RZEŹNIK 500
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2024-02-12
Miejsce : Polska
Dystans : 500 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 170
Wystartowało : 153
Nie ukończyło : 107
Ukończyło : 46
Na trasie : 107
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NOWICKI Zbigniew 122JANUSZEWO 20M - WETERAN 21M 1089:06:44.016d 23:26:53500,05000000,00010:415.6 (100%)
2ZAWADZKA Dorota 151SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAK - MASTERS 1K 1095:44:25.018d 10:14:11500,05000000,00011:295.2 (92.9%)
3ZAWADZKI Marcin 138SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM - MASTERS1M 2045:56:52.021d 00:46:57500,05000000,0005:3010.9 (194.6%)
4BUGAJEWSKA Anna 109PŁOŃSKK - WETERAN 21K 2095:52:09.021d 08:23:58500,05000000,00011:305.2 (92.9%)
5GŁOWACKI Andrzej 63MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - WETERAN 11M 3070:44:41.023d 06:20:59500,05000000,0008:297.1 (126.8%)
6WRONA Łukasz 153ŚWIDNICAM - MASTERS2M 4069:33:14.025d 02:30:33500,05000000,0008:207.2 (128.6%)
7KOSTKA Robert 18SANOKM - WETERAN 12M 5098:45:00.028d 00:40:34500,05000000,00011:515.1 (91.1%)
8SIKOŃCZYK Miłosz 103ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWM - SENIOR 21M 6050:30:07.028d 00:44:23500,05000000,0006:039.9 (176.8%)
9GURBOWICZ Jarosław 11BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - WETERAN 13M 7076:22:38.031d 21:40:55500,05000000,0009:096.5 (116.1%)
10ZACHARIASZ Agnieszka 90BIEGOWA KUŹNIAGRÓDKÓWK - MASTERS 2K 3053:32:09.033d 01:14:00500,05000000,0006:259.3 (166.1%)
11WOŁOSZYN Małgorzata 96MARGO TAEMBIELSKO - BIAŁAK - MASTERS 3K 4061:33:17.033d 01:17:11500,05000000,0007:238.1 (144.6%)
12RYSIEWICZ Antoni 4TONI59GRYBÓWM - WETERAN 22M 8092:39:49.033d 01:59:45500,05000000,00011:075.4 (96.4%)
13SZCZOTKA Paweł 108WARSZAWAM - WETERAN 14M 9054:28:15.036d 01:30:56500,05000000,0006:329.2 (164.3%)
14MARCELA Marcin 12FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS3M 10067:09:18.038d 00:59:51500,05000000,0008:037.4 (132.1%)
15KRUZEL Rafał 52BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 15M 11073:39:22.038d 03:33:29500,05000000,0008:506.8 (121.4%)
16BANASIK Monika 3PRUCHNIKK - MASTERS 4K 5073:37:05.039d 00:48:39500,05000000,0008:506.8 (121.4%)
17PEŁCZYŃSKI Tomasz 46BESKIDA TEAMTORUŃM - WETERAN 16M 12098:32:02.041d 00:09:45500,05000000,00011:495.1 (91.1%)
18JANKIEWICZ Marek 64MŁODY VS STARYWIELISZEWM - MASTERS4M 13051:44:06.041d 01:03:04500,05000000,0006:129.7 (173.2%)
19BARANEK Marek 113WEBER ACTIVE TEAMBYTOMM - WETERAN 17M 14071:57:26.041d 14:48:08500,05000000,0008:386.9 (123.2%)
20CIEŚLAK Krzysztof 47ULTRAFAZAZIELONA GÓRAM - MASTERS5M 15067:28:02.044d 11:25:33500,05000000,0008:057.4 (132.1%)
