Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-04-09 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 3337 |
Wystartowało : | 3033 |
Nie ukończyło : | 23 |
Ukończyło : | 3010 |
Na trasie : | 23 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | 13:45 | 14:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 2 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
2 | STEFANIAK Marek | 75 | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | |||
3 | RUDY Przemysław | 81 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
4 | PAWLAK Kamil | 110 | IronRX Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
5 | KOT Marcin | 127 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
6 | WOŁOSZYN Maciej | 179 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
7 | WITKOWSKI Mateusz | 206 | Hanza Pomorska | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
8 | GŁAZ Jacek | 207 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
9 | GORSIAK Jacek | 208 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
10 | BUTRYN Paweł | 224 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
11 | DOLEWSKI Adrian | 242 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
12 | JAKUBEK Grzegorz | 264 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
13 | MICHALSKI Daniel | 273 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
14 | OCZKO Adam | 278 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
15 | SZPILA Andrzej | 290 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
16 | KOSMALA Tomasz | 371 | Armadomeron | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
17 | TADUS Marcin | 372 | Armadomeron | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
18 | DANIEL Kumala | 373 | FURIA Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
19 | SZOSTEK Wojciech | 374 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
20 | BEDNARSKI Adrian | 375 | Hemmersbach Team 2.0 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
21 | DOBEK Marcin | 376 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
22 | KOSIOREK Kuba | 377 | JTCNW K1 OPOLE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
23 | POLOK Bartosz | 378 | JTCNW K1 OPOLE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
24 | GAJEK Adrian | 386 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
25 | GĘBARA Łukasz | 387 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
26 | GOMULA Paweł | 389 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
27 | HOMAN Grzegorz | 390 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
28 | JANUSZ Rafał | 392 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
29 | KACZMAREK Dominik | 393 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
30 | ŚWIĄTEK Krystian | 412 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
31 | TARAS Michał | 414 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
32 | TOMANA Marcin | 415 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
33 | WACHOWSKI Jan | 416 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
34 | WRÓBEL Krzysztof | 417 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
35 | CHRUSZCZ Łukasz | 418 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
36 | CZEKAŁA Paweł | 419 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
37 | KOSIŃSKI Tomasz | 438 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
38 | CEBULLA Mateusz | 439 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
39 | GABARA Maciej | 440 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
40 | KURTA Damian | 441 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
41 | KURTA Dominik | 442 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
42 | ROHOZA Adam | 443 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
43 | KLĘK Jarosław | 462 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
44 | ŁĄKAS Damian | 463 | RockThatBody Studio | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
45 | MOSTOWSKI Radosław | 464 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
46 | BIGDA Paweł | 474 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
47 | BOCZ Dawid | 475 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
48 | BOCZ Mariusz | 476 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
49 | BURNATOWSKI Bartosz | 480 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
50 | BURY Adrian | 481 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
51 | BURY Mariusz | 482 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
52 | KACZMARCZYK Adrian | 499 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
53 | KĘDZIORA Gabriel | 500 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
54 | KLOSE Marcin | 501 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
55 | KRAS Paweł | 502 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
56 | KRZYŻAŃSKI Kacper | 504 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
57 | SAMOLEWSKI Michał | 526 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
58 | SÓJKA Karol | 527 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
59 | ŚWIERCZEK Marek | 528 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
60 | SZEWCZYK Maciej | 530 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
61 | SZUMILAS Krzysztof | 531 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
62 | TOMYS Wieslaw | 532 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
63 | CURYŁO Rafał | 551 | Byki skurczybyki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
64 | MANEROWSKI Adrian | 554 | Byki skurczybyki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
65 | MANEROWSKI Jakub | 555 | Byki skurczybyki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
66 | NOWAK Piotr | 556 | Byki skurczybyki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
67 | SZCZOTOK Wiktor | 557 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
68 | BIELIŃSKI Mariusz | 576 | Krause running team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
69 | ŚWIĄTEK Tomasz | 577 | Krause running team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
70 | DOMAGALSKI Artur | 579 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
71 | DOMAGALSKI Marek | 580 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
72 | BLASZCZYK Patryk | 594 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
73 | DRYJANSKI Robert | 596 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
74 | KOWALCZYK Patryk | 598 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
75 | KURZWEIL Sebastian | 599 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
76 | DOBRAS Jan | 620 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
77 | DZINDZIO Jakub | 622 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
78 | FERDYNAND Mateusz | 623 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
79 | FLUDER Andrzej | 624 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
80 | FRANK Mirosław | 625 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
81 | GADZIAŁA Sylwester | 626 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
82 | PAWŁOWSKI Piotr | 646 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
83 | PUCHAŁA Grzegorz | 647 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
84 | ROGACKI Dominik | 648 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
85 | ROSIAK Daniel | 649 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
86 | ŚLUGAJ Dawid | 652 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
87 | DOMINIK Jakub | 674 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
88 | RADOM Kamil | 675 | Check in Gym | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
89 | TOREBKO Patryk | 676 | Englishman in Wrocław | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
90 | WIŚNIEWSKI Michał | 693 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
91 | KOŹLIK Tomasz | 694 | Niesforne Małpy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
92 | KUCHTA Marcin | 695 | Niesforne Małpy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
93 | ŁYSIK Piotr | 696 | Niesforne Małpy | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
94 | OLSZOWY Daniel | 697 | Niesforne Małpy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
95 | HELUSZKA Jakub | 698 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
96 | KUHN Kamil | 699 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
97 | ŁACNY Wojciech | 700 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
98 | ŁOZOWSKI Norbert | 719 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
99 | TELĄŻKA Kacper | 720 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
100 | BARAN Grzegorz | 724 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
101 | BARANOWSKI Dawid | 725 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
102 | KALBRON Aleksander | 745 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
103 | KARWATA Karol | 747 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
104 | KAŹMIERCZYK Marek | 748 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
105 | KMIECIAK Krystian | 751 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
106 | KOKOSZKA Jarosław | 752 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
107 | NIEWIADOMSKI Marcin | 772 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
108 | PIETRYKA Michał | 775 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
109 | PRZYBYSZ Michał | 777 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
110 | URBANOWICZ Filip | 795 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
111 | WACHOWIAK Krzysztof | 796 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
112 | WITKOWSKI Grzegorz | 798 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
113 | WŁODYKA Tomasz | 799 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
114 | WOJDYŁA Paweł | 800 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
115 | WOŁOSZYN Krzysztof | 801 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
116 | WILKOŁAZKI Rafał | 816 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
117 | BOCHRA Mateusz | 818 | apetor | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
118 | CZERNIAWSKI Mateusz | 819 | apetor | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
119 | JANOCHA Krzysztof | 820 | apetor | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
120 | KUCZYŃSKI Michał | 821 | apetor | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
121 | KASPERCZYK Damian | 822 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
122 | PODLEŚNY Maciej | 839 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
123 | SALWIRAK Kornel | 840 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
124 | TONDEL Łukasz | 841 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
125 | PIOTROWSKI Adam | 851 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
126 | ZIĘTEK Dawid | 857 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
127 | ZWADA Maciej | 858 | Kecskemet | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
128 | DOLEWSKI Karol | 860 | Kocury Gdańsk | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
129 | DOLEWSKI Konrad | 861 | Kocury Gdańsk | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
130 | WOJTCZAK Jakub | 862 | KUOKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
131 | ZANDER Kamil | 863 | KUOKA TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
132 | CYBULSKI Cyprian | 883 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
133 | KOLASZEWSKI Błażej | 884 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
134 | MIKOSA Wojciech | 887 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
135 | GREGOTOWICZ Wojciech | 901 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
136 | GUMPERT Bartosz | 902 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
137 | GUT Kacper | 903 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
138 | JAKÓBCZAK Mateusz | 904 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
139 | MORKOWSKI Tomasz | 925 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
140 | OSIŃSKI Artur | 927 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
141 | ROGOWSKI Kacper | 936 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
142 | RYBA Łukasz | 937 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
143 | SAKAŁUS Paweł | 938 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
144 | SARECKI Bartlomiej | 939 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
145 | SMOLAGA Piotr | 941 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
146 | SOBCZYK Jakub | 942 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
147 | STANIENDA Grzegorz | 943 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
148 | GRAB Arkadiusz | 961 | Härter Technika Wytłaczania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
149 | GROCHOWSKI Łukasz | 962 | Härter Technika Wytłaczania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
150 | KORNACKI Daniel | 964 | Härter Technika Wytłaczania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
151 | OZGA Jarosław | 965 | Härter Technika Wytłaczania | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
152 | PARKA Tomasz | 966 | Härter Technika Wytłaczania | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
153 | GONCIARZ Szymon | 967 | Jełopy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
154 | TORBIŃSKI Rafał | 989 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
155 | WRÓBEL Wojciech | 990 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
156 | KRÓL Przemysław | 1006 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
157 | KOLĘDA Dominik | 1009 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
158 | ZUBKOWSKI Marcin | 1020 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
159 | DUDCZAK Marcin | 1021 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
160 | JOP Mateusz | 1022 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
161 | SIKORA Tomasz | 1026 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
162 | JANISZEWSKI Jarosław | 1046 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
163 | JARMOŁOWICZ Dariusz | 1047 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
164 | KAŁAS Mateusz | 1050 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
165 | KLESZCZ Piotr | 1051 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
166 | KOSSOWSKI Przemysław | 1052 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
167 | MULAWA Rafał | 1071 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
168 | PAWŁOWSKI Tomasz | 1073 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
169 | PENARSKI Krystian | 1074 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
170 | PIŁAT Michał | 1075 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
171 | POKAROWSKI Paweł | 1076 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
172 | PRZETOCKI Bartłomiej | 1077 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
173 | PURZYCKI Remigiusz | 1078 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
174 | HOFMANN Jakub | 1097 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
175 | ŁASZCZ Jakub | 1098 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
176 | LATACZ Józef | 1099 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
177 | MALON Marcin | 1102 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
178 | PAWLIK Stasiek | 1103 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
179 | UŁANOWICZ Mateusz | 1104 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
180 | SPYCHAŁA Michał | 1123 | Gorące Morsy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
181 | JANDA Bartosz | 1124 | JANDOWIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
182 | JANDA Jarosław | 1125 | JANDOWIE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
183 | JANDA Kamil | 1126 | JANDOWIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
184 | JANDA Łukasz | 1127 | JANDOWIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
185 | JANDA Tomasz | 1128 | JANDOWIE | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
186 | ŁOMNICKI Tomasz | 1129 | Łosie i łanie | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
187 | BARAN Szymon | 1149 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
188 | DYBOWSKI Marcin | 1152 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
189 | JANECKI Michał | 1153 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
190 | HOLZENBACH Piotr | 1170 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
191 | JANGAS Piotr | 1171 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
192 | JAREMCZUK Michał | 1173 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
193 | JĘDRYSIAK Paweł | 1174 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
194 | KACZWIŃSKI Paweł | 1176 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
195 | KARCZYŃSKI Tomasz | 1177 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
196 | MAZUR Kacper | 1195 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
197 | MICHNIAK Jakub | 1196 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
198 | MRÓZ Dawid | 1197 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
199 | NAWROT Piotr | 1199 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
200 | NOGAWKA Mariusz | 1200 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
201 | ORZESZYNA Kamil | 1201 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
202 | ORZESZYNA Robert | 1202 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
203 | WIEJAK Michał | 1223 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
204 | TUCHOWSKI Jan | 1221 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
205 | ZAWADZKI Dawid | 1232 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
206 | ZIĘCINA Kamil | 1233 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
207 | ZIĘCINA Patryk | 1234 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
208 | ZIELIŃSKI Tomasz | 1235 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
209 | ŻUKOWSKI Kacper | 1236 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
210 | BARBILAT Olek | 1237 | Aktywny weekend | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
211 | CIEŚLAK Adrian | 1251 | BSC team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
212 | BARAŃSKI Łukasz | 1266 | DZIKI SŁOWIAŃSKIE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
213 | WOCIAL Przemysław | 1267 | DZIKI SŁOWIAŃSKIE | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
214 | ZAWADZKI Jakub | 1276 | It is WHAT it is | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
215 | CHWALISZ Maciej | 1277 | OSP Nowiny Wielkie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
216 | CHWALISZ Marcin | 1278 | OSP Nowiny Wielkie | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
217 | PĘCZAK Kacper | 1279 | OSP Nowiny Wielkie | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
218 | JANY Konrad | 1280 | PARG | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
219 | KULIKOVSKIY Sergey | 1282 | PARG | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
220 | GRZYB Adam | 1283 | PARGowy wyjazd 2.0 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
221 | BUGAJSKI Michał | 1302 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
222 | CYMERYS Michał | 1303 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
223 | CZECH Andrzej | 1304 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
224 | CZECH Andrzej | 1305 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
225 | CZECH Sebastian | 1306 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
226 | CZERW Piotr | 1307 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
227 | DEMIAŃCZUK Daniel | 1308 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
228 | DRZEWIECKI Paweł | 1309 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
229 | KOZDROŃ Mateusz | 1327 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
230 | KOZIŃSKI Jakub | 1328 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
231 | KULWANOWSKI Grzegorz | 1329 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
232 | KUŚ Maciej | 1330 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
233 | LECIEJEWSKI Kamil | 1331 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
234 | LIKOS Dawid | 1332 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
235 | MICH Piotr | 1334 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
236 | STACHURSKI Paweł | 1355 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
237 | STACHURSKI Tomasz | 1356 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
238 | STASZEWSKI Paweł | 1357 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
239 | WEINERT Mateusz | 1371 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
240 | WICHEREK Mateusz | 1372 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
241 | WIERZBICKI Łukasz | 1373 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
242 | WYLĘGA Adrian | 1375 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
243 | MARCZAK Wojciech | 1396 | Dzikie pantery | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
244 | PUENTE-BARTŁOMIEJCZYK Michał | 1412 | Klono Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
245 | KOŁACKI Daniel | 1413 | Krofta | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
246 | PALKA Jurand | 1433 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
247 | PODLEŚNY Michał | 1434 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
248 | SKRABEL Artur | 1435 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
249 | SZUDROWICZ Andrzej | 1436 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
250 | ŻAKOWICZ Natan | 1459 | ZZ Studio Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
251 | ADAMCZYK Szymon | 1460 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
252 | BRZEZIŃSKI Piotr | 1463 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
