SZTUM - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - 10KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-09-05
Miejsce : Sztum
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 185
Wystartowało : 48
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 46
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5km
     
1DEPKA PRADZYŃSKI Olgierd 209BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM 50-5900:02:3000:28:30
2ROGALSKI Piotr 238GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM 40-4900:02:3100:28:31
3ANACZKOWSKI Mirosław 201LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 50-5900:02:2900:28:32
4PIOTROWSKI Michał 231FACE NW TEAMGDAŃSKM 30-3900:02:2800:29:18
5BOGACKI Sławek 203ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-4900:02:2900:30:21
6ĆWIKLIŃSKI Dawid 207THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-2900:02:2800:31:27
7WITCZUK Łukasz 250LUKI TEAM SIEDLCESIEDLCEM 30-3900:02:2800:31:27
8PARAFINIUK Krzysztofa 234LKS ZANTYRSZTUMK 30-3900:03:3400:31:46
9LIPKO Adrianna 223PENDOLINOGDYNIAK 18-2900:03:3400:31:47
10KOLENKIEWICZ Dariusz 215KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 50-5900:02:3200:31:59
11RACZYŃSKI Kazimierz 235PTTK KOSZALINKOSZALINM 30-3900:02:2900:32:00
12KRZYŻANOWSKI Robert 218Gosir OsielskoBYDGOSZCZM 40-4900:02:3000:32:07
13KULIG Henryk 219KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 60-6900:02:2800:32:12
14CZEKAJŁO Franciszek 206TEAM MEPROZETDREZDENKOM 60-6900:02:3100:32:18
15REJ Anna 237HAJNÓWKAK 30-3900:03:3700:32:29
16BOJAN Miro 204PIĘKNA GORAM 60-6900:02:3100:32:59
17STEPCZYŃSKA Angelika 244THE BEST-MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNK 30-3900:03:3500:33:13
18SOBOLEWSKI Marek 242KOSZALINM 40-4900:02:3000:33:16
19KURZYŃSKA Natalia 220KOSZALINK 30-3900:03:3700:33:25
20JANKOWSKI Marcin 210KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 30-3900:02:2700:33:26
21PIOTROWSKI Krzysztof 232GDYNIAM 50-5900:02:3300:34:06
22SORN Łukasz 243CHODZEZKIJAMIGDYNIAM 18-2900:02:2700:34:18
23JASIŃSKI Marian 211KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 60-6900:02:2900:34:27
24JÓŹWIAK Łukasz 213WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 40-4900:02:3000:34:35
25WIŚNIEWSKA Iwona 249SANTORINI TAWERNA GRECKAELBLĄGK 50-5900:03:3900:34:37
26BIAŁK Roman 202GDAŃSKM 60-6900:02:3000:34:40
27RUSZKOWSKA Bożena 241KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60-6900:03:3900:34:41
28PIERNICKA Krystyna 230CHWASZCZYNOK 50-5900:03:3800:34:43
29CHOLEWIŃSKA Longina 205KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAWOJNOWOK 40-4900:03:3500:34:59
30KOPCZYK Bożena 216POCHODZEZMALBORKA.PLMALBORKK 50-5900:03:3700:35:13
31NAMSOŁEK Feliks 253GDYNIAM 70+00:02:2900:35:15
32KACHEL Anna 214ELBLĄGK 50-5900:03:3900:35:16
33KOSIANOWSKA Monika 217POCHODZĘ Z MALBORKAACTIVEMALBORKK 40-4900:03:3600:35:41
Niesklasyfikowani
LISEWSKA Jana 224MUMIN TEAMGDYNIAK 30-39DNF00:35:47 DNF
35LANGMESSER Regina 300LKS ZANTYRSZTUMK 40-4900:03:3600:36:05
36PODSIADŁY Marlena 233ZAKĄTEK DANKOWOKWIDZYNK 50-5900:03:3800:37:18
37LABUDDA Katarzyna 100Wejherowo cityWEJHEROWOK 30-3900:03:3500:37:19
38NERC Dorota 227GDYNIAK 50-5900:03:3800:37:40
39LEWANDOWSKA Anna 222ZAKĄTEK DANKOWOKORZENIEWOK 30-3900:03:3400:38:06
40SZPALERSKA Mirosława 246LKS ZANTYRSZTUMK 60-6900:03:4000:38:12
41REJS Jolanta 236MOSIR RYPINRYPINK 40-4900:03:3700:38:18
42CYBULSKI Ryszard 262ELBLAGM 60-6900:02:3200:38:41
43LANGMESSER Daniel 150SZTUMM 18-2900:02:3000:38:49
44SZCZYPEK Ela 245DWA KIJESŁUPSKK 60-6900:03:4000:38:51
KILISZEWSKA Aleksandra 255DZIERZGOŃK 30-39DNF00:39:40 DNF
46KACZMARCZYK Barbara 175LKS Zantyr sztumSZTUMK 18-2900:03:3600:40:50
47JÓŹWIAK Dominik 212WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-2900:02:2700:40:58
48ROT-RZĘDZICKA Grażyna 240NIEZRZESZONAPOLICEK 60-6900:03:4000:41:33
Znaleziono 48 wynik(ów)