SKRWILNO - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Skrwilno |
Data : | 2019-07-28 |
Miejsce : | Skrwilno |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 201 |
Wystartowało : | 180 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 180 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOROCH Roman | 176 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | 00:16:22 | |||
2 | OLSZAŃSKI Karol | 113 | FEAR THE RETURN | KATOWICE | M40-44 | 00:16:58 | |||
3 | FRĄCKOWIAK Roman | 35 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 00:17:12 | |||
4 | MAŚLANKA Iwona | 100 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | 00:17:32 | |||
5 | JÓŹWIAK Marianna | 59 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:17:34 | |||
6 | REJMENTOWSKA Sylwia | 129 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | 00:17:45 | |||
7 | BUŁAKOWSKI Bohdan | 19 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:17:52 | |||
8 | DEMBKOWSKI Ryszard | 27 | OLD SNAKE | TORUN | M65-69 | 00:17:52 | |||
9 | KLARKOWSKI Bogdan | 66 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M65-69 | 00:17:53 | |||
10 | DUSZEŃKO Zygmunt | 31 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:57 | |||
11 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 64 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:17:58 | |||
12 | JASIŁEK Przemysław | 52 | RADAWNICA | M40-44 | 00:17:59 | ||||
13 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 57 | KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION PŁOCK | BIELSK | M30-39 | 00:18:03 | |||
14 | GODZIŃSKA Dorota | 183 | Bażant NW Elbląg | ELBLĄG | K30-39 | 00:18:07 | |||
15 | BUJNICKI Marcin | 18 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | M40-44 | 00:18:09 | |||
16 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 157 | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:18:10 | ||||
17 | SZYMAŃSKI Stefan | 148 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 00:18:10 | |||
18 | TOMCZYK Edward | 154 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:18:11 | |||
19 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 110 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:18:11 | |||
20 | STANECKI Maciej | 140 | BIEGAM W SFETSZE | SKIERNIEWICE | M-Jun. | 00:18:20 | |||
21 | ZIELIŃSKI Szczepan | 182 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | 00:18:20 | |||
22 | BUCZKOWSKI Jerzy | 15 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 00:18:20 | |||
23 | KAPTEJNA Robert | 62 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M45-49 | 00:18:22 | |||
24 | DUDEK Edward | 30 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 00:18:22 | |||
25 | PUSZKARSKA Małgorzata | 125 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:18:22 | |||
26 | STAŃCZAK Grażyna | 141 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K65-69 | 00:18:35 | |||
27 | KOP Wiesław | 76 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:18:40 | |||
28 | WROŃSKI Włodzimierz | 178 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:18:40 | |||
29 | WASILEWSKI Sławomir | 162 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:18:40 | |||
30 | OLEŚ Józef | 112 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:43 | |||
31 | DOMBRZALSKI Ryszard | 28 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:18:44 | |||
32 | KOŁPAK Jan | 74 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | 00:18:45 | |||
33 | MALINOWSKA Monika | 95 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 00:18:47 | |||
34 | GOCZYŃSKI Kazimierz | 40 | TKKF KUBUŚ SIERPC | SIERPC | M65-69 | 00:18:51 | |||
35 | GRYGOROWICZ Bogdan | 49 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:18:53 | |||
36 | KOLBERG Kamila | 72 | KIJKOWE TRZEMESZNO | ZIELEŃ | K30-39 | 00:18:55 | |||
37 | BRANCZEWSKA Ewa | 9 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-44 | 00:18:57 | |||
38 | ZIELIŃSKA Jolanta | 181 | OSIELSKO | K55-59 | 00:18:58 | ||||
39 | BERCZYŃSKI Henryk | 6 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M60-64 | 00:19:01 | |||
40 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 22 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M70+ | 00:19:01 | |||
41 | PIETRUSEWICZ Joanna | 120 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:19:01 | |||
