Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-06-22 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 28 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 953 |
Wystartowało : | 797 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 791 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 1000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Roztoki 16.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACIĄG Ewelina | 4126 | KIELCE | K30 | 00:00:00 | |||
2 | DOMAŃSKA Mariola | 4197 | KIELCE | K30 | 00:00:00 | |||
3 | KUMAŃSKA Monika | 4209 | KIELCE | K30 | 00:00:00 | |||
4 | SKUCIŃSKA Martyna | 4909 | JĘDRZEJÓW | K30 | 00:00:00 | |||
5 | ADAMCZYK Agnieszka | 4858 | CHOSZCZNO | K40 | 00:00:00 | 02:35:51 | ||
6 | BĘTKOWSKI Piotr | 4017 | CITY TRAIL Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:01 | 01:17:19 | |
7 | KAWIK Tomasz | 4023 | ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAM/ TRENER BIEGACZY | BRENNA | M20 | 00:00:01 | 01:17:21 | |
8 | SYCHOWICZ Daniel | 4025 | OTWOCK | M40 | 00:00:01 | 01:29:55 | ||
9 | KOWALCZYK Agnieszka | 4028 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | LESZNO | K30 | 00:00:01 | 01:33:55 | |
10 | CHOJNACKI Szymon | 4029 | Renelagh Harriers | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:01 | 01:19:59 | |
11 | WOŹNIAK Michał | 4030 | Hoka One One Poland | KRAKÓW | M20 | 00:00:01 | 01:20:02 | |
12 | GOMOŁYSEK Kinga | 4034 | Matner Running Team | GŁUCHOŁAZY | K30 | 00:00:01 | 01:27:51 | |
13 | DUDZIK Łukasz | 4037 | Góral Biega | KAMIENICA | M30 | 00:00:01 | 01:26:14 | |
14 | CHODAKOWSKI Rafał | 4039 | OstroBiec | ĆMIELÓW | M40 | 00:00:01 | 01:29:45 | |
15 | BEREŚ Arkadiusz | 4479 | RZESZÓW | M30 | 00:00:01 | 01:20:00 | ||
16 | KAROLKIEWICZ Daniel | 4509 | WARSZAWA | M30 | 00:00:01 | 01:19:35 | ||
17 | MAZURKIEWICZ Tomasz | 4931 | SANOK | M40 | 00:00:01 | 01:31:23 | ||
18 | PERZ Krzysztof | 4019 | Fabryka Biegania | OSTR | M30 | 00:00:02 | 01:26:02 | |
19 | KORZENIOWSKI Robert | 4020 | WARSZAWA | M50 | 00:00:02 | 02:36:53 | ||
20 | KORNOBIS Monika | 4099 | KawikRunningTEAM/ Go Aptiv! | KRAKÓW | K20 | 00:00:02 | 01:40:13 | |
21 | ROGALA Grzegorz | 4172 | BOGUCHWAŁA | M40 | 00:00:02 | 01:36:15 | ||
22 | ŻELAZNY Agnieszka | 4225 | Gorlicka Grupa Biegowa | GORLICE | K40 | 00:00:02 | 01:52:16 | |
23 | POŁOM Rafał | 4271 | NOA | WROCŁAW | M30 | 00:00:02 | 01:50:12 | |
24 | KACZMARCZYK Przemysław | 4878 | Matner Running Team/Wataha | ROLANTOWICE | M20 | 00:00:02 | 01:36:36 | |
25 | BURYŁO Mateusz | 4919 | Perfect Runner Team | JODŁÓWKA | M20 | 00:00:02 | 01:32:18 | |
26 | KOWALCZYK Adam | 4048 | Adidas Runners Warsaw | LESZNO | M30 | 00:00:02 | 01:28:57 | |
27 | KOWAL Amadeusz | 4053 | Naprzód Młociny | LUBACZÓW | M30 | 00:00:02 | 01:25:09 | |
28 | WIŚNIEWSKA Martyna | 4935 | WARSZAWA | K30 | 00:00:02 | 01:28:54 | ||
29 | SOBALA Justyna | 4103 | RK Athletics | WARSZAWA | K40 | 00:00:02 | 02:36:53 | |
30 | WÓJCIK Krzysztof | 4074 | Night Runners Świlcza | ŚWILCZA | M40 | 00:00:02 | 01:37:03 | |
31 | LABUZ Malgorzata | 4923 | CZARNI | WROCLAW | K30 | 00:00:03 | 01:34:03 | |
32 | GAWLIK Sławek | 4022 | MarcinŚwiercTeam | KRAKÓW | M30 | 00:00:03 | 01:56:09 | |
33 | MUCKUS Filip | 4040 | KS KANAŁEK | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 01:29:42 | |
34 | BODZIOCH Grzegorz | 4057 | Gorlicka Grupa Biegowa | GORLICE | M40 | 00:00:03 | 01:49:11 | |
35 | SARNA Kamil | 4072 | KRASNE | M30 | 00:00:03 | 01:28:39 | ||
36 | JARACZ-PATEREK Alina | 4297 | WROCLAW | K30 | 00:00:03 | 02:10:14 | ||
37 | NOWAK Łukasz | 4046 | NOA / CS RUNNING TEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:03 | 01:38:30 | |
38 | LIPIŃSKI Hubert | 4052 | KS Kanałek | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 01:33:53 | |
39 | RAKSZAWA Krzysztof | 4936 | RYBNIK | M40 | 00:00:03 | 01:32:28 | ||
40 | KALBARCZYK Wojtek | 4107 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 01:42:34 | |
41 | SZUMNY Nina | 4355 | ------------ | KRAKÓW | K30 | 00:00:03 | 02:00:53 | |
42 | MAKLES Wioletta | 4000 | Europa Ubezpieczenia / NOA | WROCŁAW | K30 | 00:00:04 | 02:10:15 | |
43 | ŻMUDA Michał | 4026 | RASZYN | M40 | 00:00:04 | 01:37:17 | ||
44 | WĘGRZYN Marcin | 4031 | Żmuda Running team | WARSZAWA | M30 | 00:00:04 | 01:44:15 | |
45 | STAWIARZ Paweł | 4059 | MATNER RUNNING TEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:04 | 01:32:50 | |
46 | BĄK Marcin | 4062 | LUBLIN BIEGA | LUBLIN | M40 | 00:00:04 | 01:42:13 | |
47 | KORNAK Darusz | 4079 | PKP CARGO | MUNINA | M40 | 00:00:04 | 01:54:50 | |
48 | JABŁOŃSKI Sebastian | 4125 | SSW TEAM KROŚNICE | WROCŁAW | M30 | 00:00:04 | 01:46:35 | |
49 | CZEGUS Marcin | 4193 | Running Połaniec | POŁANIEC | M40 | 00:00:04 | 01:36:47 | |
50 | JELINSKI Sebastian | 4392 | NOA | WROCŁAW | M40 | 00:00:04 | 02:27:11 | |
51 | DZIÓB Romuald | 4873 | CRACOVIA WIELICZKA | WIELICZKA | M40 | 00:00:04 | 01:33:33 | |
52 | DOMINIAK Michał | 4047 | KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA | OŻARÓW MAZOWIECKI | M30 | 00:00:04 | 01:29:13 | |
53 | TOPOLSKI Marcin | 4051 | JADOWNIKI | M40 | 00:00:04 | 01:33:51 | ||
54 | LUBAŃSKA Alicja | 4424 | BUKOWICE | K50 | 00:00:04 | 02:04:42 | ||
55 | KRASUSKI Piotr | 4794 | crossfit siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:05 | 01:57:33 | |
56 | JASTRZĄBEK Konrad Jastrząbek: | 4043 | EVErRUN | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:05 | 01:37:27 | |
57 | PTASZYŃSKI Wojciech | 4067 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | M50 | 00:00:05 | 01:40:04 | |
58 | NOWOSIELSKI Grzegorz | 4070 | BombaBiega | WARSZAWA | M20 | 00:00:05 | 01:32:47 | |
59 | PRZYWARA Piotr | 4086 | Mtu Aero Engines Polska | BUDY GŁOGOWSKIE | M30 | 00:00:05 | 01:35:17 | |
60 | JASIŃSKI Tomasz | 4091 | IWONICZ ZDRÓJ | M40 | 00:00:05 | 01:49:01 | ||
61 | BAJSAROWICZ Marlena | 4223 | WKURW_TEAM | JELCZ-LASKOWICE | K20 | 00:00:05 | 01:40:19 | |
62 | BAGIEŃSKI Marek | 4293 | LIMBA.ORG | POZNAŃ | M40 | 00:00:05 | 02:06:54 | |
63 | ZAGOŻDŻON Maria | 4584 | POZNAŃ | K30 | 00:00:05 | 02:06:53 | ||
64 | RUPIŃSKI Krzysztof | 4869 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M20 | 00:00:05 | 01:30:21 | ||
65 | KOŚCIELNY Aleksander | 4416 | Mtu Aero Engines | RZESZÓW | M40 | 00:00:05 | 01:50:38 | |
66 | GŁASZCZKA Magdalena | 4380 | ASICS FrontRunner Poland | SOBOLEW | K20 | 00:00:06 | 01:57:09 | |
67 | STANOWSKI Bartłomiej | 4080 | Cieszanów Runners | WARSZAWA | M30 | 00:00:06 | 01:51:11 | |
68 | CHODAKOWSKI Kacper | 4088 | OstroBiec | ĆMIELÓW | M20 | 00:00:06 | 02:11:51 | |
69 | SUDOŁ Ryszard | 4094 | Feniks Legnica | SPALONA | M50 | 00:00:06 | 02:01:25 | |
70 | KRYPSKI Bartosz | 4098 | CrossFit Siedlce | SIEDLCE | M20 | 00:00:06 | 01:45:48 | |
71 | WAROWNY Piotr | 4227 | biegusiem.pl | RYKI | M40 | 00:00:06 | 01:57:12 | |
72 | CYMBORSKA Jolanta | 4245 | Warsaw Run Club | WARSZAWA | K30 | 00:00:06 | 01:48:50 | |
73 | OLSZAK Zenon | 4321 | Warsaw Run Club | WARSZAWA | M50 | 00:00:06 | 01:49:19 | |
74 | BIEŃCZAK Zuzanna | 4362 | ASICSFrontRunner Poland | WARSZAWA | K20 | 00:00:06 | 01:57:06 | |
75 | KORYCIŃSKI Adam | 4282 | Crossfit Siedlce | NOWE OPOLE | M30 | 00:00:06 | 02:04:35 | |
76 | ZYGMANOWSKI Przemek | 4035 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:07 | 01:56:21 | ||
77 | BEŚKA Sławomir | 4044 | OchajoRun & Friends | RYBNIK OCHOJEC | M40 | 00:00:07 | 01:41:43 | |
78 | JUSZCZAK Marcin | 4137 | RaceFighter | CEGŁÓW | M30 | 00:00:07 | 01:39:16 | |
79 | BROMKE Łukasz | 4145 | Orange Polska | LUBLIN | M40 | 00:00:07 | 01:47:26 | |
80 | KĄKOL Michał | 4174 | Racefighter | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:07 | 01:38:54 | |
81 | KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina | 4178 | RaceFighter | SIENNICA | K30 | 00:00:07 | 02:04:26 | |
82 | WOŹNIAK Daniel | 4248 | Crossfit Siedlce | ZBUCZYN | M30 | 00:00:07 | 02:12:13 | |
83 | KALITA Jakub | 4686 | Ostrobiec | OSTROWIEC ŚW. | M30 | 00:00:07 | 02:12:21 | |
84 | ZALEWSKI Andrzej | 4820 | Team Nutrilite | WARSZAWA | M60 | 00:00:07 | 01:41:28 | |
85 | DRZAZGA Tomasz | 4090 | WARSZAWA | M30 | 00:00:08 | 01:41:06 | ||
86 | DRAŃKO Piotr | 4151 | OTWOCK | M30 | 00:00:08 | 01:47:30 | ||
87 | HERBICH-SAR Violetta | 4153 | FUDU & co. | PIOTRKÓW TRYB | K40 | 00:00:08 | 01:51:36 | |
88 | JADWIŃSKI Wojciech | 4165 | Reebok Run Crew | WARSZAWA | M40 | 00:00:08 | 01:48:07 | |
89 | FOTYGA Agnieszka | 4234 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | K40 | 00:00:08 | 02:28:03 | |
90 | MAŚLANY Daniel | 4254 | SANOK | M40 | 00:00:08 | 01:36:24 | ||
91 | ŻYŁKA Ireneusz | 4312 | biegacz | SANOK | M40 | 00:00:08 | 01:47:37 | |
