Jakub | 1682 | WKJ | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2032 | BALCER Anna | 1684 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2033 | CUDNIEWICZ Bartosz | 1660 | ST8GYM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2034 | CUDNIEWICZ Damian | 1661 | ST8GYM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2035 | DOMAGAŁA Patryk | 1662 | ST8GYM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2036 | GRZESZKOWIAK Kamila | 1663 | ST8GYM | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2037 | KUBICA Wiesława | 1664 | ST8GYM | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2038 | RABIEGA Katarzyna | 1665 | ST8GYM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2039 | ŁUKASIK Paweł | 1674 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2040 | NOWICKI Maciej | 1676 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2041 | KOCIK Piotr | 1705 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2042 | BAREŁKOWSKA Sonia | 1686 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2043 | BARYSZ Aleksander | 1687 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2044 | BEHR Denis | 1688 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2045 | BIELAŃSKI Krzysztof | 1689 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2046 | KOKOTEK Alicja | 1706 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2047 | KROK Bartosz | 1707 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2048 | KUCZYŃSKA Karolina | 1708 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2049 | BIENIASZEWSKI Karol | 1690 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2050 | BLAUTH Sandra | 1691 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2051 | BOGUCKI Michał | 1692 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2052 | CERANOWSKI Radosław | 1693 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2053 | DROZDOWSKI Dawid | 1694 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2054 | JANKOWSKI Krzysztof | 1702 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2055 | KUCZYŃSKI Radosław | 1709 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2056 | JENTSCH Marcin | 1703 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2057 | KARAŚ-REDER Dorota | 1704 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2058 | LACHOWICZ Tomasz | 1712 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2059 | LASAK Piotr | 1713 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2060 | ŁUKASIEWICZ Monika | 1715 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2061 | MIROŃCZUK Piotr | 1716 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2062 | MOCHOŃ Piotr | 1717 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2063 | NIEDBAŁ Mateusz | 1718 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2064 | OZDOWY Piotr | 1720 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2065 | PERWIŃSKI Błażej | 1721 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2066 | TECZA Patryk | 1733 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2067 | TĘCZA Szymon | 1734 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2068 | WALUSCH Julia | 1735 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2069 | WERKOWSKI Jakub | 1738 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2070 | WICIEJEWSKI Michał | 1739 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2071 | ZAJKO Rafał | 1742 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2072 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 1743 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2073 | ZIARKOWSKI Łukasz | 1744 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2074 | ZIÓŁEK Krzysztof | 1745 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2075 | SOLIWODA Tomasz | 1746 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2076 | CYBULSKI Michał | 1747 | Crossfit Czechów | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2077 | CHOBRY Alicja | 1748 | CrossTeam Zgorzelec | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2078 | DRZAZGA - SUCHECKA Joanna | 1749 | CrossTeam Zgorzelec | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2079 | GLEŃ Sabina | 1750 | CrossTeam Zgorzelec | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2080 | KALKA Aleksandra | 1751 | CrossTeam Zgorzelec | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2081 | SUCHECKI Andrzej | 1752 | CrossTeam Zgorzelec | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2082 | ROGALA Arkadiusz | 1761 | JENOTY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2083 | ROGALA Jakub | 1762 | JENOTY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2084 | ROGALA Tomasz | 1763 | JENOTY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2085 | KRAWCZYK Katarzyna | 1764 | JKS SALAMANDRA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2086 | STĘPIEŃ Łukasz | 1765 | JKS SALAMANDRA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2087 | CZECH Kacper | 1776 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2088 | BESSER Tomek | 1777 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2089 | PAWLUKIEWICZ Kamil | 1778 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2090 | PAWLUKIEWICZ Robert | 1779 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2091 | SAWICKI Dariusz | 1780 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2092 | SOLAREK Michał | 1781 | Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2093 | FILIP Konrad | 1790 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2094 | RUDNICKI Konrad | 1768 | MAR-STALOWCY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2095 | ZAWIELAK Kamil | 1769 | MAR-STALOWCY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2095 | ZAWIELAK Tomasz | 1770 | MAR-STALOWCY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2097 | DUCH Wojciech | 1771 | OinkOink | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2098 | MAŁCZAK Piotr | 1772 | OinkOink | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2099 | MAŁCZAK Szymon | 1773 | OinkOink | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2100 | BOĆKO Piotrek | 1804 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2101 | CHOŁŻYŃSKA Weronika | 1805 | Wściekłe Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2102 | CISEK Joanna | 1806 | Wściekłe Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2103 | DĄBROWSKA Natalia | 1807 | Wściekłe Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2104 | SKÓRA Jerzy | 1809 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2105 | STANKIEWICZ Konrad | 1795 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2106 | ABRANTOWICZ Daniel | 1796 | wiosenne pisklaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2107 | ABRANTOWICZ Marcin | 1797 | wiosenne pisklaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2108 | GÓRALSKA Agnieszka | 1798 | wiosenne pisklaki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2109 | GORALSKI Marcin | 1799 | wiosenne pisklaki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2110 | MARSZOŁEK Dariusz | 1800 | wiosenne pisklaki | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2111 | PAWŁOWSKA Aleksandra | 1801 | wiosenne pisklaki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2112 | BOĆKO Barbara | 1802 | Wściekłe Bobry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2113 | BOĆKO Jakub | 1803 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2114 | CUDOK Krzysztof | 1826 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2115 | CZEPANIK Patryk | 1827 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2116 | DOMAŃSKA Magda | 1828 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2117 | DRYLL Damian | 1829 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2118 | DRYLL Wioleta | 1830 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2119 | DZIKOWICZ Sebastian | 1831 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2120 | GARBACZ Joanna | 1832 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2121 | GIEMZA Korneliusz | 1833 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2122 | GÓRALCZYK Kacper | 1834 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2123 | GROMADA Michał | 1835 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2124 | HOŁTYN Jarosław | 1836 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2125 | ANIOŁ Tomasz | 1820 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2126 | BALCER Michał | 1821 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2127 | BATOR Norbert | 1822 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2128 | BŁAUT Mateusz | 1823 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2129 | BORYCZKA Emil | 1824 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2130 | CETLER Maciej | 1825 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2131 | NOWAKOWSKI Piotr | 1859 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2132 | OSSOWSKI Maciej | 1860 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2133 | JANICKA Alicja | 1839 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2134 | KULIG Paula | 1849 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2135 | LASKOWSKI Bartosz | 1850 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2136 | LEWANDOWSKI Michal | 1851 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2137 | LEWNAU Łukasz | 1852 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2138 | PAŁKA Justyna | 1861 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2139 | PREISS Marzena | 1862 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2140 | RADOSLAW Radosław | 1863 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2141 | RATAJCZAK Grzegorz | 1864 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2142 | LIPOK Rafał | 1853 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2143 | ŁOBODZIŃSKA Marta | 1854 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2144 | MĄDRZAK Przemysław | 1855 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2145 | MAZON Daniel | 1856 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2146 | MIELCZAREK Michał | 1857 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2147 | NOWAKOWSKI Dominik | 1858 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2148 | WRÓBEL Piotr | 1884 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2149 | WRONA Marcin | 1885 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2150 | MURACZEWSKI Bartek | 1887 | Atomowe Pchły | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2151 | OLEJARCZYK Barbara | 1888 | Atomowe Pchły | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2152 | BORZEMSKA-WILICZKIEWICZ Anna | 1891 | Biestrzykowskie Strzały | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2153 | SACHAJ Judyta | 1866 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2154 | SACHAJ Piotr | 1867 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2155 | SERZYSKO-WIECZOREK Bernadeta | 1868 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2156 | SZYMASZEK Dominika | 1878 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2157 | TOMASZEWSKI Patryk | 1879 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2158 | WĘGRZYNOWSKI Damian | 1880 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2159 | WERNER Mikołaj | 1881 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2160 | WOŁCZYK Mariusz | 1883 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2161 | CZARNOTA Justyna | 1911 | IT EuCO | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2162 | CZARNOTA Mariusz | 1912 | IT EuCO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2163 | SUŁKOWSKA Małgorzata | 1893 | Biestrzykowskie Strzały | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2164 | WILICZKIEWICZ Konrad | 1894 | Biestrzykowskie Strzały | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2165 | ZDUŃCZYK Sylwia | 1895 | Biosfera | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2166 | OGŁOSZKA Karolina | 1896 | Droga Do Ultra | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2167 | LEWANDOWSKI Dariusz | 1913 | IT EuCO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2168 | DROBINA Maciej | 1915 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2169 | OGŁOSZKA Mariusz | 1897 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2170 | LISOŃ Kornel | 1906 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2171 | MARYNIOK Patryk | 1907 | i-systems | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2172 | PĘDZIK Błażej | 1908 | i-systems | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2173 | TOMCZYK Agnieszka | 1909 | i-systems | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2174 | WIENDLOCHA Marek | 1910 | i-systems | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2175 | MÓL Przemek | 1920 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2176 | PALUSKO Bartosz | 1921 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2177 | PAWŁOWSKA Monika | 1922 | Jimu | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2178 | SZYMON Staruchowicz | 1924 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2178 | ZDUN Beniamin | 1925 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2180 | JĘDRKOWIAK Dawid | 1926 | KtórędyNaGiewont? | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2181 | ŻMUDŹ Adam | 1936 | Naiwni.pl | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2182 | NARAJEWSKI Grzegorz | 1937 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2183 | FORTUNA-CZMOK Jolanta | 1942 | POGromcy | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2184 | SCHULZ Jędrzej | 1943 | POGromcy | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2185 | CZAJKOWSKA Agnieszka | 1938 | Patatajki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2186 | CZAJKOWSKI Marek | 1939 | Patatajki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2187 | FIJAŁKOWSKI Karol | 1940 | Patatajki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2188 | CZMOK Robert | 1941 | POGromcy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2189 | MACHACZEK Ireneusz | 1955 | Tributes | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2190 | SZACHNIEWICZ Danuta | 1964 | XXL | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2191 | SZACHNIEWICZ Marcin | 1965 | XXL | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2192 | BALCAREK Remigiusz | 1966 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2193 | BOBER Aneta | 1967 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2194 | BYCHAWSKI Mateusz | 1969 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2195 | BURDA Paweł | 1946 | PRZEDZIKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2196 | DUDAZY Christian | 1949 | PRZEDZIKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2197 | KEMPA Krzysztof | 1950 | PRZEDZIKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2198 | KIEŚ Justyna | 1951 | PRZEDZIKI | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2199 | KIEŚ Sebastian | 1952 | PRZEDZIKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2200 | POREMSKA Elżbieta | 1953 | PRZEDZIKI | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2201 | POREMSKI Sławomir | 1954 | PRZEDZIKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2202 | GRATA Artur | 1974 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2203 | JAKACKA Julia | 1976 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2204 | JEDYNAK Mateusz | 1977 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2205 | KIEŁBASA Grzegorz | 1978 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2206 | KOSMOWSKA Paulina | 1981 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2207 | KOWALEWSKI Remigiusz | 1982 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2208 | LETKA Aleksandra | 1984 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2209 | NEUMANN Marysia | 1994 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2210 | ORŁOWSKA Laura | 1995 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2211 | PETELA Krystian | 1996 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2212 | PIKULSKI Grzegorz | 1997 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2213 | PIOTROWSKI Hubert | 1998 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2214 | PIOTROWSKI Marek | 1999 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2215 | PTAK Anita | 2000 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2216 | PTAK Marcin | 2001 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2217 | SOBCZYK Michał | 2012 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2218 | SOKOŁOWSKA Marta | 2013 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2219 | WIERUSZEWSKI Radek | 2021 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2220 | WRÓBEL Krzysztof | 2022 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2221 | ROSIN Mateusz | 2006 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2222 | SARWA Marcelina | 2009 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2223 | SARWA Ryszard | 2010 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2224 | SŁOWIK Natalia | 2011 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2224 | WRONA Katarzyna | 2023 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2226 | WRONOWSKI Krzysztof | 2024 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2227 | BRZOZOWSKI Rafał | 2030 | ALKO DEAL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2228 | FORTUNA Agata | 2031 | ALKO DEAL TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2229 | FORTUNA Marcin | 2032 | ALKO DEAL TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2230 | PARZONKA Magdalena | 2033 | ALKO DEAL TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2231 | SULA Paweł | 2034 | ALKO DEAL TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2232 | SOCHA Kamil | 2036 | AnonyGo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2233 | WITCZAK Oskar | 2037 | AnonyGo | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2234 | SZUMICKI Michał | 2038 | Banda Rolanda | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2235 | HORBACZ Rafał | 2056 | Chmielu nie ma jajek | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2236 | TROCZYŃSKI Kamil | 2057 | Chmielu nie ma jajek | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2237 | ŁUBIŃSKI Maciej | 2058 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2238 | GŁODEK Bartłomiej | 2059 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2239 | GŁODEK Kacper | 2060 | Drużyna Profesora | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2240 | GMEREK Tomasz | 2061 