SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM
CHOJNIK KARKONOSKI FESTIWAL BIEGOWY 2021
Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 71 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 148
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 128
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 38km | 64km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuTrzy Jawory
10km
Karpacz
38km
Droga pod Reglami
64km
Czas
netto
71km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DURKOWSKI Marcin 1282TOPO ATHLETIC POLANDOBORNIKI ŚLĄSKIEM301M 12021-09-04 05:00:0100:54:3403:44:2306:54:5807:38:49.40 6:279,3
2SADOWSKI Paweł 1263DRÄXLMAIERJANOWICE WIELKIEM302M 22021-09-04 05:00:0200:54:3503:45:0506:57:1907:44:36.25+00:05:466:329,2
3GORZELAŃCZYK Jakub 1279MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOM303M 32021-09-04 05:00:0000:54:3703:49:2507:09:4107:55:53.85+00:17:046:429,0
4OTRĘBA Maciej 1288WROCŁAWM304M 42021-09-04 05:00:0100:54:3803:58:4807:19:1708:07:36.80+00:28:476:528,7
5WOLEK Szymon 1251TYCHYM305M 52021-09-04 05:00:0000:54:3303:59:1507:25:0108:11:55.30+00:33:056:558,7
6SMOLIŃSKI Marcin 1202BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAMWROCŁAWM306M 62021-09-04 05:00:0100:58:0303:59:0607:35:5208:26:30.45+00:47:417:088,4
7DEMBSKI Paweł 1184PRZEDWOJEWSKI TEAM/RATE MY TRAIL PROSKÓRZEWOM307M 72021-09-04 05:00:0100:57:3104:11:5508:02:3509:00:37.80+01:21:487:367,9
8WIECZORKIEWICZ Zbigniew 1257JELENIA GÓRAM308M 82021-09-04 05:00:0301:05:3404:32:3508:16:5409:08:37.10+01:29:477:437,8
9DAJEK Łukasz 1286JEDZIBIEGAJ.PLŻYRARDÓWM309M 92021-09-04 05:00:0101:00:5304:22:0608:19:0409:11:50.85+01:33:017:467,7
10KRÓLEWICZ Michał 1287SIECHNICEM3010M 102021-09-04 05:00:0901:03:0204:17:2908:15:4709:14:15.20+01:35:257:487,7
11SKURATKO Adrian 1185RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM3011M 112021-09-04 05:00:0301:02:3304:25:3208:28:4409:23:31.75+01:44:427:567,6
12ROSOLSKI Dawid 1291KOŚCIANM3012M 122021-09-04 05:00:0501:02:1304:26:0708:28:4609:24:08.90+01:45:197:567,6
13BORUCKI Jakub 1252140MINUT.PLKATOWICEM3013M 142021-09-04 05:00:1701:03:2604:39:4908:41:1309:33:27.60+01:54:388:047,4
14ŁABUZ Sylwester 1103SOWIODZIKIDZIERŻONIÓWM3014M 152021-09-04 05:00:0201:01:5404:41:3408:46:1509:35:13.70+01:56:248:067,4
15WRÓBEL Damian 1199WROCŁAWM3015M 172021-09-04 05:00:0100:57:0304:31:2708:45:0809:46:43.10+02:07:538:157,3
16ANDRUSZKIEWICZ Paweł 1262JELENIA GÓRAM3016M 202021-09-04 05:00:0401:03:4004:35:0408:51:0409:59:06.85+02:20:178:267,1
17OSTAPSKI Kamil 1289Vege RunnersWROCŁAWM3017M 222021-09-04 05:00:0501:07:1205:03:3909:15:2110:03:38.95+02:24:498:307,1
