Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-08-21 |
Miejsce : | Budziszów |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2038 |
Wystartowało : | 1867 |
Nie ukończyło : | 20 |
Ukończyło : | 1847 |
Na trasie : | 20 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | REPUŁA Michał | 1878 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2 | RESIAK Oskar | 1879 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
3 | SILSKI Artur | 1880 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
4 | MAJEWSKI Wojtek | 1908 | Jarosze Sportu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
5 | MAĆKOWIAK Hubert | 1912 | Książniczki i Księciunie | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
6 | ZIÓŁKOWSKA Aleksandra | 1918 | SYMMETRY GO | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
7 | BIAŁEK Rafał | 1923 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
8 | GORAK Waldemar | 1927 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
9 | JASICZAK Michał | 1931 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
10 | KUBIAK Przemysław | 1939 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
11 | KURYŁO Kamil | 1940 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
12 | MURAWSKI Michał | 1945 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
13 | NYNYK Andrii | 1946 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
14 | SOCHA Alicja | 1954 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
15 | BERGER Katarzyna | 1978 | Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
16 | JANKE Paweł | 1979 | Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
17 | KOWALSKI Karol | 1980 | Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
18 | MAŁYSZKO Diana | 1981 | Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
19 | KOŚCIELNY Jacek | 1988 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
20 | MARCINKOWSKI Marcin | 2001 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
21 | JANKOWSKI Remik | 2007 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
22 | SZARUBKA Marcel | 2008 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
23 | SIEBIEDZIŃSKI Krzysztof | 2010 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
24 | WYSPIAŃSKA-TROJNIARZ Ewelina | 2024 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
25 | ZABŁOCKA Agnieszka | 2030 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
26 | Barix | 2038 | Eagles Elite | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
27 | CHOJNACKI Filip | 2039 | Eagles Elite | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
28 | TUROWSKI Piotr | 2040 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
29 | WALCZAK Damian | 2041 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
30 | BRYCZEK Jakub | 2043 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
31 | GOTTFRIED Łucja | 2044 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
32 | GUMPERT Bartosz | 2045 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
33 | MIAZGA Paweł | 2046 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
34 | BACHUL Dawid | 2053 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
35 | CIECIOR Tomasz | 2054 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
36 | SULARZ Angelika | 2056 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
37 | MAZUR Adriana | 2065 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
38 | MIKOŁAJEWICZ Anna | 2069 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
39 | DUDEK Janusz | 2071 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
40 | ZABŁOCKI Piotr | 2072 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
41 | DAMIĘCKI Miłosz | 2078 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
42 | STODULSKI Kamil | 2082 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
43 | BIAŁOBRZESKI Jan | 2077 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
44 | KUBIN Marcin | 85 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
45 | KRÓL Piotr | 786 | Śmietanka 40% | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
46 | MUL Paulina | 1192 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
47 | JANICKI Dariusz | 1393 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
48 | MISA Kamila | 1414 | Drużyna z przypadku | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
49 | MISA Łukasz | 1415 | Drużyna z przypadku | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
50 | GŁADYSZ Marcin | 1920 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
51 | BARAN Paweł | 1922 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
52 | PONSKI Cezary | 436 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
53 | ŻOCHOWSKI Piotr | 1967 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
54 | SCHMIDT Paweł | 1 | BeFit24Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
55 | GRZECH Mateusz | 2 | Bestie OCR Legionowo | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
56 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 3 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
57 | MIZGALSKI Jacek | 12 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
58 | SARMAK Ireneusz | 13 | Eko-Okna Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
59 | PASON Tomasz | 14 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
60 | SŁADEK Patryk | 15 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
61 | KĘDZIORA Bogumił | 27 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
62 | DRZEWIECKI Marcin | 28 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
63 | DZIAŁOWSKI Michał | 29 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
64 | MIERZICKI Marcel | 30 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
65 | KRÓL Przemysław | 40 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
66 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 44 | United Runners | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
67 | FRYDRYCH Maciek | 48 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
68 | JACIÓW Paweł | 49 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
69 | TYCZYNO Wojciech | 53 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
70 | WALICKI Michał | 60 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
71 | KRASOŃ Jakub | 64 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
72 | WITKA Patryk | 74 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
73 | MISSALA Mateusz | 79 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
74 | MOROŃ Bartłomiej | 80 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
75 | CZUBASZEWSKI Kamil | 89 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
76 | ZIMIŃSKI Paweł | 94 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
77 | GRABOWIEC Arkadiusz | 102 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
78 | MOSTOWSKI Radosław | 109 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
79 | RATAJCZAK Grzegorz | 111 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
80 | STEFANIAK Marek | 116 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
81 | SZYMCZAK Przemysław | 120 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
82 | JARZĄBEK Victoria | 128 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
83 | KULIGOWSKA Małgorzata | 136 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
84 | PISULA Anna | 141 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
85 | BASZYŃSKA Waleria | 146 | WATAHA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
86 | RYNKIEWICZ Mateusz | 155 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
87 | BARAN Michał | 156 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
88 | JURECZKO Artur | 158 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
89 | PARZONKA Monika | 203 | BEJCON | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
90 | KOZIEŁ Katrzyna | 206 | Bsr maraton Kołobrzeg team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
91 | LANGOWSKI Marcin | 217 | Lubaniacy | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
92 | JASTRZĘBSKI Rafał | 223 | Sportowe Dusze | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
93 | MAZUR Agnieszka | 228 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
94 | BANDYK Patryk | 231 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
95 | DYLEWSKI Grzegorz | 235 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
96 | FIEDLER Franziska | 236 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
97 | JANKOWSKI Konrad | 241 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
98 | KANCELARZ Rafał | 245 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
99 | KIERSKI Łukasz | 248 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
100 | KLEMENSKI Dawid | 249 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
101 | MOKRZYCKI Adrian | 255 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
102 | MUGDA Sebastian | 256 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
103 | OGRODOWICZ Katarzyna | 260 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
104 | PYRZANOWSKI Michał | 266 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
105 | RYLEWICZ Elżbieta | 268 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
106 | STACHURSKI Paweł | 272 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
107 | WIECZORKIEWICZ Krzysztof | 278 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
108 | WROBEL Radal | 282 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
109 | STRZELECKI Adam | 287 | Auto-Studio | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
110 | MILEWSKI Jarosław | 298 | Killy Familly | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
111 | ŁOSIOWSKI Leon | 301 | maxtreme team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
112 | MICHALCZYK Kacper | 306 | Miauczki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
113 | FILIŃSKA-FLOREK Iwona | 314 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
114 | GADLAS Sebastian | 327 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
115 | GRAŁEK Damian | 330 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
116 | KACZMARCZYK Mateusz | 333 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
117 | KORNAŚ Marcelina | 338 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
118 | MAZGAJ Martyna | 343 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
119 | PAWLIK Marcin | 346 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
120 | SKÓRA Łukasz | 354 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
121 | STUGLIK Mateusz | 355 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
122 | ZDRZALIK Paweł | 360 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
123 | APRAKSIN Olek | 366 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
124 | RUDY Przemysław | 370 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
125 | WIECZOREK Łukasz | 373 | Bracia Pierdolec | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
126 | JAKUBISZYN Paweł | 377 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
127 | ŁUŻNY Sylwester | 381 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
128 | WOŁYNIEC Bartosz | 386 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
129 | CZERWIAK Robert | 387 | Electro Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
130 | KURCZEK Klaudia | 393 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
131 | MICHALSKI Michał | 394 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
132 | LASZCZYŃSKI Paweł | 400 | Stare Dranie | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
133 | ORCZYK Dawid | 401 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
134 | BUCHOWSKA Joanna Alicja | 407 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
135 | BURY Mariusz | 408 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
136 | GONTARCZYK Łukasz | 413 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
137 | HYDZIK Dawid | 414 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
138 | KOWALSKI Bartłomiej | 422 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
139 | KOWALSKI Bartosz | 423 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
140 | KURIATA Karol | 429 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
141 | MADEJAK Tomasz | 433 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
142 | SŁOWIK Marcin | 438 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
143 | TYRLIA Igor | 443 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
144 | WOŹNIAK Marcin | 444 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
145 | WYLĘGA Adrian | 449 | ARTDIAME | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
146 | WYLĘGA Artur | 450 | ARTDIAME | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
147 | MACHNIK Katarzna | 455 | Mammut Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
148 | TYCHOWICZ Daniel | 460 | PRODAN | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
149 | KOTARSKI Filip | 466 | Tęcza | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
150 | JAGIEŁŁO Aleks | 471 | TurboLeniwce | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
151 | KRZEMIŃSKI Arek | 475 | Umicore | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
152 | KŁOS Tomasz | 480 | Vitas | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
153 | JANIAK Grzegorz | 479 | Vitas | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
154 | WARZECHA Urszula | 485 | Wietnamskie tygrysy | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
155 | FRANK Mirosław | 490 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
156 | GOGÓŁ Agata | 495 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
157 | GRZESIUK Adam | 499 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
158 | KARSAY Michał | 503 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
159 | MIKOŁAJEK Robert | 507 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
160 | MINARTOWICZ Dawid | 508 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
161 | PASTERNAK Dawid | 509 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
162 | TROJANOWSKA Dominika | 518 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
163 | TRYBULSKI Radoslaw | 519 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
164 | TRZEBUNIAK Łukasz | 520 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
165 | GRZESIAK Wojciech | 531 | Latające dupy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
166 | ZEJDLER Aleksandra | 532 | Latające dupy | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
167 | ŻYTO Grzegorz | 540 | Raz w życiu YouTube | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
168 | NADOLSKI Konrad | 548 | Skład szyszek | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
169 | RZĄSA Dariusz | 554 | WAJMAR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
170 | CZAJKA Mikołaj | 563 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
171 | FLORCZAK Krzysztof | 568 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
172 | GŁADYSZ Rafał | 569 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
173 | GÓRECKI Jacek | 570 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
174 | KASPRZYCKI Wojciech | 576 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
175 | KLAMANT Mateusz | 577 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
176 | KOTOŃSKI Jan | 578 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
177 | PAŃSZCZYK Elżbieta | 588 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
178 | PAPAZISIS Jerzy | 589 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
179 | ŁUSZCZEWSKA Weronika | 585 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
180 | MACIAŚ Anna | 586 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
181 | OTIAN Oleksandr | 587 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
182 | KRAWIEC Jarosław | 603 | BOTY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
183 | SMOLEŃ Jakub | 611 | Fitnesiaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
184 | CIACH Karolina | 608 | Fitnesiaki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
185 | GABER Szymon | 609 | Fitnesiaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
186 | MRUK Maksymilian | 610 | Fitnesiaki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
187 | Dominik | 621 | PatDom | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
187 | TARASIUK Patrycja | 622 | PatDom | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
189 | MAZUR Przemysław | 628 | SZYBKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
190 | SZCZEPANIAK Mateusz | 629 | SZYBKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
191 | ADAMSKI Mikołaj | 634 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
192 | BYWALEC Mariusz | 635 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
193 | GOLISZEWSKI Kamil | 642 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
194 | KANIA Aleksandra | 645 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
195 | KANIA Bartosz | 646 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
196 | KOWALISZYN Sebastian | 651 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
197 | KRZESZOWSKA Julia | 652 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
198 | POZDENKOV Andrey | 660 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
199 | RODZIK Grzegorz | 661 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
200 | ROGALSKA Aleksandra | 662 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
201 | WÓJCIK Piotr | 670 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
202 | BŁĘDOWSKI Michał | 675 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
203 | APOLINARSKA Natalia | 676 | Data Force | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
204 | IGNACIUK Gabriel | 683 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
205 | IGNACIUK Jakub | 684 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
206 | KUSZKA Mikołaj | 685 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
207 | LATOUR Marianna | 696 | PALCE CYNKOWE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
208 | SOBAŃSKI Marcin | 697 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
209 | SZYMAŃSKI Jakub | 698 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
210 | BARTKOWIAK Artur | 707 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
211 | BESSER Olga | 708 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
212 | BUDZIEWSKA Katarzyna | 709 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
213 | JOP Mateusz | 720 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
214 | MŁYŃSKI Mariusz | 731 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
215 | MURAT Jan | 732 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
216 | NIEZNALSKI Kacper | 733 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
217 | RODAK Damian | 741 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
218 | ROGALSKA Katarzyna | 742 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
219 | URBANOWICZ Filip | 750 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
220 | WĄDRZYK Marcin | 751 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
221 | ZAMOŁOJKO Przemek | 757 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
222 | ZYGNER Karolina | 758 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
223 | STASIAK Łukasz | 765 | BAUMIT DIY | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
224 | GUSSMANN Aleksandra | 772 | Emotional Titanic Flute | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
225 | RZEPKA Wojtek | 778 | Pipa Lampa Oranżada | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
226 | ŚLUGAJ Dawid | 779 | Pipa Lampa Oranżada | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
227 | DYBAŁA Damian | 784 | Śmietanka 40% | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
228 | KRÓL Marta | 785 | Śmietanka 40% | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
229 | KRZOS Paweł | 793 | Wolni i Wściekli | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
230 | DĘBSKA Natalia | 792 | Wolni i Wściekli | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
231 | PACHCIAREK Alicja | 799 | Zmęczone Krewetki | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
232 | BEDNARSKI Sebastian | 802 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
233 | FISCHER Filip | 806 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
234 | FOGEL Mateusz | 807 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
235 | KACZWIŃSKI Paweł | 815 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
236 | KAFEL Nikodem | 816 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
