Organizator : | Igrzyska Bohaterów |
Data : | 2021-01-14 |
Miejsce : | Polska |
Dystans : | 21.1 km |
Zgłoszonych : | 109 |
Wystartowało : | 81 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 81 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Turniej Miast | Najszybsi Górale | Klasyfikacja drużynowa - liczba finisherów | Kadeci K | Kadeci M | Juniorzy K | Juniorzy M | Seniorzy Młodsi K | Seniorzy Młodsi M | Seniorzy Starsi K | Seniorzy Starsi M | Mastersi K | Mastersi M | Weterani Młodsi K | Weterani Młodsi M | Weterani Starsi K | Weterani Starsi M
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Drużyna | Zawodnicy klasyfikowani | Czas | Liczebność | Czas łączny |
---|---|---|---|---|---|
1 | ŁÓDŹ | PAWEŁ BOCIĄGA SEBASTIAN FALISZEWSKI LAURA KISIEL | 02:03:22.00 02:03:29.00 02:42:30.00 | 3 | 06:49:21.000 |
2 | WROCŁAW | JANUSZ ŁUSZCZ MARCIN KUBIAK KAMIL DWORNICKI | 02:00:34.00 02:12:52.00 02:45:13.00 | 3 | 06:58:39.000 |
3 | POZNAŃ | DOROTA KASZYŃSKA JAKUB STANEK JOANNA KONSTAŃCZAK | 02:16:12.00 02:26:58.00 02:41:16.00 | 3 | 07:24:26.000 |
4 | BYDGOSZCZ | MATEUSZ KARCZMARCZYK TOMEK ŁUKAWSKI AGNIESZKA GRZYBOWSKA | 01:51:51.00 05:23:03.00 05:25:45.00 | 3 | 12:40:39.000 |
5 | ROKIETNICA | KRYSTIAN MATUSZ TADEUSZ MATUSZ | 01:36:16.00 02:04:05.00 | 2 | 03:40:21.000 |
6 | GNIEZNO | KRYSTIAN GÓRSKI KRZYSZTOF CIESIELSKI | 01:57:12.00 02:14:32.00 | 2 | 04:11:44.000 |
7 | RADOM | JACEK PYSZCZEK ERNEST MOTYKA | 01:56:27.00 02:18:46.00 | 2 | 04:15:13.000 |
8 | ZAKOPANE | IZABELA KLAMERUS ROMAN KOŁODZIEJCZYK | 02:01:22.00 02:23:04.00 | 2 | 04:24:26.000 |
9 | JASŁO | DOROTA RÓŻYCKA DARIUSZ NIEMIEC | 02:11:49.00 02:14:55.00 | 2 | 04:26:44.000 |
10 | KIELCE | MARIA ORNATOWSKA DAMIAN KRZESIMOWSKI | 02:09:41.00 02:22:08.00 | 2 | 04:31:49.000 |
11 | KĄTY WROCŁAWSKIE | MIROSŁAW HOŁDYŃSKI MAREK BAŃKOWSKI | 02:15:49.00 02:18:27.00 | 2 | 04:34:16.000 |
12 | WARSZAWA | KONRAD WOLSKI GRZEGORZ GOLĄB | 02:10:42.00 02:27:49.00 | 2 | 04:38:31.000 |
13 | GDYNIA | KAROL GRZYWACZ ILONA GÓRSKA | 02:00:56.00 02:47:07.00 | 2 | 04:48:03.000 |
14 | LEGNICA | BOGUSŁAW MAJCHRZAK PAWEŁ BIELAWSKI | 02:04:31.00 02:49:47.00 | 2 | 04:54:18.000 |
15 | KRAKÓW | MAREK GELETA ANNA ŚWIATOWIEC | 01:57:43.00 03:14:19.00 | 2 | 05:12:02.000 |
16 | RYBNIK | KRZYSZTOF SMOROŃ MAREK MIKETA | 02:47:45.00 03:12:25.00 | 2 | 06:00:10.000 |
17 | RADOMSKO | KRZYSZTOF GABOR | 01:38:30.00 | 1 | 01:38:30.000 |
18 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | MATEUSZ KOBYŁECKI | 01:42:16.00 | 1 | 01:42:16.000 |
19 | COVENTRY | JAROSLAW PACZKOWSKI | 01:47:29.00 | 1 | 01:47:29.000 |
20 | BIECZ | ARTUR ROGOZIŃSKI | 01:49:57.00 | 1 | 01:49:57.000 |
21 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | WIESŁAW TORBIŃSKI | 01:49:59.00 | 1 | 01:49:59.000 |