92 | GRONCZEWSKI Artur | 4332 | FMW RUNNERS | WARSZAWA | M40 | 00:00:08 | 01:54:19 | |
93 | PIOTR Pietrus | 4130 | BIELECKIE MŁYNY | M40 | 00:00:08 | 01:57:41 | ||
94 | JAWOREK Monika | 4100 | RYDUŁTOWY | K40 | 00:00:09 | 02:16:51 | ||
95 | LATAK Michał | 4121 | Jacek Biega Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:09 | 01:33:48 | |
96 | NAWROT Bartłomiej | 4164 | Kamieniołom | LESKO | M30 | 00:00:09 | 01:54:30 | |
97 | ŻEBROWSKA Jolanta | 4169 | Potrenujemy? | PUŁAWY | K50 | 00:00:09 | 01:55:54 | |
98 | AMBICKI Miłosz | 4177 | RZESZÓW | M30 | 00:00:09 | 01:54:34 | ||
99 | KARDASZ Marek | 4242 | Solina Team | POLAŃCZYK | M40 | 00:00:09 | 01:50:20 | |
100 | GŁUCHOWSKI Karol | 4278 | WARSZAWA | M30 | 00:00:09 | 01:49:23 | ||
101 | LUBIANIEC Karol | 4609 | WARSZAWA | M30 | 00:00:09 | 02:15:02 | ||
102 | BUŁKA Piotr | 4050 | UKS Herkules Sulejówek | SULEJÓWEK | M40 | 00:00:09 | 01:53:55 | |
103 | ZBICIAK Grzegorz | 4381 | Łęczna Biega | SPICZYN | M40 | 00:00:10 | 02:13:54 | |
104 | ZAWADZKI Grzegorz | 4011 | Prestige | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:10 | 01:54:32 | |
105 | ZAWADZKA Agnieszka | 4014 | Klub Sportowy PRESTIGE | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K30 | 00:00:10 | 02:12:33 | |
106 | KOSOWSKI Mateusz | 4063 | WARSZAWA | M40 | 00:00:10 | 01:56:20 | ||
107 | KAŁOWSKI Bartosz | 4073 | OTWOCK | M20 | 00:00:10 | 02:00:55 | ||
108 | KAŁOWSKI Tomasz | 4097 | OTWOCK | M50 | 00:00:10 | 02:01:35 | ||
109 | ZAKRZEWSKI Marcin | 4396 | Sportowe Żule | WARSZAWA | M30 | 00:00:10 | 02:01:06 | |
110 | HÜBNER Ilona | 4511 | Sportowe Żule | WARSZAWA | K30 | 00:00:10 | 02:12:25 | |
111 | KOKSA Mateusz | 4129 | OLSZTYN | M20 | 00:00:10 | 01:43:25 | ||
112 | DĄBROWSKI Tomasz | 4149 | Husaria Race Team Rzeszów | RZESZÓW | M30 | 00:00:10 | 01:38:18 | |
113 | DOLEWSKI Andrzej | 4021 | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:11 | 01:56:22 | |
114 | WITKOWSKI Piotr | 4077 | Vege Runners | WARSZAWA | M20 | 00:00:11 | 01:41:03 | |
115 | STACHYRA Rafal | 4128 | ŁĘCZNA | M30 | 00:00:11 | 01:57:06 | ||
116 | HULEWICZ-DOLEWSKA Elżbieta | 4182 | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:11 | 01:56:21 | |
117 | ADAMCZAK Krzysztof | 4183 | SZWLA Stargard | STARGARD | M60 | 00:00:11 | 02:13:24 | |
118 | ĆWIĄKAŁA Michał | 4474 | ZARSZYN | M30 | 00:00:11 | 01:47:36 | ||
119 | ZAKRZEWSKA Monika | 4420 | Sportowe Żule | WARSZAWA | K30 | 00:00:11 | 02:12:24 | |
120 | OGŁUSZKA Michał | 4104 | SAFEPRO Usługi BHP | RZESZÓW | M30 | 00:00:11 | 01:37:36 | |
121 | KAŁOWSKI Maciej | 4055 | OTWOCK | M20 | 00:00:11 | 02:05:39 | ||
122 | IZDEBSKI Damian | 4083 | PISZCZAC | M30 | 00:00:12 | 01:40:58 | ||
123 | ORZOŁ Jacek | 4084 | Leniwiec Ząbki | ZĄBKI | M30 | 00:00:12 | 01:57:23 | |
124 | SURDACKI Mateusz | 4143 | NAŁĘCZÓW | M30 | 00:00:12 | 01:41:39 | ||
125 | KOZŁOWSKI Tomasz | 4155 | KONSTANCIN JEZIORNA | M60 | 00:00:12 | 01:53:45 | ||
126 | PIERZAK Olaf | 4162 | Night Runners Kabaty | WARSZAWA | M40 | 00:00:12 | 02:00:04 | |
127 | BRZOZOWSKA Teresa | 4201 | Etisoft Running Team | JAWORZNO | K50 | 00:00:12 | 02:05:55 | |
128 | SOWA Dariusz | 4202 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | M50 | 00:00:12 | 01:46:45 | |
129 | DANIELEWSKI Andrzej | 4246 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:12 | 01:47:35 | ||
130 | DESKA Leszek | 4041 | www.leszekbiega.pl | NOWA IWICZNA | M40 | 00:00:13 | 01:36:27 | |
131 | SKWAREK Marcin | 4081 | WARSZAWA | M30 | 00:00:13 | 01:47:26 | ||
132 | KONSTANTY Katarzyna | 4141 | Hoka One One Poland | KRAKÓW | K40 | 00:00:13 | 01:53:21 | |
133 | CIEŚLA Jarosław | 4171 | Biegające Małżeństwo | OLSZTYNEK | M40 | 00:00:13 | 01:48:10 | |
134 | MIKULSKA Aneta | 4179 | OKUNIEW | K40 | 00:00:13 | 02:23:55 | ||
135 | MICHAŁEK Jarosław | 4339 | KRAKÓW | M50 | 00:00:13 | 02:19:39 | ||
136 | MACIĄŻEK Angelika | 4340 | LUBLIN | K20 | 00:00:13 | 02:13:43 | ||
137 | KOWIEL Marta | 4547 | KS Kanałek | JELENIA GÓRA | K30 | 00:00:13 | 02:16:29 | |
138 | BOROWIEC Arkadiusz | 4560 | Chełm Biega | CHEŁM | M40 | 00:00:13 | 01:58:57 | |
139 | LEMIESZKA Marta | 4110 | Fracht Sport Club | SULEJÓWEK | K20 | 00:00:13 | 01:57:10 | |
140 | STĘPIEŃ Mirosław | 4102 | Rossbiegani | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:14 | 01:41:22 | |
141 | BUKALSKI Arkadiusz | 4156 | Chełmska Grupa Triathlonu | CHEŁM | M40 | 00:00:14 | 01:51:32 | |
142 | SZCZECINA Konrad | 4159 | OBRĘB | M20 | 00:00:14 | 01:43:12 | ||
143 | KAMIŃSKI Michał | 4170 | MARKI | M30 | 00:00:14 | 02:13:12 | ||
144 | WITEK Paweł | 4200 | WARSZAWA | M20 | 00:00:14 | 01:43:16 | ||
145 | MARONKA Bartosz | 4213 | KRAKÓW | M20 | 00:00:14 | 02:03:17 | ||
146 | TARTANUS Andrzej | 4325 | Vege Runners | MAKÓW MAZOWIECKI | M40 | 00:00:14 | 02:08:45 | |
147 | WŁODARCZYK Marek | 4731 | RADOM | M40 | 00:00:14 | 02:12:39 | ||
148 | JEŻEWSKI Adam | 4862 | Virtual Runner Club | GLIWICE | M40 | 00:00:14 | 02:08:38 | |
149 | BEDNARSKI Arkadiusz | 4926 | WIRY | M30 | 00:00:14 | 01:40:44 | ||
150 | SZANIAWSKI Marcin | 4101 | WARSZAWA | M30 | 00:00:15 | 01:42:04 | ||
151 | RZEWUSKI Jakub | 4154 | STO-nogi Milanówek | BRWINÓW | M20 | 00:00:15 | 01:41:19 | |
152 | GAJEWIAK Adam | 4203 | CS Group Runners Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:15 | 01:53:37 | |
153 | DZWINIEL Piotr | 4274 | WARSZAWA | M30 | 00:00:15 | 02:27:11 | ||
154 | GĄTARCZYK Mariusz | 4897 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | SIEDLCE | M30 | 00:00:15 | 01:46:36 | |
155 | OSZUST Marcin | 4556 | Chełmska Grupa Triathlonu | ZAGRODA | M40 | 00:00:15 | 01:56:27 | |
156 | MACIEJAK Robert | 4349 | WARSZAWA | M40 | 00:00:15 | 01:53:33 | ||
157 | KOWALEWSKA Izabela | 4795 | WARSZAWA | K30 | 00:00:16 | 02:22:47 | ||
158 | KAŹMIERCZAK Bartłomiej | 4068 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:16 | 01:47:35 | ||
159 | DZIETCZYK Kamil | 4117 | Aktywne Choszczno | SZCZECIN | M30 | 00:00:16 | 01:49:03 | |
160 | ZIENKIEWICZ Agata | 4189 | Piaseczno Running | PIASECZNO | K30 | 00:00:16 | 02:22:43 | |
161 | RUKUSZEWICZ Wawrzyniec | 4190 | Dzikie Grubasy Szatana | WARSZAWA | M30 | 00:00:16 | 01:49:24 | |
162 | ORZECHOWSKA Karolina | 4214 | WARSZAWA | K40 | 00:00:16 | 02:35:00 | ||
163 | ŻAK Oliwia | 4457 | Piaseczno Running | JASTRZĘBIE | K30 | 00:00:16 | 02:27:58 | |
164 | NOWAK Katarzyna | 4483 | Dzikie Grubasy Szatana | WARSZAWA | K30 | 00:00:16 | 02:13:02 | |
165 | GŁĄB Daria | 4405 | PRUDNIK | K20 | 00:00:16 | 02:02:23 | ||
166 | ŁUKASIK Bartłomiej | 4013 | PNIEWY | M30 | 00:00:17 | 02:03:25 | ||
167 | ORZECHOWSKI Daniel | 4116 | M&M air sea cargo S.A. | WARSZAWA | M30 | 00:00:17 | 02:35:00 | |
168 | GOŚCINIAK Michał | 4118 | NOWY DUNINÓW | M20 | 00:00:17 | 01:53:43 | ||
169 | JASTRZĄBEK Agnieszka | 4147 | EVErRUN | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:17 | 01:53:34 | |
170 | ŁANDWIJT Marcin | 4222 | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | M40 | 00:00:17 | 02:05:11 | ||
171 | PESZEK Katarzyna | 4269 | Dzikie Grubasy Szatana | WARSZAWA | K40 | 00:00:17 | 01:57:15 | |
172 | BOCIARSKA Magdalena | 4313 | WARSZAWA | K30 | 00:00:17 | 02:13:39 | ||
173 | KOWARZYK Tomasz | 4331 | ZGORZAŁA | M30 | 00:00:17 | 01:52:29 | ||
174 | BŁACHNIO Jakub | 4148 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:17 | 01:43:57 | |
Przekroczony limit czasu: 06:30:00 | ||||||||
175 | KOLASA Barbara | 4766 | Klub J.Słowackiego | WARSZAWA-WESOŁA | K60 | 00:00:18 | 02:48:40 | |
176 | KWAŚNY Janusz | 4076 | OSIEDLE POZNAŃSKIE | M40 | 00:00:18 | 01:44:43 | ||
177 | GAJEWSKI Jacek | 4138 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 00:00:18 | 01:51:13 | |
178 | ANIOŁ Mateusz | 4266 | Killaz | GÓRNO | M30 | 00:00:18 | 01:41:21 | |
179 | KRAUZE-ROMEJKO Katarzyna | 4318 | NIEWODNICA KORYCKA | K40 | 00:00:18 | 02:19:59 | ||
180 | DERWICH Karol | 4432 | Wkurw Team | KRAKOW | M40 | 00:00:18 | 01:53:21 | |
181 | PATEREK Grzegorz | 4676 | Wkurw_team | KRAKÓW | M30 | 00:00:18 | 02:08:47 | |
182 | ŁUKASZKIEWICZ Michał | 4217 | Pożeracze kilosów | TYCHY | M40 | 00:00:19 | 01:55:31 | |
183 | KIERAT Paweł | 4250 | Pożeracze kilosów | GLIWICE | M30 | 00:00:19 | 01:55:56 | |
184 | MICOR Mateusz | 4253 | GILOWICE | M30 | 00:00:19 | 01:40:37 | ||
185 | MACIOSZEK Katarzyna | 4301 | Florki | WARSZAWA | K30 | 00:00:19 | 02:01:04 | |
186 | KOLASA Andrzej | 4399 | Klub J.Słowackiego | WARSZAWA-WESOŁA | M60 | 00:00:19 | 02:52:12 | |
187 | FRIEZE Krzysztof | 4443 | ORANGE POLSKA | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:19 | 02:16:35 | |
188 | FRIEZE Tatiana | 4478 | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:19 | 02:17:34 | ||
