Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2022-04-09 |
Place : | Wrocław |
Distance : | 6 km |
Registered : | 3337 |
Started : | 3033 |
Not finished : | 23 |
Finished : | 3010 |
On the track : | 23 |
Classifications acc. to categories:
All | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Seria | Start time |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIELCARZ Tomasz | 1 | Biegowe Dziki OCR | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 2 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
3 | KMIEĆ Adam | 7 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
4 | HANDZLIK Wojciech | 14 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
5 | JESKA Tomasz | 15 | Dirty Sparrows | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
6 | PASON Tomasz | 20 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
7 | TOMCZAK Dariusz | 29 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
8 | ZIELIŃSKI Tomasz | 34 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
9 | BARAN Michał | 35 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
10 | SIKORA Adam | 40 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
11 | LIUTKUS Dainius | 45 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
12 | MISSALA Mateusz | 48 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
13 | BYRCZEK Michał | 53 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
14 | JACIÓW Paweł | 54 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
15 | ANDRYCH Mateusz | 59 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
16 | HERMA Piotr | 64 | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
17 | MOCZKO Sebastian | 69 | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
18 | STAROSZYŃSKI Dawid | 74 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
19 | STEFANIAK Marek | 75 | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
20 | RUDY Przemysław | 81 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
21 | MAJOWSKI Michał | 86 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
22 | GACH Damian | 89 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
23 | PIOTROWSKI Kamil | 94 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
24 | KORNAS Szymon | 99 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
25 | KAMIŃSKI Zbigniew | 100 | GRUBIORZE LOTAJOM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
26 | FUCHS Bartosz | 107 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
27 | PAWLAK Kamil | 110 | IronRX Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
28 | RADNY Michał | 114 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
29 | ANOWSKI Adrian | 120 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
30 | KOT Marcin | 127 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
31 | KRZYŻANOWSKI Julian | 128 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
32 | KRAWIECKI Mateusz | 132 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
33 | WASILEWSKI Karol | 138 | SPARTA RUNNERS | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
34 | BUDZYŃSKI Adam | 143 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
35 | BRODA Mateusz | 144 | Wartkie Zbóje | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
36 | TOMCZAK Marcin | 149 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
37 | TYCZYNO Wojciech | 150 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
38 | WITKOWSKI Rafał | 151 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
39 | GIEMZA Michał | 159 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
40 | GORYCKI Piotr | 160 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
41 | KRAKOWIAK Damian | 165 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
42 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 166 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
43 | RADZIEJEWSKI Paweł | 171 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
44 | RATAJCZAK Grzegorz | 172 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
45 | WAŚ Łukasz | 178 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
46 | WOŁOSZYN Maciej | 179 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
47 | HOFFMANN Mateusz | 184 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
48 | KOWALSKI Mateusz | 190 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
49 | SIEKIERSKI Paweł | 191 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
50 | CZACHURSKI Mateusz | 197 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
51 | GÓRNIAK Robert | 198 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
52 | CAREWICZ Marek | 205 | Gladiators Polska | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
53 | WITKOWSKI Mateusz | 206 | Hanza Pomorska | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
54 | GŁAZ Jacek | 207 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
55 | GORSIAK Jacek | 208 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
56 | MITURA Dawid | 219 | NaChilluMordo | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
57 | ŚNIEŻKO-BŁOCKI Błażej | 220 | NaChilluMordo | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
58 | KRAUZY Tomasz | 221 | NASC | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
59 | KRAUZY Wojciech | 222 | NASC | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
60 | STEG Tomasz | 223 | NASC | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
61 | BUTRYN Paweł | 224 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
62 | CHODORSKI Łukasz | 225 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
63 | BARAN Konrad | 241 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
64 | DOLEWSKI Adrian | 242 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
65 | WOCHNIAK Michał | 249 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
66 | WOŹNIAK Adrian | 250 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
67 | BAJON Przemysław | 251 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
68 | FRĄCZYK Jędrzej | 263 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
69 | JAKUBEK Grzegorz | 264 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
70 | KOZŁOWSKI Grzegorz | 271 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
71 | ŁUCZKO Kamil | 272 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
72 | MICHALSKI Daniel | 273 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
73 | OCZKO Adam | 278 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
74 | ORŁOWSKI Maciej | 279 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
75 | SYGIET Wiktor | 289 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
76 | SZPILA Andrzej | 290 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
77 | TALARKO Mateusz | 291 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
78 | KONIECZNA Żaneta | 299 | Dragon Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
79 | WYSŁUCH Iza | 300 | Dragon Runners | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
80 | KULIGOWSKA Małgorzata | 302 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
81 | WOROBIEWA Jekatierina | 316 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
82 | MACIUSZEK Julia | 317 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
83 | GOMOŁA-PARADOWSKA Anna | 314 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
84 | MISSALA Magdalena | 315 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
85 | KARCZMAR Kornelia | 324 | WF TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
86 | KOBYDECKA Klaudia | 325 | WF TEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
87 | MACHOWIAK Monika | 326 | WF TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
88 | FILAS Rafał | 336 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
89 | WŁODARCZYK Jan | 337 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
90 | DOMAGAŁA Patryk | 338 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
91 | KOSMALA Tomasz | 371 | Armadomeron | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
92 | TADUS Marcin | 372 | Armadomeron | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
93 | DANIEL Kumala | 373 | FURIA Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
94 | SZOSTEK Wojciech | 374 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
95 | BEDNARSKI Adrian | 375 | Hemmersbach Team 2.0 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
96 | DOBEK Marcin | 376 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
97 | KOSIOREK Kuba | 377 | JTCNW K1 OPOLE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
98 | POLOK Bartosz | 378 | JTCNW K1 OPOLE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
99 | GAJEK Adrian | 386 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
100 | GĘBARA Łukasz | 387 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
101 | GOMULA Paweł | 389 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
102 | HOMAN Grzegorz | 390 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
103 | IZYDORCZYK Mirosława | 391 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
104 | JANUSZ Rafał | 392 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
105 | KACZMAREK Dominik | 393 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
106 | ŚWIĄTEK Krystian | 412 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
107 | SZLACHTA-MYRLAK Maria | 413 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
108 | TARAS Michał | 414 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
109 | TOMANA Marcin | 415 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
110 | WACHOWSKI Jan | 416 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
111 | WRÓBEL Krzysztof | 417 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
112 | CHRUSZCZ Łukasz | 418 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
113 | CZEKAŁA Paweł | 419 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
114 | CHMURA-SKERCZYŃSKA Natalia | 437 | EXTREME WAYS | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
115 | KOSIŃSKI Tomasz | 438 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
116 | CEBULLA Mateusz | 439 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
117 | GABARA Maciej | 440 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
118 | KURTA Damian | 441 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
119 | KURTA Dominik | 442 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
120 | ROHOZA Adam | 443 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
121 | KLĘK Jarosław | 462 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
122 | ŁĄKAS Damian | 463 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
123 | MOSTOWSKI Radosław | 464 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
124 | BIGDA Paweł | 474 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
125 | BOCZ Dawid | 475 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
126 | BOCZ Mariusz | 476 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
127 | BURNATOWSKI Bartosz | 480 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
128 | BURY Adrian | 481 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
129 | BURY Mariusz | 482 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
130 | KACZMARCZYK Adrian | 499 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
131 | KĘDZIORA Gabriel | 500 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
132 | KLOSE Marcin | 501 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
133 | KRAS Paweł | 502 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
134 | KRZYŻAŃSKA Justyna | 503 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
135 | KRZYŻAŃSKI Kacper | 504 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
136 | RYBARCZYK Gabriela | 525 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
137 | SAMOLEWSKI Michał | 526 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
138 | SÓJKA Karol | 527 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
139 | ŚWIERCZEK Marek | 528 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
140 | SZEMICZEK Katarzyna | 529 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
141 | SZEWCZYK Maciej | 530 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
142 | SZUMILAS Krzysztof | 531 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
143 | TOMYS Wieslaw | 532 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
144 | CURYŁO Rafał | 551 | Byki skurczybyki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
145 | MANEROWSKA Angelika | 552 | Byki skurczybyki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
146 | MANEROWSKA Monika | 553 | Byki skurczybyki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
147 | MANEROWSKI Adrian | 554 | Byki skurczybyki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
148 | MANEROWSKI Jakub | 555 | Byki skurczybyki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
149 | NOWAK Piotr | 556 | Byki skurczybyki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
150 | SZCZOTOK Wiktor | 557 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
151 | BABSKA Magda | 558 | Dwie marudy z Jeleniej Góry | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
152 | BIELIŃSKI Mariusz | 576 | Krause running team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
153 | ŚWIĄTEK Tomasz | 577 | Krause running team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
154 | DOMAGALSKA Jadwiga | 578 | Latające walenie śmierci | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
155 | DOMAGALSKI Artur | 579 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
156 | DOMAGALSKI Marek | 580 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
157 | BLASZCZYK Patryk | 594 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
158 | BŁASZCZYK Weronika | 595 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
159 | DRYJANSKI Robert | 596 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
160 | KOWALCZYK Anna | 597 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
161 | KOWALCZYK Patryk | 598 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
162 | KURZWEIL Sebastian | 599 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
163 | LEWANDOWSKA Katarzyna | 600 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
164 | DOBRAS Jan | 620 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
165 | DOMALEWSKA Paulina | 621 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
166 | DZINDZIO Jakub | 622 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
167 | FERDYNAND Mateusz | 623 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
168 | FLUDER Andrzej | 624 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
169 | FRANK Mirosław | 625 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
170 | GADZIAŁA Sylwester | 626 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
171 | GĄSIEWICZ Jessica | 627 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
172 | PAWŁOWSKI Piotr | 646 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
173 | PUCHAŁA Grzegorz | 647 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
174 | ROGACKI Dominik | 648 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
175 | ROSIAK Daniel | 649 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
176 | SKOWROŃSKA Anna | 651 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
177 | ŚLUGAJ Dawid | 652 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
178 | GAWEŁ Małgorzata | 671 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
179 | GOŁĘBIOWSKA Paulina | 672 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
180 | KOWALIK Joanna | 673 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
181 | DOMINIK Jakub | 674 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
182 | RADOM Kamil | 675 | Check in Gym | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
183 | TOREBKO Patryk | 676 | Englishman in Wrocław | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
184 | WIŚNIEWSKI Michał | 693 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
185 | KOŹLIK Tomasz | 694 | Niesforne Małpy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
186 | KUCHTA Marcin | 695 | Niesforne Małpy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
187 | ŁYSIK Piotr | 696 | Niesforne Małpy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
188 | OLSZOWY Daniel | 697 | Niesforne Małpy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
189 | HELUSZKA Jakub | 698 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
190 | KUHN Kamil | 699 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
191 | ŁACNY Wojciech | 700 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
192 | ŁOZOWSKI Norbert | 719 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
193 | TELĄŻKA Kacper | 720 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
194 | BĄCLER Marta | 723 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
195 | BARAN Grzegorz | 724 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
196 | BARANOWSKI Dawid | 725 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
197 | KALBRON Aleksander | 745 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
198 | KARWATA Karol | 747 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
199 | KAŹMIERCZYK Marek | 748 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
200 | KĘDRA Natalia | 749 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
201 | KŁĘBUCKA Agnieszka | 750 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
202 | KMIECIAK Krystian | 751 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
203 | KOKOSZKA Jarosław | 752 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
204 | NAWOROL Aleksandra | 770 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
205 | NIEMCZYK Oliwia | 771 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
206 | NIEWIADOMSKI Marcin | 772 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
207 | PERON Anita | 774 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
208 | PIETRYKA Michał | 775 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
208 | PRADZYNSKA Liwia | 776 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
210 | PRZYBYSZ Michał | 777 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
211 | URBANOWICZ Filip | 795 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
212 | WACHOWIAK Krzysztof | 796 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
213 | WITKOWSKI Grzegorz | 798 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
214 | WŁODYKA Tomasz | 799 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
215 | WOJDYŁA Paweł | 800 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
216 | WOŁOSZYN Krzysztof | 801 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
217 | WILKOŁAZKI Rafał | 816 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
218 | WIŚNIEWSKA Anna | 817 | ALL LIMITLESS! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
219 | BOCHRA Mateusz | 818 | apetor | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
220 | CZERNIAWSKI Mateusz | 819 | apetor | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
221 | JANOCHA Krzysztof | 820 | apetor | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
222 | KUCZYŃSKI Michał | 821 | apetor | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
223 | KASPERCZYK Damian | 822 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
224 | PODLEŚNY Maciej | 839 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
225 | SALWIRAK Kornel | 840 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
226 | TONDEL Łukasz | 841 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
227 | KULCZYK Agata | 850 | KAITO TEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
228 | PIOTROWSKI Adam | 851 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
229 | ZIĘTEK Dawid | 857 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
230 | ZWADA Maciej | 858 | Kecskemet | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
231 | DOLEWSKA Elżbieta | 859 | Kocury Gdańsk | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
232 | DOLEWSKI Karol | 860 | Kocury Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
233 | DOLEWSKI Konrad | 861 | Kocury Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
234 | WOJTCZAK Jakub | 862 | KUOKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
235 | ZANDER Kamil | 863 | KUOKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
236 | CYBULSKI Cyprian | 883 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
237 | KOLASZEWSKI Błażej | 884 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
238 | MIKOSA Wojciech | 887 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
239 | PIĄTKOWSKA Sara | 888 | Tu Browar Znika | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
240 | GREGOTOWICZ Wojciech | 901 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
241 | GUMPERT Bartosz | 902 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
242 | GUT Kacper | 903 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
243 | JAKÓBCZAK Mateusz | 904 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
244 | KACZMAREK Karolina | 907 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
245 | MORKOWSKI Tomasz | 925 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
246 | OSIŃSKI Artur | 927 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
247 | ROGOWSKI Kacper | 936 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
248 | RYBA Łukasz | 937 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
249 | SAKAŁUS Paweł | 938 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
250 | SARECKI Bartlomiej | 939 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
251 | SMOLAGA Piotr | 941 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
252 | SOBCZYK Jakub | 942 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
253 | STANIENDA Grzegorz | 943 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
254 | GRAB Arkadiusz | 961 | Härter Technika Wytłaczania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
255 | GROCHOWSKI Łukasz | 962 | Härter Technika Wytłaczania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
256 | KMIECIK Monika | 963 | Härter Technika Wytłaczania | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
257 | KORNACKI Daniel | 964 | Härter Technika Wytłaczania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
258 | OZGA Jarosław | 965 | Härter Technika Wytłaczania | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
259 | PARKA Tomasz | 966 | Härter Technika Wytłaczania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
260 | GONCIARZ Szymon | 967 | Jełopy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
261 | STODULSKA Małgorzata | 987 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
262 | TORBIŃSKA Angelika | 988 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
263 | TORBIŃSKI Rafał | 989 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
264 | WRÓBEL Wojciech | 990 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
265 | KRÓL Przemysław | 1006 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
266 | DEGEN Maria | 1007 | Sii Running Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
267 | KOLĘDA Dominik | 1009 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
268 | ZUBKOWSKI Marcin | 1020 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
269 | DUDCZAK Marcin | 1021 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
270 | JOP Mateusz | 1022 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
271 | KITA Magdalena | 1023 | TORA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
272 | SAŁATA Kinga | 1024 | TORA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
273 | SIKORA Krystyna | 1025 | TORA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
274 | SIKORA Tomasz | 1026 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
275 | SOBOTA Karolina | 1027 | TORA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
276 | JANISZEWSKI Jarosław | 1046 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
277 | JARMOŁOWICZ Dariusz | 1047 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
278 | JAWORSKA Marta | 1048 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
279 | JURECZKO Joanna | 1049 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
280 | KAŁAS Mateusz | 1050 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
281 | KLESZCZ Piotr | 1051 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
282 | KOSSOWSKI Przemysław | 1052 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
283 | MULAWA Rafał | 1071 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
284 | PAWŁOWSKI Tomasz | 1073 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
285 | PENARSKI Krystian | 1074 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
286 | PIŁAT Michał | 1075 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
287 | POKAROWSKI Paweł | 1076 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
288 | PRZETOCKI Bartłomiej | 1077 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
289 | PURZYCKI Remigiusz | 1078 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
290 | HOFMANN Jakub | 1097 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
291 | ŁASZCZ Jakub | 1098 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
292 | LATACZ Józef | 1099 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
293 | LAZAREK Ewa | 1100 | BiernatkiTeam | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
294 | MALON Marcin | 1102 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
295 | PAWLIK Stasiek | 1103 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
296 | UŁANOWICZ Mateusz | 1104 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
297 | SPYCHAŁA Michał | 1123 | Gorące Morsy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
298 | JANDA Bartosz | 1124 | JANDOWIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
299 | JANDA Jarosław | 1125 | JANDOWIE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
300 | JANDA Kamil | 1126 | JANDOWIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
301 | JANDA Łukasz | 1127 | JANDOWIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
302 | JANDA Tomasz | 1128 | JANDOWIE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
303 | ŁOMNICKI Tomasz | 1129 | Łosie i łanie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
304 | MORRIS Samanta | 1130 | Łosie i łanie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
305 | RAUS Kalina | 1148 | Wsciekliniekoniecznieszybcy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
306 | BARAN Szymon | 1149 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
307 | DYBOWSKA Monika | 1151 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
308 | DYBOWSKI Marcin | 1152 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
309 | JANECKI Michał | 1153 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
310 | HOLZENBACH Piotr | 1170 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
311 | JANGAS Piotr | 1171 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
312 | JARAWKA Natalia | 1172 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
313 | JAREMCZUK Michał | 1173 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
314 | JĘDRYSIAK Paweł | 1174 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
315 | JOPPEN Monika | 1175 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
316 | KACZWIŃSKI Paweł | 1176 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
317 | KARCZYŃSKI Tomasz | 1177 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
318 | MAZUR Kacper | 1195 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
319 | MICHNIAK Jakub | 1196 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
320 | MRÓZ Dawid | 1197 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
321 | NAWROT Piotr | 1199 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
322 | NOGAWKA Mariusz | 1200 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
323 | ORZESZYNA Kamil | 1201 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
324 | ORZESZYNA Robert | 1202 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
325 | WIEJAK Michał | 1223 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
326 | TUCHOWSKI Jan | 1221 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
327 | WAWRZYNIAK Dorota | 1222 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
328 | ZAWADZKI Dawid | 1232 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
329 | ZIĘCINA Kamil | 1233 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
330 | ZIĘCINA Patryk | 1234 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
331 | ZIELIŃSKI Tomasz | 1235 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
332 | ŻUKOWSKI Kacper | 1236 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
333 | BARBILAT Olek | 1237 | Aktywny weekend | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
334 | CIEŚLAK Adrian | 1251 | BSC team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
335 | CIEŚLAK Marta | 1252 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
336 | DĄBEK Andżelika | 1253 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
337 | FONTIN Monika | 1254 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
338 | WUJCZYK Marta | 1265 | Data Force | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
339 | BARAŃSKI Łukasz | 1266 | DZIKI SŁOWIAŃSKIE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
340 | WOCIAL Przemysław | 1267 | DZIKI SŁOWIAŃSKIE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
341 | ZAWADZKI Jakub | 1276 | It is WHAT it is | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
342 | CHWALISZ Maciej | 1277 | OSP Nowiny Wielkie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
343 | CHWALISZ Marcin | 1278 | OSP Nowiny Wielkie | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
344 | PĘCZAK Kacper | 1279 | OSP Nowiny Wielkie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
345 | JANY Konrad | 1280 | PARG | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
346 | KULIKOVSKIY Sergey | 1282 | PARG | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
347 | GRZYB Adam | 1283 | PARGowy wyjazd 2.0 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
348 | BUGAJSKI Michał | 1302 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
349 | CYMERYS Michał | 1303 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
350 | CZECH Andrzej | 1304 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
351 | CZECH Andrzej | 1305 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
352 | CZECH Sebastian | 1306 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
353 | CZERW Piotr | 1307 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
354 | DEMIAŃCZUK Daniel | 1308 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
355 | DRZEWIECKI Paweł | 1309 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
356 | KOZDROŃ Mateusz | 1327 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
357 | KOZIŃSKI Jakub | 1328 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
358 | KULWANOWSKI Grzegorz | 1329 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
359 | KUŚ Maciej | 1330 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
360 | LECIEJEWSKI Kamil | 1331 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
361 | LIKOS Dawid | 1332 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
362 | MALICKA Urszula | 1333 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
363 | MICH Piotr | 1334 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
364 | STACHURSKI Paweł | 1355 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
365 | STACHURSKI Tomasz | 1356 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
366 | STASZEWSKI Paweł | 1357 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
367 | WEINERT Mateusz | 1371 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
368 | WICHEREK Mateusz | 1372 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
369 | WIERZBICKI Łukasz | 1373 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
370 | WRONA Joanna | 1374 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
371 | WYLĘGA Adrian | 1375 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
372 | WYSOCKA Magdalena | 1376 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
373 | MARCZAK Wojciech | 1396 | Dzikie pantery | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
374 | ROSZKO Agnieszka | 1397 | Dzikie pantery | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
375 | SZADZIANIEC Magdalena | 1408 | Git Grupa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
376 | TKACZUK Sara | 1409 | Git Grupa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
377 | PUENTE-BARTŁOMIEJCZYK Michał | 1412 | Klono Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
378 | KOŁACKI Daniel | 1413 | Krofta | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
379 | KULA Katarzyna | 1432 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
380 | PALKA Jurand | 1433 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