18SIOMA Konrad 1167KRZYSZKOWOM3018M 312021-09-04 05:00:0401:05:3604:57:1409:38:0110:48:40.60+03:09:519:086,6
19PIECUCH Marcin 1242KRAKÓWM3019M 362021-09-04 05:00:0401:05:5205:23:2910:09:5911:15:47.35+03:36:579:316,3
20KALEMBA Kamil 1166BRZEG DOLNYM3020M 392021-09-04 05:00:0301:03:5605:03:3510:03:0111:17:47.50+03:38:589:326,3
21TENDAJ Marek 1207JELENIA GÓRAM3021M 402021-09-04 05:00:0501:02:5705:07:4510:07:0811:19:42.35+03:40:529:346,3
22SOBOLEWSKI Dariusz 1159BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM3022M 432021-09-04 05:00:0801:08:5105:12:0010:17:2011:26:35.70+03:47:469:406,2
23SZCZERBAKOWICZ Kamil 1108NADOLICE WIELKIEM3023M 442021-09-04 05:00:1201:12:3405:14:4210:20:2111:27:58.45+03:49:099:416,2
24PIWKO Mateusz 1220SZCZECINM3024M 452021-09-04 05:00:2001:25:5305:41:2810:40:1411:45:11.05+04:06:219:556,0
25NAGLAK Łukasz 1157KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM3025M 562021-09-04 05:00:0701:16:3505:55:5911:18:0212:24:25.00+04:45:3510:295,7
26POLAŃSKI Paweł 1178#KASZANIENAMOKAGDAŃSKM3026M 572021-09-04 05:00:3201:22:4305:59:3411:17:0312:30:12.20+04:51:2210:335,7
27TYLMAN Piotr 1183RUNDORFINACZAPLINEKM3027M 602021-09-04 05:00:1001:10:5405:42:2911:26:4212:42:55.50+05:04:0610:445,6
28CHOROSTKOWSKI Bartosz 1172CHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEWROCŁAWM3028M 612021-09-04 05:00:0301:13:2405:42:4511:34:3212:51:43.80+05:12:5410:525,5
29BRONIEWSKI Piotr 1182KUNOWICEM3029M 642021-09-04 05:00:1001:16:2405:46:0511:41:2212:59:18.65+05:20:2910:585,5
30JASINIAK Bartosz 1190SŁUBICEM3030M 652021-09-04 05:00:1101:16:2405:46:1011:41:2312:59:19.00+05:20:2910:585,5
31PIENIĘŻNY Marek 1179KOŹMIN BIEGAKOŹMIN WIELKOPOLSKIM3031M 682021-09-04 05:00:0701:16:3705:56:3211:40:3913:00:23.25+05:21:3310:595,5
32ANTKIEWICZ Kamil 1203KOZIEGŁOWYM3032M 722021-09-04 05:00:1201:15:4105:51:5411:46:5413:04:09.05+05:25:1911:025,4
33PORAJ Paweł 1269CZĘSTOCHOWAM3033M 742021-09-04 05:00:1301:28:1606:26:0611:50:0513:06:07.05+05:27:1711:045,4
34DAWIDOWICZ Marcin 1222OŁAWAM3034M 812021-09-04 05:00:1101:15:5406:07:5812:15:5713:36:27.75+05:57:3811:295,2
35DRAŃKO Piotr 1188KRAKÓWM3035M 882021-09-04 05:00:0601:09:5206:05:0812:48:0714:08:24.75+06:29:3511:565,0
36KOŁBUC Rafał 1169WROCŁAWM3036M 902021-09-04 05:00:0601:27:4206:46:2813:17:0214:53:43.35+07:14:5312:354,8
37SZAJEK Arkadiusz 1254ARVATO S.C. REPPOZNAŃM3037M 972021-09-04 05:26:2501:31:5506:52:2413:33:0115:22:16.85+07:43:2712:594,6
38KOZUBSKI Maciej 1244ARVATO S.C. REPROKIETNICAM3038M 982021-09-04 05:26:2401:31:5506:50:5413:32:0815:22:17.60+07:43:2812:594,6
39PLASZCZYK Bartłomiej 1218GŁOGÓWM3039M 1022021-09-04 05:00:0701:26:5507:22:5714:43:3916:29:50.35+08:51:0013:564,3
Znaleziono 39 wynik(ów)