42 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 284 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:19:02 | |||
43 | GRYGOROWICZ Teresa | 48 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:19:04 | |||
44 | GAŁAŚ Joanna | 37 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K18-29 | 00:19:07 | |||
45 | KUPIBIDA Bogusława | 87 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K60-64 | 00:19:12 | |||
46 | DANA Kazimiera | 286 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:19:19 | |||
47 | SZENDZIELORZ Ilona | 145 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 00:19:20 | |||
48 | KOCZOROWSKA Patrycja | 69 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-Jun. | 00:19:22 | |||
49 | SULECKA Gabriela | 144 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:22 | ||||
50 | STAŃCZAK Ryszard | 142 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:19:29 | |||
51 | MAJEWSKA Kinga | 92 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:19:33 | |||
52 | OLSZEWSKI Ryszard | 114 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M65-69 | 00:19:34 | |||
53 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 170 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:19:35 | |||
54 | KOSECKA Katarzyna | 77 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K50-54 | 00:19:39 | |||
55 | WOROCH Jolanta | 177 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | 00:19:42 | |||
56 | DAROSZEWSKA Krystyna | 25 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:19:43 | |||
57 | SAKOWSKA Krystyna | 131 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | 00:19:44 | |||
58 | PRACKI Zbigniew | 123 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:19:46 | |||
59 | SZYMAŃSKI Roman | 281 | SKRWILNO | M50-54 | 00:19:48 | ||||
60 | MIKUSINSKA Jola | 101 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 1 | 00:19:49 | ||
61 | KRAWCZYK Dorota | 81 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K60-64 | 00:19:49 | |||
62 | BIERNACKA Justyna | 193 | SKRWILNO | K18-29 | 00:19:51 | ||||
63 | WALESZKO Andrzej | 160 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | 00:19:53 | |||
64 | OLEŚ Elżbieta | 111 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K65-69 | 00:19:56 | |||
65 | JÓŹWIAK Łukasz | 58 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:19:59 | |||
66 | SOŁDECKA Anna | 137 | WARSZAWA | K45-49 | 00:20:00 | ||||
67 | BOGAJSKI Krzysztof | 8 | ŚWIECIE | M55-59 | 00:20:02 | ||||
68 | BARCZYK Jolanta | 3 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 00:20:04 | |||
69 | GÓRECKA Iwona | 190 | STADION ŚLĄSKI | ŚLĄSKIE | K50-54 | 00:20:12 | |||
70 | WOLIŃSKA Ewa | 174 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:20:12 | |||
71 | TUCHALSKA Edyta | 194 | SKRWILNO | K30-39 | 00:20:15 | ||||
72 | GNAP Tomasz | 39 | RYPIN | M40-44 | 00:20:17 | ||||
73 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 103 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | 00:20:20 | |||
74 | GRABOWSKA Bożena | 43 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | 00:20:20 | |||
75 | CIARKA Henryk | 24 | NW PŁOŃSK | PŁOŃSK | M70+ | 00:20:27 | |||
76 | POKWICKA Janina | 121 | NW PŁOŃSK | PŁOŃSK | K65-69 | 00:20:29 | |||
77 | STANECKA Zuzanna | 139 | BIEGAM W SFETSZE | SKIERNIEWICE | K-Jun. | 00:20:31 | |||
78 | BRYL Michał | 14 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M18-29 | 1 | 00:20:35 | ||
79 | KOLCZYŃSKI Jan | 192 | UKS Skrwilno | SKRWILNO | M-Jun. | 00:20:37 | |||
80 | KOLCZYŃSKA Monika | 189 | Nadleśnictwo Skrwilno | SKRWILNO | K40-44 | 00:20:39 | |||
81 | ORCIUCH Andrzej | 279 | RYPIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:40 | ||||
82 | BADZIĄG Waldemar | 188 | Elite Team | SŁUPSK | M50-54 | 00:20:46 | |||
83 | ORZECHOWSKA Jolanta | 116 | DIABETYCY RYPIN | OSTROWITE | K30-39 | 00:20:46 | |||
84 | WIŚNIEWSKI Janusz | 171 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | 00:20:49 | |||
85 | KOŁPAK Irena | 75 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | 00:20:50 | |||
86 | WESOŁOWSKI Marek | 164 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M50-54 | 00:20:51 | |||
87 | STECKIEWICZ Iwona | 143 | KB LECH RYPIN | RYPIN | K45-49 | 00:20:52 | |||
88 | BRANCZEWSKI Rafał | 10 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Dzieci | 1 | 00:20:55 | ||
