Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-08-20 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1551 |
Wystartowało : | 1453 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 1448 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POMIRKO Gabriela | 1515 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
2 | KRZESNIAK Wojciech | 1530 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
3 | ŁOZOWSKA DERA Elżbieta | 1531 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
4 | KRZYŻAŃSKA Justyna | 1534 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
5 | WALKOWIAK Maciej | 1537 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
6 | KIROW Liliana | 1539 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
7 | WYRWAS Wiktoria | 1542 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
8 | KOMSTA Jarosław | 1544 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
9 | ARKADA Adrian | 1547 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
10 | SKOREIKO Yurii | 1550 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
11 | GATNIEJEWSKI Krystian | 1555 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
12 | KELLER Andrzej | 1556 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
13 | FILAS Rafał | 1 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
14 | KOZIOŁ Kamil | 4 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
15 | CICHOŃ Adam | 20 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
16 | RAKOWSKI Przemysław | 24 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
17 | ANTOLIK Arkadiusz | 27 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
18 | SELIANIN Dmytro | 43 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
19 | MĘDYGRAŁ Krystian | 52 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
20 | KŁYK Łukasz | 64 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
21 | VEPŘEK Martin | 70 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
22 | DROZD Dariusz | 78 | Eichhörnchen | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
23 | KUCZBORSKI Jacek | 85 | Green Goblins | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
24 | KRAUL Klaudiusz | 91 | Move Factory. | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
25 | EHRLICH Przemysław | 99 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
26 | KRAWCZYK Sebastian | 111 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
27 | KURYŁO Kamil | 114 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
28 | KURZAWA Mateusz | 115 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
29 | SOLARCZYK Maciej | 127 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
30 | SZATKOWSKI Kamil | 131 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
31 | WOŁYNIEC Wojciech | 135 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
32 | GAWEŁ Małgorzata | 138 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
33 | KONIECZNA Żaneta | 142 | Dragon Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
34 | STAWOWA Karolina | 143 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
35 | KULIGOWSKA Małgorzata | 148 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
36 | JASKOT Joanna | 149 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
37 | KLIMEK Paulina | 150 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
38 | SZKUDLAREK Agata | 157 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
39 | BARCZYSZYN Aleksandra | 162 | WATAHA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
40 | PIELUŻEK Aleksandra | 166 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
41 | KACZALSKI Mateusz | 171 | Extremalni Mogilno | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
42 | MYSZYNSKI Tomek | 182 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
43 | ZIOŁO Ewa | 183 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
44 | ZIOŁO Krzysztof | 184 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
45 | SZOSTEK Wojciech | 185 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
46 | DUDKOWSKA Patrycja | 195 | Sally | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
47 | ŁOJCZYK Anna | 198 | Sally | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
48 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | 206 | Wiśnia Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
49 | DYOLOG Sergiy | 214 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
50 | GOŁUCH Aleksandra | 215 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
51 | GORAJ Robert | 216 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
52 | KRZYŻAŃSKI Kacper | 224 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
53 | KUZIORA Katarzyna | 225 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
54 | MYSZYNSKI Maciej | 231 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
55 | PIEKARSKI Rafał | 234 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
56 | SZYMCZAK Michał | 240 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
57 | WACHNIK Michał | 241 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
58 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 242 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
59 | KĘDZIA Marek | 252 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
60 | KUJAWA Piotr | 256 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
61 | PRÓCHNICKI Piotrek | 263 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
62 | WŁOCZEWSKA Joanna | 268 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
63 | ŁOZOWSKA Małgorzata | 274 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
64 | OGIŃSKA Agnieszka | 278 | Hranolky | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
65 | ROBIC Alan | 281 | Hranolky | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
66 | NIETUPSKA Malwina | 286 | Oranzh Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
67 | ZHOLOB Anzhelika | 287 | Oranzh Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
68 | CZUBAK Zbigniew | 288 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
69 | DZIUBEK Dominika | 289 | we.make team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
70 | BANAŚ Krzysztof | 300 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
71 | JABŁOŃSKI Bogusław | 304 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
72 | KUŚMIERCZYK Łukasz | 309 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
73 | MAŁECKI Wojciech | 310 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
74 | MINORCZYK Bartosz | 311 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
75 | GRZECZKA Piotr | 318 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
76 | LISIŃSKA Sylwia | 319 | aaa Balerony | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
77 | SZEWEŁA Sebastian | 320 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
78 | SZEWEŁA Weronika | 321 | aaa Balerony | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
79 | BOROWSKI Miłosz | 322 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
80 | WRONA Jaroslaw | 335 | Namysłów Brave Eagles | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
81 | GŁĄBSKI Daniel | 336 | ONE MORE! | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
82 | GAJO Natalia | 337 | ORTHOSPORT SZCZECIN | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
83 | BULA Oliwier | 338 | Śląska Akademia Sportów Walki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
84 | LATKO Ruben | 334 | Namysłów Brave Eagles | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
85 | MATYSIAK Mirek | 353 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
86 | OLECHNOWICZ Magdalena | 361 | Aba Group | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
87 | HRYNKO Kateryna | 365 | DYKUNY | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
88 | SKWAREK Teresa | 372 | Runmageddon_Girls | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
89 | ORCZYK Dawid | 377 | Uśmiech Kombajnisty | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
90 | BOROWIAK Andrzej | 380 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
91 | CISZKA Klaudia | 384 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
92 | GRABOWSKI Damian | 385 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
93 | KOWALSKI Bartłomiej | 395 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
94 | SZ Krzysiek | 418 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
95 | WYSOTA Szczepan | 422 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
96 | MARKOWSKI Artur | 434 | OD JUTRA KONIEC | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
97 | SĘKOWSKI Jan | 438 | ReskaTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
98 | DZIUBA Kacper | 447 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
99 | KRZYŻAK Tomasz | 450 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
100 | PĄCZKO Michał | 454 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
101 | RATAJCZYK Joanna | 455 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
102 | WALCZUK Natalia | 462 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
103 | BABSKA Magda | 471 | Dwie marudy z Jeleniej Góry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
104 | KACZANOWSKA Urszula | 477 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
105 | ŁOPATKIEWICZ Anna | 479 | FitPark Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
106 | SZTOBRYN Ola | 483 | Nazgule | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
107 | CETERA Ula | 492 | ROSOMAK-TEAM | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
108 | MICHALSKI Michał | 496 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
109 | CZYŻYKIEWICZ Krzysztof | 499 | Wycisk z Orange Juice | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
110 | JABŁOŃSKI Łukasz | 514 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
111 | KOZARCZUK Bartosz | 519 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
112 | MUCHA Krystian | 523 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
113 | WAKIEWICZ Łukasz | 531 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
114 | DZIEDZINA Szymon | 532 | 2SPD | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
115 | KARBOWSKI Sławomir | 537 | CrossFox OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
116 | WI Bo | 544 | LO klasa B | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
117 | ZAPALA Arkadiusz | 546 | LO klasa B | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
118 | ZIELONKA Paweł | 547 | LO klasa B | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
119 | WIŚNIEWSKI Sebastian | 552 | Stoję przed państwem jako jastrząb na czele jastrzębi | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
120 | Patrykowy | 566 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
121 | BŁACHUT Agata | 570 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
122 | KASOWSKI Bartek | 579 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
123 | ŻBIKOWSKI Piotr | 590 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
124 | ŚLIFIŃSKI Patryk | 592 | 4P | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
125 | KUBIENIEC Łukasz | 640 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
126 | LEWANDOWSKI Dariusz | 642 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
127 | OWSIANY Piotr | 645 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
128 | PODSIADŁY Bartłomiej | 649 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
129 | PYTLARZ Martyna | 652 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
130 | SZUTA Maciej | 661 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
131 | WITKOWSKI Eryk | 665 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
132 | KUBUSIAK Basia | 674 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
133 | RYKAŁA Marta | 682 | BSC team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
134 | KOWALCZYK Paweł | 685 | Butelka Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
135 | MIŚKIEWICZ Bartłomiej | 686 | Butelka Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
136 | STACHORZECKI Tomasz | 691 | Pantheon | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
137 | BOMBALA Marcin | 698 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
138 | CIĄGŁO Danuta | 701 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
139 | DROZDA Emilia | 706 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
140 | DYBSJORD Paal | 708 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
141 | HOFFA Filip | 712 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
142 | KMITA Bartłomiej | 719 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
143 | MISTRZAK Kacper | 724 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
144 | MYTNIK Mateusz | 727 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
145 | RYPINSKAYA Yulyana | 731 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
146 | BORYSEWICZ Maria | 752 | KS DRAGON | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
147 | MĘKALSKA Agata | 769 | Orlen Mirków | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
148 | HOROBIŃSKA Ewa | 775 | Po prostu MY | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
149 | ŁĄCZYK Daniel | 779 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
150 | ROGALA Radek | 780 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
151 | DZIWOKI Sylwia | 787 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
152 | FIRZNER Krzysztof | 788 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
153 | GANDZEL Adam | 789 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
154 | JÓŹWIK Rafał | 795 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
155 | KRYNICKA-SCARINGELLA Olga | 800 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
156 | R. D. | 808 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
157 | ZIÓŁEK Ewa | 815 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
158 | PIATNYTSKA Oleksandra | 822 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
159 | DERII Vadym | 859 | Smurfs | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
160 | CZERNIAWSKA Małgorzata | 864 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
161 | IWANKIEWICZ Magdalena | 871 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
162 | LICHOTA Kacper | 880 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
163 | MOŻEJKO Fryderyk | 885 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
164 | OLEJNIK Joanna | 887 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
165 | PACHALA Marcin | 888 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
166 | SUTKOWSKI Marek | 894 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
167 | SZYMOCHA Adam | 895 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
168 | ŁUBIŃSKA Natalia | 903 | D&D | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
169 | MASTEJ Jakub | 908 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
170 | DYRKACZ Zofia | 912 | JRW TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
171 | JAGODZINSKI Krzysztof | 917 | TM PARTS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
172 | KONIECZNY Krzysztof | 918 | TM PARTS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
173 | NOWAKOWSKI Marcin | 919 | TM PARTS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
174 | DĘBOWSKI Szymon | 916 | SÓWKA Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
175 | HALKA Daniel | 937 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
176 | KUCZERA Kazimierz | 945 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
177 | MUSZYNSKI Krystian | 951 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
178 | STRZELCZYK Mateusz | 959 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
179 | ZAWADZKI Marcin | 966 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
180 | BIEL Karolina | 971 | ONA i ON Boho Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
181 | SZNAJDER Patryk | 972 | ONA i ON Boho Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