189 | JĘDZURA Agnieszka | 4610 | GLIWICE | K40 | 00:00:19 | 02:28:31 | ||
190 | PATEREK Agata | 4622 | Wkurw_ team | KRAKÓW | K30 | 00:00:19 | 02:08:46 | |
191 | DOBROWOLSKI Mateusz | 4001 | SZCZECIN | M20 | 00:00:20 | 02:02:50 | ||
192 | PODEJMA Rafał | 4216 | Sparta | LASKI | M40 | 00:00:20 | 01:51:00 | |
193 | KRUTYS Marcin | 4270 | RUNNING POŁANIEC | POŁANIEC | M30 | 00:00:20 | 02:05:50 | |
194 | HABELSKI Jarosław | 4525 | Sparta Ultra Team | KĘPNO | M40 | 00:00:20 | 01:50:59 | |
195 | SERĘGA Tomasz | 4673 | Wkurw-Team | BOLĘCIN | M40 | 00:00:20 | 02:13:44 | |
196 | ZIÓŁKOWSKA Milena | 4385 | WARSZAWA | K30 | 00:00:21 | 01:57:55 | ||
197 | DŁUŻNIEWSKI Marcin | 4273 | WARSZAWA | M40 | 00:00:21 | 01:56:13 | ||
198 | ŻYCHOWICZ Rafał | 4294 | ALD Running Team | JABŁONNA | M30 | 00:00:21 | 01:47:01 | |
199 | KACZMARCZYK Daniel | 4306 | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:21 | 02:11:34 | ||
200 | CZEGUS Aneta | 4536 | Running Połaniec | POŁANIEC | K40 | 00:00:21 | 02:13:31 | |
201 | WIERCIŃSKI Łukasz | 4941 | WARSZAWA | M30 | 00:00:21 | 01:55:33 | ||
202 | PEPŁOŃSKI Mariusz | 4489 | Gillette RUN | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:21 | 02:11:36 | |
203 | GUT Przemysław | 4948 | Jacek Biega Running Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:22 | 01:44:43 | |
204 | WOJTAS Janusz | 4113 | WARSZAWA | M50 | 00:00:22 | 01:42:51 | ||
205 | RAMOTOWSKI Marcin | 4160 | WARSZAWA | M40 | 00:00:22 | 01:46:54 | ||
206 | GRUSZECKA Iwona | 4226 | ALD RUNNING TEAM | WARSZAWA | K30 | 00:00:22 | 02:11:42 | |
207 | BARDAN Michał | 4275 | ALD running team | WARSZAWA | M30 | 00:00:22 | 01:46:44 | |
208 | ANDRZEJEWSKI Tomasz | 4695 | Gillette Run | PABIANICE | M50 | 00:00:22 | 01:59:55 | |
209 | SZWAŁEK Krzysztof | 4263 | ZBYDNIÓW | M30 | 00:00:22 | 01:51:02 | ||
210 | ŁUKASIK Andrzej | 4042 | LUBLIN | M50 | 00:00:23 | 02:11:36 | ||
211 | GRYMUZA Zbigniew | 4119 | LUBLIN | M50 | 00:00:23 | 01:51:25 | ||
212 | DROSZCZ Krzysztof | 4188 | BigYellowFoot Adventure Team | GDAŃSK | M30 | 00:00:23 | 01:58:06 | |
213 | DEJA Andrzej | 4233 | OPOLE | M50 | 00:00:23 | 02:20:18 | ||
214 | SZPARAGA Dorota | 4329 | PZU SPORT TEAM | PIASTÓW | K40 | 00:00:23 | 02:09:51 | |
215 | KULIGA Sławomir | 4475 | Posmakuj Run Team | KROSNO | M30 | 00:00:23 | 01:36:47 | |
216 | DAMIĘCKI Jan | 4579 | Masakra Klub Sportowy | WARSZAWA | M40 | 00:00:23 | 02:12:31 | |
217 | NALEWALSKA Joanna | 4914 | #SobasTeam | BOLESŁAWIEC | K30 | 00:00:23 | 01:48:14 | |
218 | GACA Michał | 4045 | PZU SPORT TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:00:24 | 01:45:02 | |
219 | BUKAŁA Marcin | 4095 | Vege Runners | BIELSKO-BIAŁA | M20 | 00:00:24 | 01:55:57 | |
220 | DZIEWA Przemysław | 4115 | Superior Industries Stalowa Wola | BRANDWICA | M40 | 00:00:24 | 01:53:16 | |
221 | CHOMA-GACA Agnieszka | 4144 | PZU SPORT TEAM | WARSZAWA | K40 | 00:00:24 | 01:55:41 | |
222 | KUPAJ Oktawia | 4199 | Vege Runners | ŁOMIANKI | K20 | 00:00:24 | 02:02:58 | |
223 | KOSIN Marcin | 4327 | BSB Barczewo Biega | BARCZEWO | M30 | 00:00:24 | 01:53:21 | |
224 | BARANOWSKA Monika | 4678 | Speed Feet ‚16 | KOSCIAN | K30 | 00:00:24 | 02:38:16 | |
225 | CZERNIAK Artur | 4497 | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 02:03:36 | ||
226 | WRĘCZYCKI Łukasz | 4378 | LUBLINIEC | M30 | 00:00:25 | 02:03:17 | ||
227 | BARAN Stefan | 4058 | NOWY SĄCZ | M40 | 00:00:25 | 02:35:56 | ||
228 | GONET Maciej | 4228 | SKIERDY | M30 | 00:00:25 | 01:58:30 | ||
229 | LASKOWSKI Sławomir | 4314 | PZU Sport Team | LEWIN BRZESKI | M30 | 00:00:25 | 01:47:27 | |
230 | KRZESIAK Łukasz | 4360 | Masakra Klub Sportowy | WARSZAWA | M40 | 00:00:25 | 01:51:03 | |
231 | GONET Sebastian | 4402 | KRAKÓ | M40 | 00:00:25 | 01:57:38 | ||
232 | KOCHANOWSKI Sebastian | 4490 | Rozbiegamy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M40 | 00:00:25 | 02:11:56 | |
233 | FAJER Marek | 4140 | Zwik Myszków Myszków Biega | MYSZKÓW | M60 | 00:00:26 | 01:53:32 | |
234 | WILAMOWSKI Bartłomiej | 4150 | Zostać Ultrasem | PŁOCK | M30 | 00:00:26 | 01:53:17 | |
235 | BARCIŃSKI Dariusz | 4218 | PZU Sport Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:26 | 01:47:52 | |
236 | SZOPIŃSKI Wojtek | 4295 | PZU Sport Team | SEROCK | M30 | 00:00:26 | 01:53:11 | |
237 | RYMDEJKO Agnieszka | 4304 | MIELĘCIN | K20 | 00:00:26 | 02:02:36 | ||
238 | OWCZAREK Katarzyna | 4441 | RozbiegaMy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | K20 | 00:00:26 | 01:53:27 | |
239 | WILK Katarzyna | 4507 | BeFit24Team | KRAKÓW | K30 | 00:00:26 | 02:03:15 | |
240 | BAGNICKI Dariusz | 4538 | RozbiegMy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M40 | 00:00:26 | 02:10:52 | |
241 | BARAŃSKI Jarosław | 4930 | RADOM | M30 | 00:00:26 | 01:46:55 | ||
242 | JAWOREK Anna | 4461 | Rozbiegamy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | K40 | 00:00:26 | 02:05:41 | |
243 | SZMYT Piotr | 4006 | 4 runners group | POZNAN | M40 | 00:00:27 | 02:06:53 | |
244 | BIELEC Karol | 4056 | Rozbiegamy Nowy Dwór | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M30 | 00:00:27 | 01:53:13 | |
245 | WIŚNIEWSKI Artur | 4142 | KAZIMIERZ | M30 | 00:00:27 | 01:57:01 | ||
246 | ŁUNIEWSKA Katarzyna | 4235 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | K30 | 00:00:27 | 01:59:26 | |
247 | MARCINKOWSKA Dominika | 4257 | POZNAŃ | K20 | 00:00:27 | 02:00:15 | ||
248 | TUCZYŃSKA Elżbieta | 4400 | PRUSZKÓW | K50 | 00:00:27 | 02:12:05 | ||
249 | MAŃKOWSKA Anna | 4350 | Drużyna Wilka | OLSZTYN | K30 | 00:00:27 | 02:00:15 | |
250 | WÓJTOWICZ Magdalena | 4139 | WARSZAWA | K20 | 00:00:28 | 01:54:43 | ||
251 | PODEJMA Grzegorz | 4173 | SWARZĘDZ | M40 | 00:00:28 | 01:45:13 | ||
252 | ŁABUZ Paweł | 4342 | PAVLO TEAM | RZESZÓW | M40 | 00:00:28 | 02:08:10 | |
253 | SKÓRA Michał | 4364 | KAŃCZUGA | M40 | 00:00:28 | 02:40:48 | ||
254 | SZCZYGIELSKI Tomek | 4445 | biegusiem. pl | RYKI | M30 | 00:00:28 | 02:01:14 | |
255 | CIPORA Maciej | 4580 | WROCŁAW | M40 | 00:00:28 | 02:10:25 | ||
256 | CIPORA Katarzyna | 4581 | WROCŁAW | K40 | 00:00:28 | 02:10:42 | ||
257 | POGORZELSKI Mariusz | 4896 | Hardcorowe Wychylylybymy | KARCZEW | M40 | 00:00:28 | 01:56:03 | |
258 | PRUS Aleksander | 4096 | POZNAŃ | M30 | 00:00:29 | 01:44:43 | ||
259 | GAWROŃSKI Roman | 4133 | ZALASEWO | M30 | 00:00:29 | 01:45:14 | ||
260 | JAŻOWNIK Jacek | 4136 | WRZEŚNIA | M40 | 00:00:29 | 01:45:14 | ||
261 | ZMYJ Danuta | 4185 | Lacho Team | WIELICZKA | K40 | 00:00:29 | 02:04:44 | |
262 | RZEPNIKOWSKI Michał | 4303 | SKOTNIKI | M40 | 00:00:29 | 02:15:23 | ||
263 | BAJZERT Filip | 4473 | PRZYKONA | M40 | 00:00:29 | 01:54:12 | ||
264 | WRÓBLEWSKA Weronika | 4921 | biegusiem.pl | PUŁAWY | K30 | 00:00:29 | 02:08:37 | |
265 | WRÓBEL Arkadiusz | 4065 | LADZIN | M40 | 00:00:30 | 01:55:46 | ||
266 | WOJTYCZKA Katarzyna | 4305 | AMCSS | RUDA ŚLĄSKA | K30 | 00:00:30 | 02:13:28 | |
267 | LOREZN Anna | 4447 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | SUŁKÓW | K30 | 00:00:30 | 02:06:23 | |
268 | SULEJA Joanna | 4616 | Szwla stargard | STARGARD | K50 | 00:00:30 | 02:38:18 | |
269 | HORA Grzegorz | 4049 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:30 | 01:49:29 | ||
270 | NAWROCKI Marcin | 4518 | CR Z16 | LUBLIN | M40 | 00:00:30 | 01:59:39 | |
271 | CHWALISZ Łukasz | 4105 | Night Runners | POZNAŃ | M20 | 00:00:30 | 01:44:43 | |
272 | KACZMAREK Katarzyna | 4446 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | SUŁKÓW | K40 | 00:00:31 | 02:08:24 | |
273 | MARMUROWICZ Krystian | 4482 | Kolorowa Drużyna Nessi | KATOWICE | M40 | 00:00:31 | 02:11:40 | |
274 | DONIEC Katarzyna | 4522 | NapierajDalej | JASŁO | K40 | 00:00:31 | 02:29:51 | |
275 | SANECKA Katarzyna | 4680 | BeFit24Team | KRAKÓW | K50 | 00:00:31 | 02:35:13 | |
276 | STASIK Beata | 4726 | BeFit24Team | KRAKÓW | K40 | 00:00:31 | 02:08:25 | |
277 | MAŁAJEWICZ Izabela | 4813 | KRAKÓW | K20 | 00:00:31 | 01:57:45 | ||
278 | GOŁĘBIEWSKA Katarzyna | 4152 | GLIWICE | K40 | 00:00:32 | 02:06:59 | ||
279 | CHRZĄSTEK Maciek | 4167 | KRAKÓW | M30 | 00:00:32 | 02:08:10 | ||
280 | TROJAN Grzegorz | 4208 | KRAKÓW | M30 | 00:00:32 | 01:57:08 | ||
281 | BURY Marek | 4215 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:32 | 02:06:46 | ||
282 | GNATOWICZ Krzysztof | 4430 | niezrzeszony | CZERWIEŃSK | M40 | 00:00:32 | 02:10:39 | |
283 | MYŚLIŃSKI Tomasz | 4746 | biegusiem.pl | RADOM | M40 | 00:00:32 | 02:29:51 | |
284 | KĘPKA Robert | 4925 | biegusiem. pl | RYKI | M30 | 00:00:32 | 01:56:26 | |
285 | KĘPKA Waldemar | 4418 | SANTOCKO | M60 | 00:00:32 | 02:11:22 | ||
286 | KĘDREK Emil | 4599 | Habys | LIPNICA DOLNA | M40 | 00:00:33 | 02:19:15 | |