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2241 | KOWALCZYK Karol | 2062 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2242 | KURZAWSKI Tomasz | 2063 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2243 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 2084 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2244 | GĄSECKI Juliusz | 2085 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2245 | JEZIORSKI Paweł | 2086 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2246 | KUBICA Weronika | 2087 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2247 | KWARTA Marcin | 2088 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2248 | MROZIŃSKA Weronika | 2089 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2249 | STAWIŃSKA Weronika | 2090 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2250 | STEMPIEŃ Bartosz | 2091 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2251 | WALCZAK Grzegorz | 2092 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2252 | ŻAK Natalia | 2093 | Politechnika Łódzka biegnie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2253 | BOCHEŃSKA Ewa | 2094 | Power Sisters | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2254 | NOWAK Monika | 2095 | Power Sisters | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2255 | ANDRZEJEWSKA Diana | 2096 | RUN ATTACK | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2256 | LEŚNIAK Ewelina | 2097 | RUN ATTACK | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2256 | LEŚNIAK Łukasz | 2098 | RUN ATTACK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2258 | GALIK Łukasz | 2122 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2259 | ILSKA Aleksandra | 2123 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2260 | JĘDRZEJCZYK Krystiana | 2124 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2261 | JUSKOWIAK Łukasz | 2125 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2262 | KALINOWSKA Małgirzata | 2126 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2263 | KASPROWSKI Krzysztof | 2127 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2264 | CHMURA Jadwiga | 2116 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2265 | DEMIAŃCZUK Daniel | 2117 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2266 | DEPA Łukasz | 2118 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2267 | DOMIŃSKI Marcin | 2119 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2268 | BANSEN Kajetan | 2110 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2269 | BENKE Robert | 2111 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2270 | BIEGALSKA Natalia | 2112 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2271 | BORCZ Fabian | 2113 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2272 | BUCHTA Grzegorz | 2115 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2273 | PIELESZ Małgorzata | 2144 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2274 | PISAREK Tomasz | 2145 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2275 | PLEWIŃSKA Oliwia | 2146 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2276 | ROGASIK Jakub | 2149 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2277 | RONOWICZ Arkadiusz | 2150 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2278 | SĘK Mateusz | 2151 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2279 | ŚMIAŁKO Aleksandra | 2152 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2280 | STAWIARZ Bartosz | 2154 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2281 | KASPROWSKI Michał | 2128 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2282 | KOZIEŁ Jacek | 2129 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2283 | NIEMCZYK Paweł | 2140 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2284 | OLBRYK Marcin | 2141 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2285 | OLENDER Kinga | 2142 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2286 | PANEK Przemysław | 2143 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2287 | KAŹMIERCZAK Michał | 2177 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2288 | KLĄSKAŁA Anita | 2178 | Funkcjonalni | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2289 | KOTOWICZ Ewa | 2179 | Funkcjonalni | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2290 | MARTYNOWSKA Julia | 2180 | Funkcjonalni | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2291 | MATRAS Kamil | 2181 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2292 | ŚWITEK Sylwester | 2158 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2293 | NEUDEK Julia | 2169 | #rushB | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2294 | BARBUZIŃSKI Łukasz | 2171 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2295 | BASZNIAK Piotr | 2172 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2296 | BURZYŃSKI Maciej | 2173 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2297 | GÓRSKI Bartłomiej | 2174 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2298 | GRZYPEK Łukasz | 2175 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2299 | KARDYŚ Adam | 2176 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2300 | MALINOWSKI Marcin | 2204 | Jabolowe Ofiary | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2301 | MATYKIEWICZ Agnieszka | 2205 | Jabolowe Ofiary | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2302 | BIAZIK Paweł | 2206 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2303 | DRYJA Robert | 2207 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2304 | SADOWSKA Bozena | 2198 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2305 | ZYSEK Anna | 2199 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2306 | SZOPA Beniamin | 2200 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2307 | WALCZAK Klemens | 2201 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2308 | GÓRCZAK Katarzyna | 2202 | Jabolowe Ofiary | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2309 | KOWALSKI Rafał | 2203 | Jabolowe Ofiary | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2310 | PROKOP Przemysław | 2186 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2311 | SZMIGIEL Hubert | 2187 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2312 | MADEJSKI Pawel | 2195 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2313 | MIŚ Bartłomiwj | 2196 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2314 | BRAATHEN Frid | 2232 | The Norwegians | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2315 | SZYMICZEK Marian | 2225 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2316 | SZATKOWSKA Agnieszka | 2226 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
2317 | FAJKIS Ewa | 2228 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2318 | PIEŃKOSZ Daniel | 2229 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2319 | PIEŃKOSZ Liliana | 2230 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2320 | GROBELNY Roger | 2231 | Sponsorowany Przez Bezdomnego | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2321 | SENYK Kamil | 2209 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2322 | SENYK Sebastian | 2210 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2323 | SKUBISZEWSKI Łukasz | 2211 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2324 | KRĘPA Agnieszka | 2213 | Lesisko | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2325 | MROCZKA Maciej | 2214 | Lesisko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2326 | SZMER Przemysław | 2215 | Lesisko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2327 | WOLNY Grzegorz | 2216 | Lesisko | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2328 | GUSTA Dominik | 2258 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2329 | HADRYŚ Szymon | 2259 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2330 | TYCZYNO Wojciech | 2237 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2331 | BURAKOWSKA Małgorzata | 2238 | XXL | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2332 | BISTRAM Krzysztof | 2239 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2333 | BOCHENEK Adam | 2240 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2334 | HENDZEL Dagmara | 2260 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2335 | HENDZEL Klaudia | 2261 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2336 | JANDURA Rafał | 2262 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2337 | BOROCHOWSKI Łukasz | 2242 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2338 | CIEŚIELSKA Natalia | 2243 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2339 | CZARNECKI Marcin | 2244 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2340 | GAWLIK Artur | 2255 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2341 | GORSZANÓW Dariusz | 2256 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2342 | KLĄSKAŁA Artur | 2264 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2343 | KLIMIUK Piotr | 2265 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2344 | KONISIEWICZ Konrad | 2266 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2345 | KORNACKA Agnieszka | 2267 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2346 | KOTARBA Marta | 2268 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2347 | KOZIEŁ Tomasz | 2269 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2348 | KWIATKOWSKA Katarzyna | 2272 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2349 | LIPNIARSKI Marcin | 2273 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2350 | MACKIEWICZ Łukasz | 2274 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2351 | PIRÓG Mateusz | 2284 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2352 | POPRAWA Adrian | 2286 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2353 | PRZYGUCKI Mariusz | 2287 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2354 | RYNIEC Dariusz | 2288 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2355 | URBANOWICZ Malwina | 2298 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2356 | WALIDUDA Alicja | 2299 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2357 | WĄSOWICZ Marcin | 2300 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2358 | WÓJCIAK Ewelina | 2302 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2359 | JANKOWSKI Kacper | 2312 | Artefakt | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2360 | ŁABIŃSKI Mateusz | 2313 | Artefakt | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2361 | MACIBOCH Paulina | 2314 | Artefakt | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2362 | MARTYNIUK Michał | 2315 | Artefakt | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2363 | SMÓŁKA Magdalena | 2292 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2364 | SMYK Rafał | 2293 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2365 | SOBUTKOWSKI Piotr | 2294 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2366 | STACHOWIAK Marta | 2295 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2367 | SZOT Adrian | 2297 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2368 | PIETRASZKIEWICZ Adam | 2323 | BFL-e | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2369 | ŚWIAT Krzysztof | 2328 | Drink Beer | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2370 | KOCISZEWSKA Maria | 2330 | Dzikie Żubry | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2371 | KOCISZEWSKI Łukasz | 2331 | Dzikie Żubry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2372 | MIKŁUSZKA Doris | 2332 | Dzikie Żubry | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2373 | JALOWSKI Pawel | 2341 | malibu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2374 | SIKORSKA Aneta | 2342 | malibu | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2375 | CZUŁKOWSKI Marcin | 2319 | BFL-e | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2376 | FILAR Ewa | 2320 | BFL-e | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2377 | THOMCZIK Maria | 2324 | BFL-e | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2378 | WOJTKOWIAK Maja | 2325 | BFL-e | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2379 | WLEKLAK Maciej | 2326 | Dragon Ball Wronki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2380 | GRET Anna | 2321 | BFL-e | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2381 | GRZYWO-DĄBROWSKI Jacek | 2322 | BFL-e | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2382 | ZIĘBACZEWSKI Arkadiusz | 2318 | Artefakt | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2383 | BŁASZCZYŃSKI Łukasz | 2351 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2384 | GRABOWSKA Anna | 2352 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2385 | ŁUKOWIAK Łukasz | 2353 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2386 | MACHERZYŃSKI Leszek | 2354 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2387 | MACHOWSKA Agnieszka | 2355 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
2388 | MACHOWSKA Marta | 2356 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2389 | MACHOWSKI Marek | 2357 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2390 | PALUSZKIEWICZ Marek | 2358 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2391 | KUŹMIŃSKA Anna | 2359 | POWOLI_DO_PRZODU | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2392 | KACZMARCZYK Paweł | 2345 | OtaDoUla | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2393 | LEOŃCZYK Krzysztof | 2346 | OtaDoUla | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2394 | WRÓBLEWSKI Jakub | 2347 | OtaDoUla | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2395 | ARTEMCZUK Michał | 2348 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2396 | BANASZYNSKA Jolanta | 2349 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2397 | BŁASZCZYŃSKA Izabela | 2350 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2398 | PODCHUL Michał | 2370 | StayingAlive | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2399 | BURSKI Piotr | 2371 | Tirado da lei | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2400 | RABURSKI Adrian | 2372 | Tirado da lei | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2401 | SALATA-PAŁKA Daria | 2373 | Tirado da lei | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2402 | SYDOR Marta | 2374 | Tirado da lei | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2403 | DROP Łukasz | 2375 | WATAHA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2404 | KRÓL Kamil | 2376 | WATAHA | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2405 | STEBELSKA Irmina Oliwia | 2377 | WATAHA | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2406 | BŁASZYŃSKI Konrad | 2378 | WZZ | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2407 | SZCZEPANIAK-DERENDA Martyna | 2379 | X FORCE | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2408 | BADAWIKA Laura | 2380 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2409 | BŁASZCZYK Łukasz | 2381 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2410 | BOCHRA Hubert | 2382 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2411 | BOROŃ Patryk | 2383 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2412 | CZARNOTA Karol | 2384 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2413 | CZYŻKOWSKI Łukasz | 2385 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2414 | KĘDZIOR Justyna | 2410 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2415 | KLUK Katarzyna | 2412 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2416 | KOCZARA Piotr | 2413 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2417 | KOŁODZIEJ Katarzyna | 2414 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2418 | JURCZYŃSKI Piotr | 2404 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2419 | KALETA Mariusz | 2405 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2420 | KOVALENKO Anastasiia | 2475 | Ananazie | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2421 | KĘDZIOR Damian | 2409 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2422 | KORNIJCZUK Tomasz | 2415 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2423 | DŁUGOŁĘCKI Kamil | 2389 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2424 | DOLIŃSKA Sylwia | 2390 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2425 | JANUS Adam | 2400 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2426 | JAROSZ Adam | 2402 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2427 | JAROSZEWSKI Paweł | 2403 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2428 | MAŁEK Hanna | 2429 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2429 | MALISZEWSKI Rafał | 2430 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2430 | MICHALEWICZ Natan | 2431 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2431 | MIELCARZ Tomasz | 2432 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2432 | MOTYLEWSKI Dawid | 2433 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2433 | MUSIAŁ Krzysztof | 2435 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2434 | NADOLSKI Marcin | 2437 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2435 | OLCZYK Bartłomiej | 2438 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2436 | OWCZAREK Kornel | 2439 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2437 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 2440 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2438 | PIETROSZEK Agata | 2441 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2439 | KOZICKI Jacek | 2416 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2440 | KOZUBSKI Wojtek | 2417 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2441 | KUKLA Marceli | 2418 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2442 | KUKLIS Kuba | 2419 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2443 | RYBKA Zuzanna | 2448 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2444 | TARGOWSKI Michał | 2458 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2445 | TOMCZAK Jacek | 2459 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2446 | TROJANOWSKI Artur | 2460 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2447 | TUREK Bartek | 2461 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2448 | WALKIEWICZ Paweł | 2462 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2449 | WASIŃSKA Katarzyna | 2463 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2450 | PODGÓRSKI Łukasz | 3936 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2451 | WĄSOWICZ Krzysztof | 2464 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2452 | WIDŁAK Matteo | 2465 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2453 | WILCZEK