RZEŹNIK 500
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2024-02-12
Miejsce : Polska
Dystans : 500 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 170
Wystartowało : 153
Nie ukończyło : 107
Ukończyło : 46
Na trasie : 107
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NOWICKI Zbigniew 122JANUSZEWO 20M - WETERAN 21M 1089:06:44.016d 23:26:53500,05000000,00010:415.6 (100%)
2ZAWADZKI Marcin 138SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM - MASTERS1M 2045:56:52.021d 00:46:57500,05000000,0005:3010.9 (194.6%)
3GŁOWACKI Andrzej 63MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - WETERAN 11M 3070:44:41.023d 06:20:59500,05000000,0008:297.1 (126.8%)
4WRONA Łukasz 153ŚWIDNICAM - MASTERS2M 4069:33:14.025d 02:30:33500,05000000,0008:207.2 (128.6%)
5KOSTKA Robert 18SANOKM - WETERAN 12M 5098:45:00.028d 00:40:34500,05000000,00011:515.1 (91.1%)
6SIKOŃCZYK Miłosz 103ALPIN SPORT TEAMKRAKÓWM - SENIOR 21M 6050:30:07.028d 00:44:23500,05000000,0006:039.9 (176.8%)
7GURBOWICZ Jarosław 11BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - WETERAN 13M 7076:22:38.031d 21:40:55500,05000000,0009:096.5 (116.1%)
8RYSIEWICZ Antoni 4TONI59GRYBÓWM - WETERAN 22M 8092:39:49.033d 01:59:45500,05000000,00011:075.4 (96.4%)
9SZCZOTKA Paweł 108WARSZAWAM - WETERAN 14M 9054:28:15.036d 01:30:56500,05000000,0006:329.2 (164.3%)
10MARCELA Marcin 12FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM - MASTERS3M 10067:09:18.038d 00:59:51500,05000000,0008:037.4 (132.1%)
11KRUZEL Rafał 52BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 15M 11073:39:22.038d 03:33:29500,05000000,0008:506.8 (121.4%)
12PEŁCZYŃSKI Tomasz 46BESKIDA TEAMTORUŃM - WETERAN 16M 12098:32:02.041d 00:09:45500,05000000,00011:495.1 (91.1%)
13JANKIEWICZ Marek 64MŁODY VS STARYWIELISZEWM - MASTERS4M 13051:44:06.041d 01:03:04500,05000000,0006:129.7 (173.2%)
14BARANEK Marek 113WEBER ACTIVE TEAMBYTOMM - WETERAN 17M 14071:57:26.041d 14:48:08500,05000000,0008:386.9 (123.2%)
15CIEŚLAK Krzysztof 47ULTRAFAZAZIELONA GÓRAM - MASTERS5M 15067:28:02.044d 11:25:33500,05000000,0008:057.4 (132.1%)
16KACPERSKI Olaf 30USTRZYKI DOLNEM - WETERAN 18M 16050:57:41.045d 03:08:11500,05000000,0006:069.8 (175.0%)
17BANASIK Krzysztof 5PRUCHNIKM - MASTERS6M 17073:23:39.049d 01:09:14500,05000000,0008:486.8 (121.4%)
18ZĄBCZYŃSKI Dominik 35DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM - WETERAN 19M 18081:30:35.050d 01:28:05500,05000000,0009:466.1 (108.9%)
19GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 54AKTYWNI PANS JAROSŁAW/KRESOWIANIEDACHNÓWM - MASTERS7M 19066:53:37.051d 01:26:02500,05000000,0008:017.5 (133.9%)
20JAN Tułaza 34KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM - WETERAN 110M 20054:54:34.053d 00:40:18500,05000000,0006:359.1 (162.5%)