237 | KOCHANEK Mateusz | 817 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
238 | ŁYSIAK Michał | 826 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
239 | MATCZAK Mateusz | 827 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
240 | MATYLA Monika | 828 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
241 | MICHALCZEWSKI Paweł | 829 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
242 | MILLER Mateusz | 830 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
243 | MYTYCH Ilona | 832 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
244 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 848 | ARMON | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
245 | BASIAK Barbara | 849 | BSC team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
245 | BLICHARZ Maja | 850 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
247 | CIEŚLAK Adrian | 851 | BSC team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
248 | CIEŚLAK Marta | 852 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
249 | CIEBIADA Hubert | 864 | Czoskowi | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
250 | CIEBIADA Weronika | 865 | Czoskowi | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
251 | ROLIŃSKA Karina | 866 | Czoskowi | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
252 | BOROWSKI Łukasz | 877 | Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
253 | BOROWSKI Michał | 878 | Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
254 | SĘDOR Michał | 886 | Herosek | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
255 | MILCZANOWSKA Małgorzata | 893 | Niezatapialne wiewiórki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
256 | MISTERKIEWICZ Karol | 894 | Niezatapialne wiewiórki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
257 | TRĘBACZ Ewa | 895 | Niezatapialne wiewiórki | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
258 | GWÓŹDŹ Szymon | 909 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
259 | HUDYMA Natalia | 910 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
260 | JEŻ Aleksandra | 911 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
261 | PĘCAK Ewelina | 922 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
262 | REINERT Roman | 923 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
263 | SYKUŁA Maciej | 924 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
264 | MAKIEŁA Krystian | 919 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
265 | MATKOWSKA Adrianna | 920 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
266 | MUJTA Katarzyna | 921 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
267 | MĄDRO Arkadiusz | 939 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
268 | MAJCHRZAK Natalia | 940 | Alphaspirit | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
269 | POROSZEWSKI Michał | 941 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
270 | REWCZUK Jan | 943 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
271 | SAŁAJ Klaudia | 944 | Alphaspirit | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
272 | HORODEŃSKI Patryk | 945 | Coco jamboo i do przodu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
273 | SALWIRAK Kornel | 963 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
274 | TONDEL Joanna | 964 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
275 | BRYCHCY Paweł | 972 | Lewin Biega | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
276 | DOMAŃSKA Małgorzata | 973 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
277 | MICHALAK Dawid | 980 | Lewin Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
278 | BERBEKA Damian | 986 | Spływ bobrem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
279 | DYRKA Dominik | 987 | Spływ bobrem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
280 | CYGLER Robert | 998 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
281 | GERLACH Marcin | 1003 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
282 | GERLACH Michał | 1004 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
283 | GIBNER Jakub | 1005 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
284 | KOWALCZYK Kamil | 1014 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
285 | MAJWALD Janusz | 1016 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
286 | MAJWALD Marcela | 1017 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
287 | MALECHA Paweł | 1018 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
288 | SZCZUKA Aleksandra | 1026 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
289 | SZYMAŃSKI Patryk | 1027 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
290 | TARCZYŃSKA Julia | 1028 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
291 | JEDWABNA Kinga | 1038 | BEEZ SPINY | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
292 | MATUSZEWSKA Monika | 1039 | BEEZ SPINY | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
293 | WIDŁO Arkadiusz | 1040 | BEEZ SPINY | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
294 | KALETA Sebastian | 1041 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
295 | WANAGIEL Jacek | 1049 | Obłocone Sznurówki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
296 | WANAGIEL-KASPERSKA Martyna | 1050 | Obłocone Sznurówki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
297 | KASOWSKI Krystian | 1051 | Płonące pojeby | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
298 | BARTOSZEK Marcin | 1062 | Wariaty z Tabaty | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
299 | HANS Małgorzata | 1063 | Wariaty z Tabaty | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
300 | JANOWSKA Anna | 1064 | Wariaty z Tabaty | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
301 | CZECH Karol | 1074 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
302 | DREIFORTH Tomasz | 1075 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
303 | CYBULSKA Karolina | 1073 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
304 | HERNIK Ewelina | 1085 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
305 | HERNIK Marcin | 1086 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
306 | HYŻA Wiktoria | 1087 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
307 | JAGODZINSKI Dominik | 1088 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
308 | KOŹLAREK Ania | 1098 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
309 | KRASKA Piotr | 1099 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
310 | NIERZEWSKA Patrycja | 1107 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
311 | PASZKIEWICZ Małgorzata | 1108 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
312 | REKS Grzegorz | 1114 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
313 | ROZALIK-FRIEDRICH Agata | 1116 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
314 | TROMSA Arkadiusz | 1124 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
315 | TROMSA Tomasz | 1125 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
316 | WŁODARCZYK Marcin | 1126 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
317 | WASYLKIEWICZ Andrzej | 1135 | Diehlowcy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
318 | ZARZYCKI Bartosz | 1136 | Diehlowcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
319 | JURKIEWICZ Dawid | 1137 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
320 | WOJTKOWIAK Jacek | 1145 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
321 | ZDERO Max | 1146 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
322 | DĄBROWSKA Kinga | 1147 | Płonące pojeby | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
323 | BŁASZCZYK Aleksandra | 1157 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
324 | BRYŁA Karolina | 1158 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
325 | BRYŁA Michał | 1159 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
326 | FURTEK Monika | 1167 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
327 | GOSIEWSKA Katarzyna | 1168 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
328 | GOSIEWSKI Przemysław | 1169 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
329 | KIERZEK Rafał | 1177 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
330 | KLIBER Michał | 1178 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
331 | ŁAPETA Adam | 1183 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
332 | ŁAPTOS Mateusz | 1184 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
333 | KRZOS Agnieszka | 1182 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
334 | MULTAŃSKI Tomasz | 1193 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
335 | NYKIEL Hanna | 1194 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
336 | PASŁAWSKI Kamil | 1198 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
337 | PUSHKAROV Yevhen | 1199 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
338 | RATAJCZYK Mateusz | 1200 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
339 | WITKOWSKA Gosia | 1209 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
340 | WRĄBEL Szymon | 1210 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
341 | SZYMANSKI Jacek | 1218 | Bilko Squad | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
342 | BALAWENDER Barbara | 1219 | DSSCKWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
343 | LUBISZEWSKA Sara | 1228 | Ladies in MUD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
344 | PIOTROWSKA Monika | 1229 | Ladies in MUD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
345 | PIÓRO Martyna | 1236 | Power rangers! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
346 | STEFANISZYN Kamila | 1237 | Power rangers! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
347 | STEFANISZYN Marcin | 1238 | Power rangers! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
348 | BOCZULA Michał | 1246 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
349 | CHROMIK Łukasz | 1250 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
350 | CYMOREK Piotr | 1251 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
351 | GANCZAR Aleksandra | 1256 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
352 | GAWRON Ewelina | 1257 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
353 | HIC Sara | 1261 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
354 | JAMROZIAK Dawid | 1264 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
355 | KOSSOWSKI Patryk | 1269 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
356 | KOZIOŁ Barbara | 1270 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
357 | MIELCAREK Patrycja | 1276 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
358 | MITURSKA Justyna | 1277 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
359 | PAJDA Katarzyna | 1282 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
360 | PAŃCZAK Alicja | 1283 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
361 | POLOK Michał | 1287 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
362 | STAROCH Izabella | 1293 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
363 | WAŚKOWSKA Alicja | 1297 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
364 | FLOREK Krystian | 1302 | BitBag | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
365 | DESZERT-KŁOSOWSKI Mateusz | 1301 | BitBag | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
366 | MACIOSZEK Jakub | 1309 | BitBag | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
367 | KARDASZ Piotr | 1307 | BitBag | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
368 | KOSTRZEWSKA Anna | 1308 | BitBag | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
369 | RATAJCZAK Tomasz | 1317 | FIT & MORE | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
370 | JABKOWSKI Łukasz | 1324 | KHG - prawnicy skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
371 | KACPERSKI Wiktor | 1325 | KHG - prawnicy skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
372 | NOWAKOWSKA Inga | 1326 | KHG - prawnicy skuteczni aż do granic | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
373 | ŻYŹNIEWSKI Bartosz | 1335 | Lagato | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
374 | RAJCA Albina | 1337 | Run is fun | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
375 | TERESZKIEWICZ Piotr | 1348 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
376 | CZAJA Łukasz | 1346 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
377 | PORĘBSKI Robert | 1347 | Turbo Mietki | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
378 | PLICHTA Monika | 1354 | Żagańskie Jednorożce | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
379 | BANASIAK Krystian | 1355 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
380 | BIEGAŃSKI Krzysztof | 1356 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
381 | DOMAŃSKI Marcin | 1364 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
382 | KUŚNIERZ Rafał | 1374 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
383 | MIELCZAREK Sławomir | 1375 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
384 | MIKA Dominik | 1376 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
385 | MUCHA Kamil | 1377 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
386 | SURLEJ Jan | 1386 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
387 | TRATKIEWICZ Marek | 1387 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
388 | WITKOWSKI Łukasz | 1388 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
389 | WÓJCIKOWSKI Dawid | 1389 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
390 | PIGUŁA Daria | 1398 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
391 | BUCZEK Zuzanna | 1399 | Crazy Runnerfuckers | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
392 | GAŁKA Tomasz | 1400 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
393 | HORODYŃSKI Dawid | 1406 | Debiutanci Lubin | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
394 | ŁUSZCZEK Maria | 1412 | Drużyna z przypadku | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
395 | MADEJEWSKA Ewa | 1413 | Drużyna z przypadku | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
396 | MOTYL Agata | 1420 | Los _Tarapatos | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
397 | ŚWISULSKI Mateusz | 1421 | Los _Tarapatos | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
398 | SZYMAK Wiktor | 1427 | Sześciopaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
399 | BALCEREK Katarzyna | 1428 | The Inwaliders | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
400 | SZYCHOWIAK Szymon | 1432 | The Inwaliders | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
401 | ZALEWSKI Mateusz | 1437 | Wataha+ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
402 | DROGOMIRECKI Mateusz | 1447 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
403 | KESICKA Agata | 1453 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
404 | KĘSICKA Natalia | 1454 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
405 | KOZŁOWSKA Iwona | 1458 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
406 | MEWALD Natalia | 1466 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
407 | MEWALD Mateusz | 1465 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
408 | POKAROWSKI Paweł | 1470 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
409 | SZADEJ Dominika | 1476 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
410 | KLEWANIEC Jakub | 1481 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
411 | IWANIEC Magdalena | 1486 | Czarny sklad | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
412 | MATYKIEWICZ Łukasz | 1491 | Czarny sklad | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
412 | ROGALA Agnieszka | 1496 | Czarny sklad | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
414 | MARGRAF Emilia | 1501 | HummingBird2021 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
415 | MIKOŁAJCZYK Aleksandra | 1511 | Telewizja Echo24 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
416 | STASIAK Oliwia | 1514 | Telewizja Echo24 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
417 | BUDEK Weronika | 1519 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
418 | FILAS Rafał | 1526 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
419 | JANOWSKI Robert | 1531 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
420 | KRUSZYNSKI Marcin | 1538 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
421 | KRYZIŃSKI Adrian | 1539 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
422 | MISIEWICZ Adam | 1546 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
423 | MUSKAŁA Maciej | 1547 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
424 | PRUSKI Robert | 1552 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
425 | SZLAG Dawid | 1558 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
426 | ZAPOTOCZNY Radek | 1564 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
427 | STANIK Monika | 1577 | Byle by do przodu | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
428 | DRÓŻDŻ Adam | 1582 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
429 | GŁAZ Magdalena | 1587 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
430 | BARSZCZYŃSKI Mariusz | 1592 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
431 | CIEŚLIK Jarosław | 1597 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
432 | DOBRZAŃSKI Jarosław | 1598 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
433 | GŁÓWKA Alicja | 1603 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
434 | GÓRNAŚ Wojciech | 1604 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
435 | HUTYRA Dominika | 1605 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
436 | KOŁODZIEJSKI Maciej | 1614 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
437 | KOZIK-GŁOS Adrianna | 1616 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
438 | PIETKIEWICZ Sebastian | 1626 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
439 | RUDNICKI Mikołaj | 1630 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
440 | SOLIŃSKI Maciej | 1634 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
441 | STRZAŁKA Aleksandra | 1635 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
442 | WĘGLOWSKA Alicja | 1645 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
443 | WĘGRZYN Zuzanna | 1646 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
444 | ZAMBRZYCKI Patryk | 1647 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
445 | KOBIS Aleksandra | 1657 | Chłopi z Mazur | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
446 | SYREWICZ Iga | 1668 | IgaiJulia | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
447 | KRAWCZYK Aleksandra | 1665 | CrossTeam Szczecinek | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
448 | TOJKA Barbara | 1672 | Koksy Amazonki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
449 | KRZYŻANIAK Aldona | 1673 | Koniobijcy z Małżonkami | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
450 | JANAS Janusz | 1679 | PERFECT TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
451 | KOSSAKOWSKI Kamil | 1680 | PERFECT TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
452 | BARAŃSKA Ania | 1689 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
453 | BOROWSKA Jadwiga | 1696 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
454 | BOROŃ Izabela | 1695 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
455 | HEJN Marta | 1702 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
456 | JUREC Julian | 1707 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
457 | KEPKA Blazej | 1708 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
458 | KUDŁA Małgorzata | 1715 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
459 | MAZURKIEWICZ Dawid | 1720 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
460 | PRZYBYŁO Piotr | 1726 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
461 | SIENICKA Jagoda | 1727 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
462 | SZUBERT Mateusz | 1731 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
463 | WARNICKI Pawel | 1735 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
464 | PODNAJMER Agata | 1741 | DonFish | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
465 | KRÓL Grzegorz | 1745 | Golden Power Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
466 | KWIATKOWSKA Joanna | 1746 | Golden Power Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
467 | FIEDORUK Natalia | 1753 | Sebek i Natka | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
468 | WŁODEK Krzysztof | 1752 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