287 | SĘKIEWICZ Janusz | 4134 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M20 | 00:00:33 | 01:54:54 | |
288 | WÓJCIK Radosław | 4255 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M30 | 00:00:33 | 02:06:29 | ||
289 | SZYMKOWIAK Paweł | 4256 | KOTLARNIA | M40 | 00:00:33 | 02:06:46 | ||
290 | CHMIELEWSKA Emilia | 4346 | DĘBE WIELKIE | K30 | 00:00:33 | 02:32:45 | ||
291 | WITT Ewa | 4530 | WĘGLOWICE | K20 | 00:00:33 | 01:57:40 | ||
292 | SZYBIAK Joanna | 4557 | KRZYWCZA | K40 | 00:00:33 | 01:50:40 | ||
293 | ZMYJ Mariusz | 4644 | #AdamCzerwińskiTeam | WIELICZKA | M40 | 00:00:33 | 02:11:52 | |
294 | JAŁOCHA Michał | 4419 | MOŻE SIĘ UDA! | LUBLIN | M40 | 00:00:33 | 01:52:16 | |
295 | ZARĘBA Filip | 4087 | Zabiegani Mielec | MIELEC | M20 | 00:00:34 | 02:13:26 | |
296 | KAPINOS Maciej | 4221 | MIELEC | M30 | 00:00:34 | 02:19:34 | ||
297 | SIEROCIŃSKA Monika | 4438 | CrossFit Siedlce | SIEDLCE | K40 | 00:00:34 | 02:19:55 | |
298 | KASSNER Ewelina | 4520 | WARSZAWA | K20 | 00:00:34 | 02:18:19 | ||
299 | BRODZIAK Arkadiusz | 4571 | KATOWICE | M40 | 00:00:34 | 02:20:34 | ||
300 | SZMUC Anna | 4613 | Myszków Biega | MYSZKÓW | K40 | 00:00:34 | 02:19:23 | |
301 | MADEJ Magdalena | 4881 | CHORZELÓW | K30 | 00:00:34 | 02:13:24 | ||
302 | OSMOLAK Agnieszka | 4181 | PRO - RUN WROCŁAW | WROCŁAW | K30 | 00:00:35 | 01:51:54 | |
303 | SIEROCIŃSKI Robert | 4194 | CrossFit Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:35 | 02:19:49 | |
304 | MŁYNARCZYK Ania | 4229 | KONSTANCIN JEZIORNA | K30 | 00:00:35 | 02:33:15 | ||
305 | SOROCZYŃSKI Sylwester | 4310 | CRossfit Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:35 | 02:19:57 | |
306 | MIŚTA-DOROBISZ Sylwia | 4397 | Myszków Biega | MYSZKÓW | K40 | 00:00:35 | 02:14:50 | |
307 | IWANEK Sebastian | 4459 | Biegusiem.pl | RYKI | M30 | 00:00:35 | 02:13:57 | |
308 | RUPIŃSKI Maciej | 4514 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M50 | 00:00:35 | 02:14:01 | ||
309 | LIPIŃSKI Maciej | 4243 | CrossFit Siedlce | SIEDLCE | M30 | 00:00:35 | 02:20:16 | |
310 | URBAŃSKI Michał | 4247 | ŁĘCZYCA | M40 | 00:00:36 | 02:20:54 | ||
311 | SKOCZEK Cyprian | 4369 | RZESZÓW | M20 | 00:00:36 | 02:04:39 | ||
312 | KUJAWA Tomasz | 4448 | NBR Team | POZNAŃ | M30 | 00:00:36 | 02:06:43 | |
313 | DĄBROWSKI Karol | 4567 | Crossfit Siedlce | SIEDLCE | M40 | 00:00:36 | 02:20:05 | |
314 | OGŁUSZKA Elżbieta | 4664 | SAFEPRO Usługi BHP | RZESZÓW | K30 | 00:00:36 | 02:01:25 | |
315 | RACZYŃSKA Anna | 4724 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | K50 | 00:00:36 | 02:53:51 | ||
316 | BAJERLEIN Joanna | 4917 | POZNAŃ | K30 | 00:00:36 | 01:44:43 | ||
317 | OSTROWSKI Zbyszek | 4109 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M50 | 00:00:36 | 01:52:59 | |
318 | MARCINEK Krzysztof | 4319 | PZU SPORT TEAM | LUBLIN | M30 | 00:00:36 | 02:12:31 | |
319 | RACZYŃSKI Ireneusz | 4175 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M60 | 00:00:37 | 02:36:11 | ||
320 | BOROWSKI Sławomir | 4204 | Solvitur Ambulando | BUKOWIEC | M40 | 00:00:37 | 02:25:45 | |
321 | GUSTAW Agnieszka | 4220 | PZU SPORT TEAM | LUBLIN | K30 | 00:00:37 | 02:12:34 | |
322 | PISKORSKI Krzysztof | 4230 | WARSZAWA | M40 | 00:00:37 | 02:24:08 | ||
323 | GOMÓŁKA Beata | 4265 | Spartan Race Training Group Rzeszów | GODOWA | K20 | 00:00:37 | 02:10:57 | |
324 | BORKOWSKI Michał | 4373 | ŁABISZYN | M20 | 00:00:37 | 02:11:37 | ||
325 | PIŁAT Jakub | 4822 | Multimedia Runners Puławy | GÓRA PUŁAWSKA | M30 | 00:00:37 | 01:57:22 | |
326 | DOMINIAK Katarzyna | 4885 | TIGERS TEAM | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:37 | 02:35:21 | |
327 | ADAMUS Katarzyna | 4597 | OLZA CIESZYN | CIESZYN | K40 | 00:00:38 | 02:27:46 | |
328 | MALINOWSKA Aneta | 4598 | Olza Cieszyn | CIESZYN | K40 | 00:00:38 | 02:27:46 | |
329 | ANDRYSIEWICZ Krzysztof | 4335 | Smechy Łódź | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:38 | 02:21:29 | |
330 | GONDEK Krzysztof | 4336 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M40 | 00:00:38 | 02:03:41 | ||
331 | SŁABOŃ Mariusz | 4371 | KIWK-a biega | WOLBROM | M40 | 00:00:38 | 01:51:11 | |
332 | OSTROWSKI Paweł | 4460 | RZESZÓW | M30 | 00:00:38 | 02:14:58 | ||
333 | TYCZYŃSKA Małgorzata | 4607 | Szybkie Żółwie | POGWIZDÓW | K50 | 00:00:38 | 02:28:19 | |
334 | GADOMSKA Ewa | 4689 | WARSZAWA | K30 | 00:00:38 | 02:27:59 | ||
335 | ŚWIĘTONIOWSKA Justyna | 4844 | Spartan Race Training Group Rzeszów | RZESZÓW | K30 | 00:00:38 | 02:11:07 | |
336 | URBAŃCZYK Ewa | 4864 | WARSZAWA | K40 | 00:00:38 | 02:49:46 | ||
337 | PODLECKA Paula | 4238 | Chaos i Destrukcja | PIŁA | K20 | 00:00:39 | 02:06:10 | |
338 | JAMRÓZ Robert | 4276 | Jamerki | MUROWANIEC | M40 | 00:00:39 | 02:15:20 | |
339 | PATERSKI Dawid | 4506 | Chaos i Destrukcja | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:39 | 02:20:35 | |
340 | SAŁAMACHA Jarosław | 4519 | Żórawski Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:39 | 01:47:07 | |
341 | PRUSZCZAK Dominika | 4589 | WARSZAWA | K30 | 00:00:39 | 02:15:11 | ||
342 | PRZYBYLSKA Magdalena | 4415 | GRÓJEC | K30 | 00:00:39 | 02:47:45 | ||
343 | GUT Leopold | 4655 | Wkurw_Team | POZEZDRZE | M20 | 00:00:40 | 02:08:06 | |
344 | KASZA Alicja | 4005 | KIELCE | K20 | 00:00:40 | 02:12:15 | ||
345 | KRYSTJAŃCZUK Karol | 4192 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:40 | 01:55:46 | |
346 | PRZYBYLSKI Marcin | 4387 | GRÓJEC | M40 | 00:00:40 | 02:23:46 | ||
347 | GOŹDZIENIAK Sobiesław | 4521 | KW KOTŁOWNIA | LUBLIN | M30 | 00:00:40 | 01:49:52 | |
348 | SOBOLEWSKI Mikołaj | 4833 | SZYMANOWSKI Triathlon Team | ADAMÓW | M30 | 00:00:40 | 01:36:44 | |
349 | DANIEL Maria | 4916 | WARSZAWA | K30 | 00:00:40 | 02:01:41 | ||
350 | KĘPKA-WAROWNA Weronika | 4924 | biegusiem.pl | RYKI | K30 | 00:00:40 | 02:19:40 | |
351 | JANICKA Katarzyna | 4404 | WARSZAWA | K30 | 00:00:40 | 02:19:39 | ||
352 | KOWALCZYK Robert | 4353 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:40 | 01:51:09 | |
353 | RUDZIARCZYK Karolina | 4207 | FUCHS OIL TEAM | SWIETOCHLOWICE | K20 | 00:00:41 | 02:14:00 | |
354 | AUGUSTYŃSKA Kinga | 4524 | Lacho Team | KRAKÓW | K40 | 00:00:41 | 02:22:24 | |
355 | LITKA Krzysztof | 4883 | PZU SPORT TEAM | WROCŁAW | M40 | 00:00:41 | 01:40:59 | |
356 | KRZYMOWSKI Piotr | 4642 | Akademia Przyszłości | LUBLIN | M30 | 00:00:41 | 01:51:25 | |
357 | WYPYCH Patryk | 4093 | Kinia i Rzodki team. | CHECINY | M20 | 00:00:41 | 02:22:26 | |
358 | LESZCZYŃSKI Michał | 4176 | Gdynia Medica | GDYNIA | M40 | 00:00:42 | 02:06:18 | |
359 | MUCHA Aleksandra | 4299 | DĄBRÓWKA | K20 | 00:00:42 | 02:11:16 | ||
360 | ŚWIĄDERSKI Paweł | 4358 | SZCZECIN | M40 | 00:00:42 | 01:49:13 | ||
361 | WIŚNIEWSKI Marek | 4398 | WARSZAWA | M40 | 00:00:42 | 02:00:50 | ||
362 | BĄBALICKI Sławomir | 4572 | TFP SPORT TEAM | GOLĘCZEWO | M30 | 00:00:42 | 01:58:41 | |
363 | MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna | 4621 | Wkurw_Team : Aktywni Węgrów | WĘGRÓW | K40 | 00:00:42 | 02:46:36 | |
364 | WINNICKA Monika | 4688 | LÓDŹ | K30 | 00:00:42 | 02:18:49 | ||
365 | ZATORSKI Paweł | 4752 | Night Drinkers | ZGIERZ | M30 | 00:00:42 | 01:46:15 | |
366 | KUCZBORSKI Jarosław | 4839 | Harpagan Sosnowiec | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:42 | 01:59:18 | |
367 | PAWLIK Paweł | 4377 | OLEŚNICA | M40 | 00:00:43 | 02:04:57 | ||
368 | DYCZKOWSKI Andrzej K. | 4146 | Tygryski Kubusia Puchatka | WARSZAWA | M50 | 00:00:43 | 02:06:55 | |
369 | LESZCZYŃSKA Katarzyna | 4477 | GdyniaMedica | GDYNIA | K40 | 00:00:43 | 02:06:33 | |
370 | GARGAS-DZIEDZINA Joanna | 4684 | MUAY RUNNING TEAM | KRAKÓW | K30 | 00:00:43 | 02:27:37 | |
371 | JESKE Marek | 4696 | RUN Bydgoszcz | NIWY | M40 | 00:00:43 | 02:03:36 | |
372 | PAWŁOWSKA Danuta | 4743 | wkurw_team | WARSZAWA | K40 | 00:00:43 | 03:00:33 | |
373 | MACIOSZEK Ania | 4596 | Florki | WARSZAWA | K20 | 00:00:44 | 02:56:01 | |
374 | STAROBRAT-CIENKA Aleksandra | 4602 | WARSZAWA | K30 | 00:00:44 | 02:32:33 | ||
375 | KOPEĆ-KONTEK Monika | 4015 | RZESZÓW | K30 | 00:00:44 | 02:59:44 | ||
376 | KONTEK Dariusz | 4007 | RZESZÓW | M30 | 00:00:44 | 02:53:51 | ||
377 | POLOZYNSKI Andrzej | 4180 | Zacisze Night Runners | WARSZAWA | M40 | 00:00:44 | 02:00:48 | |
378 | DYCZKOWSKI Adam | 4261 | WARSZAWA | M20 | 00:00:44 | 02:21:37 | ||
379 | PODKALICKI Adrian | 4827 | Beskid RUNNERS | BIELSKO BIAŁA | M30 | 00:00:44 | 01:54:33 | |
380 | STAROBRAT Arkadiusz | 4927 | WARSZAWA | M50 | 00:00:44 | 02:32:35 | ||
381 | NIEPSUJ Łukasz | 4780 | Niepołomice Biegają | NIEPOŁOMICE | M30 | 00:00:45 | 01:47:03 | |
382 | HENDZLIK Monika | 4413 | CZĘSTOCHOWA | K40 | 00:00:45 | 02:17:04 | ||
383 | KRYDA Jacek | 4472 | MPKŁÓDŹ | JANÓWKA | M50 | 00:00:45 | 02:22:01 | |
