Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-01 |
Miejsce : | Pasterka |
Dystans : | 50 km |
Zgłoszonych : | 477 |
Wystartowało : | 418 |
Nie ukończyło : | 32 |
Ukończyło : | 386 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 17.4km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Czechy 8.4km | Czechy 17.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STOLARZ Piotr | 93 | DĄBROWA GÓRNICZA | M-40 | 00:00:03 | 00:44:53 | 01:40:48 | ||
2 | BIELAWA Rafał | 476 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:05 | 00:46:27 | 01:43:18 | ||
3 | KUCHARCZYK Maciej | 434 | CHOSZCZNO | M-40 | 00:00:04 | 00:46:57 | 01:46:48 | ||
4 | HIBNER Waldemar | 265 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:03 | 00:47:37 | 01:46:51 | ||
5 | KOSTERKIEWICZ Marcin | 152 | Rybak Personal Trainer - PTC Przemyśl | PRZEMYŚL | M-40 | 00:00:04 | 00:48:27 | 01:48:50 | |
6 | TOPOLSKI Marcin | 31 | JADOWNIKI | M-40 | 00:00:07 | 00:49:02 | 01:49:11 | ||
7 | BARTYZEL Marek | 287 | ZAWOJA | M-40 | 00:00:07 | 00:49:17 | 01:49:36 | ||
8 | RZEPKA Remigiusz | 238 | CLEAREX | MIKOŁÓW | M-40 | 00:00:04 | 00:50:11 | 01:50:52 | |
9 | MAJER Janusz | 233 | TOPOLÓW | M-40 | 00:00:03 | 00:48:06 | 01:52:07 | ||
10 | BENDIG Wojciech | 28 | RADKÓW | M-40 | 00:00:16 | 00:51:29 | 01:53:04 | ||
11 | HEŁMECKI Artur | 428 | N-H | KRAKÓW | M-40 | 00:00:06 | 00:50:42 | 01:53:12 | |
12 | BOJAN Adam | 54 | RUMIA | M-40 | 00:00:04 | 00:50:38 | 01:55:16 | ||
13 | RUTA Paweł | 201 | Petarda Bończyka | WROCŁAW | M-40 | 00:00:08 | 00:52:51 | 01:56:58 | |
14 | BRZOZOWSKI Jacek | 423 | DNF Team | OPOLE | M-40 | 00:00:07 | 00:52:50 | 01:57:52 | |
15 | SIKORA Michał | 217 | ŻELOWICE | M-40 | 00:00:26 | 00:54:49 | 01:57:54 | ||
16 | BORÓWKA Ryszard | 112 | GDYNIA | M-40 | 00:00:28 | 00:54:13 | 01:57:54 | ||
17 | SZECÓWKA Zbigniew | 405 | Ambitni Amatorzy | PORAJ | M-40 | 00:00:07 | 00:53:19 | 01:59:05 | |
18 | MATLOK Marek | 194 | Biegaj z Pileckim | ZABRZE | M-40 | 00:00:11 | 00:54:55 | 02:01:58 | |
19 | BYTNIEWSKI Darek | 312 | Team PKO Silesia Marathon | KATOWICE | M-40 | 00:00:10 | 00:55:03 | 02:02:14 | |
20 | ROGÓRZ Piotr | 154 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:06 | 00:53:50 | 02:03:04 | ||
21 | RYMARSKI Arkadiusz | 15 | NOA | WROCŁAW | M-40 | 00:00:03 | 00:52:52 | 02:03:10 | |
22 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 351 | WATAHA | SŁAWA | M-40 | 00:00:09 | 00:53:56 | 02:03:23 | |