253 | JAWORSKI Mateusz | 1478 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
254 | JEDYNAK Mateusz | 1479 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
255 | KOŁODZIEJ Artur | 1481 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
256 | KOSTRZEWA Hubert | 1483 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
257 | SOBOCKI Filip | 1502 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
258 | SOCHAŃSKI Albert | 1503 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
259 | STELMASZCZYK Krystian | 1504 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
260 | SYPIEŃ Kamil | 1505 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
261 | SZEWCZUK Aleks | 1506 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
262 | SZWAJKOWSKI Karol | 1507 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
263 | WANAT Michał | 1509 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
264 | AUGUSTYNIOK Patryk | 1559 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
265 | BILSKI Kamil | 1560 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
266 | BIŃCZYK Łukasz | 1561 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
267 | BLICHERT Tomasz | 1562 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
268 | BOGONOS Paweł | 1563 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
269 | BOMBOLEWSKI Cezary | 1564 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
270 | BOROWY Wojciech | 1565 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
271 | GRZECH Marcin | 1584 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
272 | GUCWA Bartłomiej | 1585 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
273 | GUTOWICZ Marcin | 1586 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
274 | HANAS Patryk | 1587 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
275 | JAŃCZAK Krystian | 1588 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
276 | JAWORSKI Aleksander | 1589 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
277 | MAJDA Łukasz | 1604 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
278 | MONDLAK Marcin | 1605 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
279 | MRÓZ Sebastian | 1606 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
280 | NIEBRZYDOWSKI Maciej | 1608 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
281 | NIEDZIELCZYK Jaroslaw | 1609 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
282 | SŁABIK Łukasz | 1629 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
283 | ŚLĘZAK Janusz | 1631 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
284 | SOBCZAK Adrian | 1634 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
285 | SPODEK Mateusz | 1635 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
286 | ŚRÓBKA Mateusz | 1636 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
287 | WASIELEWSKI Patryk | 1655 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
288 | ZWOLENKIEWICZ Karol | 1657 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
289 | ŻŁOBIŃSKI Maciek | 1661 | #jaksiezmeczetoseodpoczne | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
290 | KARPIŃSKI Piotr | 1662 | Bonus2000 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
291 | KLACZEK Mateusz | 1663 | Bonus2000 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
292 | JANCZURA Łukasz | 1681 | Diehlowcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
293 | SOWA Marek | 1682 | Diehlowcy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
294 | KĘDRA Krystian | 1703 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
295 | LEWTAK Kacper | 1704 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
296 | MAZURKIEWICZ Michał | 1705 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
297 | SIWIECKI Grzegorz | 1706 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
298 | STALA Michał | 1707 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
299 | ADAMCZYK Tomasz | 1709 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
300 | Masa Już Jest | 1730 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
301 | ADAMSKI Bartosz | 1731 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
302 | BEDNAREK Michał | 1732 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
303 | BELKA Michał | 1733 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
304 | BŁAZIAK Dawid | 1734 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
305 | BODZIOCH Robert | 1735 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
306 | BOLESZCZUK Dawid | 1736 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
307 | JAŃCZUK Marcin | 1756 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
308 | KACZMARCZYK Sebastian | 1757 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
309 | KADECKI Kacper | 1758 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
310 | KARAŚ Jakub | 1759 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
311 | KLIMAS Jakub | 1760 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
312 | KORALEWSKI Paweł | 1761 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
313 | KURPIEL Konrad | 1762 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
314 | SAK Rafal | 1781 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
315 | SIENKIEWICZ Michał | 1782 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
316 | SORBIAN Paweł | 1783 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
317 | STACHERA Remigiusz | 1784 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
318 | ZASADNI Piotr | 1794 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
319 | ŻYTO Grzegorz | 1797 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
320 | HERBICH Krzysztof | 1798 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
321 | HOTLOŚ Rafał | 1799 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
322 | MAZUR Radoslaw | 1800 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
323 | KUKIELSKI Marcin | 1819 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
324 | PIECHOWIAK Oskar | 1820 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
325 | PORTASIAK Filip | 1821 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
326 | MARKOWSKI Piotr | 1831 | Pennywise team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
327 | CHMIELECKI Tomasz | 1859 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
328 | CHRZĄSZCZ Filip | 1860 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
329 | CIERCZEK Rafał | 1862 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
330 | CITKO Michał | 1863 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
331 | DRAB Mateusz | 1866 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
332 | KARASEK Kacper | 1886 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
333 | KĘDZIERSKI Paweł | 1887 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
334 | KLIMAS Wojciech | 1888 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
335 | KLIMCZUK Łukasz | 1889 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
336 | KOŁODZIEJ Damian | 1890 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
337 | KOŁODZIEJ Tomasz | 1891 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
338 | KONOPCZYŃSKI Krzysztof | 1892 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
339 | MULTAŃSKI Tomasz | 1911 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
340 | PODLECKI Miłosz | 1918 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
341 | PTOK Jakub | 1920 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
342 | RAK Daniel | 1921 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
343 | ROSIŃSKI Marcin | 1923 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
344 | GŁOWACKI Arkadiusz | 1944 | Barbarzyńcy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
345 | FROSZTĘGA Mateusz | 1946 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
346 | MAJEWSKI Dawid | 1952 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
347 | MARCINIAK Adrian | 1953 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
348 | KOCZOROWSKI Paweł | 1990 | Polni Wojownicy Ustka | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
349 | BERWALD Lukasz | 1991 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
350 | BIRUK Wiktor | 1992 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
351 | CZECH Marcin | 2003 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
352 | DAJCZAK 'DAJSON' Dawid | 2005 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
353 | PODOBIŃSKI Jan | 2016 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
354 | SABO Filip | 2017 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
355 | SŁUGOCKI Adrian | 2018 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
356 | KUCZKOWSKI Michał | 2029 | WOT nie widzi przeszkód | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
357 | PLOCH Marcin | 2030 | Wrocławski Koks | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
358 | BARANOWSKI Andrzej | 2031 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
359 | STARKBAUER Dominik | 2039 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
360 | BURCZYK Piotr | 2046 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
361 | DOBROWOLSKI Jakub | 2048 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
362 | JABŁOŃSKI Łukasz | 2057 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
363 | JAMROZIK Łukasz | 2059 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
364 | KRAŚNER Marcin | 2070 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
365 | ROMAŃCZYK Michał | 2084 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
366 | SAKOWICZ Szymon | 2085 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
367 | SZULCEK Arkadiusz | 2090 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
368 | TOMCZAK Jakub | 2092 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
369 | TUREK Jarosław | 2093 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
370 | STEGLIŃSKI Dawid | 2103 | Amigosy | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
371 | KACZMARCZYK Rafał | 2105 | BATMAN CREW | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
372 | SKOCZEŃ Łukasz | 2121 | Co ja tutaj robię | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
373 | ROJOWSKI Igor | 2137 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
374 | WILK Arkadiusz | 2140 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
375 | WLOCZYK Michal | 2151 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
376 | WÓJTOWICZ Marcin | 2168 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
377 | DUBIEL Szymon | 2181 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
378 | GADZIAŁA Dominik | 2182 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
379 | KATOLIK Bartek | 2193 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
380 | KAŹMIERCZAK Dawid | 2194 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
381 | KIERPIEC Marcin | 2195 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
382 | KOKOT Krzysztof | 2196 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
383 | MARCIOHA Mateusz | 2208 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
384 | ROGACKI Kamil | 2221 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
385 | ROLNIK Tomasz | 2222 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
386 | SITARZ Bartłomiej | 2227 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
387 | SKORUPA Dawid | 2228 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
388 | STANEK Łukasz | 2229 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
389 | STEGLINSKI Kuba | 2230 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
390 | WINKIEL Marcin | 2241 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
391 | WIŚNIEWSKI Jan | 2242 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
392 | WOLAK Paweł | 2244 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
393 | MYSZYNSKI Tomek | 2254 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
394 | STĘPIEŃ Piotr | 2261 | Konusy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
395 | KONDRAT Kamil | 2266 | Ósma brygada | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
396 | SZULIK Bartlomiej | 2267 | Ósma brygada | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
397 | MOREK Mateusz | 2273 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
398 | POLAK Dominik | 2274 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
399 | RAK Mateusz | 2275 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
400 | JAŚKIEWICZ Sebastian | 2286 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
401 | RYK Rafał | 2293 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
402 | SCHWARTZ Robert | 2294 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
403 | SZKUDLAREK Wojciech | 2296 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
404 | SŁABUSZEWSKI Sebastian | 2308 | RuNovum | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
405 | WIKOWSKI Jacek | 2325 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
406 | BOHDZIEWICZ Miłosz | 2327 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
407 | DYBIEC Kamil | 2338 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
408 | G Marek | 2339 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
409 | GAURA Rafał | 2341 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
410 | KOZAK Paweł | 2352 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
411 | KUŹMIAK Przemysław | 2355 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
412 | PRĘTKI Dominik | 2366 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
413 | ROBENEK Dominik | 2368 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
414 | RYCHLEWICZ Artur | 2370 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
415 | SAJNÓG Leszek | 2371 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
416 | URBANIAK Michał | 2384 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
417 | WALDMAJER Łukasz | 2385 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
418 | WISŁAWSKI Mariusz | 2386 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
419 | SKROBISZ Maciej | 2396 | DAMA_gąski | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
420 | BARAŃSKI Marcin | 2398 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
421 | MINTA Piotr | 2411 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
422 | KUCHEJDA Marek | 2417 | Ośmiorniczki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
423 | RADZIK Łukasz | 2426 | Rogata Ekipa | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
424 | SADOWSKI Bartosz | 2436 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
425 | BIŁAN Paweł | 2441 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
426 | BUKOWCZAN Piotr | 2442 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
427 | DUDA Szymon | 2443 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
428 | BOCHEŃSKI Michał | 2454 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
429 | BOROWIEC Damian | 2455 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
430 | GIELNIEWSKI Konrad | 2465 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
431 | JUSTYNA Maciej | 2471 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
432 | KAJEWSKI Milosz | 2473 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
433 | ŁUKOWIAK Łukasz | 2485 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
434 | MAJEWSKI Mariusz | 2486 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
435 | MARKOWSKI Piotr | 2488 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
436 | OSOWSKI Marcin | 2500 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
437 | PAKUŁA Michał | 2501 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
438 | PANKAU Mikołaj | 2502 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
439 | SOSNOWSKI Arkadiusz | 2513 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
440 | SUSLIK Dawid | 2517 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
441 | SWAT Mateusz | 2518 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
442 | TECŁAW Adrian | 2520 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
443 | TROCHIMOWICZ Aleksander | 2521 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
444 | ŻURAWSKI Tomasz | 2532 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
445 | ŻURAWSKI Wojciech | 2533 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
446 | ŻURKOWSKI Mirosław | 2534 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
447 | BUJAK Cezary | 2535 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
448 | DUCHNIK Rafał | 2536 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
449 | KACZOROWSKI Bartosz | 2537 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
450 | KABAŁA Bartosz | 2553 | KOŁOBRZEG | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
451 | GUZENDA Marcel | 2554 | LIMITLESS7 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
452 | STAROSTA Michał | 2560 | Paprykarz | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
453 | RDZANEK Adrian | 2561 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
454 | RDZANEK Damian | 2562 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
455 | ZARZYCKI Konrad | 2564 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
456 | RYCHLICKI Wojciech | 2565 | SPW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
457 | PLUTA Dariusz | 2580 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
458 | AUGUSTYN Tomasz | 2581 | Zlepek przypadkowych osób | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
459 | ANTOSIK Bartosz | 2584 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
460 | BĄCAŁA Rafael | 2585 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
461 | FRYC Jerzy | 2600 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
462 | KASIŃSKI Łukasz | 2609 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
463 | KASIŃSKI Maciej | 2610 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
464 | KOWALCZYK Daniel | 2617 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
465 | KOZIEŁ Michał | 2618 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
466 | KRAJEWSKI Mateusz | 2619 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
467 | KSEL Cezary | 2620 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
468 | NIEDZIELA Szymon | 2632 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
469 | NIEWIEDZIOŁ Damian | 2633 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
470 | OSSENDOWSKI Zbigniew | 2634 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
471 | PIĄTKIEWICZ Przemek | 2635 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
472 | RUTKOWSKI Paweł | 2646 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
473 | RZEPKA Karol | 2648 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
474 | SKRZYPEK Krzysztof | 2650 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
475 | SOBOLEWSKI Bartłomiej | 2651 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
476 | URBAN Mikołaj | 2665 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
477 | URBANIAK Damian | 2666 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
478 | WASIOŁKA Bartosz | 2667 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
479 | WAWRZKO Tomasz | 2668 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
480 | BALAK Aleksander | 2681 | Chipsy Grubasa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
481 | BALAK Przemysław | 2682 | Chipsy Grubasa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
482 | BALAK Szymon | 2683 | Chipsy Grubasa | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
483 | JANECKI Jerzy | 2698 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
484 | BORKOWSKI Bartłomiej | 2699 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
485 | NOJEK Arkadiusz | 2701 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
486 | KUFIETA Rafał | 2713 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
487 | STARZYK Dominik | 2715 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
488 | SNELA Bartosz | 2723 | Kicie i Robaczki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
489 | BOHUSZEWICZ Tomasz | 2732 | SKT Tiger Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
490 | KALICZAK Tomasz | 2736 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
491 | PROŃCZUK Patryk | 2737 | SKT Tiger Team | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
492 | SYCZ Mariusz | 2738 | SKT Tiger Team | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
493 | CZERNIK Artur | 2746 | STC | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
494 | PIĘTKA Dariusz | 2748 | STC | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
495 | WYSOCKI Marek | 2749 | STC | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
496 | FLAGA Łukasz | 2750 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
497 | HAWROT Łukasz | 2751 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
498 | GAŁĘZIOK Marcel | 2773 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
499 | GĘSIOR Stanisław | 2774 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
500 | GRAJDEK Dawid | 2777 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
501 | MARTYNA Tomasz | 2791 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
502 | MARYNIAK Andrzej | 2792 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
503 | NYKIEL Adrian | 2801 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
504 | ODYJAS Daniel | 2802 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
505 | OSIADŁY Dawid | 2803 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
506 | PAPAJ Arkadiusz | 2804 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
507 | SEKYRA Tomasz | 2814 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
508 | STAWECKI Rafał | 2815 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