21KACPERSKI Olaf 30USTRZYKI DOLNEM - WETERAN 18M 16050:57:41.045d 03:08:11500,05000000,0006:069.8 (175.0%)
22BANASIK Krzysztof 5PRUCHNIKM - MASTERS6M 17073:23:39.049d 01:09:14500,05000000,0008:486.8 (121.4%)
23ZĄBCZYŃSKI Dominik 35DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - WETERAN 19M 18081:30:35.050d 01:28:05500,05000000,0009:466.1 (108.9%)
24GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 54AKTYWNI PANS JAROSŁAW/KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS7M 19066:53:37.051d 01:26:02500,05000000,0008:017.5 (133.9%)
25JAN Tułaza 34KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM - WETERAN 110M 20054:54:34.053d 00:40:18500,05000000,0006:359.1 (162.5%)
26KORCZAK Kamil 1ORANGE POLSKACEDZYNAM - SENIOR 22M 21073:11:33.054d 01:22:51500,05000000,0008:466.8 (121.4%)
27DONIEC Sebastian 58I RUN FURTHER THAN YOU DRIVE!JASŁOM - MASTERS8M 22062:01:01.054d 06:25:51500,05000000,0007:268.1 (144.6%)
28BOGUSZEWSKA Agata 94OTWOCKK - SENIOR 21K 6051:48:07.056d 01:43:56500,05000000,0006:129.7 (173.2%)
29MITER Damian 43RUNNERSIKLUCZEWSKOM - SENIOR 23M 23050:38:13.057d 00:55:55500,05000000,0006:049.9 (176.8%)
30BOSAK Przemysław 33MAGOREXŻARYM - MASTERS9M 24067:20:44.057d 01:03:27500,05000000,0008:047.4 (132.1%)
31TERLECKA Joanna 68MŁODY VS STARYLEGIONOWOK - MASTERS 5K 7128:12:01.057d 07:25:42500,05000000,00015:233.9 (69.6%)
32TOMASZEK Grzegorz 24NOWA HUTA TEAMKĘDZIERZYN-KOŹLE9M - MASTERS10M 25058:00:08.058d 00:39:37500,05000000,0006:578.6 (153.6%)
33CIEŻAK Kamil 77KIEDYS - TERAZ ROZNE DYSCYPLINY W MIEDZY CZASIEMSZANA DOLNAM - MASTERS11M 26060:28:25.058d 00:49:00500,05000000,0007:158.3 (148.2%)
34SABAT Agnieszka 37LISZNAK - MASTERS 6K 8085:52:22.059d 01:04:00500,05000000,00010:185.8 (103.6%)
35STĘCHŁY Jarosław 83WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS12M 27046:21:08.059d 01:14:01500,05000000,0005:3310.8 (192.9%)
36GONCIARZ Andrzej 25LGOTAM - WETERAN 23M 28059:32:09.059d 02:47:33500,05000000,0007:088.4 (150.0%)
37KOWALCZYK Piotr 78FOR-REST-RUNKOSZALINM - MASTERS13M 29055:26:04.060d 00:48:28500,05000000,0006:399 (160.7%)
38PYRKOSZ Damian 17ENGLISH VITAERZESZÓWM - WETERAN 111M 30053:29:14.060d 04:44:28500,05000000,0006:259.3 (166.1%)
39KRÓL Maciej 61ULTRA WAY WIRAN TEAMREDAM - MASTERS14M 31060:51:09.060d 11:03:52500,05000000,0007:188.2 (146.4%)
40TERLECKI Władysław 71MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - MASTERS15M 32118:04:02.062d 23:15:51500,05000000,00014:104.2 (75.0%)
41KROL Henryk 82ULTRA WAY WIRANTEAMWHEATFIELDM - MASTERS16M 33104:36:03.063d 00:33:18500,05000000,00012:334.8 (85.7%)