23 | ŻELICHOWSKI Artur | 212 | Kęckie Harpagany | KĘTY | M-40 | 00:00:19 | 00:56:43 | 02:03:42 | |
24 | SZECHLECKI Krzysztof | 295 | I've got You | SOSNOWIEC | M-40 | 00:00:12 | 00:57:22 | 02:03:50 | |
25 | ZIĘTERSKI Robert | 182 | KŁODZKO | M-40 | 00:00:05 | 00:53:50 | 02:03:56 | ||
26 | BAWIEC Marek | 195 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:10 | 00:56:01 | 02:04:12 | ||
27 | MACHALSKI Sebastian | 236 | STRZELIN | M-40 | 00:00:16 | 00:56:13 | 02:04:19 | ||
28 | KRECZMAŃSKI Robert | 186 | Ramy Dade | ZALESIE GÓRNE | M-40 | 00:00:08 | 00:55:47 | 02:04:26 | |
29 | LIPPA Wojtek | 333 | LC Mosiądz | OPOLE | M-40 | 00:00:06 | 00:56:53 | 02:04:28 | |
30 | BARTOSIŃSKI Mariusz | 58 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:09 | 00:56:50 | 02:04:31 | ||
31 | BURMAN Michał | 42 | Czerwonak Biega | MUROWANA GOŚLINA | M-40 | 00:00:17 | 00:57:24 | 02:04:46 | |
32 | DARMOCHWAŁ Leszek | 422 | Dzikie Bobry | POZNAŃ | M-40 | 00:00:00 | 00:58:13 | 02:04:55 | |
33 | BŁACHEWICZ Krzysztof | 248 | - | IŁAWA | M-40 | 00:00:19 | 00:57:08 | 02:04:55 | |
34 | SZCZOT Andrzej | 461 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:07 | 00:54:20 | 02:05:41 | ||
35 | ZARODA Zbyszek | 330 | KB AKTYWNI KONIN | KONIN | M-40 | 00:00:07 | 00:56:43 | 02:05:57 | |
36 | ŁAŻEWSKI Marcin | 274 | CHWALĘCICE | M-40 | 00:00:12 | 00:58:41 | 02:06:43 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
KŁOSOWSKI Piotr | 435 | STRZEGOMSKA DWUNASTKA | STRZEGOM | M-40 | DNF | 00:59:09 DNF | 02:06:44 DNF | ||
38 | MISZCZYK Roman | 320 | BYSTRA | M-40 | 00:00:07 | 00:56:30 | 02:06:47 | ||
39 | BOTKIEWICZ Jarosław | 56 | wkurw_team / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | PIASECZNA GÓRKA | M-40 | 00:00:04 | 00:52:55 | 02:07:06 | |
40 | RĘBKOWSKI Piotr | 140 | OTWOCK | M-40 | 00:00:15 | 00:58:57 | 02:08:21 | ||
41 | PTASZYŃSKI Wojciech | 165 | FROMBORK | M-40 | 00:00:10 | 00:53:00 | 02:08:22 | ||
42 | DZIUBA Piotr | 80 | WROCLAW | M-40 | 00:00:10 | 00:57:08 | 02:09:06 | ||
43 | UCIEKLAK Dominik | 440 | SKAWINA | M-40 | 00:00:24 | 01:00:15 | 02:09:07 | ||
44 | CHOJNACKI Leszek | 354 | iADP | WARSZAWA | M-40 | 00:00:14 | 00:57:19 | 02:10:15 | |
PŁÓCIENNICZAK Jakub | 117 | Dream Run | WARSZAWA | M-40 | DNF | 00:56:31 DNF | 02:10:20 DNF | ||
46 | CICHOCKI Paweł | 350 | KAPAGO Sport Team | POZNAŃ | M-40 | 00:00:00 | 00:57:37 | 02:11:18 | |
