RZEŹNIK 500
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2024-02-12
Miejsce : Polska
Dystans : 500 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 66
Ukończyło : 0
Na trasie : 66
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KORCZAK Kamil 1ORANGE POLSKACEDZYNAM - SENIOR 21M 119:04:56.00217:22:51148,41484470,0007:427.8 (100%)
2GURBOWICZ Jarosław 11BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - WETERAN 11M 216:04:06.00192:24:41110,3110257-38,1908:446.9 (88.5%)
3MARCELA Marcin 12FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS1M 314:09:00.00192:59:51107,7107683-40,7647:537.6 (97.4%)
4POTERA Maciej 8ŁAŃCUTM - MASTERS2M 415:21:14.00169:13:54107,1107115-41,3328:367 (89.7%)
5KOSTKA Robert 18SANOKM - WETERAN 12M 516:31:03.00168:40:34105,6105586-42,8619:236.4 (82.1%)
6KACPERSKI Olaf 30USTRZYKI DOLNEM - WETERAN 13M 609:57:31.00168:55:4096,396299-52,1486:129.7 (124.4%)
7RYSIEWICZ Antoni 4TONI59GRYBÓWM - WETERAN 21M 717:59:09.00193:59:4595,695604-52,84311:175.3 (67.9%)
8BANASIK Monika 3PRUCHNIKK - MASTERS 1K 112:53:10.00192:48:3993,393347-55,1008:167.2 (92.3%)
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 35DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - WETERAN 14M 809:39:12.00169:28:0590,390280-58,1676:249.4 (120.5%)
10PEŁCZYŃSKI Tomasz 46BESKIDA TEAMTORUŃM - WETERAN 15M 917:53:49.00149:19:1180,380311-68,13613:224.5 (57.7%)
11BOSAK Przemysław 33MAGOREXŻARYM - MASTERS3M 1009:23:40.00169:06:3475,975895-72,5527:258.1 (103.8%)
12GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 54AKTYWNI PANS JAROSŁAW/KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS4M 1109:02:46.00121:26:0270,570500-77,9477:417.8 (100%)
13BURZYŃSKA Emilia 6BIEGAJĄCE KREJZOLEBOGUCINK - SENIOR 21K 209:17:15.00193:19:4969,969851-78,5967:587.5 (96.2%)
14JANKIEWICZ Marek 64MŁODY VS STARYWIELISZEWM - MASTERS5M 1206:33:29.00121:03:0469,669585-78,8625:3910.6 (135.9%)
15RAKOWIECKI Zbigniew 50POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM - WETERAN 22M 1314:13:54.00074:19:2967,167054-81,39312:444.7 (60.3%)
16BIENIECKI Mirosław 36OTK RZEŹNIKGLIWICEM - MASTERS6M 1409:26:30.00144:55:5162,562460-85,9879:046.6 (84.6%)
17OLESIŃSKA Joanna 19DRUŻYNA JEDYNKIGÓRKI ŚLĄSKIEK - WETERAN 1 1K 306:42:12.00048:56:0360,060013-88,4346:429 (115.4%)
18MITER Damian 43RUNNERSIKLUCZEWSKOM - SENIOR 22M 1505:54:37.00096:55:5557,957880-90,5676:079.8 (125.6%)
19SABAT Agnieszka 37LISZNAK - MASTERS 2K 411:35:14.00169:04:0057,457380-91,06712:065 (64.1%)
20BANASIK Krzysztof 5PRUCHNIKM - MASTERS7M 1606:14:40.00121:09:1456,256194-92,2536:409 (115.4%)
