Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZACHURSKI Mateusz | 63 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2 | OWCZAREK Adam | 72 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
3 | ŚWIERSZCZ Paweł | 73 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
4 | KONOPACKI Ryszard | 82 | Centrum Treningu | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
5 | SZCZEPANOWSKI Mariusz | 93 | FIT STYLE ZONE | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
6 | BITTNER Filip | 94 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
7 | DOMIŃCZYK Przemysław | 95 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
8 | ZYNGER Patryk | 108 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
9 | CHAIEB Sebastian | 109 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
10 | JURECKI Adrian | 110 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
11 | KUDRELEK Karol | 122 | OCR Team Zielona Góra | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
12 | KOSZYKOWSKI Daniel | 124 | PERI SPARTAN TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
13 | KERNIAKEVYCH Oleksandr | 135 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
14 | ŁUKOSZ Michał | 138 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
15 | MIKUŚKIEWICZ Michał | 140 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
16 | NOWAK Łukasz | 142 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
17 | GRABOWSKI Mateusz | 180 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
18 | ZAJĄC Cezary | 183 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
19 | WÓJCIK Michał | 184 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
20 | SELIANIN Dmytro | 185 | OCRA Poland | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
21 | ZONTEK Andrzej | 186 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
22 | JANISZEWSKI Grzegorz | 187 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
23 | JAROSZ David | 188 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
24 | OLSZEWSKI Wojciech | 189 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
25 | SPRUTTA Mateusz | 190 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
26 | STYLOK Dawid | 191 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
27 | ORICHOWSKI Witalij | 193 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
28 | WRÓBEL Jacek | 20 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
29 | BRZOSKWINIA Wojciech | 24 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
30 | BRZOZOWSKI Filip | 25 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
31 | KONEWKA Jacek | 26 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
32 | KUSAREK Piotr | 27 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
33 | ONISZCZUK Bartosz | 50 | Twardziele Team Bogatynia | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
34 | BRODA Mateusz | 51 | Unimogi | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
35 | BRODA Tomasz | 52 | Unimogi | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
36 | KUSIAK Wojciech | 1 | Biegnę wolno, bo mi wolno. | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
37 | MIKA Michał | 2 | Breathe Better | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
38 | CHMIELORZ Józef | 3 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
39 | GOŁĘBIOWSKI Bogdan | 4 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
40 | GOŁĘBIOWSKI Konrad | 5 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
41 | RYNKIEWICZ Mateusz | 13 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
42 | WOJEWÓDKA Krystian | 14 | Etrans Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
43 | GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 6 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
44 | GAGON Denis | 9 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
45 | HANDZLIK Tomasz | 10 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
46 | CHŁĄD Aleksander | 16 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
47 | TOMAKA Tomasz | 30 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
48 | ŻELAZKO Kamil | 31 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
49 | SŁONIEWSKI Rafał | 35 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
50 | KRASOŃ Bartłomiej | 17 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
51 | KRASOŃ Jakub | 18 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
52 | SARLEJ Robert | 19 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
53 | PACIOREK Piotr | 28 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
54 | URBAŃSKI Kamil | 32 | NEXTREME | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
55 | SADOWSKI Michał | 33 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
56 | SALAMON Mateusz | 34 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
57 | MAZUR Damian | 39 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
58 | SZCZEPEK Michał | 42 | Spacerowicze kebabu | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
59 | MŁOTEK Jakub | 46 | STOMILEX | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
60 | MALEC Bartłomiej | 53 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
61 | FRYDRYCH Maciek | 57 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
62 | LYKHITSKYI Volodymyr | 59 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
63 | MĘDYGRAŁ Krystian | 60 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
64 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 43 | Sportera OCR | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
65 | ZIELIŃSKI Tomasz | 54 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
66 | BOĆKO Krzysztof | 55 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
67 | BYRCZEK Michał | 56 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
68 | CHRISTENSEN Michael | 68 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
69 | GORCZYCA Rafal | 69 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
70 | CZYŻ Tobiasz | 81 | Centrum Treningu | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
71 | SOBOŃ Krystian | 66 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
72 | WOJTYSZYN Wojciech | 67 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
73 | JUKOWSKI Jarek | 70 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
74 | MARYNCHYN Vadym | 71 | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
75 | LISIECKI Rajmund | 75 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
76 | MILEWICZ Dariusz | 77 | BOHAR PALETY RUNNERS | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
77 | MAJOWSKI Michał | 78 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
78 | MICHALSKI Dawid | 106 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
79 | GŁOWACZ Grzegorz | 96 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
80 | GOMULARZ Sebastian | 97 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
81 | HOŁUB Jakub | 98 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
82 | INDYK Kamil | 99 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
83 | KOSZCZYC Rafał | 100 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
84 | DARGACZ Dominik | 112 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
85 | PŁUSKA Michał | 101 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
86 | SZCZĘSNY Andrzej | 102 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
87 | WĄSAK Waldek | 103 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
88 | KALISZYK Grzegorz | 113 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
89 | DUDA Wojciech | 130 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
90 | GÓRKA Bartłomiej | 133 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
91 | GÓRKA Michał | 134 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
92 | ŁUCZAK Tomasz | 116 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
93 | STACHOWIAK Marcin | 117 | MS-FIT STUDIO GOSTYŃ | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
94 | GRYŻEWSKI Karol | 119 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
95 | SZYDŁOWSKI Szymon | 149 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
96 | WEIS Michał | 151 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
97 | PASTUKH Vasyl | 144 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
98 | PIŁAT Michał | 145 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
99 | KALININ Jarosław | 65 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
100 | KRYSZAK Kazimierz | 115 | Mad Runners Wałbrzych | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
101 | MUCHA Michał | 88 | Dragon Ball Wronki | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
KUŹNICKI Jakub | 137 | Elite Mężczyzn | 07:30 | DNF | ||||
KAZIOR Tomasz | 62 | X-Team Special Forces | Elite Mężczyzn | 07:20 | DNF |
Znaleziono 103 wynik(ów)