21KORCZAK Kamil 1ORANGE POLSKACEDZYNAM - SENIOR 22M 21073:11:33.054d 01:22:51500,05000000,0008:466.8 (121.4%)
22DONIEC Sebastian 58I RUN FURTHER THAN YOU DRIVE!JASŁOM - MASTERS8M 22062:01:01.054d 06:25:51500,05000000,0007:268.1 (144.6%)
23MITER Damian 43RUNNERSIKLUCZEWSKOM - SENIOR 23M 23050:38:13.057d 00:55:55500,05000000,0006:049.9 (176.8%)
24BOSAK Przemysław 33MAGOREXŻARYM - MASTERS9M 24067:20:44.057d 01:03:27500,05000000,0008:047.4 (132.1%)
25TOMASZEK Grzegorz 24NOWA HUTA TEAMKĘDZIERZYN-KOŹLE9M - MASTERS10M 25058:00:08.058d 00:39:37500,05000000,0006:578.6 (153.6%)
26CIEŻAK Kamil 77KIEDYS - TERAZ ROZNE DYSCYPLINY W MIEDZY CZASIEMSZANA DOLNAM - MASTERS11M 26060:28:25.058d 00:49:00500,05000000,0007:158.3 (148.2%)
27STĘCHŁY Jarosław 83WODZISŁAW ŚLĄSKIM - MASTERS12M 27046:21:08.059d 01:14:01500,05000000,0005:3310.8 (192.9%)
28GONCIARZ Andrzej 25LGOTAM - WETERAN 23M 28059:32:09.059d 02:47:33500,05000000,0007:088.4 (150.0%)
29KOWALCZYK Piotr 78FOR-REST-RUNKOSZALINM - MASTERS13M 29055:26:04.060d 00:48:28500,05000000,0006:399 (160.7%)
30PYRKOSZ Damian 17ENGLISH VITAERZESZÓWM - WETERAN 111M 30053:29:14.060d 04:44:28500,05000000,0006:259.3 (166.1%)
31KRÓL Maciej 61ULTRA WAY WIRAN TEAMREDAM - MASTERS14M 31060:51:09.060d 11:03:52500,05000000,0007:188.2 (146.4%)
32TERLECKI Władysław 71MŁODY VS STARYLEGIONOWOM - MASTERS15M 32118:04:02.062d 23:15:51500,05000000,00014:104.2 (75.0%)
33KROL Henryk 82ULTRA WAY WIRANTEAMWHEATFIELDM - MASTERS16M 33104:36:03.063d 00:33:18500,05000000,00012:334.8 (85.7%)
34JANKOWSKI Adam 69ULTRAWAY.PL RUNNING TEAMZALASEWOM - SENIOR 24M 34068:11:13.063d 01:01:49500,05000000,0008:107.3 (130.4%)
35MAŁECKI Tomasz 72BYTOMM - MASTERS17M 35060:34:01.063d 01:14:09500,05000000,0007:168.3 (148.2%)
36KOKOT Roman 45AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM - MASTERS18M 36061:42:14.067d 00:46:23500,05000000,0007:248.1 (144.6%)
37WYSOCKI Bartosz 31KS JANUSZELEŻAJSKM - MASTERS19M 37084:10:18.069d 01:11:05500,05000000,00010:065.9 (105.4%)
38KRUZEL Rafał 161BIEGOWE MISIELEGNICAM - WETERAN 112M 38088:11:18.025d 00:19:43486,4486436-13,56410:525.5 (98.2%)
39RYŻYŃSKI Tomasz 81CHEŁMM - MASTERS20M 39051:52:24.062d 01:21:09478,1478082-21,9186:309.2 (164.3%)
40NOWAKOWSKI Marcin 106TCZEWM - MASTERS21M 40053:39:11.052d 01:32:15469,3469306-30,6946:518.7 (155.4%)
41BASTER Krzysztof 116MATNER RUNNIG TEAMWROCŁAWM - WETERAN 113M 41054:52:14.046d 22:55:02463,0463046-36,9547:068.4 (150.0%)
42PYZIK Tomasz 26DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM - MASTERS22M 42054:49:28.066d 06:56:15462,1462065-37,9357:078.4 (150.0%)
43KŁOS Dariusz 115TORUŃM - WETERAN 24M 43100:19:05.052d 11:45:39444,8444814-55,18613:314.4 (78.6%)
