Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-09-22 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 8.586 km |
Zgłoszonych : | 90 |
Wystartowało : | 75 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 75 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MISIAK Bartosz | 38 | Alpin Sport HOKA One One | CESKY TESIN | M18-35 | 00:00:02 | |
2 | KITA Michał | 21 | pędzący w miejscu | WROCŁAW | M36-49 | 00:00:02 | |
3 | TOMASIAK Natalia | 62 | Salomon Suunto team | KRYNCA-ZDRÓJ | K18-35 | 00:00:02 | |
4 | KOWALIK Andrzej | 26 | Bieg Opolski | OPOLE | M36-49 | 00:00:02 | |
5 | ARDELLI Ewa | 81 | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | BIELAWA | K36-49 | 00:00:02 | |
6 | ŚWIERK Krystyna | 60 | JANOWICE WIELKIE | K50+ | 00:00:02 | ||
7 | SANIEWSKI Dariusz | 52 | UKL Ósemka Police | POLICE | M36-49 | 00:00:03 | |
8 | JACHYMCZYK Norbert | 17 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | M36-49 | 00:00:03 | |
9 | FERENC Janusz | 9 | UKS Ludwikowice | LUDWIKOWICE KŁ. | M50+ | 00:00:03 | |
10 | GARDENER Jacek | 11 | WARSZAWA | M50+ | 00:00:03 | ||
11 | URBAŃSKI Przemysław | 64 | GŁOGÓW | M18-35 | 00:00:03 | ||
12 | SZPINEK Marcin | 58 | TUTU Team | NYSA | M36-49 | 00:00:03 | |
13 | MISIAK Artur | 39 | TEAM BAZYL | STRONIE SLASKIE | M50+ | 00:00:03 | |
14 | MARCOL Mateusz | 35 | OTK Rzeźnik | RYBNIK | M18-35 | 00:00:03 | |
15 | PACHURA Kinga | 84 | MSZANA DOLNA | K36-49 | 00:00:03 | ||
16 | SKACZKOWSKA Barbara | 54 | WARSZAWA | K36-49 | 00:00:03 | ||
17 | MĄCZKA Krystyna | 68 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | K50+ | 00:00:03 | |
18 | KOPACKA Eliza | 23 | WAŁBRZYCH | K18-35 | 00:00:03 | ||
19 | CHRZANOWSKI Jan | 2 | UKS Dwójka Morena / Smaruj na Trening Team | GDAŃSK | M-Open | 00:00:03 | |
20 | GROCHOWSKI Wojciech | 13 | Klub Wysokogórski Warszawa | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:04 | |
21 | RUSZKOWSKI Daniel | 51 | IKSS UE WROCŁAW | ZDUŃSKA WOLA | M18-35 | 00:00:04 | |
22 | SZACH Andrzej | 56 | 22KBPG | GILÓW | M36-49 | 00:00:04 | |
23 | FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka | 10 | WROCŁAW | K36-49 | 00:00:04 | ||
24 | MAŃKOWSKI Maciej | 31 | WROCŁAW | M36-49 | 00:00:04 | ||
25 | ZAKRZEWSKI Marcin | 66 | WARSZAWA | M36-49 | 00:00:04 | ||
26 | KOPACKI Grzegorz | 24 | WAŁBRZYCH | M18-35 | 00:00:04 | ||
27 | SIEKIERZYŃSKI Radosław | 76 | POZNAŃ | M36-49 | 00:00:04 | ||
28 | KALUŻNY Justyna | 19 | BĘDZIN | K18-35 | 00:00:04 | ||
29 | KOSICKI Antoni | 80 | POZNAŃ | M-Open | 00:00:04 | ||
30 | WIERNY Krzysztof | 90 | WROCŁAW | M36-49 | 00:00:05 | ||
31 | DERENCZ Michał | 5 | TŁUMACZÓW | M36-49 | 00:00:05 | ||
32 | NOWACKI Mateusz | 77 | STRONIE ŚLASKIE | M18-35 | 00:00:05 | ||
33 | PRASZELIK Łukasz | 46 | SYRYNIA | M36-49 | 00:00:05 | ||
34 | GAZDA Michał | 12 | Constravia | POZNAŃ | M18-35 | 00:00:05 | |
35 | NOWAKOWSKI Leszek | 74 | BIAŁOGARD | M36-49 | 00:00:05 | ||