509 | ŚWIECKI Rafał | 2817 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
510 | JURCZYK Damian | 2827 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
511 | KOSTRZEWA Mateusz | 2828 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
512 | KOSTRZEWA Piotr | 2829 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
513 | KAMIŃSKI Martin | 2839 | Chude Byki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
514 | PAROWICZ Szymon | 2841 | Chude Byki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
515 | LESZCZYŃSKI Adam | 2850 | Dla Natki :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
516 | RADECKI Mateusz | 2862 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
517 | KOWALCZYK Łukasz | 2864 | JRW TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
518 | JAROSZ Michał | 2865 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
519 | KOTARSKI Filip | 2866 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
520 | MAZUR Tymon | 2877 | Studio Treningu Dobry(ń) Trening | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
521 | SZCZERBAK Dymitr | 2878 | TRANS-PIACH.2 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
522 | JÓZEFOWICZ Patryk | 2880 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
523 | KRAVCHUK Vitalik | 2882 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
524 | WALCZAK Krzysztof | 2896 | Zwinne Nóżki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
525 | 1995Vinc | 2897 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
526 | BARTKOWIAK Rafał | 2898 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
527 | BISKUPSKI Szymon | 2899 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
528 | FRANCZUK Adrian | 2910 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
529 | FURTAK Jarosław | 2911 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
530 | GAWĘCKI Krzysztof | 2912 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
531 | GRZENIA Rafał | 2913 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
532 | GUDOWSKI Robert | 2914 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
533 | GULCZYŃSKI Eryk | 2915 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
534 | KRZEMIŃSKI Damian | 2930 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
535 | LOSY Kajetan | 2931 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
536 | MĄKOWSKI Marcin | 2933 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
537 | MARGAS Tomasz | 2934 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
538 | MIGDAŁEK Krystain | 2935 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
539 | STABRYŁA Adrian | 2949 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
540 | STENCEL Andrzej | 2950 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
541 | SZCZEPANIAK Daniel | 2951 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
542 | SZCZEPANIAK Mateusz | 2952 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
543 | WOLNY Maurycy | 2964 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
544 | ZAKRZEWSKI Mateusz | 2966 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
545 | FOREMNY Marcin | 2975 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
546 | GUZERA Ryszard | 2977 | FitNadodrze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
547 | MATEJA Grzegorz | 2986 | kojoty | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
548 | ANDRUSZKO Tomasz | 2988 | Kra karlino | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
549 | ZHUKOVETS Yahor | 3005 | RAWLDPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
550 | BOROWCZYK Daniel | 3009 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
551 | BRACISIEWICZ Grzegorz | 3010 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
552 | LOJTEK Kacper | 3026 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
553 | PRUKOP Wojciech | 3030 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
554 | BANASIAK Kamil | 3047 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
555 | BUDEK Maciek | 3050 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
556 | MERTIN Konrad | 3065 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
557 | TARAPACZ Kamil | 3080 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
558 | NIESŁUCHOWSKI Łukasz | 3090 | Big Dick Baobab | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
559 | RUTKOWSKI Tomasz | 3091 | Big Dick Baobab | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
560 | CZYŻ Tobiasz | 3092 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
561 | FILIPEK Kamil | 3119 | Śląsk Wrocław administracja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
562 | KARECIŃSKI Mateusz | 3121 | Śląsk Wrocław administracja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
563 | RYBAK Jędrzej | 3122 | Śląsk Wrocław administracja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
564 | RYBAK Marcin | 3123 | Śląsk Wrocław administracja | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
565 | BARYŁA Patryk | 3154 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
566 | BORECKI Szymon | 3155 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
567 | DĄBROWSKI Dariusz | 3157 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
568 | DEREDAS Michał | 3158 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
569 | DYMALSKI Jacek | 3159 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
570 | KASZUBSKI Łukasz | 3173 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
571 | KOCHAŃSKI Artur | 3174 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
572 | KOCÓJ Adam | 3175 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
573 | KORBUT Dawid | 3176 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
574 | LEPKA Maciej | 3178 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
575 | SOBIECH Szymon | 3192 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
576 | SZUDROWICZ Piotr | 3194 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
577 | TARNOWSKI Artur | 3196 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
578 | BIEŃKO Paweł | 3227 | PodwójnyGaz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
579 | NYKIEL Tomasz | 3238 | Telewizja Echo24 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
580 | BIAŁOSKÓRSKI Michał | 3249 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
581 | CIEŚLAK Sylwester | 3251 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
582 | KOZŁOWSKI Robert | 3259 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
583 | MROWIEC Witold | 3262 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
584 | WOJTYRA Sławomir | 3272 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
585 | ANDRASIAK Łukasz | 3283 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
586 | ODEJEWSKI Dariusz | 3293 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
587 | NOWAK Tomasz | 3301 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
588 | NOWAK Dawid | 3302 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
589 | ARKADIUSZ Dziurdzik | 3304 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
590 | SAŁEK Karol | 3306 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
591 | PIOTROWSKI Kacper | 3307 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
592 | POPIELAS Jakub | 3308 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
593 | POPIELAS Patryk | 3309 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
594 | JURECZKO Artur | 3315 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
595 | GROCHOWSKI Grzegorz | 3316 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
596 | BEDNARZ Adam | 3318 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
597 | KALINICH Kevin | 3320 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
598 | CZARTORYSKI Adam | 3324 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
599 | GRABOWSKI Robert | 3326 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
600 | NOWINSKI Miroslaw | 3332 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
601 | LATOSZEK Adrian | 3336 | DAMA_gąski | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
602 | KOGUT Michał | 3354 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
603 | OLEJARZ Damian | 46 | POL-BUD Police | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
604 | CZECHOWSKI Konrad | 106 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
605 | DUL Dariusz | 115 | Mad Runners | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
606 | OGIERMAN Mariusz | 135 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
607 | GUMPERT Mateusz | 154 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
608 | PIECZONKA Jakub | 155 | WF TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
609 | NOWAK Piotr | 169 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
610 | RATAJCZAK Rafał | 173 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
611 | CIASTOŃ Bartłomiej | 181 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
612 | SIEMIĄTKOWSKI Jakub | 183 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
613 | BARCIK Kamil | 201 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
614 | MIKULSKI Mateusz | 203 | FURIA Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
615 | KUBIN Marcin | 232 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
616 | KULAWCZUK Maciek | 236 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
617 | ANDRZEJCZAK Filip | 238 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
618 | SIEMIERNIK Dariusz | 253 | WF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
619 | BOCZULA Michał | 258 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
620 | KOTUŁA Patryk | 269 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
621 | SIENKIEWICZ Jakub | 284 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
622 | STANISLAWEK Mateusz | 286 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
623 | WIELICZKO Paweł | 292 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
624 | ZAPOTOCZNY Piotr | 293 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
625 | ŚWITAŁA Marek | 379 | JTCNW K1 OPOLE | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
626 | KULPA Dawid | 380 | Mad Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
627 | BŁAŻEWICZ Patryk | 384 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
628 | KARACZYN Bartłomiej | 394 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
629 | KAŹMIERCZAK Michał | 395 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
630 | KOZIKOWSKI Daniel | 396 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
631 | ŁAPETA Adam | 397 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
632 | ŁUKOSZ Michał | 398 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
633 | ŁYŻWA Stanisław | 399 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
634 | MIELCAREK Tomasz | 400 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
635 | MUSIELSKI Sebastian | 403 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
636 | MYRLAK Maciej | 404 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
637 | NAGŁOWSKI Tomasz | 405 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
638 | SIKORA Grzegorz | 410 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
639 | ŚLIWIŃSKI Bartosz | 411 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
640 | DĘBOWSKI Dominik | 420 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
641 | DZIECH Krzysztof | 421 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
642 | GRELA Łukasz | 422 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
643 | LIDAK Mateusz | 424 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
644 | MALISZ Paweł | 425 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
645 | PIETRZAK Łukasz | 426 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
646 | STAŃKO Jerzy | 427 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
647 | ZIĘBA Maksymilian | 429 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
648 | GAWEŁ Krzysztof | 430 | Anielski orszak | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
649 | JAGIELUK Jaromir | 431 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
650 | JAGIELUK Jurand | 432 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
651 | KUNICKI Robert | 434 | Anielski orszak | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
652 | BARAN Michał | 435 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
653 | KACHNIARZ Maciek | 436 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
654 | SZARY Michał | 446 | i2 Geolab | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
655 | KRYSZAK Kazimierz | 448 | Mad Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
656 | KUREK Mateusz | 450 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
657 | PIOTROWSKI Jerzy | 452 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
658 | CZYŻYKIEWICZ Krzysztof | 453 | Orange Juice Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
659 | PRZYDRYGA Hubert | 454 | Orange Juice Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
660 | WNUK Łukasz | 455 | Orange Juice Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
661 | HNIŁKA Jakub | 456 | Papierzaki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
662 | SZKODZIŃSKI Jakub | 457 | Papierzaki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
663 | SZKODZIŃSKI Łukasz | 458 | Papierzaki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
664 | BUDKIEWICZ Konrad | 459 | POL-BUD Police | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
665 | JARCZEWSKI Damian | 460 | POL-BUD Police | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
666 | GRAFIK Paweł | 461 | Promil Dubin | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
667 | KULIK Maciej | 465 | Wietnamskie tygrysy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
668 | FORYŚ Jakub | 467 | Żółte Papiery | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
669 | PIELES Aleksander | 468 | Żółte Papiery | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
670 | AMBROŻY Łukasz | 471 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
671 | BARTCZAK Andrzej | 473 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
672 | BYWALEC Mariusz | 483 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
673 | CIBOROWSKI Jarosław | 484 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
674 | CIOCHOŃ Damian | 486 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
675 | DASZCZYK Dawid | 489 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
676 | DAWID Janusz | 490 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
677 | DRAPA Rafał | 491 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
678 | GOLISZEWSKI Kamil | 492 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
679 | GÓRECKI Jacek | 493 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
680 | GZELA Nikodem | 495 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
681 | JAKUBECKI Michał | 496 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
682 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 507 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
683 | KWIATKOWSKI Piotr | 508 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
684 | LOOSE Lukasz | 510 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
685 | MACHERA Rafał | 511 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
686 | MARUSZEWSKI Maciej | 512 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
687 | MĘKAL Tomasz | 513 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
688 | MIKOŁAJEK Robert | 514 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
689 | MRÓZ Tomasz | 516 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
690 | NURKIEWICZ Mateusz | 517 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
691 | PECIAK Kamil | 518 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
692 | PILARZ Dominik | 519 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
693 | PŁAZA Artur | 520 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
694 | PONIECZYŃSKI Artur | 521 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
695 | RUDNICKI Jakub | 524 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
696 | VASILEVSKY Vladimir | 533 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
697 | WIECZOREK Łukasz | 534 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
698 | WRONA Piotr | 539 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
699 | APRAKSIN Olek | 541 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
700 | BAŁA Piotr | 542 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
701 | GRZECZKA Piotr | 543 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
702 | ŁACH Piotr | 544 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
703 | ŁACH Tomasz | 545 | aaa Balerony | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
704 | FĄFARA Tomasz | 549 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
705 | ZAMILSKI Kamil | 559 | Dwie marudy z Jeleniej Góry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
706 | TKACZYK Przemysław | 561 | EDC TEAM | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
707 | CHROBAK Marek | 562 | Familia Transportowa Melanż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
708 | MISZ Maciej | 565 | Familia Transportowa Melanż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
709 | MYJAK Piotr | 566 | Familia Transportowa Melanż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
710 | BATURA Adrian | 567 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
711 | FILIPIAK Krzysztof | 568 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
712 | KOSMALA Arkadiusz | 569 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
713 | BERLIŃSKI Marcin | 581 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
714 | JUSZCZYK Piotr | 582 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
715 | MICH Patryk | 572 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
716 | PIETRUSZEWSKI Tomasz | 574 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
717 | PIOTROWSKI Piotr | 575 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
718 | MORTKA Piotr | 584 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
719 | TELAKOWSKI Sebastian | 585 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
720 | WILCZAK Karol | 586 | Pożar STOP | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
721 | ŚLĘZAK Bartosz | 588 | Skrzydłowi | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
722 | ZAŁĘCKI Damian | 589 | Skrzydłowi | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
723 | RUDKOWSKI Piotr | 592 | SzaRuFa | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
724 | SZATKOWSKI Kamil | 593 | SzaRuFa | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
725 | GABRYLUK Łukasz | 604 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
726 | KLICH Tomasz | 605 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
727 | MALEC Karol | 606 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
728 | .W Oskar | 607 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
729 | ANDRZEJEWSKI Bogdan | 609 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
730 | BIESIADA Michał | 610 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
731 | BLASZCZYK Wojciech | 611 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
732 | CECUŁA Damian | 612 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
733 | CHORĄŻY Artur | 613 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
734 | CIEŚLA Andrzej | 615 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
735 | ĆWIERTNIA Szymon | 617 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
736 | CZEKALSKI Adam | 618 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
737 | CZOPEK Miłosz | 619 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
738 | GILEWSKI Mateusz | 628 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
739 | GŁADYSZ Rafał | 629 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
740 | GRZECA Kamil | 630 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
741 | KAŁUCKI Krzysztof | 632 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
742 | KASPRZYCKI Wojciech | 633 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
743 | KIELISZEWSKI Cezary | 634 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
744 | KISZCZAK Piotr | 635 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
745 | KOGUT Paweł | 636 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
746 | KOZIEŁ Kamil | 637 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
747 | KRÓLIKOWSKI Filip | 638 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
748 | KRUK Patryk | 639 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
749 | KUBUS Paweł | 640 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
750 | MAĆKOWSKI Maciej | 643 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
751 | MAJSNEROWSKI Krystian | 644 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
752 | PAPAZISIS Jerzy | 645 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
753 | STANKIEWICZ Witek | 654 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
754 | STYBEL Łukasz | 655 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
755 | ŚWIĘCICKI Patryk | 656 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
756 | SZYCH Adam | 657 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
757 | TARCHANYN Dawid | 658 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
758 | TOKAREK Jan | 660 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
759 | WALCZAK Damian | 661 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
760 | WAWRZYNIAK Damian | 662 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
761 | WRÓBLEWSKI Michał | 663 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
762 | Z Dariusz | 664 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