44MARKOWSKI Szymon 98BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM - MASTERS23M 44069:47:17.054d 00:43:20444,5444452-55,5489:256.4 (114.3%)
45JADRYCH Zbigniew 139NO NAMESSTARGARDM - MASTERS24M 45061:44:17.034d 00:30:28443,6443628-56,3728:207.2 (128.6%)
46MACHOLL Adam 100BIEGAJĄCY TCZEWROKITKIM - WETERAN 114M 46056:05:34.054d 00:44:38441,3441314-58,6867:377.9 (141.1%)
47RATOWSKI Marek 135PODGÓRZ TORUŃTORUŃM - WETERAN 115M 47061:26:34.040d 01:15:49438,2438230-61,7708:247.1 (126.8%)
48KOŁACZ Piotr 110CZOSNÓWM - WETERAN 116M 48044:31:34.052d 01:12:34425,7425660-74,3406:169.6 (171.4%)
49SIEMIENIUK Andrzej 39RATUJMY CO SIĘ DA ❤️❤️❤️BIAŁYSTOKM - MASTERS25M 49045:29:51.063d 06:20:58413,3413268-86,7326:369.1 (162.5%)
50MĄKOSA Konrad 7WARSZAWAM - WETERAN 117M 50070:43:11.056d 00:46:55413,0412990-87,01010:165.8 (103.6%)
51ZAWIERUCHA Aleksander 76MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYM - WETERAN 118M 51132:48:01.064d 05:52:28411,5411492-88,50819:213.1 (55.4%)
52BAKIERA Kamil 20TURKAM - SENIOR 25M 52044:16:39.066d 01:37:29411,4411390-88,6106:279.3 (166.1%)
53NIŻNIK Marcin 117NOWY STYL RUNNING TEAMMIEJSCE PIASTOWEM - MASTERS26M 53048:24:29.045d 01:52:14410,0410043-89,9577:058.5 (151.8%)
54RUSIN Grzegorz 23RZESZÓWM - SENIOR 26M 54152:57:04.067d 00:40:54409,2409230-90,77022:252.7 (48.2%)
55NOWAK Paweł 93KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM - SENIOR 27M 55050:33:06.069d 00:17:07405,0404989-95,0117:298 (142.9%)
56WIĘCZKOWSKI Wojciech 166WARSZAWAM - WETERAN 119M 56061:06:30.016d 00:59:35384,7384695-115,3059:316.3 (112.5%)
57KOWALCZYK Michał 10CZELADŹM - SENIOR 28M 57050:50:10.061d 02:25:34382,3382294-117,7067:587.5 (133.9%)
58ŻAK Paweł 88KLUB BIEGACZA DYDNIAHUMNISKAM - SENIOR 29M 58035:43:50.056d 01:06:13378,6378554-121,4465:3910.6 (189.3%)
59ŁYJAK Krzysztof 49WARSZAWAM - MASTERS27M 59060:09:17.067d 00:46:33375,4375359-124,6419:366.2 (110.7%)
60PACHUT Krzysztof 134SŁOPNICEM - MASTERS28M 60045:03:36.040d 01:55:20371,1371127-128,8737:178.2 (146.4%)
61WIĘCEK Damian 59PAPPYN RUNNING TEAMSTOBIERNAM - SENIOR 11M 61031:12:09.067d 02:22:53368,3368343-131,6575:0411.8 (210.7%)
62JACHIMOWSKI Jarosław 148SANOK BIEGASANOKM - MASTERS29M 62043:06:39.032d 00:26:59361,2361173-138,8277:098.4 (150.0%)
63RAKOWIECKI Zbigniew 50POLIPACK TEAM GWEGDAŃSKM - WETERAN 25M 63058:58:47.065d 02:19:29359,7359650-140,3509:506.1 (108.9%)
64GRUCHALSKI Krzysztof 67LUBLINIECM - WETERAN 120M 64072:08:57.063d 00:39:26354,4354355-145,64512:124.9 (87.5%)
65RYSIEWICZ Paweł 62UVE RUN TEAM POLSKAGRYBÓWM - SENIOR 210M 65036:09:01.063d 06:52:00349,5349508-150,4926:129.7 (173.2%)
66GOŁĘBIOWSKI Jędrzej 102WROCŁAWM - SENIOR 12M 66050:45:00.053d 00:31:54348,5348483-151,5178:446.9 (123.2%)
67BOKSZA Robert 91TOMASZÓW MAZOWIECKIM - MASTERS30M 67038:52:43.053d 00:59:37347,4347360-152,6406:428.9 (158.9%)
