Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-06-22 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 28 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 953 |
Wystartowało : | 797 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 791 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 1000 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Roztoki 16.2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PTASZYŃSKI Wojciech | 4067 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | M50 | 00:00:05 | 01:40:04 | |
2 | WOJTAS Janusz | 4113 | WARSZAWA | M50 | 00:00:22 | 01:42:51 | ||
3 | SOWA Dariusz | 4202 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | M50 | 00:00:12 | 01:46:45 | |
4 | OLSZAK Zenon | 4321 | Warsaw Run Club | WARSZAWA | M50 | 00:00:06 | 01:49:19 | |
5 | GRYMUZA Zbigniew | 4119 | LUBLIN | M50 | 00:00:23 | 01:51:25 | ||
6 | OSTROWSKI Zbyszek | 4109 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | M50 | 00:00:36 | 01:52:59 | |
7 | SOT Lucjan | 4899 | A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAK | WETLINA | M50 | 00:00:51 | 01:55:36 | |
8 | RAPACZ Marcin | 4641 | Fundacja Tylko Bieszczady | KRAKÓW | M50 | 00:00:58 | 01:57:55 | |
9 | ANDRZEJEWSKI Tomasz | 4695 | Gillette Run | PABIANICE | M50 | 00:00:22 | 01:59:55 | |
10 | SUDOŁ Ryszard | 4094 | Feniks Legnica | SPALONA | M50 | 00:00:06 | 02:01:25 | |
11 | KAŁOWSKI Tomasz | 4097 | OTWOCK | M50 | 00:00:10 | 02:01:35 | ||
12 | CZERNIAK Artur | 4497 | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 02:03:36 | ||
13 | DYCZKOWSKI Andrzej K. | 4146 | Tygryski Kubusia Puchatka | WARSZAWA | M50 | 00:00:43 | 02:06:55 | |
14 | STAŃCZYK Andrzej | 4488 | KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle | KĘDZIERZYN-KOŹLE | M50 | 00:00:47 | 02:10:28 | |
15 | KUBISIAK Sławomir | 4315 | SKIERNIEWICE | M50 | 00:00:51 | 02:10:49 | ||
16 | SOSNÓWKA Leszek | 4498 | DZIAŁDOWO | M50 | 00:00:46 | 02:11:07 | ||
17 | KACZMARSKI Wojciech | 4939 | WARSZAWA | M50 | 00:01:08 | 02:11:12 | ||
18 | ŁUKASIK Andrzej | 4042 | LUBLIN | M50 | 00:00:23 | 02:11:36 | ||
19 | GRZYWACZ Dariusz | 4733 | LUBLIN | M50 | 00:01:25 | 02:13:14 | ||
20 | DZIARNOWSKI Włodek | 4439 | biegamPłock team | PŁOCK | M50 | 00:01:05 | 02:13:38 | |
21 | CZELIŃSKI Leszek | 4541 | KORONOWO | M50 | 00:01:51 | 02:13:58 | ||
22 | RUPIŃSKI Maciej | 4514 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M50 | 00:00:35 | 02:14:01 | ||
23 | PENAR Arkadiusz | 4612 | GORLICE | M50 | 00:01:09 | 02:19:03 | ||
24 | MICHAŁEK Jarosław | 4339 | KRAKÓW | M50 | 00:00:13 | 02:19:39 | ||
25 | GWAREK Bogdan | 4196 | GŁOGOWO | M50 | 00:00:50 | 02:19:41 | ||
26 | DEJA Andrzej | 4233 | OPOLE | M50 | 00:00:23 | 02:20:18 | ||
27 | KRYDA Jacek | 4472 | MPKŁÓDŹ | JANÓWKA | M50 | 00:00:45 | 02:22:01 | |
28 | OBARSKI Norbert | 4805 | KIELCE | M50 | 00:00:56 | 02:26:00 | ||
29 | RZEPKA Mirek | 4762 | WARSZAWA | M50 | 00:00:54 | 02:26:03 | ||
30 | STAROBRAT Arkadiusz | 4927 | WARSZAWA | M50 | 00:00:44 | 02:32:35 | ||
31 | ZEMŁA Piotr | 4876 | GLIWICE | M50 | 00:01:45 | 02:32:59 | ||
32 | BRZOZOWSKI Piotr | 4343 | KB MCKiS Jaworzno | JAWORZNO | M50 | 00:01:25 | 02:34:59 | |
33 | CICHOCKI Mariusz | 4574 | suunto run team | RADOMSKO | M50 | 00:01:01 | 02:35:29 | |
34 | RZECZKOWSKI Maciej | 4224 | OTWOCK | M50 | 00:01:16 | 02:36:42 | ||
35 | KORZENIOWSKI Robert | 4020 | WARSZAWA | M50 | 00:00:02 | 02:36:53 | ||
36 | KUŚMIERSKI Krzysztof | 4741 | WARSZAWA | M50 | 00:01:15 | 02:37:04 | ||
37 | JAKÓBCZYK Andrzej | 4716 | LUBLIN | M50 | 00:02:48 | 02:55:18 |
Znaleziono 37 wynik(ów)