384 | TOKARSKA Bożena | 4533 | KRAKÓW | K40 | 00:00:45 | 02:22:42 | ||
385 | BOGATKIEWICZ Maciej | 4546 | Florki | WARSZAWA | M30 | 00:00:45 | 02:47:55 | |
386 | BIAŁORUCKA Wioletta | 4573 | Mazovia ProActiv Ciechanów | CIECHANÓW | K40 | 00:00:45 | 02:02:23 | |
387 | CHRUŚCIEL Agata | 4693 | Night Drinkers | ZGIERZ | K40 | 00:00:45 | 02:24:22 | |
388 | SIUDA Adam | 4739 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:45 | 02:04:18 | ||
389 | LECH Daniela | 4946 | SOBÓTKA | K20 | 00:00:46 | 02:24:02 | ||
390 | ERNST Tomasz | 4588 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:46 | 02:02:08 | ||
391 | MADEJSKI Krzysztof | 4861 | WROCŁAW | M30 | 00:00:46 | 02:02:25 | ||
392 | BRZEZIŃSKI Piotr | 4647 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M30 | 00:00:46 | 02:18:23 | ||
393 | SOSNÓWKA Leszek | 4498 | DZIAŁDOWO | M50 | 00:00:46 | 02:11:07 | ||
394 | ZIMOCH Łukasz | 4168 | Wataha Sobótka | SOBÓTKA | M20 | 00:00:46 | 02:04:28 | |
395 | CHOLEWA Agnieszka | 4821 | MATNER RUNNING TEAM | WROCLAW | K30 | 00:00:46 | 02:11:41 | |
396 | LECH Lesław | 4945 | SOBÓTKA | M30 | 00:00:47 | 02:25:37 | ||
397 | GAWŁOWSKA Milena | 4322 | Cross Rage | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:47 | 02:21:31 | |
398 | KAWIŃSKA Sylwia | 4410 | KRAKÓW | K30 | 00:00:47 | 01:55:29 | ||
399 | GUŹDZIOŁ Jarek | 4450 | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 00:00:47 | 02:14:11 | ||
400 | STAŃCZYK Andrzej | 4488 | KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M50 | 00:00:47 | 02:10:28 | |
401 | SOSNÓWKA Bartosz | 4863 | Bieg Sosnowy | WARSZAWA | M30 | 00:00:47 | 02:10:21 | |
402 | TABACZKA Piotr | 4187 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | TARNOWO PODGÓRNE | M40 | 00:00:47 | 02:14:30 | |
403 | NOSKO Ewa | 4493 | ŻAGAŃ | K30 | 00:00:47 | 01:59:33 | ||
404 | KRUPA-SZCZĘSNY Izabela | 4628 | #czeladzbiega | CZELADŹ | K40 | 00:00:48 | 02:11:44 | |
405 | LASSOTA-BUJAK Mariola | 4403 | #czeladzbiega | CZELADŹ | K40 | 00:00:48 | 01:57:10 | |
406 | BOJUR Renata | 4426 | CZĘSTOCHOWA | K40 | 00:00:48 | 02:11:13 | ||
407 | FEDAK Bohdan | 4455 | ZAGÓRZ | M40 | 00:00:48 | 01:54:24 | ||
408 | GIERUT Agata | 4523 | JASŁO | K30 | 00:00:48 | 02:46:45 | ||
409 | ROZPARA Karolina | 4531 | SZEBNIE | K20 | 00:00:48 | 01:58:19 | ||
410 | MARUT Katarzyna | 4806 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:00:48 | 02:13:57 | |
411 | TOMICKI Krzysztof | 4783 | ZOFIÓWKA | M30 | 00:00:48 | 01:50:32 | ||
412 | KOZAK Mark | 4933 | CHICAGO | M30 | 00:00:48 | 01:46:46 | ||
413 | SIUDAK Anna | 4537 | TULCE | K30 | 00:00:48 | 02:02:24 | ||
414 | GWAREK Beata | 4652 | GŁOGOWO | K50 | 00:00:49 | 02:19:41 | ||
415 | MYSZKOWSKI Sebastian | 4157 | Team ZabieganeDni | BOROWINA | M40 | 00:00:49 | 02:32:43 | |
416 | SŁABOWSKA Marlena | 4308 | WIELGIE | K20 | 00:00:49 | 02:18:25 | ||
417 | LENARD-MYSZKOWSKA Anna | 4841 | Team ZabieganeDni | BANIOCHA | K30 | 00:00:49 | 02:33:31 | |
418 | MEJKA Aneta | 4422 | RaceFighter | WARSZAWA | K40 | 00:00:49 | 02:30:44 | |
419 | GWAREK Bogdan | 4196 | GŁOGOWO | M50 | 00:00:50 | 02:19:41 | ||
420 | PUCHAŁA Mariusz | 4267 | Ternol | KIELCE | M40 | 00:00:50 | 02:06:26 | |
421 | ZAWADZKI Mirosław | 4268 | KIELCE | M30 | 00:00:50 | 02:09:34 | ||
422 | PABIAŃCZYK Małgorzata | 4366 | KRAKÓW | K40 | 00:00:50 | 02:23:37 | ||
423 | BANDEL Aneta | 4435 | ŁÓDŻ | K20 | 00:00:50 | 02:12:47 | ||
424 | OLESIŃSKI Piotr | 4465 | Belvedere Żyrardów | ŻYRARDÓW | M30 | 00:00:50 | 02:08:20 | |
425 | KWIATKOWSKI Piotr | 4539 | Drużyna Orzecha Żyrardów | ŻYRARDÓW | M30 | 00:00:50 | 02:10:20 | |
426 | BAKALARSKA Mariola | 4569 | WARSAW RUN CLUB | WARSZAWA | K50 | 00:00:50 | 02:14:42 | |
427 | PIOTROWSKA Anna | 4591 | NADARZYN | K40 | 00:00:50 | 02:14:32 | ||
428 | GAWAŁKO Monika | 4880 | WARSZAWA | K20 | 00:00:50 | 02:20:22 | ||
429 | PILKOWSKI Pawel | 4272 | WARSZAWA | M30 | 00:00:51 | 02:20:22 | ||
430 | KUBISIAK Sławomir | 4315 | SKIERNIEWICE | M50 | 00:00:51 | 02:10:49 | ||
431 | FILA Monika | 4517 | Drużyna Orzecha Żyrardów | ŻYRARDÓW | K30 | 00:00:51 | 02:09:25 | |
432 | URBANIK Kacper | 4551 | WARSZAWA | M20 | 00:00:51 | 01:44:39 | ||
433 | ŚRODA Krzysztof | 4570 | RZESZÓW | M40 | 00:00:51 | 02:02:05 | ||
434 | SOT Lucjan | 4899 | A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAK | WETLINA | M50 | 00:00:51 | 01:55:36 | |
435 | ROPEL Mirosław | 4600 | Kis Transport | WEJHEROWO | M60 | 00:00:52 | 02:18:59 | |
436 | GRAMBURG Magda | 4279 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | K30 | 00:00:52 | 02:10:45 | |
437 | ZIELASKOWSKI Michal | 4300 | WARSAW | M40 | 00:00:52 | 01:55:43 | ||
438 | MICHALCZYK Anna | 4376 | Naprzód Młociny | WARSZAWA | K30 | 00:00:52 | 02:10:46 | |
439 | KULIK Katarzyna | 4391 | Night Runners Gliwice | BYTOM | K30 | 00:00:52 | 02:22:45 | |
440 | PIETRUSZKA Anna | 4393 | KRAKÓW | K30 | 00:00:52 | 02:28:28 | ||
441 | BRATKO-SETKOWICZ Alina | 4462 | KRAKÓW | K30 | 00:00:52 | 02:28:30 | ||
442 | HALMANN Mirek | 4003 | PGB Sportowa Paczka | WEJHEROWO | M30 | 00:00:53 | 02:09:55 | |
443 | TREPKA Aga | 4348 | CRAWLEY | K30 | 00:00:53 | 02:18:10 | ||
444 | IWANIEC Ewa | 4617 | WARSZAWA | K40 | 00:00:53 | 02:22:37 | ||
445 | RUDNICKA Agata | 4618 | WARSZAWA | K50 | 00:00:53 | 02:32:34 | ||
446 | KRAWCZYK Jan | 4700 | Klub Pod Wisienką | KRAKÓW | M30 | 00:00:53 | 01:44:03 | |
447 | KRZOSEK Joanna | 4922 | PBWUK | LONDYN | K30 | 00:00:53 | 02:18:14 | |
448 | WIŚNIEWSKA Marta | 4656 | WARSZAWA | K30 | 00:00:54 | 02:19:53 | ||
449 | RZEPKA Mirek | 4762 | WARSZAWA | M50 | 00:00:54 | 02:26:03 | ||
450 | CHOINSKI Mariusz | 4060 | PIESZYCE | M30 | 00:00:54 | 01:56:42 | ||
451 | JACHIMEK Maciej | 4198 | WARSZAWA | M40 | 00:00:54 | 02:09:14 | ||
452 | WOJTAS Mateusz | 4390 | WARSZAWA | M20 | 00:00:54 | 02:09:07 | ||
453 | NOWOSZ Kamil | 4395 | Nationale Nederlanden | WARSZAWA | M30 | 00:00:54 | 02:18:23 | |
454 | POSPIESZNA Zofia | 4456 | POZNAŃ | K20 | 00:00:54 | 02:21:00 | ||
455 | PAKUŁA Michał | 4508 | AKTYWNA FALA | RADZYMIN | M30 | 00:00:54 | 02:51:38 | |
456 | SMORĄGIEWICZ Marcin | 4648 | WARSZAWA | M40 | 00:00:54 | 02:31:22 | ||
457 | PRĘDKI Marcin | 4653 | WARSZAWA | M30 | 00:00:55 | 02:02:07 | ||
458 | MOL Rafał | 4328 | Grupa Biegowa Energy Kaczory | KACZORY | M40 | 00:00:55 | 02:11:31 | |
459 | CHODZIŃSKI Piotr | 4368 | RZESZÓW | M40 | 00:00:55 | 02:11:54 | ||
460 | STRUSZKIEWICZ Aleksandra | 4549 | Power Training | WARSAW | K20 | 00:00:55 | 02:22:43 | |
461 | OBARSKA Małgorzata | 4804 | STARACHOWICE | K50 | 00:00:55 | 03:00:09 | ||
462 | CHODZIŃSKA Mariola | 4575 | RZESZÓW | K30 | 00:00:55 | 02:21:02 | ||
463 | SZCZOTKA Agata | 4491 | Jarosławski Biegacz | JAROSŁAW | K40 | 00:00:55 | 02:26:42 | |
464 | BAJERSKA Renata | 4492 | Grupa Biegowa Energy Kaczory | KACZORY | K50 | 00:00:55 | 02:19:33 | |
465 | PIOTROWSKA Ewa | 4027 | ENERGY KACZORY | KACZORY | K30 | 00:00:56 | 02:19:27 | |
466 | BAJERSKI Arkadiusz | 4307 | Grupa Biegowa Energy Kaczory | KACZORY | M40 | 00:00:56 | 02:19:29 | |
467 | MROZIK Magdalena | 4526 | Power Training | WARSZAWA | K30 | 00:00:56 | 02:14:44 | |
468 | OLESZCZYK Adam | 4544 | Grupa Biegowa EnergyKaczory | KACZORY | M40 | 00:00:56 | 02:11:29 | |
469 | OBARSKI Norbert | 4805 | KIELCE | M50 | 00:00:56 | 02:26:00 | ||
470 | BOBINSKA Marta | 4810 | WARSZAWA | K30 | 00:00:56 | 02:14:47 | ||
471 | FIRST Tomasz | 4910 | PŁOŃSK | M20 | 00:00:56 | 01:32:25 | ||
472 | KWAPIŃSKA Anna | 4630 | TRZEBNICA | K30 | 00:00:57 | 02:27:32 | ||
473 | DASZCZYŃSKI Adam | 4374 | Adasko Team | KOSOWO | M40 | 00:00:57 | 02:19:35 | |
474 | CZECH Dorota | 4466 | Pro-Run Wrocław | KIEŁCZÓW | K40 | 00:00:57 | 02:27:32 | |
475 | WINIARCZYK Adrian | 4568 | Wiola&Adi | STARY KONIK | M30 | 00:00:57 | 02:11:08 | |
476 | PAWEŁAS Marta | 4637 | WARSZAWA | K30 | 00:00:57 | 02:23:28 | ||
477 | KANIEWSKI Michał | 4702 | DzikiDzikTEAM | KOSOWO | M20 | 00:00:57 | 02:19:31 | |
478 | PIWONSKI Adam | 4748 | GÓRA KALWARIA | M30 | 00:00:57 | 01:55:34 | ||
479 | PIETRZAK Agnieszka | 4654 | WARSZAWA | K40 | 00:00:58 | 02:36:41 | ||
480 | SASAL Monika | 4768 | Fundacja Tylko Bieszczady | KRAKÓW | K40 | 00:00:58 | 02:11:17 | |
481 | DYDERSKA Wioletta | 4950 | WARSZAWA | K40 | 00:00:58 | 02:11:07 | ||
482 | MYSZKIEWICZ Agnieszka | 4409 | PZU Sport Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:58 | 02:29:24 | |
483 | STASIAK Wlodzimierz | 4619 | Pro-Run Wrocław | WROCLAW | M30 | 00:00:58 | 02:13:18 | |
484 | RAPACZ Marcin | 4641 | Fundacja Tylko Bieszczady | KRAKÓW | M50 | 00:00:58 | 01:57:55 | |
485 | LEŚNIAK Piotr | 4819 | Street Media Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:58 | 01:56:18 | |