22 | LUBICZ GÓRNY | DAWID CHYŁA | 01:52:29.00 | 1 | 01:52:29.000 |
23 | GORTATOWO | MACIEJ ZANDECKI | 01:53:54.00 | 1 | 01:53:54.000 |
24 | WOŁOMIN | JÓZEF DZIEDZIC | 01:58:23.00 | 1 | 01:58:23.000 |
25 | KATOWICE | MAREK JÓZEF | 01:59:36.00 | 1 | 01:59:36.000 |
26 | ZAKRĘT | BOGUSŁAW KLUJ | 02:00:24.00 | 1 | 02:00:24.000 |
27 | NIEBOCKO | MACIEJ SĄSIADEK | 02:01:10.00 | 1 | 02:01:10.000 |
28 | OPOLE | MARIUSZ HRYCAJ | 02:01:21.00 | 1 | 02:01:21.000 |
29 | KAMIENICA | PIOTR WICHER | 02:02:01.00 | 1 | 02:02:01.000 |
30 | KOLUSZKI | ROBERT KOTECKI | 02:04:18.00 | 1 | 02:04:18.000 |
31 | MUROWANA GOŚLINA | LONGINA CHOLEWIŃSKA | 02:08:15.00 | 1 | 02:08:15.000 |
32 | KOSAKOWO | RADOSŁAW KRAJEWSKI | 02:09:37.00 | 1 | 02:09:37.000 |
33 | KWIELICE | IRENEUSZ FRĄTCZAK | 02:09:49.00 | 1 | 02:09:49.000 |
34 | ROGOŹNO | MACIEJ BARANOWSKI | 02:10:29.00 | 1 | 02:10:29.000 |
35 | PSZÓW | KATARZYNA BURDA | 02:14:54.00 | 1 | 02:14:54.000 |
36 | SZCZECIN | ELŻBIETA REINHOLZ | 02:14:59.00 | 1 | 02:14:59.000 |
37 | ŚWIDNICA | TOMASZ SKOWRON | 02:16:48.00 | 1 | 02:16:48.000 |
38 | DOSIN | JACEK JANUCHOWSKI | 02:24:18.00 | 1 | 02:24:18.000 |
39 | RUMIA | KONRAD RATAJCZAK | 02:24:22.00 | 1 | 02:24:22.000 |
40 | ZEGRZE | JANUSZ CZERWIŃSKI | 02:26:43.00 | 1 | 02:26:43.000 |
41 | LUBIN | JANUSZ POWAŁA | 02:27:45.00 | 1 | 02:27:45.000 |
42 | WITKOWO | ARKADIUSZ KOWNACKI | 02:32:29.00 | 1 | 02:32:29.000 |
43 | MROCZA | JAN GLAZIK | 02:32:33.00 | 1 | 02:32:33.000 |
44 | LUBLIN | RENATA IZDEBSKA | 02:33:02.00 | 1 | 02:33:02.000 |
45 | ZABRZE | MACIEJ STROMCZYNSKI | 02:35:44.00 | 1 | 02:35:44.000 |
46 | GLIWICE | TOMEK WACŁAWEK | 02:35:55.00 | 1 | 02:35:55.000 |
47 | RESZEL | DOMINIKA KLIMASZEWSKA | 02:39:50.00 | 1 | 02:39:50.000 |
48 | WĄGROWIEC | AGNIESZKA GAŁOWSKA | 02:44:27.00 | 1 | 02:44:27.000 |
49 | BRZEG DOLNY | RYSZARD WIĄCEK | 02:51:22.00 | 1 | 02:51:22.000 |
50 | OSTROŁĘKA | ADRIAN MIERZWA | 02:57:19.00 | 1 | 02:57:19.000 |
51 | BIELSKO-BIAŁA | PAWEŁ PAJĄK | 03:01:50.00 | 1 | 03:01:50.000 |
52 | LAXA | KAROLINA PETERSEN | 03:03:51.00 | 1 | 03:03:51.000 |
53 | HAŁUSZOWA | PAWEŁ LISZKA | 03:06:39.00 | 1 | 03:06:39.000 |
54 | LELÓW | ZBYSZEK FALANA | 03:08:50.00 | 1 | 03:08:50.000 |
55 | RZESZÓW | DOROTA BĄDZIUL | 03:27:41.00 | 1 | 03:27:41.000 |
56 | SPYTKOWICE | DOROTA SZYSZKA | 03:42:00.00 | 1 | 03:42:00.000 |
57 | SZCZAWA | MIŁOSZ MUCHA | 03:46:18.00 | 1 | 03:46:18.000 |
58 | DĘBICA | EDYTA NAUKA | 04:01:33.00 | 1 | 04:01:33.000 |
59 | TARNOWSKIE GÓRY | PAWEŁ PINDRAL | 04:29:45.00 | 1 | 04:29:45.000 |
60 | BYTOM | KATARZYNA MARONDEL | 04:40:21.00 | 1 | 04:40:21.000 |
61 | SYPNIEWO | ANDRZEJ DYCZKOWSKI | 05:05:28.00 | 1 | 05:05:28.000 |
Znaleziono 61 wynik(ów)