469 | BRODOWSKI Kacper | 1760 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
470 | GONERKA Jakub | 1768 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
471 | DYKAS Piotr | 1765 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
472 | FABIŚ Jacek | 1766 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
473 | KAPUŚNIAK Tomasz | 1778 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
474 | JURECZKO Joanna | 1776 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
475 | KWARTA Paweł | 1786 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
476 | LABOCHA Marek | 1787 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
477 | LABOCHA Tomasz | 1788 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
478 | PIASNY Adrian | 1795 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
479 | PIGLA Bartłomiej | 1796 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
480 | RODAK Dorota | 1801 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
481 | SZUMILAS Karol | 1806 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
482 | TARNOWSKA Katarzyna | 1807 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
483 | DOBRYŃ Andrzej | 1815 | DobryŃ Trening | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
484 | KOŁOMYJSKI Damian | 1824 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
485 | KRAJEWSKI Paweł | 1825 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
486 | POHULAJEWSKI Kamil | 1826 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
487 | KRASKA Wojciech | 1827 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
488 | CIEŚLAK Dawid | 1835 | Rick i Morty | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
489 | ŁUCZYNSKI Bartek | 1837 | Rudy102 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
490 | OLKIEWICZ Daniel | 1847 | Zieleniecka13teaM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
491 | PAWLICKA Żaneta | 1848 | Zieleniecka13teaM | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
492 | WALDA Dawid | 1849 | Zieleniecka13teaM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
493 | ZAREMBA Sylwester | 1850 | Zieleniecka13teaM | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
494 | DYBOWSKA Julia | 1851 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
495 | DĄBROWSKI Igor | 1864 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
496 | DĘBICKI Wojciech | 1865 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
497 | MNISZAK Adrian | 1872 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
498 | BARTELS Andy | 558 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
499 | BEDNARCZYK Artur | 559 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
500 | BOTTO Ilario | 560 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
501 | CHCIUK Dawid | 561 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
502 | CIUPA Mateusz | 637 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
503 | DORUCH Dominik | 638 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
504 | DRZEWIŃSKI Przemysław | 639 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
505 | GAJEK Adrian | 640 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
506 | GAWLIK Julia | 641 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
507 | GUZIK Krzysztof | 643 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
508 | JÓZIAK Ilona | 644 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
509 | KIEŚ Damian | 647 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
510 | HIMEL Dorota | 813 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
511 | JAŁOWY Michał | 814 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
512 | KOKOT Krzysztof | 818 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
513 | KRUKOWSKA Patrycja | 819 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
514 | KRZEMIŃSKI Paweł | 820 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
515 | KUHNERT Katarzyna | 821 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
516 | LACHOWSKI Mateusz | 822 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
517 | LUBCZYŃSKI Damian | 823 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
518 | ŁUCKI Kamil | 824 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
519 | ŁUCKI Robert | 825 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
520 | NAKONECZNA Ewa | 833 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
521 | OSTASZEWSKA Dagmara | 834 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
522 | SZYMCZYK Mariusz | 928 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
523 | WAIS Arkadiusz | 929 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
524 | WAWSZCZYK Mariusz | 930 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
525 | WIERZBICKI Łukasz | 931 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
526 | KACZOR Anna | 1092 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
527 | KACZOR Waldemar | 1093 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
528 | KARDA Sylwia | 1094 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
529 | OZGA Patrycja | 1195 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
530 | PARASIEWICZ Kinga | 1196 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
531 | PASŁAWSKA Kamila | 1197 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
532 | REJEK Marta | 1201 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
533 | KUBSZ Dawid | 1272 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
534 | KUROWSKI Hubert | 1273 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
535 | LECH Jagoda | 1274 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
536 | MASIEWICZ Filip | 1275 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
537 | PLICH Rafal | 1627 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
538 | POLOK Karolina | 1628 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
539 | RUSAKIEWICZ Marta | 1631 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
540 | SAMOSENEK Tomasz | 1632 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
541 | SIP Dawid | 1803 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
542 | STARAK Sylwia | 1804 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
543 | JANIAK Dawid | 1929 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
544 | DENYSIUK Marek | 47 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
545 | KALETA Paweł | 50 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
546 | MĘDYGRAŁ Krystian | 51 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
547 | POŁEĆ Leszek | 52 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
548 | KITALA Radosław | 54 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
549 | BUDZYŃSKI Paweł | 55 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
550 | KALINOWSKI Krystian | 56 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
551 | KOZAK Maciej | 57 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
552 | OLEJNIK Konrad | 58 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
553 | PASTUSZKA Michał | 59 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
554 | WĘGLARZ Waldemar | 61 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
555 | MIELCARZ Tomasz | 62 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
556 | CZACHURSKI Mateusz | 63 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
557 | PIĘTKA Grzegorz | 65 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
558 | IGNACZAK Rajmund | 66 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
559 | SZCZĘCH Damian | 67 | Koniu Squad | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
560 | BIELICKI Wojciech | 68 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
561 | DYKO Bartosz | 69 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
562 | GOLDA Michał | 70 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
563 | SIKORA Adam | 71 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
564 | SOBOŃ Krystian | 72 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
565 | TRACZYŃSKI Daniel | 73 | Mad Runners | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
566 | BAGIŃSKI Marcin | 76 | Mustangi Kobylanka | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
567 | LESZKIEWICZ Paweł | 77 | Na przypale albo wcale!!! | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
568 | JURKIEWICZ Krzysztof | 78 | Ood0op0Ob0oqOg | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
569 | POLUS Piotr Peter | 81 | POWER TREINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
570 | PODGÓRSKI Michał | 82 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
571 | KRAWCZAK Emil | 83 | PWPW S.A. | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
572 | FILOZOF Kamil | 84 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
573 | ORLIŃSKI Artur | 87 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
574 | RYNDAK Rafał | 88 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
575 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 90 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
576 | HLEBKO Albin | 91 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
577 | MANIEWSKI Maciej | 92 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
578 | PIETRUSZEWSKI Kamil | 93 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
579 | BARCZYK Filip | 95 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
580 | BRODA Kamil | 96 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
581 | CYTLAK Hubert | 157 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
582 | FYDA Darek | 98 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
583 | GOŁASZEWSKI Jacek | 99 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
584 | GÓRECKI Krzysztof | 100 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
585 | GÓRECKI Łukasz | 101 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
586 | JAROS Łukasz | 103 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
587 | JUDEK Łukasz | 104 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
588 | KOMAREK Michael | 105 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
589 | KRAKOWIAK Damian | 106 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
590 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 107 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
591 | MIESZCZANIN Adrian | 108 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
592 | OLEŚNIEWICZ Szymon | 110 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
593 | RATAJCZAK Rafał | 112 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
594 | SADOWSKI Maciej | 113 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
595 | SKROBAŁA Marek | 114 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
596 | ŚRÓBKA Mateusz | 115 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
597 | SUCHY Tomasz | 117 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
598 | ŚWIERSZCZ Paweł | 118 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
599 | SZULC Michał | 119 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
600 | NITECKA Marta | 129 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
601 | WIELGAT-KOJDECKA Magdalena | 130 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
602 | RYŁKO Agnieszka | 131 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
603 | MOJAK Joanna | 132 | Ex Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
604 | TRZECIAK Grzegorz | 121 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
605 | WIECZOREK Dariusz | 122 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
606 | WŁODARCZYK Krystian | 123 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
607 | WOJTKOWSKI Maciej | 124 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
608 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 126 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
609 | SUWALSKA Ewelina | 134 | Ex Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
610 | WOŁCZEK Paulina | 135 | Ex Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
611 | SZARUGA Małgorzata | 153 | Extreme Club Rabka-Zdrój | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
612 | JAKUBOWSKA Angelika | 137 | Mustang Kobylanka | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
613 | BARAN Paulina | 138 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
614 | KALETA Anna | 139 | OCR WITCHES | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
615 | MISSALA Magdalena | 140 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
616 | MACIUSZEK Julia | 154 | RUNMAGEDDON | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
617 | SROKA Karolina | 142 | Unit 37 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
618 | JASIŃSKA-KWOLEK Krystyna | 143 | UNIT37 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
619 | LOWE Kinga | 144 | UNIT37 | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
620 | MATYJA Edyta | 145 | UNIT37 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
621 | KURAN Halina | 147 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
622 | LENART Izabela | 148 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
623 | SANOJCA Dominika | 204 | BEJCON | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
624 | WYSOCKA Jagoda | 205 | BEJCON | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
625 | METELSKA Karolina | 149 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
626 | WOJTASIK Marta | 150 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
627 | ŻACHOWSKA Patrycja | 151 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
628 | ZYWER Urszula | 152 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
629 | KUSTRA Patryk | 201 | BEJCON | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
630 | PARZONKA Mateusz | 202 | BEJCON | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
631 | JANOSZ Rafał | 331 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
632 | JARMUŻ Sylwia | 332 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
633 | KAROLCZAK Konrad | 334 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
634 | KASZA Dawid | 335 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
635 | KMIECIK Łukasz | 336 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
636 | KOKOSZKA Jarosław | 337 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
637 | KOWALCZUK Tomasz | 339 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
638 | KRUK Patryk | 340 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
639 | ŁABAS Dawid | 341 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
640 | CIEŚLIŃSKI Szymon | 36 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
641 | GIZAK Michał | 37 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
642 | OŚLIZŁO Tomasz | 86 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
643 | SELIANIN Dmytro | 38 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
644 | WOCHNIK Dawid | 39 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
645 | KUZARA Rafał | 41 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
646 | ŁANOCHA Michał | 42 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
647 | SZYPUŁA Dariusz | 43 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
648 | BAJON Przemysław | 45 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
649 | BYRCZEK Michał | 46 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
650 | RADWAŃSKI Krzysztof | 24 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
651 | SMAK Daniel | 25 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
652 | HANUSIAK Leszek | 26 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
653 | CZERWIŃSKI Roman | 31 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
654 | LANGIEWICZ Łukasz | 32 | RAWLPLUG 100 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
655 | JAŃCZUK Przemysław | 33 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
656 | ZAWISTOWSKI Jakub | 34 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
657 | BURAS Radoslaw | 35 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
658 | WITKOWSKI Marek | 4 | Biegowe Dziki OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
659 | GOŁĘBIOWSKI Bogdan | 5 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
660 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 6 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
661 | KARLIK Paweł | 7 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
662 | SITKO Marcin | 8 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
663 | WRZOSEK Patryk | 9 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
664 | GAGON Denis | 10 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
665 | KŁOS Cezary | 11 | Drużyna Kitusia Bajdusia | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
666 | WÓJCIK Adam | 16 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
667 | WOJTYSZYN Wojciech | 17 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
668 | WOJTAŚ Bartłomiej | 18 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
669 | TOMCZAK Dariusz | 20 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
670 | KWIECIEŃ Marcin | 21 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
671 | WITKOWSKI Mateusz | 22 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
672 | SZANIAWSKI Marcin | 23 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
673 | SZOSTEK Wojciech | 213 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
674 | BANDYK Izabela | 214 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
675 | OGIERMAN Mariusz | 215 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
676 | SZARY Michał | 216 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
677 | TOMASZEWSKI Sławomir | 218 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
678 | NOWAK Tomasz | 219 | Nowak Trans Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
679 | BARAŃSKI Grzegorz | 222 | SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
680 | BUDZIK Artur | 224 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
681 | BUDZIK Jolanta | 225 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
682 | KUZARA Joanna | 226 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
683 | LORENOWICZ Agnieszka | 227 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
684 | MAZUR Maksymilian | 229 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
685 | Weronika | 230 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
686 | BERNATOWICZ Angelika | 232 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
687 | DRYL Rupert | 233 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
688 | DUBRAWSKA Monika | 234 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
689 | GOLEŃ Waldek | 237 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
690 | GREIBIG Michaela | 238 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
691 | HAŃĆKA Jakub | 239 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
692 | HOFFMAN Dariusz | 240 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
693 | KALBRON Aleksander | 242 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
694 | KALINOWSKA Karolina | 243 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
695 | KAMIŃSKI Marcin | 244 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
696 | KASCHE Denny | 246 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
697 | KCIUK Ola | 247 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
698 | KLIMCZUK Łukasz | 250 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
699 | KOŁODZIEJCZYK Izabela | 251 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
700 | ŁUSZCZYNA Robert | 252 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
701 | MAZUR Kamil | 253 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
702 | MŁYNARCZYK Tatiana | 254 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
703 | NOWAK Marcin | 258 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
704 | PINDRAL Kacper | 263 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
705 | PIOTROWSKI Sławomir | 264 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
706 | RUPIK Michał | 267 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
707 | SADOWSKA Ewa | 269 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
708 | SKRZYNIARZ Adrian | 270 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
709 | SPYCHAŁA Mateusz | 271 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
710 | STACHURSKI Tomasz | 273 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
711 | STYCZYŃSKI Łukasz | 274 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
712 | ŚWIĄTEK Krystian | 275 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
