Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2022-07-24 |
Miejsce : | Bielawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 928 |
Wystartowało : | 875 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 867 |
Na trasie : | 5 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARTOSIK Tomasz | 490 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
2 | KINACH Grzegorz | 2446 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
3 | BABSKA Magda | 3588 | Dwie marudy z Jeleniej Góry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4 | ZAMILSKI Kamil | 3589 | Dwie marudy z Jeleniej Góry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
5 | KOTARSKA Ewa | 3590 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
6 | RZEŹNICZAK Przemysław | 3606 | Żagańskie Dziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
7 | SUSLA Oksana | 3607 | Żagańskie Dziki | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
8 | BALEJKO Maciej | 3608 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
9 | BARAŃSKI Maciej | 3609 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
10 | BOLESZCZUK Dawid | 3610 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
11 | BON Jessica | 3611 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
12 | BUDZIŃSKI Mateusz | 3612 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
13 | KAMIEŃSKA Aleksandra | 3627 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
14 | KONDRATIEW Oleg | 3628 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
15 | KOZIŃSKI Jakub | 3629 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
16 | KRYSZPIN Angelika | 3631 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
17 | ŁUKASIK Monika | 3632 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
18 | MATUSZEWSKA Ewa | 3633 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
19 | ULŻYK Krystian | 3650 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
20 | WŁODARCZYK Katarzyna | 3651 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
21 | WOJCIECHOWSKA Dominika | 3652 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
22 | WOŹNIAK Jakub | 3653 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
23 | ZIELEŃ Jerzy | 3654 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
23 | ZIELEŃ Marek | 3655 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
25 | PELA Karolina | 3591 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
26 | RUDNIK Jacek | 3592 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
27 | MIELEWCZYK Marcin | 3593 | Hardersi | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
28 | RADKOWSKI Marcin | 3594 | Hardersi | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
29 | JANKOWSKI Jakub | 3595 | Kucyki Pony | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
30 | JARLACZYK Dawid | 3596 | Kucyki Pony | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
31 | MISIŃSKI Paweł | 3597 | Libheratorzy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
32 | PIŃSKA Dominika | 3598 | PIŃSZCZAKI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
33 | PIŃSKI Patryk | 3599 | PIŃSZCZAKI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
34 | BARTKOWIAK Anna | 3600 | Po prostu... My | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
35 | HOROBIŃSKA Ewa | 3601 | Po prostu... My | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
36 | GRUDZIŃSKI Tomek | 3602 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
37 | KOCHAŃSKI Tomasz | 3603 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
38 | JANAS Daniel | 3604 | Żagańskie Dziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
39 | KLOCEK Grzegorz | 3605 | Żagańskie Dziki | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | ||
40 | BUŁA Adam | 3613 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
41 | CEGLARSKI Adrian | 3614 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
42 | CZAMARA Karolina | 3615 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
43 | DENYS Dariusz | 3616 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
44 | DENYS Justyna | 3617 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
45 | GACA Kamila | 3618 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
46 | GAZUR Izabela | 3619 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
47 | GAZUR Piotr | 3620 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
48 | GODZIEBA Izabela | 3621 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
49 | GRĘBSKI Igor | 3622 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
50 | GRĘBSKI Tomasz | 3623 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
51 | JANAS Krystian | 3625 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
52 | JURKOWSKA Barbara | 3626 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
53 | MOROZ Viktoriya | 3634 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
54 | OŚKA Cezary | 3637 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
55 | PANDEW Julian | 3638 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
56 | PIETRZAK Katarzyna | 3639 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
57 | ROKITA Bartłomiej | 3640 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
58 | SIKORSKA Aleksandra | 3642 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
59 | STANKIEWICZ Adrian | 3643 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
60 | STĘPIEŃ Anna | 3644 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
61 | SZEWCZYK Grzegorz | 3646 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
62 | SZLACHTOWSKA Zuzanna | 3647 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
63 | BULLER Dawid | 3833 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
64 | MIGDAŁEK Krystain | 210 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
65 | SZCZEPANIAK Mateusz | 320 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | |||
66 | SZYMAŃSKI Michał | 335 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 66 wynik(ów)