763 | ŻAK Artur | 665 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
764 | DYRKA Wojciech | 670 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
765 | DOMAŃSKI Rafał | 677 | Fun run | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
766 | WRÓBEL Maciej | 679 | Hemmersbach Team 2.0 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
767 | BANDYK Patryk | 682 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
768 | BARTKIEWICZ Jakub | 684 | kukułapki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
769 | KUKUŁ Michał | 686 | kukułapki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
770 | BAJSAROWICZ Ignacy | 688 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
771 | KULESZA Łukasz | 691 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
772 | LEŚNIAK Marek | 701 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
773 | ROBAK Rafał | 703 | Pachoły | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
774 | PROSZKOWIEC Michał | 705 | PRODAN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
775 | TYCHOWICZ Daniel | 706 | PRODAN | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
776 | CIUPKO Andrzej | 708 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
777 | GROS Dawid | 709 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
778 | MACHAŁA Mariusz | 710 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
779 | PACZKOWSKI Tomasz | 711 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
780 | PAWŁUSIÓW Jacek | 712 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
781 | WIELOGÓRSKI Karol | 713 | Sii Running Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
782 | CZAJKOWSKI Marek | 715 | TiimBO | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
783 | BIELA Grzegorz | 716 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
784 | JASIŃSKI Marcin | 717 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
785 | ŁACHOWICZ Sławomir | 718 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
786 | BRODNICKI Mateusz | 728 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
787 | CHMIELEWSKI Józef | 729 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
788 | DELMADOROS Dominik | 732 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
789 | DRGAS Patryk | 733 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
790 | GLAZA Michał | 735 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
791 | GŁOWACKI Adrian | 736 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
792 | GÓRECKI Krzysztof | 737 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
793 | GROCHALA Maciek | 738 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
794 | HOLOVKO Ivan | 739 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
795 | JABLONSKI Patryk | 740 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
796 | JAKUBEK Szymon | 742 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
797 | JANICKI Marek | 743 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
798 | KOZIOLEK Oliver | 753 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
799 | KREMMYDAS Evangelos | 754 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
800 | KUCHARSKI Mariusz | 755 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
801 | KUŁAKOWSKI Grzegorz | 756 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
802 | LABUS Grzegorz | 760 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
803 | LEWANDOWSKI Artur | 762 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
804 | LICHOTA Łukasz | 763 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
805 | MAJ Krzysztof | 765 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
806 | MAZURKIEWICZ Kamil | 767 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
807 | MINORCZYK Bartosz | 768 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
808 | MURAT Krzysztof | 769 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
809 | PULIT Dawid | 778 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
810 | RUMAK Kazimierz | 780 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
811 | SŁUPIK Tomasz | 783 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
812 | SOBONKIEWICZ Leszek | 785 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
813 | STAWINOGA Sebastian | 786 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
814 | SZEWCZUWIANIEC Jacek | 790 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
815 | TOMASZEWSKI Jakub | 791 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
816 | TOMASZEWSKI Karol | 792 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
817 | TURKO Marcin | 793 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
818 | URBAŃCZYK Kamil | 794 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
819 | ZDANOWICZ Paweł | 805 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
820 | BASA Bartosz | 806 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
821 | CICHOSZ Marcin | 807 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
822 | HOŁOWIŃSKI Mateusz | 808 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
823 | KUCIAPIŃSKI Radek | 809 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
824 | LECH Adam | 810 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
825 | LECH Marek | 811 | ALL LIMITLESS! | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
826 | MAŚLAK Dawid | 813 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
827 | PELIAK Vadym | 814 | ALL LIMITLESS! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
828 | SZCZUROWSKI Maciej | 815 | ALL LIMITLESS! | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
829 | BOROWSKI Miłosz | 823 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
830 | BUJAKIEWICZ Jacek | 824 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
831 | CISŁO Bartosz | 825 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
832 | DRZEWIECKI Maciej | 828 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
833 | FRYZEŁ Wojciech | 830 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
834 | JAROS Tomasz | 834 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
835 | LASKOWSKI Paweł | 835 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
836 | BARTNIK Patryk | 843 | Huta Sylwetki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
837 | CICHAŃSKI Marek | 844 | Huta Sylwetki | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
838 | BAŃKA Jarosław | 846 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
839 | DROZD Dominik | 847 | KAITO TEAM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
840 | PIOTROWSKI Pawel | 852 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
841 | WYKA Piotr | 853 | KAITO TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
842 | JĘDRYSIAK Dawid | 854 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
843 | KUC Damian | 856 | Kecskemet | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
844 | MARKOWSKI Artur | 868 | OD JUTRA KONIEC | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
845 | KACZMARCZYK Damian | 870 | Orlen Mirków | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
846 | BUDZIK Bartosz | 873 | SAMEKONIE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
847 | FILIP Jerzy | 874 | SAMEKONIE | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
848 | LIS Michał | 876 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
849 | LEHMANN Mateusz | 881 | TEAMzaDYSZKA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
850 | BECH Mieszko | 882 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
851 | RUDYK Krzysztof | 889 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
852 | RUDYK Marcin | 890 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
853 | WALICKI Adam | 894 | Tu Browar Znika | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
854 | BERNACKI Emil | 895 | WATAHA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
855 | BIERNACIK Adam | 896 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
856 | CZEKAŁA Arkadiusz | 897 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
857 | GIRTLER Kacper | 899 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
858 | GÓRNIAK Tomasz | 900 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
859 | KAŹMIERSKI Mateusz | 910 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
860 | KLAMANT Mateusz | 912 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
861 | KOPKA Mikolaj | 913 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
862 | KORCZ Zbyszek | 914 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
863 | KOZULA Marcin | 915 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
864 | KRZEMIEŃ Łukasz | 916 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
865 | KULKA Łukasz | 918 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
866 | LASKOWSKI Łukasz | 920 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
867 | LIPIŃSKI Dawid | 921 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
868 | MAKUCHOWSKI Maciej | 923 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
869 | MIKULSKI Patryk | 924 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
870 | OSYS Oskar | 928 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
871 | OZGA Dawid | 930 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
872 | PEREWIZNY Karol | 932 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
873 | PIASECZNY Konrad | 933 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
874 | RATAJEWSKI Daniel | 935 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
875 | STELMACH Patryk | 944 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
876 | ŚWIĘCKI Andrzej | 945 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
877 | WIELGOSIŃSKI Przemysław | 946 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
878 | WOŹNIAK Dariusz | 948 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
879 | WOŹNIAK Marcin | 949 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
880 | CIOSEK Daniel | 950 | 162 blp | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
881 | KARCZEWSKI Grzegorz | 951 | 162 blp | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
882 | SOŁTYS Krzysztof | 952 | 162 blp | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
883 | BIELIŃSKI Bartłomiej | 955 | będzie dobrze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
884 | CISOWSKI Przemysław | 956 | będzie dobrze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
885 | KSIĄŻEK Krzysztof | 957 | będzie dobrze | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
886 | CHŁOPEK Karol | 968 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
887 | CHŁOPEK Norbert | 969 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
888 | MATERA Łukasz | 970 | Łapserdaki | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
889 | KLUKOWSKI Mariusz | 971 | Maały | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
890 | USZYŃSKI Adam | 973 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
891 | CHAŁUBIŃSKI Robert | 978 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
892 | DRAPIŃSKI Sławomir | 979 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
893 | KAUCH Paweł | 980 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
894 | KOZAR Szymon | 982 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
895 | KUŹMICKI Lukasz | 983 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
896 | PLĄSKA Piotr | 984 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
897 | SIKORA Sławomir | 985 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
898 | SIOŁEK Radek | 986 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
899 | KAPRAL Aleksander | 992 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
900 | KOWALCZYK Bartosz | 993 | QAIR | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
901 | LEGIĘĆ Łukasz | 994 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
902 | MOŚCIŃSKI Maciej | 996 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
903 | TOPOREK Michał | 999 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
904 | WĄSAK Konrad | 1000 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
905 | KOMOROWSKI Maciej | 1002 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
906 | KURCZEK Tomasz | 1004 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
907 | KAMIŃSKI Norbert | 1012 | Srogi Team WMS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
908 | MOKRZYCKI Adrian | 1013 | Srogi Team WMS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
909 | DYJA Piotr | 1015 | Synowie Sołtysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
910 | WINDYS Maciej | 1016 | Synowie Sołtysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
911 | KUREK Marcin | 1017 | szisza_klub | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
912 | KOCHAŃSKI Tomasz | 1018 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
913 | WAWRZYNIAK Jakub | 1028 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
914 | WOSIAK Daniel | 1029 | TORA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
915 | CAGARA Tomasz | 1031 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
916 | CHODKIEWICZ Mateusz | 1032 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
917 | DĘBEK Dominik | 1033 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
918 | DOMIDER Piotr | 1034 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
919 | DORS Grzegorz | 1035 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
920 | DORS Piotr | 1036 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
921 | GIESHAIMER Grzegorz | 1037 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
922 | GÓRSKI Piotr | 1040 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
923 | HALIŃSKI Łukasz | 1041 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
924 | IWANICKI Mateusz | 1043 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
925 | JANICKI Grzegorz | 1044 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
926 | JANIK Konrad | 1045 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
927 | KOZIOŁ Krzysztof | 1056 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
928 | KOZŁOWSKI Paweł | 1057 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
929 | KRZYŻAK Tomasz | 1059 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
930 | KWIATEK Jakub | 1060 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
931 | LEŚNIEWSKI Majkel | 1062 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
932 | LIPPKE Mateusz | 1063 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
933 | ŁUKASZEWSKI Krzysztof | 1064 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
934 | MACHNICKI Kamil | 1065 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
935 | MARCHEWKA Vincent Harold | 1066 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
936 | MĘDRELA Krzysztof | 1067 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
937 | MISZTAL Wojciech | 1068 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
938 | MŁOTKOWSKI Michał | 1069 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
939 | SOBOŃ Bartek | 1080 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
940 | STANIAK Adam | 1081 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
941 | SUHAK Stanisław | 1083 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
942 | SZABAT Mateusz | 1084 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
943 | SZARZYŃSKI Piotr | 1085 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
944 | WINNICKI Marcin | 1086 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
945 | WOŹNIAK Dominik | 1089 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
946 | WYGADAŃCZUK Patryk | 1090 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
947 | ZDZIARSKI Michał | 1091 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
948 | ZIARNIK Rafał | 1092 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
949 | GABRYELCZAK Konrad | 1094 | Amatorzy Surowego Mięsa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
950 | OJŻANOWSKI Łukasz | 1095 | Amatorzy Surowego Mięsa | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
951 | CHERNETS Oleksandr | 1106 | Blue Mountain | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
952 | ŚWIDERSKI Maciej | 1107 | Blue Mountain | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
953 | GIERMEK Michał | 1108 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
954 | OSTRĘGA Oskar | 1109 | Błotomersi | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
955 | DOMINIK Adrian | 1110 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
956 | MAMIŃSKI Krystian | 1111 | CHAMPIONSI | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
957 | HALUSIAK Jacek | 1115 | DERYŁO TRAINING TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
958 | MAŁEK Oskar | 1116 | DERYŁO TRAINING TEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
959 | BODZIONY Robert | 1117 | Do 3 razy sztuka... | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
960 | MILASZEWSKI Grzegorz | 1119 | GITESTEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
961 | GAJEWSKI Jakub | 1120 | Gorące Morsy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
962 | MALUSIAK Marcin | 1131 | NEJWI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
963 | MICHAŁOWSKI Jakub | 1132 | NEJWI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
964 | OSTROPOLSKI Mateusz | 1133 | NEJWI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
965 | LEWEK Krzysztof | 1136 | SAMEKONIE | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
966 | GRUDZIŃSKI Tomek | 1142 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
967 | RUMIŃSKI Mariusz | 1143 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
968 | ZIÓŁKOWSKI Jakub | 1144 | Voulez-Vous | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
969 | BANACH Igor | 1145 | Wsciekliniekoniecznieszybcy | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
970 | BANACH Paweł | 1146 | Wsciekliniekoniecznieszybcy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
971 | BANACH Piotr | 1147 | Wsciekliniekoniecznieszybcy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
972 | SOBAŃSKI Bartek | 1155 | Żółwie i ślimaki | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
973 | BRZEZINSKI Wieslaw | 1158 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
974 | CUPIAŁ Dawid | 1159 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
975 | DOPIERALSKI Dariusz | 1160 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
976 | DYLEWSKI Sławomir | 1161 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
977 | GALUS Stefan | 1162 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
978 | GAZIŃSKI Grzegorz | 1164 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
979 | GRABARCZYK Jakub | 1165 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
980 | GRABIŃSKI Kacper | 1166 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
981 | GROMOTKA Janusz | 1167 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
982 | KARPIŃSKI Paweł | 1178 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
983 | KOMORNICKI Krzysiek | 1179 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
984 | KONIEC Marcel | 1180 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
985 | KUKIEŁKA Jarosław | 1182 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
986 | KULPA Piotr | 1183 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
987 | LATAWSKI Igor | 1188 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
988 | LIZAK Tomasz | 1189 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
989 | MAĆKÓW Piotr | 1191 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
990 | MAKOWSKI Radomir | 1192 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
991 | MAREKWIA Piotr | 1193 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
992 | PACEK Kuba | 1203 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
993 | PAWLAK Wiktor | 1204 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
994 | PAŹDZIERKIEWICZ Jacek | 1205 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
995 | SADŁO Krzysztof | 1209 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
996 | SCISLOWSKI Sebastian | 1211 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
997 | SOJKA Dariusz | 1214 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
998 | SZOPIŃSKI Sławomir | 1217 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