21BAKIERA Kamil 20TURKAM - SENIOR 23M 1705:47:57.00097:37:2956,056000-92,4476:129.7 (124.4%)
22TOMASZEK Grzegorz 24NOWA HUTA TEAMKĘDZIERZYN-KOŹLE9M - MASTERS8M 1805:01:06.00168:39:3751,751708-96,7395:4910.3 (132.1%)
23PYZIK Tomasz 26DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM - MASTERS9M 1906:56:15.00006:56:1551,751651-96,7968:037.4 (94.9%)
24GŁOWACKI Andrzej 63MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - WETERAN 16M 2006:57:42.00093:09:2450,450360-98,0878:177.2 (92.3%)
25JAN Tułaza 34KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM - WETERAN 17M 2105:35:44.00072:40:1849,549537-98,9106:468.9 (114.1%)
26SIEMIENIUK Andrzej 39RATUJMY CO SIĘ DA ❤️❤️❤️BIAŁYSTOKM - MASTERS10M 2206:20:58.00006:20:5849,149110-99,3377:457.7 (98.7%)
27KOKOT Roman 45AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS11M 2305:17:45.00120:46:2347,147126-101,3216:448.9 (114.1%)
28KWIATKOWSKA Eliza 14STRYKÓWK - SENIOR 22K 505:02:14.00169:00:3643,443381-105,0666:588.6 (110.3%)
29WIĘCEK Damian 59PAPPYN RUNNING TEAMSTOBIERNAM - SENIOR 11M 2403:51:24.00045:53:1442,642597-105,8505:2511 (141.0%)
30WYSOCKI Bartosz 31KS JANUSZELEŻAJSKM - MASTERS12M 2505:20:42.00167:42:0540,340338-108,1097:577.5 (96.2%)
31WIĘCEK Marek 44PAPPYN RUNNING TEAMRANIŻÓWM - SENIOR 12M 2603:34:12.00140:24:2540,039957-108,4905:2111.2 (143.6%)
32KOŚCIELNIAK Dagmara 40AKTYWNI RAZEMCZERWONAKK - MASTERS 3K 604:20:44.00073:18:5637,437390-111,0576:588.6 (110.3%)
33RORAT Lena 28CHEŁM BIEGACHEŁMK - MASTERS 4K 703:44:47.00121:11:3535,635565-112,8826:199.5 (121.8%)
34RYSIEWICZ Paweł 62UVE RUN TEAM POLSKAGRYBÓWM - SENIOR 24M 2706:52:00.00006:52:0033,133105-115,34212:264.8 (61.5%)
35OSZCZĘDA Krzysztof 13ŻORYM - WETERAN 18M 2803:02:59.00097:33:1430,430365-118,0826:0110 (128.2%)
36MATOGA Urszula 48SIEPRAWK - MASTERS 5K 805:58:27.00121:32:4329,729687-118,76012:045 (64.1%)
37JANKOWSKI Adam 69ULTRAWAY.PL RUNNING TEAMZALASEWOM - SENIOR 25M 2903:32:11.00073:01:4928,328318-120,1297:298 (102.6%)
38TARŁOWSKA Sabina 51MYSŁOWICEK - MASTERS 6K 904:51:48.00072:40:4725,825776-122,67111:195.3 (67.9%)
39KRUZEL Rafał 52BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 19M 3003:03:28.00098:11:1825,725673-122,7747:088.4 (107.7%)
40BIENIEK Piotr 57FRANCUSKI BAGNETPIASECZNOM - SENIOR 26M 3102:03:04.00072:34:4125,225226-123,2214:5212.3 (157.7%)
41ŁYJAK Krzysztof 49WARSZAWAM - MASTERS13M 3203:55:25.00072:46:3325,225160-123,2879:216.4 (82.1%)
42WYSOCKA Iwona 32LEŻAJSKK - MASTERS 7K 1002:26:05.00048:02:4124,424354-124,0935:5910 (128.2%)