713 | TRELA Magdalena | 276 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
714 | WIECZORKIEWICZ Agnieszka | 277 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
715 | WINTER Jakub | 279 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
716 | WOŁCZYK Mariusz | 280 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
717 | WOŁOSZYN Maciej | 281 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
718 | ZGUTKA Tomasz | 283 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
719 | ZUBKOWSKI Marcin | 284 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
720 | HARETSKI Aleksander | 285 | Akademia Medycyny Regeneracyjnej | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
721 | ISHCHUK Aliaksandr | 286 | Akademia Medycyny Regeneracyjnej | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
722 | FILIPIAK Justyna | 288 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
723 | KUCUŁYMA Marta | 289 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
724 | MELA-GRZĘDA Justyna | 290 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
725 | KUCHERUK Vitalii | 291 | BIEGNIĘCI | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
726 | SHKOLNYI Yevhenii | 292 | BIEGNIĘCI | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
727 | MALISZEWSKA Agnieszka | 294 | Gladiators by RMF4RT | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
728 | KALICKI Artur | 295 | Killy Familly | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
729 | KALICKI Kamil | 296 | Killy Familly | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
730 | KALICKI Paweł | 297 | Killy Familly | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
731 | STRUMILLO Grazyna | 299 | Killy Familly | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
732 | STRUMIŁŁO Rafał | 300 | Killy Familly | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
733 | ŁOSIOWSKI Maksymilian | 302 | maxtreme team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
734 | BIAŁKOWSKI Mateusz | 303 | MBB | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
735 | GROHL Sandra | 304 | Miauczki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
736 | MICHALCZYK Agnieszka | 305 | Miauczki | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
737 | MICHALCZYK Wiktoria | 307 | Miauczki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
738 | GILEWSKI Bartosz | 308 | Napijemy się po biegu | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
739 | MAŁECKA Marlena | 309 | Napijemy się po biegu | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
740 | CZERNIAKIEWICZ Anna | 311 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
741 | MOTYKA Krzysztof | 312 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
742 | FLOREK Piotr | 315 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
743 | MAREK Katarzyna | 316 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
744 | BIAŁKOWSKA Joanna | 317 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
745 | BIERNAT Robert | 318 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
746 | BŁACHUT Janusz | 319 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
747 | BOCIĄGA Teresa | 320 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
748 | BURY Adrian | 322 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
749 | CIEJKA Adam | 323 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
750 | CIERNIAK Agata | 324 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
751 | FUJAK Aleksandra | 325 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
752 | FUJAK Paulina | 326 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
753 | GAJEWSKA Katarzyna | 328 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
754 | GAJEWSKI Adam | 329 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
755 | MITKA Paweł | 344 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
756 | NGUYEN CANH Oskar | 345 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
757 | PODHORODECKI Daniel | 347 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
758 | PODHORODECKI Patryk | 348 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
759 | PODSIADŁY Paweł | 349 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
760 | PRZYBYLSKA Ada | 350 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
761 | RAMER Patryk | 351 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
762 | SCHABEK Łukasz | 352 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
763 | ŚCIEBURA Oskar | 353 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
764 | SZCZYGIEŁ Emil | 356 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
765 | SZCZYGIEŁ Karolina | 357 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
766 | TOKARSKA Iwona | 358 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
767 | WAWRZYNIAK Damian | 359 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
768 | BRZOZOWSKI Przemysław | 361 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
769 | GAJDA Łukasz | 362 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
770 | LEW Karolina | 364 | #postdatateam | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
771 | MISZEWSKI Grzegorz | 365 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
772 | GRZECZKA Piotr | 367 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
773 | KARDAŚ Michał | 368 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
774 | ŁACH Tomasz | 369 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
775 | BŁĄDEK Piotr | 371 | Bracia Pierdolec | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
776 | JAGIELSKI Sylwester | 372 | Bracia Pierdolec | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
777 | BROŻEK Michał | 374 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
778 | DUDEK Robert | 375 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
779 | INDYKA Dominik | 376 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
780 | JANKOWSKA Dominika | 378 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
781 | JASZCZYŃSKI Dominik | 379 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
782 | JELEŃ Paulina | 380 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
783 | MIELCZAREK Daniel | 382 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
784 | SĘK Łukasz | 383 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
785 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 384 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
786 | WOJTASIEWICZ Beata | 385 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
787 | MIELCZAREK Adam | 388 | Electro Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
788 | PIKOS Adrian | 389 | Electro Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
789 | JANKOWSKI Jakub | 390 | Kucyki Pony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
790 | JARLACZYK Dawid | 391 | Kucyki Pony | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
791 | KOZIEL Krzysztof | 392 | PostdataTeam | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
792 | OSTROWSKA Martyna | 395 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
793 | STACHURA Natalia | 396 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
794 | KOWALCZYK Paweł | 397 | Stare Dranie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
795 | KRÓLIK Jacek | 398 | Stare Dranie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
796 | KUKURENDA Adam | 399 | Stare Dranie | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
797 | POTYRAŁA Michał | 2003 | Stare Dranie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
798 | ORCZYK Kamil | 402 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
799 | Dns | 403 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
800 | 234 Kilof Axe | 404 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
801 | ATŁAS Patryk | 405 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
802 | BOGUSZ Piotr | 406 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
803 | BUSZA Iwona | 409 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
804 | CYRANA Jakub | 410 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
805 | CYRANA Monika | 411 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
806 | FARENHOLC Maciej | 412 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
807 | IWICKI Maciek | 415 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
808 | JABŁOŃSKI Łukasz | 416 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
809 | JEŻ Monika | 417 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
810 | KARCZEWSKI Jędrzej | 418 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
811 | KĘDZIERSKI Michał | 419 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
812 | KOLANOWSKI Wiktor | 420 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
813 | KOWALSKI Tomasz | 424 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
814 | KRUSIŃSKA Paulina | 425 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
815 | KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina | 427 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
816 | KUPREWICZ Grzegorz | 428 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
817 | LATACZ Adrian | 430 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
818 | LIS Krzysztof | 431 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
819 | LOREK Dorota | 432 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
820 | MICHNIACKI Adam | 434 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
821 | MILECKI Andrzej | 2006 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
822 | OSTROWSKI Marcin | 435 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
823 | PRZYBYSZ Adrian | 437 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
824 | SOBÓL Adrian | 439 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
825 | STARAK Michał | 440 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
826 | SZĘDZIOŁ Sandra | 441 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
827 | TUSZYNSKI Daniel | 442 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
828 | ŻOŁĄDEK Paweł | 445 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
829 | FELIKS Pioptr | 446 | ARTDIAME | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
830 | HOROSIEWICZ Bartek | 447 | ARTDIAME | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
831 | SLOBODIAN Stepan | 448 | ARTDIAME | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
832 | BURAK Piotr | 451 | Diagnostyka Sp. z o.o. | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
833 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 452 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
834 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 453 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
835 | KOZŁOWSKA Ewa | 454 | Mammut Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
836 | WOJNAROWSKA Małgorzata | 456 | Mammut Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
837 | GRUDZIEŃ Mateusz | 457 | Paula&Mati | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
838 | PAUKSZTEŁO Paula | 458 | Paula&Mati | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
839 | PROSZKOWIEC Michał | 459 | PRODAN | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
839 | TYCHOWICZ Dominika | 461 | PRODAN | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
841 | FARBOTKO Dominika | 462 | SzaRuFa | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
842 | RUDKOWSKI Piotr | 463 | SzaRuFa | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
843 | SZATKOWSKI Kamil | 464 | SzaRuFa | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
844 | JAROSZ Michał | 465 | Tęcza | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
845 | NOWIŃSKI Wojciech | 467 | Tęcza | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
846 | ANDRZEJCZAK Filip | 468 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
847 | NAWROCKI Krzysztof | 469 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
848 | NOCULAK Izabela | 470 | Troskliwe Misie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
849 | JĘDRUSZAK Piotr | 472 | TurboLeniwce | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
850 | ŚLUSARZ Sylwia | 473 | TurboLeniwce | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
851 | CZAJKA Piotr | 474 | Umicore | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
852 | OGONOWSKI Piotr | 476 | Umicore | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
853 | PYTLIK Łukasz | 477 | Umicore | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
854 | BIAŁY Maciej | 478 | Vitas | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
855 | POTAPSKA Aleksandra | 481 | Vitas | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
856 | POTAPSKA Katarzyna | 482 | Vitas | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
857 | TOMCZYK Paweł | 483 | Vitas | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
858 | KULIK Maciej | 484 | Wietnamskie tygrysy | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
859 | BARTKOWIAK Amanda | 486 | X-FIT | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
860 | MALEPSZAK Szymon | 487 | X-FIT | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
861 | PIECHOCKA Kasia | 488 | X-FIT | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
862 | BEDNARA Antonina | 489 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
863 | GAŁAJ Albertyna | 491 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
864 | GARCZAREK Ewa | 492 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
865 | GEMBALCZYK Wojciech | 493 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
866 | GILEWSKI Mateusz | 494 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
867 | GÓRKA Kamila | 496 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
868 | GRABAREK Aleksandra | 497 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
869 | GRABAREK Jakub | 498 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
870 | GRZESIUK Agnieszka | 500 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
871 | GRZESIUK Wojciech | 501 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
872 | JENDRES Zbigniew | 502 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
873 | KOWALCZYK Mateusz | 504 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
874 | KUBUS Paweł | 505 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
875 | PRZYSIĘŻNIUK Mariusz | 511 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
876 | RYBUSIŃSKA Joanna | 512 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
877 | RYBUSIŃSKI Bartosz | 513 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
878 | ŚLIWA Aleksandra | 514 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
879 | STAREK Wojciech | 515 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
880 | STAWINOGA Sebastian | 516 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
881 | TEKIELA Łukasz | 517 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
882 | WEBER Patryk | 523 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
883 | WITCZAK Marcin | 524 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
884 | KOWALEWSKI Bartłomiej | 525 | AT 73 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
885 | OSMAŃSKI Sebastian | 526 | AT 73 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
886 | ŁUKASIK Łukasz | 527 | AT'73 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
887 | GOLEC Dariusz | 528 | Desperados Uszyce | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
888 | GOLEC Mariusz | 529 | Desperados Uszyce | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
889 | BRUSASCA Gustavo | 530 | Latające dupy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
890 | SANCHEZ KOŁACZYŃSKA Sandra | 533 | majlo.f | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
891 | SOBOLEWSKI Dawid | 534 | majlo.f | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
892 | CHŁOSTA Konrad | 535 | MiT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
893 | CHRACZYŃSKA Agnieszka | 536 | MiT | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
894 | KACPRZAK Radosław | 537 | Młodzi Suwerenni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
895 | SZYMKOWIAK Adrian | 538 | Młodzi Suwerenni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
896 | KOBIAŁKA Dawid | 539 | Raz w życiu YouTube | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
897 | HOBA Kamil | 543 | Skład szyszek | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
898 | LENART Patryk | 545 | Skład szyszek | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
899 | LIBERA Zuzanna | 546 | Skład szyszek | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
900 | MALIŃSKI Oskar | 547 | Skład szyszek | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
901 | OLEJNIK Mateusz | 549 | Skład szyszek | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
902 | KORBAŚ Anna | 550 | SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
903 | MADEJ Dominik | 551 | SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
904 | CICHY Adam | 552 | WAJMAR | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
905 | KUCA Katarzna | 553 | WAJMAR | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
906 | ASENDRYCH Konrad | 556 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
907 | BANDURSKI Michał | 557 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
908 | CIEMAŁA Szczepan | 562 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
909 | DESZCZ Bartłomiej | 564 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
910 | DOLATA Aneta | 565 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
911 | DOLLA Michał | 566 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
912 | EBERHARDT Maria | 567 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
913 | GURGUL Mateusz | 571 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
914 | JABŁOŃSKI Łukasz | 572 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
915 | JAŃCZYK Kamil | 573 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
916 | KACZYŃSKI Damian | 574 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
917 | KAROLCZAK Damian | 575 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
918 | KUĆMIERZ Ryszard | 580 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
919 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 581 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
920 | KWIATKOWSKI Piotr | 582 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
921 | LEGIERZYNAKI Damian | 583 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
922 | ŁUKASZEWSKI Bartosz | 584 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
923 | PROCHOWSKA Sylwia | 590 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
924 | RACHWAŁ Damian | 591 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
925 | RAK Andrzej | 592 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
926 | REJNOWICZ Mariusz | 593 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
927 | SIKORSKI Marcin | 594 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
928 | SKRZYPCZAK Weronika | 595 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
929 | SMIAROWSKI Artur | 596 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
930 | SÓJKA Karol | 597 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
931 | TOKAREK Remigiusz | 599 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
932 | TURECKI Dominik | 600 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
933 | WNĘK Marek | 601 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
934 | PŁOWUCHA Jarosław | 604 | BOTY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
935 | GAWEŁ Małgorzata | 605 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
936 | KOWALIK Joanna | 606 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
937 | ABRATKIEWICZ Magdalena | 607 | Ex Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
938 | PALAT Marek | 612 | GLT LEUNA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
939 | RACHWAŁ Bartosz | 613 | GLT LEUNA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
940 | ŚWITOŃSKI Jacek | 614 | GLT LEUNA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
941 | SZEWCZYK Piotr | 615 | GLT LEUNA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
942 | JANKUN Emilia | 616 | Idea Getin Leasing | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
943 | MALICKA Monika | 618 | Idea Getin Leasing | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
944 | MĘDRYSA Michał | 619 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
945 | SKAMAJ Krzysztof | 620 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
