Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2024-04-13 |
Miejsce : | Kudowa-Zdrój |
Dystans : | 29.2 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 91 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 91 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Nazwa Sztafety | Czas startu | Błędne Skały 10km | Nad U Zabiteho 16.6km | Pod Hvezdą 27.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOLSKA Kasia | 1001E1 | ORT | LODZ | OPEN | ORT | 00:00:00 | 01:09:50 | 01:45:23 | 03:11:27 | |
2 | MASIUKIEWICZ Jacek | 1002E1 | SKWIERZYNA | OPEN | Gorzej Być Nie Może | 00:00:00 | 01:25:23 | 02:05:21 | 03:47:43 | ||
3 | CIECIOROWSKA Aleksandra | 1003E1 | WROCŁAW | OPEN | Ultra Charty | 00:00:00 | 01:21:47 | 02:03:43 | 04:00:18 | ||
4 | BADOWSKI Rafał | 1004E1 | WSZYSTKO JEST W GŁOWIE | RACIBORSKO | OPEN | Wszystko jest w głowie | 00:00:00 | 01:25:06 | 02:08:39 | 04:16:36 | |
5 | BUBLIS Grzegorz | 1005E1 | WROCŁAW | OPEN | Wrocław Południe | 00:00:00 | 01:06:50 | 01:39:12 | |||
6 | HRAB Wojciech | 1022E1 | NIGHT RUNNERS / BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | OPEN | chyba ty tej | 00:00:00 | 01:15:35 | 01:53:18 | 03:23:20 | |
7 | FLORCZAK Monika | 1023E1 | WROCŁAW | OPEN | SKPS Wrocław | 00:00:00 | 01:33:33 | 02:23:32 | 04:35:14 | ||
8 | LACIAK Marcin | 1032E1 | BARUNOWCE | WARSZAWA | OPEN | Barunowce | 00:00:00 | 01:07:49 | 01:43:45 | ||
9 | BEDNAREK Karolina | 1033E1 | RADWANICE | OPEN | Trzy kropki | 00:00:00 | 01:23:22 | 02:04:04 | 03:59:57 | ||
10 | BIELECKI Andrzej | 1042E1 | 3:33 TEAM | TRZCIANKA | OPEN | 3:33 TEAM | 00:00:00 | 01:31:21 | 02:15:59 | 04:16:05 | |
11 | ZAKRZYŃSKI Paweł | 1043E1 | CSC ADVENTURE ACADEMY | NOWY TARG | OPEN | Ona jest w ciąży (z nami) | 00:00:00 | 01:06:52 | 01:38:18 | 02:58:21 | |
12 | BZOWY Joanna | 1053E1 | WILKI MIĘDZYLESIE | MIĘDZYLESIE | OPEN | WILKI MIĘDZYLESIE | 00:00:00 | 01:24:19 | 02:09:59 | 04:07:27 | |
13 | STAWIARZ Paweł | 1054E1 | AW SZYBCIEJ TEAM | WROCŁAW | OPEN | PoRUNbani 4.0 | 00:00:00 | 01:12:36 | 01:49:13 | 03:29:20 | |
14 | KOZAK-WÓJCICKA Kamila | 1055E1 | CSC RUNNERS | KATOWICE | OPEN | K3 | 00:00:00 | 01:36:02 | 02:24:19 | 04:32:53 | |
15 | NIEMCZUK Przemysław | 1064E1 | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | ŚWIDNICA | OPEN | Ultra Wapniaki | 00:00:00 | 01:22:08 | 02:01:26 | 03:48:25 | |
16 | ZENDWALEWICZ Ewa | 1065E1 | MIŁOSZYCE | OPEN | Siurdaski | 00:00:00 | 01:24:30 | 02:06:48 | 03:58:45 | ||