182 | GOTTKEN Josef | 974 | Skaczące Kózki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
183 | KOCHANOWSKA Katarzyna | 975 | Skaczące Kózki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
184 | JAROCKI Wojciech | 977 | TEAM DEFENDER | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
185 | SKOLIMOWSKA Marzena | 978 | TEAM DEFENDER | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
186 | DRZEWIECKA Agnieszka | 980 | Zwierzak Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
187 | JUDEK Danuta | 981 | Zwierzak Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
188 | NOWAK Bernadetta | 983 | Zwierzak Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
189 | STEFAŃSKA Lidia | 984 | Zwierzak Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
190 | ZWIERZCHOWSKA Joanna | 986 | Zwierzak Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
191 | BUJAK Piotr | 988 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
192 | BZOWSKI Marcin | 989 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
193 | CZUPRYŃSKI Hubert | 992 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
194 | GRZEŚKÓW Mateusz | 996 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
195 | HACHUŁA Daniel | 998 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
196 | HALOTA Kacper | 999 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
197 | JONAJTIS Filip | 1001 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
198 | KRÓLIKOWSKI Marcin | 1007 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
199 | KUDŁA Wojciech | 1010 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
200 | OTOLIŃSKI Kamil | 1015 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
201 | SKORODECKA Beata | 1018 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
202 | SUJKA Tomasz | 1024 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
203 | TROCHA Joanna | 1027 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
204 | WIATROWSKI Szymon | 1029 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
205 | ZBROJA Krzysztof | 1032 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
206 | JANAS Jakub | 1040 | Brud Brothers | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
207 | ŁASKA Karolina | 1050 | Campanile | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
208 | KARBOWIAK Iga | 1067 | Karboleszczaki | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
209 | BADEWICZ Oliwia | 1070 | Łapiduchy! | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
210 | FERENC Anna | 1074 | Najlepsze Dziewczyny | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
211 | FERENC Karolina | 1075 | Najlepsze Dziewczyny | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
212 | JANICKA Kamila | 1078 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
213 | ZIEMBIŃSKI Adrian | 1079 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
214 | Maria | 1080 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
215 | CZERWIAK Robert | 1083 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
216 | DZIEDZIC Marcin | 1084 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
217 | ELERT Damian | 1085 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
218 | FABIAŃCZYK Daniel | 1086 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
219 | FLOREK Agnieszka | 1087 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
220 | GAJDUSZEWSKA Patrycja | 1089 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
221 | GŁÓWKA Łukasz | 1090 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
222 | HARĘZGA Adrian | 1092 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
223 | JAŹWIŃSKI Marek | 1093 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
224 | MICHOŃ Natalia | 1097 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
225 | RAMZA Artur | 1102 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
226 | BUGAJSKI Marek | 1110 | 99.GRAOWSZYSTKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
227 | LELEK Aleksandra | 1116 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
228 | LELEK Andrzej | 1117 | Dream Team Nysa | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
229 | LELEK Katarzyna | 1118 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
230 | NOWAKOWSKI Mariusz | 1126 | Jelony | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
231 | ROJOWSKI Igor | 1127 | Jelony | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
232 | NOWAK Maciej | 1133 | Piękne i Bestie_% | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
233 | PĘCZKOWSKA Magdalena | 1134 | Piękne i Bestie_% | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
234 | MACIEJEWSKI Mateusz | 1139 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
235 | POLAK Dominik | 1140 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
236 | CHĘTKIEWICZ Małgorzata | 1146 | Stary Apatyczny Zespół bez owocowych czwartków | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
237 | KLEINOWSKI Mateusz | 1147 | SWIMTEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
238 | DOMINO Marcin | 1156 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
239 | GAŁKOWSKI Mateusz | 1157 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
240 | IGNACIK Rafał | 1158 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
241 | PAMPUCH Zuzanna | 1167 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
242 | MASHCHENKO Oleksandr | 1165 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
243 | OLEJNIK Krzysztof | 1166 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
244 | SKOTNICKI Bartosz | 1173 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
245 | SŁOMA Sandra | 1174 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
246 | WATRAK Katarzyna | 1179 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
247 | CŁAPA Tomasz | 1180 | AluTornado | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
248 | ZIÓŁKOWSKI Łukasz | 1186 | AluTornado | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
249 | SIEMION Mariusz | 1190 | Dental Caffe | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
250 | KANIGOWSKA Aneta | 1196 | El Kanigo | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
251 | KANIGOWSKI Adam | 1197 | El Kanigo | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
252 | KANIGOWSKI Tomasz | 1198 | El Kanigo | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
253 | MASIEWICZ Kajetan | 1205 | Pączkawcy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
254 | GÓRAL Marcel | 1222 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
255 | JAKUBOWSKI Krystian | 1227 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
256 | MILLER Mateusz | 1238 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
257 | SMOLUCHOWSKA Magdalena | 1250 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
258 | ZWIERZCHOWSKA Katarzyna | 1265 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
259 | FLASZCZYŃSKI Michał | 1266 | Equinix Heroes | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
260 | DUBITSKI Raman | 1272 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
261 | MARTENSON Paweł | 1277 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
262 | MOCEK Bartosz | 1278 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
263 | OBRZUT Ksawery | 1279 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
264 | ORŁOWSKI Radosław | 1280 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
265 | SKRZYPCZAK Karol | 1283 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
266 | SWOJNÓG Filip | 1285 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
267 | SZYMULA Grzegorz | 1286 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
268 | TYLKOWSKI Marcin | 1287 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
269 | ДЕМ'ЯНЕНКО Дмитро | 1290 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
270 | GUZDEK Natalia | 1291 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
271 | JANUS Julia | 1292 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
272 | LEWICKA Joanna | 1294 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
273 | PAWŁOWICZ Aleksandra | 1295 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
274 | WITULSKA Małgorzata | 1299 | Atmo Ludki | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
275 | WOJTERA Marcin | 1300 | Atmo Ludki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
276 | PUCHALSKA Marta | 1301 | CMF | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
277 | PUCHALSKI Rafał | 1302 | CMF | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
278 | TUREK Michał | 1303 | CMF | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
279 | BOGDAŁ Izabela | 1305 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
280 | DZIEDZIC Iwona | 1308 | GET FIT GYM | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
281 | GRABOWSKA Joanna | 1309 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
282 | PAWLUS Aga | 1313 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
283 | PROCHOWNIK Basia | 1314 | GET FIT GYM | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
284 | SZCZOTKA Arkadiusz | 1317 | GET FIT GYM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
285 | WIERCIGROCH Weronika | 1318 | GET FIT GYM | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
286 | WOJCIECHOWICZ Monika | 1319 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
287 | BUCHAJCZYK Kacper | 1321 | KNUROWNIA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
288 | KLEINSCHMIDT Damian | 1322 | KNUROWNIA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
289 | KOWALCZYK Lidia | 1326 | Łyse Konie | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
290 | KRASOWSKI Mariusz | 1327 | Łyse Konie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
291 | OKOŃSKI Robert | 1328 | Łyse Konie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
292 | OLESIŃSKI Piotr | 1329 | Łyse Konie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
293 | KRAJEWSKI Dawid | 1332 | Rakieta Mojżesza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
294 | MARCZYŃSKI Krzysztof | 1333 | Rakieta Mojżesza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
295 | GEMOH Kezong | 1337 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
296 | JACOSZEK Justyna | 1339 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
297 | KRÓL Bartek | 1357 | BETONIARKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
298 | RUPIŃSKA Paulina | 1425 | Sisters of Disaster | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
299 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 1428 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
300 | HAMOT Lukasz | 1440 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
301 | PŁÓCIENNIK Lena | 1462 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
302 | RUBACH Jacek | 1466 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
303 | SOBOTA Faustyna | 1468 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
304 | SZYMAŃSKI Radosław | 1472 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
305 | WENZEL Piotr | 1478 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
306 | MARCINIAK Anna | 1487 | Oranzh Team | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
307 | LESNIAK Paulina | 1489 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
308 | KUFEL Adrian | 1490 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
309 | JASIONOWSKI Krystian | 1492 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
310 | ZNACZĄCY Nikt | 1493 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
311 | GARBARCZYK Szymon | 1500 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
312 | KULIBERDA Karol | 1502 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
313 | OŃKO Bartłomiej | 1504 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
314 | ROWICKA Katarzyna | 1553 | Piękni i młodzi zwycięzcy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
315 | BOREK Wiktor | 1561 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
316 | FIJAŁKIEWICZ Piotr | 1565 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
317 | MARTENSON Anna | 1559 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
318 | DURBAJŁO Kamil | 1568 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
319 | CRUZ Jonathan | 1564 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
320 | WODA Mateusz | 1563 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
321 | WAKSMUNDZKI Grzegorz | 1567 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
322 | LEFEBVRE Quentin | 276 | Hranolky | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
323 | MRÓZ Agata | 291 | we.make team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
324 | NOWAKOWICZ Paweł | 886 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
325 | BANASIAK Bartosz | 899 | Banan i sp. z ZOO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
326 | ADAMUS Filip | 925 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
327 | KLIMINTOWICZ Wojciech | 942 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
328 | LUDWA Marcin | 949 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
329 | NEUMANN Marysia | 952 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
330 | KORBA Aleksandra | 1048 | Campanile | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
331 | SZCZOTKA Kamil | 1255 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
332 | PLUCHA Grzegorz | 357 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
333 | SZEWCZUK Aleksandra | 960 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
334 | SZCZECH Tomasz | 1107 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
335 | GOSHKO Dmitry | 1207 | Trnovecky beaches | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
336 | KOZIOL Arkadiusz | 1545 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
337 | ZABORNY Łukasz | 744 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
338 | SOBETSKYI Denys | 860 | Smurfs | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
339 | HANZLIK Mateusz | 870 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
340 | KACZMAREK Marcin | 1443 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
341 | DEKALIUK Andrii | 932 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
342 | WYSZYŃSKI Dominik | 97 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
343 | DĄBEK Andżelika | 678 | BSC team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
344 | MUZYKA Marko | 726 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
345 | WNOROWSKA Magdalena | 154 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
346 | ŻYŚKO Marta | 155 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
347 | PRUSKO Paulina | 163 | WATAHA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
348 | KARPOWICZ Klaudia | 716 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
349 | KOZIŃSKA Ewelina | 799 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
350 | KOLODZIEJ Piotr | 875 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
351 | STOPYRA Mariusz | 584 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
352 | LISZKA Małgorzata | 834 | GYMGEPARD | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
353 | KOPEĆ Iwona | 1310 | GET FIT GYM | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
354 | PENTOŚ Edyta | 1393 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
355 | MUCHA Piotr | 1557 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
356 | SZYMKOWIAK Agnieszka | 1552 | BSC team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
357 | GINTER Waldemar | 829 | Girl Power - Szalone | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
358 | SZULC Sebastian | 1554 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
359 | ANDRZEJEWSKI Piotr | 1566 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
360 | KACZOROWSKI Przemyslaw | 1562 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
361 | KAMUT Tomasz | 1558 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
