RZEŹNIK NA RATY - DZIEŃ I
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-01
Miejsce : Komańcza
Dystans : 33 km
Zgłoszonych : 64
Wystartowało : 56
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 53
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu16.7km
   
1FĄFARA Marek 17KS KOZIOŁEKKĘDZIERZYN-KOŹLEOPEN00:00:0002:14:14
2KWIATEK Tomasz 25JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN00:00:0002:16:55
3GREWIŃSKI Tomasz 43RUN KAYAX RUN WARSZAWAOPEN00:00:0002:07:03
4GURAK-STENCEL Izabela 62WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLOPEN00:00:0002:35:29
5BONDARA Sylwia 71Jacek BiegaOPEN00:00:0001:58:03
6JOSYPENKO Bożena 65JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN00:00:0002:10:17
7KRUPCZYŃSKI Mariusz 27KRUPOLS TEAMRASZYNOPEN00:00:0002:20:58
8JAKUBCZYK Paweł 30CKBabcieKIELCEOPEN00:00:0001:37:49
9RUZIK Rafał 44WarszawaWARSZAWAOPEN00:00:0002:03:07
10KRYSIAK Robert 53BORZĘCIN MAŁYOPEN00:00:0002:30:09
11PRÓBAN Robert 64GliwiceGLIWICEOPEN00:00:0002:18:40
12TOMCZYK Ferdynand 48Modlitwa Biegania GryfinoGRYFINOOPEN00:00:0002:08:04
13WOSIK Marek 68WARSZAWAOPEN00:00:0002:08:10
14KONIK Jarosław 56BBL Kraków-NorafsportKRAKÓWOPEN00:00:0003:01:55
15SŁOWIŃSKI Karol 72KRAKÓWOPEN00:00:0002:27:22
16JOSYPENKO Jędrzej 66JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN00:00:0002:10:19
17SOBIESKA Aleksandra 15WARSZAWAOPEN00:00:0002:44:32
18KRUPCZYŃSKI Szymon 36KRUPOLS TEAMRASZYNOPEN00:00:0002:21:00
19ŚWIERCZYŃSKI Marcin 28WarszawaWARSZAWAOPEN00:00:0001:57:50
20STAN Marcin 38White Rabbit Running TeamWARSZAWAOPEN00:00:0002:08:08
21ZARZYCKA Monika 12KB Jogger Nowy Dwór MazowieckiNOWY DWÓR MAZOWIECKIOPEN00:00:0002:46:28
22PRĘDKI Mirosław 59JasłoPRZYSIEKIOPEN00:00:0001:47:17
23BAŃCZAK Kamil 60LESKOOPEN00:00:0001:50:27
24DOMISZEWSKI Ignacy 67Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEOPEN00:00:0001:30:02
25SADOWSKI Rafał 63BełchatówBEŁCHATÓWOPEN00:00:0002:10:20
26ZOCHNIAK Marek 46PiastówPIASTÓWOPEN00:00:0002:30:10
27KONSTANTY Katarzyna 10KrakówKRAKÓWOPEN00:00:0002:17:19
28BARCEWICZ Marta 5412tri.pl Drużyna Wilka OlsztynBISZTYNEKOPEN00:00:0003:53:42
29ŁYSAKIEWICZ Paweł 13NSK PERONWARSZAWAOPEN00:00:0002:15:08
30STAWIARSKI Jakub 55LongPlay Gorzów WlkpKŁODAWAOPEN00:00:0001:57:52
31LENARCZYK Michał 41WARSZAWAOPEN00:00:0002:36:15
32GAURA Łukasz 11BydgoszczBYDGOSZCZOPEN00:00:0002:21:34
33OBARSKA Małgorzata 32STARACHOWICEOPEN00:00:0003:14:17
34JABŁOŃSKI Kazimierz 57PrądyPRĄDYOPEN00:00:0002:44:28
35GARDENER Jacek 39JacekBiega Running TeamWARSZAWAOPEN00:00:0001:35:16
36JAKUBCZYK Dariusz 31CKBabciePODZAMCZE OPEN00:00:0001:49:35
37BUĆKO Artur 21Jelenia GóraJELENIA GÓRAOPEN00:00:0002:44:38
38ANTOSZ Monika 20NorafsportKRAKÓWOPEN00:00:0003:02:05
39STYCZEŃ Piotr 24CKBabcieCHĘCINYOPEN00:00:0001:45:31
40CYGANEK Grzegorz 47BydgoszczBYDGOSZCZOPEN00:00:0002:07:08
41GURDEK Weronika 19KrakówKRAKÓWOPEN00:00:0002:32:08
42CIOSMAK Andrzej 40PZU SPORT TEAMBRATKOWICEOPEN00:00:0001:45:14
43MIRECKI Jan 14WARSZAWAOPEN00:00:00
44LENARCZYK Marcin 42WARSZAWAOPEN00:00:0002:36:14
45ZIELIŃSKI Zbigniew 26WarszawaWARSZAWAOPEN00:00:0002:08:03
46FIJALKOWSKI Radosław 49GCW CrossFit WarszawaWARSZAWAOPEN00:00:0001:58:07
47KOWALCZYK Mariusz 18RadomRADOMOPEN00:00:0002:21:55
48BRZEZOWSKA Beata 69Albatrosy WARSZAWAOPEN00:00:0002:44:38
49WĘGIELEWSKI Bartosz 52KRAKÓWOPEN00:00:0002:15:05
50GŁOWACKI Michał 50ŁęczycaŁĘCZYCAOPEN00:00:0002:20:14
51KRUPCZYŃSKI Michał 37KRUPOLS TEAMSZCZECINOPEN00:00:0002:14:19
52DMOWSKI Paweł 51ŁęczycaŁĘCZYCAOPEN00:00:0002:36:54
53STENCEL Piotr 61WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLOPEN00:00:0002:35:27
54GRONIECKI Mikołaj 33warszawaWARSZAWAOPEN00:00:0002:20:25
55PRZYBYLSKI Witek 73OTK RzeźnikGLIWICEOPEN00:00:0002:07:53
56ANDRZEJEWSKI Maciej 34WarszawaWARSZAWAOPEN00:00:0002:31:18
Znaleziono 56 wynik(ów)