17 | KOBIAŁKA Przemysław | 1075E1 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | OPEN | UltraGorzowiacy | 00:00:00 | 01:22:27 | 02:01:56 | 03:49:35 | ||
18 | GRABIŃSKI Wojciech | 1076E1 | #BIEGIEMWLAS | POZNAŃ | OPEN | Którędy na Giewont? | 00:00:00 | 01:06:58 | 01:39:30 | 03:04:11 | |
19 | JESIONKOWSKI Paweł | 1086E1 | #BIEGIEMWLAS | ZIELONA GÓRA | OPEN | Czorty bez spiny | 00:00:00 | 01:14:05 | 01:48:54 | 03:32:45 | |
20 | FRANKIEWICZ Artur | 1087E1 | GLIWICE | OPEN | Team Aiut | 00:00:00 | 01:13:09 | 01:48:31 | 03:15:22 | ||
21 | KOZIEŁ Krzysztof | 1000E1 | BARANOWO | OPEN | Bez nazwy | 00:00:00 | 01:14:44 | 01:53:22 | 03:36:58 | ||
22 | MARTAN Iwona | 1006E1 | WROCŁAW | OPEN | Bez dyskusji! | 00:00:00 | 01:45:54 | 02:42:34 | 05:03:59 | ||
23 | DZIERŻANOWSKI Łukasz | 1007E1 | RUNNINGLATE | OPOLE | OPEN | 3D | 00:00:00 | 01:26:15 | 02:01:57 | 03:39:33 | |
24 | MAĆKOWIAK Michał | 1008E1 | MAĆKOWIAK TEAM | ŚREM | OPEN | Maćkowiak Team | 00:00:00 | 01:23:53 | 02:03:57 | 04:04:18 | |
25 | MITIS Marek | 1009E1 | KRAKÓW | OPEN | BartekMateuszMarek | 00:00:00 | 01:24:15 | 02:01:57 | |||
26 | KORCZYŃSKA Agata | 1010E1 | POZNAŃ | OPEN | Konkret Rakiety | 00:00:00 | 01:24:20 | 02:06:09 | 03:49:09 | ||
27 | BUGAJ Alan | 1011E1 | SZCZODRE | OPEN | BorsuczyPowerRunning | 00:00:00 | 01:25:49 | 02:08:32 | 03:59:39 | ||
28 | RYBKOWSKI Hubert | 1012E1 | ŻYCHLIN | OPEN | KtórędyNadMorskieOko | 00:00:00 | 01:29:58 | 02:12:53 | 03:57:25 | ||
29 | JODŁOWSKA Ewa | 1013E1 | KROSNO ODRZ | OPEN | UMLAUT | 00:00:00 | 01:31:22 | 02:17:44 | 04:29:36 | ||
30 | CZYŻ Grzegorz | 1015E1 | T.S. IRON MAN | GOGOLIN | OPEN | Zbóje 2024 | 00:00:00 | 01:32:14 | 02:13:23 | 04:04:57 | |
31 | TYZO Aleksander | 1016E1 | WILKI MIĘDZYLESIE | MIEDZYLESIE | OPEN | WILKI MIĘDZYLESIE | 00:00:00 | 01:11:25 | 01:45:31 | 03:22:39 | |
32 | CZUBAKOWSKI Marcin | 1017E1 | WILCZYCE | OPEN | Ultra Charty | 00:00:00 | 01:10:42 | 01:44:57 | 03:21:36 | ||
33 | ENGEL Szymon | 1018E1 | TEAM KOTLAREK RUNNERS | ZIELONA GÓRA | OPEN | Team Kotlarek Runners | 00:00:00 | 01:06:49 | 01:39:12 | ||
34 | KORBIK Marcin | 1019E1 | KOZIEGŁOWY | OPEN | Rozpruwacze | 00:00:00 | 01:13:25 | 01:48:31 | 03:18:52 | ||
35 | SMIERZCHAŁA Marta | 1020E1 | PRO366 | POZNAŃ | OPEN | Ryczące 40stki XD 🤣🤣 | 00:00:00 | 01:31:24 | 02:20:31 | 04:17:47 | |
