SIANOWSKA 5
Organizator : Gmina Sianów
Data : 2021-11-27
Miejsce : Kłos
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 108
Wystartowało : 86
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 86
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Mieszkańcy Gminy Sianów
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TALKOWSKA Oliwia 77OPEN -K1K 100:00:0100:22:02.7700:22:04.55 4:2413,6
2WERNER Kamila 85OPEN -K2K 200:00:0100:22:46.3600:22:47.98+00:00:434:3313,2
3GIEDROWICZ Aleksandra 15OPEN -K3K 300:00:0400:23:21.7800:23:26.63+00:01:194:4012,8
4GRUNWALD Karolina 19OPEN -K4K 400:00:0300:24:05.2400:24:08.72+00:02:024:4912,5
5PEŁECHATA Julita 55SIANÓWMieszkańcy Gminy Sianów4K 500:00:0400:24:14.5400:24:18.64+00:02:114:5012,4
6TWORSKA Magdalena 79SIANÓWMieszkańcy Gminy Sianów5K 600:00:0600:24:55.0800:25:01.58+00:02:524:5912,0
7GRABAREK Ewelina 16SIANÓWMieszkańcy Gminy Sianów8K 700:00:0400:25:28.9900:25:33.20+00:03:265:0511,8
8PAWŁOWSKA Magdalena 111OPEN -K5K 800:00:0300:25:42.5500:25:46.54+00:03:395:0811,7
9SAMOIŁ-KOWALSKA Gerda 109OPEN -K6K 900:00:1100:25:59.6000:26:10.97+00:03:565:1111,5
10KOLIGAT Anna 31OPEN -K7K 1000:00:1000:26:10.5500:26:21.06+00:04:075:1411,5
11BOREJKO Paulina 7SIANÓWMieszkańcy Gminy Sianów11K 1100:00:0400:26:15.9700:26:20.70+00:04:135:1511,4
12KOŁODZIEJCZYK Danuta 32OPEN -K8K 1200:00:0700:26:20.5800:26:27.86+00:04:175:1611,4
13WYSOCKA Urszula 91OPEN -K9K 1300:00:0500:26:22.1000:26:27.20+00:04:195:1611,4
14BORUSIŃSKA Marta 113OPEN -K10K 1400:00:0400:26:55.1300:26:59.56+00:04:525:2311,1
15BOJAR Natalia 5OPEN -K11K 1500:00:0600:27:23.8700:27:30.00+00:05:215:2811,0
16CZERWIŃSKA Katarzyna 108OPEN -K12K 1600:00:0900:27:25.0600:27:34.31+00:05:225:2910,9
17PAŁKA Gabriela 51OPEN -K13K 1700:00:0600:28:31.2300:28:37.89+00:06:285:4210,5
18KOTARA-PAŁKA Małgorzata 35OPEN -K14K 1800:00:0700:28:49.6300:28:56.64+00:06:465:4510,4
19ZAWISKA Anna 93OPEN -K15K 1900:00:1100:29:04.9000:29:16.83+00:07:025:4810,3
20KOBUS-MAŁANECZ Agnieszka 30OPEN -K16K 2000:00:0800:29:39.2600:29:48.19+00:07:365:5510,1
21SOBOTA Adrianna 69OPEN -K17K 2100:00:0900:30:07.2400:30:16.28+00:08:046:0110,0
22HUDAK Małgorzata 23OPEN -K18K 2200:00:0800:31:58.7600:32:07.58+00:09:556:239,4
23PAŃCZYK Justyna 52OPEN -K19K 2300:00:0900:32:13.6600:32:23.12+00:10:106:269,3
24STAŃCZAK Kamila 70OPEN -K20K 2400:00:0800:32:44.7200:32:52.96+00:10:416:329,2
25KOPCZYŃSKA Natalia 34OPEN -K21K 2500:00:0200:32:51.5900:32:54.13+00:10:486:349,1
26GAWIECKA Mariola 13OPEN -K22K 2600:00:0600:34:32.3100:34:39.25+00:12:296:548,7
27GRABSKA Daria 17OPEN -K23K 2700:00:0300:40:44.5400:40:48.27+00:18:418:087,4
Znaleziono 27 wynik(ów)