Lukasz | 2466 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2454 | WISNIEWSKI Grzegorz | 2467 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2455 | PODGORSKI Marek | 3937 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2456 | PRZYBYŁA Łukasz | 2444 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2457 | RADZIKOWSKI Artur | 2445 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2458 | RAPIOR Piotr | 2446 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2459 | WSZELAKI Filip | 2470 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2460 | ZABIEGAJ Piotr | 2471 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2461 | ZIOMKOWSKI Rafał | 2474 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2462 | SUROPEK Piotr | 2476 | Ananazie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2463 | BĄKOWSKI Tomasz | 2477 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2464 | WYDRA Kamil | 2493 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2465 | SAJÓR Paweł | 2487 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2466 | SOBÓTKA Mateusz | 2489 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2467 | SZWABOWICZ Mgdalena | 2490 | AUTOLIV OŁAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2468 | SZYMAŃSKI Wojciech | 2491 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2469 | DROZD Paweł | 2518 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2470 | FRĄCALA Tomasz | 2519 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2471 | KURYSZ Anna | 2496 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2472 | POREBSKA Anna | 2497 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2473 | URZEDOWSKI Pawel | 2500 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2474 | WÓJCIK Marek | 2501 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2475 | DUDAR Marta | 2502 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2476 | MARCHEWKA Ewelina | 2503 | Crazy Queen | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2477 | RÓŻĄŃSKA Agnieszka | 2504 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2478 | SOBANIA Agnieszka | 2505 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2479 | PUSZCZEWICZ Monika | 2506 | Crazy Quenn | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2480 | NOZDRYN-PŁOTNICKI Marcin | 2515 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2481 | ORZEŁ Tomasz | 2516 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2482 | BURDA Piotr | 2517 | HIENY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2483 | KOZIOŁ Jacek | 2527 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2484 | STELMASZCZUK Mateusz | 2529 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2485 | SZULIST Marcin | 2530 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2486 | ZAJĄC Magdalena | 2531 | kojoty | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2487 | ZAJĄC Paweł | 2532 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2488 | HOMAN Monika | 2533 | My tu tak przypadkiem | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2489 | KONIECZNY Grzegorz | 2534 | My tu tak przypadkiem | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2490 | KONIECZNY Paweł | 2535 | My tu tak przypadkiem | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2491 | CZYREK Maciej | 2544 | Paradise PD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2492 | FURS Marcin | 2545 | Paradise PD | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2493 | PALCZYŃSKI Krzysztof | 2523 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2494 | KARP Ireneusz | 2525 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2495 | DYNKWALD Paweł | 2526 | IMC PRO TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2496 | KARABAN Gabriela | 2549 | Zgorzelec | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2497 | ŁAZAR Karolina | 2550 | Zgorzelec | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2498 | PRZEWOŹNY Mateusz | 2553 | Zgorzelec | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2499 | BERNAT Dorian | 2555 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2500 | BIAŁY Maciej | 2556 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2501 | CURYŁO Norbert | 2557 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2502 | ĆWIEK Agata | 2558 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2503 | DONIEC Paweł | 2559 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2504 | FILIPOWSKI Michał | 2560 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2505 | FRĄC Mariusz | 2561 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2506 | LUBAS Piotr | 2583 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2507 | MALIK Damian | 2584 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2508 | MRÓWCZYŃSKI Adam | 2585 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2509 | KROPACZ Michał | 2576 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2510 | NOWAK Arkadiusz | 2587 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2511 | KRZYWONOS Anna | 2577 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2512 | KWIATKOWSKA Sandra | 2578 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2513 | LEŚNICKA-SITEK Katarzyna | 2579 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2514 | LEWCZAK Krzysztof | 2580 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2515 | OJŻANOWSKI Łukasz | 2588 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2516 | OLSZEWSKI Łukasz | 2589 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2517 | PERŁAKOWSKI Karol | 2590 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2518 | POMIETLARZ Michał | 2591 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2519 | PROCHACKI Marcin | 2592 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2520 | LIJEWSKA Lidia | 2581 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2521 | ŁOSIN Marta | 2582 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2522 | ZIELIŃSKI Wiktor | 2616 | BONDY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2523 | RZESZUTEK Wiktoria | 2617 | Co za BABY | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2524 | STANISZEWSKA Aleksandra | 2618 | Co za BABY | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2525 | SYCHOWSKI Dawid | 2604 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2526 | WALCZAK Adrian | 2606 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2527 | WALCZYK Adam | 2607 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2528 | WALCZYK Dariusz | 2608 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2529 | WERNECKA Małgorzata | 2609 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2530 | WIDOMSKI Sławomir | 2610 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2531 | WÓJCIK Damian | 2611 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2532 | ZIÓŁKOWSKI Bartosz | 2612 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2533 | ŻŁOBIŃSKA Aneta | 2613 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2534 | WITEK Gabriela | 2619 | Co za BABY | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2535 | BARTOSIAK Angelika | 2620 | Dpd Runn | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2536 | ZYCH Anita | 2614 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2537 | KLIBER Michał | 2615 | BONDY | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2538 | DOBRZRŃSKI Krystian | 2622 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2539 | GIZA Kamil | 2631 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2540 | KOZUB Dawid | 2632 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2541 | NOWAK Łukasz | 2633 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2542 | OLEJNIK Łukasz | 2634 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2542 | OLEJNIK Tomasz | 2635 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2544 | SZWED Marek | 2636 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2545 | WROBEL Pawel | 2637 | FF Red Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2546 | ZAKLIŃSKA Justyna | 2638 | FF Red Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2547 | LISEK Anna | 2639 | Grupa grillowa | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2548 | LISEK Lechosław | 2640 | Grupa grillowa | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2549 | BŁAŻOWSKI Tomasz | 2641 | Jesiotry | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2550 | MICHNICKI Marcin | 2642 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2551 | SZYSZKA Tomasz | 2643 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2552 | WROCZYŃSKI Grzegorz | 2644 | KOJOTY RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2553 | DUDA Magdalena | 2645 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2554 | SABADA Justyna | 2665 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2555 | SZOSTEK Stella | 2666 | Power Gum | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2556 | SZUMISZ Malwina | 2667 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2557 | TYLKA Tomasz | 2668 | Power Gum | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2558 | LEŚNIEWSKI Rafał | 2649 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2559 | SUSEK Damian | 2650 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2560 | TRACZ Monika | 2651 | Monika i Monika | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2561 | KOKO Iwona | 2660 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2562 | PASTUCHEWICZ Przemysław | 2662 | Power Gum | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2563 | ZINÓW Michał | 2670 | Power Gum | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2564 | POTYSZKA Aleksandra | 2663 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2565 | RADZIWANOWSKA Anna | 2664 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2566 | NOWAK Monika | 2680 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2567 | GRUDZIŃSKA Ania | 2689 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2568 | JĘDROSZ Aleksandra | 2690 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2569 | KOZŁOWSKA Edyta | 2691 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2570 | KRÓL Przemysław | 2692 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2571 | MARTYNIUK Katarzyna | 2693 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2572 | MRUK Michał | 2694 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2573 | NOVIKOVA Julia | 2695 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2574 | OSTRYCHARZ Adam | 2696 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2575 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 2674 | Pustaki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2576 | MIKOŚ Łukasz | 2676 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2577 | POCHEĆ Radosław | 2677 | Pustaki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2578 | STANEK Małgorzata | 2678 | Pustaki | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2579 | JABŁOŃSKA-WARZYCHA Agnieszka | 2679 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2580 | MEBENGA Joanna | 2708 | Sportera OCR | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2581 | MROCZEK Katarzyna | 2709 | Sportera OCR | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2582 | GŁOWACKI Kacper | 2719 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2583 | GORZYŃSKA Agata | 2720 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2584 | RODEK Weronika | 2700 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2585 | ROZMUS Marlena | 2701 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2586 | TRATKOWSKA Brygida | 2702 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2587 | TRATKOWSKI Grzegorz | 2703 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2588 | TYBOR Karolina | 2705 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2589 | WOŹNICKA Lucyna | 2706 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2590 | HAŁKA Krzysiek | 2722 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2591 | HERMAN Małgorzata | 2723 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2592 | HOFFMANN Bartosz | 2724 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2593 | ZEMBSKI Kajetan | 2707 | Samekonie- Team Ola | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2594 | WOLAŃSKA Aleksandra | 2751 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2595 | WRONA Tomasz | 2752 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2596 | WRZASZCZAK Marta | 2753 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2597 | KIERAT Szymon | 2728 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2598 | KOŁTUN Agnieszka | 2729 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2599 | KOWNACKI Paweł | 2730 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2600 | KUBINA Kornel | 2731 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2601 | LEMAŃSKI Stanisław | 2732 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2602 | LISIAK Adam | 2733 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2603 | MAJKUT Daniel | 3932 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2604 | MALINOWSKA Joanna | 2734 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2605 | MALINOWSKI Łukasz | 2735 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2606 | NOWAKOWSKI Damian | 2736 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2607 | ORANOWSKI Mateusz | 2737 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2608 | PAJĄK Justyna | 2738 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2609 | WOJNA Aleksandra | 2749 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2610 | WÓJTOWICZ Daria | 2750 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2611 | KOWALCZYK Daniel | 2757 | Avengersi | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2612 | SIWA Aleksandra | 2766 | Crosfit Lubin | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2613 | SIWY Piotr | 2767 | Crosfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2614 | JANICKA Joanna | 2776 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2615 | KARBOWNIK Piotr | 2777 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2616 | KOWALSKI Mariusz | 2758 | Avengersi | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2617 | MAKSYMOWICZ Rafał | 2759 | BAD@Mood | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2618 | KAMINSKI Mateusz | 2760 | Biali murzyni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2619 | ZAWISTOWSKI Mariusz | 2761 | Biali murzyni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2620 | HALBA Grażyna | 2762 | Byłybyśmy pierwsze ale pomagałyśmy chłopakom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2621 | KAMIŃSKA Aleksandra | 2763 | Byłybyśmy pierwsze ale pomagałyśmy chłopakom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2622 | SZLĘZAK Magdalena | 2764 | Byłybyśmy pierwsze ale pomagałyśmy chłopakom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2623 | WYSOCKI Mateusz | 2754 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2624 | BAJAK Piotr | 2755 | Avengersi | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2625 | ILCZUK Jagoda | 2756 | Avengersi | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2626 | MATEJA Paweł | 2779 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2627 | MICHALIK Natalia | 2780 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2628 | NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna | 2781 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2629 | OSIECKI Paweł | 2782 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2630 | PLUTA Grzegorz | 2783 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2631 | SIWY Tomasz | 2785 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2632 | DYBA Jacek | 2787 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2633 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 2788 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2634 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 2789 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2635 | RODAK Agnieszka | 2790 | Crossfit Lubin | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2636 | STARZYK Klaudia | 2791 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2637 | JABŁOŃSKA - ELERT Katarzyna | 2794 | Deerssquad | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2638 | STROJNA Brygida | 2786 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2639 | KOTRA Aneta | 2805 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2640 | VOYTOVYCH Halyna | 2814 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2641 | KASPRZAK Ilona | 2815 | StayingAlive | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2642 | PIĄTEK Przemysław | 2807 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2643 | KMERA Rafał | 2816 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2644 | KACHEL Agata | 2817 | Szturm | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2645 | BERENT Krzysztof | 2819 | Zbicko | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2646 | JASIAK Agnieszka | 2820 | Zbicko | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2647 | KRETOWICZ Michał | 2821 | Zbicko | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2648 | GRABARCZYK Łukasz | 2808 | Mandolina | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2649 | GRZEGORZEWSKI Michał | 2809 | Mandolina | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2650 | GABOR Michał | 2810 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2651 | NORWA Michał | 2813 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2652 | BOROWIEC Paulina | 2836 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2653 | STILLER Edyta | 2822 | Zbicko | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2654 | MAJCHRZAK Agnieszka | 2823 | ZEC | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2655 | MAJCHRZAK Damian | 2824 | ZEC | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2656 | BOCZKOWSKA Edyta | 2834 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2657 | BURAS Łukasz | 2837 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2658 | CHMIELEWSKI Tomasz | 2838 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2659 | CHOLEWA Monika | 2839 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2660 | CZERECH Łukasz | 2840 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2661 | DAJNOWSKA-KOPEĆ Karolina | 2841 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2662 | DOBRZYŃSKI Damian | 2842 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2663 | DUBIAK Marcin | 2843 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2664 | DUKIEL Przemysław | 2844 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2665 | GAMBAL Adrian | 2845 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2666 | GRAMACKI Piotr | 2846 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2667 | BOCZNIEWICZ Agnieszka | 2835 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2668 | KOWALSKI Rafał | 2865 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2669 | KRAMCZYŃSKI Mateusz | 2866 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2670 | KRZESAJ Agnieszka | 2867 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2671 | KRZYSTYNIAK Grzegorz | 2868 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2672 | KUTARNIA Dariusz | 2869 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2673 | ŁOCHOWSKA Barbara | 2870 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2674 | MATUSZCZYK Łukasz | 2871 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2675 | HANISZ Krzysztof | 2849 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2676 | HĘĆKA Katarzyna | 2850 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2677 | MISIEC Tadeusz | 2876 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2678 | KANIA Michał | 2852 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2679 | KAPUŚCIŃSKI Jakub | 2853 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2680 | KAWAŁKO Karol | 2854 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2681 | KOWALSKI Piotr | 2864 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2682 | CISZEWSKI Kacper | 2899 | #MamKolkę Team | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