362 | DENDRA Marcin | 273 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
363 | HOBLER-JESIONEK Aleksandra | 290 | we.make team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
364 | RUDNICKI Bartosz | 456 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
365 | PLUCHA Aga | 889 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
366 | RYSZKOWSKA Katarzyna | 904 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
367 | WIETRZYKOWSKA Ewa | 906 | F&D | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
368 | KAMIŃSKI Krzysztof | 940 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
369 | LAPA Lukasz | 947 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
370 | MICHALAK Robert | 950 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
371 | KUDZIA Marta | 1049 | Campanile | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
372 | SZCZYPEK Katarzyna | 1200 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
373 | MACIEJEWSKI Łukasz | 41 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
374 | KONCZEWSKA Joanna | 221 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
375 | GOŁĘBIOWSKA Joanna | 371 | Runmageddon_Girls | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
376 | MOLA Ryszard | 373 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
377 | GOGUŁ Justyna | 575 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
378 | SZYMCZAK Justyna | 608 | Kicie i Robaczki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
379 | BIERNACIK Michał | 928 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
380 | RATAJCZAK Marcin | 958 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
381 | BAUER Michal | 987 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
382 | MISIEWICZ Mariusz | 1183 | AluTornado | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
383 | MARKOWSKA Katarzyna | 431 | OD JUTRA KONIEC | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
384 | CHAWA Aleksandra | 437 | ReskaTeam | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
385 | CISZEK Jakub | 746 | Biegnę Po Piwo i Wieczną Chwałę | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
386 | BARAN Rafał | 861 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
387 | KILKA Dorota | 874 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
388 | MAŃKA Marcin | 881 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
389 | GAŃKO Katarzyna | 369 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
390 | KĘPA Marek | 1003 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
391 | KRÓLIKOWSKI Jakub | 1006 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
392 | MOLOCIOS Michał | 561 | TOYOTA TeMMPo Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
393 | GRAJEWSKA Ewelina | 576 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
394 | MICHAŚ Patryk | 606 | Kicie i Robaczki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
395 | PRZECHRZTA Jacek | 609 | Klono Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
396 | PORĘBSKA Katarzyna | 668 | BaywatchOCR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
397 | Qwerty | 1373 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
398 | SZUMOWSKI Seweryn | 1403 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
399 | PAWLAK Natalia | 1458 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
400 | FIK Łukasz | 1128 | NGK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
401 | KOMOROWSKA Marta | 1132 | Piękne i Bestie_% | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
402 | KRÓLIKOWSKI Bartosz | 1191 | Dental Caffe & Support | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
403 | ŻUREK Arkadiusz | 1264 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
404 | KURIATA Patryk | 1389 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
405 | LEWANDOWSKI Robert | 1012 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
406 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 46 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
407 | WYSOTA Bartosz | 421 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
408 | CZEPANIK Patryk | 704 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
409 | JUREK Michał | 714 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
410 | MACIEJEWSKA Agnieszka | 153 | Obstacle Center Team | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
411 | SZYLAR Piotr | 358 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
412 | CIERPIAŁ Magdalena | 753 | Lama srama | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
413 | ANUSZCZYK Mariusz | 105 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
414 | KUPCZAK Anna | 1311 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
415 | MARSZAŁEK Ewelina | 1312 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
416 | JANCZYSZYN Michał | 1418 | Kościarz | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
417 | KUŹMA Dawid | 1419 | Nakurw#%&iacze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
418 | KARCZ Oskar | 21 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
419 | PIWNIK Bartosz | 22 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
420 | MOCZKO Sebastian | 65 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
421 | ONISK Jarek | 233 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
422 | PODKANOWICZ Marcin | 246 | Ogrody Męskości | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
423 | KOVAL Vasyl | 254 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
424 | TARAPATA Krzysztof | 1520 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
425 | KOZŁOWSKA Kamila | 255 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
426 | MALAWSKI Grzegorz | 257 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
427 | TROCHONOWICZ Łukasz | 461 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
428 | ICKIEWICZ Sebastian | 820 | EY OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
429 | FERENC Kasia | 1517 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
430 | GUTOWSKA Joanna | 1091 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
431 | KAMIŃSKI Artur | 1094 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
432 | KRAWCZYK Sebastian | 1138 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
433 | BOCZARSKA Monika | 1497 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
434 | KOŁODZIEJ Artur | 1162 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
435 | ŁAZARECKI Dominik | 1163 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
436 | SIEMION Daria | 1518 | Dental Caffe & Support | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
437 | SZABAT Adrianna | 444 | WATAHA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
438 | CEREMUGA Robert | 2 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
439 | CHMIELORZ Józef | 3 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
440 | MAŁYJUREK Rafał | 6 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
441 | PETELCZYC Piotr | 7 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
442 | ŚLOTAŁA Karol | 9 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
443 | STAROSZYŃSKI Dawid | 10 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
444 | PIEŁA Szymon | 12 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
445 | WÓJCIK Adam | 13 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
446 | WOJTYSZYN Wojciech | 14 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
447 | ZIOBER Zbigniew | 15 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
448 | SEWIŁO Damian | 16 | Izolpoznań | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
449 | HANUSIAK Leszek | 17 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
450 | IGNACZAK Rajmund | 18 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
451 | ŚWIERSZCZ Paweł | 19 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
452 | SIKORA Adam | 23 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
453 | BRACHACZEK Bartosz | 28 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
454 | KALININ Jarosław | 31 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
455 | JAŃCZUK Przemysław | 34 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
456 | OLBRYŚ Adam | 37 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
457 | BĘBENEK Wojciech | 38 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
458 | DOMIŃSKI Henryk | 39 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
459 | GIZAK Michał | 40 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
460 | OŚLIZŁO Tomasz | 42 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
461 | MACHURA Marcin | 45 | SPEC INSTAL RUN | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
462 | BAJON Przemysław | 47 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
463 | DENYSIUK Marek | 48 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
464 | JACIÓW Paweł | 50 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
465 | KOTALA Arkadiusz | 51 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
466 | MOSTKOWSKI Łukasz | 53 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
467 | ZIMOŃ Norbert | 55 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
468 | BURLIDIS Elefterios | 59 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
469 | JAKUBIK Dawid | 60 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
470 | JUDEK Łukasz | 61 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
471 | KAZUŁA Jakub | 63 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
472 | MYŚLIWIEC Radosław | 66 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
473 | PASTUSZKA Michał | 68 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
474 | STEFANIAK Marek | 69 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
475 | CIUPEK Paweł | 72 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
476 | JUSZCZYK Piotr | 75 | ĆPAJ_SPORT_WWA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
477 | DERKOWSKI Mateusz | 79 | Extremalni Mogilno | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
478 | ABRAMCZYK Bernard | 80 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
479 | PILAS Szymon | 84 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
480 | DRECZKOWSKI Jan | 87 | KSW Vataha | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
481 | GORZEŃ Krzysztof | 89 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
482 | SZCZYGIEŁ Bartosz | 93 | Move Factory. | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
483 | DYDYNA Krzysztof | 94 | Na przypale albo wcale!!! | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
484 | JANIKOWSKI Patryk | 95 | Ninja Elements | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
485 | BINDUGA Piotr | 100 | SAMEKONIE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
486 | DERYŁO Mateusz | 102 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
487 | GOŁACKI Piotr | 107 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
488 | KRÝSL Miloslav | 112 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
489 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 117 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
490 | SZCZUKOWSKI Michał | 132 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
491 | WILK Paweł | 134 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
492 | GAŁUSZYŃSKA Katarzyna | 137 | Active Flow | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
493 | MYALSKA Katarzyna | 139 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
494 | PASTERKA Faustyna | 140 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
495 | PŁACZEK Anna | 141 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
496 | MOJAK Joanna | 145 | Ex Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
497 | WOŁCZEK-WOJTYSZYN Paulina | 146 | Ex Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
498 | DULEWICZ Anna | 147 | EY OCR Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
499 | MONTVILĖ Sandra | 156 | OCR Baltic Warriors | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
500 | MACIUSZEK Julia | 158 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
501 | KMIEĆ Kamila | 159 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
502 | PODDĘBNIAK Małgorzata | 160 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
503 | ŻUK Wiktoria | 161 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
504 | ZYWER Urszula | 164 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
505 | WRUK Agata | 169 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
506 | MICHALSKI Sebastian | 181 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
507 | OSTROWSKA Martyna | 186 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
508 | ROGUSKA Kasia | 188 | Ninja Elements | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
509 | BIJOK Mateusz | 189 | Nothaft Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
510 | ŚLIWKA David | 190 | Nothaft Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
511 | HORDYNIEC Stanisław | 191 | Ród Hordyniec | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
512 | HARTMANIS-KARWACKA Agnieszka | 192 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
513 | LISOWSKI Mateusz | 197 | Sally | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
514 | BRILLOWSKI Karol | 201 | SRK | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
515 | KRÓL Przemysław | 202 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
516 | SZYPUŁA Edyta | 204 | UNIT37 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
517 | PYSZCZORSKI Adam | 209 | Wyjące Susły | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
518 | BUDEK Weronika | 212 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
519 | DERA Grzegorz | 1529 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
520 | HÁJKOVÁ Gabriela | 217 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
521 | HORDYNIEC Jan | 218 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
522 | KOWALCZYK Tomasz | 222 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
523 | MACIEJEWSKA Kinga | 228 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
524 | MITURA Kamil | 229 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
525 | MUSKAŁA Maciej | 230 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
526 | NIEZNALSKI Kacper | 232 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
527 | STEGIENKO Karolina | 238 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
528 | STELMACH Artur | 239 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
529 | KOWALIK Joanna | 244 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
530 | MITKA Piotr | 1526 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
531 | OZGA Marcin | 245 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
532 | MORTKA Piotr | 247 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
533 | CZASKA Anna | 248 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
534 | JAROSZ Michał | 250 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
535 | KADULA Konrad | 251 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
536 | KOSIERADZKI Paweł | 253 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
537 | MALINOWSKA Karolina | 258 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
538 | MOCHOWICZ Iza | 259 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
539 | PRZYBYSZ Angelika | 264 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
540 | SOSZ Anna | 265 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
541 | TURLEJSKI Mateusz | 266 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
542 | TURLEJSKI Wojtek | 267 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
543 | FILIPIAK Justyna | 269 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
544 | MAZGAJ Martyna | 271 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
545 | MELA-GRZĘDA Justyna | 272 | Babki w formie | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
546 | KOŁOMYJSKI Damian | 275 | Helpdeski | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