47 | ŻYŻA Piotr | 153 | Athletics Team Prusice | SKOKOWA | M-40 | 00:00:23 | 00:58:53 | 02:11:27 | |
48 | PĘCZEK Dariusz | 250 | Zabiegani Częstochowa | CZĘSTOCHOWA | M-40 | 00:00:11 | 00:57:39 | 02:11:38 | |
49 | WOJCIECHOWSKI Ireneusz | 92 | TRI Signovum | GRÓJEC | M-40 | 00:00:18 | 00:58:40 | 02:12:11 | |
50 | MAZUREK Michał | 123 | KŁODZKO | M-40 | 00:00:06 | 00:55:55 | 02:12:16 | ||
51 | KONFEDERAK Tomasz | 328 | www.facebook.com/WPogoniZaBobrem | TWORÓG | M-40 | 00:00:06 | 00:58:04 | 02:12:48 | |
52 | KILIŃSKI Jacek | 235 | Elite Sports | OSTROWY NAD OKSZĄ | M-40 | 00:00:03 | 00:53:49 | 02:13:17 | |
53 | GNIADEK Tomek | 348 | Dabex Bolt | DOBCZYCE | M-40 | 00:00:13 | 00:59:24 | 02:13:19 | |
54 | SKALSKI Radosław | 468 | KONIN | M-40 | 00:00:09 | 00:57:55 | 02:13:20 | ||
55 | JAKUBCZYK Damian | 189 | ZABRZE | M-40 | 00:00:11 | 01:00:36 | 02:14:00 | ||
TUROWICZ Piotr | 97 | WARSZAWA | M-40 | DNF | 01:00:36 DNF | 02:16:18 DNF | |||
57 | KACZOREK Marcin | 436 | JÓZEFÓW | M-40 | 00:00:09 | 00:56:51 | 02:16:50 | ||
58 | SPECHT Mikołaj | 370 | BBL Skra | WARSZAWA | M-40 | 00:00:12 | 01:00:28 | 02:17:41 | |
59 | KOŁODZIEJ Maciej | 170 | BĘDZIN | M-40 | 00:00:13 | 01:01:16 | 02:18:40 | ||
60 | MOLENDA Michał | 417 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:16 | 01:02:12 | 02:19:37 | ||
WALECZEK Sławomir | 204 | BRZEZINKA ŚREDZKA | M-40 | DNF | 01:04:56 DNF | 02:19:40 DNF | |||
62 | ZAWAL Przemysław | 74 | Rembertów Team | WARSZAWA | M-40 | 00:00:27 | 01:01:58 | 02:19:42 | |
63 | GRYSKA Piotr | 376 | Brak | KOBIELA | M-40 | 00:00:47 | 01:05:26 | 02:20:09 | |
64 | HOROWSKI Tomasz | 410 | Urodzeni Biegacze bornrunners.pl | TYCHY | M-40 | 00:00:18 | 01:03:14 | 02:20:17 | |
65 | PIKOR Jacek | 132 | ZAMOŚĆ | M-40 | 00:00:20 | 01:01:51 | 02:21:02 | ||
66 | WOJDA Dariusz | 128 | Dzikie Dziki | JÓZEFÓW | M-40 | 00:00:10 | 01:02:13 | 02:21:12 | |
67 | KUPCZYK Jacek | 188 | ROKIETNICA | M-40 | 00:00:22 | 01:04:12 | 02:21:13 | ||
68 | NADOLSKI Piotr | 363 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:21 | 01:05:02 | 02:21:34 | ||
69 | JANUSZ Tomasz | 291 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:13 | 01:01:45 | 02:21:49 | ||
70 | MOLTZAN Zbigniew | 168 | TORUŃ | M-40 | 00:00:13 | 01:03:20 | 02:21:51 | ||
KROPKA Marcin | 375 | KATOWICE | M-40 | DNF | 01:04:19 DNF | 02:22:01 DNF | |||
