SIEDEMDZIESIĄT Z HAKIEM
CHOJNIK KARKONOSKI FESTIWAL BIEGOWY 2021
Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 71 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 148
Wystartowało : 132
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 128
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 38km | 64km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuTrzy Jawory
10km
Karpacz
38km
Droga pod Reglami
64km
Czas
netto
71km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MOJEK Michał 1229KARPACZM401M 182021-09-04 05:00:0301:04:4204:37:2408:50:2209:49:17.20 8:177,2
2WOJTASZEK Jacek 1168PIECHOWICEM402M 192021-09-04 05:00:0401:03:0704:33:0009:00:2809:55:53.30+00:06:368:237,1
3RÓŻAŃSKI Mateusz 1152KATOWICEM403M 212021-09-04 05:00:0301:03:1704:42:1308:56:3209:59:19.80+00:10:028:267,1
4WŁODARCZYK Jarosław 1164KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM404M 232021-09-04 05:00:0100:58:4604:31:2308:53:2110:05:21.50+00:16:048:317,0
5SUPRYN Rafał 1243WARSZAWAM405M 242021-09-04 05:00:0701:04:5104:48:5809:12:1810:11:52.40+00:22:358:377,0
6KAPŁOWSKI Jerzy 1176WAŁBRZYCHM406M 252021-09-04 05:00:1501:13:4205:09:1609:14:5710:18:34.10+00:29:168:426,9
7PAPROCKI Krzysztof 1271POLKOWICEM407M 262021-09-04 05:00:0601:07:1105:06:4909:23:2510:19:08.90+00:29:518:436,9
8CHOJNACKI Leszek 1205WARSZAWAM408M 272021-09-04 05:00:0701:11:0605:00:4409:19:1810:25:56.65+00:36:398:486,8
9SCHWITALLA Adrian 1206SIECHNICEM409M 282021-09-04 05:00:0401:05:1305:01:4709:32:3610:31:47.10+00:42:298:536,7
10BEKAS Marcin 1246KRAKÓWM4010M 292021-09-04 05:00:0201:05:5305:01:4009:34:1310:43:14.35+00:53:579:036,6
11KOZŁOWSKI Leszek 1204LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM4011M 302021-09-04 05:00:0501:06:5205:02:2409:37:4610:47:48.15+00:58:309:076,6
12JANCZ Tomasz 1225JELENIA GÓRAM4012M 322021-09-04 05:00:0501:06:2904:58:1109:41:2210:49:15.05+00:59:579:086,6
13GURGACZ Tomasz 1174BYTOM ODRZANSKIM4013M 332021-09-04 05:00:0801:11:5605:10:2809:49:1710:51:16.80+01:01:599:106,5
14DYSARZ Przemysław 1212POZNAŃM4014M 342021-09-04 05:00:0701:12:2805:10:1909:47:3010:52:05.45+01:02:489:116,5
15GALA Grzegorz 1276SCHENKER TECHNOLOGY CENTER RUNNERSSOCHACZEWM4015M 372021-09-04 05:00:1601:17:2805:54:1310:24:0711:15:51.45+01:26:349:316,3
16BORDYCH Andrzej 1201BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM4016M 382021-09-04 05:00:0801:08:5205:12:0110:07:4911:17:33.80+01:28:169:326,3
17PIETRZAK Jacek 1181WAKA/JAWAKAŁÓDŹM4017M 422021-09-04 05:00:0801:16:5305:32:5110:17:3011:22:28.30+01:33:119:366,2
18GAWLIK Marcin 1219MKS SIECHNICESIECHNICEM4018M 472021-09-04 05:00:1001:15:4305:26:2610:38:2211:48:59.70+01:59:429:596,0
19FRYBEL Damian 1270WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BEGOWAOBRAM4019M 482021-09-04 05:00:0501:11:1305:40:0710:38:5711:50:33.10+02:01:1510:006,0
20PIOTROWSKI Michał 1161#ŻEBERKATEAMWROCŁAWM4020M 502021-09-04 05:00:0601:09:4405:28:1011:02:0912:10:21.00+02:21:0310:175,8
21TASZAREK Jakub 1107MROWINOM4021M 522021-09-04 05:00:0401:09:5705:42:2611:06:0412:11:44.50+02:22:2710:185,8
22KIEDOWSKI Artur 1208WROCŁAWM4022M 532021-09-04 05:00:0401:30:3905:59:4711:06:0412:12:49.80+02:23:3210:195,8
23OSZCZĘDA Krzysztof 1215ŻORYM4023M 542021-09-04 05:00:1001:15:5305:53:5911:07:0912:14:27.25+02:25:1010:205,8
