ŚWIATOWY DZIEŃ NORDIC WALKING - 5KM - WIRTUALNIE
Organizator : Polskie Zrzeszenie Nordic Walking
Data : 2021-10-03
Miejsce : Polska
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 132
Wystartowało : 70
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 69
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MICHALSKI Andrzej 72PŁOMIEŃ ZMIENNICAZMIENNICA  M 100:32:09.005,00,0006:259,3
2CHOLEWIŃSKA Longina 12HERNIK TEAM - NW MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINA  K 100:32:18.005,00,0006:279,3
3KOTNIK Denis 51LJ  M 200:32:58.005,00,0006:359,1
4MAŚLANKA Iwona 70MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIEL  K 200:34:21.005,00,0006:528,7
5WOJTCZAK Urszula 128CZAPELKICZAPLINEK  K 300:35:04.005,00,0007:008,6
6KLAWCZYŃSKI Marcin 44AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWY  M 300:35:29.005,00,0007:058,5
7POSIKATA Joanna 88KALINOWICE ZAMOŚĆ  K 400:37:59.005,00,0007:357,9
8SZPERNA Krzysztof 119BOLĄCE PISZCZELEBELCHATOW  M 400:39:30.005,00,0007:547,6
9KRUGIOŁKA Grzegorz 55AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWY  M 500:39:37.005,00,0007:557,6
10KWIATKOWSKA Katarzyna 62ŚWIERSZCZEWO  K 500:41:47.005,00,0008:217,2
11BARTOSIK Sylwia 6NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓW  K 600:42:02.005,00,0008:247,1
12KNITTER Monika 46POLANÓW  K 700:42:23.005,00,0008:287,1
13SZYMAŃSKI Jacek 122POZYTYWNI BIEGACZESKÓRKA  M 600:42:25.005,00,0008:297,1
14LEBIODA Alicja 66SPEED SKISZCZECIN  K 800:44:29.005,00,0008:536,7
15CIESIELSKI Krzysztof 16FAST WALKERGNIEZNO  M 700:46:32.005,00,0009:186,4
16SAPUŁA Wiktoria 101LUBLIN  K 900:47:12.005,00,0009:266,4
17MARCZAK Tomasz 68ALEKSANDRIA I  M 800:47:40.005,00,0009:326,3
18SOLECKI Mariusz 110AMATORRADOM  M 900:48:38.005,00,0009:436,2
19KRAKOWSKI Jerzy Piotr 54PTG SOKÓŁ 1893 MIELECMIELEC  M 1000:48:52.005,00,0009:466,1
20SIEMIENIUK Justyna 102KOSÓW LACKI  K 1000:49:23.005,00,0009:526,1
21PIETRANIK-BOGUCKA Karolina 83STERDYŃ  K 1100:49:23.005,00,0009:526,1
22SKWERES Adriana 106ALTRA RUNNING PLPELPLIN  K 1200:49:46.005,00,0009:576,0
23KNAPCZYK-KANIA Gabriela 45WŁÓCZYKIJKIBIEŃKÓWKA  K 1300:50:51.005,00,00010:105,9
24KULKA Maciej 61DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃ  M 1100:50:51.005,00,00010:105,9
25PILUSZCZYK Grzegorz 84PIŁA  M 1200:50:58.005,00,00010:115,9
26ANGIELCZYK Małgorzata 2POZNAŃ  K 1400:52:02.005,00,00010:245,8
27TOMCZYK Edward 125MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃ  M 1300:52:02.005,00,00010:245,8
28POSTEK Danuta 89MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃ  K 1500:52:02.005,00,00010:245,8
29ZIEMBA Elżbieta 132STRZELCE OPOLSKIE  K 1600:52:03.005,00,00010:245,8
30KWIATKOWSKA Małgorzata 63GWIAZDY PÓŁNOCYKRETOMINO  K 1700:52:09.005,00,00010:255,8
31BECHLER Zofia 8GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINO  K 1800:52:09.005,00,00010:255,8
32CHOLEWKA Jolanta 14POZNAŃ  K 1900:54:39.005,00,00010:555,5
33OWCZAREK Henryka 81POZNAŃ  K 2000:54:39.005,00,00010:555,5
34SOBCZAK Robert 107NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  M 1400:55:01.005,00,00011:005,5
35DUDKIEWICZ Anna 20NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 2100:55:01.005,00,00011:005,5
36SZEREMENT Katarzyna 118USTKA  K 2200:55:26.005,00,00011:055,4