381 | PODLEŚNY Michał | 1434 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
382 | SKRABEL Artur | 1435 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
383 | SZUDROWICZ Andrzej | 1436 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
384 | WIŚNIEWSKA Arleta | 1437 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
385 | WOŹNIAK Hanna | 1438 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
386 | ŻAKOWICZ Natan | 1459 | ZZ Studio Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
387 | ADAMCZYK Szymon | 1460 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
388 | BRZEZIŃSKA Zuzanna | 1462 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
389 | BRZEZIŃSKI Piotr | 1463 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
390 | JAWORSKA Monika | 1477 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
391 | JAWORSKI Mateusz | 1478 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
392 | JEDYNAK Mateusz | 1479 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
393 | KOŁODZIEJ Artur | 1481 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
394 | KONCZEWSKA Joanna | 1482 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
395 | KOSTRZEWA Hubert | 1483 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
396 | KUBIAK Katarzyna | 1484 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
397 | SOBOCKI Filip | 1502 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
398 | SOCHAŃSKI Albert | 1503 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
399 | STELMASZCZYK Krystian | 1504 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
400 | SYPIEŃ Kamil | 1505 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
401 | SZEWCZUK Aleks | 1506 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
402 | SZWAJKOWSKI Karol | 1507 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
403 | TARNOWSKA Katarzyna | 1508 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
404 | WANAT Michał | 1509 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
405 | PIEKUŚ Magdalena | 1527 | Dlaczego Nie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
406 | RYCKO Krystyna | 1528 | Dlaczego Nie | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
407 | STROŃSKA Katarzyna | 1529 | Dlaczego Nie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
408 | BURYŚ Ewa | 1530 | Gladiators Polska | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
409 | KOWALSKA Aleksandra | 1540 | Łódzkie fitnessiary | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
410 | PUTYRA Magdalena | 1541 | Łódzkie fitnessiary | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
410 | RYMKIEWICZ Dorota | 1542 | Łódzkie fitnessiary | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
412 | SMYRSKA Magdalena | 1543 | Łódzkie fitnessiary | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
413 | WALISZKIEWICZ Gabriela | 1544 | Łódzkie fitnessiary | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
414 | AUGUSTYNIOK Julia | 1558 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
415 | AUGUSTYNIOK Patryk | 1559 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
416 | BILSKI Kamil | 1560 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
417 | BIŃCZYK Łukasz | 1561 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
418 | BLICHERT Tomasz | 1562 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
419 | BOGONOS Paweł | 1563 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
420 | BOMBOLEWSKI Cezary | 1564 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
421 | BOROWY Wojciech | 1565 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
422 | GRZECH Marcin | 1584 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
423 | GUCWA Bartłomiej | 1585 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
424 | GUTOWICZ Marcin | 1586 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
425 | HANAS Patryk | 1587 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
426 | JAŃCZAK Krystian | 1588 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
427 | JAWORSKI Aleksander | 1589 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
428 | MACHURA Agnieszka | 1603 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
429 | MAJDA Łukasz | 1604 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
430 | MONDLAK Marcin | 1605 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
431 | MRÓZ Sebastian | 1606 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
432 | NAUMOW Wioleta | 1607 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
433 | NIEBRZYDOWSKI Maciej | 1608 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
434 | NIEDZIELCZYK Jaroslaw | 1609 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
435 | NOWACKA Kamila | 1610 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
436 | SŁABIK Łukasz | 1629 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
437 | SŁAWIŃSKA Barbara | 1630 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
438 | ŚLĘZAK Janusz | 1631 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
439 | ŚLĘZAK Joanna | 1632 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
440 | SOBCZAK Adrian | 1634 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
441 | SPODEK Mateusz | 1635 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
442 | ŚRÓBKA Mateusz | 1636 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
443 | WASIELEWSKI Patryk | 1655 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
444 | WOJTOWICZ Marta | 1656 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
445 | ZWOLENKIEWICZ Karol | 1657 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
446 | BRACKA Aleksandra | 1659 | #jaksiezmeczetoseodpoczne | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
447 | ŻŁOBIŃSKA Katarzyna | 1660 | #jaksiezmeczetoseodpoczne | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
448 | ŻŁOBIŃSKI Maciek | 1661 | #jaksiezmeczetoseodpoczne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
449 | KARPIŃSKI Piotr | 1662 | Bonus2000 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
450 | KLACZEK Mateusz | 1663 | Bonus2000 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
451 | FRAS Katarzyna | 1680 | Diehlowcy | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
452 | JANCZURA Łukasz | 1681 | Diehlowcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
453 | SOWA Marek | 1682 | Diehlowcy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
454 | RYBSKA Julia | 1690 | Niezależne Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
455 | WOCH Dominika | 1692 | Niezależne Zdalne Świry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
456 | KĘDRA Krystian | 1703 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
457 | LEWTAK Kacper | 1704 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
458 | MAZURKIEWICZ Michał | 1705 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
459 | SIWIECKI Grzegorz | 1706 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
460 | STALA Michał | 1707 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
461 | ADAMCZYK Małgorzata | 1708 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
462 | ADAMCZYK Tomasz | 1709 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
463 | PAJĄCZKOWSKA Patrycja | 1729 | zielone zgredki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
464 | Masa Już Jest | 1730 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
465 | ADAMSKI Bartosz | 1731 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
466 | BEDNAREK Michał | 1732 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
467 | BELKA Michał | 1733 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
468 | BŁAZIAK Dawid | 1734 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
469 | BODZIOCH Robert | 1735 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
470 | BOLESZCZUK Dawid | 1736 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
471 | GUCWA Agnieszka | 1755 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
472 | JAŃCZUK Marcin | 1756 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
473 | KACZMARCZYK Sebastian | 1757 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
474 | KADECKI Kacper | 1758 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
475 | KARAŚ Jakub | 1759 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
476 | KLIMAS Jakub | 1760 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
477 | KORALEWSKI Paweł | 1761 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
478 | KURPIEL Konrad | 1762 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
479 | SAK Rafal | 1781 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
480 | SIENKIEWICZ Michał | 1782 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
481 | SORBIAN Paweł | 1783 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
482 | STACHERA Remigiusz | 1784 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
483 | ZASADNI Piotr | 1794 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
484 | ZOWADA Agnieszka | 1796 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
485 | ŻYTO Grzegorz | 1797 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
486 | HERBICH Krzysztof | 1798 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
487 | HOTLOŚ Rafał | 1799 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
488 | MAZUR Radoslaw | 1800 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
489 | KUKIELSKI Marcin | 1819 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
490 | PIECHOWIAK Oskar | 1820 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
491 | PORTASIAK Filip | 1821 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
492 | PTAK Anita | 1822 | Błotem nas nie wezmą | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
493 | MARKOWSKI Piotr | 1831 | Pennywise team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
494 | BARTKOWIAK Anna | 1832 | Po prostu... My | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
495 | HOROBIŃSKA Ewa | 1833 | Po prostu... My | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
496 | KOMOLKA Monika | 1834 | Po prostu... My | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
497 | PIETRZAK Kamila | 1835 | Po prostu... My | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
498 | GRZEBYSZAK Milena | 1849 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
499 | SCHWAKOPF Joanna | 1850 | UNIT37 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
500 | ANIOŁCZYK Agnieszka | 1851 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
501 | CHMIELECKI Tomasz | 1859 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
502 | CHRZĄSZCZ Filip | 1860 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
503 | CIERCZEK Alicja | 1861 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
504 | CIERCZEK Rafał | 1862 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
505 | CITKO Michał | 1863 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
506 | DOMINIK Magdalena | 1865 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
507 | DRAB Mateusz | 1866 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
508 | KANTORSKA Anna | 1885 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
509 | KARASEK Kacper | 1886 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
510 | KĘDZIERSKI Paweł | 1887 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
511 | KLIMAS Wojciech | 1888 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
512 | KLIMCZUK Łukasz | 1889 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
513 | KOŁODZIEJ Damian | 1890 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
514 | KOŁODZIEJ Tomasz | 1891 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
515 | KONOPCZYŃSKI Krzysztof | 1892 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
516 | METELSKA Paulina | 1909 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
517 | MULTAŃSKI Tomasz | 1911 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
518 | PODLECKI Miłosz | 1918 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
519 | POTOCKA Natalia | 1919 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
520 | PTOK Jakub | 1920 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
521 | RAK Daniel | 1921 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
522 | ROBAK Malgorzata | 1922 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
523 | ROSIŃSKI Marcin | 1923 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
524 | ROZMYSŁOWICZ Marta | 1924 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
525 | RYBCZYŃSKA Zuzanna | 1925 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
526 | GŁOWACKI Arkadiusz | 1944 | Barbarzyńcy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
527 | ADUDOVA Kristina | 1945 | COMERC | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
528 | FROSZTĘGA Mateusz | 1946 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
529 | MAJEWSKI Dawid | 1952 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
530 | MARCINIAK Adrian | 1953 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
531 | NOWICKA Alina | 1955 | COMERC | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
532 | WODAŁA Jolanta | 1964 | Gorące Morsy Jarosław | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
533 | KRUKOWSKA Natalia | 1967 | Huncwoty | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
534 | KOCZOROWSKI Paweł | 1990 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
535 | BERWALD Lukasz | 1991 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
536 | BIRUK Wiktor | 1992 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
537 | CHWIROT Sylwia | 2002 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
538 | CZECH Marcin | 2003 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
539 | DĄBKOWSKA Agata | 2004 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
540 | DAJCZAK 'DAJSON' Dawid | 2005 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
541 | PODOBIŃSKI Jan | 2016 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
542 | SABO Filip | 2017 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
543 | SŁUGOCKI Adrian | 2018 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
544 | ŚMIGIELSKA Natalia | 2019 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
545 | KUCZKOWSKI Michał | 2029 | WOT nie widzi przeszkód | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
546 | PLOCH Marcin | 2030 | Wrocławski Koks | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
547 | BARANOWSKI Andrzej | 2031 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
548 | STARKBAUER Dominik | 2039 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
549 | WOŹNIAK Oliwia | 2040 | ZEBRANI Z ULICY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
550 | BURCZYK Piotr | 2046 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
551 | DASZCZYK Weronika | 2047 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
552 | DOBROWOLSKI Jakub | 2048 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
553 | JABŁOŃSKI Łukasz | 2057 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
554 | JAKACKA Anna | 2058 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
555 | JAMROZIK Łukasz | 2059 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
556 | KOWALSKA Patrycja | 2068 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
557 | KOŹLAK Milena | 2069 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
558 | KRAŚNER Marcin | 2070 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
559 | ROMAŃCZYK Michał | 2084 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
560 | SAKOWICZ Szymon | 2085 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
561 | SZULCEK Arkadiusz | 2090 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
562 | TOMCZAK Jakub | 2092 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
563 | TUREK Jarosław | 2093 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
564 | STEGLIŃSKI Dawid | 2103 | Amigosy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
565 | KACZMARCZYK Rafał | 2105 | BATMAN CREW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
566 | BOROWSKA Iga | 2106 | Battle Royale | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
567 | KULESZA Dominika | 2117 | Co ja tu robię | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
568 | SKOCZEŃ Łukasz | 2121 | Co ja tutaj robię | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
569 | ROJOWSKI Igor | 2137 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
570 | STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna | 2138 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
571 | SZYSZKA Joanna | 2139 | Kuźnia Crossfitu | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
572 | WILK Arkadiusz | 2140 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
573 | WLOCZYK Michal | 2151 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
574 | SUCHOCKA Monika | 2152 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
575 | ZARZYCKA Magdalena | 2153 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
576 | FERENC Weronika | 2161 | Wyderki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
577 | KABACIŃSKA Natalia | 2162 | Wyderki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
578 | WÓJTOWICZ Marcin | 2168 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
579 | ŻUCZKOWSKA Paulina | 2169 | Żuczki Jaworzno | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
580 | CŁAPKA Olga | 2180 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
581 | DUBIEL Szymon | 2181 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
582 | GADZIAŁA Dominik | 2182 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
583 | GONTARZ Mlena | 2183 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
584 | KATOLIK Bartek | 2193 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
585 | KAŹMIERCZAK Dawid | 2194 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
586 | KIERPIEC Marcin | 2195 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
587 | KOKOT Krzysztof | 2196 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
588 | MARCIOHA Małgosia | 2207 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
589 | MARCIOHA Mateusz | 2208 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
590 | NESHCHERET Maria | 2210 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
591 | ROGACKI Kamil | 2221 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
592 | ROLNIK Tomasz | 2222 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
593 | SITARZ Bartłomiej | 2227 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
594 | SKORUPA Dawid | 2228 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
595 | STANEK Łukasz | 2229 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
596 | STEGLINSKI Kuba | 2230 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
597 | WINKIEL Marcin | 2241 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
598 | WIŚNIEWSKI Jan | 2242 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
599 | WODZIŃSKA Joanna | 2243 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
600 | WOLAK Paweł | 2244 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
601 | MYSZYNSKI Tomek | 2254 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
602 | ZIOŁO Ewa | 2255 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
603 | STĘPIEŃ Piotr | 2261 | Konusy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
604 | KONDRAT Kamil | 2266 | Ósma brygada | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
605 | SZULIK Bartlomiej | 2267 | Ósma brygada | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
606 | MOREK Mateusz | 2273 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
607 | POLAK Dominik | 2274 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
608 | RAK Mateusz | 2275 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
609 | JAŚKIEWICZ Sebastian | 2286 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
610 | RYK Rafał | 2293 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
611 | SCHWARTZ Robert | 2294 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
612 | SKORACKA Natalia | 2295 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
613 | SZKUDLAREK Wojciech | 2296 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
614 | PALONEK Marcelina | 2306 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
615 | PÓŁROLNICZAK Klaudia | 2307 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
616 | SŁABUSZEWSKI Sebastian | 2308 | RuNovum | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
617 | STAWSKA Sabina | 2309 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
618 | WYDRZYŃSKA Magda | 2310 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
619 | WIKOWSKA Anna | 2324 | Zetka Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
620 | WIKOWSKI Jacek | 2325 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
621 | BOBOWIEC Wiktoria | 2326 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
622 | BOHDZIEWICZ Miłosz | 2327 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
623 | DYBIEC Kamil | 2338 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
624 | G Marek | 2339 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
625 | GAURA Daria | 2340 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
626 | GAURA Rafał | 2341 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
627 | KOZAK Paweł | 2352 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
628 | KRZYSZTOFIK Justyna | 2353 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
629 | KUCHARSKA Julia | 2354 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
630 | KUŹMIAK Przemysław | 2355 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
631 | PRĘTKI Dominik | 2366 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
632 | PROKOPOVÁ Lenka | 2367 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
633 | ROBENEK Dominik | 2368 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
634 | RUDKIEWICZ Julia | 2369 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
635 | RYCHLEWICZ Artur | 2370 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
636 | SAJNÓG Leszek | 2371 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
637 | URBANIAK Michał | 2384 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
638 | WALDMAJER Łukasz | 2385 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
639 | WISŁAWSKI Mariusz | 2386 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
640 | SKROBISZ Maciej | 2396 | DAMA_gąski | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
641 | STRĄCZEK Estera | 2397 | DAMA_gąski | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
642 | BARAŃSKI Marcin | 2398 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
643 | PODOLSKA Justyna | 2399 | HARDCORY | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
644 | MINTA Aleksandra | 2410 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
645 | MINTA Piotr | 2411 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
646 | KUCHEJDA Marek | 2417 | Ośmiorniczki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
647 | RADZIK Łukasz | 2426 | Rogata Ekipa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
648 | SADOWSKI Bartosz | 2436 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
649 | BIŁAN Paweł | 2441 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
650 | BUKOWCZAN Piotr | 2442 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
651 | DUDA Szymon | 2443 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
652 | BOCHEŃSKI Michał | 2454 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
653 | BOROWIEC Damian | 2455 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
654 | GIELNIEWSKI Konrad | 2465 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
655 | HOLZ-KALIŃSKA Justyna | 2469 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
656 | JUSTYNA Maciej | 2471 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
657 | KAJEWSKI Milosz | 2473 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
658 | ŁUKOWIAK Łukasz | 2485 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
659 | MAJEWSKI Mariusz | 2486 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
660 | MAŁYSKO Patrycja | 2487 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
661 | MARKOWSKI Piotr | 2488 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
662 | OSOWSKA Natalia | 2499 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
663 | OSOWSKI Marcin | 2500 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
664 | PAKUŁA Michał | 2501 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
665 | PANKAU Mikołaj | 2502 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
666 | SOSNOWSKI Arkadiusz | 2513 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
667 | SUSLIK Dawid | 2517 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
668 | SWAT Mateusz | 2518 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
669 | SZYMCZAK Izabela | 2519 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
670 | TECŁAW Adrian | 2520 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
671 | TROCHIMOWICZ Aleksander | 2521 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
672 | ŻURAWSKI Tomasz | 2532 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
673 | ŻURAWSKI Wojciech | 2533 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
674 | ŻURKOWSKI Mirosław | 2534 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
675 | BUJAK Cezary | 2535 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
676 | DUCHNIK Rafał | 2536 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
677 | KACZOROWSKI Bartosz | 2537 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
678 | KABAŁA Bartosz | 2553 | KOŁOBRZEG | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
679 | GUZENDA Marcel | 2554 | LIMITLESS7 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
680 | STAROSTA Michał | 2560 | Paprykarz | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
681 | RDZANEK Adrian | 2561 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
682 | RDZANEK Damian | 2562 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
683 | ŚWIĘTEK Agnieszka | 2563 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
684 | ZARZYCKI Konrad | 2564 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
685 | RYCHLICKI Wojciech | 2565 | SPW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
686 | PLUTA Dariusz | 2580 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
687 | AUGUSTYN Tomasz | 2581 | Zlepek przypadkowych osób | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
688 | ANTOSIK Bartosz | 2584 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
689 | BĄCAŁA Rafael | 2585 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
690 | FRYC Jerzy | 2600 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
691 | GANCARZ Beata | 2601 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
692 | KARCZMARCZYK Ewelina | 2608 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
693 | KASIŃSKI Łukasz | 2609 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
694 | KASIŃSKI Maciej | 2610 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
695 | KOWALCZYK Daniel | 2617 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
696 | KOZIEŁ Michał | 2618 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
697 | KRAJEWSKI Mateusz | 2619 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
698 | KSEL Cezary | 2620 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
699 | NERĆ Karolina | 2631 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
700 | NIEDZIELA Szymon | 2632 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
701 | NIEWIEDZIOŁ Damian | 2633 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
702 | OSSENDOWSKI Zbigniew | 2634 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
703 | PIĄTKIEWICZ Przemek | 2635 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
704 | RUTKOWSKI Paweł | 2646 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
705 | RZEPKA Karol | 2648 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
706 | SKRZYPEK Krzysztof | 2650 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
707 | SOBOLEWSKI Bartłomiej | 2651 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
708 | URBAN Mikołaj | 2665 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
709 | URBANIAK Damian | 2666 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
710 | WASIOŁKA Bartosz | 2667 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
711 | WAWRZKO Tomasz | 2668 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
712 | BALAK Aleksander | 2681 | Chipsy Grubasa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
713 | BALAK Przemysław | 2682 | Chipsy Grubasa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
714 | BALAK Szymon | 2683 | Chipsy Grubasa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
715 | JANECKI Jerzy | 2698 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
716 | BORKOWSKI Bartłomiej | 2699 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
717 | ILKÓW Natalia | 2700 | IASE | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
718 | NOJEK Arkadiusz | 2701 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
719 | KUFIETA Rafał | 2713 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
720 | PABICH Aleksandra | 2714 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
721 | STARZYK Dominik | 2715 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
722 | SNELA Bartosz | 2723 | Kicie i Robaczki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
723 | CHMIELECKA GOMES Iwona | 2724 | ŁodziankiFit | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
724 | BOHUSZEWICZ Tomasz | 2732 | SKT Tiger Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
725 | KALICZAK Tomasz | 2736 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
726 | PROŃCZUK Patryk | 2737 | SKT Tiger Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
727 | SYCZ Mariusz | 2738 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
728 | CZERNIK Artur | 2746 | STC | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
729 | KOWALSKA Monika | 2747 | STC | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
730 | PIĘTKA Dariusz | 2748 | STC | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
731 | WYSOCKI Marek | 2749 | STC | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
732 | FLAGA Łukasz | 2750 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
733 | HAWROT Łukasz | 2751 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
734 | JAKUBOWICZ Marta | 2752 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
735 | DUŚ Aleksandra | 2772 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
736 | GAŁĘZIOK Marcel | 2773 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
737 | GĘSIOR Stanisław | 2774 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
738 | GODZISZ Adriana | 2775 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
739 | GRAJDEK Dawid | 2777 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
740 | MARTYNA Tomasz | 2791 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
741 | MARYNIAK Andrzej | 2792 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
742 | MATEJEK Weronika | 2793 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
743 | NYKIEL Adrian | 2801 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
744 | ODYJAS Daniel | 2802 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
745 | OSIADŁY Dawid | 2803 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
746 | PAPAJ Arkadiusz | 2804 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
747 | SEKYRA Tomasz | 2814 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
748 | STAWECKI Rafał | 2815 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
749 | ŚWIECKI Rafał | 2817 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
750 | JURCZYK Damian | 2827 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
751 | KOSTRZEWA Mateusz | 2828 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
752 | KOSTRZEWA Piotr | 2829 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
753 | KAMIŃSKI Martin | 2839 | Chude Byki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
754 | PAROWICZ Angelika | 2840 | Chude Byki | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
755 | PAROWICZ Szymon | 2841 | Chude Byki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
756 | LESZCZYŃSKI Adam | 2850 | Dla Natki :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
757 | MACZKIEWICZ Kinga | 2851 | Dla Natki :) | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
758 | METERA Izabela | 2852 | Dla Natki :) | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
759 | RADECKI Mateusz | 2862 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
760 | DYRKACZ Alicja | 2863 | JRW TEAM | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
761 | KOWALCZYK Łukasz | 2864 | JRW TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