999 | SZWAJA Bartosz | 1218 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1000 | SZYCHOWIAK Dawid | 1219 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1001 | SZYMAŃSKI Dawid | 1220 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1002 | WIŚNIEWSKI Leszek | 1227 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1003 | WIŚNIEWSKI Marek | 1228 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1004 | WOLSKI Piotr | 1229 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1005 | WYSOCKI Paweł | 1230 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1006 | ZAJĄC Bartosz | 1231 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1007 | KASHTANOV Borys | 1239 | Aktywny weekend | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1008 | SELUCHA Michał | 1242 | Aktywny weekend | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1009 | TARNAWSKI Paweł | 1243 | Aktywny weekend | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1010 | ZYGADLO Janusz | 1244 | Aktywny weekend | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1011 | SKOBERLA Robert | 1247 | Archi&Fire | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1012 | WNĘK Dawid | 1248 | Archi&Fire | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1013 | KLESZCZ Andrzej | 1255 | BSC team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1014 | WOŹNICA Marcin | 1263 | BSC team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1015 | KARDACH Michał | 1264 | Data Force | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1016 | BIENCZAK Arek | 1268 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1017 | ZAHUTA Dawid | 1269 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1018 | ZAHUTA Karol | 1270 | Gladiatorzy_Amatorzy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1019 | MISIAK Paweł | 1272 | Grupa OTM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1020 | TRUSZKIEWICZ Bartosz | 1273 | Grupa OTM | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1021 | SZYMURA Mateusz | 1275 | It is WHAT it is | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1022 | CIEŚLAK Krzysztof | 1284 | PATUSTEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1023 | CYRIS Przemysław | 1285 | PATUSTEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1024 | CZUBASZEWSKI Kamil | 1287 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1025 | MICHALSKI Michał | 1288 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1026 | BEŃKO Kamil | 1290 | Turbo Mietki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1027 | PORĘBSKI Robert | 1291 | Turbo Mietki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1028 | OWOC Ireneusz | 1292 | Turbo przygłupy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1029 | BARTNICKI Kuba | 1298 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1030 | BENSCH Michal | 1299 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1031 | BŁAUCIAK Grzegorz | 1301 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1032 | GALL Kacper | 1311 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1033 | GALL Tobiasz | 1312 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1034 | HOROSZKIEWICZ Grzegorz | 1313 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1035 | KACZMAREK Tomasz | 1317 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1036 | KAMIŃSKI Robert | 1318 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1037 | KASPERSKI Andrzej | 1319 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1038 | KASPERSKI Marcin | 1320 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1039 | KILAR Michał | 1322 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1040 | KOBYLIŃSKI Paweł | 1323 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1041 | KOŁODZIEJ Mirosław | 1324 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1042 | KOZDRACKI Maciej | 1326 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1043 | MŁYNARCZYK Kamil | 1336 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1044 | MŁYNARCZYK Łukasz | 1337 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1045 | MULLER Mateusz | 1338 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1046 | NOWAK Łukasz | 1339 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1047 | PAMUŁA Marek | 1340 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1048 | PATYK Piotr | 1342 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1049 | PIETRZYK Rafał | 1346 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1050 | PORĘBSKI Damian | 1347 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1051 | ROGULSKI Mateusz | 1348 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1052 | SCHROTTER Mateusz | 1349 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1053 | SKWIRA Sebastian | 1351 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1054 | SUCHY Tomasz | 1359 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1055 | SUŁKOWSKI Piotr | 1360 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1056 | ŚWIENTEK Dawid | 1361 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1057 | SZTORC Maciej | 1362 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1058 | SZULIM Jakub | 1363 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1059 | TOKAJ Mateusz | 1365 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1060 | TRACZ Tomek | 1366 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1061 | TRZASKALIK Ireneusz | 1367 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1062 | WAIS Arkadiusz | 1368 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1063 | WARDZAŁA Jakub | 1369 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1064 | WARZYNSKI Ariel | 1370 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1065 | SPADLO Michal | 1380 | Biedaszyby | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1066 | GĄSIOR Adrian | 1381 | Byczki z Ćwiortek | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1067 | POPIOŁEK Piotr | 1384 | Byczki z Ćwiortek | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1068 | NOWAK Damian | 1386 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1069 | STENCEL Ignacy | 1387 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1070 | DĄBROWSKI Janusz | 1389 | DONT WORRY, BE HAPPY! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1071 | LITWINOWICZ Adam | 1394 | Dzikie pantery | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1072 | HANULEWICZ Robert | 1401 | Git Grupa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1073 | JAGUCKI Piotr | 1402 | Git Grupa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1074 | KRAWCZYŃSKI Kacper | 1404 | Git Grupa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1075 | NOWAKOWSKI Przemysław | 1405 | Git Grupa | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1076 | KRUCZEK Mirosław | 1420 | Lewin Biega | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1077 | ZELEK Dawid | 1423 | Lewin Biega | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1078 | WOJTYNOWSKI Oskar | 1425 | Pozdrogeddon | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1079 | HELIK Mateusz | 1426 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1080 | FILUSZ Dawid | 1429 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1081 | FLAK Tomasz | 1430 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1082 | BARAŃSKI Mariusz | 1440 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1083 | TATKO Sebastian | 1441 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1084 | CAPUTA Michał | 1442 | ToSięNieUda | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1085 | LANGE Łukasz | 1449 | UNAWEZA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1086 | MACKIEWICZ Łukasz | 1451 | Wazony zagłady | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1087 | WALIGÓRA Stefan | 1453 | Wazony zagłady | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1088 | KOMOROWSKI Tomasz | 1455 | ZZ Studio Team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1089 | BRZEZIŃSKI Zbigniew | 1464 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1090 | BURZA Tomasz | 1467 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1091 | CIMCIOCH Krzysztof | 1468 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1092 | CZAJA Łukasz | 1471 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1093 | CZESNAKOWICZ Łukasz | 1472 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1094 | FEDYK Patryk | 1473 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1095 | GAJEWICZ Adam | 1474 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1096 | MAJ Grzegorz | 1488 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1097 | MINTA Amadeusz | 1489 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1098 | PASILETSKY Kamil | 1496 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1099 | ROCHEWICZ Daniel | 1497 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1100 | ROGOWSKI Mateusz | 1498 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1101 | SŁOWIŃSKI Igor | 1501 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1102 | ZABORNY Łukasz | 1513 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1103 | TARCZYŃSKI Łukasz | 1516 | #TosiaTeam | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1104 | BROŻEK Michał | 1519 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1105 | ŁUKASZCZYKIEWICZ Andrzej | 1531 | Gladiators Polska | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1106 | CIERNIA Krzysztof | 1532 | GroszekOcr | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1107 | GROCHOWSKI Michał | 1533 | GroszekOcr | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1108 | GRZESIK Kacper | 1534 | GroszekOcr | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1109 | PÓŹNIAK Kamil | 1536 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1110 | RUDOLF Mateusz | 1537 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1111 | ZARZYKA Łukasz | 1538 | Kunowo gym | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1112 | SOSNOWSKI Tomasz | 1539 | Luxbryle Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1113 | PRZESŁAŃSKI Mateusz | 1546 | Mikamik Czewa | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1114 | GLINKA Sebastian | 1548 | SGMK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1115 | ATACHIM Łukasz | 1550 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1116 | KUBOŃ Mateusz | 1551 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1117 | KURPANIK Paweł | 1552 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1118 | MUSIOLIK Mateusz | 1553 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1119 | SZCZEPANIK Paweł | 1557 | Zbłąkani Kajakarze | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1120 | BUKOWSKI Marek | 1567 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1121 | BUSSE Marek | 1569 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1122 | CHRZANOWSKI Damian | 1570 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1123 | CIAPA Alan | 1571 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1124 | CIELEK Michał | 1572 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1125 | CZAJKA Piotr | 1573 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1126 | CZOŁBA Tomasz | 1575 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1127 | DROP Damian | 1576 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1128 | GÓRKA Krzysztof | 1579 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1129 | GORNY Robert | 1580 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1130 | GRĄBSKI Rafał | 1581 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1131 | GROBELNY Mariusz | 1582 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1132 | GRODZIŃSKI Artur | 1583 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1133 | JEZIONEK Daniel | 1590 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1134 | JEZIOREK Konrad | 1591 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1135 | KLIZA Daniel | 1593 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1136 | KOPER Krzysztof | 1595 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1137 | KRASUCKI Artur | 1596 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1138 | ŁUCZAK Radosław | 1602 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1139 | NOWAK Jacek | 1611 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1140 | NOWAK Konrad | 1612 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1141 | ONISK Jarek | 1615 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1142 | PAROŃ Krzysztof | 1617 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1143 | PIECH Damian | 1618 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1144 | PODHAJNY Tomasz | 1619 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1145 | RYCERSKI Bartłomiej | 1623 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1146 | SASIN Rafał | 1624 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1147 | SIEMBIDA Norbert | 1626 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1148 | SIEŃKO Filip | 1627 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1149 | STEMPIN Adrian | 1640 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1150 | STRUGAREK Damian | 1641 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1151 | SZWAJKOWSKI Przemysław | 1643 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1152 | SZWATOŃSKI Paweł | 1644 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1153 | SZYMCZAK Jakub | 1645 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1154 | TRAWIŃSKI Stanisław | 1646 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1155 | TYSZKOWSKI Marcin | 1647 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1156 | ULASZEWSKI Piotr | 1649 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1157 | WALCZYK Adam | 1651 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1158 | WALCZYK Dariusz | 1653 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1159 | WARACKI Kamil | 1654 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1160 | STOPYRA Mariusz | 1664 | Bonus2000 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1161 | HUZAR Kamil | 1665 | BULK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1162 | NOWAK Dawid | 1668 | BULK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1163 | SIKORA Mateusz | 1669 | BULK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1164 | ZARZYCKI Maciej | 1670 | BULK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1165 | JAKSA Damian | 1673 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1166 | KRĘZEL Arkadiusz | 1674 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1167 | KRZEŚLAK Mateusz | 1675 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1168 | MIELCZAREK Daniel | 1677 | Diagnostyka S.A. | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1169 | CZEKAJ Tomasz | 1678 | Diehlowcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1170 | WASYLKIEWICZ Andrzej | 1683 | Diehlowcy | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1171 | ANDRZEJCZYK Kamil | 1685 | Gluty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1172 | CHWAŁEK Łukasz | 1686 | Gluty | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1173 | CIESIELSKI Tymoteusz | 1687 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1174 | KWIEK Oskar | 1688 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1175 | POLAŃSKI Mikołaj | 1689 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1176 | ZIĘBIŃSKI Piotr | 1693 | Niezależne Zdalne Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1177 | KRZEMIEŃ Sławomir | 1695 | OCR GYM | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1178 | JABŁONŚKI Michał | 1702 | STALOWE ZAKOLA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1179 | MATŁOCH Marcin | 1712 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1180 | BAGIŃSKI Radosław | 1718 | Testudo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1181 | HORNIAK Andrzej | 1719 | Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1182 | KUŚ Michał | 1721 | Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1183 | MAZUREK Andrzej | 1722 | Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1184 | JAGIEŁA Patryk | 1725 | ZAHARTOWANI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1185 | LINEK Paweł | 1726 | ZAHARTOWANI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1186 | MAGAJ Przemyslaw | 1727 | ZAHARTOWANI | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1187 | BRYŁKA Sebastian | 1737 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1188 | CIOŁKOSZ Radek | 1740 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1189 | DANIELAK Krzysiek | 1743 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1190 | DAROSZEWSKI Adam | 1744 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1191 | DAROSZEWSKI Filip | 1745 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1192 | DESZERT-KŁOSOWSKI Mateusz | 1746 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1193 | DORAWA Konrad | 1747 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1194 | DRĄŻEK Grzegorz | 1748 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1195 | DYKAS Adam | 1749 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1196 | FALISZ Paweł | 1751 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1197 | GIERACZ Marcin | 1752 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1198 | GÓRNIACZYK Mateusz | 1753 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1199 | MACHERZYŃSKI Karol | 1767 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1200 | MAŁOTA Piotr | 1768 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1201 | NOWAKOWSKI Marcin | 1772 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1202 | NOWICKI Michał | 1773 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1203 | PISARSKI Mikołaj | 1774 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1204 | PŁUSKA Paweł | 1775 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1205 | POSMYK Szymon | 1776 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1206 | RATAJSKI Marcin | 1779 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1207 | RUSIŃSKI Kamil | 1780 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1208 | SZEJKA Wojtek | 1786 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1209 | SZTUBECKI Wojciech | 1787 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1210 | TOMCZAK Aleksander | 1788 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1211 | WÓJCIK Andrzej | 1791 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1212 | OFICJALSKI Marcin | 1802 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1213 | OFICJALSKI Roman | 1803 | 10 BYCZYS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1214 | CZACHURA Sławomir | 1808 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1215 | PLUTA Piotr | 1809 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1216 | ZAWADZKI Jakub | 1810 | 8E | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1217 | JAKUBCZAK Łukasz | 1811 | AC Pajace | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1218 | DOMERADZKI Antoni | 1812 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1219 | OZGA Kacper | 1813 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1220 | POZNAŃSKI Dawid | 1814 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1221 | ŻOŁĄDEK Wiktor | 1815 | ACE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1222 | PIECHOTA Arkadiusz | 1816 | Arkowy Geszynk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1223 | WARMUŁA Tomasz | 1817 | Arkowy Geszynk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1224 | KRZYŻANIAK Sebastian | 1818 | Black Ice | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1225 | ŻURAWSKI Dariusz | 1825 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1226 | WOJTKOWIAK Jacek | 1827 | dRUNk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1227 | ZDERO Max | 1828 | dRUNk | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1228 | BIELECKI Igor | 1829 | Fetomyszy z Marsa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1229 | MYRCHA Jakub | 1830 | Fetomyszy z Marsa | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1230 | GANCZUK Konrad | 1838 | Są szybsi | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1231 | LEGEZIŃSKI Artur | 1840 | Safety Team Amazon | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1232 | NAWROCKI Krzysztof | 1841 | Safety Team Amazon | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1233 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | 1848 | Śliwki Robaczywki | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1234 | DOBROWOLSKI Rafał | 1843 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1235 | GAMROT Michał | 1844 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1236 | PRĘDYŚ Tomasz | 1845 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1237 | ROKICKI Bartosz | 1846 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1238 | BARYSZ Piotr | 1854 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1239 | DRÓŻDŻ Damian | 1867 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1240 | BOROŃ Marcin | 1856 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1241 | BUBEL Kamil | 1857 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1242 | CHILOŃSKI Grzegorz | 1858 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1243 | DZIADUL Igor | 1871 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1244 | KOSMOWSKI Krzysztof | 1894 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1245 | GĄSZCZAK Bartek | 1873 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1246 | GŁUSZECKI Jakub | 1874 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1247 | GÓRNY Mikołaj | 1877 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1248 | GROBELNY Roger | 1878 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1249 | GWÓŹDŹ Szymon | 1879 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1250 | HORIUNOV Artem | 1881 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1251 | JACHYM Maciek | 1882 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1252 | KACZOROWSKI Karol | 1884 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1253 | KORSAK Oliwer | 1893 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1254 | MAZUR Dariusz | 1908 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1255 | KRAWIECKI Maciej | 1896 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1256 | KRZYŻOWSKI Jarosław | 1897 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1257 | KUŁACZKOWSKI Damian | 1898 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1258 | LISOWSKI Kacper | 1900 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1259 | LOREK Dominik | 1901 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1260 | MALINOWSKI Bartosz | 1903 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1261 | MALUGA Mateusz | 1904 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1262 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 1915 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1263 | PIECHOTA Szymon | 1916 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1264 | PIĘTA Adam | 1917 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1265 | SALA Artur | 1926 