Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUBISZYN Tadeusz | 206 | Agresywne Morsy :D | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
2 | PAWLAK Sebastian | 197 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
3 | MĘKAL Tomasz | 313 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
4 | MIŚ Jarosław | 369 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
5 | BAZYLEWICZ Paweł | 392 | Mały Oddział Piechoty | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
6 | LESIECKI Tomasz | 413 | Szalone ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
7 | GRYGORUK Paweł | 438 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
8 | PILAS Artur | 632 | Czeczen Avengers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
9 | STYK Andrzej | 636 | Czeczen Avengers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
10 | SZCZESIAK Sławomir | 638 | Czeczen Avengers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
11 | BARTUSEK Arkadiusz | 689 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
12 | GANCZAREK Paweł | 690 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
13 | PORĘBSKI Tomasz | 696 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
14 | PAJERSKI Witold | 751 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
15 | PYSZNY Mariusz | 754 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
16 | OŻÓG Mirocław | 749 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
17 | KOZA Robert | 777 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
18 | HAWEL Rafał | 810 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
19 | GÓRSKI Grzegorz | 851 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
20 | PUSTUŁKA Adam | 877 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
21 | STOPYRA Piotr | 889 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
22 | WOZNIAK Marcin | 930 | Axxiomowi SAPacze | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
23 | STRADOMSKI Marcin | 942 | Biegnę tylko po piwo | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
24 | IDZIAK Marcin | 1013 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
25 | GIERSOK Bartłomiej | 1052 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
26 | FIOŁNA Robert | 1087 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
27 | JURGA Rafał | 1091 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
28 | WOJTASIEWICZ Marek | 1118 | Wolontariusze Hunt Run | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
29 | BIERZANOWSKI Rafał | 1120 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
30 | JAWORSKI Tomasz | 1152 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
31 | ZIEMNIEWICZ Dariusz | 1290 | Zielnik - Feel It! | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
32 | DĄBEK Piotr | 1296 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
33 | PIETRASZEK Andre | 1378 | HeartAttackLoipzich | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
34 | JASIŃSKI Marcin | 1410 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
35 | KUROPKA Szymon | 1436 | zSZOKowani Bojanowo | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
36 | KOWALCZYK Przemysław | 1494 | Jump it | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
37 | SEKUTOWSKI Marcin | 1524 | SFORA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
38 | WAJDA Sławomir | 1526 | SFORA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
39 | JĘDRZEJEWSKI Jacek | 1579 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
40 | KARNIKOWSKI Krzysztof | 1583 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
41 | KLEFAS Tomasz | 1584 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
42 | ZIELINSKI Tomasz | 1609 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
43 | PIEROG Grzegorz | 1611 | czubaka | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
44 | GOS Grzegorz | 1700 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
45 | RAFA Adam | 1784 | Ścigani | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
46 | GÓRKA Krzysztof | 1786 | SecurityServices | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
47 | KACZMARCZYK Marek | 1842 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
48 | KACZWIŃSKI Paweł | 1843 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
49 | SIELSKI Jarosław | 1870 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
50 | SMOLEŃ Piotr | 1873 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
51 | BANIK Dariusz | 1933 | Naiwni.pl | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
52 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 1957 | Trzej Królowie | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
53 | CYTARZYŃSKI Andrzej | 1959 | wezwijcie "R-ke" | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
54 | ŚLUFIK Czesław | 1962 | XXL | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
55 | SORBIAN Paweł | 2014 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
56 | KRAWCZYK Piotr | 2076 | HIPOL | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
57 | ZUPAŃCZYK Jerzy | 2078 | HIPOL | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
58 | WALAS Grzegorz | 2079 | Hit or Miss | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
59 | KOMORNICKI Krzysiek | 2106 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
60 | WYDRA Robert | 2107 | turbodrożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
61 | PETER Waldemar | 2102 | TEAM TRX | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
62 | GORSKI Dariusz | 2105 | Turbo drożdże | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
63 | GRZEŚKIEWICZ Jarosław | 2192 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
64 | LECHOWICZ Krzysztof | 2194 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
65 | PUCIŁOWSKI Sławomir | 2219 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
66 | WARZECHA Rafał | 2222 | Leżaki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
67 | MULTAŃSKI Tomasz | 2279 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