42JANKOWSKI Adam 69ULTRAWAY.PL RUNNING TEAMZALASEWOM - SENIOR 24M 34068:11:13.063d 01:01:49500,05000000,0008:107.3 (130.4%)
43MAŁECKI Tomasz 72BYTOMM - MASTERS17M 35060:34:01.063d 01:14:09500,05000000,0007:168.3 (148.2%)
44MAŁECKA Ania 73BYTOMK - MASTERS 7K 9074:12:53.063d 01:31:17500,05000000,0008:546.7 (119.6%)
45KOKOT Roman 45AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS18M 36061:42:14.067d 00:46:23500,05000000,0007:248.1 (144.6%)
46WYSOCKI Bartosz 31KS JANUSZELEŻAJSKM - MASTERS19M 37084:10:18.069d 01:11:05500,05000000,00010:065.9 (105.4%)
47WYSOCKA Iwona 32LEŻAJSKK - MASTERS 8K 10097:26:46.069d 01:48:06488,7488741-11,25911:575 (89.3%)
48KRUZEL Rafał 161BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 112M 38088:11:18.025d 00:19:43486,4486436-13,56410:525.5 (98.2%)
49RYŻYŃSKI Tomasz 81CHEŁMM - MASTERS20M 39051:52:24.062d 01:21:09478,1478082-21,9186:309.2 (164.3%)
50RORAT Lena 28CHEŁM BIEGACHEŁMK - MASTERS 9K 11067:11:22.066d 05:39:57469,7469749-30,2518:347 (125.0%)
51NOWAKOWSKI Marcin 106TCZEWM - MASTERS21M 40053:39:11.052d 01:32:15469,3469306-30,6946:518.7 (155.4%)
52BASTER Krzysztof 116MATNER RUNNIG TEAMWROCŁAWM - WETERAN 113M 41054:52:14.046d 22:55:02463,0463046-36,9547:068.4 (150.0%)
53PYZIK Tomasz 26DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM - MASTERS22M 42054:49:28.066d 06:56:15462,1462065-37,9357:078.4 (150.0%)
54KŁOS Dariusz 115TORUŃM - WETERAN 24M 43100:19:05.052d 11:45:39444,8444814-55,18613:314.4 (78.6%)
55MARKOWSKI Szymon 98BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - MASTERS23M 44069:47:17.054d 00:43:20444,5444452-55,5489:256.4 (114.3%)
56JADRYCH Zbigniew 139NO NAMESSTARGARDM - MASTERS24M 45061:44:17.034d 00:30:28443,6443628-56,3728:207.2 (128.6%)
57MACHOLL Adam 100BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM - WETERAN 114M 46056:05:34.054d 00:44:38441,3441314-58,6867:377.9 (141.1%)
58MARKOWSKA Aleksandra 97BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWK - MASTERS 10K 12075:40:24.054d 00:21:32441,0440972-59,02810:175.8 (103.6%)
59RATOWSKI Marek 135PODGÓRZ TORUŃTORUŃM - WETERAN 115M 47061:26:34.040d 01:15:49438,2438230-61,7708:247.1 (126.8%)
60KOŁACZ Piotr 110CZOSNÓWM - WETERAN 116M 48044:31:34.052d 01:12:34425,7425660-74,3406:169.6 (171.4%)
61KOZAK Kinga 95PUŁAWYK - MASTERS 11K 13036:43:12.057d 01:27:52420,7420650-79,3505:1411.5 (205.4%)
62TARŁOWSKA Sabina 51MYSŁOWICEK - MASTERS 12K 14066:53:54.067d 00:42:46416,7416691-83,3099:376.2 (110.7%)
63MAŁACHOWSKA Izabela 155RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAK - MASTERS 13K 15064:21:42.034d 00:34:43413,9413913-86,0879:196.4 (114.3%)