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1266 | SOWA Krzysztof | 1927 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1267 | SPYCHAJ Marcin | 1928 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1268 | SZYDŁOWSKI Piotr | 1930 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1269 | TOMASZYK Grzegorz | 1932 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1270 | TROJANOWSKI Jan | 1933 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1271 | TROJANOWSKI Wojciech | 1934 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1272 | TURKIEWICZ Jarosław | 1935 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1273 | URBANIAK Bartosz | 1937 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1274 | WERNER Patryk | 1940 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1275 | WOJAS Michał | 1941 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1276 | WYDYMUS Marcin | 1942 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1277 | DEBOGORSKI Przemyslaw | 1943 | #TC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1278 | JANKOWSKI Krzysztof | 1948 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1279 | KRAKOWSKI Sławomir | 1950 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1280 | LEWANDOWSKI Jacek | 1951 | COMERC | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1281 | ZALUTSKYI Iurii | 1956 | COMERC | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1282 | PUŚCIAN Kamil | 1957 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1283 | ŚWIĄTEK Emil | 1958 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1284 | WESOŁOWSKI Tomasz | 1959 | ELECTRIC_TEAM | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1285 | KASZOWSKI Wojciech | 1962 | Gorące Morsy Jarosław | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1286 | KARP Ireneusz | 1971 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1287 | COKOT Filip | 1973 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1288 | PYDYCH Łukasz | 1974 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1289 | WARZECHA Wojtek | 1975 | koty sztosy kabanosy | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1290 | NIEMIEC Tomasz | 1977 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1291 | PODOLEC Jakub | 1978 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1292 | SŁYSZ Jerzy | 1980 | MargoFit | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1293 | WŁODEK Krzysztof | 1981 | Pędzące Kombinerki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1294 | KASZUBSKI Norbert | 1983 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1295 | KREJ Jakub | 1984 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1296 | NOWICKI Patryk | 1985 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1297 | PIENIĄŻEK Sebastian | 1986 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1298 | RÓŻAŃSKI Dawid | 1987 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1299 | WIATROWSKI Bartłomiej | 1988 | PędzącePisuary | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1300 | PACHUCY Arkadiusz | 1994 | Potrzymaj mi perłe | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1301 | BUJAK Piotr | 2000 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1302 | CHUMICKI Hubert | 2001 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1303 | DUDZIŃSKI Szymon | 2006 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1304 | GAWRZOŁ Mariusz | 2007 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1305 | KORONKIEWICZ Krzysztof | 2009 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1306 | KOWOL Patryk | 2010 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1307 | KWIATKOWSKI Daniel | 2011 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1308 | MIAZGOWSKI Adam | 2012 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1309 | MISZTAL Michał | 2014 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1310 | PODBIELKOWSKI Arkadiusz | 2015 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1311 | SOCHACKI Bartosz | 2020 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1312 | WAWRZYKOWSKI Artur | 2021 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1313 | ŻURAWSKI Grzegorz | 2023 | sennder Polska | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1314 | BIELA Tomasz | 2025 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1315 | KOŁODZIEJ Bartosz | 2028 | WOT nie widzi przeszkód | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1316 | BŁAŻEJCZAK Arkadiusz | 2032 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1317 | KARASIŃSKI Tomasz | 2034 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1318 | KOWALSKI Łukasz | 2036 | ZEBRANI Z ULICY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1319 | BARANOWSKI Bartosz | 2042 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1320 | BARSZCZ Damian | 2043 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1321 | BIEŃKO Dariusz | 2044 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1322 | BIERNAT Łukasz | 2045 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1323 | DRYGAS Dariusz | 2053 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1324 | GUŚTAK Wojciech | 2054 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1325 | HANCKA Tomas | 2055 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1326 | HILLER Fabian | 2056 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1327 | JURKIEWICZ Artur | 2061 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1328 | KAŁUŻA Michał | 2062 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1329 | KOPACZ Karol | 2064 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1330 | KOPACZYŃSKI Łukasz | 2065 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1331 | KOŚCIELNY Tomasz | 2066 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1332 | KOWALEWSKI Adam | 2067 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1333 | LEGUT Jakub | 2074 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1334 | MALINOWSKI Robert | 2075 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1335 | MOSKWA Mateusz | 2077 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1336 | OTREMBA Paweł | 2080 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1337 | PIELAT Marcin | 2081 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1338 | PIOCHACZ Jakub | 2082 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1339 | SZINCEL Dawid | 2088 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1340 | SZINCEL Wojciech | 2089 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1341 | WIĘCKOWSKI Tomasz | 2097 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1342 | WIELOGÓRSKI Mateusz | 2098 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1343 | WITKOWSKI Bartosz | 2099 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1344 | ZAPEŃSKI Sławomir | 2100 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1345 | ŻURKOWSKI Michał | 2102 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1346 | BOROWSKI Artur | 2107 | Battle Royale | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1347 | BOROWSKI Piotr | 2108 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1348 | GANOWICZ Marcin | 2109 | Battle Royale | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1349 | KAWAŁEK Sławomir | 2110 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1350 | PRZYBYŁ Jerzy | 2111 | Battle Royale | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1351 | LANGER Piotr | 2113 | BaywatchOCR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1352 | FILISTYŃSKI Jakub | 2114 | Beżowe Mamuty | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1353 | MICHALCZYK Wiktor | 2116 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1354 | KRAKOWSKI Damian | 2119 | Co ja tutaj robię | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1355 | KUŚNIERSKI Andrzej | 1517 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1356 | DREWNIAK Tomasz | 2125 | Europa Ubezpieczenia | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1357 | KUMIEC Łukasz | 2132 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1358 | NIEDOBA Grzegorz | 2134 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1359 | NOWAK Marcin | 2136 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1360 | MIĘDLAR Bartosz | 2141 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1361 | GROCHLA Matthias | 2143 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1362 | HYSKI Tomasz | 2144 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1363 | MATEJA David | 2145 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1364 | MATEJA Patryk | 2147 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1365 | SIMUNIC Nico | 2149 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1366 | WLOCZYK Lukasz | 2150 | Old Vikings | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1367 | MACIEJEWSKI Arkadiusz | 2156 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1368 | POLESIUK Paweł | 2157 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1369 | ŚLUSARZ Oskar | 2159 | Voss | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1370 | ŻUŁTAK Roman | 2160 | Voss | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1371 | LIPKA Michał | 2163 | Wyderki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1372 | STIER Lukas | 2165 | Wyderki | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1373 | BRACICHOWICZ Filip | 2166 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1374 | ŻUCZKOWSKI Wiktor | 2171 | Żuczki Jaworzno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1375 | AJGNER Andrzej | 2173 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1376 | BORKOWSKI Karol | 2175 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1377 | BUJKO Wojciech | 2176 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1378 | CEBULSKI Marcin | 2177 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1379 | CIELECKI Remigiusz | 2178 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1380 | CISZEWSKI Dominik | 2179 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1381 | GWIZDAŁA Przemysław | 2184 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1382 | HANISZEWSKI Bartłomiej | 2185 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1383 | HUMENIUK Rafał | 2186 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1384 | HUTYRA Bartek | 2187 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1385 | JANKOWSKI Damian | 2188 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1386 | JANKOWSKI Konrad | 2189 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1387 | JAROSZEK Grzegorz | 2190 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1388 | KARCZ Przemysław | 2192 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1389 | KONIK Łukasz | 2197 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1390 | KOPYTEK Paweł | 2199 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1391 | KOSIŃSKI Łukasz | 2200 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1392 | KUCZNIAK Łukasz | 2202 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1393 | LEWANDOWSKI Tristan | 2203 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1394 | LIBERA Tomasz | 2204 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1395 | LITWIN Ignacy | 2205 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1396 | ŁUCZAK Tomasz | 2206 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1397 | NIKOŁAJEWICZ Tomasz | 2211 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1398 | PIERZCHAŁA Piotr | 2216 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1399 | PIWKO Maciej | 2217 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1400 | PLOTNIK Mateusz | 2219 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1401 | RATAJCZAK Wojciech | 2220 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1402 | ŚCISŁO Mateusz | 2225 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1403 | SZCZEPANKOWSKI Jakub | 2231 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1404 | SZCZOTKA Kamil | 2232 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1405 | SZELUGA Rafał | 2234 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1406 | SZYMAŃSKI Karol | 2235 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1407 | URBAŃSKI Dariusz | 2237 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1408 | WIDERA Jakub | 2239 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1409 | WINKIEL Hubert | 2240 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1410 | ŻYCHLIŃSKI Michał | 2245 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1411 | KROSNY Dawid | 2246 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1412 | ZIELIŃSKI Kamil | 2248 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1413 | ZIELIŃSKI Paweł | 2250 | [eSaDr] | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1414 | BULANDA Rafal | 2251 | Ale mi się nie chce xD | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1415 | SAWICKI Jarosław | 2253 | Ale mi się nie chce xD | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1416 | ZIOŁO Krzysztof | 2256 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1417 | DOMINO Marcin | 2257 | Dwie-dyszki-znizki | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1418 | ŚWIDERSKI Wiktor | 2258 | Gumowa Robota | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1419 | KRUK Mateusz | 2263 | MOBILE VIKINGS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1420 | LENER Łukasz | 2264 | MOBILE VIKINGS | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1421 | GÓRECKI Marcin | 2269 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1422 | GRZESIŃSKI Ireneusz | 2270 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1423 | KRAWCZYK Korneliusz | 2271 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1424 | STASIOWSKI Ryszard | 2277 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1425 | KOMOROWSKI Mateusz | 2278 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1426 | BĄK Piotr | 2280 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1427 | BECH Filip | 2281 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1428 | BERNAT Mateusz | 2282 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1429 | GOŁDYN Miłosz | 2285 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1430 | PAWLAK Bartosz | 2292 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1431 | SZYMKOWIAK Eryk | 2297 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1432 | ZALASIK Szymon | 2300 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1433 | KOTWICA Robert | 2303 | RuNovum | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1434 | MIERZWIAK Adrian | 2305 | RuNovum | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1435 | BARWIŃSKI Michał | 2311 | Trzeba było zostać w domu | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1436 | GAUL Marcin | 2313 | Trzeba było zostać w domu | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1437 | WYSZYŃSKI Jarek | 2319 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1438 | BULLA Jarosław | 2320 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1439 | BRZESKI Szczepan | 2328 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1440 | DERA Grzegorz | 2332 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1441 | DITTRICH Fabian | 2333 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1442 | DOBROWOLSKI Piotr | 2335 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1443 | DOŁGAŃ Adrian | 2337 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1444 | HENDZEL Bartosz | 2345 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1445 | KORDUBA Kamil | 2349 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1446 | KOWALSKI Tomek | 2351 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1447 | KWOSEK Dawid | 2356 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1448 | MACIOSZEK Paweł | 2357 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1449 | MALANOWSKI Radosław | 2358 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1450 | NIEWIŃSKI Andrzej | 2363 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1451 | PACHURA Bartek | 2364 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1452 | SKOWRON Bartosz | 2372 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1453 | ŚLIWA Marcin | 2373 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1454 | SONDA Martin | 2374 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1455 | STACHOŃ Grzegorz | 2375 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1456 | STACHOŃ Marcin | 2376 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1457 | STASIOWSKI Dawid | 2377 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1458 | SZYMA Bartek | 2381 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1459 | WOŹNIAK Damian | 2388 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1460 | BIAŁORUCKI Michał | 2389 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1461 | BRZOZOWSKI Przemysław | 2390 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1462 | KSIĄŻEK Mikołaj | 2391 | #postdatateam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1463 | GINALSKI Igor | 2393 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1464 | ANDROSIUK Jonatan | 2394 | DAMA_gąski | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1465 | POPCZYŃSKI Krystian | 2400 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1466 | WODZYŃSKI Konrad | 2401 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1467 | BANASZEK Mateusz | 2403 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1468 | SZYMCZAK Rafał | 2404 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1469 | BRYSKE Filip | 2406 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1470 | KEMPA Michał | 2409 | NiezdecydowanePiździBąki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1471 | DAWID Przemek | 2412 | Normalnie Nienormalni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1472 | KŁOBUS Jakub | 2414 | Normalnie Nienormalni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1473 | KOŹBIAŁ Jakub | 2415 | Normalnie Nienormalni | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1474 | GAJDA Łukasz | 2422 | PostdataTeam | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1475 | NIEMIEC Grzegorz | 2428 | Siostry i bracia | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1476 | NIEWCZAS Tomasz | 2431 | Siostry i bracia | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1477 | PIETRUSZEWSKI Paweł | 2435 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1478 | SIEMEK Jakub | 2437 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1479 | SIEMEK Marek | 2438 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1480 | Kambo | 2439 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1481 | BATKO Szymon | 2440 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1482 | DZIWUSZ Hubert | 2445 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1483 | POGORZELSKI Amadeusz | 2446 | The Naturat Betonu | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1484 | ADLER Patryk | 2447 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1485 | AUGUSTYNIAK Bartosz | 2449 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1486 | B. Aleks | 2450 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1487 | BARTKOWIAK Kornel | 2451 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1488 | BOCHEŃSKI Mateusz | 2453 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1489 | FELBERG Cyprian | 2460 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1490 | FOGEL Mateusz | 2462 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1491 | GARUS Marcin | 2464 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1492 | GINALSKI Aleksander | 2466 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1493 | GMEREK Bartłomiej | 2467 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1494 | KAWALIR Michał | 2475 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1495 | KIERCZAK Krzysztof | 2476 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1496 | KOCÓR Grzegorz | 2478 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1497 | KOWALCZYK Mateusz | 2480 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1498 | ŁASKARZEWSKI Michał | 2481 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1499 | LEWANDOWSKI Dariusz | 2482 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1500 | LIS Piotr | 2483 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1501 | ŁUCKIEWICZ Szczepan | 2484 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1502 | MEDYŃSKI Mikołaj | 2489 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1503 | MIKODA Artur | 2492 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1504 | MURAŃKA Mateusz | 2493 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1505 | MUSZYNSKI Krystian | 2494 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1506 | MYŚLIWIEC Jacek | 2495 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1507 | NOGA Sławomir | 2496 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1508 | PAWLIK Marcin | 2505 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1509 | RADOMSKI Maksymilian | 2508 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1510 | ŚLIWIŃSKI Filip | 2511 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1511 | STERNICZUK Jarosław | 2515 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1512 | STRACZYNSKI Michal | 2516 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1513 | WAWAK Dominik | 2523 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1514 | WIEROBIEJ Marek | 2525 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1515 | WOŹNY Paweł | 2526 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1516 | WYROBEK Michał | 2528 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1517 | ZOBEK Rafał | 2531 