68MOSZ Tomasz 2W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAM - MASTERS31M 68033:39:27.067d 01:19:13340,3340308-159,6925:5610.1 (180.4%)
69POPKO Mariusz 127WOŁOMINM - MASTERS32M 69051:10:16.045d 02:25:35333,5333457-166,5439:126.5 (116.1%)
70WIĘCEK Marek 44PAPPYN RUNNING TEAMRANIŻÓWM - SENIOR 13M 70028:01:07.067d 21:16:49324,8324779-175,2215:1011.6 (207.1%)
71DYBOWSKI Piotr 1421ON1 TEAMŁÓDŹM - MASTERS33M 71029:25:51.035d 00:35:11321,6321596-178,4045:2910.9 (194.6%)
72SZAL Łukasz 169KAŃCZUCKA GRUPA BIEGOWATARNAWKAM - SENIOR 14M 72024:53:02.015d 01:04:00319,0319000-181,0004:4012.8 (228.6%)
73BIENIEK Piotr 57FRANCUSKI BAGNETPIASECZNOM - SENIOR 211M 73028:58:09.065d 00:34:41316,7316749-183,2515:2910.9 (194.6%)
74OLECH Bogusław 55NIEZRZESZONYPRZECŁAWM - WETERAN 26M 74245:05:00.065d 03:08:59316,6316630-183,37046:261.3 (23.2%)
75LEWTAK Marcin 869-TKA RUNNING TEAM / EKIPAPUŁAWYM - MASTERS34M 75028:10:29.057d 01:25:32314,6314550-185,4505:2211.2 (200.0%)
76PYRZAK Paweł 92BIEGANIE PO 40WARSZAWAM - SENIOR 212M 76021:23:36.020d 00:57:54305,8305767-194,2334:1114.3 (255.4%)
77SALA Paweł 60MIZUNO -TURBACZ TEAMTENCZYNM - MASTERS35M 77036:57:22.059d 01:51:50302,5302476-197,5247:198.2 (146.4%)
78MROWIEC Michal 119BOBROWIECM - WETERAN 121M 78029:00:45.049d 01:44:00295,3295250-204,7505:5310.2 (182.1%)
79USZYŃSKI Grzegorz 141WEBER ACTIVE TEAMGLIWICEM - WETERAN 122M 79145:00:00.013d 12:00:00286,8286800-213,20030:202 (35.7%)
80BOKSZA Piotr 149TIME4RUNNINGTRESTAM - MASTERS36M 80025:19:54.030d 09:56:55273,3273253-226,7475:3310.8 (192.9%)
81POTERA Maciej 8ŁAŃCUTM - MASTERS37M 81039:23:22.019d 01:13:54258,7258745-241,2559:086.6 (117.9%)
82KISIELEWSKI Konrad 162KROK PO KROKUKIELCEM - MASTERS38M 82031:09:34.017d 02:02:30258,2258155-241,8457:148.3 (148.2%)
83DUSZA Łukasz 121PRZEMYŚLM - SENIOR 213M 83025:47:31.055d 01:14:34257,9257888-242,1126:0010 (178.6%)
84JĘCZKOWSKI Dariusz 157RYMANÓWM - MASTERS39M 84024:48:15.028d 00:43:55243,0242991-257,0096:079.8 (175.0%)
85MANDZIUK Marek 156TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM - WETERAN 123M 85039:06:43.031d 07:30:04242,7242740-257,2609:406.2 (110.7%)
86OSZCZĘDA Krzysztof 13ŻORYM - WETERAN 124M 86026:17:30.067d 01:33:14238,0237963-262,0376:379.1 (162.5%)
87ŻÓŁKIEWICZ Marcin 85PUĘTNASTKAJASIENICA ROSIELNAM - MASTERS40M 87025:42:40.053d 00:26:00224,1224090-275,9106:538.7 (155.4%)
88MIGAS Adam 131MAKÓW PODHALAŃSKIM - SENIOR 214M 88020:18:19.032d 00:40:20221,7221660-278,3405:2910.9 (194.6%)
89KORBA Krzysztof 79TURZA ŚLĄSKAM - MASTERS41M 89034:15:01.062d 00:41:10219,0218990-281,0109:236.4 (114.3%)
90MICHAŁOWSKI Piotr 158WARSZAWAM - SENIOR 215M 90020:15:51.023d 23:24:58216,7216718-283,2825:3610.7 (191.1%)