64SIEMIENIUK Andrzej 39RATUJMY CO SIĘ DA ❤️❤️❤️BIAŁYSTOKM - MASTERS25M 49045:29:51.063d 06:20:58413,3413268-86,7326:369.1 (162.5%)
65MĄKOSA Konrad 7WARSZAWAM - WETERAN 117M 50070:43:11.056d 00:46:55413,0412990-87,01010:165.8 (103.6%)
66ZAWIERUCHA Aleksander 76MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYM - WETERAN 118M 51132:48:01.064d 05:52:28411,5411492-88,50819:213.1 (55.4%)
67BAKIERA Kamil 20TURKAM - SENIOR 25M 52044:16:39.066d 01:37:29411,4411390-88,6106:279.3 (166.1%)
68NIŻNIK Marcin 117NOWY STYL RUNNING TEAMMIEJSCE PIASTOWEM - MASTERS26M 53048:24:29.045d 01:52:14410,0410043-89,9577:058.5 (151.8%)
69RUSIN Grzegorz 23RZESZÓWM - SENIOR 26M 54152:57:04.067d 00:40:54409,2409230-90,77022:252.7 (48.2%)
70NOWAK Paweł 93KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM - SENIOR 27M 55050:33:06.069d 00:17:07405,0404989-95,0117:298 (142.9%)
71LEŻAK Kamila 129WEBER ACTIVE TEAMGLIWICEK - SENIOR 22K 16040:57:41.044d 01:39:52393,2393182-106,8186:159.6 (171.4%)
72OLESIŃSKA Joanna 19DRUŻYNA JEDYNKIGÓRKI ŚLĄSKIEK - WETERAN 1 1K 17046:27:43.065d 00:56:03390,9390882-109,1187:078.4 (150.0%)
73WIĘCZKOWSKI Wojciech 166WARSZAWAM - WETERAN 119M 56061:06:30.016d 00:59:35384,7384695-115,3059:316.3 (112.5%)
74KOWALCZYK Michał 10CZELADŹM - SENIOR 28M 57050:50:10.061d 02:25:34382,3382294-117,7067:587.5 (133.9%)
75ŻAK Paweł 88KLUB BIEGACZA DYDNIAHUMNISKAM - SENIOR 29M 58035:43:50.056d 01:06:13378,6378554-121,4465:3910.6 (189.3%)
76ŁYJAK Krzysztof 49WARSZAWAM - MASTERS27M 59060:09:17.067d 00:46:33375,4375359-124,6419:366.2 (110.7%)
77BURZYŃSKA Emilia 6BIEGAJĄCE KREJZOLEBOGUCINK - SENIOR 23K 18052:35:35.065d 01:19:49374,3374345-125,6558:257.1 (126.8%)
78KASZUBA Katarzyna 9CZELADŹK - SENIOR 24K 19067:46:19.059d 01:34:07371,2371196-128,80410:575.5 (98.2%)
79PACHUT Krzysztof 134SŁOPNICEM - MASTERS28M 60045:03:36.040d 01:55:20371,1371127-128,8737:178.2 (146.4%)
80KWIATKOWSKA Eliza 14STRYKÓWK - SENIOR 25K 20040:41:50.067d 01:00:36370,1370096-129,9046:359.1 (162.5%)
81WIĘCEK Damian 59PAPPYN RUNNING TEAMSTOBIERNAM - SENIOR 11M 61031:12:09.067d 02:22:53368,3368343-131,6575:0411.8 (210.7%)
82JACHIMOWSKI Jarosław 148SANOK BIEGASANOKM - MASTERS29M 62043:06:39.032d 00:26:59361,2361173-138,8277:098.4 (150.0%)
83RAKOWIECKI Zbigniew 50POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM - WETERAN 25M 63058:58:47.065d 02:19:29359,7359650-140,3509:506.1 (108.9%)
84GRUCHALSKI Krzysztof 67LUBLINIECM - WETERAN 120M 64072:08:57.063d 00:39:26354,4354355-145,64512:124.9 (87.5%)
85RYSIEWICZ Paweł 62UVE RUN TEAM POLSKAGRYBÓWM - SENIOR 210M 65036:09:01.063d 06:52:00349,5349508-150,4926:129.7 (173.2%)
