Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-01 |
Miejsce : | Pasterka |
Dystans : | 50 km |
Zgłoszonych : | 477 |
Wystartowało : | 418 |
Nie ukończyło : | 32 |
Ukończyło : | 386 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Czechy 8.4km | Czechy 17.4km | Pasterka 28km | Parking 35km | Skaly 42km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BADURA Wojtek | 305 | zielona trafffka i biały puuuch | BIELSKO-BIAŁA | M-50 | 00:00:00 | 01:05:42 | 02:23:56 | 03:43:42 | 05:01:26 | 06:05:03 | |
2 | RAJTAR Zbigniew | 365 | Rontil- Compass | KRAKÓW | M-50 | 00:00:05 | 00:53:03 | 02:08:09 | 03:19:24 | 04:24:35 | 05:16:08 | |
3 | LUBAŃSKI Robert | 150 | BUKOWICE | M-50 | 00:00:06 | 00:53:04 | 01:57:12 | 03:03:06 | 04:04:11 | 04:54:45 | ||
4 | SULIMA Grzegorz | 190 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | M-50 | 00:00:10 | 00:54:41 | 02:05:35 | 03:22:07 | 04:38:48 | 05:43:05 | |
5 | LIK Marek | 460 | ChelmBiega | CHELM | M-50 | 00:00:10 | 01:01:35 | 02:20:04 | 03:56:13 | 05:25:27 | 06:38:45 | |
6 | SKALSKI Tomasz | 452 | Scania | WARSZAWA | M-50 | 00:00:11 | 01:16:13 | 02:51:38 | 04:28:10 | 06:01:44 | 07:24:46 | |
7 | KULESZA Artur | 99 | Beskidzka 160 na Raty | DĘBOWIEC | M-50 | 00:00:12 | 00:58:57 | 02:09:17 | 03:21:26 | 04:26:16 | 05:19:18 | |
8 | KUBOWICZ Zbigniew | 157 | OŁAWA | M-50 | 00:00:15 | 01:00:50 | 02:14:06 | 03:31:45 | 04:52:19 | 05:53:22 | ||
9 | ŁAKOMY Waldemar | 85 | Bukowski Klub Biegacza | BUK | M-50 | 00:00:17 | 01:01:30 | 02:17:53 | 03:34:40 | 04:55:25 | 06:02:22 | |
10 | MICHAJLUK Bogdan | 158 | SADKÓW | M-50 | 00:00:19 | 01:08:09 | 02:31:45 | 04:02:41 | 05:33:02 | 06:49:08 | ||
11 | FANSLAU Marek | 317 | STAROGARD GDAŃSKI | M-50 | 00:00:19 | 01:11:38 | 02:46:34 | 04:28:36 | 06:12:28 | 07:30:59 | ||
12 | GUZOWSKI Andrzej | 393 | GRUDZIĄDZ | M-50 | 00:00:20 | 01:04:40 | 02:23:18 | 03:43:36 | 04:50:11 | 05:42:47 | ||
13 | JACHYMSKI Jacek | 11 | AKG Łódź | ŁÓDŹ | M-50 | 00:00:20 | 01:04:33 | 02:21:31 | 03:42:37 | 04:57:45 | 05:57:38 | |
14 | TUROSZ Zbigniew | 222 | LEŻAJSK | M-50 | 00:00:20 | 01:02:06 | 02:20:27 | 03:44:34 | 05:07:49 | 06:10:07 | ||
15 | KASEJA Maciej | 430 | KB ERGO | HORNÓWEK | M-50 | 00:00:21 | 01:08:32 | 02:35:04 | 03:59:15 | 05:25:27 | 06:33:15 | |
16 | KOTYSZ Waldemar | 86 | BBL OPOLE | OPOLE | M-50 | 00:00:21 | 01:04:43 | 02:29:20 | 04:02:51 | 05:40:37 | 06:56:32 | |
17 | MIREK Waldemar | 9 | Cze -mi | KUŹNIA RACIBORSKA | M-50 | 00:00:21 | 01:07:50 | 02:37:46 | 04:19:07 | 05:51:00 | 07:09:31 | |
18 | GENDEK Wojciech | 50 | Tyłowice Lubochnia | JAROCIN | M-50 | 00:00:27 | 01:07:11 | 02:30:21 | 03:57:06 | 05:28:20 | 06:39:00 | |
19 | NADROWSKI Piotr | 425 | PIASECZNO | M-50 | 00:00:30 | 01:11:49 | 02:35:51 | 03:57:29 | 05:20:41 | 06:30:24 | ||
20 | GÓRNY Sławomir | 397 | Górny Team | GOSTYŃ | M-50 | 00:00:31 | 01:12:16 | 02:52:46 | 04:38:34 | 06:14:07 | 07:22:40 | |
21 | KUDEŁKA Janusz | 359 | PRĄDOCIN | M-50 | 00:00:35 | 01:16:34 | 02:54:42 | 04:33:08 | 06:27:10 | 07:40:44 | ||
22 | KOWALSKI Andrzej | 355 | WROCŁAW | M-50 | 00:00:37 | 01:04:39 | 02:20:25 | 03:39:34 | 04:59:11 | 06:01:07 | ||
23 | GŁUSZCZAK Jerzy | 341 | ŁÓDŹ | M-50 | 00:00:38 | 01:07:33 | 02:38:30 | 04:21:01 | 05:56:08 | 07:27:58 | ||
24 | SERWADCZAK Marek | 401 | WROCŁAW | M-50 | 00:00:44 | 01:12:55 | 02:53:18 | 04:26:52 | 06:07:31 | 07:23:23 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
SIWIŃSKI Jerzy | 357 | Drużyna Wilka | OLSZTYN | M-50 | DNF | 01:10:43 DNF | 02:49:58 DNF | 04:34:06 DNF | DNF | DNF | ||
PODSIADŁY Robert | 84 | Chata Biegacza K34 | WROCŁAW | M-50 | DNF | 01:17:19 DNF | 03:00:54 DNF | 04:56:53 DNF | 06:46:01 DNF | DNF | ||
SZYGENDA Waldemar | 451 | KONIN | M-50 | DNF | 01:16:32 DNF | 02:54:53 DNF | 04:44:13 DNF | DNF | DNF | |||
KIREJ Mariusz | 69 | NGB Korona Legnica | LEGNICA | M-50 | DNF | 01:19:14 DNF | 03:05:17 DNF | 04:45:52 DNF | 06:37:40 DNF | DNF |
Znaleziono 28 wynik(ów)