72 | HULBÓJ Sebastian | 139 | Huse team | BIELSKO-BIAŁA | M-40 | 00:00:14 | 01:04:31 | 02:23:04 | |
KUBICA Bartosz | 413 | WISŁA WIELKA | M-40 | DNF | 00:59:56 DNF | 02:23:32 DNF | |||
74 | HIBNER Zbigniew | 266 | KOSZALIN | M-40 | 00:00:19 | 01:06:07 | 02:24:16 | ||
75 | DZIUBA Emilian | 208 | BIEGATON MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | M-40 | 00:00:38 | 01:07:17 | 02:24:34 | |
76 | MROWIEC Michał | 475 | KORDAKI | MRĄGOWO | M-40 | 00:00:41 | 00:59:47 | 02:24:37 | |
77 | SIKORA Tom | 349 | RSSB | VELKE PRILEPY | M-40 | 00:00:04 | 01:00:53 | 02:24:47 | |
78 | WESOŁOWSKI Marcin | 164 | BIELSKO-BIAŁA | M-40 | 00:00:16 | 01:07:18 | 02:24:57 | ||
79 | KRZYCKI Rafał | 104 | KB ERGO | WARSZAWA | M-40 | 00:00:20 | 01:04:47 | 02:25:00 | |
80 | LIZAKOWSKI Piotr | 225 | NYHA IV | SZCZECIN | M-40 | 00:00:41 | 01:05:51 | 02:25:00 | |
81 | SCHIEWE Andrzej | 448 | SWIDNICA | M-40 | 00:00:31 | 01:07:40 | 02:25:05 | ||
ZAWADZKI Wiesław | 126 | KRAKÓW | M-40 | DNF | 01:07:18 DNF | 02:25:06 DNF | |||
83 | FYDA Piotr | 6 | KROSNO | M-40 | 00:00:36 | 01:07:24 | 02:25:55 | ||
84 | SZEWCZAK Tomasz | 311 | Lenovo | JÓZEFOSŁAW | M-40 | 00:00:20 | 01:01:46 | 02:25:59 | |
85 | SIKORSKI Radek | 339 | ZĄBKI | M-40 | 00:00:00 | 01:05:51 | 02:26:45 | ||
86 | KOŁODZIEJ Paweł | 180 | CZERNICA | M-40 | 00:00:28 | 01:06:12 | 02:26:45 | ||
87 | JANKOWSKI Piotr | 120 | SZCZECIN | M-40 | 00:00:25 | 01:06:02 | 02:27:39 | ||
88 | BZOWSKI Michał | 114 | Trailrun.pl | KRAKÓW | M-40 | 00:00:25 | 01:04:57 | 02:27:53 | |
89 | RAJZER Mariusz | 39 | Marek Galiński SHOWTIME | WARSZAWA | M-40 | 00:00:11 | 01:02:32 | 02:27:54 | |
90 | WILMAŃSKI Arkadiusz | 98 | POZNAŃ | M-40 | 00:00:42 | 01:05:46 | 02:28:53 | ||
91 | MĘŻYŃSKI Michał | 403 | Żimbaki | WARSZAWA | M-40 | 00:00:36 | 01:06:36 | 02:29:17 | |
92 | SIKORA Jacek | 219 | ŻELOWICE | M-40 | 00:00:45 | 01:07:11 | 02:29:36 | ||
93 | GRZĘDZIELSKI Jacek | 466 | Dynamit | KRAKÓW | M-40 | 00:00:13 | 01:05:53 | 02:29:53 | |
94 | SZUBERT Przemysław | 40 | TYŁOWICE LUBOCHNIA | LUBOCHNIA | M-40 | 00:00:28 | 01:07:07 | 02:30:17 | |
95 | MNICH Tomasz | 197 | GLIWICE | M-40 | 00:00:26 | 01:07:29 | 02:30:25 | ||
96 | FLORCZAK Marek | 288 | LZS TARCHALANKA | RADKÓW | M-40 | 00:00:17 | 01:05:04 | 02:30:27 | |
97 | BETLEJ Mikołaj | 125 | NOA | WROCŁAW | M-40 | 00:00:05 | 01:05:50 | 02:31:10 | |
98 | SURMACZ Rafał | 214 | PRZEŹMIEROWO | M-40 | 00:00:18 | 01:07:37 | 02:31:47 | ||