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1518 | PIETRASIAK Patryk | 2539 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1519 | LEMIROWSKI Maciej | 2540 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1520 | PASZEK Paweł | 2541 | AKS Promil | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1521 | BASZNIAK Piotr | 2542 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1522 | ŁACH Marcin | 2543 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1523 | NADRASKI Rafał | 2544 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1524 | PANKAŁA Mateusz | 2545 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1525 | MYSZYNSKI Maciej | 2547 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1526 | WILK Kamil | 2549 | Karyna i Sebixy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1527 | PONIEDZIAŁEK Henryk | 2551 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1528 | PONIEDZIAŁEK Piotr | 2552 | Każdy orze jak może | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1529 | ZAŁĘSKI Krzysztof | 2555 | LIMITLESS7 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1530 | PIOTROWSKI Damian | 2557 | No limit | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1531 | LIPIEŃ Patryk | 2559 | Paprykarz | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1532 | STASIUK Piotr | 2566 | SPW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1533 | BIAŁOBRZEWSKI Mirek | 2568 | Torstar 2020 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1534 | FALTYN Paweł | 2569 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1535 | GAWŁOWSKI Daniel | 2570 | Torstar 2020 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1536 | JANISZEWSKI Paweł | 2572 | Torstar 2020 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1537 | JASIŃSKI Miłosz | 2573 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1538 | OSET Tomasz | 2575 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1539 | JASKÓLSKI Marek | 2578 | Winko Skład | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1540 | BIEDALAK Krzysztof | 2588 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1541 | BIŁEŃKO Marek | 2589 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1542 | CHLASTA Paweł | 2592 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1543 | DABRYNEUSKI Dzmitry | 2594 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1544 | DOBOSZ Przemyslaw | 2595 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1545 | DOMAGAŁA Damian | 2596 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1546 | DOMANIECKI Michał | 2597 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1547 | FISCHER Filip | 2599 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1548 | GŁOS Marcin | 2602 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1549 | GROSEL Mateusz | 2604 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1550 | KEMPIŃSKI Patryk | 2611 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1551 | KLAT Mikołaj | 2612 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1552 | KMIECIK Tomasz | 2613 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1553 | KOC Bartłomiej | 2614 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1554 | KOLASINSKI Przemek | 2615 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1555 | KUZIAN Mateusz | 2621 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1556 | KUŹNICKI Bartosz | 2622 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1557 | MAKOWSKI Sebastian | 2625 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1558 | MARCISZEWSKI Michał | 2627 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1559 | MARDZYŃSKI Igor | 2628 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1560 | MAZUR Marcin | 2630 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1561 | PIERZYŃSKI Michał | 2637 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1562 | PIERZYŃSKI Piotr | 2638 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1563 | PRZYWARA Paweł | 2639 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1564 | RADŁO Krzysztof | 2640 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1565 | RAWECKI Patryk | 2642 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1566 | ROSIŃSKI Damian | 2644 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1567 | RUSIN Kamil | 2645 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1568 | SOJKA Krzysztof | 2652 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1569 | STACHOWICZ Błażej | 2653 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1570 | ŚWIERCZYNSKI Mariusz | 2654 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1571 | SZPAKOWSKI Arkadiusz | 2657 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1572 | SZTAFA Łukasz | 2658 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1573 | SZTENDEL Wojciech | 2659 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1574 | SZYMAŃSKI Patryk | 2660 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1575 | SZYMAŃSKI Piotr | 2661 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1576 | SZYMCZAK Michał | 2662 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1577 | TANIUKIEWICZ Krzysztof | 2663 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1578 | URBAN Maksymilian | 2664 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1579 | WIECZORKIEWICZ Krzysztof | 2670 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1580 | WŁODAREK Adam | 2671 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1581 | WÓJCIK Maciej | 2672 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1582 | ZIELIŃSKI Przemysław | 2675 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1583 | DUL Michał | 2677 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1584 | KORCZAK Sebastian | 2687 | Cross Box Thunder | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1585 | OLESIAK Piotr | 2690 | Cross Box Thunder | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1586 | IGRAS Dawid | 2691 | CrossBox Thunder Nysa | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1587 | HALAT Jędrzej | 2693 | DZIKI W TRASIE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1588 | GARLEWICZ Bartosz | 2694 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1589 | OZIMOWSKI Filip | 2702 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1590 | ROGATTY Ignacy | 2703 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1591 | GEBEL Mikołaj | 2706 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1592 | GRZEGORCZYK Maciej | 2707 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1593 | HARDULAK Rafał | 2709 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1594 | HUPAJŁO Kamil | 2710 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1595 | KACPERSKI Wiktor | 2711 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1596 | WIECHA Dawid | 2717 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1597 | WŁODARCZYK Jerzy | 2719 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1598 | ZAJĄC Mateusz | 2720 | KHG - skuteczni aż do granic | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1599 | KOCHAN Przemysław | 2726 | Przystanek Szewska! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1600 | PEZDA Jakub | 2728 | Przystanek Szewska! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1601 | RUBACH Jacek | 2729 | Przystanek Szewska! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1602 | KRYSIAK Kamil | 2743 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1603 | SKÓRNIEWSKI Mariusz | 2744 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1604 | LECH Dominik | 2755 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1605 | KURZYŃSKI Wojciech | 2756 | SWIMTEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1606 | MACIOSZCZYK Mikołaj | 2757 | SWIMTEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1607 | WALISZEWSKI Karol | 2758 | SWIMTEAM | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1608 | WÓJCIK Bartłomiej | 2760 | Szydera OCR | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1609 | BIENIEWICZ Mariusz | 2761 | TEAM SobieraDŹ! | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1610 | BĄKOWSKI Sławomir | 2764 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1611 | BIEDRZYCKI Łukasz | 2765 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1612 | BOJANOWSKI Arseniusz | 2766 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1613 | DEPTA Dawid | 2769 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1614 | DOMAGAŁA Marcin | 2770 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1615 | KAPRZYK Michał | 2779 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1616 | KASOWSKI Bartek | 2780 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1617 | KOŁODZIEJ Kamil | 2781 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1618 | KONOPKA Kamil | 2782 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1619 | KOWALCZYK Tomasz | 2783 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1620 | KOZAK Wojciech | 2785 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1621 | KULAK Adrian | 2786 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1622 | LANNOY Igor | 2787 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1623 | LEWANDOWSKI Piotr | 2788 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1624 | ŁOWICKI Adrian | 2789 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1625 | NOWAK Maciej | 2800 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1626 | PIETRZAK Marcin | 2807 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1627 | PILAREK Bartosz | 2808 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1628 | PONSKI Cezary | 2809 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1629 | PRZYBYSZ Adrian | 2810 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1630 | ROKITA Bartłomiej | 2812 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1631 | RUTKOWSKI Dariusz | 2813 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1632 | SZALA Roman | 2818 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1633 | TKACZ Mateusz | 2819 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1634 | TOMASZEWSKI Radosław | 2820 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1635 | WITCZAK Marcin | 2821 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1636 | ZAJĄC Mariusz | 2822 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1637 | ZBROJA Krzysztof | 2823 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1638 | ŻEBROWSKI Dawid | 2824 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1639 | ŻURAWSKI Adam | 2825 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1640 | KOSTRZEWA Waldemar | 2830 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1641 | WLODARCZYK Jakub | 2831 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1642 | BORTNIAK Dawid | 2832 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1643 | KORYTKOWSKI Ali | 2834 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1644 | KSIĄŻEK Mateusz | 2835 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1645 | LEWANDOWSKI Dariusz | 2836 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1646 | CHYB Daniel | 2837 | Chude Byki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1647 | DĄBROWSKI Dariusz | 2838 | Chude Byki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1648 | BANAK Przemysław | 2842 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1649 | PIECHOWIAK Wojtek | 2843 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1650 | STANISZEWSKI Michał | 2844 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1651 | ZDZIABEK Adrian | 2846 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1652 | PROŃKO Kamil | 2847 | Decathlon Legnica | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1653 | WAJDA Dominik | 2857 | Dla Natki :) | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1654 | ORZECHOWSKI Patryk | 2861 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1655 | NOWIŃSKI Wojciech | 2867 | K.S. Tęcza | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1656 | JÓŹWIAK Michał | 2871 | piwniczaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1657 | MOCZYŃSKI Jarosław | 2872 | piwniczaki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1658 | MARCINÓW Piotr | 2876 | Studio Treningu Dobry(ń) Trening | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1659 | SHAHUMYAN Dawid | 2887 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1660 | URLIK Szczepan | 2889 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1661 | SZUSZWALAK Tomasz | 2893 | Tribute to Black Panda | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1662 | BIAŁKOWSKI Bartosz | 2894 | Zwinne Nóżki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1663 | BŁASZCZYK Marcin | 2895 | Zwinne Nóżki | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1664 | BORKOWSKI Mateusz | 2902 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1665 | BULLER Dawid | 2903 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1666 | CEHAŃCZUK Tomasz | 2904 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1667 | CZEKALSKI Krystian | 2906 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1668 | CZEKALSKI Sebastian | 2907 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1669 | DOBEK Jakub | 2908 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1670 | DYOLOG Sergiy | 2909 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1671 | HOMECKI Mateusz | 2916 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1672 | HOSAJA Michał | 2917 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1673 | JANKE Paweł | 2918 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1674 | JARZĄBEK Przemysław | 2919 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1675 | KAMIŃSKI Patryk | 2921 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1676 | KASPRZAK Marek | 2922 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1677 | KICZOROWSKI Rafał | 2923 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1678 | KMIECIK Maciej | 2924 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1679 | KOLODZIEJ Piotr | 2925 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1680 | KRUSZYŃSKI Przemysław | 2927 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1681 | KRUSZYŃSKI Tadeusz | 2928 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1682 | KRYSTKOWIAK Jakub | 2929 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1683 | MOHANA Adam | 2936 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1684 | MOHANA Jakub | 2937 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1685 | OCHOCKI Marcin | 2941 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1686 | OSIECKI Tomasz | 2944 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1687 | SIWAK Hubert | 2947 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1688 | SKOWROŃSKI Gabriel | 2948 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1689 | SZYMAŃSKI Maciej | 2955 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1690 | SZYMAŃSKI Michał | 2956 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1691 | TROJAN Bartosz | 2958 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1692 | TURCZYN Szymon | 2959 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1693 | WALCZAK Adrian | 2960 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1694 | WALEROWSKI Piotr | 2961 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1695 | WIECZOREK Adam | 2962 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1696 | LELEK Andrzej | 2970 | Dream Team Nysa | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1697 | KACZMAREK Marcin | 2978 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1698 | KASZUBA Jacek | 2979 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1699 | MILLER Tomasz | 2981 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1700 | PIECH Adrian | 2982 | FitNadodrze | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1701 | ŚPIEWAK Mariusz | 2984 | FitNadodrze | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1702 | SZATKOWSKI Mieczyslaw | 2994 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1703 | MAJEWSKI Michal | 2995 | LittleWarriors | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1704 | WOJNOWSKI Marcin | 2996 | LittleWarriors | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1705 | BRYNING Marcin | 2997 | My nawet nie umiemy dobrze biegać | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1706 | WALCZAK Erik | 3004 | Profi Pato Team | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1707 | CZERWIŃSKI Roman | 3011 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1708 | KALISZEWSKI Norbert | 3017 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1709 | KARPIŃSKI Łukasz | 3018 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1710 | KOŁODZIEJ Grzegorz | 3021 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1711 | LANGIEWICZ Łukasz | 3024 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1712 | SERAFIN Sylwester | 3032 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1713 | SŁOMSKI Mateusz | 3033 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1714 | TELĄŻKA Adrian | 3034 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1715 | WACŁAWEK Mariusz | 3037 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1716 | OMIELJANIUK Jakub | 3041 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1717 | KIKOŁA Damian | 3055 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1718 | KOSTRZEWSKI Michał | 3058 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1719 | KRÓLIKOWSKI Mateusz | 3059 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1720 | LIPSKI Marcin | 3064 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1721 | POGORZELEC Tomasz | 3070 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1722 | SERWATKA Mateusz | 3073 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1723 | SKRZYPCZAK Tomasz | 3074 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1724 | ZAJAC Mateusz | 3083 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1725 | ZAJĄC Paweł | 3084 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1726 | ZIELIŃSKI Michał | 3085 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1727 | ŻÓŁTANIECKI Kamil | 3086 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1728 | SACHNOWSKI Piotr | 3088 | 666 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1729 | LORENZ Albert | 3093 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1730 | WROBEL Samuel | 3094 | Centrum Treningu | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1731 | JANUSZ Maciej | 3097 | Dziki Brynowa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1732 | KWIATKOWSKI Jakub | 3098 | Dziki Brynowa | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1733 | BULARZ Mateusz | 3099 | Emerytani | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1734 | KALUSZKA Daniel | 3100 | Fu*k biegaczki | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1735 | NOSAL Szymon | 3102 | GTB | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1736 | DALTON Mark | 3108 | Sally | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1737 | GRZELKA Krzysztof | 3110 | Sally | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1738 | KRASZEWSKI Lukasz | 3111 | Sally | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1739 | MUCHA Tomasz | 3113 | Sally | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1740 | NIEZNALSKI Kacper | 3114 | Sally | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1741 | PAPAJ Radosław | 3115 | Sally | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1742 | PUPKA Marcin | 3116 | Sally | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1743 | LACH Łukasz | 3146 | Sunklim | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1744 | CIEPŁY Patryk | 3149 | UMAMI | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1745 | DZIEWONSKI Michal | 3160 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1746 | DZIUBAŁKA Adrian | 3161 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1747 | GAŁĄZKA Patryk | 3163 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1748 | GIBEK Łukasz | 3167 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1749 | GIETKO Piotr | 3168 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1750 | JAUNICH Grzegorz | 3171 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1751 | MARKOWSKI Konrad | 3181 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1752 | MARSZAŁ Konrad | 3182 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1753 | MIROWSKI Michał | 3183 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1754 | NOWAKOWSKI Jarosław | 3185 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1755 | PRZECISZOWSKI Marcin | 3188 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1756 | ŠANA Radek | 3189 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1757 | SOBERA Arkadiusz | 3191 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1758 | TOMASZEWSKI Wojciech | 3198 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1759 | VÁVRA Rudolf | 3199 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1760 | WALCZAK Patryk | 3200 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1761 | WASALA Dariusz | 3201 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1762 | WIDUTO Andrzej | 3202 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1763 | ZIELONKA Dawid | 3205 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1764 | ZIMOŃ Adam | 3206 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1765 | BŁASZCZYK Adam | 3215 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1766 | WIECHNIK Marcin | 3221 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1767 | SOBIEŃ Jakub | 3224 | Misie Malisie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1768 | STOCKI Bartłomiej | 3225 | Misie Malisie | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1769 | BIEŃKO Damian | 3226 | PodwójnyGaz | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1770 | STASIŃSKI Łukasz | 3240 | Telewizja Echo24 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1771 | PALUCH Wojciech | 3235 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1772 | BARCZYK Daniel | 3248 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1773 | DOBROWOLSKI Bartosz | 3252 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1774 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 3253 | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1775 | FALKOWSKI Krystian | 3254 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1776 | FIAŁKOWSKI Robert | 3255 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1777 | NAPORA Mateusz | 3263 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1778 | POLOCZEK Robert | 3264 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1779 | WIERZBIAK Szymon | 3269 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1780 | BEM Patryk | 3277 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1781 | ŁODEJ Kamil | 3278 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1782 | KOWALSKI Rafał | 3288 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1783 | SZYCHOWSKI Dariusz | 1804 | 10 BYCZYS | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1784 | DOMAŃSKI Rafał | 2049 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1785 | DOMINA Dominik | 2050 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1786 | DRÓŻDŻ Andrzej | 2051 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1787 | KURIATA Krystian | 2722 | Kicie i Robaczki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1788 | OLCZYK Piotr | 2886 | Trans.eu | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1789 | GONTARZ Andrzej | 3327 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1790 | BEDNARSKI Przemek | 3328 | MargoFit | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | ||