86GOŁĘBIOWSKI Jędrzej 102WROCŁAWM - SENIOR 12M 66050:45:00.053d 00:31:54348,5348483-151,5178:446.9 (123.2%)
87BOKSZA Robert 91TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS30M 67038:52:43.053d 00:59:37347,4347360-152,6406:428.9 (158.9%)
88MOSZ Tomasz 2W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS31M 68033:39:27.067d 01:19:13340,3340308-159,6925:5610.1 (180.4%)
89POPKO Mariusz 127WOŁOMINM - MASTERS32M 69051:10:16.045d 02:25:35333,5333457-166,5439:126.5 (116.1%)
90WIĘCEK Marek 44PAPPYN RUNNING TEAMRANIŻÓWM - SENIOR 13M 70028:01:07.067d 21:16:49324,8324779-175,2215:1011.6 (207.1%)
91KOŚCIELNIAK Dagmara 40AKTYWNI RAZEMCZERWONAKK - MASTERS 14K 21040:02:42.066d 01:18:56324,0324000-176,0007:248.1 (144.6%)
92DYBOWSKI Piotr 1421ON1 TEAMŁÓDŹM - MASTERS33M 71029:25:51.035d 00:35:11321,6321596-178,4045:2910.9 (194.6%)
93SZAL Łukasz 169KAŃCZUCKA GRUPA BIEGOWATARNAWKAM - SENIOR 14M 72024:53:02.015d 01:04:00319,0319000-181,0004:4012.8 (228.6%)
94BIENIEK Piotr 57FRANCUSKI BAGNETPIASECZNOM - SENIOR 211M 73028:58:09.065d 00:34:41316,7316749-183,2515:2910.9 (194.6%)
95OLECH Bogusław 55NIEZRZESZONYPRZECŁAWM - WETERAN 26M 74245:05:00.065d 03:08:59316,6316630-183,37046:261.3 (23.2%)
96LEWTAK Marcin 869-TKA RUNNING TEAM / EKIPAPUŁAWYM - MASTERS34M 75028:10:29.057d 01:25:32314,6314550-185,4505:2211.2 (200.0%)
97NOWICKA Hanna 123JANUSZEWO 20K - WETERAN 22K 22061:31:52.035d 09:21:44309,4309390-190,61011:555 (89.3%)
98PYRZAK Paweł 92BIEGANIE PO 40WARSZAWAM - SENIOR 212M 76021:23:36.020d 00:57:54305,8305767-194,2334:1114.3 (255.4%)
99SALA Paweł 60MIZUNO -TURBACZ TEAMTENCZYNM - MASTERS35M 77036:57:22.059d 01:51:50302,5302476-197,5247:198.2 (146.4%)
100PIĘTA Marlena 147OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK - MASTERS 15K 23031:03:46.033d 01:16:03295,6295558-204,4426:189.5 (169.6%)
101MROWIEC Michal 119BOBROWIECM - WETERAN 121M 78029:00:45.049d 01:44:00295,3295250-204,7505:5310.2 (182.1%)
102GLAZER Anna 118JASIENICA ROSIELNAK - SENIOR 26K 24056:04:31.056d 01:35:19289,6289590-210,41011:375.2 (92.9%)
103USZYŃSKI Grzegorz 141WEBER ACTIVE TEAMGLIWICEM - WETERAN 122M 79145:00:00.013d 12:00:00286,8286800-213,20030:202 (35.7%)
104MATOGA Urszula 48SIEPRAWK - MASTERS 16K 25057:44:55.065d 00:38:41285,1285075-214,92512:094.9 (87.5%)
105KLARECKA Joanna 124ASTMA TEAMREDAK - MASTERS 17K 26047:13:56.045d 21:41:54279,2279161-220,83910:095.9 (105.4%)
106BOKSZA Piotr 149TIME4RUNNINGTRESTAM - MASTERS36M 80025:19:54.030d 09:56:55273,3273253-226,7475:3310.8 (192.9%)
107ŻAK Anna 87KLUB BIEGACZA DYDNIAHUMNISKAK - SENIOR 27K 27033:47:29.055d 01:23:12264,8264840-235,1607:397.8 (139.3%)