99 | BISKUP Rafał | 343 | Dziad Not Dead | .WARSZAWA | M-40 | 00:00:13 | 01:04:53 | 02:32:03 | |
100 | BIEŃKOWSKI Piotr | 377 | KIEŁCZÓW | M-40 | 00:00:29 | 01:09:33 | 02:32:40 | ||
101 | WUJTIUK Piotr | 247 | SZCZECINEK | M-40 | 00:00:09 | 01:04:42 | 02:32:41 | ||
102 | ANTONIEWICZ Jacek | 453 | GRÓJEC | M-40 | 00:00:19 | 01:11:30 | 02:33:21 | ||
103 | SMYK Robert | 470 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | M-40 | 00:00:40 | 01:07:51 | 02:34:11 | |
104 | ŁUKASZUK Marek | 463 | Benego Kuleczki | WARSZAWA | M-40 | 00:00:09 | 01:04:59 | 02:34:21 | |
105 | MISIUREWICZ Pawel | 162 | Passus Sport Team | WARSZAWA | M-40 | 00:00:41 | 01:07:15 | 02:34:31 | |
106 | BAZYLUK Andrzej | 331 | KB ERGO | BIALYSTOK | M-40 | 00:00:22 | 01:04:26 | 02:34:34 | |
107 | JAGIEŁŁO Adam | 111 | Żelazna Łyda Sąsiad team | BYTOM | M-40 | 00:00:29 | 01:11:01 | 02:34:54 | |
108 | BARAŃSKI Rafał | 185 | KB BBM Opole | OPOLE | M-40 | 00:00:30 | 01:11:21 | 02:35:16 | |
109 | SYGIET Andrzej | 203 | GLIWICE | M-40 | 00:00:18 | 01:06:35 | 02:35:52 | ||
110 | SULIN Marek | 390 | Spartanie Dzieciom | GLIWICE | M-40 | 00:00:30 | 01:11:30 | 02:37:44 | |
111 | BURZYŃSKI Tomasz | 310 | JÓZEFOSŁAW | M-40 | 00:00:20 | 01:08:36 | 02:37:51 | ||
112 | ZAGAŁA Piotr | 183 | WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL | ŚWIDNICA | M-40 | 00:00:28 | 01:09:25 | 02:37:52 | |
113 | WÓJTOWICZ Zbigniew | 61 | NOWA WIEŚ | M-40 | 00:00:17 | 01:08:54 | 02:38:00 | ||
114 | KOSMALSKI Rafał | 27 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:39 | 01:11:11 | 02:38:16 | ||
115 | STUSIŃSKI Mariusz | 268 | MIŃSK MAZOWIECKI | M-40 | 00:00:35 | 01:10:34 | 02:38:21 | ||
116 | ZAJĄC Andrzej | 449 | Nokia Kraków | KRAKÓW | M-40 | 00:00:31 | 01:12:01 | 02:38:22 | |
117 | CZAPIGA Robert | 35 | TeMMPo Wałbrzych | NOWA RUDA | M-40 | 00:00:33 | 01:10:33 | 02:39:50 | |
118 | JÓŹWIAK Michał | 138 | BRYLANT KÓRNIK | KÓRNIK | M-40 | 00:00:24 | 01:08:43 | 02:40:50 | |
119 | SKRZYPCZAK Mirosław | 192 | Balans Team | KATOWICE | M-40 | 00:00:27 | 01:11:25 | 02:42:20 | |
120 | GETTLICH Piotr | 279 | SKS | WARSZAWA | M-40 | 00:00:44 | 01:10:52 | 02:42:50 | |
121 | TERLECKI Marcin | 389 | CZĘSTOCHOWA | M-40 | 00:00:26 | 01:08:02 | 02:42:52 | ||
122 | KANIOWSKI Wojciech | 388 | CZĘSTOCHOWA | M-40 | 00:00:26 | 01:08:18 | 02:43:07 | ||
123 | PILECKI Maciej | 474 | WROCŁAW | M-40 | 00:00:13 | 01:07:35 | 02:44:27 | ||