762 | JAROSZ Michał | 2865 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
763 | KOTARSKI Filip | 2866 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
764 | MAZUR Tymon | 2877 | Studio Treningu Dobry(ń) Trening | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
765 | SZCZERBAK Dymitr | 2878 | TRANS-PIACH.2 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
766 | BRYMERSKA Klaudia | 2879 | Trans.eu | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
767 | JÓZEFOWICZ Patryk | 2880 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
768 | KOZIKOWSKA Joanna | 2881 | Trans.eu | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
769 | KRAVCHUK Vitalik | 2882 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
770 | WALCZAK Krzysztof | 2896 | Zwinne Nóżki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
771 | 1995Vinc | 2897 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
772 | BARTKOWIAK Rafał | 2898 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
773 | BISKUPSKI Szymon | 2899 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
774 | FRANCZUK Adrian | 2910 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
775 | FURTAK Jarosław | 2911 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
776 | GAWĘCKI Krzysztof | 2912 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
777 | GRZENIA Rafał | 2913 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
778 | GUDOWSKI Robert | 2914 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
779 | GULCZYŃSKI Eryk | 2915 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
780 | KRZEMIŃSKI Damian | 2930 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
781 | LOSY Kajetan | 2931 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
782 | MAGIERA Justyna | 2932 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
783 | MĄKOWSKI Marcin | 2933 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
784 | MARGAS Tomasz | 2934 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
785 | MIGDAŁEK Krystain | 2935 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
786 | STABRYŁA Adrian | 2949 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
787 | STENCEL Andrzej | 2950 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
788 | SZCZEPANIAK Daniel | 2951 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
789 | SZCZEPANIAK Mateusz | 2952 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
790 | WOLNY Maurycy | 2964 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
791 | WYCZYŃSKA Bożena | 2965 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
792 | ZAKRZEWSKI Mateusz | 2966 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
793 | FOREMNY Marcin | 2975 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
794 | FUDAŁA Iwona | 2976 | FitNadodrze | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
795 | GUZERA Ryszard | 2977 | FitNadodrze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
796 | MATEJA Grzegorz | 2986 | kojoty | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
797 | ANDRUSZKO Agata | 2987 | Kra karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
798 | ANDRUSZKO Tomasz | 2988 | Kra karlino | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
798 | JANOWICZ Małgorzata | 2989 | KRA Karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
800 | KRWFFT Asia | 2990 | Kra karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
801 | KULIGOWSKA Natalia | 2991 | KRA Karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
802 | ZHUKOVETS Yahor | 3005 | RAWLDPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
803 | BASZYŃSKA Waleria | 3008 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
804 | BOROWCZYK Daniel | 3009 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
805 | BRACISIEWICZ Grzegorz | 3010 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
806 | LEMAŃSKA Katarzyna | 3025 | RAWLPLUG | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
807 | LOJTEK Kacper | 3026 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
808 | LOJTEK Marta | 3027 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
809 | LOJTEK Monika | 3028 | RAWLPLUG | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
810 | NOWIŃSKA Klaudia | 3029 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
811 | PRUKOP Wojciech | 3030 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
812 | ANCZEWSKA Małgorzata | 3046 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
813 | BANASIAK Kamil | 3047 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
814 | BEREZOWSKA Magdalena | 3048 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
815 | BUDEK Maciek | 3050 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
816 | MERTIN Konrad | 3065 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
817 | MROWIEC Miriam | 3067 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
818 | PLETENIK Ewa | 3069 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
819 | TARAPACZ Kamil | 3080 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
820 | NIESŁUCHOWSKI Łukasz | 3090 | Big Dick Baobab | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
821 | RUTKOWSKI Tomasz | 3091 | Big Dick Baobab | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
822 | CZYŻ Tobiasz | 3092 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
823 | BORTKIEWICZ Izabela | 3107 | Sally | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
824 | FILIPEK Kamil | 3119 | Śląsk Wrocław administracja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
825 | GRZELIŃSKA Ilona | 3120 | Śląsk Wrocław administracja | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
826 | KARECIŃSKI Mateusz | 3121 | Śląsk Wrocław administracja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
827 | RYBAK Jędrzej | 3122 | Śląsk Wrocław administracja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
828 | RYBAK Marcin | 3123 | Śląsk Wrocław administracja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
829 | SKRZYPCZAK Aleksandra | 3124 | Śląsk Wrocław administracja | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
830 | BARYŁA Patryk | 3154 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
831 | BORECKI Szymon | 3155 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
832 | DĄBROWSKI Dariusz | 3157 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
833 | DEREDAS Michał | 3158 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
834 | DYMALSKI Jacek | 3159 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
835 | KASZUBSKI Łukasz | 3173 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
836 | KOCHAŃSKI Artur | 3174 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
837 | KOCÓJ Adam | 3175 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
838 | KORBUT Dawid | 3176 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
839 | KOTLICKA Dagmra | 3177 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
840 | LEPKA Maciej | 3178 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
841 | SOBIECH Szymon | 3192 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
842 | STOBIERSKA Wiktoria | 3193 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
843 | SZUDROWICZ Piotr | 3194 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
844 | TARNOWSKI Artur | 3196 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
845 | BIEŃKO Paweł | 3227 | PodwójnyGaz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
846 | KUCZYŃSKA Zuzanna | 3237 | Telewizja Echo24 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
847 | NYKIEL Tomasz | 3238 | Telewizja Echo24 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
848 | STASIAK Oliwia | 3239 | Telewizja Echo24 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
849 | BIAŁOSKÓRSKI Michał | 3249 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
850 | BIEGALSKA Natalia | 3250 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
851 | CIEŚLAK Sylwester | 3251 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
852 | KOZŁOWSKI Robert | 3259 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
853 | MROWIEC Witold | 3262 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
854 | WOJTYRA Sławomir | 3272 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
855 | ANDRASIAK Łukasz | 3283 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
856 | ODEJEWSKI Dariusz | 3293 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
857 | NOWAK Tomasz | 3301 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
858 | NOWAK Dawid | 3302 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
859 | MARTYNIUK Katarzyna | 3303 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
860 | ARKADIUSZ Dziurdzik | 3304 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
861 | SAŁEK Karol | 3306 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
862 | PIOTROWSKI Kacper | 3307 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
863 | POPIELAS Jakub | 3308 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
864 | POPIELAS Patryk | 3309 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
865 | JURECZKO Artur | 3315 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
866 | GROCHOWSKI Grzegorz | 3316 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
867 | BEDNARZ Adam | 3318 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
868 | KALINICH Kevin | 3320 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
869 | CZARTORYSKI Adam | 3324 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
870 | BRZEZIŃSKA Tetiana | 3325 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
871 | GRABOWSKI Robert | 3326 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
872 | NOWINSKI Miroslaw | 3332 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
873 | LATOSZEK Adrian | 3336 | DAMA_gąski | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
874 | DYMITRAK Karolina | 3339 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
875 | SZYMAŃSKA Aleksandra | 3343 | Trans.eu | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
876 | KAZIMIERSKA Anna | 3344 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
877 | BOCHEŃSKA Joanna | 3348 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
878 | KOGUT Michał | 3354 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
879 | CEREMUGA Robert | 3 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
880 | DROGOSZ Damian | 4 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
881 | GOŁĘBIOWSKI Bogdan | 5 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
882 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 6 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
883 | KONKOL Dominik | 8 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
884 | KOZIOŁ Kamil | 9 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
885 | MORA Karol | 10 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
886 | WYLĘŻEK Mateusz | 12 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
887 | CIESLAK Ryszard | 13 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
888 | NOWIŃSKI Marcin | 16 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
889 | KŁOS Cezary | 17 | Drużyna Kitusia Bajdusia | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
890 | ZIELIŃSKI Bartosz | 18 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
891 | CHŁĄD Aleksander | 19 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
892 | WOJTYSZYN Wojciech | 21 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
893 | BERNACKI Krzysztof | 23 | FIT MORE RYBNIK | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
894 | HENDZEL Miłosz | 25 | Hanza Pomorska | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
895 | WISNIEWSKI Daniel | 26 | Hanza Pomorska | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
896 | KNAPIK Zbigniew | 27 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
897 | JAKUSZEK Piotr | 28 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
898 | BIELICKI Wojciech | 32 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
899 | ŚLIWA Krzysztof | 33 | Lacroix Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
900 | BRZEZIŃSKI Marek | 36 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
901 | DARGACZ Dominik | 37 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
902 | JAROSZ David | 38 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
903 | KARPOWICZ Jakub | 39 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
904 | SZCZEPAŃSKI Grzegorz | 41 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
905 | SZYMAŃSKI Bartek | 42 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
906 | BAGDZIŃSKI Daniel | 44 | MOVE. TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
907 | OLEJARZ Damian | 46 | POL-BUD Police | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
908 | JESSWEIN Filip | 47 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
909 | SADOWSKI Michał | 49 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
910 | KALININ Jarosław | 50 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
911 | DĄBROWSKI Krzysztof | 51 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
912 | PABIN Paweł | 56 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
913 | OLICHOWSKI Mateusz | 57 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
914 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 58 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
915 | BACHURA Grzegorz | 60 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
916 | BIGOS Daniel | 61 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
917 | BOROWSKI Michał | 62 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
918 | CHRÓSZCZ Norbert | 63 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
919 | JUDEK Łukasz | 65 | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
920 | KAZUŁA Jakub | 66 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
921 | KRAWCZYK Dawid | 67 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
922 | ODWROT Mariusz | 70 | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
923 | PASTUSZKA Michał | 71 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
924 | RUDNICKI Marcin | 72 | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
925 | ŚLOTAŁA Karol | 73 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
926 | ŚWIERSZCZ Paweł | 76 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
927 | VEPŘEK Martin | 77 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
928 | WÓJCIK Adrian | 78 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
929 | KABAJ Przemysław | 80 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
930 | GERSTNER Tomasz | 82 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
931 | KLANOWSKI Marcin | 83 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
932 | KLEWANIEC Jakub | 84 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
933 | KULICA Tomasz | 85 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
934 | SZKLARSKI Przemysław | 88 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
935 | GAGON Denis | 90 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
936 | HANDZLIK Tomasz | 91 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
937 | KORDIAK Rafał | 92 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
938 | LORANC Paweł | 93 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
939 | STAMATEL Sebastian | 95 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
940 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 96 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
941 | JURKIEWICZ Krzysztof | 97 | dRUNk | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
942 | BEDYK Maciej | 98 | Drużyna Pana Michała | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
943 | SŁODKOWSKI Marek | 101 | HARDCORY | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
944 | SŁABASZEWSKI Kamil | 104 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
945 | PAZOŁA Korneliusz | 105 | Hell`s gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
946 | CZECHOWSKI Konrad | 106 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
947 | ŁYPIK Jakub | 108 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
948 | MIĘSOWICZ Mirosław | 109 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
949 | HANUSIAK Leszek | 111 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
950 | KĘDZIORA Bogumił | 112 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
951 | MAZGAJ Konrad | 113 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
952 | DUL Dariusz | 115 | Mad Runners | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
953 | DYKO Bartosz | 116 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
954 | KALISZYK Grzegorz | 117 | Mad Runners | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
955 | TRACZYŃSKI Daniel | 118 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
956 | ŻUREK Michał | 124 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
957 | WALCZYŃSKI Michał | 125 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
958 | JULIKOWSKI Karol | 126 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
959 | MIERZICKI Marcel | 129 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
960 | POLUS Piotr Peter | 130 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
961 | WIANKOWSKI Dawid | 131 | RDM CHART TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
962 | OGIERMAN Mariusz | 135 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
963 | PIONTEK Krzysztof | 136 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
964 | SZTANGA Jaroslaw | 137 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
965 | KOMOROWSKI Marcin | 139 | Stado pędzących dzików | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
966 | KOŚCIELNY Jacek | 140 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
967 | MARCZYŃSKI Jacek | 141 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
968 | DROP Łukasz | 147 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
969 | PRUS Michał | 148 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
970 | WYSOCKI Aleksander | 152 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
971 | GUMPERT Mateusz | 154 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
972 | PIECZONKA Jakub | 155 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
973 | DUKIEWICZ Dariusz | 156 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
974 | JANIK Paweł | 157 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
975 | BARTOSIK Krzysztof | 158 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
976 | JARYCH Tomasz | 161 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
977 | KOTALA Arkadiusz | 164 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
978 | ŁUKASZEWSKI Bartosz | 168 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
979 | NOWAK Piotr | 169 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
980 | PIETROŃ Łukasz | 170 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
981 | RATAJCZAK Rafał | 173 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
982 | SEREDA Jakub | 175 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
983 | STACHURSKI Bartosz | 176 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
984 | VOSTŘEL Radek | 177 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
985 | WOŁYNIEC Wojciech | 180 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
986 | CIASTOŃ Bartłomiej | 181 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
987 | FUDALA Damian | 182 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
988 | SIEMIĄTKOWSKI Jakub | 183 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
989 | KUBIESA Jakub | 186 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
990 | WRZOSEK Patryk | 187 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
991 | SARAPATA Dawid | 188 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
992 | ELLMANN Leszek | 189 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
993 | JAROS Łukasz | 194 | DZIKIE SZOPY | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
994 | ŁUSZCZYNA Robert | 199 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
995 | PAWELCZYK Józef | 200 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
996 | BARCIK Kamil | 201 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
997 | BUŁA Mariusz | 202 | FURIA Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
998 | MIKULSKI Mateusz | 203 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
999 | SZOPA Beniamin | 204 | FURIA Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1000 | GRALEC Dariusz | 209 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1001 | RESPONDEK Leszek | 210 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1002 | TOMASZEWICZ Adam | 211 | Klono Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1003 | KULINKOWSKI Rafal | 212 | Kulinkowski Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1004 | RAKOWSKI Przemysław | 216 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1005 | MACH Michał | 217 | Na Chillu Mordo | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1006 | RURAŃSKI Rafal | 218 | Na Chillu Mordo | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1007 | HERÓD Rafał | 227 | OCR TEAM BYDLAKI | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1008 | MOROŃ Bartłomiej | 228 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1009 | BINDUGA Piotr | 229 | SAMEKONIE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1010 | BRODA Wojciech | 230 | SAMEKONIE | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1011 | FILOZOF Kamil | 231 | SAMEKONIE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1012 | KUBIN Marcin | 232 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1013 | WARZECHA Rafał | 233 | SAMEKONIE | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1014 | CIEŚLIK Jarosław | 234 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1015 | KULAWCZUK Maciek | 236 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1016 | ANDRZEJCZAK Filip | 238 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1017 | KRZEMIŃSKI Damian | 239 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1018 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 240 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1019 | KITALA Radosław | 243 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1020 | KMIECIAK Grzegorz | 244 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1021 | OGIŃSKI Szymon | 245 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1022 | SARZAŁA Tomasz | 246 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1023 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 247 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1024 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | 248 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1025 | SIEMIERNIK Dariusz | 253 | WF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1026 | SUĆKO Marcel | 254 | WF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1027 | NOWICKI Marcin | 255 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1028 | BOCZULA Michał | 258 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1029 | BRZEZIŃSKI Radosław | 259 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1030 | BRZOZOWSKI Michał | 260 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1031 | BUDZYŃSKI Paweł | 261 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1032 | DOMIŃSKI Henryk | 262 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1033 | JEWDOKIMOW Łukasz | 265 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1034 | JEZIORSKI Marcin | 266 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1035 | KORZENNY Wojciech | 268 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1036 | KOTUŁA Patryk | 269 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1037 | KOZAK Maciej | 270 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1038 | MIESZCZANIN Adrian | 274 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1039 | MILEWSKI Szymon | 275 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1040 | MŁYNARCZAK Jakub | 276 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1041 | MYŚLIWIEC Radosław | 277 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1042 | PARAFINIUK Michał | 280 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1043 | PODSIADŁY Paweł | 283 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1044 | SIENKIEWICZ Jakub | 284 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1045 | SOKOLENKO Vasyl | 285 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1046 | STANISLAWEK Mateusz | 286 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1047 | WIELICZKO Paweł | 292 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1048 | ZAPOTOCZNY Piotr | 293 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1049 | NAPIERAJ Katarzyna | 294 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1050 | NITECKA Marta | 295 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1051 | HANDZLIK Agnieszka | 296 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1052 | RYŁKO Agnieszka | 297 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1053 | STACHOWICZ Monika | 298 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1054 | BARANOWSKA Katarzyna | 303 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1055 | BŁAŻYCA Zofia | 306 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1056 | RATAJCZAK Małgorzata | 307 | Mad Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1057 | WOJTASIK Marta | 308 | Mad Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1058 | RURAŃSKA Joanna | 309 | Na Chillu Mordo | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1059 | MONTVILĖ Sandra | 311 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1060 | BURS Klaudia | 312 | OSPRO Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1061 | GARLACZ Justyna | 313 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1062 | TOMAN Karolina | 318 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1063 | KOMOROWSKA Aleksandra | 319 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1064 | SZYMAŃSKA Kinga | 322 | Warriors Łódź | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1065 | BARCZYSZYN Aleksandra | 323 | WATAHA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1066 | WOŹNIAK Elżbieta | 327 | WF TEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1067 | BOIŃSKA Agnieszka | 329 | WOLF TEAM | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1068 | ŁAWNICZAK Justyna | 330 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1069 | DLUGASZEK Katarzyna | 331 | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1070 | DYZMA Irmina | 381 | Nikodem Gym | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1071 | KORNAŚ Marcelina | 332 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1072 | STARAK Sylwia | 333 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1073 | STEFANIAK Katarzyna | 334 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1074 | SZOSTEK Patrycja | 335 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1075 | ŚWITAŁA Marek | 379 | JTCNW K1 OPOLE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1076 | KULPA Dawid | 380 | Mad Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1077 | NOCULAK Izabela | 383 | Troskliwe Misie | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1078 | BŁAŻEWICZ Patryk | 384 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1079 | CHRIST Adriana | 385 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1080 | KARACZYN Bartłomiej | 394 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1081 | KAŹMIERCZAK Michał | 395 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1082 | KOZIKOWSKI Daniel | 396 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1083 | ŁAPETA Adam | 397 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1084 | ŁUKOSZ Michał | 398 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1085 | ŁYŻWA Stanisław | 399 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1086 | MIELCAREK Tomasz | 400 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1087 | MŁYNARCZAK Karolina | 401 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1088 | MORA Elwira | 402 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1089 | MUSIELSKI Sebastian | 403 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1090 | MYRLAK Maciej | 404 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1091 | NAGŁOWSKI Tomasz | 405 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1092 | PABISEK Izabela | 408 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1093 | PRUSKO Paulina | 409 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1094 | SIKORA Grzegorz | 410 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1095 | ŚLIWIŃSKI Bartosz | 411 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1096 | DĘBOWSKI Dominik | 420 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1097 | DZIECH Krzysztof | 421 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1098 | GRELA Łukasz | 422 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1099 | JACEK Magdalena | 423 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1100 | LIDAK Mateusz | 424 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1101 | MALISZ Paweł | 425 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1102 | PIETRZAK Łukasz | 426 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1103 | STAŃKO Jerzy | 427 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1104 | STASZAK Helena | 428 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1105 | ZIĘBA Maksymilian | 429 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1106 | GAWEŁ Krzysztof | 430 | Anielski orszak | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1107 | JAGIELUK Jaromir | 431 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1108 | JAGIELUK Jurand | 432 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1109 | KRUPCZYŃSKA Julita | 433 | Anielski orszak | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1110 | KUNICKI Robert | 434 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1111 | BARAN Michał | 435 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1112 | KACHNIARZ Maciek | 436 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1113 | SZARY Michał | 446 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1114 | KRYSZAK Aneta | 447 | Mad Runners | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1115 | KRYSZAK Kazimierz | 448 | Mad Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1116 | WÓJCIK Elżbieta | 449 | O świcie | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1117 | KUREK Mateusz | 450 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1118 | PIŁAT Renata | 451 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1119 | PIOTROWSKI Jerzy | 452 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1120 | CZYŻYKIEWICZ Krzysztof | 453 | Orange Juice Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1121 | PRZYDRYGA Hubert | 454 | Orange Juice Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1122 | WNUK Łukasz | 455 | Orange Juice Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1123 | HNIŁKA Jakub | 456 | Papierzaki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1124 | SZKODZIŃSKI Jakub | 457 | Papierzaki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1125 | SZKODZIŃSKI Łukasz | 458 | Papierzaki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1126 | BUDKIEWICZ Konrad | 459 | POL-BUD Police | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1127 | JARCZEWSKI Damian | 460 | POL-BUD Police | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1128 | GRAFIK Paweł | 461 | Promil Dubin | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1129 | KULIK Maciej | 465 | Wietnamskie tygrysy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1130 | WARZECHA Urszula | 466 | Wietnamskie tygrysy | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1131 | FORYŚ Jakub | 467 | Żółte Papiery | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1132 | PIELES Aleksander | 468 | Żółte Papiery | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1133 | AMBROŻY Łukasz | 471 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1134 | BARTCZAK Andrzej | 473 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1135 | BYWALEC Mariusz | 483 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1136 | CIBOROWSKI Jarosław | 484 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1137 | CIERNIAK Agata | 485 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1138 | CIOCHOŃ Damian | 486 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1139 | DASZCZYK Dawid | 489 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1140 | DAWID Janusz | 490 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1141 | DRAPA Rafał | 491 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1142 | GOLISZEWSKI Kamil | 492 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1143 | GÓRECKI Jacek | 493 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1144 | GZELA Nikodem | 495 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1145 | JAKUBECKI Michał | 496 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1146 | JARMUŻ Sylwia | 498 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1147 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 507 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1148 | KWIATKOWSKI Piotr | 508 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1149 | LATACZ Hanna | 509 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1150 | LOOSE Lukasz | 510 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1151 | MACHERA Rafał | 511 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1152 | MARUSZEWSKI Maciej | 512 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1153 | MĘKAL Tomasz | 513 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1154 | MIKOŁAJEK Robert | 514 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1155 | MŁYNARCZYK Tatiana | 515 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