36 | SZLANGA Łukasz | 1021E1 | PRO366 | BARANOWO | OPEN | Skip-B | 00:00:00 | 01:18:31 | 01:57:41 | 03:56:56 | |
37 | JANAS Kacper | 1024E1 | BEZRZECZE | OPEN | Spod Krzyża | 00:00:00 | 01:10:43 | 01:43:40 | 03:07:01 | ||
38 | MRÁZEK Jan | 1025E1 | INOV 8 | PRAHA | OPEN | Szukanie punktów kontrolnych | 00:00:00 | 00:58:03 | 01:24:57 | 02:32:55 | |
39 | DZIARNOWSKA Magda | 1026E1 | MECHANIKA ZDROWIA | WARSZAWA | OPEN | Mechanika Zdrowia | 00:00:00 | 01:37:10 | 02:25:02 | 04:49:48 | |
40 | PAPLICKA Katarzyna | 1027E1 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | GORZÓW WLKP. | OPEN | Dzikie Loszki | 00:00:00 | 01:34:47 | 02:24:00 | ||
41 | YU Sangkeun | 1029E1 | WYSOKA | OPEN | Jjamppong | 00:00:00 | 01:32:13 | 02:19:17 | 04:27:24 | ||
42 | KORDYLEWSKA Marlena | 1030E1 | DEAD OR ALIVE | KONIN | OPEN | Dead or Alive | 00:00:00 | 01:43:51 | 02:33:12 | 04:49:37 | |
43 | NORMAN Winston | 1031E1 | RUN FATBOY RUN | WARSZAWA | OPEN | Run Fatboy Run | 00:00:00 | 01:21:20 | 02:02:40 | 03:53:55 | |
44 | RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara | 1034E1 | CSC RUNNERS | NOWY TARG | OPEN | CSC Runners - Złotka Frodzia | 00:00:00 | 01:28:50 | 02:11:37 | 03:57:42 | |
45 | WICHUŁA Łukasz | 1035E1 | KB HARCOWNIK | MIŁOSZYCE | OPEN | Hybryda | 00:00:00 | 01:23:07 | 02:09:01 | 04:13:24 | |
46 | JĘDRZEJCZAK Anna | 1036E1 | MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | OPEN | Tylko przelotem | 00:00:00 | 01:37:12 | 02:24:14 | 04:31:45 | |
47 | KISILEWICZ Marek | 1037E1 | WYSOKA | OPEN | TROJE SAMURAJÓW | 00:00:00 | 01:16:43 | 01:52:30 | 03:27:49 | ||
48 | BRZOZOWSKA Teresa | 1038E1 | KB MCKIS JAWORZNO | JAWORZNO | OPEN | Gryfne Frelki | 00:00:00 | 01:39:33 | 02:29:21 | 04:41:47 | |
49 | OWCZAREK Szymon | 1039E1 | WROCŁAW | OPEN | TrójCA | 00:00:00 | 01:07:50 | 01:43:50 | 03:20:53 | ||
50 | NORBERT Michał Norbert | 1045E1 | KB SOBÓTKA | ŚWIDNICA | OPEN | KB Sobótka | 00:00:00 | 00:59:57 | 01:28:34 | 02:41:58 | |
51 | ROZNERSKA Dagmara | 1046E1 | KB SOBÓTKA | RĘKÓW | OPEN | KB Sobótka Girls | 00:00:00 | 01:22:29 | 02:02:43 | 03:49:28 | |
52 | KOJS Łukasz | 1047E1 | KB SOBÓTKA | SOBÓTKA | OPEN | KB Sobótka Juniors and Someone Old | 00:00:00 | 01:16:32 | 01:52:41 | 03:26:52 | |
53 | MARCINKOWSKI Paweł | 1048E1 | KLZK | BYSTRZYCA KŁODZKA | OPEN | KLZK | 00:00:00 | 01:11:27 | 01:47:22 | 03:30:02 | |
54 | DZIDECZEK Marcin | 1049E1 | ANIELSKI ORSZAK | WARSZAWA | OPEN | Anielski Orszak | 00:00:00 | 01:22:20 | 02:04:36 | 03:56:23 | |