946 | ZAJĄC Julia | 623 | Sportera OCR Łódź | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
947 | BANIEWSKI Bartosz | 624 | SZYBKO | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
948 | KODLEW Magdalena | 625 | SZYBKO | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
949 | KWAŚNIEWSKA Agata | 626 | SZYBKO | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
950 | MAZUR Dominika | 627 | SZYBKO | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
951 | BARAN Ilona | 630 | Team Moose | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
952 | WASEK Katarzyna | 631 | Team Moose | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
953 | CHROMIŃSKI Stefan | 632 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
954 | SZABAT Adrianna | 633 | WATAHA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
955 | CIACH Maciek | 636 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
956 | KIEŚ Mateusz | 648 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
957 | KOŚĆ Wojciech | 649 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
958 | KOSIOR Piotr | 650 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
959 | KUBLICKI Grzegorz | 653 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
960 | KUKULSKI Adam | 654 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
961 | MICHALSKI Jakub | 655 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
962 | MIKSA Jakub | 656 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
963 | PABIAN Karol | 657 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
964 | PIĄTEK Krystian | 658 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
965 | PIOTROWSKI Dariusz | 659 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
966 | SOBKOWIAK Jan | 663 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
967 | SOKOŁOWSKI Krzysztof | 664 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
968 | STAŚKIEWICZ Bartłomiej | 665 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
969 | TROCHONOWICZ Łukasz | 666 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
970 | WĄDZYŃSKI Adam | 667 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
971 | WAJSOWICZ Mateusz | 668 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
972 | WITIW Sławomir | 669 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
973 | ZABRZESKI Mariusz | 671 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
974 | ZIÓŁKOWSKA Patrycja | 672 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
975 | ZWIERZYNSKI Marek | 673 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
976 | BŁĘDOWSKI Artur | 674 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
977 | KARDACH Michał | 677 | Data Force | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
978 | JUSZKO Marcin | 678 | Dzikie Bociany | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
979 | TUREK Michał | 679 | Dzikie Bociany | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
980 | MIKOŁAJCZAK Daria | 680 | Dzikie Muchy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
981 | ŻUŁAWNIK Radosław | 681 | Dzikie Muchy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
982 | GIERCZAK Bartłomiej | 682 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
983 | PAŁKA Wojciech | 686 | Gibkie małpy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
984 | KOŁODZIEJCZAK Radosław | 687 | Młodzi Suwerenni | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
985 | BARTKIEWICZ Arkadiusz | 688 | Monsterki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
986 | CHMURA Adrian | 689 | Monsterki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
987 | KACZALSKI Bartosz | 690 | Monsterki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
988 | KASPROWICZ Marcin | 691 | Monsterki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
989 | SZYMKOWIAK Kamila | 692 | Monsterki | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
990 | GRZEŚ Kuba | 693 | PALCE CYNKOWE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
991 | HERYĆ Patryk | 694 | PALCE CYNKOWE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
992 | LASKA Zofia | 695 | PALCE CYNKOWE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
993 | TOŁKACZEWSKI Jakub | 699 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
994 | HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka | 700 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
995 | GORAUS Karol | 701 | TSH | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
996 | KUŚMIERZ Wojciech | 702 | TSH | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
997 | JAKUBOWSKA Aleksandra | 703 | Wirtualna Siła | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
998 | MYSŁEK Tomek | 704 | Wirtualna Siła | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
999 | SURMICKI Przemek | 705 | Wirtualna Siła | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1000 | BĄK Damian | 706 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1001 | BUDZIEWSKI Tomasz | 710 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1002 | BUJACZ Ilona | 711 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1003 | BUJACZ Patryk | 712 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1004 | DĘBSKI Michał | 713 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1005 | DRYJA Pawel | 714 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1006 | DUDKOWSKA Patrycja | 715 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1007 | DYBA Przemysław | 716 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1008 | FOLTYŃSKI Patryk | 717 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1009 | GOSZCZYŃSKA Olga | 718 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1010 | KOWALSKA Aleksandra | 724 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1011 | KOWALSKA Martyna | 725 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1012 | KULA Radosław | 726 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1013 | ŁUKASIK Monika | 727 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1014 | ŁUŹNIAK Joanna | 728 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1015 | MĄCZKA Paweł | 729 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1016 | NOWAK Mateusz | 734 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1017 | OLZACKI Piotr | 735 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1018 | PANDEW Julian | 736 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1019 | PAPAJ Radosław | 737 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1020 | PATON Iwona | 738 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1021 | PORWAT Sabina | 739 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1022 | PROCHOWNIK Aleksandra | 740 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1023 | SAWICKA Angelika | 743 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1024 | SAWICKI Bartosz | 744 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1025 | SICIARZ Aleksandra | 745 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1026 | ŚLIWA Michał | 746 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1027 | SOWIŃSKA Dagmara | 747 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1028 | SZCZESZEK Adrian | 749 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1029 | WAJS Kamil | 752 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1030 | WIĘCKOWSKI Łukasz | 753 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1031 | WOJCIECHOWSKA Dominika | 754 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1032 | WÓJTOWICZ Patryk | 755 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1033 | WOŚKO Ania | 756 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1034 | BŁAŻYCA Zofia | 759 | Atomowe Dziki Gór | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1035 | SCHMIDT Aleksandra | 760 | Atomowe Dziki Gór | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1036 | SIECZKO Szymon | 761 | Atomowe Dziki Gór | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1037 | KOŚMIDER Piotr | 762 | BAUMIT DIY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1038 | LESZCZYŃSKI Maciej | 763 | BAUMIT DIY | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1039 | SERAFIN Aleksandra | 764 | BAUMIT DIY | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1040 | KOZYRA Marta | 767 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1041 | LELEK Aleksandra | 768 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1042 | LELEK Andrzej | 769 | Dream Team Nysa | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1043 | LELEK Katarzyna | 770 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1044 | ANDREJASZKO Łukasz | 771 | Emotional Titanic Flute | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1045 | JURCZUK Mateusz | 773 | Emotional Titanic Flute | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1046 | PANKAU Marta | 774 | Emotional Titanic Flute | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1047 | BIESIADA Michał | 775 | Pipa Lampa Oranżada | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1048 | JÓZEFIAK Krzysia | 776 | Pipa Lampa Oranżada | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1049 | ROGACKI Dominik | 777 | Pipa Lampa Oranżada | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1050 | WRÓBLEWSKI Michał | 780 | Pipa Lampa Oranżada | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1051 | ZAWODNY Marcin | 781 | Pipa Lampa Oranżada | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1052 | CHODZICKI Rafał Jan | 782 | Pszypau Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1053 | JAKOWICKI Mateusz | 783 | Pszypau Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1054 | RZESZUTEK Janusz | 789 | Sportowe Dusze | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1055 | RZESZUTEK Krzysztof | 790 | Sportowe Dusze | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1056 | ŁYKOWSKI Marcin | 794 | Wolni i Wściekli | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1057 | BONDOS Ryszard | 795 | Zmęczone Krewetki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1058 | GARBOWSKI Marcin | 796 | Zmęczone Krewetki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1059 | KOWALCZUK Justyna | 797 | Zmęczone Krewetki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1060 | KOWALCZUK Mateusz | 798 | Zmęczone Krewetki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1061 | PACHCIAREK Robert | 800 | Zmęczone Krewetki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1062 | RATMAN Ryszard | 801 | Zmęczone Krewetki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1063 | BIEŃ Kacper | 803 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1064 | CHLUDEK Marcin | 804 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1065 | DOMAŃSKI Grzegorz | 805 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1066 | FUSZARA Waldemar | 808 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1067 | GAPONOW Arkadiusz | 809 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1068 | GOŁĘBIOWSKA Aleksandra | 811 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1069 | PAWŁOWSKI Michał | 835 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1070 | RACZYŃSKI Arkadiusz | 836 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1071 | RYSKALOK Marcin | 837 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1072 | SAMOLEWSKI Michał | 838 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1073 | SIENKIEWICZ Michał | 839 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1074 | SZCZEPANIAK Michał | 840 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1075 | SZTANGA Jaroslaw | 841 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1076 | SZULC Marcin | 842 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1077 | WIDUCH Ryszard | 843 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1078 | KOWALCZYK Krzysiek | 844 | ARMON | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1079 | PALKA Arek | 845 | ARMON | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1080 | SADOWSKI Arkadiusz | 846 | ARMON | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1081 | SADOWSKI Łukasz | 847 | ARMON | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1082 | KOWALSKA Dana | 857 | BSC team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1083 | MAKOWSKA Monika | 858 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1084 | OPAŁKA Dagmara | 859 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1085 | WOŹNICA Marcin | 860 | BSC team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1086 | WOŹNICA Sylwia | 861 | BSC team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1087 | URBAN Marcin | 867 | Czoskowi | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1088 | URBAN Patrycja | 868 | Czoskowi | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1089 | URBAN Tomasz | 869 | Czoskowi | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1090 | GRZESIK Marek | 870 | Dariusz tak się nie robi | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1091 | SKRZEKUT Karol | 871 | Dariusz tak się nie robi | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1092 | BODZIONY Robert | 872 | Do III Razy Sztuka | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1093 | MAĆKÓW Piotr | 873 | Do III Razy Sztuka | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1094 | ŚCISŁOWSKA Dominika | 874 | Do III Razy Sztuka | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1095 | CHORĄŻYCZEWSKI Eryk | 879 | Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1096 | KALINOWSKI Mateusz | 881 | Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1097 | TRZASKA Janek | 882 | Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1098 | ZIĘBA Kamil | 883 | Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1099 | KRASOWSKI Łukasz | 884 | Herosek | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1100 | SĘDOR Aneta | 885 | Herosek | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1101 | JANECKA Monika | 887 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1102 | JANECKI Jerzy | 888 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1103 | BERKA Weronika | 889 | kosmici | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1104 | JANOWSKA Wiktoria | 890 | kosmici | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1105 | ZIÓŁEK Ewa | 896 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1106 | 69 Stanley | 901 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1107 | ABRANTOWICZ Marcin | 902 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1108 | BUGIEL Marcin | 903 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1109 | FISZER Roma | 904 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1110 | FRANKOWSKA Paula | 905 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1111 | GERSTNER Tomasz | 906 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1112 | GOLA Jacek | 907 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1113 | GÓRAJEK Wojciech | 908 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1114 | KIĆ Tomasz | 912 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1115 | KNITER Grzegorz | 913 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1116 | KORCZYNA Marcin | 914 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1117 | KORYCIAK Daniel | 915 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1118 | ŁUCZAK Dominik | 916 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1119 | MAĆKÓW Kaja | 917 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1120 | MAJCHROWSKI Marcel | 918 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1121 | ZAJĄC Piotr | 932 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1122 | ZALEWSKI Bartosz | 933 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1123 | ZIELNIEWICZ Justyna | 934 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1124 | DUDKOWSKI Krzysztof | 935 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1125 | GŁUSZEK Julia | 936 | Alphaspirit | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1126 | KOTARA Maciej | 937 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1127 | KWIECIEN Pawel | 938 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1128 | MAZURKIEWICZ Paweł | 2005 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1129 | WĄTOR Robert | 2011 | Alphaspirit | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1130 | RÓŻNIEWICZ Łukasz | 946 | Coco jamboo i do przodu | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1131 | WIZNER Małgorzata | 947 | Cross Box Oborniki Śląskie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1132 | BOROWSKI Miłosz | 948 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1133 | DREWALSKA-FRYZEŁ Małgorzata | 949 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1134 | DRZEWIECKA Joanna | 950 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1135 | HEN Sylwia | 953 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1136 | JAROS Aneta | 954 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1137 | JAROS Tomasz | 955 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1138 | KUCZNIER Agata | 957 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1139 | LASKOWSKA Agata | 959 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1140 | LASKOWSKI Paweł | 960 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1141 | MIERNIK Przemysław | 961 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1142 | OŚNICKI Maksymilian | 962 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1143 | TONDEL Łukasz | 965 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1144 | WINNICKI Bartosz | 966 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1145 | SOBIERAJ Arek | 968 | Dziki Team One | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1146 | BOCZKOWSKA Marzena | 971 | Lewin Biega | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1147 | DOMAŃSKI Henryk | 974 | Lewin Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1148 | DRĄŻKOWSKI Grzegorz | 975 | Lewin Biega | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1149 | GAJ-JURCZYK Renata | 976 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1150 | JAGIEŁŁO Małgorzata | 977 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1151 | KAWIAK Katarzyna | 978 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1152 | KRUCZEK Mirosław | 979 | Lewin Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1153 | MICHALSKA Beata | 981 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1154 | ŚWIERCZEK Anna | 982 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1155 | ZELEK Dawid | 983 | Lewin Biega | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1156 | URBAN Jarosław | 984 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1157 | PAWLIK Jakub | 988 | Spływ bobrem | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1158 | GIBNER Dagmara | 990 | Strong Side | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1159 | SIEMIONEK Damian | 991 | Strong Side | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1160 | TOKARCZYK Sara | 994 | TNT | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1161 | BŁASZKIEWICZ Agnieszka | 2013 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1162 | BYCZKOWSKA Patrycja | 995 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1163 | BYCZKOWSKI Jan | 996 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1164 | DUDENKO Jerzy | 999 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1165 | DZIUBAŁKA Adrian | 1001 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1166 | DZIUBAŁKA Mateusz | 1002 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1167 | GIBNER Joanna | 1006 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1168 | GROBELNY Roger | 1007 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1169 | JACZEWSKI Patryk | 1008 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1170 | JACZYŃSKI Krzysztof | 1009 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1171 | JAKUBOWSKI Krystian | 1010 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1172 | JANICKI Dariusz | 1011 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1173 | KONOPACKI Daniel | 1013 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1174 | KOZIEŁ Anna | 1015 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1175 | OLEJARNIK Kamil | 1020 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1176 | PODSIADŁO Piotr | 1022 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1177 | PRZEKWAS Jakub | 1023 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1178 | RADOWICZ Klaudia | 1024 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1179 | WESOŁOWSKI Jerzy | 1029 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1180 | WINCENTOWICZ Łukasz | 1030 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1181 | WITKOWSKI Krzysztof | 1031 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1182 | BURA Joanna | 1032 | BadAss Gang | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1183 | DOBOSZ Monika | 1033 | BadAss Gang | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1184 | WŁODARCZYK Magdalena | 1043 | Fire from the ass | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1185 | DRĄŻEK Agata | 1045 | Landryny | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1186 | DRĄŻEK Magdalena | 1046 | Landryny | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1187 | LIPIŃSKA Majka | 1047 | MAJSON | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1188 | KASPERSKI Przemek | 1048 | Obłocone Sznurówki | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1189 | JUSZCZAK Anna | 1052 | Powerfull Girls | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1190 | MIERCZYNSKA Kamila | 1053 | Powerfull Girls | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1191 | NIECHAJ Anna | 1054 | Powerfull Girls | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1192 | PRZYBYSZ Monika | 1055 | Powerfull Girls | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1193 | MARCZAK Adam | 1056 | Sofa Tim | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1194 | MARCZAK Ola | 1057 | Sofa Tim | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1195 | POSTALATINA Kateryna | 1058 | Sofa Tim | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1196 | KMIEĆ Kamila | 1066 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1197 | PACHOLCZYK Jarosław | 1067 | Warriors Łódź | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1198 | TOBOR Michał | 1069 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1199 | BERNER Karolina | 1070 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1200 | BORYSEWICZ Maria | 1071 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1201 | CIEŚLAK Katarzyna | 1072 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1202 | DUDEK Robert | 1077 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1203 | DYMALSKI Jacek | 1078 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1204 | EWELINA Skórzewska | 1079 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1205 | GĘBICKI Michał | 1080 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1206 | GORODCZUK-PIOTROWSKA Aleksandra | 1081 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1207 | GORZYŃSKA Agata | 1082 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1208 | GRABIŃSKA Julia | 1083 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1209 | GRZYWNOWICZ Jakub | 1084 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1210 | KIERESZ Szymon | 1096 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1211 | LIPIECKI Jacek | 1100 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1212 | MARCZAK Wojciech | 1102 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1213 | MARTENSON Paweł | 1103 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1214 | MICHALIK Agnieszka | 1104 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1215 | MISZCZAK Aleksandra | 1105 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1216 | PIOTROWSKI Krzysztof | 1109 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1217 | PILCH Piotr | 1111 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1218 | RAJKOWSKI Tomasz | 1112 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1219 | RATAJCZYK Justyna | 1113 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1220 | SKOPIŃSKA Anna | 1117 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1221 | SMULSKA Ewelina | 1118 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1222 | SOBOTA Faustyna | 1119 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1223 | SZELĄG Grzegorz | 1120 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1224 | SZEWC Iga | 1121 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1225 | SZTYLKA Eliasz | 1123 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1226 | ZIEMBA Katarzyna | 1127 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1227 | BAZAN Marcin | 1129 | CA_Pędzący po BROWAR :) | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1228 | KEMPIŃSKI Michał | 1130 | CA_Pędzący po BROWAR :) | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1229 | DUSZYŃSKA Paulina | 1133 | Diehlowcy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1230 | SOWA Marek | 1134 | Diehlowcy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1231 | JURKIEWICZ Karol | 1138 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1232 | KIEL Dagmara | 1139 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1233 | MICINIAK Anna | 1140 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1234 | MICINIAK Marta | 1141 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1235 | NOCOŃ Agnieszka | 1142 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1236 | STAWOROWSKI Adam | 1143 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1237 | DĄBROWSKA Małgorzata | 1148 | Płonące pojeby | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1238 | KASOWSKA Karolina | 1149 | Płonące pojeby | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1239 | ŁAPCZYŃSKA Aleksandra | 1150 | poledancerki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1240 | PAŁAC Julia | 1151 | poledancerki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1241 | SCHWAKOPF Joanna | 1152 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1242 | KANTORSKA Anna | 1153 | Worki zboża | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1243 | MULTAŃSKI Sebastian | 1154 | Worki zboża | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1244 | ANIOŁCZYK Agnieszka | 1155 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1245 | BEDNÁŘ Richard | 1156 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1246 | BURDZY Hubert | 1160 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1247 | CHILOŃSKI Grzegorz | 1161 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1248 | CHLASTAWA Paweł | 1162 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1249 | CHOJNACKI Marcin | 1163 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1250 | DOMANIECKI Mikołaj | 1164 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1251 | GRABOWSKI Artur | 1170 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1252 | HOJKA Łukasz | 1171 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1253 | HUZAR Kamil | 1172 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1254 | JABŁOŃSKI Konrad | 1173 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1255 | JAŃCZUK Marcin | 1174 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1256 | JANIEC Wiktor | 1175 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1257 | KIERZEK Daniel | 1176 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1258 | KOZUŃ Krzysztof | 1181 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1259 | LEŚNIAK Piotr | 1185 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1260 | LEWEK Krzysztof | 1186 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1261 | LOOSE Lukasz | 1187 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1262 | MAJDZIAK Klaudia | 1188 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1263 | MAT Szalik | 1189 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1264 | MIGAS Magdalena | 1190 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1265 | MOKROSIŃSKA Dorota | 1191 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1266 | SIWIK Aleksander | 1202 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1267 | ŠKRABAL Petr | 1203 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1268 | SPYCHAJ Marcin | 1204 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1269 | STRÓŻYK Michał | 1205 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1270 | SZINCEL Wojciech | 1206 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1271 | SZYMCZAK Damian | 1207 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1272 | TRZMIEL Mihał | 1208 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1273 | WYSOCKI Adam | 1211 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1274 | ŻYBURA Piotr | 1212 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1275 | ZYDOREK Damian | 1213 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1276 | HELAL Mizu | 1214 | Bezlitosna Familia | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1277 | MROCZKOWSKA Katarzyna | 1215 | Bezlitosna Familia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1278 | ŚWIERCZYŃSKA Paulina | 1216 | Bezlitosna Familia | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1279 | BIELECKA Joanna | 1220 | DSSCKWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1280 | KOSSIŃSKA Nina | 1221 | DSSCKWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1281 | MUSIAŁ Damian | 1222 | DSSCKWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1282 | NIEDOBITEK Marcin | 1223 | DSSCKWA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1283 | WITIAK Roksana | 1225 | DSSCKWA | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1284 | SZYMCZAK Rafał | 1226 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1285 | BILEKO-SULIK Nila | 1227 | Ladies in MUD | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1286 | JAMROZIK Łukasz | 1230 | LemuJamur | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1287 | JURKIEWICZ Artur | 1231 | LemuJamur | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1288 | KOCZOROWSKI Paweł | 1233 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1289 | KAMIENIECKA Karolina | 1234 | Power rangers! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1290 | KOZERA Kaja | 1235 | Power rangers! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1291 | KOKOTEK Alicja | 1239 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1292 | KOKOTEK Wojciech | 1240 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1293 | MRÓZ Anna | 1982 | Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1294 | PAWLACZYK Barbara | 1983 | Stowarzyszenie Dr.Max Zdrowie | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1295 | IWANKOWSKA Agnieszka | 1241 | ZETY | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1296 | ZAWADZKI Tomasz | 1242 | ZETY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1297 | AMKLEWICZ Mateusz | 1243 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1298 | BĄCZYK Wiktoria | 1244 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1299 | BARTCZAK Paweł | 1245 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1300 | BOROŃ Marcin | 1247 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1301 | BUGAJAK Artur | 1248 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1302 | BZOWSKI Marcin | 1249 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1303 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 1252 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1304 | DROBICZEK Joanna | 1253 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1305 | GABOR Waldemar | 1255 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1306 | GOŁDYN Miłosz | 1258 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1307 | GRAJDEK Dawid | 1259 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1308 | HUBER Kamila | 1262 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1309 | JACHYM Maciek | 1263 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1310 | KAJEWSKI Milosz | 1265 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1311 | NEUMANN Marysia | 1279 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1312 | NIEJADLIK Krzysztof | 1280 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1313 | ORŁOWSKA Laura | 1281 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1314 | PAŃCZAK Maciej | 2015 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1315 | PERLIK Natalia | 1284 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1316 | PIĄTKIEWICZ Przemek | 1285 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1317 | POCHOPIEŃ Agnieszka | 1286 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1318 | ROBACZYŃSKI Dawid | 1288 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1319 | ŠANA Radek | 1289 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1320 | ŚLUSARZ Oliwia | 1290 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1321 | SOMMERFELD Michał | 1291 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1322 | SORBIAN Paweł | 1292 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1323 | WIECKOWSKI Marcin | 1298 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1324 | ŁASKI Karol | 1299 | AcroRunners | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1325 | MICHAŁEK Milena | 1300 | AcroRunners | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1326 | GDOWIK Justyna | 1303 | BitBag | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1327 | GROCHOWSKI Tomasz | 1304 | BitBag | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1328 | JANOWSKA Magdalena | 1306 | BitBag | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1329 | MURAWSKI Damian | 1310 | BitBag | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1330 | OLEBIŃSKI Adrian | 1311 | BitBag | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1331 | WOJDAŁOWICZ Bartosz | 1313 | BitBag | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1332 | KRAMER Sławomir | 1314 | Desperaci Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1333 | KLUZEK Robert | 1315 | FC Bolesławiec | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1334 | TOKARCZUK Łukasz | 1316 | FC Bolesławiec | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1335 | MAJUSIAK Klaudia | 1319 | Golden Girls Squad | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1336 | LUBRYKA Dominik | 1321 | High Voltage Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1337 | PISUŁA Grzegorz | 1322 | High Voltage Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1338 | HUPAJŁO Kamil | 1323 | KHG - prawnicy skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1339 | NYKIEL Adrian | 1327 | KHG - prawnicy skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1340 | PABICH Aleksandra | 1328 | KHG - prawnicy skuteczni aż do granic | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1341 | RONC Wiktoria | 1329 | KHG - prawnicy skuteczni aż do granic | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1342 | ADAMCEWICZ Jakub | 1330 | Lagato | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1343 | DZIURMAN Mariusz | 1331 | Lagato | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1344 | KOWALSKI Patryk | 1332 | Lagato | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1345 | MATEJKO Wojciech | 1333 | Lagato | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1346 | OLSZEWSKI Tomasz | 1334 | Lagato | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1347 | RÓJ Monika | 1338 | Run is fun | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1348 | Mr3Ddi | 1339 | SoftServe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1349 | TARGOSZ Dominik | 1343 | SoftServe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1350 | ŻOKOWSKI Krzysztof | 1344 | Thunderstruck, gęsia skórka, w powietrzu proch.. | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1351 | BEŃKO Kamil | 1345 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1352 | WIADUCH Łukasz | 1349 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1353 | HAŁAPUP Patrycja | 1350 | Żagańskie Jednorożce | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1354 | JABLONSKA Anna | 1351 | Żagańskie Jednorożce | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1355 | KAISER-SZMIDT Paweł | 1352 | Żagańskie Jednorożce | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1356 | KOWALSKA Wioletta | 1353 | Żagańskie Jednorożce | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1357 | BOGDANOW Norbert | 1357 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1358 | BOROŃ Damian | 1358 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1359 | CEGLARSKI Adrian | 1359 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1360 | CHMIELECKI Miłosz | 1360 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1361 | CHMIELECKI Robert | 1361 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1362 | CHRZANOWSKI Adrian | 1362 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1363 | CIEŚLA Sandra | 1363 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1363 | HADAM Marcin | 1367 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1365 | JAŚKIEWICZ Dawid | 1368 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1366 | KOZAK Katarzyna | 1370 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1367 | KOZŁOWSKI Damian | 1371 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1368 | KUMOR Oskar | 1372 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1369 | KUNICKI Marcin | 1373 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1370 | NAWROCKA Ewa | 2020 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1371 | NOSAL Jacek | 1378 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1372 | NOWAK Adrian | 1379 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1373 | PIECHOTA Szymon | 1380 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1374 | PRZEWOŹNIAK Maciej | 1381 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1375 | RYDECKA Dobrochna | 1382 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1376 | SMYKAŁA Marta | 1383 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1377 | SOBCZAK Adrian | 1384 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1378 | STANIEWSKI Rafał | 1385 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1379 | ZAWARTOWSKI Bartosz | 1390 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1380 | ZULIK Marcin | 1391 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1381 | TRUSKOWSKI Konrad | 1392 | A&K97 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1382 | NOWAK Mariusz | 1394 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1383 | PYTEL Damian | 1395 | AQ Wiring Systems Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1384 | WASIAK Łukasz | 1396 | AQ Wiring Systems Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1385 | NAJDER Angelika | 1401 | Crazy Runnerfuckers | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1386 | WARSZAWSKI Patryk | 1402 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1387 | BIEŻYŃSKI Bartosz | 1403 | Debiutanci Lubin | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1388 | BŁASZCZYK Łukasz | 1404 | Debiutanci Lubin | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1389 | BŁASZCZYK Mateusz | 1405 | Debiutanci Lubin | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1390 | IGNATOWICZ Piotr | 1407 | Debiutanci Lubin | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1391 | MULARCZYK Maciej | 1408 | Debiutanci Lubin | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1392 | BARTOSZEK Anna | 1409 | Drużyna z przypadku | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1393 | BARTOSZEK Artur | 1410 | Drużyna z przypadku | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1394 | ŁUSZCZEK Łukasz | 1411 | Drużyna z przypadku | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1395 | BRZOZOWSKI Mateusz | 1416 | Los _Tarapatos | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1396 | DUDA Adrianna | 1417 | Los _Tarapatos | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1397 | KONOWALSKA Martyna | 1419 | Los _Tarapatos | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