1156 | MRÓZ Tomasz | 516 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1157 | NURKIEWICZ Mateusz | 517 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1158 | PECIAK Kamil | 518 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1159 | PILARZ Dominik | 519 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1160 | PŁAZA Artur | 520 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1161 | PONIECZYŃSKI Artur | 521 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1162 | RUDNICKI Jakub | 524 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1163 | VASILEVSKY Vladimir | 533 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1164 | WIECZOREK Łukasz | 534 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1165 | WILCZYŃSKA Agata | 535 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1166 | JURCZAK-GŁOWACKA Arleta | 546 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1167 | MAZGAJ Martyna | 547 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1167 | MELA-GRZĘDA Justyna | 548 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1169 | WRONA Piotr | 539 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1170 | APRAKSIN Olek | 541 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1171 | BAŁA Piotr | 542 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1172 | GRZECZKA Piotr | 543 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1173 | ŁACH Piotr | 544 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1174 | ŁACH Tomasz | 545 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1175 | FĄFARA Tomasz | 549 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1176 | BUSKO Paulina | 550 | Byki skurczybyki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1177 | ZAMILSKI Kamil | 559 | Dwie marudy z Jeleniej Góry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1178 | DUDZIŃSKA Magdalena | 560 | EDC TEAM | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1179 | TKACZYK Przemysław | 561 | EDC TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1180 | CHROBAK Marek | 562 | Familia Transportowa Melanż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1181 | LAWRENC-CHROBAK Aneta | 564 | Familia Transportowa Melanż | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1182 | MISZ Maciej | 565 | Familia Transportowa Melanż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1183 | MYJAK Piotr | 566 | Familia Transportowa Melanż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1184 | BATURA Adrian | 567 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1185 | FILIPIAK Krzysztof | 568 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1186 | KOSMALA Arkadiusz | 569 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1187 | MAĆKAŁA Kamila | 570 | Hicron Hardcore Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1188 | BERLIŃSKI Marcin | 581 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1189 | JUSZCZYK Piotr | 582 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1190 | MICH Patryk | 572 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1191 | PIETRUSZEWSKI Tomasz | 574 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1192 | PIOTROWSKI Piotr | 575 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1193 | KOBUS Zuzanna | 583 | Pożar STOP | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1194 | MORTKA Piotr | 584 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1195 | TELAKOWSKI Sebastian | 585 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1196 | WILCZAK Karol | 586 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1197 | STACHURA Natalia | 587 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
1198 | ŚLĘZAK Bartosz | 588 | Skrzydłowi | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1199 | ZAŁĘCKI Damian | 589 | Skrzydłowi | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1200 | SADKOWSKA Anna | 590 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1201 | RUDKOWSKA Małgorzata | 591 | SzaRuFa | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
1202 | RUDKOWSKI Piotr | 592 | SzaRuFa | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1203 | SZATKOWSKI Kamil | 593 | SzaRuFa | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1204 | GABRYLUK Łukasz | 604 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1205 | KLICH Tomasz | 605 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1206 | MALEC Karol | 606 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1207 | .W Oskar | 607 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1208 | ADAMCZYK Karolina | 608 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1209 | ANDRZEJEWSKI Bogdan | 609 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1210 | BIESIADA Michał | 610 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1211 | BLASZCZYK Wojciech | 611 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1212 | BUDEK Weronika | 477 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1213 | CECUŁA Damian | 612 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1214 | CHORĄŻY Artur | 613 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1215 | CHRUŚCICKA Malwina | 614 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1216 | CIEŚLA Andrzej | 615 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1217 | CIEŚLIK-ŚLUSAREK Ewa | 616 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1218 | ĆWIERTNIA Szymon | 617 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1219 | CZEKALSKI Adam | 618 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1220 | CZOPEK Miłosz | 619 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1221 | GILEWSKI Mateusz | 628 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1222 | GŁADYSZ Rafał | 629 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1223 | GRZECA Kamil | 630 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1224 | JAROŃ Małgorzata | 631 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1225 | KAŁUCKI Krzysztof | 632 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1226 | KASPRZYCKI Wojciech | 633 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1227 | KIELISZEWSKI Cezary | 634 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1228 | KISZCZAK Piotr | 635 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1229 | KOGUT Paweł | 636 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1230 | KOZIEŁ Kamil | 637 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1231 | KRÓLIKOWSKI Filip | 638 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1232 | KRUK Patryk | 639 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1233 | KUBUS Paweł | 640 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1234 | MAĆKOWSKI Maciej | 643 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1235 | MAJSNEROWSKI Krystian | 644 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1236 | PAPAZISIS Jerzy | 645 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1237 | STANKIEWICZ Witek | 654 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1238 | STYBEL Łukasz | 655 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1239 | ŚWIĘCICKI Patryk | 656 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1240 | SZYCH Adam | 657 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1241 | TARCHANYN Dawid | 658 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1242 | TOKAREK Jan | 660 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1243 | WALCZAK Damian | 661 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1244 | WAWRZYNIAK Damian | 662 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1245 | WRÓBLEWSKI Michał | 663 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1246 | Z Dariusz | 664 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1247 | ŻAK Artur | 665 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1248 | CZUBER Emilia | 669 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1249 | DYRKA Wojciech | 670 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1250 | DOMAŃSKI Rafał | 677 | Fun run | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1251 | KRAJEWSKA Anna | 678 | Fun run | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1252 | WRÓBEL Maciej | 679 | Hemmersbach Team 2.0 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1253 | ŻAK Daria | 680 | Hemmersbach Team 2.0 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1254 | BANDYK Izabela | 681 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1255 | BANDYK Patryk | 682 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1256 | KRAWCZYK Joanna | 683 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1257 | BARTKIEWICZ Jakub | 684 | kukułapki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1258 | KOCHANOWSKA Małgorzata | 685 | kukułapki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1259 | KUKUŁ Michał | 686 | kukułapki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1260 | PAŁAC Julia | 687 | kukułapki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1261 | BAJSAROWICZ Ignacy | 688 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1262 | KULESZA Łukasz | 691 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1263 | ULIŃSKA Marcelina | 692 | Menelnia AUUUU | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1264 | LEŚNIAK Marek | 701 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1265 | ŁYCZKO Kinga | 702 | Pachoły | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1266 | ROBAK Rafał | 703 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1267 | ZELEK Natalia | 704 | Pachoły | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1268 | PROSZKOWIEC Michał | 705 | PRODAN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1269 | TYCHOWICZ Daniel | 706 | PRODAN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1270 | TYCHOWICZ Dominika | 707 | PRODAN | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1271 | CIUPKO Andrzej | 708 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1272 | GROS Dawid | 709 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1273 | MACHAŁA Mariusz | 710 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1274 | PACZKOWSKI Tomasz | 711 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1275 | PAWŁUSIÓW Jacek | 712 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1276 | WIELOGÓRSKI Karol | 713 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1277 | CZAJKOWSKI Marek | 715 | TiimBO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1278 | BIELA Grzegorz | 716 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1279 | JASIŃSKI Marcin | 717 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1280 | ŁACHOWICZ Sławomir | 718 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1281 | BRODNICKI Mateusz | 728 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1282 | CHMIELEWSKI Józef | 729 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1283 | DĘBICKA Joanna | 731 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1284 | DELMADOROS Dominik | 732 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1285 | DRGAS Patryk | 733 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1286 | GLAZA Michał | 735 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1287 | GŁOWACKI Adrian | 736 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1288 | GÓRECKI Krzysztof | 737 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1289 | GROCHALA Maciek | 738 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1290 | HOLOVKO Ivan | 739 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1291 | JABLONSKI Patryk | 740 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1292 | JAKUBEK Szymon | 742 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1293 | JANICKI Marek | 743 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1294 | JAWORSKA Martyna | 744 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1295 | KOZIOLEK Oliver | 753 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1296 | KREMMYDAS Evangelos | 754 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1297 | KUCHARSKI Mariusz | 755 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1298 | KUŁAKOWSKI Grzegorz | 756 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1299 | LABUS Grzegorz | 760 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1300 | LENARTOWICZ Emily | 761 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1301 | LEWANDOWSKI Artur | 762 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1302 | LICHOTA Łukasz | 763 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1303 | ŁYSZCZARCZYK Anna | 764 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1304 | MAJ Krzysztof | 765 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1305 | MAZURKIEWICZ Kamil | 767 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1306 | MINORCZYK Bartosz | 768 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1307 | MURAT Krzysztof | 769 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1308 | PULIT Dawid | 778 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1309 | RUMAK Kazimierz | 780 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1310 | SAMOCIUK Karolina | 781 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1311 | SEWERYŃSKA Dominika | 782 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1312 | SŁUPIK Tomasz | 783 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1313 | SOBONKIEWICZ Leszek | 785 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1314 | STAWINOGA Sebastian | 786 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1315 | STECYK Violetta | 788 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1316 | SURMIAK Zofia | 789 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1317 | SZEWCZUWIANIEC Jacek | 790 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1318 | TOMASZEWSKI Jakub | 791 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1319 | TOMASZEWSKI Karol | 792 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1320 | TURKO Marcin | 793 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1321 | URBAŃCZYK Kamil | 794 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1322 | ZASTAWNA Aneta | 802 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1323 | ZDANOWICZ Paweł | 805 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1324 | BASA Bartosz | 806 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1325 | CICHOSZ Marcin | 807 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1326 | HOŁOWIŃSKI Mateusz | 808 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1327 | KUCIAPIŃSKI Radek | 809 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1328 | LECH Adam | 810 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1329 | LECH Marek | 811 | ALL LIMITLESS! | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1330 | MAŚLAK Dawid | 813 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1331 | PELIAK Vadym | 814 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1332 | SZCZUROWSKI Maciej | 815 | ALL LIMITLESS! | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1333 | BOROWSKI Miłosz | 823 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1334 | BUJAKIEWICZ Jacek | 824 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1335 | CISŁO Bartosz | 825 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1336 | DREWALSKA-FRYZEŁ Małgorzata | 826 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1337 | DRZEWIECKA Joanna | 827 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1338 | DRZEWIECKI Maciej | 828 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1339 | FRYZEŁ Wojciech | 830 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1340 | GIBALSKA Marzena | 831 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1341 | GRABA Katarzyna | 832 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1342 | JAROS Aneta | 833 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1342 | JAROS Tomasz | 834 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1344 | LASKOWSKI Paweł | 835 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1345 | ŁOŚ Joanna | 836 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1346 | BARTNIK Patryk | 843 | Huta Sylwetki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1347 | CICHAŃSKI Marek | 844 | Huta Sylwetki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1348 | KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna | 845 | Huta Sylwetki | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1349 | BAŃKA Jarosław | 846 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1350 | DROZD Dominik | 847 | KAITO TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1351 | GOLA Urszula | 848 | KAITO TEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1352 | KUCIO Dorota | 849 | KAITO TEAM | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1353 | PIOTROWSKI Pawel | 852 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1354 | WYKA Piotr | 853 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1355 | JĘDRYSIAK Dawid | 854 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1356 | KOBIAK Klaudia | 855 | Kecskemet | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1357 | KUC Damian | 856 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1358 | MARKOWSKI Artur | 868 | OD JUTRA KONIEC | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1359 | KACZMARCZYK Damian | 870 | Orlen Mirków | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1360 | BUDZIK Bartosz | 873 | SAMEKONIE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1361 | FILIP Jerzy | 874 | SAMEKONIE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1362 | JABŁOŃSKA-WARZYCHA Agnieszka | 875 | SAMEKONIE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1363 | LIS Michał | 876 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1364 | TRATKOWSKA Brygida | 877 | SAMEKONIE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1365 | WIĘCEK Urszula | 878 | SAMEKONIE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1366 | WOJTASZEK Kinga | 879 | SAMEKONIE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1367 | WOŹNICKA Lucyna | 880 | SAMEKONIE | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1368 | LEHMANN Mateusz | 881 | TEAMzaDYSZKA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1369 | BECH Mieszko | 882 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1370 | RUDYK Krzysztof | 889 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1371 | RUDYK Marcin | 890 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1372 | ŚLEDŹ Blanka | 892 | Tu Browar Znika | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1373 | WALICKA Anna | 893 | Tu Browar Znika | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1374 | WALICKI Adam | 894 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1375 | BERNACKI Emil | 895 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1376 | BIERNACIK Adam | 896 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1377 | CZEKAŁA Arkadiusz | 897 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1378 | GIRTLER Kacper | 899 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1379 | GÓRNIAK Tomasz | 900 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1380 | KAŹMIERSKI Mateusz | 910 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1381 | KIONA Adrianna | 911 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1382 | KLAMANT Mateusz | 912 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1383 | KOPKA Mikolaj | 913 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1384 | KORCZ Zbyszek | 914 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1385 | KOZULA Marcin | 915 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1386 | KRZEMIEŃ Łukasz | 916 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1387 | KULESZA Agnieszka | 917 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1388 | KULKA Łukasz | 918 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1389 | LASKOWSKA Agata | 919 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1390 | LASKOWSKI Łukasz | 920 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1391 | LIPIŃSKI Dawid | 921 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1392 | LYP Beata | 922 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1393 | MAKUCHOWSKI Maciej | 923 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1394 | MIKULSKI Patryk | 924 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1395 | OSYS Oskar | 928 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1396 | OZGA Dawid | 930 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1397 | PEREWIZNY Karol | 932 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1398 | PIASECZNY Konrad | 933 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1399 | RATAJEWSKI Daniel | 935 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1400 | STELMACH Patryk | 944 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1401 | ŚWIĘCKI Andrzej | 945 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1402 | WIELGOSIŃSKI Przemysław | 946 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1403 | WOTA Lilianna | 947 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
1404 | WOŹNIAK Dariusz | 948 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1405 | WOŹNIAK Marcin | 949 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1406 | CIOSEK Daniel | 950 | 162 blp | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1407 | KARCZEWSKI Grzegorz | 951 | 162 blp | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1408 | SOŁTYS Krzysztof | 952 | 162 blp | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1409 | BIELIŃSKI Bartłomiej | 955 | będzie dobrze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1410 | CISOWSKI Przemysław | 956 | będzie dobrze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1411 | KSIĄŻEK Krzysztof | 957 | będzie dobrze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1412 | LUBELSKA Dominika | 958 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1413 | ZAKRZEWSKA Edyta | 959 | Hardcorowe Niedźwiedzie | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1414 | CZĄSTKA Monika | 960 | Härter Technika Wytłaczania | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1415 | CHŁOPEK Karol | 968 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1416 | CHŁOPEK Norbert | 969 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1417 | MATERA Łukasz | 970 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1418 | KLUKOWSKI Mariusz | 971 | Maały | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1419 | KWIATEK Magdalena | 972 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1420 | USZYŃSKI Adam | 973 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1421 | KUCHARSKA Sylwia | 974 | PACZKOŚWIRY | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1422 | STANIUK Natalia | 975 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1423 | BIEDRZYCKA Olga | 976 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1424 | CHAŁUBIŃSKI Robert | 978 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1425 | DRAPIŃSKI Sławomir | 979 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1426 | KAUCH Paweł | 980 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1427 | KLIMEK Iza | 981 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1428 | KOZAR Szymon | 982 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1429 | KUŹMICKI Lukasz | 983 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1430 | PLĄSKA Piotr | 984 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1431 | SIKORA Sławomir | 985 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1432 | SIOŁEK Radek | 986 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1433 | KAPRAL Aleksander | 992 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1434 | KOWALCZYK Bartosz | 993 | QAIR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1435 | LEGIĘĆ Łukasz | 994 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1436 | MOŚCIŃSKA Małgorzata | 995 | QAIR | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1437 | MOŚCIŃSKI Maciej | 996 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1438 | TOPOREK Michał | 999 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1439 | WĄSAK Konrad | 1000 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1440 | KOMOROWSKA Karolina | 1001 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1441 | KOMOROWSKI Maciej | 1002 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1442 | KURCZEK Klaudia | 1003 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1443 | KURCZEK Tomasz | 1004 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1444 | JĘDROSZ Aleksandra | 1005 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1445 | MICHAŁOWICZ Aleksandra | 1010 | Sii Running Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1446 | STASZELIS Agata | 1011 | Sii Running Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
1447 | KAMIŃSKI Norbert | 1012 | Srogi Team WMS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1448 | MOKRZYCKI Adrian | 1013 | Srogi Team WMS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1449 | DYJA Piotr | 1015 | Synowie Sołtysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1450 | WINDYS Maciej | 1016 | Synowie Sołtysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1451 | KUREK Marcin | 1017 | szisza_klub | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1452 | KOCHAŃSKI Tomasz | 1018 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1453 | WAWRZYNIAK Jakub | 1028 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1454 | WOSIAK Daniel | 1029 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1455 | CAGARA Tomasz | 1031 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1456 | CHODKIEWICZ Mateusz | 1032 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1457 | DĘBEK Dominik | 1033 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1458 | DOMIDER Piotr | 1034 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1459 | DORS Grzegorz | 1035 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1460 | DORS Piotr | 1036 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1461 | GIESHAIMER Grzegorz | 1037 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1462 | GODZIEBA Izabela | 1038 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1463 | GÓRSKI Piotr | 1040 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1464 | HALIŃSKI Łukasz | 1041 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1465 | IWANICKA Jolanta | 1042 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1466 | IWANICKI Mateusz | 1043 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1467 | JANICKI Grzegorz | 1044 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1468 | JANIK Konrad | 1045 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1469 | KOZIOŁ Krzysztof | 1056 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1470 | KOZŁOWSKI Paweł | 1057 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1471 | KROCZAK Marta | 1058 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1472 | KRZYŻAK Tomasz | 1059 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1473 | KWIATEK Jakub | 1060 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1474 | LADA Diana | 1061 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1475 | LEŚNIEWSKI Majkel | 1062 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1476 | LIPPKE Mateusz | 1063 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1477 | ŁUKASZEWSKI Krzysztof | 1064 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1478 | MACHNICKI Kamil | 1065 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1479 | MARCHEWKA Vincent Harold | 1066 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1480 | MĘDRELA Krzysztof | 1067 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1481 | MISZTAL Wojciech | 1068 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1482 | MŁOTKOWSKI Michał | 1069 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1483 | SOBOŃ Bartek | 1080 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1484 | STANIAK Adam | 1081 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1485 | SUHAK Stanisław | 1083 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1486 | SZABAT Mateusz | 1084 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1487 | SZARZYŃSKI Piotr | 1085 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1488 | WINNICKI Marcin | 1086 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1489 | WŁODARCZYK Katarzyna | 1087 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1490 | WŁODARCZYK Nikola | 1088 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1491 | WOŹNIAK Dominik | 1089 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1492 | WYGADAŃCZUK Patryk | 1090 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1493 | ZDZIARSKI Michał | 1091 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1494 | ZIARNIK Rafał | 1092 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1495 | ZYGNER Karolina | 1093 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1496 | GABRYELCZAK Konrad | 1094 | Amatorzy Surowego Mięsa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1497 | OJŻANOWSKI Łukasz | 1095 | Amatorzy Surowego Mięsa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1498 | DOŁBACZUK Dorota | 1096 | BiernatkiTeam | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1499 | CHERNETS Oleksandr | 1106 | Blue Mountain | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1500 | ŚWIDERSKI Maciej | 1107 | Blue Mountain | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1501 | GIERMEK Michał | 1108 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1502 | OSTRĘGA Oskar | 1109 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1503 | DOMINIK Adrian | 1110 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1504 | MAMIŃSKI Krystian | 1111 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1505 | ŚCIĘGAJ Martyna | 1112 | CHAMPIONSI | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1506 | SIENNICKA Martyna | 1113 | CHAMPIONSI | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1507 | HALUSIAK Jacek | 1115 | DERYŁO TRAINING TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1508 | MAŁEK Oskar | 1116 | DERYŁO TRAINING TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1509 | BODZIONY Robert | 1117 | Do 3 razy sztuka... | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1510 | MILASZEWSKI Grzegorz | 1119 | GITESTEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1511 | GAJEWSKI Jakub | 1120 | Gorące Morsy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1512 | KOWALCZYK Monika | 1121 | Gorące Morsy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1513 | KURDEK Magdalena | 1122 | Gorące Morsy | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1514 | MALUSIAK Marcin | 1131 | NEJWI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1515 | MICHAŁOWSKI Jakub | 1132 | NEJWI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1516 | OSTROPOLSKI Mateusz | 1133 | NEJWI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1517 | REKSYN Malgorzata | 1135 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1518 | LEWEK Krzysztof | 1136 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1519 | KAPRYKOWSKA Karolina | 1137 | Sii Running Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1520 | GORZKÓW Aleksandra | 1138 | Team Belona | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1521 | ZAKRZEWSKA Anna | 1141 | Team Belona | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1522 | GRUDZIŃSKI Tomek | 1142 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1523 | RUMIŃSKI Mariusz | 1143 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1524 | ZIÓŁKOWSKI Jakub | 1144 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1525 | BANACH