2683 | CISZEWSKI Paweł | 2900 | #MamKolkę Team | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
2684 | FRYSZTACKA Małgorzata | 2901 | #MamKolkę Team | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
2685 | KAMYK Adrianna | 2902 | #MamKolkę Team | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
2686 | MROCZKOWSKA Renata | 2877 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2687 | NOWIŃSKI Paweł | 2878 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2688 | PASTUSZAK Paweł | 2879 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
2689 | PAWLAK Aleksander | 2880 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2690 | PIĄTEK Łukasz | 2881 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2691 | RATAJSKI Przemek | 2882 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2692 | RUDNICKI Piotr | 2883 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2693 | WĄSIK Nina | 2893 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2694 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 2894 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2695 | DEMARCZYK Radosław | 2895 | "GUPOTA" NA ŚWIECIE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2696 | DOMAGAŁA Kamil | 2896 | "GUPOTA" NA ŚWIECIE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2697 | WINDYS Maciej | 2897 | "GUPOTA" NA ŚWIECIE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2698 | WINDYS Przemek | 2898 | "GUPOTA" NA ŚWIECIE | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2699 | GRABIŃSKA Kamila | 2904 | Apteka Słoneczna | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2700 | GRABIŃSKI Filip | 2905 | Apteka Słoneczna | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2701 | GRABIŃSKI Mariusz | 2906 | Apteka Słoneczna | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2702 | LUCIŃSKI Oktawian | 2907 | Apteka Słoneczna | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2703 | NIEDUZIAK Marlena | 2908 | Apteka Słoneczna | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2704 | ZYGMUNT Rafał | 2927 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2705 | SZABLEWSKA Alicja | 2909 | Apteka Słoneczna | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2706 | SZYMAŃSKI Tomasz | 2910 | Apteka Słoneczna | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2707 | WRÓBLEWSKI Damian | 2911 | AVE 101 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2708 | KAMIŃSKI Tomasz | 2912 | Crusar | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2709 | SOBOŃ Łukasz | 2921 | GO_RUNNERS | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2710 | WÓJCICKI Wojciech | 2922 | GO_RUNNERS | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2711 | FOKS Grzegorz | 2923 | MITMAR | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2712 | GRODECKI Sławomir | 2924 | MITMAR | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2713 | KOZŁOWSKI Mateusz | 2925 | MITMAR | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2714 | KUCIŃSKI Krzysztof | 2926 | MITMAR | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2715 | WYGODA Joanna | 2930 | Niecienkie Bolki | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2716 | BUSCHMANN Michał | 2931 | OST | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2717 | KRUPA Mateusz | 2932 | OST | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2718 | KUŚ Paweł | 2933 | OST | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2719 | LESZCZUK Tomasz | 2934 | OST | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2720 | PANEK Aldona | 2935 | Ostatni Krzyk Formy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2721 | PIETRYKOWSKA Paulina | 2936 | Ostatni Krzyk Formy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2722 | SZELĄG Grzegorz | 2937 | Ostatni Krzyk Formy | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2723 | SZELĄG Monika | 2938 | Ostatni Krzyk Formy | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2724 | ABRAMOWICZ Boogdan | 2939 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2725 | BESZCZYŃSKA Agata | 2940 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2726 | BOROWIAK Paulina | 2941 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2727 | KACZOR Mirosław | 2950 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2728 | KAŁUŻNA Martyna | 2951 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2729 | KOWALSKI Adrian | 2952 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2730 | KUBIK Łukasz | 2953 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2731 | SZYMAŃSKI Marcin | 2978 | Toruńskie Pierniki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2732 | MENARTOWICZ Kamil | 2956 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2733 | MICHALSKA-TOMANIK Justyna | 2957 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2734 | OWCZAREK Piotr | 2959 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2735 | RAK Sebastian | 2960 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2736 | RAKOWSKI Łukasz | 2961 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2737 | RÓŻAŃSKI Robert | 2963 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2738 | STASZEWSKA Marta | 2964 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2739 | SZAJNA Agnieszka | 2967 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2740 | SZCZEPANKIEWICZ Marcin | 2968 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2741 | BIELECKI Paweł | 2986 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2742 | BRODZIAK Andrzej | 2987 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2743 | CIUPA Tomek | 2989 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2744 | DĘBSKI Norman | 2991 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2745 | DREWNIAK Monika | 2992 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2746 | DUCH Paweł | 2993 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2747 | DZIEDZIC Marcin | 2995 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2748 | DZIUBA Andrzej | 2996 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2749 | GEISLER Tomasz | 2997 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2750 | GNIŁA Damian | 2998 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2751 | AUGUSTYNIAK Robert | 2982 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2752 | BARTKOWIAK Zofia | 2984 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2753 | ANTONIEWICZ Agnieszka | 2981 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2754 | PRUCIAK Dawid | 3018 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2755 | PUSHKAROU Dzmitry | 3019 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2756 | RADWAN Bartłomiej | 3020 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2757 | REWAJ Arkadiusz | 3021 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2758 | REWAJ Marek | 3022 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2759 | SIERADZAN Alina | 3023 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2760 | TARNAWSKA - NAKONIECZNY Agnieszka | 3026 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2761 | TKACZ Sebastian | 3027 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2762 | TUCHOWSKI Jan | 3028 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2763 | ZWETLER Angelika | 3038 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2764 | ZYGMUNT Szymon | 3039 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2765 | MOCZKO Sebastian | 3012 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2766 | MOROZOVA Nelia | 3013 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2767 | MROZIK Wioletta | 3014 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2768 | MYRLAK Maciej | 3015 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2769 | PAWLUK Grzegorz | 3016 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2770 | PIETRZAK Artur | 3017 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2771 | CHUĆ Marcin | 3047 | BRADAS Adventure | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2772 | CHWAST Mateusz | 3048 | BRADAS Adventure | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2773 | CHWAST Monika | 3049 | BRADAS Adventure | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2774 | JĘDRZEJAK Maciej | 3050 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2775 | MAŁOCHA Mariusz | 3051 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2776 | GALAZKA Zbigniew | 3052 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2777 | JEDNORÓG Mateusz | 3053 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2777 | KOZAK Wojciech | 3054 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2779 | MARCINIAK Dawid | 3042 | BAD@Mood | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2780 | OSTROWSKI Bartosz | 3043 | BAD@Mood | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2781 | TAGAIEV Andrii | 3044 | BAD@Mood | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2782 | BEDNARCZYK Marek | 3055 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2783 | DETKA Magdalena | 3057 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2784 | DOBOSZ Piotr | 3072 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2785 | JUNIK Anna | 3075 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2786 | KOBIERSKA Marlena | 3076 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2787 | KUBIAK Janusz | 3078 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2788 | LUKASIEWICZ Gosia | 3079 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2789 | NOWAK Daniel | 3080 | Głusi-Wrocław | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2790 | PAWŁOWSKI Łukasz | 3082 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2791 | ANTONIAK Agnieszka | 3069 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2792 | ANTONIAK Beata | 3070 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2793 | BORDULAK Tomasz | 3071 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2794 | SZYMANSKI Jacek | 3068 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2795 | SOKOLOVSKA Olga | 3067 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2796 | GRZEBIELA Alina | 3104 | OOL_2019 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2797 | SUCHODOLSKI Adam | 3105 | OOL_2019 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2798 | TOMALA Tomasz | 3106 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2799 | TOMASZYK Klaudia | 3107 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2800 | ZAWADKA Iwona | 3085 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2801 | ZYTKOWICZ Jacek | 3086 | Głusi-Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2802 | WYPYCH Iwona | 3095 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2803 | WYPYCH Kamila | 3096 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2804 | PREKWA Jakub | 3097 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2804 | WÓJCIK Grzegorz | 3098 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2806 | KRAWCZYK Rafał | 3108 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2807 | WILAMEK Jakub | 3109 | Rossmann | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2808 | DROZD Paweł | 3099 | Narwani Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2809 | GOŁĄB Marcin | 3100 | Narwani Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2810 | WIŚNIEWSKI Kacper | 3103 | Narwani Team | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2811 | BARTNIK Łukasz | 3938 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2812 | BINIEK Dominik | 3111 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2813 | BRYSIAK Joanna | 3112 | Team Grey music club | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2814 | PORWOLIK Krystian | 3113 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2815 | SZUMILAS Mateusz | 3114 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2816 | WOJTKOWIAK Wojciech | 3115 | Team Grey music club | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2817 | ASAULA Margaryta | 3124 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2818 | BORUCKI Michał | 3125 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
2819 | CITKO Michał | 3127 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2820 | CZARNECKA Aneta | 3128 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2821 | CZARNECKA Marta | 3129 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2822 | DUKIEWICZ Dariusz | 3130 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2823 | DZIEDZIC Mateusz | 3132 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2824 | FRANCKIEWICZ Arkadiusz | 3133 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2825 | MACHAJ Dominik | 3143 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2826 | MACHAJ Filip | 3144 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2827 | NASIENNIK Adrian | 3154 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2828 | NIESŁONY Dominika | 3155 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2829 | PALKA Marek | 3158 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2830 | PYCIARZ Lidia | 3160 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2831 | ROGALSKI Kamil | 3161 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2832 | NOWOTARSKI Jakub | 3156 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2833 | ROJKIEWICZ Krzysztof | 3162 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2834 | OSTROWSKA Barbara | 3157 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2835 | KLOZA Jakub | 3137 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2836 | KNIHNICKA Anna | 3138 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2837 | KOWALCZYK Agnieszka | 3140 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2838 | LESIAK Karol | 3141 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
2839 | ŁUCZAK Karol | 3142 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2840 | SZYDLAK Angelika | 3170 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2841 | SZYDZIK Paulina | 3171 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2842 | SZYDZIK Szymon | 3172 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2843 | SZYMAŁA Marcin | 3173 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2844 | SAJDUDA Łukasz | 3164 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2845 | GÓRECKI Robert | 3183 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2846 | PACYGON Tomek | 3184 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2847 | SKOWRON Jadwiga | 3165 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
2848 | ŚNIOSEK Michał | 3166 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2849 | PIĄTEK Mateusz | 3185 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2850 | SKRĘTY Patryk | 3187 | Eden Runners | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2851 | SPYTKOWSKA Joanna | 3188 | Eden Runners | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2852 | FULEK Marcin | 3189 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2853 | STĘPIEŃ Sebastian | 3167 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2854 | SZLOSAREK Rafał | 3168 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2855 | LIGAS Jacek | 3211 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2856 | ŚLIWA Maria | 3191 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
2857 | FILAR Herbert | 3192 | Filarowie | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2858 | FILAR Karolina | 3193 | Filarowie | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2859 | KASPEREK Ireneusz | 3194 | FIS-SST TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2860 | KASPEREK Konrad | 3195 | FIS-SST TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2861 | KASPEREK Magdalena | 3196 | FIS-SST TEAM | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2862 | WILSZ Adam | 3199 | FIS-SST TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2863 | WILSZ Ewa | 3200 | FIS-SST TEAM | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2864 | WYCHOWANIEC Marek | 3213 | Niebieskie koguty | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2865 | KORNILUK Tomasz | 3214 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2866 | WILSZ Wojciech | 3201 | FIS-SST TEAM | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2867 | ROMAŃCZYK Aleksandra | 3223 | STARE BLOMBY | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
2868 | ROMAŃCZYK Jarosław | 3224 | STARE BLOMBY | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2869 | BOGUCKI Michał | 3225 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2870 | BRONOWICKA Marta | 3226 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2871 | DOBRYŃ Andrzej | 3227 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2872 | KUBAS Agnieszka | 3229 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2873 | LEGINOWICZ Martyna | 3230 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2874 | MARCINÓW Piotr | 3231 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2875 | LISOWSKA Klaudia | 3240 | Zbicko | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2876 | KAŹMIERCZAK Kamil | 3217 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2877 | SZUBERT Jakub | 3218 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2878 | WALOCH Michał | 3219 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2879 | MIELNICKA Justyna | 3221 | STARE BLOMBY | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