68 | KOHUTNICKI Igor | 2363 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
69 | SALATA Marek | 2366 | Skrytożercy | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
70 | GAMŻA Adrian | 2392 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
71 | HER Jarosław | 2397 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
72 | KUŚ Michał | 2422 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
73 | LIBERADZKI Marcin | 2426 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
74 | MAKOWSKI Krzysztof | 2482 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
75 | MAZEPA Tomasz | 2483 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
76 | SCHMIDT Paweł | 2507 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
77 | ZAWADKA Mariusz | 2654 | No names | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
78 | BOZNAŃSKI Mateusz | 2686 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
79 | JACHOWSKI Andrzej | 2774 | CrossFit HellWood | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
80 | DZIERŻAK Arkadiusz | 2803 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
81 | FRYZEŁ Wojciech | 2945 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
82 | PAWLOS Konrad | 2977 | Toruńskie Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
83 | DUKIEL Artur | 2994 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
84 | WOJEWODA Tomasz | 3177 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
85 | SIELSKI Paweł | 3235 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
86 | SYCZ Tomasz | 3236 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
87 | ROLICZ Piotr | 3298 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
88 | WAJDZIK Norbert | 3382 | MPKlm | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
89 | NOWICKI Adam | 3384 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
90 | DROŻDŻEWSKI Paweł | 3551 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
91 | GARSKI Bartlomiej | 3556 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
92 | SZYLIŃSKI Marek | 3586 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
93 | SOKOLNICKI Roman | 3581 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
94 | KASZUB Marcin | 3668 | PERI SPARTAN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
95 | WAWRZYNIAK Tomasz | 3673 | PERI SPARTAN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
96 | GREKOWICZ Roman | 3703 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
97 | STEFANIAK Marek | 3813 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
98 | PODBORACZYŃSKI Marek | 3877 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
99 | RUTKOWSKI Krzysztof | 3901 | STARE BLOMBY | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
100 | OTLEWSKI Marcin | 3945 | Lacroix Electronics Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
101 | SKŁADANEK Marek | 3960 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
102 | KOSSOWSKI Przemysław | 3963 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
103 | TROJANOWSKI Jacek | 3991 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
104 | DAKOWICZ Marek | 4016 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
105 | BOBER Ryszard | 4406 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
106 | BORUCKI Tomasz | 4408 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
107 | KARPIŃSKI Łukasz | 4426 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
108 | RUDNICKI Mieczysław | 4457 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
109 | PRZYKUTA Maciej | 4451 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
110 | LEŚNIAK Grzegorz | 85 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
111 | MIZGALSKI Jacek | 76 | Błotołazy | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
112 | KĄDZIELSKI Mirosław | 90 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
113 | GRALEC Dariusz | 104 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
114 | SŁOWIK Artur | 148 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
115 | CIACH Waldemar | 209 | BIEGAM...I JUŻ | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
116 | MAKOS Paweł | 262 | Piraci | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
117 | RĘKOSIEWICZ Marek | 324 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
118 | STRÓŻ Zbigniew | 346 | APA TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
119 | NOSARZEWSKI Jan | 370 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
120 | KORCZYŃSKI Przemysław | 385 | Loombard | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
121 | TURKIEWICZ Daniel | 376 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | ||
122 | LORANC Paweł | 494 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
123 | BARAN Bogdan | 570 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
124 | KLIN Robert | 563 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
125 | ŁYSEK Tomasz | 594 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
126 | MOCZYDLOWSKI Mariusz | 599 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
127 | GOGOL Jerzy | 624 | Czeczen Avengers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
128 | WIELGOSIŃSKI Przemysław | 758 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
129 | MATKOWSKI Grzegorz | 742 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
130 | JAGIELUK Jurand | 763 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
131 | KUNICKI Robert | 765 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
132 | LUDKA Krystian | 786 | DużeLudki | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
133 | SCHILLER Fryderyk | 819 | Schody Hiszpańskie | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
134 | CHRUŚCICKI Krzysztof | 837 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
135 | LEWANDOWSKI Marek | 865 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
136 | SAWALA Sławomir | 883 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
137 | NEUDEK Marek | 871 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
138 | SMOLEŃ Jarosław | 962 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
