TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BRZOZOWSKI Filip 31SPARTA RUNNERSZALASEWOM-Open4M 4SPARTA RUNNERS00:00:0000:25:01.0500:25:01.05 5:0012,0
2NAGLAK Hubert 406HELL'S GYM OCR PĘPOWOSZELEJEWOM-Open5M 5Hell's gym ocr Pępowo00:00:0000:25:28.9000:25:28.90+00:00:275:0511,8
3GLAPIAK Maciej 67AWL WROCŁAWLESZNOM-Open12M 1200:00:0000:26:57.6000:26:57.60+00:01:565:2311,1
4PRAŁAT Arkadiusz 247LESZNOM-Open13M 1300:00:0000:27:07.6500:27:07.65+00:02:065:2511,1
5KLUCZYŃSKI Kamil 119MOVE RUN FUNOPALENICAM-Open14M 1400:00:0000:27:30.6500:27:30.65+00:02:295:3010,9
6TROJANOWSKI Artur 318BIEGOWE DZIKI OCRBOBROWNIKIM-Open15M 15Biegowe Dziki OCR00:00:0000:27:46.3000:27:46.30+00:02:455:3310,8
7KĘPA Bartosz 377SPARTA RUNNERSBIAŁAM-Open17M 17SPARTA RUNNERS00:00:0000:27:57.8000:27:57.80+00:02:565:3510,7
8LEWICKI Piotr 161EMERYCI NA STARTSZCZECINM-Open21M 2100:00:0000:28:44.6000:28:44.60+00:03:435:4410,4
9STOLAREK Sebastian 295SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-Open24M 24SPARTA RUNNERS00:00:0000:29:11.7500:29:11.75+00:04:105:5010,3
10SZAŁATA Piotr 300BIEGOWE DZIKI OCRNOWA SÓLM-Open28M 28Biegowe Dziki OCR00:00:0000:29:49.1500:29:49.15+00:04:485:5710,1
11DUCHNOWSKI Tomasz 368SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-Open29M 29SPARTA RUNNERS00:00:0000:29:53.9500:29:53.95+00:04:525:5810,0
12SOBOLEWSKI Artur 288MROWINO RUNMROWINOM-Open31M 3100:00:0000:30:10.6000:30:10.60+00:05:096:029,9
13FRĄTCZAK Dariusz 61JAROCINM-Open33M 3300:00:0000:30:36.7000:30:36.70+00:05:356:079,8
14DOPIERALSKI Dariusz 45BOJANOWOM-Open36M 3600:00:0000:30:49.3000:30:49.30+00:05:486:099,7
15OSTOJSKI Michał 226HELL'S GYM OCR PĘPOWODĄBCZEM-Open37M 3700:00:0000:31:00.2500:31:00.25+00:05:596:129,7
16WALKOWIAK Rafał 327SOLECM-Open38M 3800:00:0000:31:22.6500:31:22.65+00:06:216:169,6
17TRUBIŁOWICZ Mateusz 319BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-Open48M 48Biegowe Dziki OCR00:00:0000:32:42.9500:32:42.95+00:07:416:329,2
18KALISZ Adrian 97SPARTA RUNNERSKÓRNIKM-Open50M 50SPARTA RUNNERS00:00:0000:32:49.4000:32:49.40+00:07:486:339,1
19WIELIŃSKI Hubert 332ONI TEŻ SPOCENIPOZNAŃM-Open51M 51Oni też spoceni00:00:0000:32:53.6500:32:53.65+00:07:526:349,1
20GRUETZMACHER Katarzyna 73RUNAWAY PĘPOWOPĘPOWOK-Open3K 300:00:0000:33:14.8500:33:14.85+00:08:136:389,0
21KACZMAREK Mateusz 93BIEGAJLESZNODĄBCZEM-Open62M 6200:00:0000:33:56.3500:33:56.35+00:08:556:478,8
22ROBACZYŃSKI Kacper 263HENRYKOWOM-Open64M 6400:00:0000:34:01.1000:34:01.10+00:09:006:488,8
23KIELASZEWSKI Hubert 110LESZNOM-Open66M 6600:00:0000:34:18.8000:34:18.80+00:09:176:518,7
24MIELCARZ Tomasz 196BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-Open69M 69Biegowe Dziki OCR00:00:0000:34:27.6000:34:27.60+00:09:266:538,7
25SZTURO Kacper 303ŚWIĘCIECHOWAM-Open75M 7500:00:0000:35:18.6000:35:18.60+00:10:177:038,5
26ZIELIŃSKI Michał 392RUNAWAYGÓRAM-Open79M 7900:00:0000:36:01.1500:36:01.15+00:11:007:128,3
27PRZYBYLSKI Eryk 250ŚWIĘCIECHOWAM-Open92M 92PERPETUM PROMILE00:00:0000:37:43.4000:37:43.40+00:12:427:328,0
28WOLNIK Grzegorz 348WŁOSZAKOWICEM-Open103M 10300:00:0000:38:54.1500:38:54.15+00:13:537:467,7
