SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM
CHOJNIK KARKONOSKI FESTIWAL BIEGOWY 2021
Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 71 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 148
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 128
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 38km | 64km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuTrzy Jawory
10km
   
1WOLEK Szymon 1251TYCHYM302021-09-04 05:00:0000:54:33
2DURKOWSKI Marcin 1282TOPO ATHLETIC POLANDOBORNIKI ŚLĄSKIEM302021-09-04 05:00:0100:54:34
3SADOWSKI Paweł 1263DRÄXLMAIERJANOWICE WIELKIEM302021-09-04 05:00:0200:54:35
4GORZELAŃCZYK Jakub 1279MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOM302021-09-04 05:00:0000:54:37
5OTRĘBA Maciej 1288WROCŁAWM302021-09-04 05:00:0100:54:38
6WRÓBEL Damian 1199WROCŁAWM302021-09-04 05:00:0100:57:03
7DEMBSKI Paweł 1184PRZEDWOJEWSKI TEAM/RATE MY TRAIL PROSKÓRZEWOM302021-09-04 05:00:0100:57:31
8SMOLIŃSKI Marcin 1202BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWM302021-09-04 05:00:0100:58:03
9GREIVELDINGER Gilles 1278ŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMKORNIKM502021-09-04 05:00:0100:58:46
10WŁODARCZYK Jarosław 1164KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM402021-09-04 05:00:0100:58:46
11DASZEWSKI Filip 1211FOXY FITDĘBNOM182021-09-04 05:00:0201:00:52
12DAJEK Łukasz 1286JEDZIBIEGAJ.PLŻYRARDÓWM302021-09-04 05:00:0101:00:53
13ŁABUZ Sylwester 1103SOWIODZIKIDZIERŻONIÓWM302021-09-04 05:00:0201:01:54
14FLOREK Katarzyna 1177WROCŁAWK302021-09-04 05:00:0201:02:05
15ROSOLSKI Dawid 1291KOŚCIANM302021-09-04 05:00:0501:02:13
16SKURATKO Adrian 1185RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM302021-09-04 05:00:0301:02:33
17BEDNARCZYK Magdalena 1235STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK302021-09-04 05:00:0301:02:35
18TENDAJ Marek 1207JELENIA GÓRAM302021-09-04 05:00:0501:02:57
19KRÓLEWICZ Michał 1287SIECHNICEM302021-09-04 05:00:0901:03:02
20WOJTASZEK Jacek 1168PIECHOWICEM402021-09-04 05:00:0401:03:07
21RÓŻAŃSKI Mateusz 1152KATOWICEM402021-09-04 05:00:0301:03:17
22BORUCKI Jakub 1252140MINUT.PLKATOWICEM302021-09-04 05:00:1701:03:26
23MIŚTAK Jola 1196OŁAWAK302021-09-04 05:00:0401:03:38
24ANDRUSZKIEWICZ Paweł 1262JELENIA GÓRAM302021-09-04 05:00:0401:03:40
25KALEMBA Kamil 1166BRZEG DOLNYM302021-09-04 05:00:0301:03:56
26GRABOŚ Nina 1260WARSZAWAK402021-09-04 05:00:0601:04:32
27MOJEK Michał 1229KARPACZM402021-09-04 05:00:0301:04:42
28SUPRYN Rafał 1243WARSZAWAM402021-09-04 05:00:0701:04:51
29SCHWITALLA Adrian 1206SIECHNICEM402021-09-04 05:00:0401:05:13
30WIECZORKIEWICZ Zbigniew 1257JELENIA GÓRAM302021-09-04 05:00:0301:05:34
31SIOMA Konrad 1167KRZYSZKOWOM302021-09-04 05:00:0401:05:36
32PIECUCH Marcin 1242KRAKÓWM302021-09-04 05:00:0401:05:52
33BEKAS Marcin 1246KRAKÓWM402021-09-04 05:00:0201:05:53
34KANIA Marcin 1272GŁOWĄ DO CZOŁAGLIWICEM182021-09-04 05:00:0701:05:53
35JANCZ Tomasz 1225JELENIA GÓRAM402021-09-04 05:00:0501:06:29
36KOZŁOWSKI Leszek 1204LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM402021-09-04 05:00:0501:06:52
37PAPROCKI Krzysztof 1271POLKOWICEM402021-09-04 05:00:0601:07:11
38OSTAPSKI Kamil 1289Vege RunnersWROCŁAWM302021-09-04 05:00:0501:07:12
39KLYSZCZ Michał 1193IZBICKO W BIEGUOTMICEM182021-09-04 05:00:0801:08:29