486 | BIENIAS Grzegorz | 4379 | PZU SPORT TEAM | WARSZAWA | M30 | 00:00:59 | 02:13:50 | |
487 | TOMALA Dawid | 4394 | runSZ-team | OSIEK | M20 | 00:00:59 | 02:03:36 | |
488 | GĄSIOREK Kamila | 4431 | Zabiegani.Tv | WARSZAWA | K30 | 00:00:59 | 02:27:52 | |
489 | WOJCIECHOWSKA Helena | 4646 | night runners | POZNAŃ | K30 | 00:00:59 | 02:32:52 | |
490 | FLORIAN Krzysztof | 4944 | RUDA ŚLĄSKA | M40 | 00:01:00 | 01:57:57 | ||
491 | ZAŁĘCKI Michał | 4131 | WARSZAWA | M30 | 00:01:00 | 02:06:28 | ||
492 | MICHALAK Kamila | 4388 | WARSZAWA | K30 | 00:01:00 | 02:09:08 | ||
493 | URBANEK Sylwester | 4401 | WARSZAWA | M40 | 00:01:00 | 02:11:46 | ||
494 | DĄBROWSKI Paweł | 4469 | Night Runners | POZNAŃ | M40 | 00:01:00 | 02:35:33 | |
495 | BAREŁKOWSKA Katarzyna | 4470 | Night Runners | POZNAŃ | K40 | 00:01:00 | 02:35:47 | |
496 | CICHOCKI Mariusz | 4574 | suunto run team | RADOMSKO | M50 | 00:01:01 | 02:35:29 | |
497 | ŻUREK Marta | 4845 | KROSNO | K30 | 00:01:01 | 02:33:49 | ||
498 | BŁASZCZAK Anna | 4846 | KRAKÓW | K30 | 00:01:01 | 02:32:29 | ||
499 | PAWLICKI Krzysztof | 4782 | WARSZAWA | M30 | 00:01:01 | 02:06:42 | ||
500 | WOLSKA Milena | 4759 | Ultra Pasterze | DĘBE WIELKIE | K30 | 00:01:02 | 02:18:47 | |
501 | WOLSKI Kamil | 4361 | Ultra Pasterze | DĘBE WIELKIE | M30 | 00:01:02 | 02:18:47 | |
502 | WALERIANCZYK Kamil | 4412 | SLESIN | M30 | 00:01:02 | 02:06:49 | ||
503 | RAJCHEL Joanna | 4428 | KROSNO | K40 | 00:01:02 | 02:41:13 | ||
504 | NAWROT Artur | 4633 | PIOTRKOWICE | M20 | 00:01:02 | 02:11:00 | ||
505 | BOBER Grzegorz | 4639 | WARSZAWA | M30 | 00:01:02 | 02:28:24 | ||
506 | WRZASKOWSKI Kamil | 4834 | OSP Zastruże | RZGÓW | M20 | 00:01:02 | 02:11:32 | |
507 | WĘGIEL Kinga | 4871 | SUFCZYN | K30 | 00:01:02 | 02:32:29 | ||
508 | ROGOLSKI Artur | 4211 | PZU SPORT TEAM | WARSZAWA | M40 | 00:01:03 | 02:04:51 | |
509 | MUSIAŁ Paweł | 4344 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | M40 | 00:01:03 | 02:28:10 | |
510 | SĘDEK Sylwia | 4414 | adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | K30 | 00:01:03 | 02:28:19 | |
511 | NIŻNIK Monika | 4429 | kury.maja.pazury | ŁÓDŹ | K40 | 00:01:03 | 02:28:06 | |
512 | CHRAPAN Tomasz | 4554 | OLKUSZ | M40 | 00:01:03 | 02:01:48 | ||
513 | SZŁAPKA Katarzyna | 4725 | Speed Feed '16 | KOŚCIAN | K30 | 00:01:03 | 02:36:36 | |
514 | NIEWDZIĘCZNY Jerzy | 4865 | Są Wolniejsi | OLSZTYN | M40 | 00:01:03 | 01:47:16 | |
515 | RÓŻAK-RUKUSZEWICZ Magdalena | 4291 | Dzikie Grubasy Szatana | WARSZAWA | K40 | 00:01:04 | 02:02:40 | |
516 | NIŻNIK Rafał | 4309 | UHERCE | M40 | 00:01:04 | 02:28:02 | ||
517 | MORAWSKA Anna | 4484 | WARSZAWA | K60 | 00:01:04 | 02:31:35 | ||
518 | NADOLNY Piotr | 4545 | LEONCIN | M30 | 00:01:04 | 02:04:51 | ||
519 | CHYBIŁO Barbara | 4710 | SANOK | K30 | 00:01:04 | 02:03:55 | ||
520 | REGUŁA Katarzyna | 4875 | Dzikie Grubasy Szatana | WARSAW | K30 | 00:01:04 | 02:08:36 | |
521 | STRZAŁA Marcelina | 4898 | CZARNA | K20 | 00:01:04 | 02:03:57 | ||
522 | ŁYSIAK Katarzyna | 4363 | DĄBRÓWKA | K30 | 00:01:05 | 02:32:07 | ||
523 | DZIARNOWSKI Włodek | 4439 | biegamPłock team | PŁOCK | M50 | 00:01:05 | 02:13:38 | |
524 | SOBCZAK Beata | 4467 | - | WROCLAW | K40 | 00:01:05 | 02:20:41 | |
525 | MAZURKIEWICZ Karol | 4681 | Ultra Pędziwiatry | WARSZAWA | M30 | 00:01:05 | 02:30:59 | |
526 | GRUSZKA Iwona | 4828 | Dzikie Grubasy Szatana | SIEDLEC DUŻY | K20 | 00:01:05 | 02:21:48 | |
527 | GRUSZKA Piotr | 4887 | SIEDLEC DUŻY | M30 | 00:01:05 | 02:21:50 | ||
528 | SUMIEC Krystyna | 4627 | Zabiegani Mielec | MIELEC | K50 | 00:01:06 | 02:22:29 | |
529 | MAJSNER Kamila | 4953 | K30 | 00:01:06 | 02:25:05 | |||
530 | LITYŃSKA Małgorzata | 4323 | WARSZAWA | K30 | 00:01:06 | 02:13:13 | ||
531 | ZARZYŃSKA Monika | 4500 | Reprezentacja oś. św. Antoniego | WARSZAWA | K40 | 00:01:06 | 02:27:28 | |
532 | BŁOCH Beata | 4592 | Epoka Nordica | ŁÓDŹ | K50 | 00:01:06 | 02:34:33 | |
533 | PRĘDKA Magdalena | 4669 | Ola Team | WARSZAWA | K40 | 00:01:06 | 02:25:08 | |
534 | KUR Mariusz | 4870 | Team ZabieganeDni | JAZGARZEW | M30 | 00:01:06 | 02:32:58 | |
535 | BIAŁEK Dariusz | 4421 | Szakale Bałut Łódź | ŁÓDŹ | M40 | 00:01:06 | 02:34:32 | |
536 | ŁACHETA Konrad | 4008 | WIELISZEW | M30 | 00:01:07 | 02:10:29 | ||
537 | DZIDECZEK Marcin | 4528 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | M30 | 00:01:07 | 02:13:13 | |
538 | CELEK Katarzyna | 4552 | RZESZOW | K30 | 00:01:07 | 02:31:11 | ||
539 | KUKLEWSKA Ewa | 4672 | DUBLIN | K60 | 00:01:07 | 02:29:21 | ||
540 | ŻELAZOWSKA Emilia | 4691 | PZU SPORT TEAM | ZĄBKI | K20 | 00:01:07 | 02:10:23 | |
541 | KUKLEWSKI Filip | 4744 | DUBLIN | M30 | 00:01:07 | 02:31:42 | ||
542 | KARDAS Marta | 4784 | ŁÓDŹ | K30 | 00:01:08 | 02:22:41 | ||
543 | MARKOWSKI Marcin | 4163 | Bravehearts Legionowo | SEROCK | M30 | 00:01:08 | 02:17:56 | |
544 | SZYMAŃSKI Marcin | 4389 | LEGIONOWO | M40 | 00:01:08 | 02:18:25 | ||
545 | ŚWIERKOSZ-HOŁYSZ Małgorzata | 4486 | JAWORZNO | K40 | 00:01:08 | 02:51:45 | ||
546 | ROMANOWSKA Beata | 4510 | Run VeganTeam | GDYNIA | K50 | 00:01:08 | 02:20:41 | |
547 | DOBROWOLSKA Karolina | 4747 | alarcom | DĄBRÓWKA WIELKA | K30 | 00:01:08 | 02:23:11 | |
548 | KACZMARSKI Wojciech | 4939 | WARSZAWA | M50 | 00:01:08 | 02:11:12 | ||
549 | MAŚLAK Anna | 4625 | biegamyrazem.pl | GDYNIA | K40 | 00:01:09 | 02:24:59 | |
550 | GÓRAL Marcelina | 4249 | WARSZAWA | K30 | 00:01:09 | 02:25:24 | ||
551 | GRZESZCZAK Małgorzata | 4501 | biegamyrazem.pl | GDNIA | K40 | 00:01:09 | 02:24:57 | |
552 | ZALEWSKA Agnieszka | 4565 | Biegamyrazem.pl | GDYNIA | K40 | 00:01:09 | 02:24:56 | |
553 | PENAR Arkadiusz | 4612 | GORLICE | M50 | 00:01:09 | 02:19:03 | ||
554 | SZEWCZYK Kamil | 4685 | WARSZAWA | M30 | 00:01:09 | 02:26:19 | ||
555 | LATOS Joanna | 4730 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:01:09 | 02:26:09 | ||
556 | GÓRAL Zuzanna | 4807 | KRAKÓW | K20 | 00:01:09 | 03:07:28 | ||
557 | MARCINIAK Anna | 4851 | CHOCIANÓW | K40 | 00:01:09 | 02:18:49 | ||
558 | MARCINIAK Marek | 4852 | CHOCIANÓW | M40 | 00:01:09 | 02:18:17 | ||
559 | PIĘTKA Piotr | 4239 | WARSZAWA | M40 | 00:01:10 | 02:20:07 | ||
560 | BEDNARCZYK Mariusz | 4240 | Amernet | WARSZAWA | M40 | 00:01:10 | 02:20:12 | |
561 | SZYMAŃSKI Mariusz | 4425 | mkb dreptak | MIŃSK MAZOWIECKI | M40 | 00:01:10 | 02:37:47 | |
562 | GIRZYŃSKA Katarzyna | 4532 | WARSZAWA | K30 | 00:01:10 | 02:19:48 | ||
563 | SZEWCZYK Mariusz | 4543 | KRAKÓW | M40 | 00:01:10 | 02:14:44 | ||
564 | SAWICKA - WERS Urszula | 4562 | DRZONOWO | K30 | 00:01:10 | 02:37:07 | ||
565 | BOROWIEC Mariusz | 4496 | KOŁOBRZEG | M40 | 00:01:10 | 02:10:50 | ||
566 | IDRYJAN Karolina | 4433 | TORUŃ | K30 | 00:01:11 | 02:16:14 | ||
567 | LESZCZYŃSKA Małgorzata | 4463 | GLIWICE | K40 | 00:01:11 | 02:43:37 | ||
568 | KOSACKA Ola | 4707 | KRAPKOWICE | K20 | 00:01:11 | 02:34:53 | ||
569 | SZYMAŃSKA Ewa | 4755 | MIŃSK MAZOWIECKI | K40 | 00:01:11 | 02:37:45 | ||
570 | TOMKIEWICZ Jakub | 4867 | WARSZAWA | M20 | 00:01:11 | 02:20:08 | ||
571 | ŻYMOŁKA Piotr | 4918 | Gazele Moszna | ZIELINA - MOSZNA | M30 | 00:01:11 | 01:55:32 | |
572 | MIŁOSZ Maria | 4527 | Kaszanki | BRWINÓW | K20 | 00:01:12 | 02:37:57 | |
573 | CZAJKOWSKI Tomasz | 4535 | WARSZAWA | M40 | 00:01:12 | 02:12:15 | ||
574 | DOMINIAK-BĄK Izabela | 4590 | JÓZEFOSŁAW | K30 | 00:01:12 | 02:22:12 | ||
575 | CZECH Marcin | 4904 | OchajoRun | RYBNIK | M30 | 00:01:12 | 02:22:54 | |
576 | CZECH Bożena | 4906 | OchajoRun | RYBNIK | K30 | 00:01:12 | 02:22:53 | |
577 | MROZIŃSKI Marcin | 4338 | BIENIEWICE | M40 | 00:01:12 | 02:19:09 | ||
578 | SOKÓŁ Sylwia | 4594 | SĘDZISZÓW | K30 | 00:01:12 | 02:12:14 | ||
579 | WITKOWSKA Beata | 4763 | Epoka Nordica Łódź | ŁÓDŹ | K50 | 00:01:13 | 03:00:51 | |
580 | PYTEL Bożena | 4345 | KIELCE | K40 | 00:01:13 | 02:23:52 | ||
581 | JÓZEFCZYK Jacek | 4540 | WARSZAWA | M30 | 00:01:13 | 02:13:21 | ||
582 | PILAK Zbigniew | 4615 | WROCŁAW | M60 | 00:01:13 | 02:40:25 | ||
583 | JEŻEWSKA Sylwia | 4912 | Drużyna Szpiku | ROSNÓWKO | K40 | 00:01:13 | 02:35:32 | |
584 | ORŁOWSKI Grzegorz | 4499 | OLSZTYN | M30 | 00:01:13 | 02:19:09 | ||
585 | SZOŁTYSEK Beata | 4951 | RYBNIK | K40 | 00:01:14 | 02:31:36 | ||
586 | PISINGAS Mariusz | 4952 | GLIWICE | M40 | 00:01:14 | 02:31:36 | ||
587 | ROGACKA - RZEPKA Maria | 4237 | GLIWICE | K40 | 00:01:14 | 02:47:25 | ||
588 | CIELAK Jerzy | 4564 | BRZEŻNICA | M60 | 00:01:14 | 03:06:40 | ||
589 | BODZEK Bartłomiej | 4823 | TARNÓW | M30 | 00:01:14 | 01:54:32 | ||
590 | JANKOWSKI Rafał | 4825 | GLKS Fałków/Naprzód Młociny | POLICZNA | M40 | 00:01:14 | 01:57:07 | |
591 | JODKO Magda | 4934 | Kościuchy Team | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:01:14 | 02:28:22 | |