124 | KOSINSKI Andrzej | 95 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:40 | 01:14:19 | 02:45:22 | ||
125 | RADZIWOŃ Krzysiek | 145 | Skazani na góry | POLKOWICE | M-40 | 00:00:33 | 01:15:32 | 02:47:55 | |
126 | KORUMBEL Artur | 119 | Ambitni Amatorzy | PRZYBYNÓW | M-40 | 00:00:30 | 01:13:10 | 02:48:00 | |
127 | SOBOLEWSKI Dariusz | 439 | Vege Runners | POZNAŃ | M-40 | 00:00:26 | 01:12:28 | 02:48:25 | |
128 | NAZAREWICZ Mieczysław | 290 | NGB KORONA LEGNICA | LEGNICA | M-40 | 00:00:31 | 01:13:06 | 02:49:04 | |
129 | PASIEKA Tomasz | 379 | MROCZA | M-40 | 00:00:07 | 01:11:52 | 02:49:37 | ||
130 | ILKIEWICZ Michał | 378 | STARE BABICE | M-40 | 00:00:44 | 01:15:22 | 02:51:10 | ||
131 | HARĘŻLAK Krzysztof | 260 | 4 Łapy Psa Łódź | ŁÓDŹ | M-40 | 00:00:17 | 01:12:47 | 02:51:21 | |
132 | MUCHA Tomasz | 400 | mw | JANÓW LUBELSKI | M-40 | 00:00:33 | 01:17:38 | 02:52:51 | |
133 | DĄBEK Paweł | 176 | RUDNIK NAD SANEM | M-40 | 00:00:43 | 01:18:00 | 02:53:09 | ||
134 | CABAN Rafał | 335 | UKS Ludwikowice | OLEŚNICA | M-40 | 00:00:32 | 01:12:46 | 02:54:56 | |
135 | SKONECZNY Artur | 43 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M-40 | 00:00:35 | 01:16:02 | 02:56:01 | ||
136 | RĘKAWEK Artur | 251 | Truchtacz.pl | GARWOLIN | M-40 | 00:00:22 | 01:18:12 | 02:56:21 | |
137 | WIELICZKO Krzysztof | 206 | WARSZAWA | M-40 | 00:00:40 | 01:14:09 | 02:56:45 | ||
138 | SZPANOWSKI Piotr | 249 | Wąsy Króla Jana | OŻARÓW MAZOWIECKI | M-40 | 00:00:40 | 01:14:02 | 02:56:46 | |
139 | KWINTA Maciej | 232 | WKB Piast | WROCŁAW | M-40 | 00:00:13 | 01:16:30 | 02:57:47 | |
PELCNER Marcin | 107 | Klub Biegających Leśników | ROŻNOWO | M-40 | DNF | 01:15:28 DNF | 02:59:23 DNF | ||
141 | ZAJĄC Krzysztof | 101 | ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU / WKURW TEAM | POZNAŃ | M-40 | 00:00:42 | 01:16:32 | 02:59:49 | |
142 | MACHULA Arkadiusz | 62 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | M-40 | 00:00:12 | 01:17:54 | 03:00:01 | |
143 | WIŚNIEWSKI Michał | 276 | Invicta Power Team | GDAŃSK | M-40 | 00:00:36 | 01:17:09 | 03:02:23 | |
KUCZYŃSKI Marcin | 280 | WARSZAWA | M-40 | DNF | 01:17:38 DNF | 03:07:26 DNF | |||
OSTROWSKI Artur | 281 | SKS | WARSZAWA | M-40 | DNF | 01:17:31 DNF | 03:07:27 DNF | ||
146 | ŻUBIŃSKI Piotr | 462 | Accelerating Poland | WARSZAWA | M-40 | 00:00:13 | 01:24:00 | 03:13:09 |
Znaleziono 146 wynik(ów)