139 | OZIMEK Jacek | 975 | PSE - Energia w dobrych rękach | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
140 | SIEDLIKOWSKI Krzysztof | 1038 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
141 | ŁYSYGANICZ Dariusz | 1055 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
142 | PAPCIAK Mariusz | 1057 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
143 | KWIATKOWSKI Jacek | 1058 | Functional Studio Legnica | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
144 | CHMIELEWSKI Karol | 1063 | Gangusy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
145 | PALCZYŃSKI Andrzej | 1105 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
146 | TOKAREK Robert | 1112 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
147 | WODZIŃSKI Jacek | 1114 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
148 | CZACHARA Jarosław | 1138 | ZJEDNOCZENI w BŁOCIE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
149 | PACZEŚNIAK Adam | 1139 | Zuchwalcy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
150 | KUREK Daniel | 1157 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
151 | LIPNICKI Krzysztof | 1159 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
152 | SWARBULA Robert | 1172 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
153 | MAŃCZYŃSKI Marcin | 1195 | CF pasja | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
154 | SEIBEL Wojciech | 1200 | CF pasja | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
155 | ROZPENDEK Krzysztof | 1256 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
156 | MAŃCZAK Rafał | 1244 | ITACYMOCNI | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
157 | KOSSOWSKI Przemysław | 1305 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
158 | OSTASZEWSKI Jacek | 1287 | Zielnik - Feel It! | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
159 | ŻMUDZIŃSKI Miłosz | 1385 | Lochy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
160 | SEPESI Marian | 1367 | Druzyna Trzmiela | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
161 | LEPIANKA Piotr | 1398 | RWN Team TAURON Wałbrzych | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
162 | KWIATKOWSKI Sylwester | 1422 | wieczne młodzieniaszki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
163 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 1443 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
164 | MROZEK Robert | 1455 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
165 | MORA Maciej | 1482 | gtboardpl | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
166 | SCHLAPPA Sebastian | 1489 | Izbicko w biegu | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
167 | HIRNLE Maciej | 1519 | No excuses | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
168 | SPALENIAK Maciej | 1540 | throw new RunTeamException | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
169 | WIŚNIEWSKI Grzegorz | 1564 | WAPNIAKI | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
170 | SZATKOWSKI Mieczyslaw | 1635 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
171 | JURKIEW Sebastian | 1632 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
172 | MILEWSKI Piotr | 1622 | EMEL Athletic Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
173 | MAJCZYNA Marcin | 1648 | Pół na pół | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
174 | OCHNIO Andrzej | 1649 | Pół na pół | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
175 | BOGUCKI Michał | 1692 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
176 | NIEDBAŁ Mateusz | 1718 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
177 | SOLIWODA Tomasz | 1746 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
178 | ROGALA Tomasz | 1763 | JENOTY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
179 | GORALSKI Marcin | 1799 | wiosenne pisklaki | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
180 | NOWAKOWSKI Piotr | 1859 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
181 | RATAJCZAK Grzegorz | 1864 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
182 | NARAJEWSKI Grzegorz | 1937 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
183 | CZMOK Robert | 1941 | POGromcy | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
184 | MACHACZEK Ireneusz | 1955 | Tributes | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
185 | DUDAZY Christian | 1949 | PRZEDZIKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
186 | KEMPA Krzysztof | 1950 | PRZEDZIKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
187 | KIEŚ Sebastian | 1952 | PRZEDZIKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
188 | POREMSKI Sławomir | 1954 | PRZEDZIKI | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
189 | WIERUSZEWSKI Radek | 2021 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
190 | WRÓBEL Krzysztof | 2022 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
191 | SARWA Ryszard | 2010 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
192 | WRONOWSKI Krzysztof | 2024 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
193 | BRZOZOWSKI Rafał | 2030 | ALKO DEAL TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
194 | ŁUBIŃSKI Maciej | 2058 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
195 | KOZIEŁ Jacek | 2129 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
196 | ŚWITEK Sylwester | 2158 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
197 | SZOPA Beniamin | 2200 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
198 | PIEŃKOSZ Daniel | 2229 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
199 | GUSTA Dominik | 2258 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
200 | BOCHENEK Adam | 2240 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
201 | GAWLIK Artur | 2255 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
202 | GORSZANÓW Dariusz | 2256 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
203 | KLĄSKAŁA Artur | 2264 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
204 | RYNIEC Dariusz | 2288 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