592 | TUREK Michał | 4938 | WARSZAWA | M40 | 00:01:14 | 01:59:49 | ||
593 | SZYMSKI Rafał | 4850 | Cidry Lotajom | RADZIONKÓW | M40 | 00:01:14 | 01:56:51 | |
594 | FLISEK Jakub | 4623 | WARSZAWA | M30 | 00:01:15 | 02:16:35 | ||
595 | KWIATKOWSKA Aleksandra | 4442 | adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | K20 | 00:01:15 | 02:27:23 | |
596 | JANOWSKA Ula | 4464 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:01:15 | 02:19:00 | |
597 | REJDYCH Daria | 4677 | Husaria Race Team | KRAKÓW | K30 | 00:01:15 | 02:37:29 | |
598 | BORC Marzanna | 4703 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K50 | 00:01:15 | 02:18:58 | |
599 | JARANOWSKI Xawery | 4714 | WARSZAWA | M40 | 00:01:15 | 02:23:13 | ||
600 | KUŚMIERSKI Krzysztof | 4741 | WARSZAWA | M50 | 00:01:15 | 02:37:04 | ||
601 | WOJTANOWICZ Beata | 4495 | GRUDZIĄDZ | K50 | 00:01:15 | 02:32:59 | ||
602 | ZARĘBA Jolanta | 4454 | RZESZÓW | K50 | 00:01:16 | 02:19:17 | ||
603 | STACHOWICZ Marcin | 4529 | 5F Team | PRZYGODZICE | M30 | 00:01:16 | 02:27:39 | |
604 | PAWLIK Katarzyna | 4534 | 5F Team | PRZYGODZICE | K30 | 00:01:16 | 02:27:39 | |
605 | REJDYCH Tomasz | 4687 | Husaria Race Team | KRAKÓW | M30 | 00:01:16 | 01:44:50 | |
606 | RZECZKOWSKI Maciej | 4224 | OTWOCK | M50 | 00:01:16 | 02:36:42 | ||
607 | KARPIŃSKA Nina | 4764 | BLIŻYN | K30 | 00:01:17 | 02:36:59 | ||
608 | MOLENDA Matuesz | 4288 | TRENER24H.COM.PL | WARSZAWA | M20 | 00:01:17 | 02:09:05 | |
609 | WOJTAROWICZ Danuta | 4290 | TRENER24H.COM.PL | WARSZAWA | K30 | 00:01:17 | 02:13:18 | |
610 | STASIAK Waldemar | 4750 | OPOLE | M40 | 00:01:17 | 02:41:50 | ||
611 | WASSER Michał | 4890 | NOWA BOGACICA | M20 | 00:01:17 | 02:01:26 | ||
612 | FALKOWSKI Falkowski | 4911 | WARSZAWA | M40 | 00:01:17 | 02:10:45 | ||
613 | KANTOR Tomasz | 4283 | TRENER24H.COM.PL | IZDEBNO KOŚCIELNE | M30 | 00:01:18 | 02:56:47 | |
614 | KURMAN Arkadiusz | 4289 | TRENER24H.COM.PL | WARSZAWA | M30 | 00:01:18 | 02:07:40 | |
615 | TWARDOWSKI Tomasz | 4487 | Trenujznami.pl | WROCŁAW | M40 | 00:01:18 | 02:19:57 | |
616 | KRASOŃ Kamil | 4640 | WARSZAWA | M40 | 00:01:18 | 02:14:02 | ||
617 | GRONIEWSKI Michał | 4692 | WARSZAWA | M30 | 00:01:18 | 02:34:55 | ||
618 | IWACHÓW Sławomir | 4709 | KWIDZYN | M40 | 00:01:18 | 02:19:44 | ||
619 | KISIEL Krzysztof | 4723 | KWIDZYN | M40 | 00:01:18 | 01:52:25 | ||
620 | NORWA Justyna | 4285 | TRENER24H.COM.PL | WARSZAWA | K30 | 00:01:19 | 02:28:42 | |
621 | KĘPSKI Jarosław | 4286 | TRENER24H.COM.PL | WARSZAWA | M30 | 00:01:19 | 02:27:53 | |
622 | BARAN Katarzyna | 4287 | TRENER24H.COM.PL | WARSZAWA | K30 | 00:01:19 | 02:27:35 | |
623 | GEWALD Danuta | 4670 | Trener24h | WARSZAWA | K30 | 00:01:19 | 02:27:48 | |
624 | MAJKA Wojciech | 4671 | Trener24h | WARSZAWA | M40 | 00:01:19 | 02:27:48 | |
625 | KUCHARCZYK Mikolaj | 4793 | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | M20 | 00:01:20 | 02:02:13 | ||
626 | KOSZAŁKA Aleksandra | 4252 | LĘBORK | K20 | 00:01:20 | 02:31:52 | ||
627 | SARNA Agata | 4729 | Wkurw_team | TYCZYN | K30 | 00:01:20 | 02:43:44 | |
628 | GORYŃSKA Michalina | 4742 | GDANSK | K20 | 00:01:20 | 02:31:53 | ||
629 | BOŃSKA Karolina | 4659 | WARSZAWA | K30 | 00:01:21 | 02:13:51 | ||
630 | SKŁADANOWSKA Beata | 4586 | WARSZAWA | K30 | 00:01:21 | 02:28:11 | ||
631 | BIAŁOKOS Anna | 4668 | WARSZAWA | K30 | 00:01:21 | 02:36:34 | ||
632 | PAWLAK Bartosz | 4132 | JABŁONNA | M40 | 00:01:22 | 02:25:44 | ||
633 | KRAJCZYŃSKI Jakub | 4191 | PKO Bank Polski | ŁOMIANKI | M40 | 00:01:22 | 02:17:44 | |
634 | JAMBOR Michał | 4244 | Bractwo Biegowe BGK | WARSZAWA | M40 | 00:01:22 | 02:25:59 | |
635 | STĘPIEŃ Dorota | 4320 | WARSZAWA | K30 | 00:01:22 | 02:12:59 | ||
636 | KRUSZYŃSKA Agnieszka | 4675 | AKS Polonia Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:01:22 | 02:22:02 | |
637 | PAWLAK Beata | 4735 | JABŁONNA | K40 | 00:01:22 | 02:25:44 | ||
638 | DERMAŃSKA Marta | 4737 | WARSZAWA | K30 | 00:01:22 | 02:51:10 | ||
639 | MICHALCZAK Paweł | 4778 | KRAKÓW | M40 | 00:01:23 | 02:13:21 | ||
640 | SKÓRA Przemysław | 4800 | GLIWICE | M40 | 00:01:23 | 02:03:04 | ||
641 | MAZUR Michał | 4893 | KB Sobótka | SOBÓTKA | M30 | 00:01:23 | 02:33:35 | |
642 | RUPIŃSKA Agnieszka | 4901 | KONSTANCIN -JEZIORNA | K20 | 00:01:23 | 02:31:31 | ||
643 | CIEŚLAK Wiktor | 4814 | WARSZAWA | M40 | 00:01:23 | 02:47:04 | ||
644 | ŻMOJDZIAN Przemysław | 4815 | KB Sobótka | CHWAŁKÓW | M30 | 00:01:23 | 02:29:45 | |
645 | PAŁOSZ Anna | 4251 | WAŁBRZYCH | K30 | 00:01:24 | 02:19:47 | ||
646 | SKOŁUBOWICZ Marzena | 4515 | WAŁBRZYCH | K30 | 00:01:24 | 02:19:47 | ||
647 | KUNA Aleksandra | 4727 | TERESZPOL | K20 | 00:01:24 | 02:02:54 | ||
648 | BIELIK Radosław | 4753 | Wkurw_team | KRAKOW | M40 | 00:01:24 | 02:31:55 | |
649 | MAKARZEC - SURMA Agnieszka | 4649 | BIŁGORAJ | K30 | 00:01:24 | 02:32:10 | ||
650 | NOWIŃSKI Jakub | 4777 | WARSZAWA | M40 | 00:01:25 | 02:47:44 | ||
651 | BRZOZOWSKI Piotr | 4343 | KB MCKiS Jaworzno | JAWORZNO | M50 | 00:01:25 | 02:34:59 | |
652 | GIURG Grzegorz | 4407 | WAŁBRZYCH | M40 | 00:01:25 | 02:27:43 | ||
653 | WĘGOROWSKI Jacek | 4719 | LUBLIN | M40 | 00:01:25 | 02:18:28 | ||
654 | GRZYWACZ Dariusz | 4733 | LUBLIN | M50 | 00:01:25 | 02:13:14 | ||
655 | KRZYCH Marcin | 4808 | KRAKÓW | M30 | 00:01:25 | 02:33:34 | ||
656 | KRZYCH Elżbieta | 4809 | KRAKÓW | K30 | 00:01:25 | 02:33:04 | ||
657 | PAŃSZCZYK Elżbieta | 4849 | WROCŁAW | K30 | 00:01:25 | 02:20:14 | ||
658 | MAZUR Joanna | 4563 | Joanna Mazur | KRAKÓW | K30 | 00:01:26 | 02:17:46 | |
659 | MICHAŁKOWSKA Magdalena | 4605 | KRAKOW | K30 | 00:01:26 | 02:17:48 | ||
660 | JELENIEWSKA Barbara | 4608 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | K30 | 00:01:26 | 02:57:08 | ||
661 | KORNILAK Edyta | 4690 | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | SKÓRZEC | K40 | 00:01:26 | 02:23:00 | |
662 | MITROFANIUK Agata | 4697 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | K30 | 00:01:26 | 02:11:37 | |
663 | PASTERNAK Joanna | 4738 | PZU Sport Team | WARSZAWA | K30 | 00:01:26 | 02:34:22 | |
664 | BORYS Magdalena | 4884 | KIELCE | K30 | 00:01:26 | 02:18:51 | ||
665 | OSTROWSKA Dorota | 4651 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | K50 | 00:01:26 | 02:17:32 | |
666 | BORYS Maciej | 4302 | KIELCE | M40 | 00:01:27 | 02:18:51 | ||
667 | ZIÓŁEK Teresa | 4638 | stay insane | MEŁGIEW | K50 | 00:01:27 | 02:37:28 | |
668 | DĄBROWSKA Edyta | 4683 | PIASECZNO | K30 | 00:01:27 | 02:32:09 | ||
669 | CICHECKI Marek | 4892 | SOCHACZEW | M60 | 00:01:27 | 02:23:04 | ||
670 | DZIWOŃ Dominik | 4920 | KIELCE | M20 | 00:01:27 | 02:25:56 | ||
671 | GRZYWACZ Krzysztof | 4940 | WARSZAWA | M40 | 00:01:27 | 01:59:50 | ||
672 | KUJAWSKA Angelika | 4206 | HDR Wataha Margonin | ŁOBŻENICA | K30 | 00:01:28 | 02:10:37 | |
673 | MŁYNARCZYK Michał | 4408 | KATOWICE | M40 | 00:01:28 | 02:19:36 | ||
674 | TOPOLEWSKI Kamil | 4444 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | 00:01:28 | 02:19:37 | |
675 | SZYPROWSKI Jarosław | 4891 | ALTANKA | M40 | 00:01:28 | 02:23:04 | ||
676 | JAREMEK Wojtek | 4812 | ZAMOŚĆ | M30 | 00:01:28 | 02:30:26 | ||
677 | DOMINIK Kacper | 4817 | ŁOMIANKI | M20 | 00:01:28 | 01:58:35 | ||
678 | STANISZEWSKA Joanna | 4761 | SPC | TORUŃ | K30 | 00:01:29 | 02:07:01 | |
679 | BELTER Barbara | 4002 | PIŁA | K30 | 00:01:29 | 02:20:24 | ||
680 | LIGENZA-KOWALCZUK Agata | 4365 | PIŁA | K30 | 00:01:29 | 02:28:09 | ||
681 | HOPPE Grzegorz | 4928 | PIŁA | M30 | 00:01:29 | 02:10:38 | ||
682 | STARZYŃSKA Katarzyna | 1049 | Pokręceni | PIŁA | K40 | 00:01:29 | 02:00:05 | |
683 | NADULSKI Piotr | 4937 | PIŁA | M40 | 00:01:29 | 02:13:49 | ||
684 | KOTOWICZ Marcin | 4632 | HDR Wataha Margonin | CHODZIEŻ | M30 | 00:01:30 | 02:26:16 | |
685 | RYMON Paweł | 4658 | POKRĘCENI | KRAJENKA | M30 | 00:01:30 | 02:35:00 | |
686 | ŚLĘZAK Hanna | 4016 | Pokręceni | PIŁA | K30 | 00:01:30 | 02:31:41 | |
687 | ŚWIECZKOWSKI Wiesław | 4503 | SCEDRAU | SZCZODROWO | M40 | 00:01:30 | 02:35:16 | |
688 | KOZERA Marcin | 4513 | POKRĘCENI | KACZORY | M30 | 00:01:30 | 02:20:23 | |
689 | SOBCZAK Agata | 4576 | HDR Wataha Margonin | CHODZIEŻ | K30 | 00:01:30 | 02:26:16 | |
690 | KOWALCZYK Anita | 4838 | #TeamKrólak | JEMIELNO | K20 | 00:01:30 | 02:37:13 | |
691 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | 4012 | SPC | TORUŃ | K50 | 00:01:31 | 02:34:29 | |
692 | SCHWITALLA Katarzyna | 4512 | KAtrix/MKS Siechnice | SIECHNICE | K40 | 00:01:31 | 02:33:21 | |
693 | GRYS Rajmund | 4550 | MKS Siechnice | JANKOWICE | M40 | 00:01:31 | 02:13:49 | |
694 | SKROBEK Marcin | 4708 | WROCŁAW | M30 | 00:01:31 | 02:27:41 | ||