2880 | MIELNICKI Wojciech | 3222 | STARE BLOMBY | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
2881 | BILSKI Maciej | 3259 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2882 | PRZYBYLSKA Majka | 3245 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2883 | PRZYBYLSKI Norbert | 3246 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2884 | SKRZYPCZAK Kamil | 3247 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2885 | SZKUDLAREK Olga | 3248 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2886 | CZUB Amelia | 3249 | ZS Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2887 | DUDA Julia | 3250 | ZS Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2888 | GOZDEK Karol | 3251 | ZS Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2889 | GOZDEK Sara | 3252 | ZS Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2890 | IGNASIAK Karolina | 3253 | ZS Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2891 | SIERAKOWSKI Krystian | 3254 | ZS Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2892 | WLEKLIŃSKI Marcin | 3255 | ZS Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2893 | KASPRZAK Tomasz | 3243 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2894 | ŁYSIKOWSKA Klaudia | 3244 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
2895 | ADAMUS Mateusz | 3256 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2896 | BARSZCZ Damian | 3257 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2897 | BASIŃSKI Michał | 3258 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2898 | KOPER Mariusz | 3279 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2899 | KOSEK Patrycja | 3280 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2900 | KOSZELA Iwona | 3281 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2901 | KOZŁOWSKI Paweł | 3282 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2902 | KRENT Maciej | 3284 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2903 | KUCZERA Kazimierz | 3286 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2904 | CELEJ-PIEKARSKA Agnieszka | 3260 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2905 | HAŁASIK Paweł | 3270 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2906 | IWANIDIS Bartosz | 3271 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2907 | IZYDORCZYK Kamil | 3272 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2908 | JAKACKA Anna | 3273 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2909 | JURKOWSKI Bartłomiej | 3274 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2910 | KARDASZ Sławek | 3275 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2911 | KARDASZ Sławomir | 3276 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2912 | KIRSCHKE Piotr | 3277 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2913 | KOPEĆ Patrycja | 3278 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2914 | SOBIERAJ Sebastian | 3304 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2915 | SOBIERAJ-NOGA Sandra | 3305 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2916 | SUROWIAK Piotr | 3306 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2917 | ŚWIĘTANOWSKI Paweł | 3307 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2918 | SZWAK Adrian | 3308 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2919 | TOMASZEWSKA Agnieszka | 3309 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2920 | TOMASZEWSKI Sebastian | 3310 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2921 | WALISZEWSKA Olga | 3311 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2922 | WŁODARKIEWICZ Michał | 3312 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2923 | LESZCZAK Paweł | 3288 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2924 | LESZCZYŃSKA Sylwia | 3289 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2925 | RUDZIŃSKI Paweł | 3299 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2926 | SACHARCZUK Aleksandra | 3300 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2927 | SIEMASZKO Dariusz | 3301 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2928 | WLODARKIEWICZ Nicola | 3313 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2929 | SIWIECKI Grzegorz | 3302 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2930 | ŚLICZNIAK Weronika | 3303 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
2931 | DRZAZGA-SUCHAN Katarzyna | 3752 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
2932 | CZACHARA Angelika | 3327 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2933 | KISIEL Ewelina | 3328 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2934 | LICKIEWICZ Ewa | 3329 | FIT STYLE ZONE | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2935 | PEREZ Ronald | 3330 | FIT STYLE ZONE | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2936 | POKRZYK Kamila | 3331 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2937 | SZEREMETA Justyna | 3332 | FIT STYLE ZONE | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2938 | WOJTASIEWICZ Kamil | 3333 | FIT STYLE ZONE | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2939 | BEDKA Mirosław | 3334 | GSL Company | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2940 | CICHOŃ Maciej | 3335 | GSL Company | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2941 | AZIMOV Bahtiyor | 3337 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2942 | WOŹNIAK Filip | 3315 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2943 | WYBIERAŁA Mikołaj | 3316 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2944 | BABKIN Oleklsandr | 3338 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2945 | BOSTANZHE Illia | 3339 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
2946 | TOKAR Dmytro | 3360 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2947 | WROBEL Michal | 3361 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2948 | ZHEZHEL Vladyslav | 3362 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2949 | HANUSIAK Leszek | 3363 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2950 | BOJARSKA Kamila | 3364 | Jelenie z Jeleniej | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2951 | FORMANIUK Andrii | 3341 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2952 | FORMANIUK Mykola | 3342 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2953 | HUROV Ivan | 3343 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2954 | KRASIN Bohdan | 3344 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2955 | KRASNOBORODKO Pavlo | 3345 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2956 | MACZNIK Paulina | 3346 | Hegelmann Group | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2957 | MALIUTA Kostiantyn | 3347 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2958 | STAŃZYK Sylwia | 3356 | Hegelmann Group | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2959 | SYDORENKO Serhii | 3942 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2960 | SZOPA Szymon | 3358 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2961 | TIKHOMIROV Roman | 3359 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2962 | ŻUKOWSKA Aniela | 3385 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2963 | KŁAK Marcin | 3386 | poSORtowani | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2964 | SIKORA Tomasz | 3387 | poSORtowani | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2965 | ZALEWSKI Damian | 3368 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2966 | BOBER Barbara | 3369 | Maluma ooh na-na | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2967 | BOBER Paweł | 3370 | Maluma ooh na-na | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2968 | LIPOWCZYK Przemek | 3371 | Maluma ooh na-na | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2969 | MIROSŁAW Adam | 3372 | Maluma ooh na-na | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2970 | MARCINIAK Aleksandra | 3373 | MałeCiaaapki | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2971 | KAMECKI Krystian | 3388 | Rossmann | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2972 | BOJAKOWSKI Krzysztof | 3389 | Sex afera | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2973 | ŻÓŁKIEWSKA-TĘCZA Wanda | 3390 | Sex afera | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2974 | CIURA Alicja | 3391 | Strategiczni | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
2975 | PULIKOWSKI Maciej | 3374 | MałeCiaaapki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2976 | KANIK Tomasz | 3375 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2977 | KASZA Kacper | 3376 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2978 | MAZUREK Mikołaj | 3394 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2979 | MAZUREK Tomasz | 3395 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2980 | BIERNAT Łukasz | 3414 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2981 | BOMERSBACH Michał | 3415 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2982 | BRYŚ Wojciech | 3416 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
2983 | BUCZYNSKI Dariusz | 3417 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2984 | PRZYBYŚ Piotr | 3396 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2985 | MICHALSKI Piotr | 3397 | Termalne Dziki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2986 | PAWLIKOWSKI-BULCYK Michał | 3398 | Termalne Dziki | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2987 | OCHOCIŃSKI Maciej | 3399 | Uderzenie Frontu Ostatecznego Zniszczenia | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2988 | ŚWIĄTEK Jan | 3400 | Uderzenie Frontu Ostatecznego Zniszczenia | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2989 | ŁABĘCKA Katarzyna | 3432 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2990 | DZIAŁA Karolina | 3420 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2991 | DZIEDZICKI Przemysław | 3421 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2992 | LIS Michal | 3433 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2993 | GRONDES Michał | 3422 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2994 | JASIŃSKA Sandra | 3423 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2995 | ŁUCYSZYN Magdalena | 3434 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2996 | SOBISKI Krzysztof | 3444 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2997 | KASIŃSKA Małgorzata | 3424 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2998 | KNYSH Alina | 3425 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2999 | KRUPIŃSKI Tomasz | 3427 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3000 | KRZYSTAŁA Maciej | 3428 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3001 | KUCIAPSKI Adrian | 3429 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3002 | KUCZENKO Tomasz | 3430 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3003 | KULBA Ewa | 3431 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3004 | WAŁĘSA-BRZEZICKA Wioleta | 3453 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3005 | WŁODARCZYK Nikodem | 3454 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3006 | WOLNY Mateusz | 3455 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
3007 | WRÓBEL Anna | 3458 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3008 | CHERNIAK Artem | 3459 | A Star Born | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3009 | CZEBOTAR Paula | 3460 | A Star Born | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3010 | BLAŹNIAK Waldemar | 3461 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3011 | WOSZCZYK Monika | 3456 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3012 | WRÓBEL Andrzej | 3457 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3013 | STAWISINSKI Mariusz | 3448 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3014 | SZEWCZYK Jakub | 3450 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3015 | SZOŁTYSIK Jacek | 3451 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3016 | SZOŁTYSIK Marek | 3452 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3017 | BORAWSKI Zbigniew | 3474 | Grube Wióry | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3018 | GLOWACKI Bartosz | 3475 | Grube Wióry | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3019 | GOWOREK Patrycja | 3476 | Grube Wióry | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3020 | GOWOREK Sebastian | 3477 | Grube Wióry | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3021 | FRYMARKIEWICZ Marcin | 3485 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3022 | WARSICKA Daria | 3486 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3023 | LAZE Olivia | 3487 | Kaliteam | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3024 | SZEBESCZYK Hania | 3488 | Kaliteam | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3025 | KUBOWICZ Robert | 3478 | Grube Wióry | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3026 | NITA Katarzyna | 3479 | Grube Wióry | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3027 | PILARCZYK Magdalena | 3480 | Grube Wióry | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3028 | SZAJKOWSKA Daria | 3482 | Grube Wióry | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3029 | SZAJKOWSKI Łukasz | 3483 | Grube Wióry | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3030 | KRUPA Kamila | 3489 | Ksiezniczki Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3031 | KARDASZ Leszek | 3505 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3032 | MACHOWSKI Mirosław | 3506 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3033 | NOWAK Agnieszka | 3507 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3034 | WYSZATYCKA Żaneta | 3508 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3035 | GREŃ Andrzej | 3509 | PIT-SPEED | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3036 | MADZIELEWSKA Andzelika | 3510 | PIT-SPEED | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3037 | MĄDZIELEWSKI Piotr | 3511 | PIT-SPEED | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3038 | BANAŚ Karol | 3512 | Schumacher Szybko i Wściekle | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3039 | PATURAJ Szymon | 3513 | Schumacher Szybko i Wściekle | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3040 | GAWEŁ Marcin | 3514 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3041 | MATERKA Anna | 3492 | Limango | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3042 | CZARNECKA Monika | 3501 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3043 | JASTRZĄB Daniel | 3502 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3044 | JASTRZĄB Ewelina | 3503 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3045 | KACZMAREK Monika | 3504 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3046 | BARTOSZKO Mikołaj | 3536 | Webini | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3047 | JANOWSKI Robert | 3537 | Webini | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3048 | ZIELASKIEWICZ Mateusz | 3538 | Webini | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3049 | SOŁTYSIAK Daria | 3540 | Wieluniaki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3050 | SABAT Paweł | 3518 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3051 | SAPIŃSKI Kamil | 3519 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3052 | WIŚNIOWSKA Justyna | 3520 | SPECTOrs | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3053 | GANCZORZ Dawid | 3521 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3054 | WINCZUR Marcin | 3530 | Szybko i Wściekle Schumacher | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3055 | WIANKOWSKI Dawid | 3531 | Twardziele Team Bogatynia | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3056 | GÓRLICKA Monika | 3532 | Tylko MY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3057 | ŁABĘDŹ Ania | 3533 | Tylko MY | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3058 | ŁABĘDŹ Tomasz | 3534 | Tylko MY | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3059 | STARNAWSKI Arkadiusz | 3535 | Tylko MY | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3060 | BOCHNIARZ Paulina | 3546 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3061 | BZOWSKI Marcin | 3547 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
3062 | CECUŁA Damian | 3548 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3063 | CHRYPLEWICZ Piotr | 3549 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3064 | CZYŻYKOWSKI Łukasz | 3550 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3065 | JANIK Paulina | 3560 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3066 | JAWORSKI Łukasz | 3561 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3067 | KALETA Monika | 3562 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3068 | KITTAY Kamil | 3563 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3069 | KRĘCICHWOST Klaudia | 3565 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3070 | KRÓL Jarosław | 3566 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3071 | KUPCZAK Arkadiusz | 3567 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3072 | SUSZKA Jarek | 3543 | Wieluniaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3073 | ADAMOWICZ Maciej | 3544 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3074 | BEDYK Lukasz | 3545 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3075 | KURA Janusz | 3568 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3076 | KUŚ Krzysztof | 3569 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3077 | MARCZYŃSKA Berenika | 3570 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3078 | WACHOWSKA Sonia | 3592 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3079 | WACHOWSKI Paweł | 3593 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3080 | WILK Ewelina | 3594 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3081 | WÓJTOWICZ Patryk | 3595 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3082 | ZAGOCKA Kamila | 3596 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3083 | MIOZGA Sebastian | 3571 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3084 | MIŚ Iwona | 3572 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3085 | OLEKSIEWICZ Natan | 3573 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3086 | OSTROWSKI Przemysław | 3575 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3087 | PIESZAK Marcin | 3576 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3088 | PIĘTA Mateusz | 3577 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3089 | PIÓRKOWSKI Adam | 3578 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3090 | ROZPARA Noemi | 3579 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3091 | TRELA Marcin | 3590 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3092 | TYCHOLIZ Kaja | 3591 | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