547 | PIĄTEK Magdalena | 279 | Hranolky | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
548 | PIĄTEK Maria | 280 | Hranolky | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
549 | DUDZIS Dominika | 282 | OR.ANZH | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
550 | HOROSZKIEWICZ Anna | 283 | Oranje Team | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
551 | DOBKIEWICZ Sandra | 284 | Oranzh Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
552 | MASINA Marcela | 285 | Oranzh Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
553 | PAŃKO Adam | 292 | we.make team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
554 | CHMIEL Magdalena | 293 | Zygzaki w błocie | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
555 | FITAŁ Kamil | 294 | Zygzaki w błocie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
556 | MRÓZ Michał | 295 | Zygzaki w błocie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
557 | NURKIEWICZ Łukasz | 296 | Zygzaki w błocie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
558 | WIELGUS Dominik | 297 | Zygzaki w błocie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
559 | ZATOŃ Adrian | 298 | Zygzaki w błocie | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
560 | ANDRZEJCZYK Cezary | 299 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
561 | BOUCHNEROVÁ Alena | 301 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
562 | GOLISZEWSKI Kamil | 302 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
563 | KADECKI Kacper | 306 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
564 | KAFAR Konrad | 307 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
565 | KRAWCZYK Damian | 308 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
566 | SIEDLECKA Agata | 313 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
567 | SIWAK Michał | 314 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
568 | WÓJCIK Karolina | 316 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
569 | WYTRYCH Agnieszka | 317 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
570 | BURCHARDT Bartosz | 323 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
571 | CISŁO Bartosz | 324 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
572 | PAJĄK Lukasz | 326 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
573 | TWARDOCH Iwona | 327 | CSP Team | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
574 | RZOŃCA Michał | 329 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
575 | KROPIDŁOWSKA Małgorzata | 330 | Landshut | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
576 | PYSZNY Jakub | 331 | Landshut | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
577 | ŁACH Tomasz | 333 | Namysłów Brave Eagles | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
578 | KSIĘŻYK Maciej | 340 | Śląska Akademia Sportów Walki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
579 | TELENGA Joanna | 341 | Śląska Akademia Sportów Walki | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
580 | JANUSZ Andrzej | 343 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
581 | KACZMAREK Paweł | 345 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
582 | KALETYŃSKI Hubert | 346 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
583 | KASPRZYK Artur | 347 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
584 | KASPRZYK Daniela | 348 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
585 | KLIMCZAK Maciej | 349 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
586 | ŁABAJ Klaudia | 351 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
587 | MATYSIAK Karolina | 352 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
588 | NAUMOW Wioleta | 356 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
589 | GREŃ Emilia | 360 | Aba Group | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
590 | HRUSHKA Volodymyr | 364 | DYKUNY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
591 | GAŃKO Karolina | 368 | Obstacle Center Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
592 | ORCZYK Kamil | 374 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
593 | BRZOZOWSKI Mateusz | 383 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
594 | GRUSZKA Arkadiusz | 387 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
595 | KUBALA Paweł | 397 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
596 | MICHALSKA Klaudia | 400 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
597 | MIHACHOV Alex | 402 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
598 | NOWAK Robert | 404 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
599 | OBACZ Przemysław | 405 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
600 | OGÓRKIEWICZ Ewa | 406 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
601 | PILARZ Dominik | 407 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
602 | RADELICKI Aleksander | 409 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
603 | SIDORUK Ewelina | 411 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
604 | SOBONKIEWICZ Leszek | 413 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
605 | SPADLO Michal | 414 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
606 | STRÓŻYK Wioletta | 415 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
607 | ŚWIATOWSKA Anna | 417 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
608 | WIERZELEWSKA Katarzyna | 419 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
609 | WOŁOCH Agnieszka | 420 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
610 | SCHULZ Emilia | 424 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
611 | ROKITA Radoslaw | 425 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
612 | TURKO Marcin | 426 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
613 | MARKOWSKA Małgorzata | 432 | OD JUTRA KONIEC | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
614 | MARKOWSKI Adam | 433 | OD JUTRA KONIEC | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
615 | BIŃCZYK Adam | 435 | RacingTires | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
616 | KUJAWA Natalia | 436 | RacingTires | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
617 | STAFIJOWSKI Maciej | 439 | ReskaTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
618 | Kacper | 440 | Stalkiery | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
619 | SOBCZYK Alicja | 443 | WATAHA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
620 | F Anita | 1488 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
621 | FILUT Jacek | 448 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
622 | HAJDRYCH Natalia | 449 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
623 | LEWANDOWSKA Sylwia | 451 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
624 | OCHOCKI Marcin | 452 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
625 | OLSZAR Andrzej | 453 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
626 | SCHMIDT Damian | 457 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
627 | SONNENBERG-GRZEGORZEWSKA Sylwia | 458 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
628 | STAWIANY Adrian | 459 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
629 | SZYMON Staruchowicz | 460 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
630 | WITIW Sławomir | 463 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
631 | CHROSTA Filip | 466 | Albańscy Rozbójnicy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
632 | KABZIŃSKI Hubert | 467 | Albańscy Rozbójnicy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
633 | OLSZEWSKI Eryk | 468 | Albańscy Rozbójnicy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
634 | PIWOWARSKI Tymoteusz | 469 | Albańscy Rozbójnicy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
635 | SOBCZAK Michał | 470 | Albańscy Rozbójnicy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
636 | ZAMILSKI Kamil | 472 | Dwie marudy z Jeleniej Góry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
637 | GŁODNICKA Weronika | 473 | Fit Grażyny | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
638 | KRÓLICKA Agata | 474 | Fit Grażyny | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
639 | WLODARCZYK Alicia | 475 | Fit Grażyny | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
640 | GARLEWICZ Bartosz | 476 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
641 | KOPIEC Michał | 478 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
642 | WALSKA Dominika | 480 | Grażka sqad | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
643 | WYGODA Magdalena | 481 | Grażka sqad | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
644 | WOJNOWSKI Marcin | 482 | LittleWarriors | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
645 | SZULGOWSKA-BURZYŃSKA Beata | 484 | Nazgule | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
646 | AUGUSTYNIAK Agata | 485 | OSTRY KEBS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
646 | FRĄC Kamil | 486 | OSTRY KEBS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
648 | WĄS Renata | 487 | OSTRY KEBS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
649 | GĄGOŁ Aleksandra | 488 | PsychiatrykGruzTeam | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
650 | KUSAK Grzegorz | 489 | PsychiatrykGruzTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
651 | SIM Mateusz | 490 | PsychiatrykGruzTeam | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
652 | BUBA Piotr | 491 | ROSOMAK-TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
653 | GIBASIEWICZ Marek | 493 | ROSOMAK-TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
654 | SIEKIERSKI Robert | 494 | ROSOMAK-TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
655 | SZCZEPAŃSKA Kathrin | 495 | ROSOMAK-TEAM | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
656 | MIKŁASZEWICZ Małgorzata | 497 | SALEM ZG | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
657 | TERPIŁOWSKA Maja | 498 | SALEM ZG | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
658 | MAZURKIEWICZ Karolina | 500 | Wycisk z Orange Juice | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
658 | PRZYDRYGA Hubert | 501 | Wycisk z Orange Juice | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
660 | WNUK Łukasz | 502 | Wycisk z Orange Juice | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
661 | BEŁCZĄCKI Maciej | 503 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
662 | CZAJKA Piotr | 504 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
663 | DOBRZYŃSKA Aleksandra | 505 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
664 | DROGOMIRECKI Mateusz | 506 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
665 | FRANCZAK Łukasz | 507 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
666 | GONTARCZYK Mateusz | 510 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
667 | GONTARCZYK Paweł | 511 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
668 | GONTARCZYK Stefan | 512 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
669 | HERDZIK Piotr | 513 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
670 | KAŹMIERCZAK Daniel | 515 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
671 | KILJAN Bartłomiej | 516 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
672 | KŁOSOWSKA Marta | 517 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
673 | MARSZAŁEK Sławomir | 521 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
674 | MUCHA Izabela | 522 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
675 | PAWLUS Paweł | 524 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
676 | PETERA Adam | 525 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
677 | SIELICKI Adam | 528 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
678 | SLAWEK Grzegorz | 529 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
679 | SŁAWEK Przemek | 530 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
680 | SZLACHETKA Przemysław | 533 | 2SPD | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
681 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 535 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
682 | KARBOWSKA Emilia | 536 | CrossFox OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
683 | GRZEŚKOWIAK Adam | 538 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
684 | BĄKOWSKI Damian | 539 | DTR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
685 | JANIAK-TUTAJ Kamila | 540 | DTR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
686 | TUTAJ Krzysztof | 542 | DTR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
687 | WIKTORSKA Małgorzata | 545 | LO klasa B | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
688 | BĄK Piotr | 548 | SSII | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
689 | PAWLAK Bartosz | 549 | SSII | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
690 | JASTRZĘBSKI Bartosz | 550 | Stoję przed państwem jako jastrząb na czele jastrzębi | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
691 | TACIAK Katarzyna | 551 | Stoję przed państwem jako jastrząb na czele jastrzębi | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
692 | MATEJKO Karolina | 553 | Szybkie Kacze Nogi | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
693 | WAJK Krzysztof | 554 | Szybkie Kacze Nogi | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
694 | GRELEWICZ Jakub | 555 | SZYBKIE PCHORKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
695 | KIERSCHKE Łukasz | 556 | SZYBKIE PCHORKI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
696 | BORUŃ Marcin | 557 | TOYOTA TeMMPo Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
697 | CIEŚLAK Zdzisław | 558 | TOYOTA TeMMPo Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
698 | PIWOWSKI Michał | 565 | Zielonogórzanie | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
699 | ABLASS Silvana | 567 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
700 | BOZEK Katarzyna | 571 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
701 | CHUPKA Anetta | 573 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
702 | CHUPKA Radosław | 574 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
703 | JABLONOWSKI Mariusz | 577 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
704 | JABŁONOWSKI Paweł | 578 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
705 | KARKUT Kamil | 1509 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
706 | KOBYLAŃSKI Rafał | 580 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
707 | MARYNIAK Andrzej | 581 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
708 | RACIBORSKA Zuzanna | 582 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
709 | WIDELSKI Jacek | 587 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
710 | ZABOROWSKI Dawid | 588 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
711 | ZABOROWSKI Kamil | 589 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
712 | CZOP Paweł | 593 | Czarna Perełka | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
713 | SZCZOT Bartłomiej | 598 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
714 | CEBULLA Mateusz | 599 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
715 | KLIMAS Agnieszka | 601 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
716 | MACIERZYŃSKI Adam | 602 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
717 | NOWAK Sara | 603 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
718 | UMIŃSKA Dominika | 604 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
719 | KURIATA Ewelina | 605 | Kicie i Robaczki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
720 | SUDOŁ Igor | 610 | Klono Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
721 | ŚLUSARZ Oskar | 613 | Ninos Grandes | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
722 | WALKOWIAK Magdalena | 614 | Piękni i młodzi zwycięzcy!!!! | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
723 | Jerzu_Sw | 615 | Pozytywnie Pierdolnięci | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