695 | KRUKOWSKI Łukasz | 4877 | MKS SIECHNICE | GROBLICE | M30 | 00:01:31 | 02:14:19 | |
696 | GAWLIK Anna | 4848 | KAtrix/MKS Siechnice | SIECHNICE | K30 | 00:01:31 | 02:34:53 | |
697 | CENDROWICZ Magdalena | 4779 | SOBÓTKA | K30 | 00:01:32 | 02:26:58 | ||
698 | WOJAS Justyna | 4790 | Niepołomice Biegają | NIEPOŁOMICE | K30 | 00:01:32 | 02:20:48 | |
699 | RIEKSTIINA Liga | 4947 | BENE | K30 | 00:01:32 | 02:18:21 | ||
700 | ZAWADZKA Monika | 4559 | MKS SIECHNICE | SIECHNICE | K30 | 00:01:32 | 02:28:51 | |
701 | BUDZYN Paulina | 4712 | - | KRAKÓW | K30 | 00:01:32 | 02:02:09 | |
702 | ROGÓŻ Agnieszka | 4942 | NIEPOŁOMICE | K30 | 00:01:32 | 02:20:08 | ||
703 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | 4943 | NIEPOŁOMICE | K20 | 00:01:32 | 02:10:36 | ||
704 | CZARNECKA Żaneta | 4717 | Parkrun Grudziadz | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:01:32 | 02:34:28 | |
705 | JAGUSZEWSKI Piotr | 4127 | Sulejówek | SULEJÓWEK | M30 | 00:01:33 | 02:06:06 | |
706 | MAŁEK Paweł | 4326 | Niepołomice Biegają | NIEPOŁOMICE | M40 | 00:01:33 | 02:03:14 | |
707 | KORZENIOWSKA Magdalna | 4471 | Niepołomice Biegają | KRAKÓW | K40 | 00:01:33 | 02:21:40 | |
708 | NORAS Alina | 4854 | PwC SDC Runners Team | IMIELIN | K30 | 00:01:33 | 02:18:36 | |
709 | DAMIĘCKA Katarzyna | 4010 | WARSZAWA | K30 | 00:01:34 | 02:29:21 | ||
710 | PAŁKA Stanisław | 4406 | Niepołomice Biegają | TARNÓW | M40 | 00:01:34 | 02:09:05 | |
711 | POŁCZYŃSKA Ewelina | 4561 | HDR WATAHA MARGONIN | WĄGROWIEC | K30 | 00:01:34 | 02:33:49 | |
712 | IWANICKI Marcin | 4585 | HDR WATAHA MARGONIN | WĄGROWIEC | M30 | 00:01:34 | 02:33:22 | |
713 | BLICHARZ Artur | 4811 | KS Sportiva | OŁPINY | M30 | 00:01:34 | 02:02:28 | |
714 | MOTYL Mirosława | 4802 | Niepołomice Biegają | KRAKÓW | K30 | 00:01:34 | 02:41:01 | |
715 | PŁOŃSKA Julia | 4502 | WARSZAWA | K30 | 00:01:35 | 02:26:57 | ||
716 | WANAT Marika | 4661 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | K30 | 00:01:35 | 02:26:30 | ||
717 | ZIEMBIŃSKA- BUCZYŃSKA Aleksandra | 4706 | GLIWICE | K30 | 00:01:35 | 02:32:00 | ||
718 | FRĄTCZAK Marcin | 4711 | WARSZAWA | M40 | 00:01:35 | 02:26:56 | ||
719 | RYBCZYŃSKA Magdalena | 4636 | WROCŁAW | K40 | 00:01:37 | 02:36:57 | ||
720 | CZARNECKA Agnieszka | 4665 | SZCZECIN | K40 | 00:01:37 | 02:36:52 | ||
721 | PIASECKA Marta | 4826 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | SZCZECIN | K40 | 00:01:37 | 02:37:09 | |
722 | GRUDZIECKI Cezary | 4816 | WARSZAWA | M40 | 00:01:37 | 02:24:07 | ||
723 | DOWNAR Andżelika | 4645 | SZCZECIN | K40 | 00:01:37 | 02:36:58 | ||
724 | ZYSKOWSKI Michał | 4219 | Tronik Triathlon Team | PUŁTUSK | M30 | 00:01:38 | 02:12:43 | |
725 | ŚCISŁY Ola | 4824 | PŁAWNO | K40 | 00:01:38 | 02:36:42 | ||
726 | MALINOWSKI Albert | 4860 | CHOSZCZNO | M40 | 00:01:38 | 02:34:13 | ||
727 | ŚCISŁY Darek | 4417 | PŁAWNO | M40 | 00:01:38 | 02:32:38 | ||
728 | BORKOWSKA Ewa | 4771 | WKURW-TEAM | ZŁOTOW | K60 | 00:01:39 | 03:07:55 | |
729 | JUSZCZYK Jarosław | 4786 | WARSZAWA | M40 | 00:01:39 | 02:36:43 | ||
730 | LORENC-KRUSZYŃSKA Sylwia | 4837 | Wkurw_Team | BYDGOSZCZ | K30 | 00:01:39 | 02:28:02 | |
731 | MARCINIAK Lidka | 4853 | SZCZECIN | K40 | 00:01:39 | |||
732 | FONS Aleksandra | 4855 | PIŁA | K30 | 00:01:39 | 02:28:03 | ||
733 | WOJTAS Jan | 4481 | WARSZAWA | M20 | 00:01:40 | 02:36:30 | ||
734 | WINICKA Daria | 4713 | TOSZEK | K40 | 00:01:40 | 02:31:52 | ||
735 | KUSZ Gosia | 4715 | BOGUSZYCE | K30 | 00:01:40 | 02:32:01 | ||
736 | JACHIRA Krzysztof | 4829 | Gryf Team | ŚWINOUJŚCIE | M30 | 00:01:40 | 02:44:30 | |
737 | KARABIN Anna | 4789 | CISNA | K30 | 00:01:41 | 02:36:46 | ||
738 | KOŚCIELNIAK Adam | 4316 | Tigres del papa | ŁÓDŹ | M30 | 00:01:41 | 02:26:52 | |
739 | KURDZIEL Tomasz | 4728 | SZCZAWNICA | M40 | 00:01:41 | 02:43:24 | ||
740 | ROGIŃSKA Katarzyna | 4868 | Wkurw_team | GDAŃSK | K50 | 00:01:41 | 03:00:02 | |
741 | DADAŚ Elżbieta | 4908 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:01:41 | 02:47:35 | |
742 | POLKOWSKA-KRYPSKA Eliza | 4767 | SIEDLCE | K40 | 00:01:42 | 02:37:01 | ||
743 | KAŹMIERCZAK Michał | 4232 | ZOFIÓWKA | M40 | 00:01:42 | 02:10:27 | ||
744 | KURZAWA Adam | 4324 | Tigres Del Papa | ŁÓDŹ | M20 | 00:01:42 | 02:26:24 | |
745 | WOJCIECHOWSKA Jolanta | 4604 | SIEDLCE | K40 | 00:01:42 | 02:44:49 | ||
746 | SZCZEPKOWSKA Marta | 4889 | WARSZAWA | K30 | 00:01:42 | 02:19:23 | ||
747 | SKORUPKA Anna | 4902 | NOWE IGANIE | K30 | 00:01:42 | 02:51:09 | ||
748 | MASZTALSKA Joanna | 4913 | ZABRZE | K20 | 00:01:42 | 02:22:27 | ||
749 | LIPIŃSKA Kinga | 4929 | GRUDZIĄDZ | K30 | 00:01:42 | 02:26:23 | ||
750 | MATYSIAK Michał | 4796 | Kopalnia Mocy Tarnobrzeg | TARNOBRZEG | M30 | 00:01:43 | 02:10:20 | |
751 | SZYMALAK Michał | 4082 | ŁÓDŹ | M40 | 00:01:43 | 01:52:01 | ||
752 | NOWAK Wojciech | 4341 | Świński Trucht | GLIWICE | M20 | 00:01:43 | 02:31:50 | |
753 | GOLECKI Tomasz | 4476 | Kopalnia Mocy | TARNOBRZEG | M40 | 00:01:43 | 02:08:37 | |
754 | FALISZEWSKI Sebastian | 4831 | ŁÓDŹ | M40 | 00:01:43 | 01:53:28 | ||
755 | NIEWDZIĘCZNA Barbara | 4866 | Są Wolniejsi | OLSZTYN | K40 | 00:01:43 | 02:37:02 | |
756 | MIGURSKI Jakub | 4818 | Fuchs Oil Team | GLIWICE | M30 | 00:01:43 | 02:26:35 | |
757 | BINEK Michał | 4847 | ŁÓDŹ | M30 | 00:01:44 | 02:26:27 | ||
758 | SOBOŃ Anna | 4660 | AUTO-SERWIS PIORT SOBOŃ | WROCŁAW | K40 | 00:01:45 | 02:31:44 | |
759 | SKOMOROWSKA Monika | 4679 | Team ZabieganeDni | WARSZAWA | K40 | 00:01:45 | 02:51:07 | |
760 | REDEK Sylwia | 4830 | Team ZabieganeDni | WIĄZOWNA | K40 | 00:01:45 | 02:32:35 | |
761 | ZEMŁA Piotr | 4876 | GLIWICE | M50 | 00:01:45 | 02:32:59 | ||
762 | PIETRZKO Piotr | 4879 | RĄBIEŃ AB | M30 | 00:01:45 | 02:50:48 | ||
763 | SIERECKA Dorota | 4857 | Team ZabieganeDni // wkurw_team | ŻELECHÓW | K30 | 00:01:45 | 02:56:47 | |
764 | WASILEWSKA Małgorzata | 4504 | WARSZAWA | K20 | 00:01:46 | 02:38:37 | ||
765 | BARADZIEJ Barbara | 4736 | TYCHY | K30 | 00:01:46 | 02:34:12 | ||
766 | FLIŚ Łukasz | 4842 | Fulfill Dreams Team Pszczyna | PSZCZYNA | M20 | 00:01:46 | 02:06:07 | |
767 | BUSZEWSKA Justyna | 4903 | WARSZAWA | K30 | 00:01:46 | 02:36:08 | ||
768 | JEŻEWSKA Angelika | 4775 | WARSZAWA | K30 | 00:01:47 | 02:38:35 | ||
769 | ROMAŃSKI Arkadiusz | 4124 | ZĄBKI | M30 | 00:01:47 | 02:08:07 | ||
770 | PAWELEC Krystyna | 4437 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | PIASTÓW | K60 | 00:01:47 | 02:19:11 | |
771 | PASZEK Krystyna | 4494 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | GRODZISK MAZ | K50 | 00:01:47 | 02:27:02 | |
772 | BUCHTA Ewelina | 4765 | SII RUNNING TEAM | ŁÓDŹ | K20 | 00:01:48 | 02:39:45 | |
773 | PRĘTKIEWICZ Adam | 4787 | TŁUSZCZ | M30 | 00:01:48 | 01:54:46 | ||
774 | WASILEWSKO Piot | 4505 | WARSZAWA | M20 | 00:01:48 | 02:14:35 | ||
775 | DZIĘCIOŁ Artur | 4595 | TŁUSZCZ | M30 | 00:01:49 | 02:40:57 | ||
776 | KWIATKOWSKA Alicja | 4776 | MAŁE LWY | GDAŃSK | K30 | 00:01:49 | 03:01:08 | |
777 | BLOCH Radosław | 4357 | KROSNO | M30 | 00:01:49 | 02:30:36 | ||
778 | ŁUKAWSKA-MATUSZEWSKA Katarzyna | 4792 | GDYNIA | K40 | 00:01:50 | 02:19:25 | ||
779 | ORŁOWSKI Piotr | 4705 | Szwagry | GDYNIA | M30 | 00:01:50 | 02:14:46 | |
780 | SZALSKA Elżbieta | 4872 | Muchy na zębach | TORUŃ | K30 | 00:01:50 | 02:38:01 | |
781 | KRÓLIKOWSKA Anna | 4949 | 4MOVE | MODLNICZKA | K20 | 00:01:51 | 02:26:27 | |
782 | DĄBROWSKI Bartosz | 4120 | WRASZAWA | M20 | 00:01:51 | 02:15:35 | ||
783 | CZELIŃSKI Leszek | 4541 | KORONOWO | M50 | 00:01:51 | 02:13:58 | ||
784 | ŁUCZAK Paweł | 4740 | Husaria | KRAKÓW | M20 | 00:01:51 | 02:26:27 | |
785 | KOSMÓLSKI Paweł | 4643 | PZU Sport Team | GDYNIA | M30 | 00:01:51 | 02:19:15 | |
786 | TUREK Paweł | 4542 | PIASECZNO | M40 | 00:01:52 | 02:30:17 | ||
787 | STELMASZYK Piotr | 4262 | PZU Sport Team | RUSIEC | M40 | 00:01:52 | 02:17:49 | |
788 | SZUMIŃSKA Małgorzata | 4732 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | K40 | 00:02:01 | 02:47:23 | ||
789 | TOMCZYK Małgorzata | 4832 | ŁÓDŹ | K40 | 00:02:01 | 02:41:44 | ||
790 | WALCZAK-DĘBOWSKA Iwona | 4856 | ŁÓDŹ | K40 | 00:02:02 | 02:41:46 | ||
791 | REDZYŃSKI Paweł | 4699 | WARSZAWA | M20 | 00:02:09 | 02:22:53 | ||
792 | MALINOWSKA Marta | 4754 | WARSZAWA | K30 | 00:02:09 | 02:22:54 | ||
793 | JAKÓBCZYK Sylwia | 4603 | LUBLIN | K40 | 00:02:46 | 02:34:57 | ||
794 | JAKÓBCZYK Andrzej | 4716 | LUBLIN | M50 | 00:02:48 | 02:55:18 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
SZLĘK Filip | 4760 | CHRUSZCZOBRÓD | M20 | DNF | 03:06:47 DNF | |||
KAMIŃSKA Weronika | 4836 | Hardcorowe Wychylylybymy | WARSZAWA | K30 | DNF | 03:36:19 DNF | ||
WIŚNIEWSKA Ewelina | 4840 | Hardcorowe Wychylylybymy | WARSZAWA | K30 | DNF | 02:45:19 DNF |
Znaleziono 797 wynik(ów)