55 | RYBKOWSKA Ewa | 1051E1 | ULTRA GIRLS | POZNAŃ (POZNAŃ-WILDA) | OPEN | Ultra Girls | 00:00:00 | 01:32:24 | 02:16:02 | 04:16:50 | |
56 | BRASEL Marcin | 1052E1 | SZCZECIN | OPEN | Pyra i Paprykarze | 00:00:00 | 01:28:46 | 02:12:56 | 04:12:37 | ||
57 | CHABER Agnieszka | 1056E1 | KUDOWA-ZDRÓJ | OPEN | Noclegi na Turystycznej | 00:00:00 | 01:37:14 | 02:23:24 | 04:47:25 | ||
58 | RYCHŁOWSKI Piotr | 1060E1 | TRIGYM | MIERZYN | OPEN | Trigym | 00:00:00 | 01:31:30 | 02:15:51 | 04:17:01 | |
59 | KOWALSKI Piotr | 1061E1 | NIEPOKALANI BOLEŚCIN | ŚWIDNICA | OPEN | Mennica Świdnicka | 00:00:00 | 01:20:04 | 02:00:10 | 03:21:42 | |
60 | TRZECIAKIEWICZ Mieczysław | 1062E1 | MLKS RADKÓW | MYSŁOWICE | OPEN | MLKS Radków | 00:00:00 | 01:12:38 | 01:49:06 | ||
61 | URBAŚ Paweł | 1063E1 | PRUSZKÓW | OPEN | Big Bad Wolf | 00:00:00 | 01:33:13 | 02:20:08 | 04:37:01 | ||
62 | KRUPA Justyna | 1066E1 | AKTYWNA NOWA RUDA | RADKÓW | OPEN | Aktywna Nowa Ruda | 00:00:00 | 01:32:58 | 02:20:49 | 04:43:38 | |
63 | JUSYP Eliza | 1067E1 | PRZEMYŚL | OPEN | Feniksy | 00:00:00 | 01:14:55 | 01:52:56 | 03:32:02 | ||
64 | KOGUT Maciej | 1068E1 | DUSZNIKI ZDRÓJ | OPEN | GOPR Sudety | 00:00:00 | 01:11:59 | 01:46:09 | 03:33:27 | ||
65 | OLEKSIUK Jakub | 1069E1 | POZNAŃ | OPEN | Make Something More | 00:00:00 | 01:24:07 | 02:07:41 | 04:05:33 | ||
66 | LEWICKA Magdalena | 1070E1 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | DOBROSZYCE | OPEN | COBitki | 00:00:00 | 01:39:05 | 02:28:35 | 04:50:08 | |
67 | SZYMAŃSKI Kamil | 1071E1 | CSC ADVENTURE ACADEMY | CHORZÓW | OPEN | CSC - Sekcja Krajoznawcza | 00:00:00 | 01:28:39 | 02:18:00 | 04:24:35 | |
68 | ROMANIUK Bartosz | 1072E1 | WROCŁAW | OPEN | Tebia Runners | 00:00:00 | 01:24:29 | 02:06:54 | 03:49:22 | ||
69 | GORCZYCA Bartosz | 1074E1 | GRUPA LUKTRANS | SKOŁYSZYN | OPEN | Grupa Luktrans | 00:00:00 | 00:57:34 | 01:23:41 | 02:30:28 | |
70 | SZCZEŚNIEWSKI Miłosz | 1077E1 | HOKA GARMIN TEAM | DĄBCZE | OPEN | LeszNO LIMITS Runners | 00:00:00 | 00:57:36 | 01:23:41 | 02:30:08 | |
71 | TURZYŃSKI Wojciech | 1078E1 | TLENOWA RADOŚĆ TEAM | ŁÓDŹ | OPEN | Tlenowa Radość Team | 00:00:00 | 01:22:08 | 01:59:39 | 03:39:46 | |
72 | BINEK Michał | 1079E1 | CZARNY SKŁAD | OPOLE | OPEN | Czarny Skład | 00:00:00 | 01:37:03 | 02:24:51 | 04:33:25 | |
73 | WÓJCICKI Dariusz | 1080E1 | CSC ADVENTURE ACADEMY | CHORZÓW | OPEN | Trzej Muszkieterowe | 00:00:00 | 01:16:53 | 01:53:15 | 03:30:45 | |