40GUZERA Justyna 1250MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWK302021-09-04 05:00:0901:08:38
Niesklasyfikowani
DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 1175ROKIETNICA BIEGAMROWINOK402021-09-04 05:00:0301:08:42 DNF
42SOBOLEWSKI Dariusz 1159BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM302021-09-04 05:00:0801:08:51
43BORDYCH Andrzej 1201BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM402021-09-04 05:00:0801:08:52
44PIOTROWSKI Michał 1161#ŻEBERKATEAMWROCŁAWM402021-09-04 05:00:0601:09:44
45DRAŃKO Piotr 1188KRAKÓWM302021-09-04 05:00:0601:09:52
46KONIECZNA Paulina 1274CH10CHOSZCZNOK302021-09-04 05:00:0301:09:55
47TASZAREK Jakub 1107MROWINOM402021-09-04 05:00:0401:09:57
48MEDEJSZO Mariusz 1261NOWA SÓLM402021-09-04 05:00:1801:10:11
49TYLMAN Piotr 1183RUNDORFINACZAPLINEKM302021-09-04 05:00:1001:10:54
50KOZŁOWSKI Wojciech 1171LISOWICEM502021-09-04 05:00:0301:11:03
51KOMAR Ania 1160BRZEZINKA ŚREDZKAK402021-09-04 05:00:0501:11:06
52CHOJNACKI Leszek 1205WARSZAWAM402021-09-04 05:00:0701:11:06
53SAJDUDA Adam 1195WROCŁAWM182021-09-04 05:00:1901:11:09
54FRYBEL Damian 1270WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BEGOWAOBRAM402021-09-04 05:00:0501:11:13
55MODLISZEWSKI Dariusz 1226ORANGE POLSKASUCHY LASM402021-09-04 05:00:0701:11:54
56GURGACZ Tomasz 1174BYTOM ODRZANSKIM402021-09-04 05:00:0801:11:56
57BUDYCH-GÓRZNA Magdalena 1105GOWARZEWOK402021-09-04 05:00:1101:12:16
58DYSARZ Przemysław 1212POZNAŃM402021-09-04 05:00:0701:12:28
59TYCZYŃSKI Sławomir 1217FILGROSOILLESZNOM402021-09-04 05:00:0601:12:32
60SZCZERBAKOWICZ Kamil 1108NADOLICE WIELKIEM302021-09-04 05:00:1201:12:34
61CHOROSTKOWSKI Bartosz 1172CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEWROCŁAWM302021-09-04 05:00:0301:13:24
62ŁUSZCZ Janusz 1238TŁUSTE KOTYWROCŁAWM502021-09-04 05:00:0601:13:32
63KAPŁOWSKI Jerzy 1176WAŁBRZYCHM402021-09-04 05:00:1501:13:42
64SKORUPIŃSKA Katarzyna 1101SKORUPKIBOLESŁAWIECK402021-09-04 05:00:0801:13:48
65BOMBA Alina 1165WROCŁAWK302021-09-04 05:00:0901:13:57
66TOMASZEK Sebastian 1104BRZEZINKA ŚREDZKAM402021-09-04 05:00:0401:15:25
67LEBODA Katarzyna 1151WILD DOGS TEAMKATOWICEK302021-09-04 05:00:2201:15:29
DĄBROWSKI Marcin 1245SIENIAWA ŻARSKAM402021-09-04 05:00:0101:15:33 DNF
69STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 1189KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK302021-09-04 05:00:0401:15:34
70KINCEL Krzysztof 1259POŁUPINM502021-09-04 05:00:1101:15:38
71ANTKIEWICZ Kamil 1203KOZIEGŁOWYM302021-09-04 05:00:1201:15:41
72GAWLIK Marcin 1219MKS SIECHNICESIECHNICEM402021-09-04 05:00:1001:15:43
73PUSZCZYKOWSKI Grzegorz 1154INOWŁÓDZM502021-09-04 05:00:1101:15:48
74OSZCZĘDA Krzysztof 1215ŻORYM402021-09-04 05:00:1001:15:53
75DAWIDOWICZ Marcin 1222OŁAWAM302021-09-04 05:00:1101:15:54
76KNARA Ada 1221TRI MISSIONOŁAWAK302021-09-04 05:00:1001:15:56
77ZYCH Marcin 1102ŻARYM402021-09-04 05:00:1401:16:00
78BRONIEWSKI Piotr 1182KUNOWICEM302021-09-04 05:00:1001:16:24
79JASINIAK Bartosz 1190SŁUBICEM302021-09-04 05:00:1101:16:24
80NAGLAK Łukasz 1157KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM302021-09-04 05:00:0701:16:35
81PARZONKA Paweł 1265KS LENIWIECKĘPNOM402021-09-04 05:00:0901:16:35
82PIENIĘŻNY Marek 1179KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WIELKOPOLSKIM302021-09-04 05:00:0701:16:37
83GĄSZCZAK Mariusz 1170KS LENIWIECKĘPNOM402021-09-04 05:00:0701:16:37
