Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-01 |
Miejsce : | Pasterka |
Dystans : | 50 km |
Zgłoszonych : | 477 |
Wystartowało : | 418 |
Nie ukończyło : | 32 |
Ukończyło : | 386 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 8.4km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Czechy 8.4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RAJTAR Zbigniew | 365 | Rontil- Compass | KRAKÓW | M-50 | 00:00:05 | 00:53:03 | |
2 | LUBAŃSKI Robert | 150 | BUKOWICE | M-50 | 00:00:06 | 00:53:04 | ||
3 | SULIMA Grzegorz | 190 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | M-50 | 00:00:10 | 00:54:41 | |
4 | KULESZA Artur | 99 | Beskidzka 160 na Raty | DĘBOWIEC | M-50 | 00:00:12 | 00:58:57 | |
5 | KUBOWICZ Zbigniew | 157 | OŁAWA | M-50 | 00:00:15 | 01:00:50 | ||
6 | ŁAKOMY Waldemar | 85 | Bukowski Klub Biegacza | BUK | M-50 | 00:00:17 | 01:01:30 | |
7 | LIK Marek | 460 | ChelmBiega | CHELM | M-50 | 00:00:10 | 01:01:35 | |
8 | TUROSZ Zbigniew | 222 | LEŻAJSK | M-50 | 00:00:20 | 01:02:06 | ||
9 | JACHYMSKI Jacek | 11 | AKG Łódź | ŁÓDŹ | M-50 | 00:00:20 | 01:04:33 | |
10 | KOWALSKI Andrzej | 355 | WROCŁAW | M-50 | 00:00:37 | 01:04:39 | ||
11 | GUZOWSKI Andrzej | 393 | GRUDZIĄDZ | M-50 | 00:00:20 | 01:04:40 | ||
12 | KOTYSZ Waldemar | 86 | BBL OPOLE | OPOLE | M-50 | 00:00:21 | 01:04:43 | |
13 | BADURA Wojtek | 305 | zielona trafffka i biały puuuch | BIELSKO-BIAŁA | M-50 | 00:00:00 | 01:05:42 | |
14 | GENDEK Wojciech | 50 | Tyłowice Lubochnia | JAROCIN | M-50 | 00:00:27 | 01:07:11 | |
15 | GŁUSZCZAK Jerzy | 341 | ŁÓDŹ | M-50 | 00:00:38 | 01:07:33 | ||
16 | MIREK Waldemar | 9 | Cze -mi | KUŹNIA RACIBORSKA | M-50 | 00:00:21 | 01:07:50 | |
17 | MICHAJLUK Bogdan | 158 | SADKÓW | M-50 | 00:00:19 | 01:08:09 | ||
18 | KASEJA Maciej | 430 | KB ERGO | HORNÓWEK | M-50 | 00:00:21 | 01:08:32 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
SIWIŃSKI Jerzy | 357 | Drużyna Wilka | OLSZTYN | M-50 | DNF | 01:10:43 DNF | ||
20 | FANSLAU Marek | 317 | STAROGARD GDAŃSKI | M-50 | 00:00:19 | 01:11:38 | ||
21 | NADROWSKI Piotr | 425 | PIASECZNO | M-50 | 00:00:30 | 01:11:49 | ||
22 | GÓRNY Sławomir | 397 | Górny Team | GOSTYŃ | M-50 | 00:00:31 | 01:12:16 | |
23 | SERWADCZAK Marek | 401 | WROCŁAW | M-50 | 00:00:44 | 01:12:55 | ||
24 | SKALSKI Tomasz | 452 | Scania | WARSZAWA | M-50 | 00:00:11 | 01:16:13 | |
SZYGENDA Waldemar | 451 | KONIN | M-50 | DNF | 01:16:32 DNF | |||
26 | KUDEŁKA Janusz | 359 | PRĄDOCIN | M-50 | 00:00:35 | 01:16:34 | ||
PODSIADŁY Robert | 84 | Chata Biegacza K34 | WROCŁAW | M-50 | DNF | 01:17:19 DNF | ||
KIREJ Mariusz | 69 | NGB Korona Legnica | LEGNICA | M-50 | DNF | 01:19:14 DNF |
Znaleziono 28 wynik(ów)