Igor | 1145 | Wsciekliniekoniecznieszybcy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1526 | BANACH Paweł | 1146 | Wsciekliniekoniecznieszybcy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1527 | BANACH Piotr | 1147 | Wsciekliniekoniecznieszybcy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1528 | SOBAŃSKI Bartek | 1155 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1529 | BARAN Marika | 1156 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1530 | BRZEZINSKI Wieslaw | 1158 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1531 | CUPIAŁ Dawid | 1159 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1532 | DOPIERALSKI Dariusz | 1160 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1533 | DYLEWSKI Sławomir | 1161 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1534 | GALUS Stefan | 1162 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1535 | GAŁUSZKA Sylwia | 1163 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1536 | GAZIŃSKI Grzegorz | 1164 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1537 | GRABARCZYK Jakub | 1165 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1538 | GRABIŃSKI Kacper | 1166 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1539 | GROMOTKA Janusz | 1167 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1540 | GROMOTKA Maja | 1168 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1541 | KARPIŃSKI Paweł | 1178 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1542 | KOMORNICKI Krzysiek | 1179 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1543 | KONIEC Marcel | 1180 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1544 | KUKIEŁKA Jarosław | 1182 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1545 | KULPA Piotr | 1183 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1546 | ŁAPKA Paulina | 1186 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1547 | LATAWSKI Igor | 1188 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1548 | LIZAK Tomasz | 1189 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1549 | MAĆKÓW Kaja | 1190 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1550 | MAĆKÓW Piotr | 1191 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1551 | MAKOWSKI Radomir | 1192 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1552 | MAREKWIA Piotr | 1193 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1553 | MAŚLIŃSKA Barbara | 1194 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1554 | PACEK Kuba | 1203 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1555 | PAWLAK Wiktor | 1204 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1556 | PAŹDZIERKIEWICZ Jacek | 1205 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1557 | POROCHOŃSKA Patrycja | 1206 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1558 | PRZYBYSZ Angelika | 1208 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1559 | SADŁO Krzysztof | 1209 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1560 | SAWICZ Natalia | 1210 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1561 | SCISLOWSKI Sebastian | 1211 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1562 | SIKORSKA Aleksandra | 1212 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1563 | SIUDZIŃSKA Emilia | 1213 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1564 | SOJKA Dariusz | 1214 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1565 | SZNURA Ewa | 1216 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1566 | SZOPIŃSKI Sławomir | 1217 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1567 | SZWAJA Bartosz | 1218 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1568 | SZYCHOWIAK Dawid | 1219 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1569 | SZYMAŃSKI Dawid | 1220 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1570 | WIŚNIEWSKA Marta | 1224 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1571 | WIŚNIEWSKI Leszek | 1227 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1572 | WIŚNIEWSKI Marek | 1228 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1573 | WOLSKI Piotr | 1229 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1574 | WYSOCKI Paweł | 1230 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1575 | ZAJĄC Bartosz | 1231 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1576 | KASHTANOV Borys | 1239 | Aktywny weekend | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1577 | LEWCZUK Magdalena | 1241 | Aktywny weekend | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1578 | SELUCHA Michał | 1242 | Aktywny weekend | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1579 | TARNAWSKI Paweł | 1243 | Aktywny weekend | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1580 | ZYGADLO Janusz | 1244 | Aktywny weekend | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1581 | BUCZYŃSKA Ludwika | 1245 | Archi&Fire | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1582 | POCION Adrianna | 1246 | Archi&Fire | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1583 | SKOBERLA Robert | 1247 | Archi&Fire | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1584 | WNĘK Dawid | 1248 | Archi&Fire | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1585 | BASIAK Barbara | 1249 | BSC team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1586 | BLICHARZ Maja | 1250 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1587 | KLESZCZ Andrzej | 1255 | BSC team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1588 | KLESZCZ Anna | 1256 | BSC team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1589 | KOWALSKA Dana | 1257 | BSC team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1590 | MAKOWSKA Monika | 1258 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1591 | OPAŁKA Dagmara | 1259 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1592 | WOŹNICA Marcin | 1263 | BSC team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1593 | KARDACH Michał | 1264 | Data Force | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1594 | BIENCZAK Arek | 1268 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1595 | ZAHUTA Dawid | 1269 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1596 | ZAHUTA Karol | 1270 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1597 | GRZECH Sandra | 1271 | Grupa OTM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1598 | MISIAK Paweł | 1272 | Grupa OTM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1599 | TRUSZKIEWICZ Bartosz | 1273 | Grupa OTM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1600 | URBAN Agata | 1274 | Grupa OTM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1601 | SZYMURA Mateusz | 1275 | It is WHAT it is | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1602 | CIEŚLAK Krzysztof | 1284 | PATUSTEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1603 | CYRIS Przemysław | 1285 | PATUSTEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1604 | FRĄCKOWIAK Kinga | 1286 | PATUSTEAM | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1605 | CZUBASZEWSKI Kamil | 1287 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1606 | MICHALSKI Michał | 1288 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1607 | NOVIKOVA Julia | 1289 | SAMEKONIE | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1608 | BEŃKO Kamil | 1290 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1609 | PORĘBSKI Robert | 1291 | Turbo Mietki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1610 | OWOC Ireneusz | 1292 | Turbo przygłupy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1611 | KSIĘŻAK Ewelina | 1293 | Ulani Workout | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1612 | Wiktoria Szubert | 1294 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1613 | ADUŁŁO-MUCHA Paulina | 1295 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1614 | BANASZAK Aneta | 1297 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1615 | BARTNICKI Kuba | 1298 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1616 | BENSCH Michal | 1299 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1617 | BŁAUCIAK Grzegorz | 1301 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1618 | GALL Kacper | 1311 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1619 | GALL Tobiasz | 1312 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1620 | HOROSZKIEWICZ Grzegorz | 1313 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1621 | JUNCEWICZ Marta | 1314 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1622 | KACZMAREK Tomasz | 1317 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1623 | KAMIŃSKI Robert | 1318 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1624 | KASPERSKI Andrzej | 1319 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1625 | KASPERSKI Marcin | 1320 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1626 | KILAR Alicja | 1321 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1627 | KILAR Michał | 1322 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1628 | KOBYLIŃSKI Paweł | 1323 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1629 | KOŁODZIEJ Mirosław | 1324 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1630 | KOZDRACKI Maciej | 1326 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1631 | MŁYNARCZYK Kamil | 1336 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1632 | MŁYNARCZYK Łukasz | 1337 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1633 | MULLER Mateusz | 1338 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1634 | NOWAK Łukasz | 1339 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1635 | PAMUŁA Marek | 1340 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1636 | PATYK Piotr | 1342 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1637 | PAWLAK Paulina | 1343 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1638 | PIETRZYK Rafał | 1346 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1639 | PORĘBSKI Damian | 1347 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1640 | ROGULSKI Mateusz | 1348 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1641 | SCHROTTER Mateusz | 1349 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1642 | SERKIS Małgorzata | 1350 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1643 | SKWIRA Sebastian | 1351 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1644 | SUCHY Tomasz | 1359 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1645 | SUŁKOWSKI Piotr | 1360 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1646 | ŚWIENTEK Dawid | 1361 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1647 | SZTORC Maciej | 1362 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1648 | SZULIM Jakub | 1363 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1649 | SZYMONIK Marlena | 1364 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1650 | TOKAJ Mateusz | 1365 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1651 | TRACZ Tomek | 1366 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1652 | TRZASKALIK Ireneusz | 1367 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1653 | WAIS Arkadiusz | 1368 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1654 | WARDZAŁA Jakub | 1369 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1655 | WARZYNSKI Ariel | 1370 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1656 | SPADLO Michal | 1380 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1657 | GĄSIOR Adrian | 1381 | Byczki z Ćwiortek | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1658 | POPIOŁEK Piotr | 1384 | Byczki z Ćwiortek | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1659 | NOWAK Damian | 1386 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1660 | STENCEL Ignacy | 1387 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1661 | ZAWADZKA Klaudia | 1388 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1662 | DĄBROWSKI Janusz | 1389 | DONT WORRY, BE HAPPY! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1663 | ŻEBROWSKA Patrycja | 1390 | DONT WORRY, BE HAPPY! | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1664 | GRZEŚKOWIAK Marta | 1391 | Dzikie pantery | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1665 | KOZIŃSKA Ewelina | 1393 | Dzikie pantery | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1666 | LITWINOWICZ Adam | 1394 | Dzikie pantery | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1667 | MARCZAK Ola | 1395 | Dzikie pantery | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1668 | HANULEWICZ Robert | 1401 | Git Grupa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1669 | JAGUCKI Piotr | 1402 | Git Grupa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1670 | KALECIŃSKA Weronika | 1403 | Git Grupa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1671 | KRAWCZYŃSKI Kacper | 1404 | Git Grupa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1672 | NOWAKOWSKI Przemysław | 1405 | Git Grupa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1673 | BOCZKOWSKA Marzena | 1415 | Lewin Biega | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1674 | GAJ-JURCZYK Renata | 1417 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1675 | JAGIEŁŁO Małgorzata | 1418 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1676 | KRUCZEK Mirosław | 1420 | Lewin Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1677 | ZELEK Dawid | 1423 | Lewin Biega | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1678 | POŁOWICZ Julia | 1424 | Pozdrogeddon | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1679 | WOJTYNOWSKI Oskar | 1425 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1680 | HELIK Mateusz | 1426 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1681 | KOKOTEK Alicja | 1427 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1682 | FILUSZ Dawid | 1429 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1683 | FLAK Tomasz | 1430 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1684 | BARAŃSKI Mariusz | 1440 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1685 | TATKO Sebastian | 1441 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1686 | CAPUTA Michał | 1442 | ToSięNieUda | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1687 | KRZYŻANOWSKA Anna | 1445 | ToSięNieUda | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1688 | KWIECIEŃ Justyna | 1446 | ToSięNieUda | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1689 | PIECZYŃSKA Marta | 1448 | ToSięNieUda | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1690 | LANGE Łukasz | 1449 | UNAWEZA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1691 | KRZEMIŃSKA Katarzyna | 1450 | UNIT37 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1692 | MACKIEWICZ Łukasz | 1451 | Wazony zagłady | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1693 | ROMEK Katarzyna | 1452 | Wazony zagłady | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1694 | WALIGÓRA Stefan | 1453 | Wazony zagłady | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1695 | KOMOROWSKA Marta | 1454 | ZZ Studio Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1696 | KOMOROWSKI Tomasz | 1455 | ZZ Studio Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1697 | PĘCZKOWSKA Magdalena | 1456 | ZZ Studio Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1698 | POGODA Adrianna | 1457 | ZZ Studio Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
1699 | BRZEZIŃSKI Zbigniew | 1464 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1700 | BURZA Tomasz | 1467 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1701 | CIMCIOCH Krzysztof | 1468 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1702 | CYNKAR Paulina | 1469 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1703 | CYTERA Barbara | 1470 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1704 | CZAJA Łukasz | 1471 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1705 | CZESNAKOWICZ Łukasz | 1472 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1706 | FEDYK Patryk | 1473 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1707 | GAJEWICZ Adam | 1474 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1708 | IZYDOREK Katarzyna | 1476 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1709 | KUCHARSKA Katarzyna | 1485 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1710 | KUKUCKA Edyta | 1486 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1711 | KUROWICKA Jagoda | 1487 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1712 | MAJ Grzegorz | 1488 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1713 | MINTA Amadeusz | 1489 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1714 | NASTAŁEK Oliwia | 1490 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1715 | NGUYEN Anna | 1491 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1716 | NOWACKA Ewelina | 1492 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1717 | PALUCH Alicja | 1494 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1718 | PASILETSKA Kateryna | 1495 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1719 | PASILETSKY Kamil | 1496 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1720 | ROCHEWICZ Daniel | 1497 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1721 | ROGOWSKI Mateusz | 1498 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1722 | SKOWRONSKA Marta | 1499 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1723 | SKUDLIK Magdalena | 1500 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1724 | SŁOWIŃSKI Igor | 1501 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1725 | WLAŹLIK Wiktoria | 1510 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1726 | WRÓBEL Paulina | 1512 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1727 | ZABORNY Łukasz | 1513 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1728 | ŻUPIŃSKA Aleksandra | 1514 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1729 | TARCZYŃSKA Aleksandra | 1515 | #TosiaTeam | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1730 | TARCZYŃSKI Łukasz | 1516 | #TosiaTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1731 | ADAMKIEWICZ Izabela | 1518 | CUW Power Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1732 | BROŻEK Michał | 1519 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1733 | SZYMANOWSKA Agnieszka | 1520 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1734 | WOJTASIEWICZ Beata | 1521 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1735 | BARNAŚ Monika | 1522 | Dlaczego Nie | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1736 | HEROK-BYRSKA Joanna | 1523 | Dlaczego Nie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1737 | KISIAŁA Barbara | 1524 | Dlaczego Nie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1738 | PIECH Sylwia | 1526 | Dlaczego Nie | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1739 | ŁUKASZCZYKIEWICZ Andrzej | 1531 | Gladiators Polska | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1740 | CIERNIA Krzysztof | 1532 | GroszekOcr | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1741 | GROCHOWSKI Michał | 1533 | GroszekOcr | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1742 | GRZESIK Kacper | 1534 | GroszekOcr | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1743 | PÓŹNIAK Kamil | 1536 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1744 | RUDOLF Mateusz | 1537 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1745 | ZARZYKA Łukasz | 1538 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1746 | SOSNOWSKI Tomasz | 1539 | Luxbryle Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1747 | GULBINOWICZ Katarzyna | 1545 | Mikamik Czewa | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1748 | PRZESŁAŃSKI Mateusz | 1546 | Mikamik Czewa | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1749 | GLINKA Sebastian | 1548 | SGMK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1750 | KRĘŻEL Małgorzata | 1549 | SGMK | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1751 | ATACHIM Łukasz | 1550 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1752 | KUBOŃ Mateusz | 1551 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1753 | KURPANIK Paweł | 1552 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1754 | MUSIOLIK Mateusz | 1553 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1755 | KRASUCKA Marta | 1555 | WATAHA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1756 | SZCZEPANIK Paweł | 1557 | Zbłąkani Kajakarze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1757 | BUKOWSKI Marek | 1567 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1758 | BUSSE Marek | 1569 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1759 | CHRZANOWSKI Damian | 1570 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1760 | CIAPA Alan | 1571 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1761 | CIELEK Michał | 1572 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1762 | CZAJKA Piotr | 1573 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1763 | CZOŁBA Marta | 1574 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1764 | CZOŁBA Tomasz | 1575 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1765 | DROP Damian | 1576 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1766 | DUDA Paula | 1577 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1767 | GÓRKA Krzysztof | 1579 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1768 | GORNY Robert | 1580 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1769 | GRĄBSKI Rafał | 1581 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1770 | GROBELNY Mariusz | 1582 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1771 | GRODZIŃSKI Artur | 1583 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1772 | JEZIONEK Daniel | 1590 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1773 | JEZIOREK Konrad | 1591 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1774 | KAMIŃSKA Alicja | 1592 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1775 | KLIZA Daniel | 1593 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1776 | KOPER Krzysztof | 1595 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1777 | KRASUCKI Artur | 1596 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1778 | KUROWSKA Edyta | 1600 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1779 | ŁOBODA Alicja | 1601 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1780 | ŁUCZAK Radosław | 1602 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1781 | NOWAK Jacek | 1611 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1782 | NOWAK Konrad | 1612 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1783 | ONISK Jarek | 1615 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1784 | OSEŁKA Grażyna | 1616 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1785 | PAROŃ Krzysztof | 1617 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1786 | PIECH Damian | 1618 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1787 | PODHAJNY Tomasz | 1619 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1788 | RYCERSKI Bartłomiej | 1623 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1789 | SASIN Rafał | 1624 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1790 | SICIARZ Aleksandra | 1625 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1791 | SIEMBIDA Norbert | 1626 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1792 | SIEŃKO Filip | 1627 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1793 | STANOWSKA Agata | 1638 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1794 | STARANOWICZ Wioletta | 1639 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1795 | STEMPIN Adrian | 1640 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1796 | STRUGAREK Damian | 1641 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1797 | SZTANDERA Klaudia | 1642 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1798 | SZWAJKOWSKI Przemysław | 1643 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1799 | SZWATOŃSKI Paweł | 1644 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1800 | SZYMCZAK Jakub | 1645 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1801 | TRAWIŃSKI Stanisław | 1646 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1802 | TYSZKOWSKI Marcin | 1647 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1803 | ULASZEWSKA Katarzyna | 1648 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1804 | ULASZEWSKI Piotr | 1649 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1805 | WALCZYK Adam | 1651 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1806 | WALCZYK Anna | 1652 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
1807 | WALCZYK Dariusz | 1653 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1808 | WARACKI Kamil | 1654 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1809 | STOPYRA Mariusz | 1664 | Bonus2000 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1810 | HUZAR Kamil | 1665 | BULK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1811 | NOWAK Dawid | 1668 | BULK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1812 | SIKORA Mateusz | 1669 | BULK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1813 | ZARZYCKI Maciej | 1670 | BULK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1814 | JAKSA Damian | 1673 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1815 | KRĘZEL Arkadiusz | 1674 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1816 | KRZEŚLAK Mateusz | 1675 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1817 | MIELCZAREK Daniel | 1677 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1818 | CZEKAJ Tomasz | 1678 | Diehlowcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1819 | WASYLKIEWICZ Andrzej | 1683 | Diehlowcy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1820 | ANDRZEJCZYK Kamil | 1685 | Gluty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1821 | CHWAŁEK Łukasz | 1686 | Gluty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1822 | CIESIELSKI Tymoteusz | 1687 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1823 | KWIEK Oskar | 1688 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1824 | POLAŃSKI Mikołaj | 1689 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1825 | ZIĘBIŃSKI Piotr | 1693 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1826 | KRZEMIEŃ Sławomir | 1695 | OCR GYM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1827 | WALICZEK Katarzyna | 1700 | ORZEŁ 71 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1828 | JABŁONŚKI Michał | 1702 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1829 | DĄBROWSKA Alicja | 1710 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1830 | KWIATKOWSKA Mira | 1711 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1831 | MATŁOCH Marcin | 1712 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1832 | TROCHA Malwina | 1714 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1833 | BAGIŃSKI Radosław | 1718 | Testudo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1834 | HORNIAK Andrzej | 1719 | Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1835 | KOPACZ Izabela | 1720 | Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1836 | KUŚ Michał | 1721 | Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1837 | MAZUREK Andrzej | 1722 | Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1838 | JAGIEŁA Patryk | 1725 | ZAHARTOWANI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1839 | LINEK Paweł | 1726 | ZAHARTOWANI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1840 | MAGAJ Przemyslaw | 1727 | ZAHARTOWANI | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1841 | CICHECKA Oliwia | 1728 | zielone zgredki | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1842 | BRYŁKA Sebastian | 1737 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1843 | BZDYK Alicja | 1738 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1844 | CIOŁKOSZ Radek | 1740 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1845 | CZERSKA Izabela | 1741 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1846 | DANIELAK Krzysiek | 1743 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1847 | DAROSZEWSKI Adam | 1744 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1848 | DAROSZEWSKI Filip | 1745 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1849 | DESZERT-KŁOSOWSKI Mateusz | 1746 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1850 | DORAWA Konrad | 1747 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1851 | DRĄŻEK Grzegorz | 1748 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1852 | DYKAS Adam | 1749 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1853 | FALISZ Paweł | 1751 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1854 | GIERACZ Marcin | 1752 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1855 | GÓRNIACZYK Mateusz | 1753 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1856 | GREGOROWICZ Hanna | 1754 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1857 | KWASNIK CZERNICKA Agnieszka | 1763 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1858 | MACHERZYŃSKI Karol | 1767 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1859 | MAŁOTA Piotr | 1768 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | MATYSIUK Magdalena | 1769 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1861 | NOWAKOWSKI Marcin | 1772 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1862 | NOWICKI Michał | 1773 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1863 | PISARSKI Mikołaj | 1774 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1864 | PŁUSKA Paweł | 1775 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1865 | POSMYK Szymon | 1776 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1866 | PREISNER Maria | 1777 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1867 | RATAJSKI Marcin | 1779 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1868 | RUSIŃSKI Kamil | 1780 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1869 | STANASIUK Malwina | 1785 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1870 | SZEJKA Wojtek | 1786 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1871 | SZTUBECKI Wojciech | 1787 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1872 | TOMCZAK Aleksander | 1788 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1873 | WIEJACZKA Joanna | 1789 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1874 | WÓJCIK Andrzej | 1791 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1875 | WOŚKO Ania | 1792 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
1876 | OFICJALSKA Roksana | 1801 | 10 BYCZYS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1877 | OFICJALSKI Marcin | 1802 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1878 | OFICJALSKI Roman | 1803 | 10 BYCZYS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1879 | CZACHURA Sławomir | 1808 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1880 | PLUTA Piotr | 1809 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1881 | ZAWADZKI Jakub | 1810 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1882 | JAKUBCZAK Łukasz | 1811 | AC Pajace | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1883 | DOMERADZKI Antoni | 1812 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1884 | OZGA Kacper | 1813 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1885 | POZNAŃSKI Dawid | 1814 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1886 | ŻOŁĄDEK Wiktor | 1815 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1887 | PIECHOTA Arkadiusz | 1816 | Arkowy Geszynk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1888 | WARMUŁA Tomasz | 1817 | Arkowy Geszynk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1889 | KRZYŻANIAK Sebastian | 1818 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1890 | ŻURAWSKA Joanna | 1824 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1891 | ŻURAWSKI Dariusz | 1825 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1892 | KIEL Dagmara | 1826 | dRUNk | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1893 | WOJTKOWIAK Jacek | 1827 | dRUNk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1894 | ZDERO Max | 1828 | dRUNk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1895 | BIELECKI Igor | 1829 | Fetomyszy z Marsa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1896 | MYRCHA Jakub | 1830 | Fetomyszy z Marsa | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1897 | GANCZUK Konrad | 1838 | Są szybsi | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1898 | LEGEZIŃSKI Artur | 1840 | Safety Team Amazon | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1899 | NAWROCKI Krzysztof | 1841 | Safety Team Amazon | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1900 | ŚLIWIŃSKA Agata | 1847 | Śliwki Robaczywki | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