74 | PISKORZ Robert | 1081E1 | ZBIEGI | POLKOWICE | OPEN | Zbiegi | 00:00:00 | 01:22:22 | 02:04:11 | 03:53:47 | |
75 | KANIA Marian | 1082E1 | LEDWOZPIA | RYBNIK | OPEN | LedwoZipia | 00:00:00 | 01:21:51 | 02:00:09 | 03:48:45 | |
76 | KACZOR Łukasz | 1083E1 | WILD BUCHAYS | BUCZKOWICE | OPEN | WILD BUCHAYS | 00:00:00 | 01:18:34 | 01:55:43 | 03:37:18 | |
77 | GWIŻDŻ Michał | 1085E1 | JAWORZNO | OPEN | MBM | 00:00:00 | 01:09:51 | 01:43:49 | |||
78 | ŚLEZIAK Jarosław | 1088E1 | ZŁOTY STOK | OPEN | Team Gór Złotych Złoty Stok | 00:00:00 | 01:09:49 | 01:41:40 | 03:12:43 | ||
79 | PRZYBYTKOWSKI Adam | 1089E1 | RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ | BYSTRZYCA KŁODZKA | OPEN | RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ | 00:00:00 | 01:15:04 | 01:53:22 | 03:38:28 | |
80 | SOBAS Jacek | 1090E1 | SOBAS TEAM | SZKLARSKA PORĘBA | OPEN | Sobas Team | 00:00:00 | 00:58:15 | 01:24:57 | 02:35:35 | |
81 | JANOSZ Paweł | 1014E1 | TUPTUP | WROCŁAW | OPEN | TupTupTup | 00:00:00 | 01:21:03 | 02:00:38 | 03:46:59 | |
82 | GAJLEWICZ Piotr | 1028E1 | WGO LEGAL | SZCZECIN | OPEN | BENEFICJENCI | 00:00:00 | 01:23:20 | 02:05:51 | 03:44:15 | |
83 | LATOS Marcin | 1040E1 | ŁAZY | OPEN | Urząd Lotnictwa Cywilnego | 00:00:00 | 01:36:16 | 02:28:32 | 04:37:59 | ||
84 | LEWICKI Tomasz | 1041E1 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | DOBROSZYCE | OPEN | COByczki | 00:00:00 | 01:19:57 | 01:55:28 | 03:43:07 | |
85 | POLÍVKA Tomáš | 1044E1 | RYCHNOV NAD KNĚŽNOU | OPEN | Pink Reality | 00:00:00 | 00:59:25 | 01:25:57 | 02:34:10 | ||
86 | PORSZKE Andrzej | 1057E1 | LEON LATA | TYCHY | OPEN | Już nie będę taki głupi | 00:00:00 | 01:28:40 | 02:17:48 | 04:11:45 | |
87 | KUROWSKI Michał | 1058E1 | GLIWICE | OPEN | Seniorzy & Szczawik | 00:00:00 | 01:47:41 | 02:39:39 | 05:03:13 | ||
88 | WIECZOREK Artur | 1059E1 | BIEGACZE Z PRZYLESIA | POZNAŃ | OPEN | ARTURO TEAM | 00:00:00 | 01:29:23 | 02:15:52 | 04:17:26 | |
89 | PANEK Krzysztof | 1073E1 | BROWAR FORTUNA | POZNAŃ | OPEN | Rzyć chyża gżegżółki i czyża | 00:00:00 | 01:33:24 | 02:14:27 | 04:12:26 | |
90 | GORZELAŃCZYK Jakub | 1084E1 | GOLĘCZEWO | OPEN | Bez Granic / Wypoczęty Wół Steakhouse | 00:00:00 | 00:54:19 | 01:21:10 | 02:26:42 | ||
91 | MALEC Artur | 1050E1 | ROSNOWO | OPEN | SGS | 00:00:00 | 01:14:25 | 01:49:09 | 03:18:30 |
Znaleziono 91 wynik(ów)