91BIENIECKI Mirosław 36OTK RZEŹNIKGLIWICEM - MASTERS42M 91045:02:58.032d 00:55:51216,4216400-283,60012:294.8 (85.7%)
92PERCZYŃSKI Piotr 89KRZYWACZKAM - SENIOR 216M 92023:44:55.046d 01:10:52216,0216024-283,9766:359.1 (162.5%)
93WILMAŃSKI Dariusz 80WŁOCŁAWEKM - WETERAN 125M 93035:59:23.062d 00:14:06210,4210356-289,64410:155.8 (103.6%)
94GUT Leopold 133LUBIĘ_KOTKIPOZEZDRZEM - SENIOR 217M 94031:20:05.043d 00:29:49203,6203642-296,3589:136.5 (116.1%)
95KLARECKI Adrian 70WIRAN / ASTMA TEAMREDAM - MASTERS43M 95017:10:10.030d 21:54:50190,2190247-309,7535:2411.1 (198.2%)
96ŁAGOŻNY Łukasz 120TOYOTA JASŁOSANOKM - MASTERS44M 96018:35:54.037d 17:59:17190,1190128-309,8725:5210.2 (182.1%)
97MAZURKIEWICZ Kacper 167HUSÓWM - SENIOR 15M 97019:24:19.016d 01:48:57184,8184756-315,2446:189.5 (169.6%)
98GAWLEWICZ Tomasz 150GAWEŁKI TEAM / SANOKBIEGASANOKM - WETERAN 126M 98017:05:55.026d 13:15:31179,1179071-320,9295:4310.5 (187.5%)
99MURAWSKI Przemysław 160WARSZAWAM - WETERAN 127M 99027:30:23.023d 00:21:21172,1172074-327,9269:356.3 (112.5%)
100ZAWISZ Mariusz 140RADLINIOKI W BIEGUGASZOWICEM - MASTERS45M 100016:08:26.034d 01:00:18140,6140598-359,4026:538.7 (155.4%)
101JAGODA Adam 56FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM - WETERAN 128M 101019:46:25.028d 00:06:03139,4139427-360,5738:307.1 (126.8%)
102FLIŚ Łukasz 84AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNAM - SENIOR 218M 102018:09:25.053d 00:08:55131,7131686-368,3148:167.3 (130.4%)
103PAWLUS Marek 159🐗 PEPPA RUNNING TEAM 🐗WROCŁAWM - SENIOR 219M 103024:55:21.020d 00:40:57127,9127891-372,10911:415.1 (91.1%)
104PERZANOWSKI Jakub 101WARSZAWAM - SENIOR 220M 104011:11:24.035d 23:18:20114,7114688-385,3125:5110.2 (182.1%)
105GUDOWSKI Robert 146JELENIA GÓRAM - WETERAN 129M 105019:01:06.026d 00:54:36103,7103681-396,31911:005.5 (98.2%)
106PNIEWSKI Rafał 151 ON 1 TEAMŁÓ∂ŹM - WETERAN 130M 106012:23:00.018d 21:07:5291,791698-408,3028:067.4 (132.1%)
107JEZIOR Bartosz 164GLIWICEM - MASTERS46M 107010:59:29.07d 01:46:0185,585462-414,5387:437.8 (139.3%)
108CHĘĆ Mateusz 13007457788M - SENIOR 16M 108006:37:39.021d 00:49:0677,077000-423,0005:0911.6 (207.1%)
109SZOPA Leszek 74PODOLSZEM - WETERAN 27M 109018:24:21.056d 00:05:1768,368286-431,71416:103.7 (66.1%)
110KIEGLER Bogumił 1681ONE1 TEAMDOBROŃM - SENIOR 221M 110005:28:34.07d 04:25:2255,054953-445,0475:5810 (178.6%)
111NIEMYJSKI Maciej 66GNIEWOMIROWICEM - SENIOR 17M 111007:01:52.057d 00:33:0138,338311-461,68911:005.4 (96.4%)
112POTERA Maciej 154ONEŁAŃCUTM - MASTERS47M 112011:59:36.01d 03:17:4535,034991-465,00920:332.9 (51.8%)
113PSZONAK Tomasz 145PIEROGI ATAKKEKATOWICEM - SENIOR 18M 113002:58:32.015d 00:35:5229,028997-471,0036:099.7 (173.2%)
114ANDREJCZUK Wiatek 75KLEOSINM - WETERAN 28M 114001:41:39.01d 02:33:4210,410376-489,6249:476.1 (108.9%)
Znaleziono 114 wynik(ów)