89 | ORZECHOWSKI Jakub | 117 | DIABETYCY RYPIN | OSTROWITE | M-Dzieci | 1 | 00:20:56 | ||
90 | SOŁDECKI Wojciech | 138 | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:20:58 | ||||
91 | KOLENDA Zbigniew | 73 | WŁOCŁAWEK | M70+ | 00:20:59 | ||||
92 | ORZECHOWSKI Waldemar | 115 | DIABETYCY RYPIN | OSTROWITE | K40-44 | 00:21:00 | |||
93 | TEUBERT Piotr | 152 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M45-49 | 00:21:02 | |||
94 | GĄSEWICZ-FILIPIAK Agnieszka | 38 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K40-44 | 00:21:04 | |||
95 | SZYMAŃSKA Alina | 280 | SKRWILNO | K55-59 | 00:21:09 | ||||
96 | ŚWIERCZYŃSKA Joanna | 151 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K50-54 | 00:21:10 | |||
97 | KOSIŃSKA Maria | 78 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K60-64 | 00:21:11 | |||
98 | KULIG Bożena | 85 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | 00:21:11 | |||
99 | KOMOSIŃSKA Małgorzata | 185 | SKRWILNO | K55-59 | 00:21:12 | ||||
100 | PARADOWSKI Andrzej | 283 | SKRWILNO | M30-39 | 00:21:14 | ||||
101 | ŁOPIŃSKI Leszek | 91 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M65-69 | 00:21:14 | |||
102 | GOLAK-WEGIERA Katarzyna | 41 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K45-49 | 00:21:15 | |||
103 | NIESŁONY Ryszard | 108 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M55-59 | 00:21:21 | |||
104 | CHYREK Renata | 23 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K55-59 | 00:21:23 | |||
105 | WALESZKO Adam | 161 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | 00:21:26 | |||
106 | MAJEWSKI Włodzimierz | 93 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M65-69 | 00:21:27 | |||
107 | BUJNICKA Magdalena | 17 | NORDIC WALKING PASŁĘK | PASŁĘK | K-Jun. | 00:21:32 | |||
108 | KOSOBUDZKI Paweł | 278 | SKRWILNO | M40-44 | 00:21:35 | ||||
109 | BIŁIŃSKA Danuta | 7 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:21:44 | |||
110 | TEUBERT Anna | 153 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K45-49 | 00:21:53 | |||
111 | DYMKOWSKA Beata | 32 | MŁAWA | K50-54 | 00:21:54 | ||||
112 | CHLEWIŃSKA Iwona | 20 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K65-69 | 00:21:54 | |||
113 | SIKORSKI Kazimierz | 134 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M70+ | 00:21:57 | |||
114 | TROJAK Andrzej | 155 | MOSIR RYPIN | RYPIN | M60-64 | 00:22:02 | |||
115 | NYGA Renata | 187 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K45-49 | 00:22:04 | |||
116 | ŁASIŃSKI Jarosław | 89 | SKRWILNO | M40-44 | 00:22:05 | ||||
117 | SZKOPIŃSKA Marta | 263 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:22:05 | |||
118 | URBAN Jacek | 159 | LESZNO :) | LESZNO | M65-69 | 00:22:09 | |||
119 | BRYL Zdzisław | 13 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M50-54 | 00:22:15 | |||
120 | JASIŃSKA Bogumiła | 54 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K65-69 | 00:22:17 | |||
121 | KŁOS Lidia | 67 | SPORT I REKREACJA START | PAPOWO BISKUPIE | K45-49 | 00:22:19 | |||
122 | LASKOWSKI Jan | 88 | PŁOŃSK | M70+ | 00:22:21 | ||||
123 | EFEMBERG Michał | 33 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | SZCZECIN | M-Dzieci | 00:22:22 | |||
124 | ŁOPIŃSKA Anna | 90 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | 00:22:22 | |||
125 | RATAJCZAK Jerzy | 127 | GNIEWKOWO | M70+ | 00:22:25 | ||||
126 | WIŚNIEWSKI Piotr | 169 | DIABETYCY RYPIN | RYPIN | M50-54 | 00:22:31 | |||
127 | JAREK Małgorzata | 51 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K45-49 | 00:22:31 | |||
128 | ŚLIWIŃSKA Ewa | 149 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50-54 | 00:22:32 | |||
129 | KOCZOROWSKI Kacper | 71 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-Dzieci | 00:22:41 | |||
130 | SMOLIŃSKA Teresa | 135 | MŁAWA | K60-64 | 00:22:46 | ||||
131 | SYROCZYŃSKA Hanna | 257 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | 00:23:00 | |||
132 | BAZELA Henryka | 4 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K60-64 | 00:23:03 | |||
133 | KULESZA-BRUNKA Dorota | 84 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K55-59 | 00:23:04 | |||
134 | TUSZYŃSKA Anna | 158 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K-Niepełnosprawni(A) | 00:23:06 | |||
135 | KOMOSIŃSKI Ryszard | 184 | SKRWILNO | M65-69 | 00:23:09 | ||||