724 | DREIFORTH Tomasz | 616 | Robaszka TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
725 | PIEKARZ Miłosz | 623 | Wsiurki.pl | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
726 | PIEKARZ Paulina | 624 | Wsiurki.pl | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
727 | DZIERGWA Szymon | 627 | ZDROWO-PIERDOLNIĘCI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
728 | ANDRES Marcin | 628 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
729 | ANTONIEWICZ Agnieszka | 629 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
730 | BUDZIEWSKA Katarzyna | 631 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
731 | BUDZIEWSKI Tomasz | 632 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
732 | DEMCZUK Marek | 633 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
733 | DUCH Paweł | 634 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
734 | DWÓRZNIK Mateusz | 635 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
735 | GADEK Wojciech | 636 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
736 | KARCZEWSKI Jędrzej | 639 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
737 | KUBZIAKOWSKI Mateusz | 641 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
738 | MACHNIAK Mariusz | 1510 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
739 | MUDLAFF Przemysław | 643 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
740 | MUDLAFF Przemysław | 644 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
741 | PIASECKI Filip | 647 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
742 | PIETRYCH Mateusz | 648 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
743 | PRZYBYSZ Katarzyna | 651 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
744 | RUDNICKI Bart | 653 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
745 | RYCIAK Radosław | 654 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
746 | RZEPKA Marta | 655 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
747 | SCHMUDE Janusz | 656 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
748 | SOCHA Krzysztof | 657 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
749 | STĘPKA Martyna | 658 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
750 | SUCHODOLSKI Jakub | 659 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
751 | WAWAK Dominik | 663 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
752 | WERBINSKI Marcel | 664 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
753 | PORĘBSKI Michał | 669 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
754 | AKSAMIT Dominik | 670 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
755 | DWORAKOWSKA Joanna | 671 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
755 | DYNGOSZ Arkadiusz | 673 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
757 | DOBRZELEWSKA Dominika | 676 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
758 | FONTIN Monika | 679 | BSC team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
759 | KOWALSKA Dana | 680 | BSC team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
760 | RAFALSKA Julia | 681 | BSC team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
761 | GĄBKA Mateusz | 684 | Butelka Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
762 | MIELCZAREK Daniel | 687 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
763 | HEŁKA Michał | 690 | Pantheon | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
764 | WĄTOR Dominik | 692 | Pantheon | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
765 | KOBYDECKA Klaudia | 694 | WF TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
766 | _ Toojaa312 | 695 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
767 | AWDEJUK Paweł | 696 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
768 | BANACH Sandra | 697 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
769 | BURSZTYNOWSKI Maciej | 699 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
770 | CIEPIELEWSKI Adrian | 702 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
771 | CIOCHOŃ Damian | 703 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
772 | DAŁKOWSKI Paweł | 705 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
773 | DROZDA Marcin | 707 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
774 | GRODZIŃSKI Artur | 709 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
775 | GUZEK Sylwester | 710 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
776 | HORA Weronika | 713 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
777 | KAMIŃSKI Kamil | 715 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
778 | KASIUBOWSKI Artur | 717 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
779 | KATOLIK Bartek | 718 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
780 | KOKOSZKA Piotr | 720 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
781 | KONOPNICKI Marcel | 721 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
782 | KRÓLEWICZ Marcin | 722 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
783 | ŁUCZAK Piotr | 723 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
784 | PIERZCHAŁA Piotr | 728 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
785 | RAK Patryk | 729 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
786 | RYBAK Jakub | 730 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
787 | SMULSKA Ewelina | 733 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
788 | SMULSKI Kamil | 734 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
789 | SORBIAN Paweł | 735 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
790 | SZUREK Patrycja | 737 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
791 | TABOL Aleksandra | 738 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
792 | TETZLAW-DERING Marta | 739 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
793 | WANICZEK Katarzyna | 741 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
794 | WRONA Joanna | 742 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
795 | WROŃSKI Adrian | 1528 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
796 | BASSARA Ewa | 748 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
797 | BULANOWSKA Adrianna | 749 | EY OCR Team | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
798 | KOWALCZYK Marcin | 750 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
799 | RODZEŃ Katarzyna | 754 | Lama srama | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
800 | JAMROZIK Łukasz | 755 | LAPP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
801 | LITWINOWICZ Adam | 757 | LAPP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
802 | MAZIAKOWSKI Dariusz | 758 | LAPP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
803 | NAVOITKO Vitalii | 759 | LAPP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
804 | RODZIK Zbigniew | 760 | LAPP POLSKA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
805 | DYNARYŃSKI Marek | 763 | NPTEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
806 | SZKUTNIK Agnieszka | 766 | NPTEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
807 | CHOIŃSKA Katarzyna | 767 | Orlen Mirków | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
808 | CHWEDORUK Paweł | 770 | Perfecta Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
809 | MARCZAK Ola | 771 | Perfecta Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
810 | MARCZAK Wojciech | 772 | Perfecta Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
811 | ŚWITKOWSKA Fabiana | 773 | Perfecta Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
812 | ROMANOWSKA Olga | 776 | Po prostu MY | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
813 | KUCHARZ Robert | 777 | Rossmann | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
814 | DUDA Jakub | 778 | Szpiedzy z krainy deszczowców | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
815 | BOCHEŃSKI Maciej | 781 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
816 | BODUCH Kamila | 782 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
817 | BRYKMAN-ŁUKOJĆ Emilia | 783 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
818 | BUCZYŃSKA Joanna | 784 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
819 | BUCZYŃSKI Bartosz | 785 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
820 | DZIWOKI Kacper | 786 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
821 | GRABARCZYK Jakub | 790 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
822 | GRYT Artur | 791 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
823 | HARASIMOWICZ Kamil | 792 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
824 | JAMROZIŃSKA Katarzyna | 793 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
825 | JANISZEWSKA Oliwia | 794 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
826 | KOŁACKI Daniel | 796 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
827 | KOMOROWSKI Paweł | 797 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
828 | KORNACKA Agnieszka | 798 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
829 | KRYSZTOFIAK Maciej | 801 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
830 | MATUSIAK Magdalena | 802 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
831 | MIRYS Damian | 803 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
832 | MŁYNARCZYK Ewa | 804 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
833 | NIEBRZYDOWSKI Maciej | 805 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
834 | NOWAKOWSKI Jarek | 806 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
835 | OPARA Piotr | 807 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
836 | PAWLAK Wiktor | 1495 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
837 | ROSALSKI Paweł Łukasz | 809 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
838 | ŚLIPEK Szymon | 810 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
839 | STAWSKA Wiktoria | 1491 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
840 | TARCZYŃSKA Natalia | 811 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
841 | TOŁPA Anna | 812 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
842 | ZIELIŃSKI Wojciech | 814 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
843 | GŁOGOWSKA Sandra | 816 | BeFit24Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
844 | CHOJNACKI Filip | 817 | Eagle Elite | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
845 | Barix | 818 | Eagles Elite | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
846 | BAGIŃSKI Patryk | 819 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
847 | POSIDAILO Liudmyla | 823 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
848 | ŚMIGIELSKA Jagoda | 824 | EY OCR Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
849 | PRZYWARA Rafał | 826 | FitFurs | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
850 | KUBAS Patrycja | 828 | Girl Power - Szalone | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
851 | NASKRĘT Patrycja | 830 | Girl Power - Szalone | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
852 | GÓRSKA Klaudia | 831 | GYMGEPARD | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
853 | RUDZIŃSKA Justyna | 835 | GYMGEPARD | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
854 | SZYMAŃSKA Ewelina | 836 | GYMGEPARD | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
855 | ZIOŁA Aleksandra | 837 | GYMGEPARD | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
856 | CICHY Jakub | 838 | KASZTANIAKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
857 | DUDA Sławomir | 839 | KASZTANIAKI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
858 | GRYCNER Mateusz | 840 | Łodzie Podwodne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
859 | LEIPELT Sandra | 841 | Łodzie Podwodne | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
860 | BABIECZKO Adrian | 842 | Na chybcika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
861 | BOLONOVA Kateryna | 843 | Na chybcika | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
862 | DELEKTOWSKI Tomasz | 844 | Na chybcika | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
863 | GOŁĄB Jacek | 845 | Na chybcika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
864 | GÓRECKI Bartosz | 846 | Na chybcika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
865 | KWOKA Dawid | 847 | Na chybcika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
866 | MALYSH Volodymyr | 848 | Na chybcika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
867 | PETRUK Andriy | 849 | Na chybcika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
868 | RYBA Grzegorz | 850 | Na chybcika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
869 | ZYZAŃSKA Maria | 854 | ProAktywni - Progres Nie Perfekcja | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
870 | BERTRAM Marcin | 862 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
871 | CIERKOSZ Olga | 863 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
872 | FOLEK Grzegorz | 866 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
873 | GOLA Łukasz | 867 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
874 | GRYGLAS Patryk | 868 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
875 | JAKUBOWSKI Grzegorz | 872 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
876 | KAMIŃSKI Mariusz | 873 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
877 | KONDZIOR Dawid | 876 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
878 | KOSOWSKI Łukasz | 877 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
879 | KOSOWSKI Tomasz | 878 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
880 | MARCHLEWSKI Przemysław | 882 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
881 | MARUCHA Mateusz | 883 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
882 | MORAWSKI Sebastian | 884 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
883 | PODLEŚNY Marcin | 890 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
884 | PRZYBYCIEŃ Kamil | 891 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
885 | ŚCIUK Jakub | 892 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
886 | STELMASZCZYK Mateusz | 893 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
887 | WŁODARCZYK Łukasz | 897 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
888 | ŻURAW Angelina | 898 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
889 | JANICKI Dymitr | 900 | Banan i sp. z ZOO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
890 | PYRZANOWSKA Agata | 901 | Banan i sp. z ZOO | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
891 | PYRZANOWSKI Jakub | 902 | Banan i sp. z ZOO | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
892 | TROJAN Piotr | 905 | F&D | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
893 | WOŹNIAK Paulina | 907 | F&D | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
894 | MISIUKIEWICZ Arkadiusz | 909 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
895 | DYRKACZ Alicja | 911 | JRW TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
896 | KOWALCZYK Łukasz | 913 | JRW TEAM | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
897 | BARTKIEWICZ Jakub | 914 | Lama srama | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
898 | BIELIŃSKI Jakub | 915 | SÓWKA Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
899 | ORZECHOWSKI Szymon | 920 | TM PARTS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
900 | ORZECHOWSKI Tomasz | 921 | TM PARTS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
901 | SEWERYN Karolina | 923 | TM PARTS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
902 | ZAJĄC Natalia | 924 | TM PARTS | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
903 | ANDRUSZKÓW Patryk | 926 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
904 | BARZIJ Szymon | 927 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
905 | DĄBROWSKA Urszula | 931 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
906 | FELBERG Cyprian | 934 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