84ROGÓRZ Andrzej 1173STOLFORMWROCŁAWM402021-09-04 05:01:5701:16:47
85PIETRZAK Jacek 1181WAKA/JAWAKAŁÓDŹM402021-09-04 05:00:0801:16:53
86RYBCZYŃSKI Przemek 1234KRAKÓWM502021-09-04 05:00:1401:17:16
87DE ROSIER Marek 1267GDYNIAM182021-09-04 05:00:0901:17:18
88GŁADYSZ Robert 1266SCE24.PLBIELAWAM402021-09-04 05:00:1301:17:18
89GALA Grzegorz 1276SCHENKER TECHNOLOGY CENTER RUNNERSSOCHACZEWM402021-09-04 05:00:1601:17:28
90MILCZAREK Dominik 1275KOZŁÓW BISKUPIM402021-09-04 05:00:1601:17:30
91ZACHEJA Jacek 1227LESZNOM402021-09-04 05:00:0701:17:36
92MOLINSKA Marlena 1285WROCŁAWK402021-09-04 05:00:1801:17:37
OLSZEWSKI Michał 1299msportteamPOLKOWICEM402021-09-04 05:00:1001:17:44 DNF
94ROLLA Dorian 1268WARZYMICEM402021-09-04 05:00:0501:17:47
95SYPNIEWSKI Krystian 1158POZNAŃM402021-09-04 05:01:3901:18:26
96KLÓSKA Katarzyna 1281OSK RADARPIECHOWICEK302021-09-04 05:00:1301:18:48
97MATYSZKOWICZ Janusz 1233GONIMYKĘTYM602021-09-04 05:00:0601:19:25
98KOZIOŁ Artur 1253KRAKÓWM402021-09-04 05:00:1101:19:52
99ROZWADOWSKI Robert 1156DRUŻYNA SZPIKUSUCHY LASM402021-09-04 05:00:0901:20:12
100KOKOSZKA Marcin 1237ONE ON ONE TEAMZGIERZM402021-09-04 05:00:1201:20:22
101SZARADOWSKI Piotr 1256BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM402021-09-04 05:00:1201:21:22
102LASZCZYK Nadia 1198REDAK302021-09-04 05:00:1001:21:32
103RZEMIŃSKI Robert 1106JELENIA GÓRAM502021-09-04 05:06:2901:21:45
104GRABOWICZ Paweł 1241SIEKIERKI WIELKIEM402021-09-04 05:00:1301:22:41
105POLAŃSKI Paweł 1178#KASZANIENAMOKAGDAŃSKM302021-09-04 05:00:3201:22:43
106NOWAKOWSKI Sławomir 1239HIPOLITÓWM402021-09-04 05:00:1501:23:11
107NAPIERAŁA Katarzyna 1236SUCHY LASK402021-09-04 05:00:1101:23:22
108QUIRINI Ewa 1258WARSZAWAK302021-09-04 05:00:1001:23:33
109GARBACZ Marek 1191OŁAWAM402021-09-04 05:00:1401:23:46
110KALINA Anna 1290WROCŁAWK182021-09-04 05:00:0901:23:49
111STRZELECKI Krzysztof 1192WROCŁAWM402021-09-04 05:00:1401:23:49
112DEKIERT Agnieszka 1216LUBINK402021-09-04 05:00:0801:23:57
113KAWAŁKO Ryszard 1292WOLNY RYŚ ***** ***LEGNICAM502021-09-04 05:00:1901:25:08
114PIWKO Mateusz 1220SZCZECINM302021-09-04 05:00:2001:25:53
115PASIEKA Tomasz 1194MROCZAM402021-09-04 05:00:1501:26:40
116PLASZCZYK Bartłomiej 1218GŁOGÓWM302021-09-04 05:00:0701:26:55
117GENDVILAITE Sonata 1249#UNBREAKABLEVILNIUSK402021-09-04 05:00:1201:27:02
118KOŁBUC Rafał 1169WROCŁAWM302021-09-04 05:00:0601:27:42
119HOWIL Waldemar 1248GRYFINOM402021-09-04 05:00:1401:28:02
120KLUZA-HOWIL Lila 1247BIEGOWE KAIZENGRYFINOK402021-09-04 05:00:1301:28:04
121MARCINIAK-HENC Aneta 1213POZNAŃK402021-09-04 05:00:1501:28:14
122PORAJ Paweł 1269CZĘSTOCHOWAM302021-09-04 05:00:1301:28:16
123HEŁMECKI Marcin 1283WILCZYCEM182021-09-04 05:01:5401:28:18
124SZULC Adam 1232RADA PUCHACZYSTRZEBIELINOM402021-09-04 05:00:2401:28:21
125HELMECKI Dariusz 1284WILCZYCEM502021-09-04 05:01:5501:28:48
126NOWAKOWSKI Mirosław 1162WIELEŃM502021-09-04 05:00:0901:28:56
STOŁOWSKI Robert 1155AMICAWIELEŃM402021-09-04 05:00:0801:28:58 DNF
128WINCZURA Leszek 1231GDAŃSKM402021-09-04 05:00:2401:29:20
129OCHNIO Ewa 1228DALEKA DROGABOLESŁAWIECK402021-09-04 05:00:0401:30:11
130KIEDOWSKI Artur 1208WROCŁAWM402021-09-04 05:00:0401:30:39
131KOZUBSKI Maciej 1244ARVATO S.C. REPROKIETNICAM302021-09-04 05:26:2401:31:55
132SZAJEK Arkadiusz 1254ARVATO S.C. REPPOZNAŃM302021-09-04 05:26:2501:31:55
Znaleziono 132 wynik(ów)