1901 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | 1848 | Śliwki Robaczywki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1902 | DOBROWOLSKI Rafał | 1843 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1903 | GAMROT Michał | 1844 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1904 | PRĘDYŚ Tomasz | 1845 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1905 | ROKICKI Bartosz | 1846 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1906 | BARYSZ Piotr | 1854 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1907 | DRÓŻDŻ Damian | 1867 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1908 | DRÓŻDŻ Paulina | 1868 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1909 | BOROŃ Marcin | 1856 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1910 | BUBEL Kamil | 1857 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1911 | CHILOŃSKI Grzegorz | 1858 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1912 | DZIADUL Igor | 1871 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1913 | KOSMOWSKI Krzysztof | 1894 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1914 | GĄSZCZAK Bartek | 1873 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1915 | GŁUSZECKI Jakub | 1874 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1916 | GÓRNY Mikołaj | 1877 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1917 | GROBELNY Roger | 1878 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1918 | GWÓŹDŹ Szymon | 1879 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1919 | HORIUNOV Artem | 1881 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1920 | JACHYM Maciek | 1882 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1921 | KACZOROWSKI Karol | 1884 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1922 | KORSAK Oliwer | 1893 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1923 | MARKER-REJMONIAK Izabela | 1907 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1924 | MAZUR Dariusz | 1908 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1925 | MUZALSKA Edyta | 1912 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1926 | KRAWIECKI Maciej | 1896 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1927 | KRZYŻOWSKI Jarosław | 1897 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1928 | KUŁACZKOWSKI Damian | 1898 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1929 | KUMOREK Agnieszka | 1899 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1930 | LISOWSKI Kacper | 1900 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1931 | LOREK Dominik | 1901 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1932 | MALINOWSKI Bartosz | 1903 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1933 | MALUGA Mateusz | 1904 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1934 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 1915 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1935 | PIECHOTA Szymon | 1916 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1936 | PIĘTA Adam | 1917 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1937 | SALA Artur | 1926 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1938 | SOWA Krzysztof | 1927 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1939 | SPYCHAJ Marcin | 1928 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1940 | SZYDŁOWSKI Piotr | 1930 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1941 | TABAJ Klaudia | 1931 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1942 | TOMASZYK Grzegorz | 1932 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1943 | TROJANOWSKI Jan | 1933 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1944 | TROJANOWSKI Wojciech | 1934 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1945 | TURKIEWICZ Jarosław | 1935 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1946 | ULFIK-KLIMAS Karolina | 1936 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1947 | URBANIAK Bartosz | 1937 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1948 | WALICA Mirela | 1939 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1949 | WERNER Patryk | 1940 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1950 | WOJAS Michał | 1941 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1951 | WYDYMUS Marcin | 1942 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1952 | DEBOGORSKI Przemyslaw | 1943 | #TC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1953 | GOŁĄB Milena | 1947 | COMERC | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1954 | JANKOWSKI Krzysztof | 1948 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1955 | KRAKOWSKI Sławomir | 1950 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1956 | LEWANDOWSKI Jacek | 1951 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1957 | ZALUTSKYI Iurii | 1956 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1958 | PUŚCIAN Kamil | 1957 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1959 | ŚWIĄTEK Emil | 1958 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1960 | WESOŁOWSKI Tomasz | 1959 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1961 | JANISZ BUCZEK Anna | 1961 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1962 | KASZOWSKI Wojciech | 1962 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1963 | SOWIŃSKA Anna | 1963 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1964 | KARP Ireneusz | 1971 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1965 | LIJEWSKA Lidia | 1972 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1966 | COKOT Filip | 1973 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1967 | PYDYCH Łukasz | 1974 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1968 | WARZECHA Wojtek | 1975 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1969 | NIEMIEC Tomasz | 1977 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1970 | PODOLEC Jakub | 1978 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1971 | SKAWINA Dorota | 1979 | MargoFit | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1972 | SŁYSZ Jerzy | 1980 | MargoFit | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1973 | WŁODEK Krzysztof | 1981 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1974 | KASZUBSKI Norbert | 1983 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1975 | KREJ Jakub | 1984 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1976 | NOWICKI Patryk | 1985 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1977 | PIENIĄŻEK Sebastian | 1986 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1978 | RÓŻAŃSKI Dawid | 1987 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1979 | WIATROWSKI Bartłomiej | 1988 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1980 | CEGLARZ Zuzanna | 1993 | Potrzymaj mi perłe | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1981 | PACHUCY Arkadiusz | 1994 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1982 | SUPIŃSKA Paula | 1995 | Potrzymaj mi perłe | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1983 | KOZERA Kaja | 1996 | Power rangers! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1984 | MIROWSKA Sylwia | 1997 | Power rangers! | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1985 | MIKŁASZEWICZ Małgorzata | 1998 | SALEM | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1986 | TERPIŁOWSKA Maja | 1999 | SALEM | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1987 | BUJAK Piotr | 2000 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1988 | CHUMICKI Hubert | 2001 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1989 | DUDZIŃSKI Szymon | 2006 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1990 | GAWRZOŁ Mariusz | 2007 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1991 | KOPERCZAK Katarzyna | 2008 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1992 | KORONKIEWICZ Krzysztof | 2009 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1993 | KOWOL Patryk | 2010 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1994 | KWIATKOWSKI Daniel | 2011 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1995 | MIAZGOWSKI Adam | 2012 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1996 | MICHAŁOWSKA Katarzyna | 2013 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1997 | MISZTAL Michał | 2014 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1998 | PODBIELKOWSKI Arkadiusz | 2015 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1999 | SOCHACKI Bartosz | 2020 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2000 | WAWRZYKOWSKI Artur | 2021 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2001 | WENECKA Aleksandra | 2022 | sennder Polska | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2002 | ŻURAWSKI Grzegorz | 2023 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2003 | BIELA Tomasz | 2025 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2004 | BOMBOR Antonina | 2026 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2005 | MARSZOLIK Angela | 2027 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2006 | KOŁODZIEJ Bartosz | 2028 | WOT nie widzi przeszkód | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2007 | BŁAŻEJCZAK Arkadiusz | 2032 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2008 | BŁAŻEJCZAK Małgorzata | 2033 | ZEBRANI Z ULICY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2009 | KARASIŃSKI Tomasz | 2034 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2010 | KOWALSKA Marta | 2035 | ZEBRANI Z ULICY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2011 | KOWALSKI Łukasz | 2036 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2012 | LIPOWICZ Joanna | 2037 | ZEBRANI Z ULICY | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
2013 | BARANOWSKI Bartosz | 2042 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2014 | BARSZCZ Damian | 2043 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2015 | BIEŃKO Dariusz | 2044 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2016 | BIERNAT Łukasz | 2045 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2017 | DRÓŻDŻ Marzena | 2052 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2018 | DRYGAS Dariusz | 2053 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2019 | GUŚTAK Wojciech | 2054 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2020 | HANCKA Tomas | 2055 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2021 | HILLER Fabian | 2056 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2022 | JURKIEWICZ Artur | 2061 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2023 | KAŁUŻA Michał | 2062 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2024 | KOPACZ Karol | 2064 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2025 | KOPACZYŃSKI Łukasz | 2065 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2026 | KOŚCIELNY Tomasz | 2066 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2027 | KOWALEWSKI Adam | 2067 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2028 | LAIKINA Marina | 2072 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2029 | LEGUT Jakub | 2074 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2030 | MALINOWSKI Robert | 2075 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2031 | MIROS Ilona | 2076 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2032 | MOSKWA Mateusz | 2077 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2033 | NOWAK Dorota | 2078 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2034 | OBAŁA Marta | 2079 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2035 | OTREMBA Paweł | 2080 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2036 | PIELAT Marcin | 2081 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2037 | PIOCHACZ Jakub | 2082 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2038 | SZINCEL Dawid | 2088 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2039 | SZINCEL Wojciech | 2089 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2040 | WIĘCKOWSKA Marzena | 2096 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2041 | WIĘCKOWSKI Tomasz | 2097 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2042 | WIELOGÓRSKI Mateusz | 2098 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2043 | WITKOWSKI Bartosz | 2099 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2044 | ZAPEŃSKI Sławomir | 2100 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2045 | ŻURKOWSKA Natalia | 2101 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
2046 | ŻURKOWSKI Michał | 2102 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2047 | BOROWSKI Artur | 2107 | Battle Royale | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2048 | BOROWSKI Piotr | 2108 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2049 | GANOWICZ Marcin | 2109 | Battle Royale | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2050 | KAWAŁEK Sławomir | 2110 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2051 | PRZYBYŁ Jerzy | 2111 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2052 | LANGER Marta | 2112 | BaywatchOCR | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2053 | LANGER Piotr | 2113 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2054 | FILISTYŃSKI Jakub | 2114 | Beżowe Mamuty | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2055 | TOFILSKA Anna | 2115 | Beżowe Mamuty | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2056 | MICHALCZYK Wiktor | 2116 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2057 | KOCIOŁEK Janina | 2118 | Co ja tutaj robię | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2058 | KRAKOWSKI Damian | 2119 | Co ja tutaj robię | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2059 | KULESZA Agata | 2120 | Co ja tutaj robię | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2060 | KUŚNIERSKI Andrzej | 1517 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2061 | DREWNIAK Tomasz | 2125 | Europa Ubezpieczenia | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2062 | KUMIEC Łukasz | 2132 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2063 | NIEDOBA Barbara | 2133 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2064 | NIEDOBA Grzegorz | 2134 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2065 | NOWAK Katarzyna | 2135 | Kuźnia Crossfitu | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2066 | NOWAK Marcin | 2136 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2067 | MIĘDLAR Bartosz | 2141 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2068 | CHAMERNIK Natalia | 2142 | Old Vikings | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2069 | GROCHLA Matthias | 2143 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2070 | HYSKI Tomasz | 2144 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2071 | MATEJA David | 2145 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2072 | MATEJA Patrycja | 2146 | Old Vikings | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2073 | MATEJA Patryk | 2147 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2074 | PANDEL Jessica | 2148 | Old Vikings | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2075 | SIMUNIC Nico | 2149 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2076 | WLOCZYK Lukasz | 2150 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2077 | GRAD Agata | 2155 | Voss | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2078 | MACIEJEWSKI Arkadiusz | 2156 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2079 | POLESIUK Paweł | 2157 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2080 | ROLEWICZ Anna | 2158 | Voss | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2081 | ŚLUSARZ Oskar | 2159 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2082 | ŻUŁTAK Roman | 2160 | Voss | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2083 | LIPKA Michał | 2163 | Wyderki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2084 | M Izabela | 2164 | Wyderki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2085 | STIER Lukas | 2165 | Wyderki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2086 | BRACICHOWICZ Filip | 2166 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2087 | ŻUCZKOWSKI Wiktor | 2171 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2088 | ABRAMOWICZ Marta | 2172 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2089 | AJGNER Andrzej | 2173 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2090 | BEDNARCZUK Roksana | 2174 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2091 | BORKOWSKI Karol | 2175 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2092 | BUJKO Wojciech | 2176 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2093 | CEBULSKI Marcin | 2177 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2094 | CIELECKI Remigiusz | 2178 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2095 | CISZEWSKI Dominik | 2179 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2096 | GWIZDAŁA Przemysław | 2184 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2097 | HANISZEWSKI Bartłomiej | 2185 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2098 | HUMENIUK Rafał | 2186 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2099 | HUTYRA Bartek | 2187 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2100 | JANKOWSKI Damian | 2188 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2101 | JANKOWSKI Konrad | 2189 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2102 | JAROSZEK Grzegorz | 2190 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2103 | JURKOWSKA Aleksandra | 2191 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2104 | KARCZ Przemysław | 2192 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2105 | KONIK Łukasz | 2197 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2106 | KONIK Wiktoria | 2198 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2107 | KOPYTEK Paweł | 2199 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2108 | KOSIŃSKI Łukasz | 2200 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2109 | KUCZNIAK Łukasz | 2202 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2110 | LEWANDOWSKI Tristan | 2203 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2111 | LIBERA Tomasz | 2204 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2112 | LITWIN Ignacy | 2205 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2113 | ŁUCZAK Tomasz | 2206 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2114 | NIKOŁAJEWICZ Tomasz | 2211 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2115 | PIERZCHAŁA Piotr | 2216 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2116 | PIWKO Maciej | 2217 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2117 | PIWKO Marzena | 2218 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2118 | PLOTNIK Mateusz | 2219 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2119 | RATAJCZAK Wojciech | 2220 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2120 | ŚCISŁO Mateusz | 2225 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2121 | SZCZEPANKOWSKI Jakub | 2231 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2122 | SZCZOTKA Kamil | 2232 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2123 | SZCZYGIEL Honorata | 2233 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2124 | SZELUGA Rafał | 2234 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2125 | SZYMAŃSKI Karol | 2235 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2126 | TABAK Agnieszka | 2236 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2127 | URBAŃSKI Dariusz | 2237 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2128 | WASZKIEWICZ Ilona | 2238 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2129 | WIDERA Jakub | 2239 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2130 | WINKIEL Hubert | 2240 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2131 | ŻYCHLIŃSKI Michał | 2245 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2132 | KROSNY Dawid | 2246 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2133 | ZIELIŃSKI Emilia | 1658 | [eSaDr] | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2134 | ZIELIŃSKI Kamil | 2248 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2135 | ZIELIŃSKI Katarzyna | 2249 | [eSaDr] | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2136 | ZIELIŃSKI Paweł | 2250 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2137 | BULANDA Rafal | 2251 | Ale mi się nie chce xD | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2138 | SAWICKA Maja | 2252 | Ale mi się nie chce xD | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2138 | SAWICKI Jarosław | 2253 | Ale mi się nie chce xD | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2140 | ZIOŁO Krzysztof | 2256 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2141 | DOMINO Marcin | 2257 | Dwie-dyszki-znizki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2142 | ŚWIDERSKI Wiktor | 2258 | Gumowa Robota | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2143 | KRUK Mateusz | 2263 | MOBILE VIKINGS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2144 | LENER Łukasz | 2264 | MOBILE VIKINGS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2145 | ZALEWSKA Marta | 2265 | MOBILE VIKINGS | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2146 | GÓRECKA Agata | 2268 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2147 | GÓRECKI Marcin | 2269 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2148 | GRZESIŃSKI Ireneusz | 2270 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2149 | KRAWCZYK Korneliusz | 2271 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2150 | STASIOWSKI Ryszard | 2277 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2151 | KOMOROWSKI Mateusz | 2278 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2152 | WILCZEK Marta | 2279 | ReckittRunners | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2153 | BĄK Piotr | 2280 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2154 | BECH Filip | 2281 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2155 | BERNAT Mateusz | 2282 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2156 | BURCZ Karolina | 2283 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2157 | DEPTUŁA Sandra | 2284 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2158 | GOŁDYN Miłosz | 2285 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2159 | NOWAK Jagoda | 2291 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2160 | PAWLAK Bartosz | 2292 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2161 | SZYMKOWIAK Eryk | 2297 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2162 | WAŚKOWSKA Alicja | 2298 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2163 | WIŚNIEWSKA Wiktoria | 2299 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2164 | ZALASIK Szymon | 2300 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2165 | BABIJ Anna | 2301 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2166 | KOTWICA Robert | 2303 | RuNovum | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2167 | LEWALSKA Urszula | 2304 | RuNovum | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2168 | MIERZWIAK Adrian | 2305 | RuNovum | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2169 | BARWIŃSKI Michał | 2311 | Trzeba było zostać w domu | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2170 | GĄDEK Jolanta | 2312 | Trzeba było zostać w domu | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2171 | GAUL Marcin | 2313 | Trzeba było zostać w domu | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2172 | GUZ Anna | 2314 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2173 | MATKOWSKA Małgorzata | 2316 | Trzeba było zostać w domu | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2174 | P A | 2318 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2175 | WYSZYŃSKI Jarek | 2319 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2176 | BULLA Jarosław | 2320 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2177 | MAKOWSKA Dorota | 2321 | Zetka Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2178 | ROSIEK Marta | 2323 | Zetka Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2179 | BRZESKI Szczepan | 2328 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2180 | BURKIEWICZ Izabela | 2330 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2181 | CZERKIES Wiktoria | 2331 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2182 | DERA Grzegorz | 2332 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2183 | DITTRICH Fabian | 2333 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2184 | DOBROWOLSKI Piotr | 2335 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2185 | DOLATA Natalia | 2336 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2186 | DOŁGAŃ Adrian | 2337 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2187 | GRZEGORZEWICZ Magdalena | 2343 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2188 | GUZEK Agnieszka | 2344 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2189 | HENDZEL Bartosz | 2345 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2190 | KACZMARSKA Agata | 2346 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2191 | KARBOWIAK Iga | 2347 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2192 | KORDUBA Kamil | 2349 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2193 | KOTAS Paulina | 2350 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2194 | KOWALSKI Tomek | 2351 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2195 | KWOSEK Dawid | 2356 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2196 | MACIOSZEK Paweł | 2357 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2197 | MALANOWSKI Radosław | 2358 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2198 | MYSZKO Martyna | 2360 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2199 | NIEWIŃSKI Andrzej | 2363 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2200 | PACHURA Bartek | 2364 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2201 | PIOTROWSKA Oliwia | 2365 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2202 | SKOWRON Bartosz | 2372 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2203 | ŚLIWA Marcin | 2373 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2204 | SONDA Martin | 2374 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2205 | STACHOŃ Grzegorz | 2375 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2206 | STACHOŃ Marcin | 2376 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2207 | STASIOWSKI Dawid | 2377 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2208 | ŚWITAŁA Angelika | 2380 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2209 | SZYMA Bartek | 2381 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2210 | WOŹNIAK Damian | 2388 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2211 | BIAŁORUCKI Michał | 2389 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2212 | BRZOZOWSKI Przemysław | 2390 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2213 | KSIĄŻEK Mikołaj | 2391 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2214 | LEW Karolina | 2392 | #postdatateam | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2215 | GINALSKI Igor | 2393 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2216 | ANDROSIUK Jonatan | 2394 | DAMA_gąski | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2217 | KUBICZ Karolina | 2395 | DAMA_gąski | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2218 | POPCZYŃSKI Krystian | 2400 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2219 | WODZYŃSKI Konrad | 2401 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2220 | BIELECKA Katarzyna | 2402 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2221 | BANASZEK Mateusz | 2403 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2222 | SZYMCZAK Rafał | 2404 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2223 | BRYSKE Filip | 2406 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2224 | FRANKIEWICZ Martyna | 2407 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2225 | KEMPA Michał | 2409 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2226 | DAWID Przemek | 2412 | Normalnie Nienormalni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2227 | KŁOBUS Jakub | 2414 | Normalnie Nienormalni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2228 | KOŹBIAŁ Jakub | 2415 | Normalnie Nienormalni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2229 | WRÓBLEWSKA Katarzyna | 2416 | Normalnie Nienormalni | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2230 | BERNER Karolina | 2418 | Platinum Dental Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2231 | ŚWIERKO Monika | 2421 | Platinum Dental Team | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2232 | GAJDA Łukasz | 2422 | PostdataTeam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2233 | NIEMIEC Grzegorz | 2428 | Siostry i bracia | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2234 | NIEMIEC Katarzyna | 2429 | Siostry i bracia | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2235 | NIEWCZAS Barbara | 2430 | Siostry i bracia | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2236 | NIEWCZAS Tomasz | 2431 | Siostry i bracia | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2237 | PIETRUSZEWSKI Paweł | 2435 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2238 | SIEMEK Jakub | 2437 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2239 | SIEMEK Marek | 2438 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2240 | Kambo | 2439 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2241 | BATKO Szymon | 2440 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2242 | DZIWUSZ Hubert | 2445 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2243 | POGORZELSKI Amadeusz | 2446 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2244 | ADLER Patryk | 2447 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2245 | AUGUSTYNIAK Bartosz | 2449 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2246 | B. Aleks | 2450 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2247 | BARTKOWIAK Kornel | 2451 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2248 | BOCHEŃSKI Mateusz | 2453 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2249 | FELBERG Cyprian | 2460 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2250 | FOGEL Mateusz | 2462 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2251 | FURTYK Julia | 2463 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2252 | GARUS Marcin | 2464 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2253 | GINALSKI Aleksander | 2466 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2254 | GMEREK Bartłomiej | 2467 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2255 | KAWALIR Michał | 2475 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2256 | KIERCZAK Krzysztof | 2476 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2257 | KOCÓR Grzegorz | 2478 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2258 | KOWALCZYK Mateusz | 2480 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2259 | ŁASKARZEWSKI Michał | 2481 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2260 | LEWANDOWSKI Dariusz | 2482 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2261 | LIS Piotr | 2483 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2262 | ŁUCKIEWICZ Szczepan | 2484 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2263 | MEDYŃSKI Mikołaj | 2489 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2264 | MIKODA Artur | 2492 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2265 | MURAŃKA Mateusz | 2493 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2266 | MUSZYNSKI Krystian | 2494 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2267 | MYŚLIWIEC Jacek | 2495 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2268 | NOGA Sławomir | 2496 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2269 | NOWACZYK Ewelina | 2497 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2270 | OSOWSKA Magdalena | 2498 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2271 | PATON Iwona | 2504 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2272 | PAWLIK Marcin | 2505 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2273 | RADOMSKI Maksymilian | 2508 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2274 | ŚLIWIŃSKA Weronika | 2509 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2274 | ŚLIWIŃSKA-WOJTASIAK Natalia | 2510 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2276 | ŚLIWIŃSKI Filip | 2511 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2277 | SŁOWIK Julia | 2512 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2278 | STĘPIEŃ Anna | 2514 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2279 | STERNICZUK Jarosław | 2515 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2280 | STRACZYNSKI Michal | 2516 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2281 | WAWAK Dominik | 2523 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2282 | WAŻNIEWICZ Sandra | 2524 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2283 | WIEROBIEJ Marek | 2525 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2284 | WOŹNY Paweł | 2526 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2285 | WYROBEK Michał | 2528 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2286 | ZJAWIŃSKA Kinga | 2530 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2287 | ZOBEK Rafał | 2531 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2288 | PIETRASIAK Patryk | 2539 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2289 | LEMIROWSKI Maciej | 2540 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2290 | PASZEK Paweł | 2541 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2291 | BASZNIAK Piotr | 2542 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2292 | ŁACH Marcin | 2543 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2293 | NADRASKI Rafał | 2544 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2294 | PANKAŁA Mateusz | 2545 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2295 | MYSZYNSKI Maciej | 2547 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2296 | WILK Kamil | 2549 | Karyna i Sebixy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2297 | WILK Natalia | 2550 | Karyna i Sebixy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2298 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 2551 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2299 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 2552 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2300 | ZAŁĘSKI Krzysztof | 2555 | LIMITLESS7 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2301 | PIOTROWSKI Damian | 2557 | No limit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2302 | SĘDZICKA Marta | 2558 | No limit | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2303 | LIPIEŃ Patryk | 2559 | Paprykarz | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2304 | STASIUK Piotr | 2566 | SPW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2305 | BIAŁOBRZEWSKI Mirek | 2568 | Torstar 2020 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2306 | FALTYN Paweł | 2569 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2307 | GAWŁOWSKI Daniel | 2570 | Torstar 2020 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2308 | JANISZEWSKI Paweł | 2572 | Torstar 2020 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2309 | JASIŃSKI Miłosz | 2573 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2310 | KOZŁOWSKA Milena | 2574 | Torstar 2020 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2311 | OSET Tomasz | 2575 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2312 | TATKO Karolina | 2577 | Torstar 2020 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2313 | JASKÓLSKI Marek | 2578 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2314 | KIEŁBICKA Magda | 2579 | Winko Skład | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2315 | BADOWSKA Angelika | 2586 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2316 | BIEDALAK Krzysztof | 2588 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2317 | BIŁEŃKO Marek | 2589 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2318 | BUŁA Iwona | 2591 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2319 | CHLASTA Paweł | 2592 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2320 | CIMIRSKA Anna | 2593 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2321 | DABRYNEUSKI Dzmitry | 2594 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2322 | DOBOSZ Przemyslaw | 2595 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2323 | DOMAGAŁA Damian | 2596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2324 | DOMANIECKI Michał | 2597 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2325 | DZIĘBOWSKA Danuta | 2598 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2326 | FISCHER Filip | 2599 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2327 | GŁOS Marcin | 2602 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2328 | GÓRECKA Sabina | 2603 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2329 | GROSEL Mateusz | 2604 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2330 | JANASIK Weronika | 2607 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2331 | KEMPIŃSKI Patryk | 2611 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2332 | KLAT Mikołaj | 2612 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2333 | KMIECIK Tomasz | 2613 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2334 | KOC Bartłomiej | 2614 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2335 | KOLASINSKI Przemek | 2615 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2336 | KOMARZYNIEC Anna | 2616 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2337 | KUZIAN Mateusz | 2621 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2338 | KUŹNICKI Bartosz | 2622 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2339 | KWIATKOWSKA Monika | 2623 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2340 | MAKOWSKI Sebastian | 2625 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2341 | MALCHIKHINA Marina | 2626 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2342 | MARCISZEWSKI Michał | 2627 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2343 | MARDZYŃSKI Igor | 2628 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2344 | MAZUR Marcin | 2630 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2345 | PIERZYŃSKA Zaneta | 2636 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2346 | PIERZYŃSKI Michał | 2637 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2347 | PIERZYŃSKI Piotr | 2638 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2348 | PRZYWARA Paweł | 2639 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2349 | RADŁO Krzysztof | 2640 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2350 | RADOMSKA Kinga | 2641 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2351 | RAWECKI Patryk | 2642 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2352 | ROSIŃSKI Damian | 2644 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2353 | RUSIN Kamil | 2645 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2354 | SOJKA Krzysztof | 2652 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2355 | STACHOWICZ Błażej | 2653 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2356 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 2654 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2357 | SZCZUKA Aleksandra | 2656 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2358 | SZPAKOWSKI Arkadiusz | 2657 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2359 | SZTAFA Łukasz | 2658 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2360 | SZTENDEL Wojciech | 2659 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2361 | SZYMAŃSKI Patryk | 2660 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2362 | SZYMAŃSKI Piotr | 2661 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2363 | SZYMCZAK Michał | 2662 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2364 | TANIUKIEWICZ Krzysztof | 2663 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2365 | URBAN Maksymilian | 2664 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2366 | WIECZORKIEWICZ Krzysztof | 2670 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2367 | WŁODAREK Adam | 2671 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2368 | WÓJCIK Maciej | 2672 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2369 | ŻĄDŁO Angelika | 2673 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2370 | ZIAJA Aleksandra | 2674 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2371 | ZIELIŃSKI Przemysław | 2675 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2372 | DUL Michał | 2677 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2373 | SYGNAROWICZ Magdalena | 2684 | Ci z Krakowa :D | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2374 | KORCZAK Sebastian | 2687 | Cross Box Thunder | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2375 | OLESIAK Piotr | 2690 | Cross Box Thunder | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2376 | IGRAS Dawid | 2691 | CrossBox Thunder Nysa | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2377 | IGRAS Natalia | 2692 | CrossBox Thunder Nysa | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2378 | HALAT Jędrzej | 2693 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2379 | GARLEWICZ Bartosz | 2694 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2380 | ŁOPATKIEWICZ Anna | 2696 | FitPark Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2381 | JANECKA Monika | 2697 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2382 | OZIMOWSKI Filip | 2702 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2383 | ROGATTY Ignacy | 2703 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2384 | GEBEL Mikołaj | 2706 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2385 | GRZEGORCZYK Maciej | 2707 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2386 | GRZEGORCZYK Marta | 2708 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2387 | HARDULAK Rafał | 2709 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2388 | HUPAJŁO Kamil | 2710 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2389 | KACPERSKI Wiktor | 2711 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2390 | KORONKIEWICZ-HUPAJŁO Małgorzata | 2712 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2391 | WIECHA Dawid | 2717 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2392 | WIECHA Katarzyna | 2718 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2393 | WŁODARCZYK Jerzy | 2719 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2394 | ZAJĄC Mateusz | 2720 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2395 | KURIATA Ewelina | 2721 | Kicie i Robaczki | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2396 | KOCHAN Przemysław | 2726 | Przystanek Szewska! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2397 | MICHALIK Katarzyna | 2727 | Przystanek Szewska! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2398 | PEZDA Jakub | 2728 | Przystanek Szewska! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2399 | RUBACH Jacek | 2729 | Przystanek Szewska! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2400 | TWARDY Natalia | 2731 | Przystanek Szewska! | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2401 | BUDA Adriana | 2733 | SKT Tiger Team | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2401 | GALICKA Amelia | 2734 | SKT Tiger Team | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2403 | JELIŃSKA Agnieszka | 2735 | SKT Tiger Team | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2404 | KRYSIAK Kamil | 2743 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2405 | SKÓRNIEWSKI Mariusz | 2744 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2406 | ŚWIDEREK-SKÓRNIEWSKA Natalia | 2745 | Sobieradź | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2407 | LECH Dominik | 2755 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2408 | KURZYŃSKI Wojciech | 2756 | SWIMTEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2409 | MACIOSZCZYK Mikołaj | 2757 | SWIMTEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2410 | WALISZEWSKI Karol | 2758 | SWIMTEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2411 | WÓJCIK Bartłomiej | 2760 | Szydera OCR | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2412 | BIENIEWICZ Mariusz | 2761 | TEAM SobieraDŹ! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2413 | KLIMCZAK Adrianna | 2762 | TEAM SobieraDŹ! | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2414 | BĄKOWSKI Sławomir | 2764 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2415 | BIEDRZYCKI Łukasz | 2765 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2416 | BOJANOWSKI Arseniusz | 2766 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2417 | BRYŃSKA Natalia | 2767 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2418 | DEPTA Dawid | 2769 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2419 | DOMAGAŁA Marcin | 2770 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2420 | KAPRZYK Michał | 2779 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2421 | KASOWSKI Bartek | 2780 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2422 | KOŁODZIEJ Kamil | 2781 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2423 | KONOPKA Kamil | 2782 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2424 | KOWALCZYK Tomasz | 2783 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2425 | KOZAK Wojciech | 2785 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2426 | KULAK Adrian | 2786 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2427 | LANNOY Igor | 2787 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2428 | LEWANDOWSKI Piotr | 2788 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2429 | ŁOWICKI Adrian | 2789 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2430 | MATKOWSKA Martyna | 2794 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2431 | MATUSIAK Magdalena | 2795 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2432 | MATUSIAK Maja | 2796 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2433 | MUZYKA Nicola | 2798 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2434 | NIESPODZIEWANA Monika | 2799 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2435 | NOWAK Maciej | 2800 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2436 | PIETRZAK Marcin | 2807 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2437 | PILAREK Bartosz | 2808 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2438 | PONSKI Cezary | 2809 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2439 | PRZYBYSZ Adrian | 2810 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2440 | ROKITA Bartłomiej | 2812 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2441 | RUTKOWSKI Dariusz | 2813 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2442 | SZALA Roman | 2818 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2443 | TKACZ Mateusz | 2819 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2444 | TOMASZEWSKI Radosław | 2820 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2445 | WITCZAK Marcin | 2821 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2446 | ZAJĄC Mariusz | 2822 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2447 | ZBROJA Krzysztof | 2823 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2448 | ŻEBROWSKI Dawid | 2824 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2449 | ŻURAWSKI Adam | 2825 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2450 | KOSTRZEWA Waldemar | 2830 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2451 | WLODARCZYK Jakub | 2831 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2452 | BORTNIAK Dawid | 2832 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2453 | KORYTKOWSKI Ali | 2834 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2454 | KSIĄŻEK Mateusz | 2835 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2455 | LEWANDOWSKI Dariusz | 2836 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2456 | CHYB Daniel | 2837 | Chude Byki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2457 | DĄBROWSKI Dariusz | 2838 | Chude Byki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2458 | BANAK Przemysław | 2842 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2459 | PIECHOWIAK Wojtek | 2843 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2460 | STANISZEWSKI Michał | 2844 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2461 | ZDZIABEK Adrian | 2846 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2462 | PROŃKO Kamil | 2847 | Decathlon Legnica | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2462 | SAJA Martyna | 2848 | Decathlon Legnica | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2464 | PIETROWSKA Marta | 2853 | Dla Natki :) | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2465 | TUZIMEK Karina | 2854 | Dla Natki :) | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2466 | WAGIEL Malgorzata | 2855 | Dla Natki :) | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2467 | WAJDA Anna | 2856 | Dla Natki :) | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2468 | WAJDA Dominik | 2857 | Dla Natki :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2469 | WIELCZYK Magdalena | 2858 | Dla Natki :) | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2470 | ORZECHOWSKI Patryk | 2861 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2471 | NOWIŃSKI Wojciech | 2867 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2472 | JÓŹWIAK Michał | 2871 | piwniczaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2473 | MOCZYŃSKI Jarosław | 2872 | piwniczaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2474 | MARCINÓW Piotr | 2876 | Studio Treningu Dobry(ń) Trening | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2475 | KRUK Dorota | 2883 | Trans.eu | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2476 | MACIĄG Paulina | 2884 | Trans.eu | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2477 | NAWARA Karolina | 2885 | Trans.eu | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2478 | SHAHUMYAN Dawid | 2887 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2479 | URLIK Szczepan | 2889 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2480 | DUSZA Małgorzata | 2890 | Tribute to Black Panda | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2481 | SIEMBIDA Marlena | 2892 | Tribute to Black Panda | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2481 | SZUSZWALAK Tomasz | 2893 | Tribute to Black Panda | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2483 | BIAŁKOWSKI Bartosz | 2894 | Zwinne Nóżki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2484 | BŁASZCZYK Marcin | 2895 | Zwinne Nóżki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2485 | BOHOŃ Edyta | 2901 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2486 | BORKOWSKI Mateusz | 2902 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2487 | BULLER Dawid | 2903 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2488 | CEHAŃCZUK Tomasz | 2904 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2489 | CZEKALSKI Krystian | 2906 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2490 | CZEKALSKI Sebastian | 2907 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2491 | DOBEK Jakub | 2908 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2492 | DYOLOG Sergiy | 2909 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2493 | HOMECKI Mateusz | 2916 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2494 | HOSAJA Michał | 2917 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2495 | JANKE Paweł | 2918 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2496 | JARZĄBEK Przemysław | 2919 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2497 | KAMIŃSKI Patryk | 2921 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2498 | KASPRZAK Marek | 2922 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2499 | KICZOROWSKI Rafał | 2923 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2500 | KMIECIK Maciej | 2924 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2501 | KOLODZIEJ Piotr | 2925 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2502 | KRUSZYŃSKA Anna | 2926 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2503 | KRUSZYŃSKI Przemysław | 2927 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2504 | KRUSZYŃSKI Tadeusz | 2928 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2505 | KRYSTKOWIAK Jakub | 2929 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2506 | MOHANA Adam | 2936 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2507 | MOHANA Jakub | 2937 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2508 | MRÓWKA Magdalena | 2938 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2509 | OCHOCKA Ewa | 2940 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2510 | OCHOCKI Marcin | 2941 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2511 | OLCZYK Joanna | 2942 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2512 | OSIECKI Tomasz | 2944 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2513 | SIWAK Hubert | 2947 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2514 | SKOWROŃSKI Gabriel | 2948 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2515 | SZULGIT Róża | 2954 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2516 | SZYMAŃSKI Maciej | 2955 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2517 | SZYMAŃSKI Michał | 2956 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2518 | TADEK Marta | 2957 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2519 | TROJAN Bartosz | 2958 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2520 | TURCZYN Szymon | 2959 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2521 | WALCZAK Adrian | 2960 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2522 | WALEROWSKI Piotr | 2961 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2523 | WIECZOREK Adam | 2962 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2524 | LELEK Andrzej | 2970 | Dream Team Nysa | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2525 | KOZYRA Marta | 2968 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2526 | LELEK Aleksandra | 2969 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2527 | LELEK Katarzyna | 2971 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2528 | BIEŃKOWSKA Sabina | 2972 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2529 | FOREMNY Katarzyna | 2974 | FitNadodrze | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2530 | KACZMAREK Marcin | 2978 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2531 | KASZUBA Jacek | 2979 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2532 | MALICKA Anna | 2980 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2533 | MILLER Tomasz | 2981 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2534 | PIECH Adrian | 2982 | FitNadodrze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2535 | RUSNARCZYK Karolina | 2983 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2536 | ŚPIEWAK Mariusz | 2984 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2537 | SZATKOWSKA Agnieszka | 2993 | Kra karlino | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2538 | SZATKOWSKI Mieczyslaw | 2994 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2539 | MAJEWSKI Michal | 2995 | LittleWarriors | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2540 | WOJNOWSKI Marcin | 2996 | LittleWarriors | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2541 | BRYNING Marcin | 2997 | My nawet nie umiemy dobrze biegać | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2542 | ŁUCZAK Anna | 2998 | My nawet nie umiemy dobrze biegać | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2543 | DUCHNOWSKA Marta | 2999 | PreZero | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2544 | GETTNER Leokadia | 3000 | PreZero | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2545 | KAŁUŻNA-SKURPEL Paulina | 3001 | PreZero | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2546 | WALCZAK Erik | 3004 | Profi Pato Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2547 | CZERWIŃSKI Roman | 3011 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2548 | DERKACZ Anita | 3012 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2549 | DERKACZ Emilia | 3013 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2550 | HANZII Veronika | 3016 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2551 | KALISZEWSKI Norbert | 3017 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2552 | KARPIŃSKI Łukasz | 3018 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2553 | KĘPIŃSKA Ewa | 3020 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2554 | KOŁODZIEJ Grzegorz | 3021 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2555 | KOROL Dominika | 3022 | RAWLPLUG | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2556 | LANGIEWICZ Łukasz | 3024 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2557 | PRZEWOŹNIK Kamila | 3031 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2558 | SERAFIN Sylwester | 3032 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2559 | SŁOMSKI Mateusz | 3033 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2560 | TELĄŻKA Adrian | 3034 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2561 | TELĄŻKA Anna | 3035 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2562 | WACŁAWEK Mariusz | 3037 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2563 | WIENIEWSKA Anna | 3038 | RAWLPLUG | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2564 | OMIELJANIUK Jakub | 3041 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2565 | ATTIYA Lidia | 3044 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2566 | DĄBROWSKA Natalia | 3051 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2567 | DZIEDZIC Klaudia | 3052 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2568 | KAJSTURA Justyna | 3054 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2569 | KIKOŁA Damian | 3055 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2570 | KISLYAKOVA Alexandra | 3056 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2571 | KLIMEK Paulina | 3057 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2572 | KOSTRZEWSKI Michał | 3058 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2573 | KRÓLIKOWSKI Mateusz | 3059 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2574 | KRUPA-BURKIEWICZ Justyna | 3060 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2575 | LESIÓW Maja | 3063 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2576 | LIPSKI Marcin | 3064 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2577 | POGORZELEC Tomasz | 3070 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2578 | SERWATKA Mateusz | 3073 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2579 | SKRZYPCZAK Tomasz | 3074 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2580 | SKWARSKA Angelika | 3075 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2581 | SUCHOCKA Monika | 3078 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2582 | WERETA Martyna | 3082 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2583 | ZAJAC Mateusz | 3083 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2584 | ZAJĄC Paweł | 3084 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2585 | ZIELIŃSKI Michał | 3085 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2586 | ŻÓŁTANIECKI Kamil | 3086 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2587 | SACHNOWSKI Piotr | 3088 | 666 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2588 | LORENZ Albert | 3093 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2589 | WROBEL Samuel | 3094 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2590 | JANUSZ Maciej | 3097 | Dziki Brynowa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2591 | KWIATKOWSKI Jakub | 3098 | Dziki Brynowa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2592 | BULARZ Mateusz | 3099 | Emerytani | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2593 | KALUSZKA Daniel | 3100 | Fu*k biegaczki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2594 | PARUCH Wiktoria | 3101 | Fu*k biegaczki | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2595 | NOSAL Szymon | 3102 | GTB | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2596 | DALTON Mark | 3108 | Sally | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2597 | DUDKOWSKA Patrycja | 3109 | Sally | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2598 | GRZELKA Krzysztof | 3110 | Sally | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2599 | KRASZEWSKI Lukasz | 3111 | Sally | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2600 | KUTNIK Karolina | 3112 | Sally | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2601 | MUCHA Tomasz | 3113 | Sally | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2602 | NIEZNALSKI Kacper | 3114 | Sally | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2603 | PAPAJ Radosław | 3115 | Sally | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2604 | PUPKA Marcin | 3116 | Sally | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2605 | SOWIŃSKA Dagmara | 3117 | Sally | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2606 | LACH Łukasz | 3146 | Sunklim | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2607 | MACHACZEK Nicola | 3148 | Tributes NYSA | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2608 | CIEPŁY Patryk | 3149 | UMAMI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2609 | PIOTROWSKA Nina | 3150 | UMAMI | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2610 | POŁUBOK Magdalena | 3151 | UMAMI | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2611 | POPIELA-KUKUŚ Katarzyna | 3152 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2612 | SKOCZEK Anna | 3153 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2613 | DZIEWONSKI Michal | 3160 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2614 | DZIUBAŁKA Adrian | 3161 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2615 | GAŁĄZKA Patryk | 3163 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2616 | GĄSZCZAK-MAKÓWKA Grażyna | 3164 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2617 | GIBEK Angelika | 3166 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2618 | GIBEK Łukasz | 3167 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2619 | GIETKO Piotr | 3168 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2620 | JANKOWSKA Bogna | 3170 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2621 | JAUNICH Grzegorz | 3171 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2622 | LEWICKA Kinga | 3179 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2623 | MARKOWSKI Konrad | 3181 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2624 | MARSZAŁ Konrad | 3182 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2625 | MIROWSKI Michał | 3183 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2626 | NOWAKOWSKI Jarosław | 3185 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2627 | PRZECISZOWSKI Marcin | 3188 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2628 | ŠANA Radek | 3189 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2629 | SKOWRONEK Ewa | 3190 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2630 | SOBERA Arkadiusz | 3191 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2631 | TOMASZEWSKA Karina | 3197 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2632 | TOMASZEWSKI Wojciech | 3198 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2633 | VÁVRA Rudolf | 3199 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2634 | WALCZAK Patryk | 3200 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2635 | WASALA Dariusz | 3201 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2636 | WIDUTO Andrzej | 3202 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2637 | ZIELONKA Dawid | 3205 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2638 | ZIMOŃ Adam | 3206 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2639 | BŁASZCZYK Adam | 3215 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2640 | WIECHNIK Marcin | 3221 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2641 | SIUDY Agata | 3222 | ECHO | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2642 | SUDNIK Katarzyna | 3223 | ECHO | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2643 | SOBIEŃ Jakub | 3224 | Misie Malisie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2644 | STOCKI Bartłomiej | 3225 | Misie Malisie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2645 | BIEŃKO Damian | 3226 | PodwójnyGaz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2646 | STASIŃSKI Łukasz | 3240 | Telewizja Echo24 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2647 | PALUCH Wojciech | 3235 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2648 | BARCZYK Daniel | 3248 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2649 | DOBROWOLSKI Bartosz | 3252 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2650 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 3253 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2651 | FALKOWSKI Krystian | 3254 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2652 | FIAŁKOWSKI Robert | 3255 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2653 | NAPORA Mateusz | 3263 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2654 | POLOCZEK Robert | 3264 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2655 | WIERZBIAK Julia | 3268 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2656 | WIERZBIAK Szymon | 3269 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2657 | WLAŹLAK Katarzyna | 3270 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2658 | BEM Patryk | 3277 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2659 | ŁODEJ Kamil | 3278 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2660 | KOWALSKI Rafał | 3288 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2661 | TOMCZAK Natalia | 3297 | Open Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