907 | JANSCH Wojciech | 938 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
908 | JAROS Piotr | 939 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
909 | KANIAK Marcin | 941 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
910 | KRUSZYŃSKA Angelika | 943 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
911 | KRUSZYŃSKI Mateusz | 944 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
912 | KURT Ewa | 946 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
913 | LEPSY Fabian | 948 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
914 | MIOZGA Grzegorz | 1514 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
915 | NIELEPKOWICZ Mateusz | 953 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
916 | OLEJARCZYK Robert | 955 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
917 | POTAPSKI Michał | 957 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
918 | SZUBERT Mateusz | 961 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
919 | WOŹNIAK Krzysztof | 963 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
920 | ZELGA Agata | 967 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
921 | ZHAROV Roman | 968 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
922 | DRAŃSKI Dominik | 973 | Skaczące Kózki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
923 | KACZYŃSKA-LISOWSKA Marta | 982 | Zwierzak Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
924 | GRZYB Maciek | 997 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
925 | JAWORSKA Klaudia | 1000 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
926 | JOPEK Mateusz | 1002 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
927 | KUBICZEK Ewa | 1009 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
928 | MECHECKI Dawid | 1013 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
929 | PACHOLSKI Szymon | 1016 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
930 | PODGÓRSKI Wojciech | 1017 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
931 | SKRZYPCZYK Jakub | 1020 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
932 | SMUGA Piotr | 1021 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
933 | SOBCZYK Michal | 1022 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
934 | SZCZOTKA Kamila | 1516 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
935 | SZYMAŃSKA Oliwia | 1025 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
936 | SZYMAŃSKI Daniel | 1026 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
937 | WOCH Dominika | 1030 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
938 | WYSOKIŃSKI Michał | 1031 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
939 | ZDANOWSKA Dagmara | 1033 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
940 | ZDANOWSKA Sandra | 1034 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
941 | ZDANOWSKI Dawid | 1035 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
942 | ZDANOWSKI Grzegorz | 1036 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
943 | ZIĘBA Krzysztof | 1038 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
944 | SZYMANSKI Jacek | 1039 | Bilko Squad | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
945 | WOŁODKOWICZ Miłosz | 1042 | Brud Brothers | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
946 | JARZĄBEK Piotr | 1045 | Campanile | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
947 | KOPACZ Ewelina | 1047 | Campanile | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
948 | ŁASKA Aleksandra | 1524 | Campanile | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
949 | ROMANOWICZ Dominika | 1053 | Campanile | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
950 | SOCHA Ewelina | 1054 | Campanile | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
951 | РАДЧЕНКО Валентина | 1059 | Campanile | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
952 | NAWROCKI Piotr | 1060 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
953 | SMOLARSKA Paulina | 1061 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
954 | PUŚCIAN Kamil | 1062 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
955 | WESOŁOWSKI Tomasz | 1063 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
956 | FRANKA Artur | 1064 | Jaszczury jakosci | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
957 | KASPRZAK Marcin | 1065 | Jaszczury jakosci | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
958 | KRZYWY Kamil | 1066 | Jaszczury jakosci | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
959 | OLESZCZAK Amadeusz | 1068 | Karboleszczaki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
960 | BADEWICZ Klaudia | 1069 | Łapiduchy! | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
961 | KWAŚNIAK Łukasz | 1071 | Łapiduchy! | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
962 | SKIBA Kacper | 1072 | Łapiduchy! | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
963 | MOCHOL Jan | 1073 | Mochol | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
964 | PIECHOCKI Rafał | 1076 | pieczoki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
965 | BAJER Adam | 1082 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
966 | FUS Michał | 1088 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
967 | KOPKA Klaudia | 1095 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
968 | KUBIAK Michał | 1096 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
969 | MILEWSKI Mariusz | 1098 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
970 | MILEWSKI Mikołaj | 1099 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
971 | MOCHOL Krzysztof | 1100 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
972 | POPŁAWSKA Angelika | 1101 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
973 | RICHERT Kamil | 1103 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
974 | SORDYL Mariusz | 1105 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
975 | WIŚNIEWSKI Leszek | 1108 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
976 | WITKOWSKA Ewelina | 1109 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
977 | GIE M. | 1111 | 99.GRAOWSZYSTKO | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
978 | PAPIS Kamil | 1112 | 99.GRAOWSZYSTKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
979 | WIERSZELIS Anna | 1113 | 99.GRAOWSZYSTKO | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
980 | ZIEMBA Patryk | 1114 | 99.GRAOWSZYSTKO | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
981 | KOZYRA Marta | 1115 | Dream Team Nysa | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
982 | ROŻNIAKOWSKI Piotr | 1122 | Grubi, Grubsi i Ola | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
983 | GROSS Sławomir | 1124 | Jelony | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
984 | GULARSKI Piotr | 1125 | Jelony | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
985 | JĘDRYSIAK Łukasz | 1129 | NGK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
986 | KWINTAL Dawid | 1130 | NGK | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
987 | KOMOROWSKI Tomasz | 1496 | Piękne i Bestie_% | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
988 | GÓRECKA Agata | 1136 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
989 | RAK Mateusz | 1141 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
990 | GRZESIŃSKI Ireneusz | 1137 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
991 | SIELSKI Dawid | 1142 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
992 | DZIADUŁA Sebastian | 1143 | Prawdziwa_PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
993 | STYCZEN Szymon | 1144 | Prawdziwa_PATOLOGIA | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
994 | CHĘTKIEWICZ Maciek | 1145 | Stary Apatyczny Zespół bez owocowych czwartków | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
995 | BRYSKA Jakub | 1149 | Totalne Koty | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
996 | PUCHALSKI Oskar | 1150 | Totalne Koty | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
997 | WOŹNIAK Jakub | 1151 | Totalne Koty | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
998 | BARTOSIAK Robert | 1485 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
999 | BOCZARSKI Maciej | 1498 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1000 | BRZOZOWSKI Kamil | 1153 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1001 | DE VECCHI Patrik | 1154 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1002 | DOBEK Krzysztof | 1155 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1003 | GARBARCZYK Aleksandra | 1499 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1004 | JABŁOŃSKI Konrad | 1159 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1005 | JANICKA Marta | 1160 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1006 | JANISZEWSKI Jędrzej | 1161 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1007 | KELLER Aleksander | 1501 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1008 | MALINOWSKI Ivan | 1164 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1009 | PAWŁOSZYŃSKI Adrian | 1168 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1010 | POSPÍCHAL Aleš | 1169 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1011 | ROMANOWSKA Wioleta | 1170 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1012 | ROMANOWSKI Przemysław | 1171 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1013 | SADOWSKI Jarosław | 1172 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1014 | SOBASZEK Inna | 1175 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1015 | SOBASZEK Michał | 1176 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1016 | SZYMAŃSKA Joanna | 1177 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1017 | URBAŃSKI Adam | 1178 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1018 | ZUBOWICZ Nicolette | 1486 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
1019 | IGNATOWICZ Radosław | 1181 | AluTornado | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1020 | KUPCZYŃSKA Natalia | 1182 | AluTornado | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1021 | POPRAWKA Mateusz | 1184 | AluTornado | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1022 | SZWAJ Elżbieta | 1185 | AluTornado | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1023 | DELIJEWSKA Justyna | 1188 | DeliDevils | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1024 | DELIJEWSKA Karolina | 1189 | DeliDevils | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1025 | CISEK Karolina | 1505 | Dental Caffe & Support | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1026 | LEŚNIEWSKA Sandra | 1503 | Dental Caffe & Support | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1027 | MICKIEWICZ Fabian | 1192 | Dental Caffe & Support | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1028 | PRZEKOP Natalia | 1193 | Dental Caffe & Support | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1029 | RUTKOWSKA Agnieszka | 1194 | Dental Caffe & Support | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1030 | RUTKOWSKI Maciej | 1195 | Dental Caffe & Support | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1031 | KIELISIAK Marek | 1199 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1032 | KALUGA Natalia | 1202 | Mediteam | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1033 | JACZEK Sebastian | 1204 | Paciak Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1034 | SELIGA Jagoda | 1206 | Pączkawcy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1035 | NIKALAICHANKA Ivan | 1208 | Trnovecky beaches | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1036 | ZAITSAU Pavel | 1209 | Trnovecky beaches | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1037 | SZCZEBIOT Katarzyna | 1210 | Zajebiści Rowerzyści | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
1038 | Julia | 1212 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1039 | ABRAM Mirosław | 1213 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1040 | BASINSKI Rafal | 1214 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1041 | BOROWCZYK Artur | 1217 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1042 | BOROWIEC Ernest | 1218 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1043 | FISCHER Filip | 1221 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1044 | GÓRKA Mateusz | 1223 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1045 | HARDA Daria | 1224 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1046 | HARUPA Damian | 1225 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1047 | JAKUBOWSKI Krystian | 1228 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1048 | JAKUBOWSKI Wiktor | 1229 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1049 | JASIŃSKI Rafał | 1230 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1050 | KAMZOL Bogna | 1231 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1051 | KORTAS Weronika | 1232 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1052 | KOWALSKI Michał | 1233 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1053 | KROMSKI Dawid | 1235 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1054 | MATYNIA Joanna | 1237 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1055 | MŁOT Krystian | 1239 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1056 | MUSIOŁ Patryk | 1240 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1057 | NAJCEL Bartosz | 1241 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1058 | NIEWIŃSKA Marlena | 1242 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1059 | RUŚKIEWICZ Klaudia | 1248 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1060 | SERWATKA Mateusz | 1249 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1061 | ŚLEDZIŃSKA Laura | 1507 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1062 | STODOLSKI Michał | 1252 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1063 | ŚWIERCZ Szymon | 1253 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1064 | SZALA Roman | 1254 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1065 | SZCZUR Bartłomiej | 1256 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1066 | SZINCEL Wojciech | 1257 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1067 | TIMONIN Artyom | 1519 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1068 | TURKIEWICZ Dominik | 1258 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1069 | UTYLSKI Jakub | 1259 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1070 | WALIGÓRA Grzegorz | 1260 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1071 | WOŹNIAK Damian | 1261 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1072 | ZASADA Małgorzata | 1263 | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1073 | BERNACIAK Aleks | 1269 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1074 | CHUĆ Artur | 1270 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1075 | CZEPCZOR Ariel | 1271 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1076 | KONOWALSKI Mariusz | 1275 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1077 | LEWANDOWSKI Wojciech | 1276 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1078 | REMBISZEWSKI Piotr | 1281 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1079 | SMOTRITSKI Nikolai | 1284 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1080 | WOŹNIAK Tomasz | 1288 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1081 | ZIMNY Adam | 1289 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1082 | JUNCEWICZ Marta | 1293 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1083 | TYBURA Anna | 1297 | Atmo Ludki | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1084 | WACHOWIEC Joanna | 1298 | Atmo Ludki | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1085 | DZIEDZIC Anna | 1307 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1086 | SADLIK Klaudiusz | 1315 | GET FIT GYM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1087 | STRZAŁKA Paulina | 1316 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1088 | ZIĘTEK Aleksandra | 1320 | GET FIT GYM | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1089 | ANTOSIEWICZ Jakub | 1324 | Łyse Konie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1090 | KOŚĆ Justyna | 1331 | Rakieta Mojżesza | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