36 | ABULEWICZ Wojciech | 71 | Trening Studio 17 | WROCŁAW | M50+ | 00:00:05 | |
37 | KALITA Aleksandra | 72 | WROCŁAW | K36-49 | 00:00:05 | ||
38 | MARCINKOWSKI Piotr | 34 | OSW Tri Team | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M36-49 | 00:00:05 | |
39 | MARCINIAK Anna | 32 | LEGNICA | K36-49 | 00:00:05 | ||
40 | PAWLIK Katarzyna | 42 | 5F Team | PRZYGODZICE | K18-35 | 00:00:05 | |
41 | WESOŁOWSKA Klaudia | 65 | LEGNICA | K18-35 | 00:00:05 | ||
42 | KRUCZEK Mirosław | 27 | KW opole | LEWIN BRZESKI | M50+ | 00:00:06 | |
43 | HENEL Marcin | 16 | GŁUSZYCA | M36-49 | 00:00:06 | ||
44 | ŚWIERK Stanisław | 61 | JANOWICE WIELKIE | M50+ | 00:00:06 | ||
45 | MARCINIAK Marek | 33 | Nadleśnictwo Legnica | CHOCIANÓW | M36-49 | 00:00:06 | |
46 | STACHOWICZ Marcin | 86 | M18-35 | 00:00:06 | |||
47 | LECZYKIEWICZ Mikołaj | 29 | 5F Team | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M36-49 | 00:00:06 | |
48 | CZUKIEWSKI Łukasz | 4 | LUBIN | M36-49 | 00:00:06 | ||
49 | ADAMIAK Marta | 85 | Kopalnia Złota | ZŁOTY STOK | K36-49 | 00:00:06 | |
50 | CHALCIŃSKA Izabela | 1 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | K36-49 | 00:00:06 | ||
51 | JAZY Szymon | 18 | POZNAŃ | M18-35 | 00:00:07 | ||
52 | PRASZELIK Sylwia | 47 | SYRYNIA | K36-49 | 00:00:07 | ||
53 | KOŃKA Mariusz | 22 | CHOJNÓW | M36-49 | 00:00:07 | ||
54 | GALA Zuzanna | 87 | WARSZAWA | K-Open | 00:00:07 | ||
55 | JANKOWSKA Magdalena | 88 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | K-Open | 00:00:07 | ||
56 | KROMER Elżbieta | 75 | GDAŃSK | K36-49 | 00:00:07 | ||
57 | DZIUK Łukasz | 8 | SIETESZ | M18-35 | 00:00:08 | ||
58 | SMUSZ Grzegorz | 83 | M36-49 | 00:00:08 | |||
59 | OKUPNIAK Martyna | 40 | POZNAŃ | K18-35 | 00:00:08 | ||
60 | PADOWICZ Anna | 41 | WARSZAWA | K36-49 | 00:00:08 | ||
61 | SZAŁAPSKI Marcin | 57 | BMC 60 | ŁÓDŹ | M36-49 | 00:00:09 | |
62 | KUCZAKOWSKA Joanna | 70 | Biegowe Misie | LEGNICA | K36-49 | 00:00:09 | |
62 | KRUZEL Rafał | 69 | Biegowe Misie | LEGNICA | M36-49 | 00:00:09 | |
64 | GOLOVCHENKO Dmitry | 78 | M36-49 | 00:00:10 | |||
65 | GRZELEWSKA Izabela | 15 | BMC Łódź | ŁÓDŹ | K36-49 | 00:00:10 | |
66 | MIKOŁAJCZYK Agata | 82 | K36-49 | 00:00:10 | |||
67 | ŻUBRZAK Jacek | 67 | ŁÓDŹ | M36-49 | 00:00:11 | ||
68 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 20 | Kolega Maćka Oława | OŁAWA | M36-49 | 00:00:11 | |
69 | MOZUS Zofia | 79 | WARSZAWA | K36-49 | 00:00:11 | ||
70 | MICHAŁOWSKI Maciej | 37 | GRABINY-ZAMECZEK | M50+ | 00:00:11 | ||
71 | RAJCZAKOWSKA Anna | 48 | LĄDEK-ZDRÓJ | K50+ | 00:00:11 | ||
72 | DOBRZAŃSKA Anna | 6 | Jacht Klub Wrocław | WROCŁAW | K36-49 | 00:00:12 | |
73 | RUBIN Mariusz | 50 | WROCŁAW | M18-35 | 00:00:13 | ||
74 | SZRETER Dorota | 59 | JachtKlub Wrocław | CHRZĄSTAWA MAŁA | K50+ | 00:00:14 | |
75 | PIŁAT Michał | 44 | BOLESŁAWIEC | M36-49 | 00:00:21 |
Znaleziono 75 wynik(ów)