1398 | BAKA Mateusz | 1422 | Sześciopaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1399 | KOWALCZYK Joanna | 1423 | Sześciopaki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1400 | KROPIWNICKA Patrycja | 1424 | Sześciopaki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1401 | SIKORSKI Adrian | 1425 | Sześciopaki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1402 | SZYMAK Klaudia | 1426 | Sześciopaki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1403 | KUCNER Piotr | 1429 | The Inwaliders | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1404 | SCHULZ Jędrzej | 1430 | The Inwaliders | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1405 | SZŁAPKA Piotr | 1431 | The Inwaliders | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1406 | SPYCHALSKA Justyna | 1433 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1407 | KASPERCZAK Adam | 1435 | Wataha+ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1408 | WASZCZYKOWSKI Tomasz | 1436 | Wataha+ | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1409 | BARANIAK Julia | 1438 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1410 | BATOR Norbert | 1439 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1411 | BIALAS Konrad | 1440 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1412 | BOROWSKA Iga | 1442 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1413 | CHĘTKIEWICZ Maciek | 1444 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1414 | CHĘTKIEWICZ Małgorzata | 1445 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1415 | DOBRZYŃSKA Aleksandra | 1446 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1416 | DROŻDŻYŃSKA-DZIDA Agnieszka | 1448 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1417 | DZIADYK Maciej | 1449 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1418 | DZIECIUCHOWICZ Beata | 1450 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1419 | GARBARCZYK Aleksandra | 2021 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1420 | JUNCEWICZ Marta | 1451 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1421 | KACZOROWSKI Szymon | 1452 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1422 | KĘSICKI Waldemar | 1455 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1423 | KOTALA Arkadiusz | 1456 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1424 | KOZŁOWSKI Łukasz | 1459 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1425 | KULIBERDA Karol | 1460 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1426 | LICZBIŃSKA Alicja | 1461 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1427 | LISIAK Artur | 1462 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1428 | ŁUKOMSKA Katarzyna | 1463 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1429 | MALARSKA Julia | 1464 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1430 | PEROŃSKI Arkadiusz | 2022 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1431 | PIETROŃ Łukasz | 1468 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1432 | PŁOCIENNICZAK Adam | 1469 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1433 | PRZYBYSZ Konrad | 1471 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1434 | RUGIEŃ Dorota | 1472 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1435 | SACHAJKO Sławek | 1473 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1436 | SAPELA Kamil | 1474 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1437 | SZADEJ Piotr | 1477 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1438 | TOMCZYK Radoslaw | 1478 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1439 | URMY Kamil | 1479 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1440 | CZOK Daria | 1482 | Czarny sklad | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1441 | CZOK Marcin | 1483 | Czarny sklad | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1442 | DĄBROWSKA Małgorzata | 1484 | Czarny sklad | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1443 | DANIELISZYN Dominika | 1485 | Czarny sklad | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1444 | JANUS Bogumiła | 1487 | Czarny sklad | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1445 | LASEK Miłosz | 1489 | Czarny sklad | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1446 | LISOWSKA Agata | 1490 | Czarny sklad | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1447 | MATYKIEWICZ Natalia | 1492 | Czarny sklad | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1448 | NOWOROLSKA Anna | 1493 | Czarny sklad | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1449 | OŻÓG Grzegorz | 1494 | Czarny sklad | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1450 | OŻÓG Katarzyna | 1495 | Czarny sklad | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1451 | SEGET Marzena | 1497 | Czarny sklad | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1452 | ZIOLKOWSKI Eugeniusz | 1498 | Czarny sklad | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1453 | TRĘBACZEWSKI Michał | 1499 | Gang Szeryfa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1454 | WAŚNIOWSKI Artur | 1500 | Gang Szeryfa | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1455 | WORONOWICZ Adam | 1502 | Lagato | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1456 | CIEŚLA Joanna | 1503 | Maliny w spirytusie | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1457 | JANOWCZYK Mariusz | 1504 | Maliny w spirytusie | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1458 | LISIECKA Agata | 1508 | ślimaki w akcji | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1459 | KUCZYŃSKA Zuzanna | 1510 | Telewizja Echo24 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
1460 | MUSIAŁ Michał | 1512 | Telewizja Echo24 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1461 | NYKIEL Tomasz | 1513 | Telewizja Echo24 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1462 | SOKALSKI Łukasz | 1515 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1463 | BŁOCISZ Karol | 1516 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1464 | BŁOCISZ Tomasz | 1517 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1465 | BOGUMIŁ Teresa | 1518 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1466 | CHROBAK Karolina | 1520 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1467 | CZAJKA Klaudia | 1521 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1468 | CZUBA Marek | 1522 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1469 | DURYŃ Jagoda | 1523 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1470 | FAUSTMANN Michał | 1525 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1471 | GARSKI Bartlomiej | 1527 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1472 | GIEC Dariusz | 1528 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1473 | GŁOWACKI Dezyderiusz | 1529 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1474 | IWANOWSKI Tomasz | 1530 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1475 | JESIOTR Krakus_M | 1532 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1476 | KAMIŃSKI Mikołaj | 1533 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1477 | KOŹMIK Magdalena | 1537 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1478 | KUBIAK Szymon | 1540 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1479 | KUŹBIK Dawid | 1541 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1480 | MAJCHRZYCKI Szymon | 1542 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1481 | MALICKI Michał | 1543 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1482 | MILEWSKI Mariusz | 1544 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1483 | MILEWSKI Mikołaj | 1545 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1484 | OLCZAK Dagmara | 1548 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1485 | OLCZAK-ZIÓŁEK Daria | 1549 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1486 | ORZEŁ Anna | 1550 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1487 | PANUCHNO Michał | 1551 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1488 | RUSNARCZYK Adrian | 1554 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1489 | SPRAWKA Marta | 1555 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1490 | STEFANIAK Kamila | 1556 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1491 | SZLAG Artur | 1557 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1492 | UBYSZ Malwina | 1559 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1493 | WISNIEWSKI Daniel | 1560 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1494 | WOŹNIAK Robert | 1561 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1495 | WRZAŁEK Dawid | 1562 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1496 | ZAPEŃSKI Sławomir | 1563 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1497 | DRZEWIECKA Edyta | 1566 | ASY-WRC | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1498 | MIKA Maciej | 1567 | ASY-WRC | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1499 | SOSNOWSKI Norbert | 1568 | ASY-WRC | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1500 | BORECKI Tomasz | 1570 | Bieganie Pod Sokolim Okiem | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1501 | DYCEWICZ Dominika | 1571 | Black Foxes | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1502 | GÓRNIAK Tomasz | 1572 | Black Foxes | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1503 | MATŁOSZ Kamil | 1573 | Black Foxes | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1504 | LUBELSKA Dominika | 1574 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1505 | ANDRUSZEWSKI Krzysiek | 1576 | Byle by do przodu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1506 | GODLEWSKI Ireneusz | 2002 | Byle by do przodu | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1507 | WATRAS Damian | 1575 | Byle by do przodu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1508 | ZAZULA Aleksandra | 1578 | Byle by do przodu | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1509 | ZAZULA Mariusz | 1579 | Byle by do przodu | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1510 | CHORĄŻY Artur | 1580 | Chorąży | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1511 | CHORĄŻY Weronika | 1581 | Chorąży | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1512 | MASLANKIEWICZ Tomasz | 1583 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1512 | PAZIK Marek | 1585 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1514 | GŁAZ Jacek | 1586 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1515 | FRĄCZAK Piotr | 1588 | Ood0op0Ob0oqOg | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1516 | GRZEGORCZYK Adrian | 1589 | Serock | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1517 | KRAWCZYK Paweł | 1590 | Serock | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1518 | BARSZCZYŃSKA Joanna | 1591 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1519 | BIALKOWSKI Nikodem | 1593 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1520 | BRYSZEWSKI Maciej | 1595 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1521 | BURZYŃSKA Joanna | 1596 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1522 | E. Kamil | 1599 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1523 | FILIPIUK Tomasz | 1600 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1524 | FRANKOWSKA Monika | 1601 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1525 | GĄSIOREK Wojciech | 1602 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1526 | JAMROZIŃSKA Aneta | 1606 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1527 | JANUS Piotr | 1607 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1528 | JĘDRZEJCZAK Krzysztof | 1608 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1529 | KAWCZYNSKA Katarzyna | 1609 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1530 | KAWECKI Tomasz | 1610 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1531 | KAŹMIERCZAK Dawid | 1611 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1532 | KAŹMIERSKI Adam | 1612 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1533 | KOBYLNIK Agata | 1613 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1534 | MACZKO Michal | 1618 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1535 | MAJERSKI Michał | 1619 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1536 | MAŁOLEPSZY Kacper | 1620 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1537 | MIODUNKA Katarzyna | 1621 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1538 | MOFINA Piotr | 1622 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1539 | PARCZEWSKI Radek | 1624 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1540 | PAWLAK Krzysztof | 1625 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1541 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 1638 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1542 | SZKUDLAREK Bartosz | 1639 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1543 | SZTAFIŃSKA Monika | 1640 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1544 | SZTAFIŃSKI Piotr | 1641 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1545 | SZYMAŃSKI Arkadiusz | 1642 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1546 | TOMCZYK Marcin | 1643 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1547 | ZBOROWSKA Ewa | 1648 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1548 | ZIĘTARA Maciej | 1649 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1549 | ZIĘTEK Kamil | 1650 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1550 | ORLIK Kinga | 1651 | Beckhoff Bro Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1551 | POMIANOWSKI Marcin | 1652 | Beckhoff Bro Team | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1552 | SOCZYNSKI Tomasz | 1653 | Byki z Ameryki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1553 | SUWAJ Hubert | 1654 | Byki z Ameryki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1553 | WALCZYŃSKI Adrian | 1655 | Byki z Ameryki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1555 | SZAFLIK Sylwia | 1659 | Chłopi z Mazur | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1556 | JAWORSKA Magdalena | 1660 | CMF | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1557 | LIZIŃCZYK Łukasz | 1661 | CMF | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1558 | PUCHALSKA Marta | 1662 | CMF | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1559 | PUCHALSKI Rafał | 1663 | CMF | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1560 | TUREK Michał | 1664 | CMF | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1561 | GAWLIKOWSKA Agnieszka | 1669 | Koksy Amazonki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1562 | JĘDRZEJEWSKA Anna | 1670 | Koksy Amazonki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1563 | SCHMIDT Klaudia | 1671 | Koksy Amazonki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1564 | KRZYŻANIAK Konrad | 1674 | Koniobijcy z Małżonkami | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1565 | RYDZYŃSKA Maja | 1675 | Koniobijcy z Małżonkami | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1566 | RYDZYŃSKI Krzysztof | 1676 | Koniobijcy z Małżonkami | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1567 | CIUPIŃSKI Michał | 1677 | PERFECT TEAM | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1568 | ZBOROWSKI Jacek | 1681 | PERFECT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1569 | KOŚCIELNIK Kacper | 1682 | SBL Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1570 | MAŃDA Edyta | 1683 | SBL Runners | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1571 | SIRKO Kamil | 1684 | SBL Runners | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1572 | WIETRZNY Ewelina | 1685 | SBL Runners | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1573 | JURKOWSKA Joanna | 1686 | Szczecińskie Atomówki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1574 | WEGIEREK Sebastian | 1687 | Szczecińskie Atomówki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1575 | ŻYWICA Aleksandra | 1688 | Szczecińskie Atomówki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1576 | GĄDEK-SERWIN Karolina | 1690 | Tomb Raiders | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
1577 | ZDONEK Marek | 1691 | Tooploox | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1578 | BABIARCZYK Tomek | 1692 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1579 | BIEDA Rafał | 1693 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1580 | BOGONOS Paweł | 1694 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1581 | BUCZEK Natalia | 1697 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1582 | GRALA Dominik | 1699 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1583 | GROCHOCKA Klaudia | 2025 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1584 | GROCHOCKI Piotr | 1700 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1585 | JACHIMOWICZ Agata | 1703 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1586 | JANAS Jakub | 1704 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1587 | JASKÓŁOWSKI Tomasz | 1705 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1588 | KONOPCZYŃSKI Krzysztof | 1709 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1589 | KOWAL Sebastian | 1710 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1590 | KUBÁT Ondřej | 1712 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1591 | KUBÁTOVÁ Šárka | 1713 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1592 | ŁUCZAK Marcinł | 1716 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1593 | MAJOS Monika | 1717 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1594 | MALYI Sergii | 1718 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1595 | MARUCHA Mateusz | 1719 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1596 | MIRECKI Bartłomiej | 1721 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1597 | NOSIADEK Robert | 1722 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1598 | PARYSEK Łukasz | 1723 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1599 | PERZYNA Wojciech | 1724 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1600 | PLUCHA Grzegorz | 1725 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1601 | SOFRONIUK Igor | 1728 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1602 | STASIAK Dawid | 1729 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1603 | SWARYCZEWSKI Wojciech | 1730 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1604 | SYREWICZ Julia | 2026 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1605 | SZYMBORSKA Joanna | 1732 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1606 | TOKAREK Jan | 1733 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1607 | WALKOWIAK Radosław | 1734 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1608 | WAŚKOWSKI Kamil | 1736 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1609 | KROSNY Dawid | 1737 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1609 | ZARĘBA Marcin | 1738 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1611 | ZIELIŃSKI Kamil | 1739 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1612 | KUDLIŃSKI Leszek | 1740 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1613 | PODNAJMER Piotr | 1742 | DonFish | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1614 | KONIECZNA Adrianna | 1744 | Golden Power Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1615 | SZYMAŃSKA Bogna | 1747 | Golden Power Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1616 | BORCZYKOWSKI Jan | 1748 | Nie widzę przeszkód! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1617 | BIERNAT Łukasz | 1749 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1618 | MARKIEWICZ Grzegorz | 1750 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1619 | TOKARSKI Mariusz | 1751 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1620 | KWIATKOWSKI Sebastian | 1754 | Sebek i Natka | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1621 | SATALECKI Jan | 1756 | Squirviels | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1622 | SKROCKI Patryk | 1757 | Squirviels | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1623 | KUBACKA Alicja | 1758 | Ultimate Ulthima | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1624 | CHARA Piotr | 1761 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1625 | CHYLIŃSKI Tomasz | 1762 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1626 | CIESLAR Daniel | 1763 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1627 | DZIK Marlena | 2027 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1628 | GRODZIŃSKI Artur | 1769 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1629 | GRYSZKA Waldemar | 1770 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1630 | GRYSZKA Waldemar | 1771 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1631 | IZYDOREK Katarzyna | 1773 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1632 | JABŁOŃSKI Paweł | 2028 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1633 | KONCZEWSKA Joanna | 1779 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1634 | KONDRAT Aleksandra | 1780 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1635 | KOROCH Maria | 1781 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1636 | KRYSIAK Łukasz | 1782 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1637 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 1784 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1638 | KUKUCKA Edyta | 1785 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1639 | ŁATA Kamil | 1789 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1640 | LIPIŃSKI Kamil | 1790 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1641 | ŁUKOWIAK Łukasz | 1791 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1642 | MAZUR Aleksandra | 1792 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1643 | MAZUR Dominik | 1793 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1644 | OWERKO Mariusz | 1794 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1645 | PISULA Grzegorz | 1797 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1646 | PUŁTORAK Mateusz | 1798 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1647 | RECZEK Dawid | 1800 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1648 | Мנ Αgєηт | 1809 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1649 | MAZUR Tymon | 1816 | DobryŃ Trening | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1650 | KAROLEWSKI Łukasz | 1818 | GGałgany | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1651 | SZCZYŻAŃSKI Tomasz | 1819 | GGałgany | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1652 | GRACZYK Michał | 1820 | Hasioki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1653 | GRZEŚKOWIAK Marcin | 1821 | Hasioki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1654 | OLCZYK Ernest | 1822 | Hasioki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1654 | PIETRZAK Jakub | 1823 | Hasioki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1656 | PÓŹNIAK Kamil | 1828 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1657 | ZARZYKA Łukasz | 1829 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1658 | DRASS Kamil | 1830 | ŁEBONIE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1659 | JAWORSKI Szymon | 1831 | ŁEBONIE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1660 | TOKARCZYK Kamil | 1832 | ŁEBONIE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1661 | WOJTEK Denis | 1833 | ŁEBONIE | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1662 | GAWĘCKI Krzysztof | 1834 | NayebaneeTeam | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1663 | MAKAREWICZ Pawel | 1838 | Rudy102 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1664 | MOSÓR Patryk | 1840 | Waleczne Serca Przegrane Wątroby | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1665 | CHODOROWSKI Michał | 1841 | Waleczne serca, przegrane wątroby | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1665 | KACZMAREK Weronika | 1842 | Waleczne serca, przegrane wątroby | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1667 | RIBOL Olivia | 1843 | Waleczne serca, przegrane wątroby | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1668 | BARBASZA Jakub | 1844 | Zieleniecka13teaM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1669 | KULS Łukasz | 1845 | Zieleniecka13teaM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1670 | LASKOWSKA Sandra | 1846 | Zieleniecka13teaM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1671 | DYBOWSKA Monika | 1852 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1672 | DYBOWSKI Marcin | 1853 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1673 | GRZANKA Piotr | 1855 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1674 | JANECKA Justyna | 1856 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1675 | JANECKA Maja | 1857 | Żółwie i ślimaki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1676 | JANECKI Michał | 1858 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1677 | LATOS Asia | 1859 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1678 | SOBAŃSKI Bartek | 1860 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1679 | BEDNARSKI Marek | 1861 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1680 | BŁĄD Wojciech | 1862 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1681 | BŁASZCZYŃSKI Mariusz | 1863 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1682 | DUBACKA Agnieszka | 1866 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1683 | DUBACKI Rafał | 1867 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1684 | FURS Marcin | 1868 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1685 | GORZELAŃCZYK Filip | 1869 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1686 | GROCHOWSKI Michał | 1870 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1687 | PROKURAT Małgorzata | 1877 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1688 | NURCZYŃSKA Anna | 1885 | 326 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1689 | NURCZYŃSKI Łukasz | 1886 | 326 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1690 | ARCISZEWSKA Magda | 1893 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1691 | BRYSIAK Joanna | 1904 | Grey Team | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1692 | ŁĘGOWY Dominik | 1907 | Jarosze Sportu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1693 | GENDERKA-WAJNERT Anna | 1909 | Książniczki i Księciunie | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1694 | HYPKI Adam | 1910 | Książniczki i Księciunie | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1695 | MAĆKOWIAK Agnieszka | 1911 | Książniczki i Księciunie | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1696 | WAJNERT Jakub | 1913 | Książniczki i Księciunie | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1697 | WOJCIECHOWSKA Aleksandra | 1914 | Książniczki i Księciunie | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1698 | ISKRA Przemysław Iskra | 1915 | Mistrzowie leginsów | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1699 | SZUBARTOWSKI Grzegorz | 1916 | Mistrzowie leginsów | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1700 | KŁYSIŃSKI Mariusz | 1917 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1701 | ZIÓŁKOWSKI Paweł | 1919 | SYMMETRY GO | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1702 | KAMIŃSKA Małgorzata | 1934 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1703 | KAMIŃSKI Michał | 1935 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1704 | KLONOWSKI Piotr | 1936 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1705 | KOWALCZYK Tomasz | 421 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1706 | KOWALIK Karol | 1937 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1707 | KRUPA Dawid | 1938 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1708 | LASKOWSKI Andrzej | 1941 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1709 | LĘBA Cyprian | 1943 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1710 | MORIAK Jan | 1944 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1711 | PAWLICKI Rafał | 1947 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1712 | PISKORZ Michał | 1949 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1713 | PUZIAK Andrzej | 1950 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1714 | SOKOŁOWSKI Bartosz | 1955 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1715 | STACHNIAK Kornelia | 1882 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1716 | SZAROSZYK Dorota | 1956 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1717 | SZAROSZYK Marcin | 1957 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1718 | SZELIGA Bartosz | 1960 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1719 | WIECZOREK Monika | 1964 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1720 | WŁODARCZAK Tomasz | 1966 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1721 | KASPRZYK Tomasz | 1972 | Liga samobójców | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1722 | BRODZIAK Andrzej | 1984 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1723 | CYBULSKI Dariusz | 1985 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1724 | FURMANSKA Weronika | 1986 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1725 | KUCIA Łukasz | 1990 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1726 | PIĄTEK Konrad | 1992 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1727 | PORWOLIK Krystian | 1993 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1728 | WASIŃSKI Łukasz | 1998 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1729 | WAWRESZUK Marek | 1999 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1730 | WÓJCIK Bartosz | 2000 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1731 | ABRANTOWICZ Daniel | 875 | Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1732 | ZIÓŁEK Krzysztof | 897 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1733 | ŻEBROWSKI Mateusz | 898 | SeeT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1734 | ANDRZEJCZAK Małgorzata | 899 | Wilk team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1735 | WILK Łukasz | 900 | Wilk team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1736 | SZAFRAŃSKI Marcin | 925 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1737 | SZCZEREK Monika | 927 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1738 | ŁUKASZEWSKI Maciej | 342 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1739 | PSUT Kamil | 159 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1740 | GAŁAJ Paweł | 2042 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1741 | KRUK Michał | 787 | Śmietanka 40% | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1742 | HIMEL Adrian | 812 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1743 | DĄBEK Andżelika | 853 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1744 | FONTIN Monika | 854 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1745 | MRÓZ Dorota | 1034 | BadAss Gang | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1746 | ORŁOWSKI Dawid | 261 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1747 | PAŁUBA Marta | 788 | Śmietanka 40% | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1748 | OGRODOWICZ Jacek | 259 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1749 | KLESZCZ Andrzej | 855 | BSC team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1750 | KLESZCZ Anna | 856 | BSC team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1751 | DRZEWIECKI Maciej | 951 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1752 | KOWZAN Olga | 2064 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1753 | JARZYNA Klaudia | 2055 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1754 | JEDYNAK Artur | 2048 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1755 | MASZTAKOW Anna | 2050 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1756 | MASZTAKOW Hanna | 2051 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1757 | MASZTAKOW Mikołaj | 2052 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1758 | DZIERLĘGA Jola | 2049 | ARMON | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1759 | SKOREIKO Yurii | 2047 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1760 | JEDWABNY Maksymilian | 2059 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1761 | GABRYELCZAK Konrad | 2063 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1762 | KOSTRZEWA Mateusz | 2060 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1763 | KOSTRZEWA Piotr | 2061 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1764 | RACHWALSKI Sebastian | 2067 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1765 | ŚWIATŁOCH Jarosław | 2068 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1766 | KMIECIK Damian | 2066 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1767 | GRZYBOWSKI Bartłomiej | 1968 | Jamniki Runners | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1768 | KRÓLICKA Anna | 1969 | Jamniki Runners | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1769 | RUSIN Kamil | 1994 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1770 | STACHURSKA Agnieszka | 1995 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
1771 | MAKOWSKI Marek | 207 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1772 | OLCZYK Maciej | 208 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1773 | MARKUSIK Tomasz | 209 | CIDRY LOTAJOM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1774 | TIEBLER Agnieszka | 210 | CIDRY LOTAJOM | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1775 | SŁABASZEWSKI Kamil | 212 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1776 | WAWRZYNIAK Sylwia | 1035 | BadAss Gang | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1777 | ZAWADZKA Anna | 1036 | BadAss Gang | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1778 | BOROWSKI Łukasz | 1037 | BEEZ SPINY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1779 | ILINA Iryna | 1059 | TriCity Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1779 | TAŃSKA Marzena | 1060 | TriCity Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1781 | TAŃSKI Michał | 1061 | TriCity Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1782 | FEDRAU Jacek | 1166 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1783 | KLAUZIŃSKI Damian | 1267 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1784 | KŁOS Michał | 1268 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1785 | STRZAŁKOWSKI Patryk | 1294 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1786 | SUCHECKI Andrzej | 1295 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1787 | KOŃCZAL Radosław | 1369 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1788 | JOSZ Magdalena | 1774 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1789 | GRZANKA Ewa | 1854 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1790 | OLESZCZAK Amadeusz | 1873 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1791 | OLESZCZAK Kamil | 1874 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1792 | OLESZCZAK Piotr | 1875 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1793 | FRYZEŁ Wojciech | 952 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1794 | TUROWSKA Eliza | 969 | Dziki Team One | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1795 | ŁOŚ Joanna | 970 | Invictus Cross Oborniki Śląśkie | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1796 | DEREWLANY Patryk | 992 | TNT | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1797 | FIEDOR Adrian | 993 | TNT | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1798 | BUDNER Aleksandra | 1065 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1799 | KOSTRZEWA Waldemar | 2062 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1800 | STACHURSKI Bartosz | 1996 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1801 | DOMINIAK Jarosław | 1165 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1802 | SKWARA Kamil | 1633 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1803 | KRAKOWIAK Krystian | 1271 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1804 | JANIAK Mirek | 1930 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1805 | PODGÓRSKA Ilona | 2075 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1806 | BRAMOWSKI Mateusz | 2073 | Mistrzowie leginsów | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1807 | KAMIŃSKI Paweł | 2079 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1808 | MRÓZ Adrian | 2080 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1809 | NOWOJEWSKI Mirosław | 2076 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1810 | Herbi | 1921 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1811 | NEKSU Igor | 2033 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1812 | NOSZCZAK Jacek | 1817 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1813 | JANUS Ewa | 2034 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1813 | PRZYBYLAK Agnieszka | 2036 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1815 | PASTOR Anna | 2035 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1816 | BŁACHNIO Maciej | 1888 | BeerForceOne | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1817 | GABARA Aleksander | 1889 | BeerForceOne | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1818 | KRYSIK Agata | 1890 | BeerForceOne | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1819 | WRÓBEL Mateusz | 1892 | BeerForceOne | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1820 | MIROTA Dominika | 1891 | BeerForceOne | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1821 | KRZEBIOT Robert | 1783 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1822 | KURZEJA Andrzej | 1991 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1823 | KOMASARA Marcin | 1987 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1824 | MODRAK Patryk | 1901 | fit as fck | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1825 | GULCZYŃSKI Eryk | 1897 | fit as fck | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1826 | ŻÓRAWIŃSKI Piotr | 1903 | fit as fck | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1827 | KOVAL Liliya | 1899 | fit as fck | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1828 | GULCZYŃSKI Patryk | 1898 | fit as fck | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1829 | WUJCIÓW Maciej | 1902 | fit as fck | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1830 | CZEKALSKI Krystian | 1896 | fit as fck | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1831 | TIAHNYBOK Paweł | 1962 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1832 | ZAWADZKI Bartosz | 766 | BAUMIT DIY | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1833 | MODRAK Kacper | 1900 | fit as fck | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1834 | SZCZYRBA Jakub | 1883 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1835 | BIELECKI Filip | 1810 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1836 | NIEWĘGŁOWSKI Damian | 1813 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1837 | SZUBERT Tomasz | 1814 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1838 | ŁEBEK Mateusz | 1811 | Boskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1838 | NIEWĘGŁOWSKA Katarzyna | 1812 | Boskie Dziki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1840 | PIETRUSIEWICZ Mateusz | 1948 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1841 | DROSIO Marlena | 2032 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1842 | LASOK Paweł | 1942 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1843 | TOMASZEWSKI Wojciech | 1808 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1844 | GIBEK Łukasz | 1767 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1845 | JURA Elżbieta | 1775 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1846 | DORUCH Kamil | 1764 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1847 | SZAJNER Patryk | 1805 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1848 | SAWICKI Jakub | 1802 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1849 | KACZYŃSKA Justyna | 1777 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
1849 | JAGUŚ Dominik | 2029 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1851 | HUBKA Marcin | 1928 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1852 | SERĘGA Natalia | 1952 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1853 | WINNICKI Tomasz | 1965 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1853 | SZCZOTKA Magdalena | 1958 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1853 | JEDYNAK Sandra | 1932 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1856 | SERĘGA Damian | 2081 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1857 | JELEŃ Anna | 1933 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1858 | SARZYNSKA Beata | 1951 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1859 | KONIECZNY Łukasz | 1974 | Liga samobójców | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1860 | CABAN Monika | 1970 | Liga samobójców | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1861 | KITALA Dawid | 1973 | Liga samobójców | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1862 | PODSIEDLIK Krzysztof | 1976 | Liga samobójców | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1863 | KASPRZYK Anna | 1971 | Liga samobójców | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1864 | NOWAK Agnieszka | 1975 | Liga samobójców | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
1865 | DRYGAS Karolina | 2070 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1866 | SZCZYGIELSKI Mateusz | 1997 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1867 | RYZNER Agnieszka | 1977 | Liga samobójców | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 1867 wynik(ów)