RZEŹNIK 500
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2024-02-12
Miejsce : Polska
Dystans : 500 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 66
Ukończyło : 0
Na trasie : 66
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1MOSZ Tomasz 2W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS
2KASZUBA Katarzyna 9CZELADŹK - SENIOR 2
3OSZCZĘDA Krzysztof 13ŻORYM - WETERAN 1
4PNIEWSKI Rafał 151 ON 1 TEAMŁÓ∂ŹM - WETERAN 1
5OLESIŃSKA Joanna 19DRUŻYNA JEDYNKIGÓRKI ŚLĄSKIEK - WETERAN 1
6BAKIERA Kamil 20TURKAM - SENIOR 2
7POTERA Krystyna 21ŁAŃCUTK - SENIOR 2
8GOLEBIOWSKA Małgorzata 22KŁODAK - MASTERS
9GONCIARZ Andrzej 25LGOTAM - WETERAN 2
10WYSOCKA Iwona 32LEŻAJSKK - MASTERS
11JAN Tułaza 34KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM - WETERAN 1
12SABAT Agnieszka 37LISZNAK - MASTERS
13SIEMIENIUK Andrzej 39RATUJMY CO SIĘ DA ❤️❤️❤️BIAŁYSTOKM - MASTERS
14KOŚCIELNIAK Dagmara 40AKTYWNI RAZEMCZERWONAKK - MASTERS
15RUSIN Grzegorz 23RZESZÓWM - SENIOR 2
16MITER Damian 43RUNNERSIKLUCZEWSKOM - SENIOR 2
17WIĘCEK Marek 44PAPPYN RUNNING TEAMRANIŻÓWM - SENIOR 1
18KRUZEL Rafał 52BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 1
19GURBOWICZ Jarosław 11BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - WETERAN 1
20OLECH Bogusław 55NIEZRZESZONYPRZECŁAWM - WETERAN 2
21BIENIEK Piotr 57FRANCUSKI BAGNETPIASECZNOM - SENIOR 2
22RYSIEWICZ Paweł 62UVE RUN TEAM POLSKAGRYBÓWM - SENIOR 2
23KRUZEL-NIEMYJSKA Małgorzata 65BIEGOWE MISIEGNIEWOMIROWICEK - SENIOR 1
24NIEMYJSKI Maciej 66GNIEWOMIROWICEM - SENIOR 1
25BIENIECKI Mirosław 36OTK RZEŹNIKGLIWICEM - MASTERS
26TERLECKI Władysław 71MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - MASTERS
27MAŁECKI Tomasz 72BYTOMM - MASTERS
28MAŁECKA Ania 73BYTOMK - MASTERS
29SZOPA Leszek 74PODOLSZEM - WETERAN 2
30ZAWIERUCHA Aleksander 76MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYM - WETERAN 1
31TERLECKA Joanna 68MŁODY VS STARYLEGIONOWOK - MASTERS
32SALA Paweł 60MIZUNO -TURBACZ TEAMTENCZYNM - MASTERS
33KRÓL Maciej 61ULTRA WAY WIRAN TEAMREDAM - MASTERS
34WIĘCEK Damian 59PAPPYN RUNNING TEAMSTOBIERNAM - SENIOR 1
35TARŁOWSKA Sabina 51MYSŁOWICEK - MASTERS
36RAKOWIECKI Zbigniew 50POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM - WETERAN 2
37ŁYJAK Krzysztof 49WARSZAWAM - MASTERS
38KACPERSKI Olaf 30USTRZYKI DOLNEM - WETERAN 1
39RORAT Lena 28CHEŁM BIEGACHEŁMK - MASTERS
40KOCYŁA Marzena 27RUDNIKK - MASTERS
41PYZIK Tomasz 26DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM - MASTERS
42BANASIK Krzysztof 5PRUCHNIKM - MASTERS
43ANDREJCZUK Wiatek 75KLEOSINM - WETERAN 2
44BURZYŃSKA Emilia 6BIEGAJĄCE KREJZOLEBOGUCINK - SENIOR 2
45PEŁCZYŃSKI Tomasz 46BESKIDA TEAMTORUŃM - WETERAN 1
46WILMAŃSKI Dariusz 80WŁOCŁAWEKM - WETERAN 1
47KOWALCZYK Michał 10CZELADŹM - SENIOR 2
48JANKOWSKI Adam 69ULTRAWAY.PL RUNNING TEAMZALASEWOM - SENIOR 2
49MATOGA Urszula 48SIEPRAWK - MASTERS
50GŁOWACKI Andrzej 63MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - WETERAN 1
51ZĄBCZYŃSKI Dominik 35DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - WETERAN 1
52KORBA Krzysztof 79TURZA ŚLĄSKAM - MASTERS
53GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 54AKTYWNI PANS JAROSŁAW/KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS
54WYSOCKI Bartosz 31KS JANUSZELEŻAJSKM - MASTERS
55KOKOT Roman 45AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS
56RYSIEWICZ Antoni 4TONI59GRYBÓWM - WETERAN 2
57KOSTKA Robert 18SANOKM - WETERAN 1
58MARCELA Marcin 12FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS
59KWIATKOWSKA Eliza 14STRYKÓWK - SENIOR 2
60GRUCHALSKI Krzysztof 67LUBLINIECM - WETERAN 1
61BOSAK Przemysław 33MAGOREXŻARYM - MASTERS
62BANASIK Monika 3PRUCHNIKK - MASTERS
63TOMASZEK Grzegorz 24NOWA HUTA TEAMKĘDZIERZYN-KOŹLE9M - MASTERS
64POTERA Maciej 8ŁAŃCUTM - MASTERS
65JANKIEWICZ Marek 64MŁODY VS STARYWIELISZEWM - MASTERS
66KORCZAK Kamil 1ORANGE POLSKACEDZYNAM - SENIOR 2
Znaleziono 66 wynik(ów)