108POTERA Maciej 8ŁAŃCUTM - MASTERS37M 81039:23:22.019d 01:13:54258,7258745-241,2559:086.6 (117.9%)
109GÓROWSKA Iwona 132MONTIKO.PL / DYNAFITSANOKK - SENIOR 28K 28026:47:38.040d 01:16:47258,4258448-241,5526:139.6 (171.4%)
110KISIELEWSKI Konrad 162KROK PO KROKUKIELCEM - MASTERS38M 82031:09:34.017d 02:02:30258,2258155-241,8457:148.3 (148.2%)
111DUSZA Łukasz 121PRZEMYŚLM - SENIOR 213M 83025:47:31.055d 01:14:34257,9257888-242,1126:0010 (178.6%)
112JĘCZKOWSKI Dariusz 157RYMANÓWM - MASTERS39M 84024:48:15.028d 00:43:55243,0242991-257,0096:079.8 (175.0%)
113MANDZIUK Marek 156TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - WETERAN 123M 85039:06:43.031d 07:30:04242,7242740-257,2609:406.2 (110.7%)
114OSZCZĘDA Krzysztof 13ŻORYM - WETERAN 124M 86026:17:30.067d 01:33:14238,0237963-262,0376:379.1 (162.5%)
115WOJEWÓDZKA Agnieszka 152WASILKÓWK - MASTERS 18K 29025:38:07.033d 00:56:41236,3236330-263,6706:309.2 (164.3%)
116ŻÓŁKIEWICZ Marcin 85PUĘTNASTKAJASIENICA ROSIELNAM - MASTERS40M 87025:42:40.053d 00:26:00224,1224090-275,9106:538.7 (155.4%)
117MIGAS Adam 131MAKÓW PODHALAŃSKIM - SENIOR 214M 88020:18:19.032d 00:40:20221,7221660-278,3405:2910.9 (194.6%)
118KORBA Krzysztof 79TURZA ŚLĄSKAM - MASTERS41M 89034:15:01.062d 00:41:10219,0218990-281,0109:236.4 (114.3%)
119MICHAŁOWSKI Piotr 158WARSZAWAM - SENIOR 215M 90020:15:51.023d 23:24:58216,7216718-283,2825:3610.7 (191.1%)
120DOMAŃCZYK Karolina 99KALISZK - SENIOR 11K 30043:28:26.043d 05:24:24216,6216621-283,37912:025 (89.3%)
121BIENIECKI Mirosław 36OTK RZEŹNIKGLIWICEM - MASTERS42M 91045:02:58.032d 00:55:51216,4216400-283,60012:294.8 (85.7%)
122PERCZYŃSKI Piotr 89KRZYWACZKAM - SENIOR 216M 92023:44:55.046d 01:10:52216,0216024-283,9766:359.1 (162.5%)
123WILMAŃSKI Dariusz 80WŁOCŁAWEKM - WETERAN 125M 93035:59:23.062d 00:14:06210,4210356-289,64410:155.8 (103.6%)
124KOCYŁA Marzena 27RUDNIKK - MASTERS 19K 31045:21:43.064d 03:12:11210,1210050-289,95012:574.6 (82.1%)
125GUT Leopold 133LUBIĘ_KOTKIPOZEZDRZEM - SENIOR 217M 94031:20:05.043d 00:29:49203,6203642-296,3589:136.5 (116.1%)
126KLARECKI Adrian 70WIRAN / ASTMA TEAMREDAM - MASTERS43M 95017:10:10.030d 21:54:50190,2190247-309,7535:2411.1 (198.2%)
127ŁAGOŻNY Łukasz 120TOYOTA JASŁOSANOKM - MASTERS44M 96018:35:54.037d 17:59:17190,1190128-309,8725:5210.2 (182.1%)
128MAZURKIEWICZ Kacper 167HUSÓWM - SENIOR 15M 97019:24:19.016d 01:48:57184,8184756-315,2446:189.5 (169.6%)
129GAWLEWICZ Tomasz 150GAWEŁKI TEAM / SANOKBIEGASANOKM - WETERAN 126M 98017:05:55.026d 13:15:31179,1179071-320,9295:4310.5 (187.5%)
130MURAWSKI Przemysław 160WARSZAWAM - WETERAN 127M 99027:30:23.023d 00:21:21172,1172074-327,9269:356.3 (112.5%)