1091 | CHOIŃSKI Marcin | 1336 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1092 | GIZIEWSKI Sebastian | 1338 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1093 | KOZAR Zofia | 1343 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1094 | KWARTA Paweł | 1345 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1095 | SKRZYPIEC Grzegorz | 1349 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1096 | SMIAROWSKI Artur | 1350 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1097 | SOBCZYK Kamil | 1351 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1098 | WACH Natalia | 1354 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1099 | ZAGAJEWSKI Maciej | 1355 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1100 | 13 Stworek | 1356 | BETONIARKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1101 | Poprostuwiśnia | 1359 | FalStart | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1102 | DORS Grzegorz | 1364 | HammerJobs | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1103 | DORS Katarzyna | 1365 | HammerJobs | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1104 | DORS Piotr | 1366 | HammerJobs | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1105 | IWANYSZYN Daniel | 1367 | HammerJobs | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1106 | ZROSKA Marta | 1368 | HammerJobs | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1107 | ZROSKI Damian | 1369 | HammerJobs | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1108 | SZYMAŃSKA Anna | 1371 | ONE MORE! | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1109 | ZIELINSKA Paulina | 1372 | ONE MORE! | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
1110 | ADAMKIEWICZ Anna | 1374 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1111 | BUCZYNSKI Dariusz | 1379 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1112 | CZAJCZYŃSKI Bartłomiej | 1381 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1113 | CZUBA Marek | 1382 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1114 | GIERAGA Przemysław | 1385 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1115 | JIMENEZ Alan | 1386 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1116 | KALKOWSKI Patryk | 1387 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1117 | KRYŚCIAK Jacek | 1388 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1118 | LEBRON Jeffrey | 1390 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1119 | LEH Ivanka | 1494 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1120 | ROJAS Yoset | 1395 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1121 | RYBCZYŃSKI Wiktor | 1396 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1122 | SOCHA Adrian | 1398 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1123 | SOCHA Magda | 1399 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1124 | SOZAŃSKI Michał | 1400 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1125 | TORRES Jeremias | 1404 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1126 | TULIK Karolina | 1405 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1127 | WÓJCIK Łukasz | 1407 | BIAŁA_MEWA | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1128 | ZAJDA Piotr | 1408 | BIAŁA_MEWA | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1129 | ZAJDA Wioletta | 1409 | BIAŁA_MEWA | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1130 | DROŹDZIK Ewa | 1410 | DroźDZIKi | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1131 | FUDAŁA Iwona | 1415 | FitNadodrze | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1132 | MAKAJEW Piotr | 1420 | Nakurw#%&iacze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1133 | KUROPKA Anna | 1424 | Sisters of Disaster | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1134 | KITALA Radosław | 1426 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1135 | MOSTOWSKI Radosław | 1427 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1136 | ANDRZEJEWSKI Kazimierz | 1430 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1137 | BUCZYŃSKI Witold | 1434 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1138 | BOROWSKI Bartosz | 1433 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1139 | CZERWIŃSKA Joanna | 1435 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1140 | DĘBSKA Marzena | 1436 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1141 | DESZERT-KŁOSOWSKI Mateusz | 1437 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1142 | FILIPPEK Karol | 1438 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1143 | GAJDZIK Bartosz | 1439 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1144 | JAKUBEK Anna | 1441 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1145 | KORDALA Piotr | 1445 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1146 | KOSTRZEWSKI Eliasz | 1446 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1147 | KOZŁOWSKA Paulina | 1447 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1148 | KUBIEŃ Natalia | 1448 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1149 | KUTROWSKI Tomasz | 1450 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1150 | MARKOWSKI Robert | 1453 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1151 | MULOWSKI Bartosz | 1455 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1152 | PIOTROWSKA Bogumiła | 1460 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1153 | PIOTROWSKI Jan Paweł | 1461 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1154 | PŁOŃSKI Daniel | 1463 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1155 | RAFA Jagienka | 1465 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1156 | ŚWITALSKA Paulina | 1470 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1157 | SZYMAŃSKI Mariusz | 1471 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1158 | TARASEWICZ Daniel | 1473 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1159 | TWARDY Natalia | 1474 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1160 | URBANEK Szymon | 1475 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1161 | WACŁAWEK Mariusz | 1476 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1162 | WITKOWSKA Alicja | 1479 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1163 | WŁODARCZYK Marcin | 1480 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1164 | WRONA Piotr | 1481 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1165 | ZAJĄC Zuzanna | 1482 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1166 | ZARÓWNA Aleksandra | 1483 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1167 | PSUT Kamil | 8 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1168 | PIETROŃ Łukasz | 25 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1169 | LIUTKUS Dainius | 26 | OCR Baltic Warriors | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1170 | POLUS Piotr Peter | 30 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1171 | KIĘPISTY Patryk | 32 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1172 | ZAWISTOWSKI Jakub | 36 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1173 | SKRZYSZOWSKI Janusz | 44 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1174 | DROP Łukasz | 49 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1175 | WITKOWSKI Rafał | 54 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1176 | KANIECKI Paweł | 56 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1177 | KUDRELEK Karol | 57 | WF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1178 | BOROWSKI Michał | 58 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1179 | OLEJNIK Konrad | 67 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1180 | WALICKI Michał | 71 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1181 | SZWED Sebastian | 200 | Sally | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1182 | SZYPUŁA Dariusz | 203 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1183 | BUSZEWSKA Justyna | 213 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1184 | HORN Rafał | 219 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1185 | KRUPA Aleksandra | 223 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1186 | ŁYŻWA Stanisław | 227 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1187 | PIRAS Jakub | 235 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1188 | SIERŻANT Krzysztof | 236 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1189 | SOKOŁOWSKI Artur | 237 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1190 | ZAREMBA Maksym | 243 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1191 | MIERNIK Przemysław | 325 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1192 | CHOMA Krzysztof | 328 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1193 | MERDA Bartosz | 354 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1194 | SZAL Monika | 362 | Aba Group | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1195 | KARKUT Piotr | 366 | DYKUNY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1196 | CZERKIES Agnieszka | 370 | Runmageddon_Girls | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1197 | ŁOPUSZNIAK Michał | 376 | stereo team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1198 | BEŃKO Anna | 379 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1199 | BRITNER Justyna | 381 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1200 | KAZUŁA Dawid | 391 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1201 | MUSIAŁ Krzysztof | 403 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1202 | RAŚ Grzegorz | 410 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1203 | WITIW Szymon | 464 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1204 | WOŁCZECKI Mateusz | 465 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1205 | PALIGA Gosia | 543 | LO klasa B | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
1206 | SKORODECKI Leszek | 1019 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1207 | STEGIENKO Marek | 1023 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1208 | ZDANOWSKI Patryk | 1037 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1209 | KRZYWDZIŃSKI Maciej | 1119 | Grubi, Grubsi i Ola | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1210 | BŁOŃSKI Dominik | 1123 | Jelony | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1211 | OBAŁA Adrian | 1323 | KNUROWNIA | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1212 | KUCZER Renata | 1344 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1213 | LOKBOJ Lee | 1346 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1214 | SAMUEL Aneta | 1348 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1215 | SOSNOWSKA Izabela | 1352 | Open Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | |||
1216 | WAWRZYNIAK Adam | 1363 | FalStart | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1217 | KUCHARCZYK Hubert | 1370 | ONE MORE! | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1218 | BIAŁOCHŁAWEK Dawid | 1378 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1219 | MOCHTAK Marek | 1454 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1220 | PIĘTKO Kamil | 1459 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1221 | PASON Tomasz | 11 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1222 | JUSZKIEWICZ Dominik | 62 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1223 | STANISZEWSKI Marcin | 92 | Move Factory. | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1224 | MŁYŃSKI Mariusz | 96 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1225 | KUBIN Marcin | 101 | SAMEKONIE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1226 | KMIECIAK Grzegorz | 104 | Warriors Łódź | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1227 | BIELASZEWSKI Robert | 445 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1228 | MACIOSZCZYK Mikołaj | 1148 | SWIMTEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1229 | MARKIEWICZ Agata | 398 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1230 | MAŁECKI Adam | 5 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1231 | HANDZLIK Tomasz | 77 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1232 | GREGOR Adam | 81 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1233 | KLIK Paweł | 82 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1234 | IZYDOREK Katarzyna | 220 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
1235 | KWIATKOWSKI Piotr | 226 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1236 | SEKUŁA Katarzyna | 187 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1237 | PRÓCHNICKI Artur | 262 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1238 | Czarosss | 332 | Namysłów Brave Eagles | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1239 | CIAPA Alan | 342 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1240 | BOCZEK Marcin | 930 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1241 | POMIRKO-CZAJKOWSKA Justyna | 956 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1242 | SZUMOWSKI Piotr | 962 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1243 | ŻACZKIEWICZ Amadeusz | 965 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1244 | MODELSKA Iga | 976 | Skaczące Kózki | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1245 | SZWAJOREK Klaudia | 985 | Zwierzak Team | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1246 | ZABIELSKI Łukasz | 1211 | Zajebiści Rowerzyści | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1247 | BIAŁKOWSKI Artur | 1215 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1248 | BOHDZIEWICZ Miłosz | 1216 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1249 | ŁUBA Łukasz | 1267 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1250 | BARAŃSKI Maciej | 1268 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1251 | JURKA Paweł | 1273 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1252 | KACZMAREK Jan | 1274 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1253 | RYDZEWSKI Piotr | 1296 | Atmo Ludki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1254 | DIAZ Cecilio | 1383 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1255 | DRZAZGA Mariola | 1384 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1256 | MAJERCZYK Adam | 1391 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1257 | SANTIAGO Kevin | 1397 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1258 | WARZYNSKI Ariel | 359 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1259 | WYGADAŃCZUK Patryk | 666 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1260 | CISOWSKI Mateusz | 689 | Panteon | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1261 | ZAPAŁA Michał | 813 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1262 | KUCHARSKI Krzysztof | 825 | FitFurs | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1263 | SZYMCZAK Rafał | 910 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1264 | NOWAK Monika | 954 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
1265 | DOMARADZKA Anna | 994 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1266 | NOJEK Arkadiusz | 1014 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1267 | ZDZIARSKI Krzysztof | 1358 | BETONIARKA | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1268 | MIENKINA Michał | 1360 | FalStart | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1269 | NIEZGODA Mateusz | 1361 | FalStart | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1270 | NOWAKOWSKI Michał | 1362 | FalStart | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1271 | KRAWIECKI Mateusz | 35 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