3093 | SZOPIAK Adrian | 3618 | fitInfinIT | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3094 | ZUJEWSKI Damian | 3599 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3095 | TUZIAK Karol | 3619 | fitInfinIT | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3096 | ABRAMOWICZ Anna | 3620 | FitStyle Run Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
3097 | CIEPLIŃSKI Łukasz | 3621 | FitStyle Run Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3098 | DOLATA Aneta | 3622 | FitStyle Run Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3099 | CIKACZ Łukasz | 3600 | Archicom | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3100 | CZAJKOWSKI Piotr | 3601 | Archicom | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3101 | CZERNIK Karolina | 3602 | Archicom | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3102 | KALBRUN Mirosław | 3603 | Archicom | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3103 | KOŁODZIEJ Krzysztof | 3604 | Archicom | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3104 | KULIK Maciej | 3605 | Archicom | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3105 | ŁASKAWIEC Kamil | 3606 | Archicom | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3106 | LUBKIEWICZ Wojciech | 3607 | Archicom | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3107 | MAZUR Marta | 3608 | Archicom | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3108 | SMOLNIK Bartek | 3617 | fitInfinIT | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3109 | SYTAR Błażej | 3635 | LATAJĄCE GRYFY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3110 | WASZAK Przemysław | 3636 | LATAJĄCE GRYFY | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3111 | KRAMARSKI Sylwester | 3637 | LUG Team | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3112 | WÓJCIK Zbyszek | 3646 | Na mchu paproci | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3113 | WRZESIEŃ Aleksandra | 3647 | Na mchu paproci | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3114 | WITEK Norbert | 3625 | FitStyle Run Team | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3115 | ŻUREK Marta | 3648 | Na mchu paproci | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3116 | ŻAK Monika | 3626 | FitStyle Run Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3117 | LIPOWSKA Izabela | 3627 | KILIMANDŻARO | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3118 | SAWICKI Robert | 3628 | KILIMANDŻARO | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3119 | BERNADEK Dawid | 3629 | Lambadajewy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3120 | GÓRSKI Roman | 3630 | Lambadajewy | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3121 | JASKÓLSKI Mateusz | 3631 | Lambadajewy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3122 | PASIEWICZ Alicja | 3632 | Lambadajewy | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3123 | BOREK Norbert | 3633 | LATAJĄCE GRYFY | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3124 | PYZIKIEWICZ Grzegorz | 3634 | LATAJĄCE GRYFY | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3125 | SKALSKA Izabela | 3657 | Nysa Parys | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3126 | BACZEWSKI Adam | 3658 | Obcinacze | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3127 | HNAT Konstanty | 3659 | Obcinacze | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3128 | SKUŁA Gabriel | 3660 | Obcinacze | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3129 | JURA Piotr | 3661 | Oby nie ostatni | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3130 | WAWSZCZYK Martha | 3662 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3131 | DUDEK Piotr | 3663 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3132 | KOZIOŁ Krzysztof | 3664 | Ogień z Dupy | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3133 | SZAJNA Michał | 3665 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3134 | FRĄCKOWIAK Jacek | 3666 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3135 | DEĆ Elżbieta | 3651 | Nysa Parys | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3136 | GRUDZKA Katarzyna | 3652 | Nysa Parys | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3137 | KUŹMICZ Marcin | 3653 | Nysa Parys | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3138 | MICHALSKI Grzegorz | 3654 | Nysa Parys | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3139 | MORAWIEC-BARTOSZ Katarzyna | 3655 | Nysa Parys | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3140 | RUTOWICZ Natalia | 3656 | Nysa Parys | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3141 | TERESZKIEWICZ Monika | 3684 | Seksy69 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3142 | FRĄCKOWIAK Kinga | 3685 | ST | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3143 | KORDEK Dawid | 3686 | ST | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3144 | ORCZYK Dawid | 3687 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3145 | ORCZYK Kamil | 3688 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3146 | PODSIEDLIK Ewelina | 3689 | Uśmiech Kombajnisty | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3147 | AKIMOW Maciej | 3690 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3148 | BAGROWSKI Mariusz | 3691 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
3149 | BUDZIK Rafał | 3693 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3150 | PIĄTEK Krystian | 3677 | Piątek i Insekt | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3151 | ADAMEK Mateusz | 3678 | Rogowski Łomot | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3152 | HODANA Karol | 3679 | Rogowski Łomot | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3153 | ŁUCZECKI Szymon | 3680 | Rogowski Łomot | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3154 | MUNIAK Łukasz | 3681 | Rogowski Łomot | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3155 | WĄTOR Piotr | 3682 | Rogowski Łomot | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3156 | BYRA Marek | 3683 | Seksy69 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3157 | KUBASZCZYK Przemysław | 3716 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3158 | KURKIEWICZ-PARA Katarzyna | 3717 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3159 | CABAK Dariusz | 3695 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3160 | JANKOWSKA Anna | 3705 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3161 | LEWANDOWSKI Mateusz | 3718 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3162 | MAJDA Dawid | 3719 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3163 | JASZEK Adam | 3706 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3164 | MATCZAK Mateusz | 3720 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3165 | JASZKA Łukasz | 3707 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3166 | KAŁACH Szymon | 3708 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3167 | KANIA Kuba | 3709 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3168 | KLOC Kamila | 3710 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3169 | KOCIOK Adrian | 3711 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3170 | KORNACKI Mariusz | 3712 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3171 | KRAJEWSKI Michał | 3713 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3172 | KRZEWIŃSKI Marcin | 3715 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3173 | ZAJAC Karol | 3739 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3174 | ANDRUCH Arkadiusz | 3740 | #MyPoNagrody | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3175 | GACEK Janusz | 3753 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3176 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 3741 | #MyPoNagrody | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3177 | MROZICKI Adam | 3742 | #MyPoNagrody | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3178 | PYTASZYŃSKA Aleksandra | 3743 | BĘDZIE CIĘŻKO | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3179 | MYKYTA Tomasz | 3722 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3180 | NOCUŃ Przemysław | 3723 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3181 | PAWŁOWSKA Karolina | 3724 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3182 | TORBIARCZYK Daniel | 3733 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3183 | WEŁNA Jakub | 3734 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3184 | WERKOWSKA Maria | 3735 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3185 | WITKOWSKA Ewa | 3736 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3186 | WÓJCIK Weronika | 3943 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3187 | WOJTCZAK Katarzyna | 3737 | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
3188 | WYJADŁOWSKI Krystian | 3738 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3189 | HUBER Tomasz | 3763 | ForMMA battle team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3190 | NOSAL Patryk | 3764 | ForMMA battle team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3191 | BOGUSZ Krzysiek | 3765 | GoGlobal24 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3192 | SZCZEPANIEC Kacper | 3766 | GoGlobal24 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3193 | WOJNARALSKI Patrycjusz | 3767 | GoGlobal24 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3194 | KRUSZYŃSKA Angelika | 3768 | Kickofsisters | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3195 | TROJANOWSKA Izabela | 3769 | Kickofsisters | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3196 | MŁYNARCZYK Jacek | 3771 | Leci Kulka | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3197 | ŻYTNIAK Dawid | 3748 | Biegamy WSADem | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3198 | ŻYTNIAK Kuba | 3749 | Biegamy WSADem | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3199 | BEREZA Dorota | 3750 | DS TEAM | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3200 | PREŚ Marta | 3772 | Marta team | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3201 | WILK Mateusz | 3762 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3202 | KOWALIK Daniel | 3775 | Marvel | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3203 | ZARENKIEWICZ Marcin | 3777 | Marvel | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3204 | KOBUSIŃSKI Paweł | 3778 | Pablo Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3205 | ORCZYKOWSKA Izabela | 3779 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3206 | DUDA Paweł | 3228 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3207 | JOHNSON Henry | 3780 | Triplecaution | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3208 | JOHNSON Max | 3781 | Triplecaution | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3209 | SCHMIDT Lucius | 3782 | Triplecaution | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3210 | DUBIS Jarosław | 3792 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3211 | DZIDA Daniel | 3793 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3212 | FIJAŁKOWSKA Angelika | 3794 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
3213 | GAŁĘŚKI Adam | 3795 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3214 | GÓRKA Dawid | 3796 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3215 | GÓRSKA Angelika | 3797 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
3216 | ILINSKI Andrzej | 3798 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3217 | KRAJAN Adam | 3858 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3218 | NIEDZIAŁKOWSKI Patryk | 3806 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3219 | NOGAJEWSKI Michał | 3807 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3220 | PĄCZKO Michał | 3808 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3221 | SEMIK Stanislaw | 3809 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3222 | SMOLIŃSKA Aneta | 3810 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
3223 | SODEL Agnieszka | 3811 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
3224 | ULASKI Dawid | 3821 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3225 | URBANEK Adrian | 3822 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3226 | WATAŁA Marcin | 3823 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3227 | DEJA Grzegorz | 3824 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3228 | DEJA Kacper | 3825 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3229 | JARCZYŃSKI Maciej | 3826 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3230 | ŁOZIŃSKI Tomasz | 3802 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3231 | MATUSZAK Paweł | 3803 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3232 | MŁODZIK Dawid | 3804 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3233 | MUSUR Michał | 3805 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3234 | BRODNICKI Paweł | 3850 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3235 | BUKSA Monika Izabela | 3851 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3236 | DUDEK Janusz | 3852 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3237 | GLOMBIK Tomasz | 3853 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3238 | GRZEGOROWSKI Christian | 3854 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3239 | BIEGANSKI Bogumil | 3832 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3240 | BEDNARCZYK Bogusław | 3833 | Chill-team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3241 | KŁOSZEWSKA Ewa | 3834 | Chill-team | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
3242 | BARAN Grzegorz | 3835 | DON'T WORRY, BE HAPPY! :) | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3243 | DĄBROWSKI Janusz | 3836 | DON'T WORRY, BE HAPPY! :) | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3244 | BAŃKOWSKI Bogdan | 3837 | EKIPIX | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3245 | PIETRZAK Kacper | 3838 | EKIPIX | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3246 | HOMIK Adrian | 3840 | Inter-team | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3247 | MACIEJEWSKA Ania | 3862 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3248 | MAJCHRZAK Mariusz | 3863 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3249 | MAJCHRZAK Sebastian | 3864 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3250 | NOWAK Marcin | 3865 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3251 | NOWAK Piotr | 3866 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3252 | PISIEWICZ Jakub | 3867 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3253 | POGODA Filip | 3868 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3254 | REITMAJER Bartosz | 3869 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3255 | LASKUS Krzysztof | 3935 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3256 | SURDEK Edyta | 3878 | GoGlobal24 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3257 | ZAKIELARZ Pawel | 3879 | GoGlobal24 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3258 | JEZIORNY Wojtek | 3857 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3259 | KRUSZONA Adam | 3860 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3260 | KULCZYŃSKI Piotr | 3861 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3261 | CHRZANOWSKA Agnieszka | 3895 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3262 | RÓG Sebastian | 3883 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3263 | GRZELINSKA-MANGET Małgorzata | 3896 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3264 | DIENEWALD Tom | 3884 | JGA Kacprzyk | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3265 | ALBIGOWSKA Magdalena | 3897 | Rossmann | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3266 | MAZIARZ Joanna | 3898 | Rossmann | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3267 | DOMSCHKE Jurgen | 3885 | JGA Kacprzyk | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3268 | FLECHSIG Hardy | 3886 | JGA Kacprzyk | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3269 | KACPRZYK Christoph | 3888 | JGA Kacprzyk | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3270 | KATZSCHMANN Martin | 3890 | JGA Kacprzyk | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3271 | ROBEL Karsten | 3891 | JGA Kacprzyk | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3272 | STEFAN Christoph | 3892 | JGA Kacprzyk | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3273 | KRZEMIEŃ Michał | 3915 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3274 | KUŚMIERCZAK Jagoda | 3941 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3275 | LASZUK Michał | 3916 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3276 | MENDE Wojciech | 3917 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3277 | PĄCZEK Cezary | 3919 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3278 | PĄCZEK Przemek | 3920 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3279 | PODDĘBNIAK Małgorzata | 3922 | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3280 | PILORZ Wojtek | 3908 | Wataha Karnice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3281 | ROSZKOWSKI Mateusz | 3909 | Wataha Karnice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3282 | SOJA Robert | 3910 | Wataha Karnice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3283 | ZAPOLSKI Daniel | 3934 | z C-L osiągniesz cel | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3284 | CIERPIŃSKI Grzegorz | 3911 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3285 | JAWORSKI Jakub | 3912 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3286 | CIURA Piotr | 4411 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3287 | CZECH Damian | 4412 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3288 | CZERWIŃSKI Roman | 4413 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3289 | DERKACZ Anita | 4414 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3290 | FARON Wojciech | 4415 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3291 | FERENC Adam | 4416 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3292 | GAJDEROWICZ Elżbieta | 4417 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3293 | GAŁEK Renata | 4418 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3294 | GAŁUCKA Ewelina | 4419 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3295 | GŁAZ Paweł | 4420 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3296 | KORZENIOWSKI Jarosław | 4429 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3297 | WÓJCICKI Konrad | 3924 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3298 | ZGUD Ewelina | 3925 | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