29RZĄSA Krzysztof 269GÓRAM-Open109M 10900:00:0000:39:13.4000:39:13.40+00:14:127:507,6
30BARTOSIK Marek 12KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-Open123M 12300:00:0000:40:48.8500:40:48.85+00:15:478:097,4
31MATUSZEWSKI Roman 190OŻGOŁYLESZNOM-Open125M 12500:00:0000:40:53.0500:40:53.05+00:15:528:107,3
32KOPACZYK Michał 130OŻGOŁYLESZNOM-Open126M 12600:00:0000:40:54.0500:40:54.05+00:15:538:107,3
33TURKIEWICZ Mariusz 320LESZNOM-Open127M 12700:00:0000:40:54.9500:40:54.95+00:15:538:107,3
34ROBACZYŃSKI Dawid 264WROCŁAWM-Open132M 13200:00:0000:41:31.3000:41:31.30+00:16:308:187,2
35SZCZEPANEK Beata 409SPARTA RUNNERSROKIETNICAK-Open16K 1600:00:0000:42:03.7000:42:03.70+00:17:028:247,1
36MOTEK Michał 204LESZNOM-Open142M 14200:00:0000:42:34.3500:42:34.35+00:17:338:307,0
37WITKOWSKI Marek 337BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-Open146M 146Biegowe Dziki OCR00:00:0000:43:17.2500:43:17.25+00:18:168:396,9
38MIERNIK Przemysław 197CROSS FIRMUS OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORNIKI SLASKIEM-Open174M 17400:00:0000:47:02.8500:47:02.85+00:22:019:246,4
39KONIECZNY Bartosz 127LESZNOM-Open177M 177PERPETUM PROMILE00:00:0000:47:47.8500:47:47.85+00:22:469:336,3
40JUŚKOWIAK Mikołaj 89LESZNOM-Open178M 178PERPETUM PROMILE00:00:0000:47:47.9500:47:47.95+00:22:469:336,3
41PACZYŃSKI Marcin 231PERPETUM PROMILELESZNOM-Open179M 179PERPETUM PROMILE00:00:0000:47:51.8000:47:51.80+00:22:509:346,3
42KACZOROWSKI Jakub 95WŁOSZAKOWICEM-Open186M 186PERPETUM PROMILE00:00:0000:48:24.8500:48:24.85+00:23:239:406,2
43JANKOWIAK Katarzyna 81POZNAŃK-Open40K 4000:00:0000:49:14.3500:49:14.35+00:24:139:506,1
44POHLAND Paweł 244POZNAŃM-Open187M 18700:00:0000:49:14.5500:49:14.55+00:24:139:506,1
45KOWALSKI Mateusz 136DIRTY SPARROWSMOSINAM-Open188M 18800:00:0000:49:34.3500:49:34.35+00:24:339:546,1
46WOŹNIAK Marcin 352KROSNOM-Open189M 18900:00:0000:49:43.2500:49:43.25+00:24:429:566,0
47JUŚKOWIAK Marek 91LESZNOM-Open196M 19600:00:0000:50:15.9500:50:15.95+00:25:1410:036,0
48POLRZYŃSKI Rafał 246HENRYKOWOM-Open198M 19800:00:0000:50:22.5000:50:22.50+00:25:2110:046,0
49KAŹMIERSKI Martyn 106LESZNOM-Open199M 199PERPETUM PROMILE00:00:0000:50:27.5500:50:27.55+00:25:2610:055,9
50NOWAK Przemysław 212LESZNOM-Open202M 202PERPETUM PROMILE00:00:0000:50:35.7000:50:35.70+00:25:3410:075,9
51KACZMAREK Leszek 94DĄBRÓWKAM-Open204M 20400:00:0000:50:45.1500:50:45.15+00:25:4410:095,9
52TARNAWSKI Maciej 314POZNAŃM-Open210M 21000:00:0000:52:03.4000:52:03.40+00:27:0210:245,8
53JUŚKOWIAK Agnieszka 90LESZNOK-Open53K 53PERPETUM PROMILE00:00:0000:54:25.7500:54:25.75+00:29:2410:535,5
54JUŚKOWIAK Natalia 88LESZNOK-Open62K 62PERPETUM PROMILE00:00:0000:55:42.2000:55:42.20+00:30:4111:085,4
55APIECIONEK Piotr 7DZIK TUCHORZATUCHORZAM-Open228M 22800:00:0000:55:43.8000:55:43.80+00:30:4211:085,4
56TARNAWSKI Bartosz 315ŚREMM-Open251M 25100:00:0001:02:42.8501:02:42.85+00:37:4112:324,8
57KRÓLIKOWSKI Jacek 141BIEGAJ LESZNOPAWŁOWICEM-Open263M 26300:00:0003:23:56.4503:23:56.45+02:58:5540:471,5
Znaleziono 57 wynik(ów)