1272 | PATYK Tomasz | 73 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1273 | GRALEC Dariusz | 86 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1274 | BOGUSKI Adam | 106 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1275 | KIEŚ Damian | 109 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1276 | KURCZYŃSKI Grzegorz | 113 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1277 | MRUGAŁA Andrzej | 119 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1278 | PATYK Piotr | 122 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1279 | ZIELIŃSKI Michał | 136 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1280 | CZARKOWSKI Norbert | 559 | TOYOTA TeMMPo Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1281 | ŁEPKOWSKI Arkadiusz | 560 | TOYOTA TeMMPo Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1282 | JONACZYK Michał | 563 | Zielonogórzanie | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1283 | BEDNARSKA Zuzanna | 568 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1284 | STRUCIŃSKI Szymon | 585 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1285 | KŁOSOWSKI Szczepan | 597 | DOBRZE! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1286 | SNELA Bartosz | 607 | Kicie i Robaczki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1287 | NESKA Natalia | 611 | Młodzi i piękni | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1288 | GODZINA Krzysztof | 617 | Rossmann | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1289 | NIEDZIELA Monika | 618 | Rossmann | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1290 | MAJCHRZAK Justyna | 620 | Twardy Beton | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1291 | PYTLARZ Kamil | 625 | Wsiurki.pl | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1292 | ANDRES Katarzyna | 626 | WyTrenowani Pruszcz Gdański | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1293 | BETLER Patrycjusz | 630 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1294 | MATYJAK Mateusz | 675 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1295 | WOŁYNIEC Bartosz | 688 | Diagnostyka S.A. | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1296 | CHANEK Maciej | 700 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1297 | IBRON Dominika | 1226 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1298 | ADAMKIEWICZ Kamil | 1375 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1299 | STRÓŻCZYK Julia | 1401 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1300 | ZBOROWSKA Ewa | 1406 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1301 | WANAGIEL Jacek | 1423 | Obłocone Sznurówki | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1302 | BRYKOWICZ Damian | 382 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1303 | MATYSIAK Bogumił | 399 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1304 | PREG Adrian | 408 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1305 | PRZYGODA Karol | 922 | TM PARTS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1306 | MIERZICKI Marcel | 98 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1307 | JEZIORSKI Marcin | 108 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1308 | PASTUSZKA Kamil | 121 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1309 | SKOWRON Bartosz | 126 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1310 | OŻÓG Mateusz | 170 | Jak żółwie w galopie | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1311 | ŚRÓBKA Mateusz | 128 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1312 | FACISZEWSKI Adam | 88 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1313 | KUSIAK Wojciech | 116 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1314 | RADZIEJEWSKI Paweł | 124 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1315 | STANISLAWEK Mateusz | 129 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1316 | KOWALCZYKIEWICZ Tomasz | 394 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1317 | KOZIOŁ Sebastian | 396 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1318 | SOBCZYK Kamil | 412 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1319 | KMIECIAK Karolina | 1522 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1320 | MROCZKA Maciej | 118 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1321 | TASARZ Kamil | 133 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1322 | KAZUŁA Iza | 392 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
1323 | BACZYŃSKI Szymon | 1541 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1324 | GAWEŁ Jakub | 1538 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1325 | KOWALCZUK Remigiusz | 1548 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1326 | TYTONIK Grzegorz | 1543 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1327 | MATUSIAK Marcin | 1533 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1328 | DREWNIOK Rafał | 1536 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1329 | ZIELIŃSKI Kamil | 193 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1330 | BORTKIEWICZ Izabela | 194 | Sally | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1331 | KOZIEŁ Patryk | 196 | Sally | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1332 | WIŚNIEWSKI Sebastian | 207 | Wiśnia Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1333 | ZAJĄC Julia | 428 | Nordea Runners | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1334 | ŻARCZYŃSKI Tomasz | 745 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1335 | JANIK Daria | 747 | Biegnę Po Piwo i Wieczną Chwałę | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1336 | SZYDŁOWSKI Maciej | 751 | EY OCR Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1337 | MALESZAK Dariusz | 1077 | TEAM DEFENDER | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1338 | LIS Pawel | 1506 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1339 | MATYNIA Artur | 1236 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1340 | NIEWIŃSKI Andrzej | 1243 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1341 | OSTROWSKI Paweł | 1244 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1342 | PAHULAK Kasia | 1245 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1343 | ROGALSKI Maciej | 1246 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1344 | RUŚKIEWICZ Kamil | 1247 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1345 | KOLEŚNIK Sławomir | 1444 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1346 | KUMOR Michał | 1449 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1347 | ŁASKARZEWSKI Michał | 1451 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1348 | MARKOWSKA Katarzyna | 1452 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1349 | SOBOTA Adam | 1467 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1350 | SURLEJ Michał | 1469 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1351 | SKOWRON Mariusz | 1282 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1352 | HRIM Andrii | 363 | DYKUNY | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1353 | GUBAŁA Bartosz | 388 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1354 | ŁOPUSZNIAK Andrzej | 375 | stereo team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1355 | PODSIEDLIK Ewelina | 378 | Uśmiech Kombajnisty | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1356 | JÓZEFACIUK Wiesław | 390 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1357 | MICHALSKI Mateusz | 401 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1358 | ZUBER Tadeusz | 423 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1359 | GRZELAK Piotr | 995 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1360 | KRENZ Kacper | 1005 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1361 | KUBICZEK Aleksandra | 1008 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
1362 | LESZCZYŃSKI Kacper | 1011 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1363 | PARYSEK Łukasz | 1041 | Brud Brothers | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1364 | ORMAN Paweł | 1121 | Grubi, Grubsi i Ola | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1365 | SZKORLA Krystian | 1334 | Rakieta Mojżesza | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1366 | KIERYK Maciej | 1340 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1367 | KOSTRZEWA Hubert | 1342 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1368 | WACH Mateusz | 1353 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1369 | PIECHOTA Szymon | 123 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1370 | KOŚCIUKIEWICZ Izabela | 518 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | |||
1371 | PIETRZAK Wojciech | 526 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1372 | TRELA Nikol | 586 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1373 | NESKA Sebastian | 612 | Młodzi i piękni | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1374 | KOKOTEK Alicja | 619 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1375 | SKAWSKI Kamil | 621 | Twardy Beton | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1376 | JĘDRASIAK Oliwia | 622 | Wsiurki.pl | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
1377 | GIELNIK Grzegorz | 637 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1378 | KRAJEWSKI Michał | 677 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1379 | WOŹNIAK Konrad | 693 | Pantheon | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1380 | CHRZANOWSKA Daria | 1220 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
1381 | BĄTAL Mateusz | 1431 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1382 | BIL Magdalena | 1432 | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
1383 | NOWOROL Jakub | 1457 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1384 | WALORSKA Agnieszka | 367 | ŁOPWAL | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
1385 | RIVERA VELEZ Vicente | 1394 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1386 | POLAŃSKI Mikołaj | 970 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1387 | CHUDAŚ Dawid | 990 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1388 | GAJOCHA Michał | 74 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1389 | GAGON Denis | 76 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1390 | ŁUSZCZYNA Robert | 83 | EY OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1391 | MICHALCZYK Patryk | 90 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1392 | KAPYSZEWSKI Dominik | 1546 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1393 | KALINOWSKA Karolina | 165 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1394 | STRÓŻYK Wojciech | 416 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1395 | GONTARCZYK Łukasz | 509 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1396 | MAJEWSKI Michal | 520 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1397 | KOWALSKI Tomek | 110 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1398 | ROZMUS Łukasz | 125 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1399 | BAJSAROWICZ Marta | 151 | Lemon Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1400 | WOJTASIK Marta | 168 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1401 | STARAK Sylwia | 167 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | |||
1402 | SOWIŃSKA Dagmara | 199 | Sally | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1403 | MOCHOWICZ Łukasz | 260 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1404 | KANARSKI Dawid | 596 | DOBRZE! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1405 | KALETA Ilona | 638 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1406 | PANKOWIAK Sergiusz | 646 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1407 | DYNGOSZ Adam | 672 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1408 | WOŹNICA Marcin | 683 | BSC team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1409 | GALIK Lesław | 1527 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1410 | OBIEGŁO Julita | 1551 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
1411 | HERYSH Valintin | 595 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1412 | JONKO-MALECKA Karolina | 305 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | |||
1413 | HA Martyna | 711 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | |||
1414 | KRAWCZYK Kamil | 339 | Śląska Akademia Sportów Walki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1415 | JANUSZ Edytka | 344 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | |||
1416 | WIŚNIEWSKA Kinga | 205 | Wiśnia Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
1417 | HANZLIK Leszek | 869 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1418 | KOSOWSKI Włodzimierz | 879 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1419 | ŚRÓBKA Weronika | 583 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | |||
1420 | JASIK Adrian | 600 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1421 | KASPERSKI Marcin | 1422 | Obłocone Sznurówki | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1422 | TOMAN Jaroslav | 662 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1423 | FEDORCZAK Paweł | 1325 | Łyse Konie | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1424 | TEKLAK Ewelina | 979 | TEAM DEFENDER | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
1425 | NARAINE Jimmy | 120 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1426 | ZGLEJSZEWSKA Wiktoria | 427 | Legnica Pokonuje Przeszkody | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
1427 | SHAKULA Vladyslav | 312 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1428 | MOŚ Michał | 725 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1429 | SZUMILAS Krzysztof | 736 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1430 | DROZD Anna | 144 | Eichhörnchen | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1431 | DRZEWIECKA Sylwia | 152 | Mad Runners | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | ||
1432 | GRZĘDA Paweł | 303 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1433 | DERKACZ Piotr | 761 | NPTEAM | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1434 | DYNARYŃSKA Natalia | 762 | NPTEAM | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1435 | BARTKOWIAK Anna | 774 | Po prostu MY | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
1436 | MERDA Kamil | 355 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1437 | TRZEBIATOWSKI Tomek | 740 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1438 | WRONA Marcin | 743 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1439 | CZERNIAWSKI Kacper | 865 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1440 | ROMANOWSKI Kamil | 527 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1441 | ŁYSZCZYK Filip | 1120 | Grubi, Grubsi i Ola | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1442 | LANG Łukasz | 564 | Zielonogórzanie | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1443 | KOBYLAŃSKI Tomasz | 1549 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1444 | SKOCZYLAS Kamil | 851 | Na chybcika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1445 | GHEORGHITA Denisa | 936 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
1446 | HAŁKA Magdalena Emilia | 832 | GYMGEPARD | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1447 | CASTRO Mayra | 1380 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1448 | ADAMKIEWICZ Przemysław | 1376 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1449 | MARASZEK Sebastian | 1392 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1450 | KOWALCZYK Dominika | 1416 | FitNadodrze | Open Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
1451 | GINTER Aldona | 827 | Girl Power - Szalone | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
1452 | APONTE Tairis | 1377 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
1453 | MACIEJCZEK Kamil | 1347 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 1453 wynik(ów)