3299 | CHUDY Jarosław | 4409 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3300 | CHUDZIK Robert | 4410 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3301 | NESTEROVYCH Iryna | 4440 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3302 | NOCUŃ Marta | 4441 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3303 | NOWIŃSKA Klaudia | 4442 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3304 | OGRODNICZEK Piotr | 4443 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3305 | ORŁOWSKI Dariusz | 4444 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3306 | OSTOJSKA Monika | 4445 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3307 | PEREC Adam | 4446 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3308 | PODOLUK Ewelina | 4447 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3309 | PRUKOP Wojciech | 4448 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3310 | PRZEWOŹNIK Kamila | 4449 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3311 | LEMAŃSKA Katarzyna | 4434 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3312 | LEOPOLD Patryk | 4435 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3313 | LUBAŃSKI Szymon | 4436 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3314 | MALINA Przemyslaw | 4437 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3315 | MATUSZEWSKA Agnieszka | 4438 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3316 | MURAWSKA Małgorzata | 4439 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3317 | STRZELCZYK Agnieszka | 4466 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3318 | STYKOWSKA Monika | 4467 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3319 | ŚWIĄTKOWSKI Bartłomiej | 4468 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3320 | SYROWY Kamila | 4469 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3321 | SZYMAŃSKI Adam | 4470 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3322 | TELĄŻKA Anna | 4471 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3323 | TKACZYK Przemyslaw | 4472 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3324 | TRZASKOWSKI Andrzej | 4473 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3325 | WARJAN Agnieszka | 4474 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3326 | RYDZIŃSKI Grzegorz | 4460 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3327 | SĄSIADEK Michał | 4461 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3328 | SŁOMSKI Mateusz | 4462 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3329 | ŚNIEGOWSKI Sebastian | 4463 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3330 | WIENIEWSKA Anna | 4475 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3331 | SORBJAN Kamil | 4464 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3332 | STĘPIEŃ Tomasz | 4465 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3333 | WOJNA Agnieszka | 4477 | RAWLPLUG100 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:00:00 | ||
3334 | WOŹNICKA Kasia | 2469 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
3335 | ŻURAWSKI Bartłomiej | 2495 | AUTOLIV OŁAWA | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3336 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 2520 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3337 | MAKSYMCHUK Maksym | 2521 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3338 | BROŻEK Artur | 2546 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3339 | GRAMACKI Wojciech | 2847 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3340 | HANDY Samanta | 2848 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
3341 | MICHALSKI Mateusz | 2874 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3342 | MISIEC Andrzej | 2875 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3343 | KAMYK Wojciech | 2903 | #MamKolkę Team | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3344 | BOSETTI Agnieszka | 2928 | Niecienkie Bolki | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
3345 | KITTAY Aleksandra | 2929 | Niecienkie Bolki | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
3346 | DĘBICKI Kamil | 2388 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
3347 | PIOTROWSKI Michał | 2442 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
3348 | PĘDZIWIATR Pędziwiatr | 2697 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3349 | SZYPOWSKI Jakub | 61 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
3350 | JANIK Paweł | 64 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
3351 | PASTUKH Vasyl | 144 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3352 | MALANOWSKI Karol | 2955 | PCC Rokita | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3353 | WIŚNIEWSKI Radosław | 2979 | Toruńskie Pierniki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3354 | PIŁAT Michał | 145 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
3355 | GAWRON Patrycja | 2647 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3356 | JANIK Edyta | 2727 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
3357 | ZIELIŃSKI Andrzej | 2980 | Toruńskie Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3358 | GRAJDEK Dawid | 2999 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
3359 | MOCZKO Łukasz | 3011 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
3360 | BUJWID Daniel | 3056 | Eternia | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3361 | BUGAJSKA Magdalena | 2673 | Pustaki | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3362 | ŚWIERCZEWSKI Piotr | 1562 | Ulane słoneczka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3363 | ŻUK Robert | 1563 | Ulane słoneczka | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3364 | KRZEPKOWSKA Agnieszka | 3190 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3365 | GRZEŚKOWIAK Marcin | 3215 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3366 | KWIECIEŃ Krzysztof | 3287 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
3367 | WOŁCZEK Małgorzata | 3314 | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
3368 | PYTOWSKI Damian | 321 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3369 | SZELĄG Weronika | 3083 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3370 | ZAJĄC Agnieszka | 3084 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3371 | SZTENDEL Wojciech | 3110 | SZEREGOWY | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3372 | GARBACIAK Arkadiusz | 3134 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
3373 | JANICKI Adam | 3135 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
3374 | KACZMAREK Piotr | 3216 | Śnapery | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3375 | REISSNER Laura | 3241 | Zbicko | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
3376 | KASPRZAK Rafał | 3242 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3377 | KRZCIUK Tomasz | 3285 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
3378 | KUŁACH Bartosz | 3907 | Wataha Karnice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3379 | WOŁOSZYN Paweł | 2317 | Artefakt | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3380 | BUJOCZEK Łukasz | 15 | Ex Team | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
3381 | MUCHA Mateusz | 3676 | Piątek i Insekt | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3382 | DYJAN Błażej | 3392 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3383 | KONDRAT Kamil | 3393 | Strategiczni | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3384 | CYGAN Katarzyna | 3418 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3385 | DYNAROWSKA Karolina | 3419 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3386 | RESIAK Oskar | 3923 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3387 | KOZIEŁ Krzysztof | 4430 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3388 | KULCZYŃSKI Maciej | 4431 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3389 | ŁĄCZYŃSKI Jarosław | 4432 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3390 | LANGIEWICZ Łukasz | 4433 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3391 | STANIEK Sławomir | 3447 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3392 | MORELOWSKA Maria | 3490 | Ksiezniczki Team | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3393 | GORYŚ Klaudia | 3491 | Limango | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3394 | KARBOWSKI Michał | 3515 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3395 | JURCZAK Damian | 3827 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3396 | WOJTYSIAK Aleksandra | 3829 | Astmatycy | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
3397 | IDCZAK Paweł | 3855 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3398 | JAGIENIAK Karol | 3856 | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3399 | KAPELA Przemysław | 3880 | Henie | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3400 | CHMIELOWSKA Anna | 3882 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
3401 | MUSIAŁ Maciej | 2795 | Deerssquad | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3402 | STĘPIEŃ Adrian | 2155 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
3403 | STĘPIEŃ Agnieszka | 2156 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3404 | KAZIBUDZKI Bartosz | 2208 | Kompania Chacharów | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3405 | RŻANY Anna | 2289 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
3406 | JAMROŻEK Dorota | 2725 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
3407 | JANAS Katarzyna | 2726 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3408 | LAKSA Agnieszka | 2778 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3409 | WOJTACH Karol | 4478 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3410 | NOWAK Marcin | 2054 | Chłopaki z Kalisza | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3411 | LEWIŃSKA Anna | 2083 | MAŁE DZIKI | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3412 | ECHAUST Mateusz | 2099 | TEAM TRX | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3413 | KOSTENCKA-ECHAUST Magdalena | 2100 | TEAM TRX | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3414 | AUGUSTOWSKI Mikołaj | 2109 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
3415 | KASPRZAK Andrzej | 3799 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3416 | KULIK Monika | 3801 | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
3417 | KALININ Jarosław | 65 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
3418 | MITTELSTADT Maciej | 684 | Medserv Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3419 | SZELĄG Marcin | 1135 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3420 | MULARCZYK Michał | 1162 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
3421 | ŻURALSKI Jakub | 1190 | Anixe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3422 | ŁUKIANIUK Paweł | 1217 | CyCe | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3423 | HOŁTYN Paulina | 1837 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3424 | ŁAWECKA Karolina | 2954 | PCC Rokita | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
3425 | BRANCHUK Vlad | 3340 | Hegelmann Group | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3426 | HYTRY Piotr | 1838 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3427 | WOŹNIAK Kuba | 3367 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3428 | DROZD Joanna | 3774 | Marvel | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3429 | RYCHLICKI Bartłomiej | 3828 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3430 | KANIA Szymon | 3906 | Wataha Karnice | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
3431 | PAWLAK Rafał | 2055 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3432 | SMÓŁKA Karol | 2291 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3433 | KUŹMIŃSKI Grzegorz | 2360 | POWOLI_DO_PRZODU | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3434 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 1054 | Functional Studio Legnica | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3435 | LEDWOROWSKI Paweł | 1338 | Crazy Wild | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3436 | GÓRSKI Mikołaj | 3365 | Jelenie z Jeleniej | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
3437 | DUDUŚ Patryk | 1010 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
3438 | KRAUZ Sandra | 1044 | Drużyna Profesora | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3439 | KRYSZAK Kazimierz | 115 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3440 | PYTASZYŃSKI Jakub | 3744 | BĘDZIE CIĘŻKO | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3441 | ZYSK Marta | 3745 | BĘDZIE CIĘŻKO | Open Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | ||
3442 | WALCZAK Patryk | 475 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3443 | PAWLAK Rafał | 3965 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3444 | LUDKA Natalia | 788 | DużeLudki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
3445 | PIEKARSKA Wioleta | 531 | Morowe panny | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3446 | ŁACIAK Dawid | 556 | Patrycja Majsak to mięczak | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3447 | BRZECZKOWSKI Paweł | 557 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3448 | KAZIMIR Marcin | 584 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
3449 | PIELESZ Małgorzata | 3976 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3450 | NAWROT Monika | 267 | Słodziutkie księżniczki | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
3451 | DĄBEK Bartosz | 289 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
3452 | KRYSTA Klaudia | 349 | Beskid RUNNERS | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3453 | SOBKOWIAK Patryk | 374 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3454 | SŁOWIK Jolanta | 396 | PIERUNY | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
3455 | SLOWIK Michal | 397 | PIERUNY | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3456 | BALZAREK Wiktor | 420 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3457 | DANILUK Grzegorz | 425 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3458 | MAĆKOWIAK Ada | 813 | poRUNbani | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
3459 | STAJUDA Łukasz | 1107 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3460 | STAJUDA Magda | 1108 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3461 | STANOWSKA Aleksandra | 1109 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
3462 | HALUCH Kacper | 1242 | ITACYMOCNI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3463 | HENICZ Michał | 1243 | ITACYMOCNI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3464 | EHRLICH Przemysław | 1259 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3465 | FORMAS Łukasz | 1268 | SKT TIGER | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3466 | KALICZAK Tomasz | 1269 | SKT TIGER | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
3467 | MARZEC Marcin | 1311 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3468 | MORAWIEC Jarosław | 1312 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
3469 | TUTAK Damian | 614 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
3470 | KAJA Robert | 734 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
3471 | WOŹNIAK Piotr | 761 | 13 team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3472 | CZERWONKA Grzegorz | 762 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
3473 | TEREK Daniel | 1537 | Team Moose | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3474 | KOBUS Justyna | 1616 | Dżdżownice | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
3475 | PENKALA Rafał | 1617 | Dżdżownice | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
3476 | ŻURAWSKA Marlena | 657 | CZEREŚNIAKI | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3477 | KUBIK Tomasz | 709 | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3478 | JARCZEWSKI Marcin | 1433 | zSZOKowani Bojanowo | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3479 | DUSZA Tomasz | 1970 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3480 | DZWONNIK Dominik | 1971 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3481 | GORSKA Anna | 1972 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3482 | WYSKOCKI Paweł | 656 | CZEREŚNIAKI | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
3483 | FOJT Justyna | 1791 | Trapezy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3484 | ADAMSKI Dawid | 1819 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3485 | RATAJCZAK Rafał | 1865 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
3486 | GRABOWSKA Patrycja | 1792 | Trapezy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
3487 | JABŁOŃSKI Michał | 1793 | Trapezy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3488 | DOMAGAŁA Damian | 1810 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3489 | KORYGA Krzysztof | 1918 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3490 | KALINOWSKI Tomasz | 1892 | Biestrzykowskie Strzały | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3491 | KACZMAREK Adam | 1916 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3492 | KOPERCZAK Katarzyna | 1917 | Jimu | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3493 | NOWAK Małgorzata | 1511 | Multifit | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
3494 | SERWATKA Mateusz | 939 | Biegnę tylko po piwo | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3495 | SIUDMAK Karina | 940 | Biegnę tylko po piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
3496 | TUTAK Michał | 977 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3497 | BŁASZCZYK Karolina | 1008 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
3498 | DOBRZAŃSKI Marcin | 1009 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