24TYCZYŃSKI Sławomir 1217FILGROSOILLESZNOM4024M 552021-09-04 05:00:0601:12:3205:55:1811:11:0312:17:56.80+02:28:3910:235,8
25GRABOWICZ Paweł 1241SIEKIERKI WIELKIEM4025M 582021-09-04 05:00:1301:22:4105:53:2311:22:3312:30:26.05+02:41:0810:345,7
26TOMASZEK Sebastian 1104BRZEZINKA ŚREDZKAM4026M 592021-09-04 05:00:0401:15:2505:52:5211:23:3812:40:21.50+02:51:0410:425,6
27SZARADOWSKI Piotr 1256BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM4027M 622021-09-04 05:00:1201:21:2205:58:0311:37:5612:54:43.85+03:05:2610:545,5
28MEDEJSZO Mariusz 1261NOWA SÓLM4028M 632021-09-04 05:00:1801:10:1106:04:0311:40:2212:54:44.90+03:05:2710:545,5
29MODLISZEWSKI Dariusz 1226ORANGE POLSKASUCHY LASM4029M 662021-09-04 05:00:0701:11:5405:59:3811:46:5212:59:19.15+03:10:0110:585,5
30PARZONKA Paweł 1265KS LENIWIECKĘPNOM4030M 692021-09-04 05:00:0901:16:3505:53:3811:42:4613:03:14.90+03:13:5711:015,4
31GĄSZCZAK Mariusz 1170KS LENIWIECKĘPNOM4031M 702021-09-04 05:00:0701:16:3705:55:2911:42:4913:03:16.85+03:13:5911:015,4
32ROGÓRZ Andrzej 1173STOLFORMWROCŁAWM4032M 712021-09-04 05:01:5701:16:4706:03:5811:46:4813:03:23.75+03:14:0611:025,4
33KOKOSZKA Marcin 1237ONE ON ONE TEAMZGIERZM4033M 772021-09-04 05:00:1201:20:2206:16:1312:00:5913:14:42.75+03:25:2511:115,4
34KOZIOŁ Artur 1253KRAKÓWM4034M 782021-09-04 05:00:1101:19:5206:30:1212:05:3913:16:35.95+03:27:1811:135,3
35MILCZAREK Dominik 1275KOZŁÓW BISKUPIM4035M 792021-09-04 05:00:1601:17:3005:56:0711:46:5413:19:47.75+03:30:3011:155,3
36WINCZURA Leszek 1231GDAŃSKM4036M 802021-09-04 05:00:2401:29:2006:47:4712:25:2413:34:13.20+03:44:5611:285,2
37ROLLA Dorian 1268WARZYMICEM4037M 822021-09-04 05:00:0501:17:4706:10:3312:11:3413:37:26.90+03:48:0911:305,2
38ROZWADOWSKI Robert 1156DRUŻYNA SZPIKUSUCHY LASM4038M 842021-09-04 05:00:0901:20:1206:17:3412:33:5713:58:58.65+04:09:4111:485,1
39GŁADYSZ Robert 1266SCE24.PLBIELAWAM4039M 862021-09-04 05:00:1301:17:1806:33:3812:46:4914:06:40.20+04:17:2311:555,0
40ZACHEJA Jacek 1227LESZNOM4040M 892021-09-04 05:00:0701:17:3606:14:0012:50:5314:25:56.95+04:36:3912:114,9
41NOWAKOWSKI Sławomir 1239HIPOLITÓWM4041M 932021-09-04 05:00:1501:23:1107:07:2713:43:2215:08:50.25+05:19:3312:484,7
42PASIEKA Tomasz 1194MROCZAM4042M 942021-09-04 05:00:1501:26:4006:53:5713:47:3715:14:40.85+05:25:2312:524,7
43ZYCH Marcin 1102ŻARYM4043M 952021-09-04 05:00:1401:16:0006:07:5813:36:0615:15:51.10+05:26:3312:534,7
44HOWIL Waldemar 1248GRYFINOM4044M 962021-09-04 05:00:1401:28:0206:51:0013:47:1115:17:16.75+05:27:5912:554,6
45SZULC Adam 1232RADA PUCHACZYSTRZEBIELINOM4045M 992021-09-04 05:00:2401:28:2106:47:4813:48:0215:23:09.80+05:33:5213:004,6
46SYPNIEWSKI Krystian 1158POZNAŃM4046M 1002021-09-04 05:01:3901:18:2606:49:5613:50:4415:28:11.60+05:38:5413:044,6
47STRZELECKI Krzysztof 1192WROCŁAWM4047M 1012021-09-04 05:00:1401:23:4907:03:0814:34:2716:17:15.10+06:27:5713:454,4
48GARBACZ Marek 1191OŁAWAM4048M 1032021-09-04 05:00:1401:23:4607:06:1614:59:0516:45:25.80+06:56:0814:094,2
Niesklasyfikowani
OLSZEWSKI Michał 1299msportteamPOLKOWICEM402021-09-04 05:00:1001:17:44 DNF06:25:09 DNF DNF DNF--
DĄBROWSKI Marcin 1245SIENIAWA ŻARSKAM402021-09-04 05:00:0101:15:33 DNF06:41:31 DNF DNF DNF--
STOŁOWSKI Robert 1155AMICAWIELEŃM402021-09-04 05:00:0801:28:58 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 51 wynik(ów)