43MAŁECKA Ania 73BYTOMK - MASTERS 8K 1102:18:11.00049:31:1724,024000-124,4475:4510.4 (133.3%)
44KOCYŁA Marzena 27RUDNIKK - MASTERS 9K 1206:00:52.00123:12:1122,722660-125,78715:553.8 (48.7%)
45KRÓL Maciej 61ULTRA WAY WIRAN TEAMREDAM - MASTERS14M 3302:34:11.00015:22:3622,222235-126,2126:568.7 (111.5%)
46GONCIARZ Andrzej 25LGOTAM - WETERAN 23M 3402:27:56.00002:27:5622,222198-126,2496:399 (115.4%)
47POTERA Krystyna 21ŁAŃCUTK - SENIOR 23K 1303:39:47.00025:55:1221,521487-126,96010:135.9 (75.6%)
48MAŁECKI Tomasz 72BYTOMM - MASTERS15M 3502:01:25.00049:14:0921,021016-127,4315:4610.4 (133.3%)
49GRUCHALSKI Krzysztof 67LUBLINIECM - WETERAN 110M 3602:39:45.00072:39:2620,320254-128,1937:537.6 (97.4%)
50RUSIN Grzegorz 23RZESZÓWM - SENIOR 27M 3701:41:44.00072:40:5418,818760-129,6875:2511.1 (142.3%)
51KOWALCZYK Michał 10CZELADŹM - SENIOR 28M 3801:53:58.00123:38:5914,714690-133,7577:457.7 (98.7%)
52WILMAŃSKI Dariusz 80WŁOCŁAWEKM - WETERAN 111M 3902:03:57.00024:14:0613,013041-135,4069:306.3 (80.8%)
53MOSZ Tomasz 2W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS16M 4001:19:13.00001:19:1313,013006-135,4416:059.9 (126.9%)
54TERLECKA Joanna 68MŁODY VS STARYLEGIONOWOK - MASTERS 10K 1403:08:14.00028:42:4611,111114-137,33316:563.5 (44.9%)
55ANDREJCZUK Wiatek 75KLEOSINM - WETERAN 24M 4101:41:39.00026:33:4210,410376-138,0719:476.1 (78.2%)
56TERLECKI Władysław 71MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - MASTERS17M 4203:02:36.00028:43:479,89841-138,60618:333.2 (41.0%)
57SALA Paweł 60MIZUNO -TURBACZ TEAMTENCZYNM - MASTERS18M 4301:51:50.00001:51:508,78701-139,74612:514.7 (60.3%)
58PNIEWSKI Rafał 151 ON 1 TEAMŁÓ∂ŹM - WETERAN 112M 4400:59:12.00000:59:127,97908-140,5397:298 (102.6%)
59SZOPA Leszek 74PODOLSZEM - WETERAN 25M 4502:04:05.00002:04:056,76692-141,75518:323.2 (41.0%)
60OLECH Bogusław 55NIEZRZESZONYPRZECŁAWM - WETERAN 26M 4606:11:10.00051:08:596,56460-141,98757:271 (12.8%)
61KASZUBA Katarzyna 9CZELADŹK - SENIOR 24K 1500:55:38.00000:55:386,06009-142,4389:156.5 (83.3%)
62KORBA Krzysztof 79TURZA ŚLĄSKAM - MASTERS19M 4700:41:10.00000:41:105,15110-143,3378:037.4 (94.9%)
63ZAWIERUCHA Aleksander 76MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYM - WETERAN 113M 4800:36:21.00000:36:213,43411-145,03610:395.6 (71.8%)
64KRUZEL-NIEMYJSKA Małgorzata 65BIEGOWE MISIEGNIEWOMIROWICEK - SENIOR 11K 1600:31:00.00000:31:002,22200-146,24714:054.3 (55.1%)
65NIEMYJSKI Maciej 66GNIEWOMIROWICEM - SENIOR 13M 4900:33:01.00000:33:012,12110-146,33715:383.8 (48.7%)
66GOLEBIOWSKA Małgorzata 22KŁODAK - MASTERS 11K 1720:14:00.00020:14:002,02000-146,447607:000.1 (1.3%)
Znaleziono 66 wynik(ów)