37KAMINSKA Lucyna 37NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 2300:56:20.005,00,00011:165,3
38SZADKOWSKI Mariusz 114BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKINGBEŁCHATÓW  M 1500:57:51.005,00,00011:345,2
39BANASZKIEWICZ Sylwia 4BOLĄCE PISZCZELE NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓW  K 2400:57:51.005,00,00011:345,2
40BANASZKIEWICZ Arkadiusz 5BOLĄCE PISZCZELE NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓW  M 1600:57:51.005,00,00011:345,2
41REHLIS Aleksander 94WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALIN  M 1700:58:46.005,00,00011:455,1
42MARCINKOWSKA Katarzyna 67KOLBARK  K 2501:01:26.005,00,00012:174,9
43KULCZYCKI Jan 60GDAŃSK  M 1801:01:57.005,00,00012:234,8
44ADAMOWICZ Renata 1WYCHODZĘ Z KIJAMIBONIN  K 2601:03:29.005,00,00012:414,7
45ŚWIDEREK Marcin 123WARSZAWA  M 1901:04:19.005,00,00012:514,7
46WOLKO Barbara 129NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 2701:05:04.005,00,00013:004,6
47GARBOWICZ Tomasz 29BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKINGBEŁCHATÓW  M 2001:08:30.005,00,00013:424,4
48KUDEŃ Agnieszka 58MASZERUJEMY Z NOGAMI W CHMURACHŁÓDŹ  K 2801:09:41.005,00,00013:564,3
49WALEWSKA Urszula 126MASZERUJEMY Z NOGAMI W CHMURACHŁÓDŹ  K 2901:09:41.005,00,00013:564,3
50OŚRÓDKA Jolanta 80NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 3001:14:28.005,00,00014:534,0
51SZCZĘSNY Danuta 116NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 3101:14:28.005,00,00014:534,0
52BIERNACKA Regina 9NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 3201:14:32.005,00,00014:544,0
53MISIURA Justyna 74MARKI NA KIJACHMARKI  K 3301:17:00.005,00,00015:243,9
54KOT Patrycja 50MASZERUJEMY Z NOGAMI W CHMURACHŁÓDŹ  K 3401:18:06.005,00,00015:373,8
55JANECZEK Danuta 33BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING WALKINGEDINBURGH  K 3501:21:19.005,00,00016:153,7
56SIEWIERSKA Urszula 104BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKINGBEŁCHATÓW  K 3601:22:00.005,00,00016:243,7
57ZAJĄCZKOWSKA Bożena 130ŁĘCZYCA  K 3701:24:00.005,00,00016:483,6
58RÓZGA Iwona 98MASZERUJEMY Z NOGAMI W CHMURACHŁÓDŹ  K 3801:27:45.005,00,00017:333,4
59SZYMAŃSKA Aleksandra 120MASZERUJEMY Z NOGAMI W CHMURACHŁÓDŹ  K 3901:27:45.005,00,00017:333,4
60KIRSZ Mariola 43NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 4001:31:06.005,00,00018:133,3
61ROMANOWSKA Danuta 96WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALIN  K 4101:36:31.005,00,00019:183,1
62MIELCZAREK Monika 73WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALIN  K 4201:50:00.005,00,00022:002,7
63KORNACKA Marta 48MARKI NA KIJACHMARKI  K 4302:10:49.005,00,00026:092,3
64KOWALSKA-PILUSZCZYK Magdalena 52PIŁA  K 4402:15:36.005,00,00027:072,2
65KRUSZYŃSKA Małgorzata 57AKTYWNIE Z KIJAMIWARSZAWA  K 4502:20:00.005,00,00028:002,1
66FORMALEWICZ Kasia 24WYCHODZĘ Z KIJAMIPARSOWO  K 4602:27:43.005,00,00029:322,0
67PANCHYRZ Piotr 82NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  M 2102:30:12.005,00,00030:022,0
68SZCZUDLIK Małgorzata 117KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNO  K 4702:51:49.005,00,00034:211,7
69MĄDRY Grzegorz 71KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNO  M 2202:59:25.005,00,00035:531,7
70KUKLINSKA Joanna 59METROŻERCYMIROSZEWO  K 4800:42:00.004,9-0,0698:317,0
Znaleziono 70 wynik(ów)