Organizator : | Fundacja Na Ratunek |
Data : | 2022-10-22 |
Miejsce : | BRANDYSÓWKA – DOLINKI PODKRAKOWSKIE |
Dystans : | 30 km |
Zgłoszonych : | 110 |
Wystartowało : | 100 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 99 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN K | OPEN M | Senior Kobiet | Senior Mężczyzn | Master Kobiet | Master Mężczyzn | Weteran Kobiet | Weteran Mężczyzn | Dinozaur Kobiet | Dinozaur Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Góra Smoków 8km | Dubie 19km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAJNUSZ Tomasz | 3096 | MODLNICA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:00:53 | 01:54:53 | ||
2 | ŁOZA Mateusz | 3099 | BIEGAM BO LUBIĘ | GORZKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:01:12 | 01:56:40 | |
3 | CICHORZ Jacek | 3076 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | BYSTRZEJOWICE DRUGIE | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:02:59 | 02:04:26 | |
4 | PODOLAK Paweł | 3042 | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:07:07 | 02:07:05 | ||
5 | FLIS-CZAJKA Justyna | 3033 | LACHO TEAM | PISARY | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:10:34 | 02:13:09 | |
6 | NIEDŹWIADEK Piotr | 3035 | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:10:43 | 01:54:57 | |
7 | KLIMEK Anna | 3097 | POLISH ATHLETICS IRELAND | BALLINCOLLIG | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:15:02 | 02:18:04 | |
8 | DOPART Tomasz | 3043 | DWERNIK KAMIEN TRAIL | USTRZYKI DOLNE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:09:23 | 02:13:14 | |
9 | WYSOCKI Marcin | 3094 | POLPLAST BIEGA | SKRZYNKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:14:34 | 02:20:10 | |
10 | RYŻYKOWSKI Ariel | 3049 | EDC.TEAM.ACTIVE | PODWÓDKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:08:54 | 02:12:26 | |
11 | JUREK Przemysław | 3085 | KS STASZEWSCY | WARSZAWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:15:48 | 02:23:20 | |
12 | PODESZWA Marek | 3012 | RYBNIK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:16:44 | 02:22:56 | ||
13 | KOPEĆ Sebastian | 3022 | RYCZÓWEK | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:12:42 | 02:21:25 | ||
14 | KUNICKI Mateusz | 3072 | WIELICZKA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:17:15 | 02:22:38 | ||
15 | ZABDYR Marcin | 3078 | KS PEGAZ | CHYLICE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:20:32 | 02:30:17 | |
16 | NOSEK Dariusz | 3070 | RĄCZNA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:18:18 | 02:26:35 | ||
17 | SZWAJCA Tomasz | 3079 | KIELCE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:23:09 | 02:32:48 | ||
18 | BIDAS Michał | 3052 | STAY INSANE | LUBLIN | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:17:24 | 02:30:25 | |
19 | BAŃDO Piotr | 3077 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:16:48 | 02:30:28 | ||
20 | PALEJ Janusz | 3084 | J&J | SKARBIMIERZ OSIEDLE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:23 | 02:34:41 | |
21 | SKOWRON Magdalena | 3086 | BALICE | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:23:02 | 02:34:44 | ||
22 | NADOLSKI Michał | 4833 | SITNO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:17:10 | 02:28:45 | ||
23 | RECLIK Jacek | 3098 | SMAKI BIEGANIA | RYBNIK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:23:34 | 02:38:52 | |
24 | KWIATKOWSKI Krzysztof | 3025 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:27:03 | 02:40:08 | ||
25 | KOZAK Filip | 3074 | NGB KŁOBUCK | KŁOBUCK | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:20:43 | 02:35:11 | |
26 | BORYCEUSZ-MATUSIAK Iwona | 3065 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:25:22 | 02:41:02 | |
27 | WILK Łukasz | 5 | MIELEC | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:28:25 | 02:44:06 | ||
28 | SOCHA Jan | 3093 | WARSZAWA | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 01:27:06 | 02:43:45 | ||
29 | ZAMYŚLEWSKI Krzysztof | 3007 | KWIDZYN BIEGA | BRACHLEWO | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:27:12 | 02:41:17 | |
30 | ARCISZEWSKI Michał | 3056 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | ŚWIERZOWA POLSKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:23:46 | 02:40:56 | |