3499 | PŁÓCIENNIK Jarosław | 1085 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
3500 | STACHNIK Łukasz | 1458 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
3501 | SZCZENDZINA Mariusz | 1459 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
3502 | SZKONTER Sławek | 1460 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
3503 | DUBIAK Marcin | 3970 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3504 | KOSTRZEWA Lidia | 3995 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
3505 | ZIELIŃSKI Andrzej | 4008 | Toruńskie Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3506 | PIŚNIAK Joanna | 3981 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
3507 | DROBNIAK Sara | 3978 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3508 | GOMUŁKA Aleksandra | 3979 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3509 | MUSIOŁ Grzegorz | 3982 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3510 | OPALSKI Adam | 3980 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3511 | JASIK Kinga | 3996 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
3512 | LETKA Aleksandra | 3983 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
3513 | MACHOWSKA Agnieszka | 3977 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3514 | PIZEWICZ Dominik | 3973 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
3515 | EINSPORN Katarzyna | 4000 | Głusi-Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3516 | OSADA Magdalena | 3990 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
3517 | BIŃKOWSKA Patrycja | 4002 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3518 | SZCZERBA Slawomir | 4003 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3519 | PIEŃKO Emilia | 4004 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
3520 | GIZAK Michał | 3953 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
3521 | KANCELARZ Rafał | 3955 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
3522 | PARTYKA Angelika | 4014 | Citronex Team | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
3523 | ŚLIWIŃSKI Damian | 192 | FIT STYLE ZONE | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3524 | CIACH Paweł | 208 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3525 | SOJKA Przemek | 2672 | Przemo i jego Księżniczki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
3526 | KRAWIEC Jakub | 447 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3527 | KUBIENIEC Łukasz | 452 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
3528 | PLUSKOTA Natalia | 1618 | Dżdżownice | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
3529 | MIETELSKI Paweł | 1658 | SoftServe | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
3530 | SZYNDZIELORZ Łukasz | 1659 | SoftServe | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
3531 | BALICKI Krzysztof | 1685 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3532 | KUDYBA Paweł | 1710 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3533 | KWOCZAŁA Łukasz | 1711 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3534 | WYRWA Aleksandra | 1741 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
3535 | ZDUŃCZYK Patryk | 2025 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
3536 | BOGUSŁAWSKI Sławomir | 3650 | Naleśniki | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3537 | LUDKA Marta | 787 | DużeLudki | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
3538 | PIŁAT Iwona | 3747 | Biegamy WSADem | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
3539 | BARAN Marcin | 3746 | Biegamy WSADem | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3540 | SZATKIEWICZ Anna | 4015 | Citronex Team | Open Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | ||
3541 | ZIEMBICKI Szymon | 4018 | Citronex Team | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3542 | KAJ Marcin | 4026 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
3543 | WOJTYSIAK Bożena | 4041 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
3544 | KUMIDAJ-MALECHA Celina | 4031 | MACO TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3545 | ORŁOWSKA Olga | 4032 | MACO TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3546 | SKROK Anna | 4033 | MACO TEAM | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3547 | DAMIAN Fibic | 4020 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3548 | CZECH Patryk | 4034 | DS TEAM | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
3549 | BINDA Krzysztof | 4021 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3550 | SODEL Dominik | 4019 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3551 | DEJA Grzegorz | 4040 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3552 | WOJTYSIAK Dariusz | 4042 | Astmatycy | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3553 | CEBULSKI Artur | 4017 | Citronex Team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
3554 | BRAUNTSCH Karol | 1945 | PRZEDZIKI | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3555 | KUFERA Paweł | 4035 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3556 | MACEWICZ Czesław | 4036 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3557 | SMOLIŃSKI Marcel | 4037 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3558 | STODOLSKI Grzegorz | 4039 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3559 | MIECZNIK Maciej | 3721 | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
3560 | RYDZEWSKI Piotr | 4459 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3561 | ŻUR Bartosz | 1363 | Deloitte Audyt Adventure Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3562 | BRAUNTSCH Jagoda | 1944 | PRZEDZIKI | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
3563 | ORZECHOWSKI Karol | 501 | Fit Quatro | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3564 | STANISŁAWCZYK Piotr | 502 | Fit Quatro | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
3565 | WIŚNIEWSKA Karolina | 3624 | FitStyle Run Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3566 | BOGUSŁAWSKA Joanna | 3649 | Naleśniki | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3567 | KOZIAK Agnieszka | 163 | KB Odra Opole | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
3568 | GAWRON Kornelia | 2646 | Mięso zjedz ziemniaki zostaw | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3569 | KUCHTA Marcin | 453 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
3570 | SERAFIN Mariusz | 86 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3571 | TOMCZYK Andrzej | 87 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3572 | SZELICHOWICZ Karolina | 2524 | HIENY | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
3573 | JASTRZĘBSKI Bartłomiej | 1536 | Team Moose | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
3574 | MOŃKA Maciej | 1767 | MAR-STALOWCY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3575 | DOBLOUG Ingeborg | 2233 | The Norwegians | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3576 | NILSEN Marica | 2234 | The Norwegians | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
3577 | KALETA Paweł | 2236 | WATAHA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3578 | SIERUGA Michał | 2290 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
3579 | KALNIUK Tomasz | 2343 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3580 | JERUZAL Mateusz | 2344 | OtaDoUla | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
3581 | RODEK Anna | 2698 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3582 | RODEK Karolina | 2699 | Samekonie- Team Ola | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3583 | ZALUCKI Lukasz | 3946 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
3584 | GRADOŃ Marcin | 1973 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
3585 | MICHALSKI Tomasz | 1919 | Jimu | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
3586 | CIERCZEK Kamil | 4043 | Open Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
3587 | WIĘCEK Sebastian | 40 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
3588 | MASZTALERZ Radoslaw | 41 | Spacerowicze kebabu | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
3589 | MUCHA Michał | 88 | Dragon Ball Wronki | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3590 | KACPERSKI Radosław | 89 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3591 | KARPOWICZ Jakub | 114 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3592 | ŚWIDER Tomasz | 213 | BIEGAM...I JUŻ | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3593 | WILK Maciej | 240 | Karasianie | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3594 | KOCULA Patryk | 241 | Karawan | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3595 | PIĄTEK Marek | 265 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3596 | ADAMSKI Maciej | 266 | Słodziutkie księżniczki | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
3597 | MAMIŃSKI Bogusz | 3997 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
3598 | LEŚNIAK Dorota | 831 | WATAHA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
3599 | CHOJNOWSKA Karolina | 836 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3600 | KUBALA Małgorzata | 863 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
3601 | KUŹMA Maciej | 864 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3602 | SEWERYNEK Piotr | 886 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3603 | ŚLIWIŃSKI Bartosz | 887 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
3604 | RAKOWSKI Przemysław | 913 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
3605 | ROGOWSKA Monika | 938 | Biegnę tylko po piwo | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
3606 | ZELL Jacek | 4006 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3607 | SUCHANSKI Wojciech | 3989 | Gigaset | Open Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
3608 | KOZIOŁ Paweł | 4038 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
3609 | KIERC Marcin | 3516 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3610 | MARZEC Tomasz | 3517 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3611 | SOŁTYSIAK Tomasz | 3541 | Wieluniaki | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3612 | STRÓZIK Agnieszka | 3542 | Wieluniaki | Open Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3613 | ZMONARSKI Filip | 3597 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3614 | ŻUBEREK Paweł | 3598 | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
3615 | PROTASEWICZ Alicja | 3623 | FitStyle Run Team | Open Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
3616 | WISNIEWSKI Przemyslaw | 4476 | RAWLPLUG100 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:00:00 | ||
3617 | CAMPOS MAGALHAES Ligia | 3956 | The Dyszkers - ELECTROLUX | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
3618 | JURCZYK Damian | 3462 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3619 | MERTUSZKA Paweł | 2522 | HIENY | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
3620 | JURCZYK Dominik | 3463 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
3621 | NOWAK Basia | 3472 | Głusi-Wrocław | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3622 | ATTIYA Lidia | 2547 | Sportera OCR | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
3623 | KOSOWICKI Mateusz | 2575 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
3624 | PROSZOWSKA Malwina | 2593 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3625 | STROKA Jolanta | 2603 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
3626 | BITNER Łukasz | 2621 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
3627 | MAĆKOWIAK Karolina | 814 | poRUNbani | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
3628 | NOWIŃSKI Juliusz | 1414 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3629 | ORŁOWSKI Wojciech | 1415 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3630 | WŁODARCZYK Maciej | 1416 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
3631 | OSSOWSKI Arkadiusz | 603 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
3632 | RATAJCZAK Aldona | 3473 | Głusi-Wrocław | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
3633 | SZWAJCAK Maciej | 2039 | Banda Rolanda | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3634 | SZWAJCAK Michał | 2040 | Banda Rolanda | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3635 | BEDNAREK Amelia | 2041 | Beers Force One | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3636 | ĆWIERTNIA Piotr | 2042 | Beers Force One | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3637 | DENDRA Beata | 2051 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3637 | DENDRA Marcin | 2052 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3639 | KOSTERA Marcin | 2053 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3640 | PIETRASZEK Dawid | 2064 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3641 | SZLACHTA Adrian | 2065 | dzikie dziki sunrise | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3642 | TURSKI Fabian | 2067 | Dzikie Szczury | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3643 | MARKIEWICZ Mateusz | 2068 | EKIPA NIE NA LIŚCIA | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3644 | ŻAK Aleksandra | 2069 | EKIPA NIE NA LIŚCIA | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
3644 | ŻAK Rafał | 2070 | EKIPA NIE NA LIŚCIA | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3646 | SULSKI Łukasz | 2071 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
3647 | SOSNOWSKI Tomasz | 1607 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3648 | GABRYLUK Łukasz | 2254 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:09 | |||
3649 | PIEROG Michał | 1596 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:09 | |||
3650 | FLIS Krzysztof | 200 | FIT STYLE ZONE | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:17 | ||
3651 | KRAWCZYK - DEMCZUK Barbara | 480 | AKB | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:19 | ||
3652 | POLICIŃSKI Martin | 699 | N&I Power | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:20 | ||
3653 | MATUSIAK Krzysztof | 950 | Cegły i kamienie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:22 | ||
3654 | WYŁÓB Łukasz | 476 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:24 | |||
3655 | ANTOSIK Bartłomiej | 1291 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:28 | |||
3656 | SOWA Grzegorz | 952 | Cegły i kamienie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:28 | ||
3657 | PADEWSKA Adrianna | 951 | Cegły i kamienie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:31 | ||
3658 | KAMIŃSKA Amanda | 948 | Cegły i kamienie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:32 | ||
3659 | KAMIŃSKA Ewa | 949 | Cegły i kamienie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:32 | ||
3660 | WISKI Przemysław | 973 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:33 | ||
3661 | GIERCZAK Michał | 1012 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:33 | |||
3662 | MARCINKOWSKI Miłosz | 595 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:34 | |||
3663 | ANTOSIK Bartłomiej | 3959 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:36 | |||
3664 | KRENT Maciej | 4005 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:36 | |||
3665 | ANGROT Romuald | 1061 | Gangusy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:39 | ||
3666 | DĄDELEWSKA Joanna | 164 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 07:45 | 00:00:43 | ||
3667 | KRENT Karol | 3283 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:49 | |||
3668 | KOCHAŃSKI Łukasz | 3914 | Open Mężczyzn | 15:15 | 00:00:54 | |||
3669 | MORDALSKA Agnieszka | 2182 | Funkcjonalni | Open Kobiet | 11:30 | 00:01:01 | ||
3670 | MORDALSKI Adam | 2183 | Funkcjonalni | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:01:01 | ||
3671 | KONIECZNY Szymon | 1388 | NG-HOOLIGANS | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:01:03 | ||
3672 | JĘCZALIK Michał | 2812 | Runanywhere | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:01:11 | ||
3673 | SASIN Siarhei | 3987 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:01:14 | |||
3674 | GWARDIAK Mariusz | 1282 | Zielnik - Feel It! | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:01:24 | ||
3675 | KRAWCZYK-DEMCZUK Katarzyna | 481 | AKB | Open Kobiet | 08:30 | 00:01:44 | ||
3676 | SÓJKA Aurelia | 482 | AKB | Open Kobiet | 08:30 | 00:01:57 | ||
3677 | RAFALSKA-LESZNAR Ewelina | 2784 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:02:00 | ||
3678 | OBRAZTSOV Oleksii | 2185 | Funkcjonalni | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:02:14 | ||
3679 | MOLGA Piotr | 1072 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:02:18 | ||
3680 | KRAWIEC Tomasz | 1069 | Gangusy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:02:22 | ||
3681 | MARZEC Katarzyna | 1070 | Gangusy | Open Kobiet | 09:30 | 00:02:27 | ||
3682 | KRAWIEC Aneta | 1068 | Gangusy | Open Kobiet | 09:30 | 00:02:31 | ||
3683 | MOLGA Kamila | 1071 | Gangusy | Open Kobiet | 09:30 | 00:02:39 | ||
3684 | ROKITA Karolina | 4484 | Koelner Kobiety | 13:15 | 00:02:44 | |||
3685 | FRANKOWSKA Lena | 2562 | Open Kobiet | 12:00 | 00:05:21 | |||
3686 | FRANKOWSKA Paulina | 2563 | Open Kobiet | 12:00 | 00:05:24 | |||
3687 | NASIENNIK Adrian | 4007 | Koelner Mężczyźni | 13:15 | 00:05:47 | |||
3688 | KADŁUCKI Adam | 2574 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:06:09 | |||
3689 | DĄBROWSKA Ewa | 290 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:06:31 | |||
3690 | LIDWIN Łukasz | 198 | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:06:33 | |||
3691 | TROJAN Pawel | 1235 | ITACY BIEGACZE 1 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:07:50 | ||
3692 | LESZCZYŃSKA Marta | 1714 | Open Kobiet | 10:15 | 00:08:07 | |||
3693 | LAXY Rafał | 1588 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:08:56 | |||
3694 | BARSUKOVA Daria | 2983 | Open Kobiet | 12:45 | 00:09:37 | |||
3695 | 1404 | 02:35:26 | ||||||
3696 | 4485 | 05:49:21 | ||||||
Niesklasyfikowani | ||||||||
KUŹNICKI Jakub | 137 | Elite Mężczyzn | 07:30 | DNF | ||||
KWAŚNIK Dawid | 3616 | fitInfinIT | Open Mężczyzn | 14:30 | DNF | |||
BOKSA Małgorzata | 3848 | Open Masters Kobiet | 15:00 | DNF | ||||
PTASIŃSKI Kacper | 29 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:20 | DNF | |||
KAZIOR Tomasz | 62 | X-Team Special Forces | Elite Mężczyzn | 07:20 | DNF | |||
DQ | LITWINOWICZ Katarzyna | 3061 | Eternia | Open Kobiet | 13:30 | DQ | ||
DQ | ZINÓW Agata | 2669 | Power Gum | Open Kobiet | 12:30 | DQ |
Znaleziono 3703 wynik(ów)