2662 | STOBRAWA Michał | 87 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2663 | FAJKOWSKA Marta | 1400 | Git Grupa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2664 | SZYCHOWSKI Dariusz | 1804 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2665 | DOMAŃSKI Rafał | 2049 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2666 | DOMINA Dominik | 2050 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2667 | DRÓŻDŻ Andrzej | 2051 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2668 | KURIATA Krystian | 2722 | Kicie i Robaczki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2669 | OLCZYK Piotr | 2886 | Trans.eu | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2670 | GONTARZ Andrzej | 3327 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2671 | BEDNARSKI Przemek | 3328 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
2672 | MAJERSKI Michał | 2790 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2673 | WYSZKONI Patrycja | 3096 | Centrum Treningu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2674 | MISZEWSKI Grzegorz | 79 | #postdatateam | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2675 | BRAJER Tomasz | 102 | HARPAGAN BEAST | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2676 | KOWIERSKI Jacek | 103 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2677 | ANTONIAK Kamil | 121 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2678 | LUTEREK Michał | 122 | Obstacle Center Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2679 | MACIEJEWSKA Grażyna | 1139 | Team Belona | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
2680 | WYROBEK Katarzyna | 2527 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
2681 | KOWALCZYK Mikołaj | 2538 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2682 | DYZMA Krzysztof | 382 | Nikodem Gym | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2683 | PSUT Kamil | 43 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2684 | BRODA Tomasz | 145 | Wartkie Zbóje | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2685 | DENYSIUK Marek | 146 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2686 | RUDNICKA Anna | 4329 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
2687 | MODERSKI Mateusz | 4330 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
2688 | WILKOSZ Piotr | 4331 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2689 | ADAMSKI Kamil | 4334 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2690 | KRAWCZYK Julia | 4342 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2691 | KRAWCZYK Arkadiusz | 4343 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2692 | PELC Ewa | 4344 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
2693 | STANKIEWICZ Michał | 287 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2694 | ŠVADLÁK Petr | 288 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2695 | DOMAGALSKI Ryszard | 235 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2696 | AMBROŻY Arkadiusz | 256 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2697 | MIKULEWICZ Przemysław | 119 | MOVE. TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2698 | SOBANSKI Maciej | 123 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2699 | PAWŁOWSKI Piotr | 281 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2700 | PŁONKA Wojciech | 282 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2701 | IBROM Krzysztof | 689 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2702 | BAJZERT Bartosz | 1134 | Red Wing Opole | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2703 | GĄSIOR Małgorzata | 1382 | Byczki z Ćwiortek | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2704 | KOZAK Ewa | 1392 | Dzikie pantery | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2705 | BARTOSZEK Kinga | 3311 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
2706 | MAĆKOWSKI Emilian | 3313 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2707 | SKOREIKO Yurii | 3310 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2708 | OKTABIŃSKI Paweł | 3312 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2709 | PŁOCICA Marek | 3321 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2710 | STOPYRA Patryk | 3319 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2711 | PIWKO Paweł | 4341 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2712 | SOSULSKI Patryk | 4345 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2713 | KANIA Kamil | 4339 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2714 | SKŁODOWSKA Ewa | 4340 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2715 | PIASECKI Arkadiusz | 3322 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2716 | PRZYSUCHA Radosław | 4337 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2717 | NAWROCKI Robert | 4338 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2718 | WNOROWSKA Magdalena | 310 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2719 | DURASIEWICZ Anna | 1310 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
2720 | KACZAN Tomasz | 1316 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2721 | OLECHOWSKI Bartłomiej | 1614 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2722 | GUZEK Konrad | 1724 | ZAHARTOWANI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2723 | DYKAS Piotr | 1750 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2724 | MACHERZYŃSKA Natalia | 1766 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2725 | STRÓŻYK Adam | 1019 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2726 | OLSZÓWKA Dawid | 1140 | Team Belona | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2727 | ZAJĄC Przemysław | 1793 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2728 | WAŁĘKA Krzysztof | 1938 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2729 | DOBOSZ Łukasz | 2302 | RuNovum | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2730 | KOZIOROWSKI Arnold | 2315 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2731 | PYSZCZORSKI Adam | 2322 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2732 | URBANOWICZ Izabela | 2522 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2733 | POCZĄTEK Konrad | 3294 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2734 | GĄSIOR Weronika | 1383 | Byczki z Ćwiortek | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2735 | KOWALSKI Arkadiusz | 690 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2736 | KAŹMIERCZAK Michał | 1118 | GITESTEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2737 | STROJNY Adam | 1358 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2738 | CZUBAK Zbigniew | 1428 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2739 | GRANIECZNY Robert | 1431 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2740 | MICHALSKA Karolina | 2290 | Royal | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2741 | MAGNUSZEWSKI Mateusz | 2434 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2742 | SROKOWSKI Adam | 470 | Żółte Papiery | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2743 | KUPREWICZ Grzegorz | 641 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
2744 | OLEJNIK Urszula | 1717 | TeeToo | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
2745 | FIRLEJ Radosław | 1723 | ZAHARTOWANI | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2746 | SIELSKI Dawid | 2276 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2747 | KUBICKI Przemysław | 2287 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2748 | KROCHMAL Bartek | 2753 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2749 | KOWALCZYK Maciej | 2860 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2750 | OBIDOWSKA Izabela | 1493 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
2751 | WNUK Marta | 1511 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
2752 | SZCZEPKOWSKI Paweł | 1535 | GroszekOcr | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
2753 | ŚRÓBKA Weronika | 1637 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2754 | BARTUSIAK Roman | 1696 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2755 | FORTUNA Paweł | 1872 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2756 | BRZEZIŃSKI Mirosław | 2129 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2757 | GRĘDA Elżbieta | 2130 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2758 | STOKOWSKI Adam | 2845 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2759 | JAŚKIEWICZ Dariusz | 2920 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2760 | MICHALAK Marcin | 4346 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2761 | BURA Dominika | 1466 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
2762 | KUNICKA Alicja | 1525 | Dlaczego Nie | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
2763 | KUREK Łukasz | 1599 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
2764 | SKRZYNSKA Agnieszka | 1628 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
2765 | DRÓŻDŻ Adam | 1672 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2766 | ZARZYCKI Bartosz | 1684 | Diehlowcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2767 | MATWIEJCZUK-LEKSIŃSKA Krzysztofa | 2992 | Kra karlino | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2768 | KAWCZYNSKI Dariusz | 3019 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2769 | KOZIEŁ Krzysztof | 3023 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2770 | KUCZBORSKI Jacek | 3061 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2771 | LEITER Justyna | 3062 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2772 | BIENIEWICZ Arkadiusz | 2741 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2773 | BIENIEWICZ Karolina | 2742 | Sobieradź | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2774 | ROMANOWICZ Rafał | 3338 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2775 | PIEKARSKA Ewa | 3331 | ŁodziankiFit | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2776 | LUTECKA Małgorzata | 3330 | ŁodziankiFit | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2777 | MATERLA Krzysztof | 3329 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2778 | STĘPIEN Rental | 3345 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2779 | BANASIK Michał | 3341 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2780 | GRUETZMACHER Katarzyna | 3342 | RUNAWAY | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2781 | MORELOWSKA Maria | 3337 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2782 | RYDZEWSKI Krystian | 3346 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2783 | BOCZKOWSKI Patryk | 3350 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2784 | KWIECIEŃ Jakub | 3351 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2785 | LINKIEWICZ Grzegorz | 3349 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2786 | KLEIN Mateusz | 3347 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2787 | WYPYCH Bogdan | 3333 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2788 | MOSKA Tadeusz | 1070 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2789 | NOWAK Wojciech | 2212 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
2790 | OŁDAK Ela | 2213 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2791 | PATER Maciej | 2214 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2792 | PAWELCZYK Oliwia | 2215 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
2793 | STOEDTER Paulina | 2379 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
2794 | FRANKIEWICZ Zofia | 2408 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2795 | BODASIŃSKA Marta | 2419 | Platinum Dental Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
2796 | KRASKA Piotr | 2420 | Platinum Dental Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2797 | AL HAREK Yassine | 2448 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2798 | CZERNER Kamil | 2457 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2799 | FAJFER Szymon | 2459 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2800 | MICHALEWICZ Patrycja | 2490 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2801 | POKORSKI Adrian | 2506 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2802 | PRACOWITY Tomasz | 2507 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2803 | PROKOP Przemysław | 2546 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2804 | GRZELAK Mariusz | 2605 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2805 | HATALA Gracjan | 2606 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2806 | LESZCZYŃSKI Łukasz | 2624 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2807 | MARIASIEWICZ Dawid | 2629 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2808 | ROGALA Mateusz | 2643 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
2809 | SYGUŁA Hubert | 2655 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
2810 | WIECZORKIEWICZ Agnieszka | 2669 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
2811 | OLESIAK Łukasz | 2688 | Cross Box Thunder | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2812 | OLESIAK Marta | 2689 | Cross Box Thunder | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2813 | KOPIEC Michał | 2695 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2814 | WOCHNA Paweł | 2705 | KASIA, KASIA I TYCH DWÓCH | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2815 | WILK Katarzyna | 2739 | SKT Tiger Team | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
2816 | DREZIN Mateusz | 2771 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2817 | GUZIK Ewelina | 2778 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2818 | KOZAK Tomasz | 2784 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2819 | MOSIOR Rafał | 2797 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2820 | PAPAJ Michal | 2805 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
2821 | JAKUBOWSKI Dawid | 2833 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2822 | SZEWCZAK Patryk | 2953 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2823 | WIŚNIEWSKA Patrycja | 2963 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
2824 | JASIONOWSKI Krystian | 2967 | Dream Team Nysa | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2825 | HOMEL Joanna | 3002 | Profi Pato Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2826 | TREFON Beniamin | 3003 | Profi Pato Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2827 | KORYCIAK Daniel | 3040 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2828 | PIOTROWSKI Krzysztof | 3186 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2828 | PISKORZ Dawid | 3187 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2830 | KOZIŃSKI Damian | 3258 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2831 | SZYMAŃSKI Paweł | 444 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2832 | URYNOWICZ Piotrek | 445 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
2833 | TOKARSKI Arkadiusz | 2730 | Przystanek Szewska! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2834 | WYSZKONI Barbara | 3095 | Centrum Treningu | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2835 | ZIELIŃSKI Tomasz | 666 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
2836 | SOLIWODA Tomasz | 667 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
2837 | CHOMA Krzysztof | 668 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
2838 | SZKUDLAREK Agata | 2259 | Gumowa Robota | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
2839 | MARCHLEWSKI Łukasz | 2260 | Konusy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2840 | WÓJCIK Hubert | 2262 | Konusy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
2841 | MACIEJEWSKI Mateusz | 2272 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2842 | MATUSZAK Norbert | 2289 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2843 | WEGIEREK Sebastian | 2567 | SPW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2844 | GOŁĄB Paulina | 2571 | Torstar 2020 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
2845 | ŚCIBOR Cezary | 2576 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
2846 | KWIETNIEWSKI Krystian | 2754 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
2847 | CWIELONG Karolina | 2768 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
2848 | BILSKA - SZOSTAK Magdalena | 2973 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2849 | MOŁCZAN Justyna | 1385 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2850 | TOKAJ Marcin | 3314 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
2851 | JAKUBOWSKA Sabina | 3317 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2852 | HOŁUB Jacek | 3323 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
2853 | CZAJKOWSKA Agnieszka | 714 | TiimBO | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
2854 | KURIATA Adam | 757 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2855 | KWIATKOWSKI Mateusz | 759 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2856 | KUPCZYK Krzysztof | 1184 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2857 | KWADRANS Piotr | 1185 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2858 | MODZOLEWSKI Wojciech | 1770 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2859 | MORAWSKA Agnieszka | 1771 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
2860 | PUSHKAROV Yevhen | 1778 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
2861 | KASZUBSKI Tomasz | 2348 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
2862 | GUROK Tomasz | 2826 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2863 | RATMAN Ryszard | 2945 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
2864 | REKUS Błażej | 2946 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2865 | HARASIMOWICZ Kamil | 3234 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2866 | KASZTELAN Aleksandra | 2891 | Tribute to Black Panda | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
2867 | LASKOWSKI Jan | 1716 | TeeToo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2868 | ORAWCZAK Kamil | 11 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2869 | ANDRZEJEWSKI Jakub | 30 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2870 | RYBAK Dawid | 31 | K.S. CROSS SPORT Wodzisław Śląski | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2871 | KEMPNY Paweł | 52 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2872 | MOSTKOWSKI Łukasz | 55 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2873 | GIZAK Michał | 133 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2874 | MACIEJEWSKI Łukasz | 134 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2875 | RUTKOWSKI Szymon | 174 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
2876 | BĄK Łukasz | 192 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2877 | JAROS Kacper | 193 | DZIKIE SZOPY | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2878 | GAWOR Mateusz | 213 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
2879 | KACZMARCZYK Mateusz | 267 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
2880 | GŁAZ Magdalena | 304 | Husaria Race Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2881 | KOŁODZIEJ Agata | 305 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2882 | METELSKA Karolina | 320 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2883 | PODDĘBNIAK Małgorzata | 321 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
2884 | NAWROCKI Krzysztof | 406 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2885 | NOWICKA Izabela | 407 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
2886 | DANILCZUK Przemysław | 488 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
2887 | JANUSZ Marcin | 497 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
2888 | WODECKI Tomasz | 536 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
2889 | WOLAŃSKI Michał | 537 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
2890 | MATUSZCZYK Aleksandra | 571 | Hicron Hardcore Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
2891 | PŁOWENC Dawid | 601 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2892 | ZOBEL Sylwia | 602 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
2893 | BEREZA Patryk | 603 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
2894 | ZAWADZIŃSKI Artur | 803 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
2895 | MIERNIK Przemysław | 837 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2896 | GÓRSKI Przemysław | 865 | Lisia wataha | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2897 | MARKOWSKA Małgorzata | 866 | OD JUTRA KONIEC | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
2898 | MARKOWSKI Adam | 867 | OD JUTRA KONIEC | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
2899 | KARCZ Paweł | 908 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
2900 | KASPRZAK Tomasz | 909 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
2901 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 929 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
2902 | FRĄCZEK Damian | 953 | Apartament na Grunwaldzkiej | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2903 | SZYMCZYK Witold | 954 | Apartament na Grunwaldzkiej | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2904 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 977 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2905 | SŁOBODZIAN Mateusz | 997 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2906 | BEDNARZ Wiktor | 1014 | Synowie Sołtysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
2907 | GONTARCZYK Łukasz | 1039 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
2908 | KOWALSKA Martyna | 1055 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
2909 | WILGOSZ Szymon | 1105 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
2910 | BRYJAK-BIEDA Aleksandra | 1157 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
2911 | GUZIK Mateusz | 1169 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2912 | PRZYBYŁA Michał | 1207 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2913 | WIŚNIEWSKI Adam | 1225 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
2914 | WIŚNIEWSKI Adrian | 1226 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
2915 | KULIK Adrianna | 1240 | Aktywny weekend | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2916 | RAFALSKA Julia | 1261 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2917 | SZYMKOWIAK Agnieszka | 1262 | BSC team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
2918 | BUJACZ Ilona | 1465 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
2919 | GAWEŁ Mateusz | 1697 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2920 | KOPYTO Jakub | 1698 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2921 | OSTRĘGA Paweł | 1699 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
2922 | PTAK Marcin | 1823 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2923 | ZACHARZEWSKI Radosław | 1839 | Są szybsi | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2924 | CHWASTEK Krzysztof | 1842 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
2925 | BONDARENKO Łukasz | 1855 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
2926 | JENDRZEJ Szymon | 2131 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
2927 | OLESZCZAK Kamil | 2154 | Tukejny | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
2928 | TELĄŻKA Beata | 3036 | RAWLPLUG | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2929 | JARCO Paweł | 3087 | 666 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2930 | MICHALSKA Nikola | 1335 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
2931 | SIERŻANT Natalia | 1406 | Git Grupa | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2932 | DRĄŻKOWSKI Grzegorz | 1416 | Lewin Biega | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
2933 | MICHALSKA Beata | 1421 | Lewin Biega | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
2934 | ADAMCZEWSKI Filip | 1439 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
2935 | KUĆMIERZ Ryszard | 1598 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
2936 | STANIK Angelika | 3267 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2937 | PROKOP Gabriela | 469 | Żółte Papiery | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
2938 | MACHACZEK Ireneusz | 3147 | Tributes NYSA | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2939 | ZBOROWSKI Jacek | 3203 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2940 | ZEMCZAK Konrad | 3204 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2941 | RINGELHAN Zdenek | 4250 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
2942 | PROCHOT Kamil | 4351 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
2943 | MAZUR Hubert | 3261 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2944 | SOBIES Teresa | 3077 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2945 | SZEWCZYK Claudia | 3079 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2946 | ROMANOWSKA Wioleta | 3072 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2947 | PAMPUCH Zuzanna | 3068 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
2948 | CZERWINSKA Patrycja | 3229 | PPG Drewnochrony | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2949 | MILCZAREK Alan | 3279 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
2950 | GALIK Hanna | 3236 | Telewizja Echo24 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2951 | KLUZ Marcin | 3243 | THIS IS PPG! | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2952 | CHOŁAST Damian | 3241 | THIS IS PPG! | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2953 | PAWŁOWSKA Katarzyna | 3232 | PPG Drewnochrony | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2954 | ZIORA Marcin | 3246 | THIS IS PPG! | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2955 | KOSECKI Rafał | 3230 | PPG Drewnochrony | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2956 | MIKSA Justyna | 3244 | THIS IS PPG! | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2957 | ZATOR Adrian | 3245 | THIS IS PPG! | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2958 | LUBNAR Bartosz | 3231 | PPG Drewnochrony | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2959 | SZYBOWSKI Marek | 3195 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2960 | BABISZEWSKA Gabrysia | 3353 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2961 | TRACZ Weronika | 3352 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2962 | CELLER Wiktoria | 3156 | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | |||
2963 | MALLAH Jalal | 3180 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
2964 | SKIRZEWSKI Aleksander | 3295 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2965 | ŚLIWIŃSKA Patrycja | 2873 | Rurkowce | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
2966 | WOJTAS Konrad | 2874 | Rurkowce | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2967 | ZAJĄC Aleksander | 3299 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2968 | Barix | 3280 | Bravo 6 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2969 | CHOJNACKI Filip | 3281 | Bravo 6 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
2970 | SICINSKI Marek | 3265 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2971 | ŻELAZEK Emilia | 3271 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2972 | GOŁĘBIOWSKA Julietta | 3218 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2973 | ALEKSANDROWICZ Katarzyna | 3213 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2974 | MIZIŃSKI Łukasz | 3290 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2975 | BIAŁEK Łukasz | 3214 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2976 | KOMAR Milena | 3257 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2977 | JANUSZKIEWICZ Natalia | 3207 | ALTEN_Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2978 | SMOLIÑSKA Iwona | 3266 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2979 | BRZECZKOWSKI Paweł | 3228 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2980 | GRABOWSKI Szymon | 3219 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2981 | ZAJĄC Aleksandra | 3208 | ALTEN_Wrocław | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
2982 | GAJEWSKA Sylwia | 3256 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | |||
2983 | SZWIEC Marek | 3220 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
2984 | IWAŚKO Karolina | 3130 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2985 | ŻUREK Aleksandra | 3144 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2986 | FURMANIAK Anna | 3128 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2987 | KOZIARSKA Monika | 3133 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2988 | WĘCŁAWEK Joanna | 3142 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2989 | KULIG Natalia | 3136 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2990 | CZUDECKA Kamila | 3127 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2991 | HANISZEWSKI Kacper | 3129 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2992 | MIESZCZAK Nikola | 3138 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2993 | KRZYZANOWSKA Joanna | 3135 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2994 | BOCIAN Anna | 3125 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2995 | TUROWSKA Amanda | 3141 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2996 | OSTROWSKA Karolina | 3139 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2997 | JAGIEŁA Piotr | 3131 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2998 | KRYSMAN Oliwia | 3134 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
2999 | WRÓBLEWSKA Joanna | 3143 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3000 | CZAPIŃSKI Przemysław | 3126 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3001 | GAWROŃSKI Kordian | 2679 | Budżetówka Pałer | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3002 | PAKUŁA Sandra | 2680 | Budżetówka Pałer | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3003 | BRZOZOWSKA Agnieszka | 2678 | Budżetówka Pałer | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3004 | NIEĆKO Bartosz | 3292 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3005 | MŁYNARSKI Michał | 3291 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3006 | STĘPIEŃ Przemysław | 3296 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3007 | WOLSKI Kamil | 3298 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3008 | KOZLOWSKI Jakub | 3211 | Cela 666 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3009 | JAKUBIAK Dominika | 3209 | Cela 666 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3010 | KĘDZIOR Bartek | 3287 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3011 | OPAŁKA Łukasz | 3212 | Cela 666 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
3012 | ZIEWIEC Sebastian | 3300 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3013 | KOBIELA Zuzanna | 3210 | Cela 666 | Open Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
3014 | PIETROWSKA Maja | 3042 | Trans.eu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
3014 | SKRAJNA Magdalena | 3043 | Trans.eu | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
3016 | PRZYBYTEK Sławomir | 3071 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
3017 | KUBIŃSKI Jakub | 3089 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3018 | MAŁYSZ Jakub | 3105 | Iron Church | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
3019 | MAŁYSZ Iwona | 3104 | Iron Church | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3020 | KŁOSOWSKA Aleksandra | 3103 | Iron Church | Open Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
3021 | KOZŁOWSKA Karolina | 3276 | FUN | Open Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
3022 | KOZŁOWSKA Alicja | 3275 | FUN | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
3023 | GRZEGORZEWSKA Dagmara | 3273 | FUN | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
3024 | GRZEGORZEWSKI Michał | 3274 | FUN | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
3025 | BUCHOWSKA Joanna Alicja | 2590 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
3026 | OŻÓG Mateusz | 2985 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
3027 | ZIEMBA Katarzyna | 2676 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
3028 | MARCINIAK Kamil | 3289 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3029 | Scarecrow | 3247 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
3030 | JASSIEŃSKI Andrzej | 3286 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
3031 | ROMANOWICZ Rafał | 4336 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
3032 | 4333 | 00:00:00 | ||||||
3033 | STACHNIAK Kornelia | 2763 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 |
Total 3033 results.