31 | BARTŁOMIEJUS Paweł | 3060 | TORUŃ | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:25:18 | 02:47:39 | ||
32 | KUJAWSKA Natalia | 3061 | TORUŃ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:25:12 | 02:47:44 | ||
33 | KUJAWSKI Damian | 3063 | PŁĄCHAWY | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:25:09 | 02:47:49 | ||
34 | SZADORSKA Agnieszka | 3032 | ŁAZISKA GÓRNE | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:23:51 | 02:40:59 | ||
35 | GEORGIEW Elżbieta | 3092 | BIELSKO-BIAŁA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:33:49 | 02:49:11 | ||
36 | DRYGLAK VEL DRYGLAK Piotr | 3036 | KRASNYSTAW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:23:43 | 02:40:36 | ||
37 | KUCH Paweł | 3073 | SZAŁSZA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:22:34 | 02:40:52 | ||
38 | LEONHARD Gosia | 3062 | DABROWA GORNICZA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:28:30 | 02:47:05 | ||
39 | ŚLIZ Alicja | 3069 | W POGONI ZA DUCHEM | CHORZÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:28:32 | 02:47:14 | |
40 | WOJAS-KRAWCZYK Kamila | 3045 | LUBLIN | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:29:38 | 02:47:17 | ||
41 | KRAWCZYK Paweł | 3046 | MEDYCZNY KLUB TURYSTYCZNY | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:43 | 02:48:09 | |
42 | KRĘPA Agnieszka | 4862 | NOWA HUTA TEAM | JAROSŁAW | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:31:47 | 02:49:01 | |
43 | PIOTROWSKI Przemysław | 3082 | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:31:41 | 02:49:04 | |
44 | ABRAMOWICZ Daniel | 3006 | CHEŁM BIEGA | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:02 | 02:49:45 | |
45 | SADOWSKI Mariusz | 3050 | EDC.TEAM.ACTIVE / DZIKI NA HAMAKACH | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:26:38 | 02:44:53 | |
46 | KUZIOŁA Grzegorz | 3017 | #NOLIMITS | LUBLIN | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:26:34 | 02:49:21 | |
47 | FURDYNA Maria | 3101 | WARSZAWA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:27:51 | 02:47:30 | ||
48 | KOWALSKI Krzysztof | 3008 | HRMAXCROSSTEAM | SOPOT | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:01 | 02:48:26 | |
49 | MALICKI Piotr | 3014 | LUBOŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:40 | 02:49:48 | ||
50 | RUSIN Łukasz | 3059 | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:27:18 | |||
51 | GAWLINA Lesław | 3039 | RUDA ŚLĄSKA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:01 | 02:52:21 | ||
52 | WIŚNIEWSKI Michał | 3004 | KRAKÓW | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:53 | 02:50:27 | ||
53 | KUC Adam | 3090 | THE OFFICE | KRAKÓW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:25:06 | 02:47:10 | |
54 | KORZENIOWSKI Damian | 3024 | ZYNGIERÓWKA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:23:06 | 02:41:48 | ||
54 | KRACZKOWSKI Krzysztof | 3019 | 8 BALL CROSS GYM CHEŁM | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:59 | 02:49:42 | |
56 | ADAMCZYK Jacek | 3016 | CHEŁM | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:08 | 02:48:45 | ||
57 | BIDAS Pawel | 3002 | BIKE EQUIPA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:32:08 | 02:53:48 | |
58 | SUCHORSKI Sebastian | 3087 | KOSTRZYNSKI KLUB BIEGOWY DO CELU | KOSTRZYN WLKP | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:27:23 | 02:50:01 | |
59 | RYBAK Artur | 3011 | LIBIĄŻ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:04 | 02:49:15 | ||
60 | BEDNARSKA Beata | 3015 | MARKI | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:31:58 | 02:55:37 | ||
61 | MALIK Szymon | 3010 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:32:04 | 02:55:47 | ||
62 | KLAJNERT Marta | 3031 | MYSZE TIM | CHEŁM | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:30:31 | 02:52:16 | |
63 | KLAJNERT Tomek | 3034 | MYSZE TIM | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:28 | 02:52:10 | |
64 | ŻYCIŃSKA Magdalena | 3067 | KRAKÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:37:46 | 02:57:44 | ||
65 | ABRAMIUK Michał | 3047 | WARSZAWA | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:29:48 | 02:47:23 | ||
66 | TALAROWSKA Agnieszka | 3003 | KRASNYSTAW | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:31:17 | 02:56:39 | ||
