TORTURA LESZNO 2021
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2021-09-12
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 427
Wystartowało : 366
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 363
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1TROJANOWSKI Artur 318BIEGOWE DZIKI OCRBOBROWNIKIM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
2SZTURO Kacper 303ŚWIĘCIECHOWAM-Open00:00:00
3JUŚKOWIAK Natalia 88LESZNOK-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
4KALISZ Adrian 97SPARTA RUNNERSKÓRNIKM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
5JUŚKOWIAK Marek 91LESZNOM-Open00:00:00
6KĘPA Bartosz 377SPARTA RUNNERSBIAŁAM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
7TARNAWSKI Maciej 314POZNAŃM-Open00:00:00
8DUCHNOWSKI Tomasz 368SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
9NOWAK Przemysław 212LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
10SZCZEPANEK Beata 409SPARTA RUNNERSROKIETNICAK-Open00:00:00
11WALKOWIAK Rafał 327SOLECM-Open00:00:00
12WOŹNIAK Marcin 352KROSNOM-Open00:00:00
13FRĄTCZAK Dariusz 61JAROCINM-Open00:00:00
14LEWICKI Piotr 161EMERYCI NA STARTSZCZECINM-Open00:00:00
15OSTOJSKI Michał 226HELL'S GYM OCR PĘPOWODĄBCZEM-Open00:00:00
16POLRZYŃSKI Rafał 246HENRYKOWOM-Open00:00:00
17SZAŁATA Piotr 300BIEGOWE DZIKI OCRNOWA SÓLM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
18STOLAREK Sebastian 295SPARTA RUNNERSPOZNAŃM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
19MATUSZEWSKI Roman 190OŻGOŁYLESZNOM-Open00:00:00
20KLUCZYŃSKI Kamil 119MOVE RUN FUNOPALENICAM-Open00:00:00
21RZĄSA Krzysztof 269GÓRAM-Open00:00:00
22JUŚKOWIAK Mikołaj 89LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
23JUŚKOWIAK Agnieszka 90LESZNOK-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
24DOPIERALSKI Dariusz 45BOJANOWOM-Open00:00:00
25PACZYŃSKI Marcin 231PERPETUM PROMILELESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
26KACZMAREK Leszek 94DĄBRÓWKAM-Open00:00:00
27ROBACZYŃSKI Kacper 263HENRYKOWOM-Open00:00:00
28KOPACZYK Michał 130OŻGOŁYLESZNOM-Open00:00:00
29WOLNIK Grzegorz 348WŁOSZAKOWICEM-Open00:00:00
30MOTEK Michał 204LESZNOM-Open00:00:00
31GLAPIAK Maciej 67AWL WROCŁAWLESZNOM-Open00:00:00
32KACZMAREK Mateusz 93BIEGAJLESZNODĄBCZEM-Open00:00:00
33SOBOLEWSKI Artur 288MROWINO RUNMROWINOM-Open00:00:00
34BRZOZOWSKI Filip 31SPARTA RUNNERSZALASEWOM-OpenSPARTA RUNNERS00:00:00
35TRUBIŁOWICZ Mateusz 319BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
36PRAŁAT Arkadiusz 247LESZNOM-Open00:00:00
37KIELASZEWSKI Hubert 110LESZNOM-Open00:00:00
38KOWALSKI Mateusz 136DIRTY SPARROWSMOSINAM-Open00:00:00
39POHLAND Paweł 244POZNAŃM-Open00:00:00
40PRZYBYLSKI Eryk 250ŚWIĘCIECHOWAM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
41MIERNIK Przemysław 197CROSS FIRMUS OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORNIKI SLASKIEM-Open00:00:00
42TURKIEWICZ Mariusz 320LESZNOM-Open00:00:00
43NAGLAK Hubert 406HELL'S GYM OCR PĘPOWOSZELEJEWOM-OpenHell's gym ocr Pępowo00:00:00
44KONIECZNY Bartosz 127LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
45GRUETZMACHER Katarzyna 73RUNAWAY PĘPOWOPĘPOWOK-Open00:00:00
46MIELCARZ Tomasz 196BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
47JANKOWIAK Katarzyna 81POZNAŃK-Open00:00:00
48KACZOROWSKI Jakub 95WŁOSZAKOWICEM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
49BARTOSIK Marek 12KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-Open00:00:00
50KAŹMIERSKI Martyn 106LESZNOM-OpenPERPETUM PROMILE00:00:00
51ZIELIŃSKI Michał 392RUNAWAYGÓRAM-Open00:00:00
52WIELIŃSKI Hubert 332ONI TEŻ SPOCENIPOZNAŃM-OpenOni też spoceni00:00:00
53ROBACZYŃSKI Dawid 264WROCŁAWM-Open00:00:00
54WITKOWSKI Marek 337BIEGOWE DZIKI OCRZIELONA GÓRAM-OpenBiegowe Dziki OCR00:00:00
55APIECIONEK Piotr 7DZIK TUCHORZATUCHORZAM-Open00:00:00
56TARNAWSKI Bartosz 315ŚREMM-Open00:00:00
57KRÓLIKOWSKI Jacek 141BIEGAJ LESZNOPAWŁOWICEM-Open00:00:00
Znaleziono 57 wynik(ów)