205 | SMYK Rafał | 2293 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
206 | SOBUTKOWSKI Piotr | 2294 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
207 | PIETRASZKIEWICZ Adam | 2323 | BFL-e | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
208 | ŚWIAT Krzysztof | 2328 | Drink Beer | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
209 | GRZYWO-DĄBROWSKI Jacek | 2322 | BFL-e | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
210 | MACHOWSKI Marek | 2357 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
211 | KALETA Mariusz | 2405 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
212 | KORNIJCZUK Tomasz | 2415 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
213 | BĄKOWSKI Tomasz | 2477 | AUTOLIV OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
214 | WÓJCIK Marek | 2501 | AUTOLIV-OŁAWA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
215 | BURDA Piotr | 2517 | HIENY | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
216 | KONIECZNY Grzegorz | 2534 | My tu tak przypadkiem | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
217 | MALIK Damian | 2584 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
218 | WALCZYK Adam | 2607 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
219 | ZIÓŁKOWSKI Bartosz | 2612 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
220 | LISEK Lechosław | 2640 | Grupa grillowa | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
221 | PASTUCHEWICZ Przemysław | 2662 | Power Gum | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
222 | MIKOŚ Łukasz | 2676 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
223 | WRONA Tomasz | 2752 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
224 | MAJKUT Daniel | 3932 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
225 | SIWY Piotr | 2767 | Crosfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
226 | MAKSYMOWICZ Rafał | 2759 | BAD@Mood | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
227 | DYBA Jacek | 2787 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
228 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 2788 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
229 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 2789 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
230 | KMERA Rafał | 2816 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
231 | DUKIEL Przemysław | 2844 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
232 | PASTUSZAK Paweł | 2879 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
233 | GRABIŃSKI Mariusz | 2906 | Apteka Słoneczna | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
234 | ZYGMUNT Rafał | 2927 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
235 | ABRAMOWICZ Boogdan | 2939 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
236 | RAK Sebastian | 2960 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
237 | RÓŻAŃSKI Robert | 2963 | PCC Rokita | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
238 | BRODZIAK Andrzej | 2987 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
239 | RADWAN Bartłomiej | 3020 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
240 | MOCZKO Sebastian | 3012 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
241 | MYRLAK Maciej | 3015 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
242 | JĘDRZEJAK Maciej | 3050 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
243 | MAŁOCHA Mariusz | 3051 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
244 | NOWAK Daniel | 3080 | Głusi-Wrocław | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
245 | MACHAJ Dominik | 3143 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
246 | STĘPIEŃ Sebastian | 3167 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
247 | KASPEREK Ireneusz | 3194 | FIS-SST TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
248 | WILSZ Adam | 3199 | FIS-SST TEAM | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
249 | ROMAŃCZYK Jarosław | 3224 | STARE BLOMBY | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
250 | MARCINÓW Piotr | 3231 | Studio Treningu Personalnego DOBRY(Ń) TRENING | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
251 | MIELNICKI Wojciech | 3222 | STARE BLOMBY | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
252 | GOZDEK Karol | 3251 | ZS Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
253 | WLEKLIŃSKI Marcin | 3255 | ZS Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
254 | BASIŃSKI Michał | 3258 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
255 | KOZŁOWSKI Paweł | 3282 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
256 | KARDASZ Sławomir | 3276 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
257 | TOMASZEWSKI Sebastian | 3310 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
258 | LESZCZAK Paweł | 3288 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
259 | SIEMASZKO Dariusz | 3301 | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
260 | LIPOWCZYK Przemek | 3371 | Maluma ooh na-na | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
261 | SOBISKI Krzysztof | 3444 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
262 | KUBOWICZ Robert | 3478 | Grube Wióry | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
263 | SZAJKOWSKI Łukasz | 3483 | Grube Wióry | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
264 | KARDASZ Leszek | 3505 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
265 | MACHOWSKI Mirosław | 3506 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
266 | STARNAWSKI Arkadiusz | 3535 | Tylko MY | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | ||
267 | CHRYPLEWICZ Piotr | 3549 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
268 | KITTAY Kamil | 3563 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
269 | KURA Janusz | 3568 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
270 | TRELA Marcin | 3590 | Open Masters Mężczyzn | 14:15 | 00:00:00 | |||
271 | KALBRUN Mirosław | 3603 | Archicom | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