67 | CIUBA Paweł | 3027 | SPRÓCHNIALI HERKULESI | KROSNO | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:22 | 02:58:59 | |
68 | DZIÓBEK Sylwia | 3009 | WIELICZKA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:31:51 | 02:59:16 | ||
69 | PACZUSKI Piotr | 3040 | 8 BALL CROSS GYM | CHEŁM | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:37 | 02:53:00 | |
70 | SMOLARCZYK Grzegorz | 3088 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:30:46 | 02:56:50 | ||
71 | GANCARZ Marek | 3026 | ULTRA BESKID SPORT / BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓW | BIELSKO-BIAŁA | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:34:23 | 03:02:55 | |
72 | GAWEŁ Agata | 3021 | KW TRAWERS KRZESZOWICE | KRAKÓW | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:33:27 | 03:01:41 | |
73 | LEWIŃSKI Tomasz | 3029 | JEST LEPIEJ RUN TEAM | CZĘSTOCHOWA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:34:58 | 03:05:03 | |
74 | JAMRÓZ Ryszard | 18 | WADOWICE | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 01:34:16 | 03:01:19 | ||
75 | ZATORSKI Andrzej | 38 | Dinozaur Mężczyzn | 00:00:00 | 01:27:59 | 02:48:12 | |||
76 | LORENS Katarzyna | 3064 | ZABIEGANY WOŁOMIN | WOŁOMIN | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:36:47 | 03:08:19 | |
77 | OSTANIEWICZ Kamila | 3055 | HAJDAAA | BYDGOSZCZ | Senior Kobiet | 00:00:00 | 01:40:48 | 03:12:25 | |
78 | SZKOŁA Paweł | 35 | BOCHNIA | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:00:50 | |||
79 | ĆWIĘKAŁA Magdalena | 33 | PRZECŁAW | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:28:09 | 02:41:13 | ||
80 | MARUCHA Tomasz | 34 | KRASNYSTAW | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:12:50 | 02:14:17 | ||
81 | MATOGA Marek | 31 | SIERPNICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:17:12 | 02:22:06 | ||
82 | PISKORZ Ireneusz | 29 | Klub Biegacza forest Gump | KODEŃ | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:18:48 | 02:41:54 | |
83 | BOROWIEC Paweł | 28 | CZAJOWICE | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:26:56 | 02:47:26 | ||
84 | MROZIŃSKI Albert | 3038 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:39:23 | 03:16:22 | ||
85 | MROZIŃSKA Renata | 3037 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:40:52 | 03:16:59 | ||
86 | KOZAK Beata | 3083 | WYBIEGAJ SIEBIE | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:41:05 | 03:20:25 | |
87 | DUPERAS Arkadiusz | 3051 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Master Mężczyzn | 00:00:00 | 01:41:10 | 03:20:35 | ||
88 | SERWADCZAK Piotr | 3053 | P+E | BRZEG | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:33:33 | 03:10:27 | |
89 | TYRANKIEWICZ Kamila | 3001 | JUMP&FLY, KABATY | WARSZAWA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:48:38 | 03:23:53 | |
90 | WEBER Agata | 3095 | VELO ŁOSIE NA SZOSIE | WARSZAWA (WESOŁA) | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:53:15 | 03:30:20 | |
91 | BALON Marcin | 3044 | KROSNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:51:52 | 03:38:03 | ||
92 | BIDNIK Jakub | 3091 | NORDTREAT | KROSNO | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 01:51:44 | 03:38:20 | |
93 | SAWICKI Kajetan | 3100 | STARY MI KAZAŁ | KONARY | Senior Mężczyzn | 00:00:00 | 01:47:00 | 03:33:40 | |
94 | ZGODA Katarzyna | 19 | ZABIEGANY WOŁOMIN | MICHAŁÓW | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:59:02 | 03:46:47 | |
95 | KALINOWSKA Joanna | 3023 | ULTRA BESKID SPORT | JASIENICA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:54:51 | 03:53:36 | |
96 | KUBIK Wanda | 3005 | ULTRA BESKID SPORT | JASIENICA | Master Kobiet | 00:00:00 | 01:54:47 | 03:53:32 | |
97 | SAWICKI Bartosz | 4767 | KONARY | Weteran Mężczyzn | 00:00:00 | 02:01:55 | 03:54:45 | ||
98 | STRZELCZYK Edyta | 3054 | P+E | BRZEG | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 02:00:32 | 03:54:32 | |
99 | TULEWICZ Katarzyna | 3080 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Weteran Kobiet | 00:00:00 | 01:33:54 | 03:02:52 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
RZEMIŃSKI Jacek | 3071 | STAJNIA BALONA | STRÓŻE | Weteran Mężczyzn | DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 100 wynik(ów)