1791 | MAJERSKI Michał | 2790 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1792 | KOWALCZYK Mikołaj | 2538 | AC międzylesie | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1793 | DYZMA Krzysztof | 382 | Nikodem Gym | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||
1794 | MODERSKI Mateusz | 4330 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1795 | WILKOSZ Piotr | 4331 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1796 | ADAMSKI Kamil | 4334 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1797 | KRAWCZYK Arkadiusz | 4343 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1798 | DOMAGALSKI Ryszard | 235 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1799 | AMBROŻY Arkadiusz | 256 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | |||
1800 | IBROM Krzysztof | 689 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1801 | BAJZERT Bartosz | 1134 | Red Wing Opole | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1802 | MAĆKOWSKI Emilian | 3313 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1803 | SKOREIKO Yurii | 3310 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1804 | OKTABIŃSKI Paweł | 3312 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1805 | PŁOCICA Marek | 3321 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1806 | STOPYRA Patryk | 3319 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1807 | PIWKO Paweł | 4341 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1808 | SOSULSKI Patryk | 4345 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1809 | KANIA Kamil | 4339 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1810 | PIASECKI Arkadiusz | 3322 | IASE | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1811 | PRZYSUCHA Radosław | 4337 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1812 | NAWROCKI Robert | 4338 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1813 | KACZAN Tomasz | 1316 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1814 | OLECHOWSKI Bartłomiej | 1614 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1815 | GUZEK Konrad | 1724 | ZAHARTOWANI | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1816 | DYKAS Piotr | 1750 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1817 | STRÓŻYK Adam | 1019 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1818 | OLSZÓWKA Dawid | 1140 | Team Belona | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1819 | ZAJĄC Przemysław | 1793 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1820 | WAŁĘKA Krzysztof | 1938 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1821 | DOBOSZ Łukasz | 2302 | RuNovum | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1822 | KOZIOROWSKI Arnold | 2315 | Trzeba było zostać w domu | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1823 | PYSZCZORSKI Adam | 2322 | Zetka Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1824 | POCZĄTEK Konrad | 3294 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1825 | KOWALSKI Arkadiusz | 690 | Menelnia AUUUU | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1826 | KAŹMIERCZAK Michał | 1118 | GITESTEAM | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1827 | STROJNY Adam | 1358 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1828 | CZUBAK Zbigniew | 1428 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1829 | GRANIECZNY Robert | 1431 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1830 | MAGNUSZEWSKI Mateusz | 2434 | SyczTeam | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1831 | SROKOWSKI Adam | 470 | Żółte Papiery | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1832 | KUPREWICZ Grzegorz | 641 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1833 | FIRLEJ Radosław | 1723 | ZAHARTOWANI | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1834 | SIELSKI Dawid | 2276 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1835 | KUBICKI Przemysław | 2287 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1836 | KROCHMAL Bartek | 2753 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1837 | KOWALCZYK Maciej | 2860 | Dżak Szparrroww | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1838 | SZCZEPKOWSKI Paweł | 1535 | GroszekOcr | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
1839 | BARTUSIAK Roman | 1696 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1840 | FORTUNA Paweł | 1872 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1841 | BRZEZIŃSKI Mirosław | 2129 | Kuźnia Crossfitu | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1842 | STOKOWSKI Adam | 2845 | Coffik Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1843 | JAŚKIEWICZ Dariusz | 2920 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1844 | MICHALAK Marcin | 4346 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1845 | KUREK Łukasz | 1599 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1846 | DRÓŻDŻ Adam | 1672 | Czarne Żubry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1847 | ZARZYCKI Bartosz | 1684 | Diehlowcy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1848 | KAWCZYNSKI Dariusz | 3019 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1849 | KOZIEŁ Krzysztof | 3023 | RAWLPLUG | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1850 | KUCZBORSKI Jacek | 3061 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1851 | BIENIEWICZ Arkadiusz | 2741 | Sobieradź | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1852 | ROMANOWICZ Rafał | 3338 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1853 | PIEKARSKA Ewa | 3331 | ŁodziankiFit | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1854 | MATERLA Krzysztof | 3329 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1855 | STĘPIEN Rental | 3345 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1856 | BANASIK Michał | 3341 | RAWLPLUG | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1857 | RYDZEWSKI Krystian | 3346 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1858 | BOCZKOWSKI Patryk | 3350 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1859 | KWIECIEŃ Jakub | 3351 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1860 | LINKIEWICZ Grzegorz | 3349 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1861 | KLEIN Mateusz | 3347 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1862 | WYPYCH Bogdan | 3333 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1863 | MOSKA Tadeusz | 1070 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1864 | NOWAK Wojciech | 2212 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
1865 | PATER Maciej | 2214 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1866 | KRASKA Piotr | 2420 | Platinum Dental Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1867 | AL HAREK Yassine | 2448 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1868 | CZERNER Kamil | 2457 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1869 | FAJFER Szymon | 2459 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1870 | POKORSKI Adrian | 2506 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1871 | PRACOWITY Tomasz | 2507 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1872 | PROKOP Przemysław | 2546 | Chłopaki z Dubaju | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1873 | GRZELAK Mariusz | 2605 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1874 | HATALA Gracjan | 2606 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1875 | LESZCZYŃSKI Łukasz | 2624 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1876 | MARIASIEWICZ Dawid | 2629 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1877 | ROGALA Mateusz | 2643 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | |||
1878 | SYGUŁA Hubert | 2655 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | |||
1879 | OLESIAK Łukasz | 2688 | Cross Box Thunder | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1880 | KOPIEC Michał | 2695 | FitPark Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1881 | WOCHNA Paweł | 2705 | KASIA, KASIA I TYCH DWÓCH | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1882 | DREZIN Mateusz | 2771 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1883 | KOZAK Tomasz | 2784 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1884 | MOSIOR Rafał | 2797 | Open Masters Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1885 | PAPAJ Michal | 2805 | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | |||
1886 | JAKUBOWSKI Dawid | 2833 | BEBZONY CCC - DAIW IT | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1887 | SZEWCZAK Patryk | 2953 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1888 | JASIONOWSKI Krystian | 2967 | Dream Team Nysa | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1889 | TREFON Beniamin | 3003 | Profi Pato Team | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1890 | KORYCIAK Daniel | 3040 | Trans.eu | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1891 | PIOTROWSKI Krzysztof | 3186 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1891 | PISKORZ Dawid | 3187 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1893 | KOZIŃSKI Damian | 3258 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1894 | SZYMAŃSKI Paweł | 444 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1895 | URYNOWICZ Piotrek | 445 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||
1896 | TOKARSKI Arkadiusz | 2730 | Przystanek Szewska! | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1897 | ZIELIŃSKI Tomasz | 666 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | |||
1898 | SOLIWODA Tomasz | 667 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1899 | CHOMA Krzysztof | 668 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | ||
1900 | MARCHLEWSKI Łukasz | 2260 | Konusy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1901 | WÓJCIK Hubert | 2262 | Konusy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | ||
1902 | MACIEJEWSKI Mateusz | 2272 | Płomienne Barany i Pastereczka | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1903 | MATUSZAK Norbert | 2289 | Royal | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1904 | WEGIEREK Sebastian | 2567 | SPW | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1905 | ŚCIBOR Cezary | 2576 | Torstar 2020 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | ||
1906 | KWIETNIEWSKI Krystian | 2754 | Strzyżowski Klub Sportowy MK Team Dojo | Open Mężczyzn | 12:30 | 00:00:00 | ||
1907 | TOKAJ Marcin | 3314 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1908 | HOŁUB Jacek | 3323 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | |||
1909 | KURIATA Adam | 757 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1910 | KWIATKOWSKI Mateusz | 759 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1911 | KUPCZYK Krzysztof | 1184 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1912 | KWADRANS Piotr | 1185 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1913 | MODZOLEWSKI Wojciech | 1770 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1914 | PUSHKAROV Yevhen | 1778 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | |||
1915 | KASZUBSKI Tomasz | 2348 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | |||
1916 | GUROK Tomasz | 2826 | Antek TEAM | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
1917 | RATMAN Ryszard | 2945 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
1918 | REKUS Błażej | 2946 | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
1919 | HARASIMOWICZ Kamil | 3234 | Przecinaki | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1920 | LASKOWSKI Jan | 1716 | TeeToo | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1921 | RYBAK Dawid | 31 | K.S. CROSS SPORT Wodzisław Śląski | Open Mężczyzn | 07:20 | 00:00:00 | ||
1922 | RUTKOWSKI Szymon | 174 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
1923 | JAROS Kacper | 193 | DZIKIE SZOPY | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
1924 | NAWROCKI Krzysztof | 406 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1925 | DANILCZUK Przemysław | 488 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1926 | JANUSZ Marcin | 497 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
1927 | WODECKI Tomasz | 536 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1928 | WOLAŃSKI Michał | 537 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | |||
1929 | PŁOWENC Dawid | 601 | TEAM NUTRIE Z LASU | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1930 | BEREZA Patryk | 603 | Zakaz na garaż | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||
1931 | ZAWADZIŃSKI Artur | 803 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | |||
1932 | MIERNIK Przemysław | 837 | Cross Firmus Oborniki Śląsie | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1933 | GÓRSKI Przemysław | 865 | Lisia wataha | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1934 | MARKOWSKI Adam | 867 | OD JUTRA KONIEC | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | ||
1935 | KARCZ Paweł | 908 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1936 | KASPRZAK Tomasz | 909 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1937 | OSZCZEPALSKI Krzysztof | 929 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | |||
1938 | FRĄCZEK Damian | 953 | Apartament na Grunwaldzkiej | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1939 | SZYMCZYK Witold | 954 | Apartament na Grunwaldzkiej | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1940 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 977 | PROGRESS TEAM POLKOWICE | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1941 | SŁOBODZIAN Mateusz | 997 | QAIR | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1942 | BEDNARZ Wiktor | 1014 | Synowie Sołtysa | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | ||
1943 | GONTARCZYK Łukasz | 1039 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | |||
1944 | WILGOSZ Szymon | 1105 | BiernatkiTeam | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | ||
1945 | GUZIK Mateusz | 1169 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1946 | PRZYBYŁA Michał | 1207 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1947 | WIŚNIEWSKI Adam | 1225 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | |||
1948 | WIŚNIEWSKI Adrian | 1226 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | |||
1949 | GAWEŁ Mateusz | 1697 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1950 | KOPYTO Jakub | 1698 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1951 | OSTRĘGA Paweł | 1699 | ORZEŁ 71 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
1952 | PTAK Marcin | 1823 | Błotem nas nie wezmą | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1953 | ZACHARZEWSKI Radosław | 1839 | Są szybsi | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1954 | CHWASTEK Krzysztof | 1842 | Sitkówka Squad | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||
1955 | BONDARENKO Łukasz | 1855 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
1956 | JENDRZEJ Szymon | 2131 | Kuźnia Crossfitu | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
1957 | OLESZCZAK Kamil | 2154 | Tukejny | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | ||
1958 | JARCO Paweł | 3087 | 666 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1959 | DRĄŻKOWSKI Grzegorz | 1416 | Lewin Biega | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | ||
1960 | ADAMCZEWSKI Filip | 1439 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | ||
1961 | KUĆMIERZ Ryszard | 1598 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
1962 | MACHACZEK Ireneusz | 3147 | Tributes NYSA | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1963 | ZBOROWSKI Jacek | 3203 | Open Masters Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1964 | ZEMCZAK Konrad | 3204 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1965 | RINGELHAN Zdenek | 4250 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | |||
1966 | PROCHOT Kamil | 4351 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
1967 | MAZUR Hubert | 3261 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1968 | MILCZAREK Alan | 3279 | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | |||
1969 | KLUZ Marcin | 3243 | THIS IS PPG! | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1970 | CHOŁAST Damian | 3241 | THIS IS PPG! | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1971 | ZIORA Marcin | 3246 | THIS IS PPG! | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1972 | KOSECKI Rafał | 3230 | PPG Drewnochrony | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1973 | ZATOR Adrian | 3245 | THIS IS PPG! | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1974 | LUBNAR Bartosz | 3231 | PPG Drewnochrony | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1975 | SZYBOWSKI Marek | 3195 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1976 | MALLAH Jalal | 3180 | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | |||
1977 | SKIRZEWSKI Aleksander | 3295 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1978 | WOJTAS Konrad | 2874 | Rurkowce | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
1979 | ZAJĄC Aleksander | 3299 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1980 | Barix | 3280 | Bravo 6 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1981 | CHOJNACKI Filip | 3281 | Bravo 6 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | ||
1982 | SICINSKI Marek | 3265 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
1983 | MIZIŃSKI Łukasz | 3290 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1984 | BIAŁEK Łukasz | 3214 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1985 | BRZECZKOWSKI Paweł | 3228 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1986 | GRABOWSKI Szymon | 3219 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1987 | SZWIEC Marek | 3220 | Do it with ALTEN - Wrocław | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1988 | HANISZEWSKI Kacper | 3129 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1989 | JAGIEŁA Piotr | 3131 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1990 | CZAPIŃSKI Przemysław | 3126 | Śląsk Wrocław sekcja kobiet | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1991 | GAWROŃSKI Kordian | 2679 | Budżetówka Pałer | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
1992 | NIEĆKO Bartosz | 3292 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1993 | MŁYNARSKI Michał | 3291 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1994 | STĘPIEŃ Przemysław | 3296 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1995 | WOLSKI Kamil | 3298 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1996 | KOZLOWSKI Jakub | 3211 | Cela 666 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1997 | KĘDZIOR Bartek | 3287 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
1998 | OPAŁKA Łukasz | 3212 | Cela 666 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | ||
1999 | ZIEWIEC Sebastian | 3300 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2000 | PRZYBYTEK Sławomir | 3071 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | |||
2001 | KUBIŃSKI Jakub | 3089 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2002 | MAŁYSZ Jakub | 3105 | Iron Church | Open Mężczyzn | 13:15 | 00:00:00 | ||
2003 | GRZEGORZEWSKI Michał | 3274 | FUN | Open Mężczyzn | 13:45 | 00:00:00 | ||
2004 | OŻÓG Mateusz | 2985 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | ||
2005 | MARCINIAK Kamil | 3289 | Open Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2006 | Scarecrow | 3247 | Open Mężczyzn | 13:30 | 00:00:00 | |||
2007 | JASSIEŃSKI Andrzej | 3286 | Open Masters Mężczyzn | 14:00 | 00:00:00 | |||
2008 | ROMANOWICZ Rafał | 4336 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 |
Znaleziono 2008 wynik(ów)