136 | KRAWCZYKOWSKA Barbara | 82 | LKS ZANTYR SZTUM | CZERNIN | K60-64 | 00:23:10 | |||
137 | BALICKA Edyta | 2 | NW WERWA MŁAWA | IŁOWO-OSADA | K45-49 | 00:23:12 | |||
138 | MURZYN Anna | 105 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K45-49 | 00:23:15 | |||
139 | JASIŃSKI Marian | 55 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | M70+ | 00:23:17 | |||
140 | NIEWIADOMSKA Zofia | 109 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:23:19 | |||
141 | BRODZIŃSKA Ewelina | 11 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:20 | |||
142 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 102 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K60-64 | 00:23:26 | |||
143 | GROBELNA Jadwiga | 46 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:27 | |||
144 | SZYMAŃSKA Lucyna | 147 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | 00:23:28 | |||
145 | KRALSKA Anna | 80 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:33 | |||
146 | WIŚNIEWSKA Iwona | 168 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K40-44 | 00:23:34 | |||
147 | MALINOWSKI Tadeusz | 97 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | 00:23:45 | |||
148 | KOSOBUDZKA Weronika | 424 | SKRWILNO | SKRWILNO | K-Dzieci | 00:23:46 | |||
149 | HINEBORG Bogumiła | 50 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | 00:23:46 | |||
150 | SARGALSKA Bożena | 132 | BRODNICA | K50-54 | 00:23:48 | ||||
151 | GRABOWSKA Agnieszka | 42 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:23:49 | |||
152 | OGONOWSKA Edyta | 285 | Klub NW Patyczaki Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:23:52 | |||
153 | GRUSZKA Barbara | 47 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | 00:24:12 | |||
154 | WĄSOWSKA Monika | 163 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K30-39 | 00:24:15 | |||
155 | NAZAREWICZ Barbara | 106 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K70+ | 00:24:18 | |||
156 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 119 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | 00:24:19 | |||
157 | ZALEWSKA Zofia | 452 | DIABETYCY RYPIN | RYPIN | K60-64 | 00:24:31 | |||
158 | MALINOWSKA Grażyna | 96 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | 00:24:37 | |||
159 | JASIŃSKA Krystyna | 53 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K65-69 | 00:25:02 | |||
160 | MALINOWSKA Teresa | 94 | DIABETYCY RYPIN | RYPIN | K65-69 | 00:25:13 | |||
161 | RATAJCZAK Danuta | 128 | GNIEWKOWO | K70+ | 00:25:28 | ||||
162 | FAŁKOWSKA Maria | 34 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:25:29 | |||
163 | SOBOCIŃSKA Ewa | 136 | MOSIR RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:25:29 | |||
164 | GÓRTATOWSKA Bożena | 186 | SKRWILNO | K65-69 | 00:25:33 | ||||
165 | BEDNARSKA Małgorzata | 5 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K65-69 | 00:25:34 | |||
166 | BUDZICH Maria | 16 | DIABETYCY RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:26:10 | |||
167 | WOJTASIK Aldona | 173 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K65-69 | 00:26:31 | |||
168 | GRABOWSKI Adam | 45 | MOSIR RYPIN | RYPIN | M-Niepełnosprawni(B) | 00:26:32 | |||
169 | WOJCIECHOWSKA Grażyna | 172 | DIABETYCY RYPIN | RYPIN | K60-64 | 00:27:08 | |||
170 | KULCZYCKI Jan | 83 | GDAŃSK | M65-69 | 00:27:25 | ||||
171 | WIŚNIEWSKA Danuta | 167 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K55-59 | 00:27:30 | |||
172 | ZARAKOWSKA Jadwiga | 180 | PŁOŃSK | K65-69 | 00:27:30 | ||||
173 | DROP Mieczysław | 29 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | 00:27:56 | |||
174 | KOCIŃSKI Leszek | 68 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M70+ | 00:27:57 | |||
175 | RZESZOTARSKA Jadwiga | 130 | DIABETYCY RYPIN | ŁAWY | K70+ | 00:28:23 | |||
176 | WIŚNIEWSKA Danuta | 166 | DIABETYCY RYPIN | RYPIN | K50-54 | 00:28:25 | |||
177 | WOLNA Urszula | 175 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K65-69 | 00:29:09 | |||
178 | UTRATA Halina | 191 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K65-69 | 00:29:10 | |||
179 | NEUMILLER Bogusława | 107 | KLUB SPORTOWY ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | ELBLĄG | K60-64 | 00:29:34 | |||
180 | MARCINKOWSKA Zenobia | 98 | DIABETYCY RYPIN | RYPIN | K70+ | 00:36:08 |
Znaleziono 180 wynik(ów)