131OSIŃSKA Agata 163MYŚLENICEK - WETERAN 1 2K 32025:41:07.016d 01:49:25159,6159630-340,3709:396.2 (110.7%)
132ZAWISZ Mariusz 140RADLINIOKI W BIEGUGASZOWICEM - MASTERS45M 100016:08:26.034d 01:00:18140,6140598-359,4026:538.7 (155.4%)
133JAGODA Adam 56FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - WETERAN 128M 101019:46:25.028d 00:06:03139,4139427-360,5738:307.1 (126.8%)
134KAŃDUŁA Klaudia 165POZNAŃK - MASTERS 20K 33018:10:33.014d 23:10:00138,5138543-361,4577:527.6 (135.7%)
135FLIŚ Łukasz 84AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNAM - SENIOR 218M 102018:09:25.053d 00:08:55131,7131686-368,3148:167.3 (130.4%)
136GAJDA-ADAMSKA Karolina 143ŁÓDŹK - SENIOR 29K 34021:42:02.033d 01:06:41130,3130320-369,6809:596 (107.1%)
137PAWLUS Marek 159🐗 PEPPA RUNNING TEAM 🐗WROCŁAWM - SENIOR 219M 103024:55:21.020d 00:40:57127,9127891-372,10911:415.1 (91.1%)
138PERZANOWSKI Jakub 101WARSZAWAM - SENIOR 220M 104011:11:24.035d 23:18:20114,7114688-385,3125:5110.2 (182.1%)
139GUDOWSKI Robert 146JELENIA GÓRAM - WETERAN 129M 105019:01:06.026d 00:54:36103,7103681-396,31911:005.5 (98.2%)
140PAŁASZYŃSKA Beata 144MUDFOXESNOWY DWÓR MAZOWIECKIK - MASTERS 21K 35015:53:24.012d 16:49:2393,493364-406,63610:125.9 (105.4%)
141PNIEWSKI Rafał 151 ON 1 TEAMŁÓ∂ŹM - WETERAN 130M 106012:23:00.018d 21:07:5291,791698-408,3028:067.4 (132.1%)
142JEZIOR Bartosz 164GLIWICEM - MASTERS46M 107010:59:29.07d 01:46:0185,585462-414,5387:437.8 (139.3%)
143CHĘĆ Mateusz 13007457788M - SENIOR 16M 108006:37:39.021d 00:49:0677,077000-423,0005:0911.6 (207.1%)
144SZOPA Leszek 74PODOLSZEM - WETERAN 27M 109018:24:21.056d 00:05:1768,368286-431,71416:103.7 (66.1%)
145KIEGLER Bogumił 1681ONE1 TEAMDOBROŃM - SENIOR 221M 110005:28:34.07d 04:25:2255,054953-445,0475:5810 (178.6%)
146NIEMYJSKI Maciej 66GNIEWOMIROWICEM - SENIOR 17M 111007:01:52.057d 00:33:0138,338311-461,68911:005.4 (96.4%)
147POTERA Maciej 154ONEŁAŃCUTM - MASTERS47M 112011:59:36.01d 03:17:4535,034991-465,00920:332.9 (51.8%)
148PSZONAK Tomasz 145PIEROGI ATAKKEKATOWICEM - SENIOR 18M 113002:58:32.015d 00:35:5229,028997-471,0036:099.7 (173.2%)
149KARBOWSKA Karolina 29MAŁY GŁĘBOCZEK 28K - SENIOR 210K 36003:04:30.013d 00:38:4228,928940-471,0606:229.4 (167.9%)
150KRUZEL-NIEMYJSKA Małgorzata 65BIEGOWE MISIEGNIEWOMIROWICEK - SENIOR 12K 37005:00:48.035d 00:31:0023,223220-476,78012:574.6 (82.1%)
151POTERA Krystyna 21ŁAŃCUTK - SENIOR 211K 38003:39:47.01d 01:55:1221,521487-478,51310:135.9 (105.4%)
152GOLEBIOWSKA Małgorzata 22KŁODAK - MASTERS 22K 39022:15:12.03d 20:14:0014,013980-486,02095:300.6 (10.7%)
153ANDREJCZUK Wiatek 75KLEOSINM - WETERAN 28M 114001:41:39.01d 02:33:4210,410376-489,6249:476.1 (108.9%)
Znaleziono 153 wynik(ów)