272 | LUBKIEWICZ Wojciech | 3607 | Archicom | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
273 | SAWICKI Robert | 3628 | KILIMANDŻARO | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
274 | GÓRSKI Roman | 3630 | Lambadajewy | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
275 | BOREK Norbert | 3633 | LATAJĄCE GRYFY | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
276 | PYZIKIEWICZ Grzegorz | 3634 | LATAJĄCE GRYFY | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
277 | CABAK Dariusz | 3695 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
278 | KRZEWIŃSKI Marcin | 3715 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
279 | ANDRUCH Arkadiusz | 3740 | #MyPoNagrody | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
280 | MROZICKI Adam | 3742 | #MyPoNagrody | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
281 | TORBIARCZYK Daniel | 3733 | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | |||
282 | MŁYNARCZYK Jacek | 3771 | Leci Kulka | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
283 | KOWALIK Daniel | 3775 | Marvel | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | ||
284 | DUBIS Jarosław | 3792 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
285 | WATAŁA Marcin | 3823 | Open Masters Mężczyzn | 14:45 | 00:00:00 | |||
286 | DUDEK Janusz | 3852 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
287 | BEDNARCZYK Bogusław | 3833 | Chill-team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
288 | NOWAK Marcin | 3865 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
289 | ZAKIELARZ Pawel | 3879 | GoGlobal24 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | ||
290 | CIERPIŃSKI Grzegorz | 3911 | Open Masters Mężczyzn | 15:15 | 00:00:00 | |||
291 | CIURA Piotr | 4411 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
292 | CZERWIŃSKI Roman | 4413 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
293 | GŁAZ Paweł | 4420 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
294 | KORZENIOWSKI Jarosław | 4429 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
295 | ORŁOWSKI Dariusz | 4444 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
296 | PRUKOP Wojciech | 4448 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
297 | SZYMAŃSKI Adam | 4470 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
298 | RYDZIŃSKI Grzegorz | 4460 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
299 | STĘPIEŃ Tomasz | 4465 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
300 | ZIELIŃSKI Andrzej | 2980 | Toruńskie Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
301 | SZTENDEL Wojciech | 3110 | SZEREGOWY | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
302 | KASPRZAK Rafał | 3242 | ZS Jastrzębie Jutrosin | Open Masters Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
303 | KOZIEŁ Krzysztof | 4430 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
304 | KULCZYŃSKI Maciej | 4431 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
305 | ŁĄCZYŃSKI Jarosław | 4432 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
306 | LANGIEWICZ Łukasz | 4433 | RAWLPLUG100 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
307 | ECHAUST Mateusz | 2099 | TEAM TRX | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
308 | SZELĄG Marcin | 1135 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
309 | HYTRY Piotr | 1838 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
310 | PAWLAK Rafał | 2055 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
311 | GÓRSKI Mikołaj | 3365 | Jelenie z Jeleniej | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
312 | PAWLAK Rafał | 3965 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
313 | FORMAS Łukasz | 1268 | SKT TIGER | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
314 | KALICZAK Tomasz | 1269 | SKT TIGER | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
315 | KAJA Robert | 734 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
316 | CZERWONKA Grzegorz | 762 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
317 | DUSZA Tomasz | 1970 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
318 | RATAJCZAK Rafał | 1865 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
319 | PŁÓCIENNIK Jarosław | 1085 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
320 | ZIELIŃSKI Andrzej | 4008 | Toruńskie Pierniki | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
321 | MUSIOŁ Grzegorz | 3982 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
322 | PIZEWICZ Dominik | 3973 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
323 | SZCZERBA Slawomir | 4003 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
324 | KUDYBA Paweł | 1710 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
325 | KAJ Marcin | 4026 | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | |||
326 | WOJTYSIAK Dariusz | 4042 | Astmatycy | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
327 | CEBULSKI Artur | 4017 | Citronex Team | Open Masters Mężczyzn | 15:00 | 00:00:00 | ||
328 | TOMCZYK Andrzej | 87 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
329 | KACPERSKI Radosław | 89 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
330 | WILK Maciej | 240 | Karasianie | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
331 | ZELL Jacek | 4006 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 14:30 | 00:00:00 | ||
332 | DENDRA Marcin | 2052 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
333 | KOSTERA Marcin | 2053 | Chłopaki z Kalisza | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
334 | ŻAK Rafał | 2070 | EKIPA NIE NA LIŚCIA | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
335 | WYŁÓB Łukasz | 476 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:24 | |||
336 | ANGROT Romuald | 1061 | Gangusy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:39 | ||
337 | MORDALSKI Adam | 2183 | Funkcjonalni | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:01:01 | ||
338 | KADŁUCKI Adam | 2574 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:06:09 |
Znaleziono 338 wynik(ów)